ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Rocco Vivanti


Ma 12:13-kor
Rhys Murdoch


Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


A hónap posztolói
Kalandmester
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Alison Fawley
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Rocco Vivanti I_vote_lcapRocco Vivanti I_voting_barRocco Vivanti I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70745 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Gillian Ollivander, Grayson Paisley, Luna Lovegood


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rocco Vivanti

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Rocco Vivanti
Reveal your secrets
Rocco Vivanti
Griffendél

TémanyitásTárgy: Rocco Vivanti   Rocco Vivanti Empty2021-08-02, 10:29



Rocco Vivanti
Mi vagyunk azok, akiktől óvtak a szüleink.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: C.L.M.

Teljes név: Virgilio Rocco Vivanti
Születési hely és dátum: 1981.07.25, Nápoly
Csoport: Griffendél
Patrónus: Alexandra királyné pillangó
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Látványmágia (10.) énekes/ dalszöveg író
Képesség: Sárkány I.
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: SVK - Kiemelkedő, Bűbájtan - Kiemelkedő
Kihez tartozol: Saját karakter

Jellem: Amit anyám mond rólam másoknak: Virgilio? Oh hát az én Virgiliom (utálom ha így szólít) egy igazi csendes angyal. Jó gyerek ő, sosem feszegeti a határokat. Szót fogad, jólelkű és segítőkész! A mindene a család, a család becsülete és a család hírneve. Büszke arra, hogy Vivanti. Igazi felelősségteljes férfivá érett az évek alatt.[/size]
Amit anyám mond nekem(általában üvöltve): Nem meg mondtam, fogd vissza magadat?! Tudod te milyen hatással lesz ez a család helyzetére?! Csak egyszer tudnál viselkedni!! Miért nem tudsz olyan lenni mint az unokatestvéreid?! Miért nem tudsz olyan lenni mint Jouan nagybátyád?! Nincs benned méltóság! A gerinced legalább még a helyén van? Minek neked az az ostoba zenei karrier?! Legalább hegedűn játszanál! Amit művelsz az a zene megcsúfolása. Az a ribanc már megint nálad volt?! Kitekerem a nyakad ha megejted! Az öcsédet legalább ne rántanád magaddal! Már megint azokkal az alja varázstalanokkal lógsz? Sosem lesz belőled tisztességes férfi!
Én meg általában csendesen pislogok mint hal a szatyorban. Igazából a felét nem hallom anyám ömlengésének, mert közben azon gondolkozom általában, az aktuális pasija hogy képes vele lenni? Egyébiránt speciálisan szelektív a hallásom és beépített zajszűrés van az elmémen. Anyám esetében ez nálam úgy működik, hogy amikor jön egy rohama, olyankor olyanná válik mint a fehér zaj, vagy mint a mugli TV készülékeken mikor elmegy az adás. Cserébe ilyenkor jönnek a legjobb dallamok. Szóval egy egy vitából simán képes vagyok totális nyugalommal kisétálni annyival, hogy kössz anya neked hála eszembe jutott egy új dal! Általában ilyenkor van az, hogy miközben távozom, mögöttem, mellettem, körülöttem már csattan valami kerámia a falon.
De ha tényleg érdekel milyen vagyok, gyere el egy koncertünkre. Láss és hallj! Azzal már közelebb leszel az igazsághoz.

Kinézet, megjelenés: Azt mondják, amolyan igazi mediterrán szépfiú vagyok. Hozzá adva a szomorú tutajszemeimet meg az arcélemet gyakran kaptam már meg, hogy szívesen ülnének az arcomra. Kedves bók. Állok elébe. Vagyis.. fekszem alája.
Egyébként a mediterrán emberekkel ellentétben én bőven túlnőttem az átlagon az 195+os magasságommal. Ennek ellenére annyira nem látszik az alkatomon, de van bennem erő és ezzel tisztában is vagyok. A Roxfort szerencséjére meg a sajátomra is, az alap éveket nem itt jártam. Számtalan balhét, cseszegetést, vagy türelemvesztést rendeztem le annyival, hogy felálltam és egy ütésből megoldottam az előttem álló problémát. Szerencsére a türelmemet nem könnyen veszítem el. Mindenesetre ha azt látod tőlem, hogy párbaj közben két átok között épp annyira használom már csak a pálcámat, hogy kivédjem amit kell és feléd tartok azzal a feltett szándékkal, hogy elérjelek puszta kézzel; húzz nyúlcipőt. Esküszöm lassan fogok utánad kocogni. A beleid megvárnak. Az ilyen apróságok miatt a hírem jött velem, és itt még hozzá is költöttek rendesen szóval általánosságban még ok nélkül is képesek tartani tőlem. Amire amúgy élvezettel játszom rá is. Bevallom nem vagyok egy aggódós típus vagy akinek önbizalmi agonizálásai vannak. Csinálod nem csinálod pont. Ez pedig a mozgásomon, a gesztikulációimon is meglátszik. Nagyjából mintha bármit és bárkit megszerezhetnék.
Az öltözködésem pedig elég vegyes. Nem vagyok egy öltönyös vagy egyenruhás figura. De azért hozom az olaszos stílust, csak hidegebb időjárásra kalibrálva. A fellépésekkor pedig ami passzol az adott este hangulatához meg amiben a bandával megegyezünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: A birtok ami otthont ad a Vivanti családnak Dél-olaszországban, egészen pontosan a Nápolyi-öbölben terül el sok sok sok hektáron. Szőlős lankással, saját partszakasszal, saját park-ligettel és egy kisebb lovardával. Szerintem rohadtul nem kell többet mondanom, ahhoz hogy felmerüljön benned az a kis flegmatikus kijelentés.. Na a köcsög aranyvérű puccos gyerek.. Egyébként valahol igazad van. A nagy családi vacsoráknál például kifejezetten szeretem játszani az a gyamat meg a kényes gyomrút és dobálni a fikát szerencsétlen szakácsunkra akinek egyébként kifogástalan a főztje de hát… “éreztetni kell vele” hogy tud ő ennél jobbat is. Másfelől imádom a besavanyodott rokonok arcát amikor bele köpök egy fél cupákot a mesterien megszobrászkodott szalvétába szétbarmolva azt, amiről mintha nem tudnám, hogy csak asztaldisz és hasonlók.. Netán hangosan méltatlankodom vagy csak simán odamondom a véleményemet kioktatva az őspolitikus unokatestvéreimet akik mindig tudják mikor és kinek a mijével kell játszani, hogy jó helyre kerüljenek… Nem tehetek róla. Valahogy lázadni kell. Még ha csak ilyen nevetséges kis stiklikkel is. Untat a rongyrázás. A tököm tele az érdekkapcsolatoktól. Olaszok vagyunk csesszék meg nem egy brazil szappanopera percenként vissza csévélt nyomorultjai! Hol vannak az őszinte érzelmek? Hol a szenvedély?! Ki lopta el a Vivantik tüzét?! Jah merthogy amúgy sárkányok volnánk. Családon belül nyilván mindenki őrzi a kis titkot. Nagyon is hatékonyan. Legfeljebb azt vonjuk be, aki tartósan a családba kerül. Aki kiesne a mézeskosárból azért egy amneziálás intéztetik számára, de ha jól emlékszem ilyesmire talán kétszer ha sor került. Annak hogy sajnálatosan inkább belterjességnek “örvendünk” természetesen meg van az ára. “Aranyvér” ide vagy oda, -ami esetünkben amúgy maga a sárkányvér- azért néha nem árt a vérfrissítés. Nekünk sem ártott volna az ikertestvéremmel. Családunk abnormalitásainak örökségéül, a bal kezünk gyűrűsujja össze volt nőve. Könnyen szét tudtak minket választani ugyan, de cserébe mindkettőnknek hiányzik a legfelső perc arról az ujjáról. Nem mondom, lehetett volna rosszabb is. Akkor lehet olyanok lennénk mint a rúnakígyók.
Eredetileg balkezes lennék, szóval gyakorlatilag kétkezes lettem. A gitárhúrokat például pont jobbal fogom le, cserébe bal kézzel sokkal jobban forgatom a pálcát. Nagyjából, mint egy gyakorlott zsebmetsző a pillangókést. Még jó hogy nem a pöcsünk volt össze nőve… Sok lenne az a percnyi hoszz.. Az ikremen kívül egyébként még van egy bátyánk, két nővérünk, egy öcsénk és egy húgunk is szóval heten vagyunk mint a gonoszok.
Persze az érdekházasság mint minden elcseszett aranyvérűnél nálunk is játszik. A nyáron meg is nyertem valami Bécsi kisasszonyt. Kurvajó mit kezdjek vele..? Lett volna tervem az életemmel ez senkit nem érdekel..? Annyi pozitívum van mondjuk a dologban, hogy legalább nem rokont találtak. Az lett volna az utolsó csepp. Egyébként a legjobban úgy tudnám össze foglalni a gyerekkoromat, hogy "sikernek álcázott káosz" és "átjáróház". Az emberek jöttek, és az emberek mentek. Csak a helyszín volt mindig ugyanaz. Miután anyám harmadunokatestvére, vagyis a férje, vagyis az apánk meghalt mikor anya a húgunkat várta, utána annyi faszival hozta össze az élet, hogy az ötödik után már nem számoltam inkább. A névmemóriám egyenesen rettenetes úgyhogy az aktuális alanyt csak simán “hé te” vagy “mr.”-nek hívom.
Mondhatnád, hogy darabokban vannak a gondolataim és igazad is lehet, de mentségemre valahol művészlélek vagyok. Had takarózzak már ezzel! Sokkal jobban hangzik, mint hogy simán defektes vagyok.
Anyám egyik legnagyobb bánatára egyébként kölyök korom óta leszarom és vegyülök a “pórral”. Sőt.. Egészen kicsiként kezdtem zenével foglalkozni és egy olyan kifejező eszközzé nőtte ki magát számomra amit szerintem csak akkor tudnának elvenni tőlem, ha kinyírnának. Persze ne úgy képzeld el, hogy valami puccos-nemes hangszeren játszom. Nem. Sokkal inkább ritmusgitárral képzelj el, tökig izzadva, a lelkemet kiénekelve vagy épp üvöltve és nem mellékesen a színpadon kúszva mászva ha kell. Anyámék hatalmas örömére az öcsémet is magammal rántottam elég hamar és sikerült magunk köré verbúválni egy bele való csapatot akikkel nagyjából három évet zúztunk végig Camille-ék fészerében. És még hármat már stúdióban. Jelenleg pedig már rendesen tudunk helyet bérelni magunknak egy egy fellépésre kisebb-nagyob helyeken. Mindent önerőből. Kurvára nem vagyok kíváncsi anyám hisztijére a “kölcsönadott” pénzeket illetően. Meg hogy később ezzel próbáljon manipulálgatni. Felejtős. Ilyet nem játszunk. A három másik tag egyébként mugliszármazású és elég vegyes társaság, de mindig kiálltunk egymásért és azt hiszem ez nem is fog változni a későbbiekben sem. Ha szükségünk volt egymásra, ez a fal mindig össze zárt. Ezek vagyunk mi. Sokkal inkább nevezem családomnak a bandát semmint a nagy Vivantikat...
A kis feleségjelöltemmel pedig igazából fogalmam sincs hogy mi a bánat lesz mert ezt az ősöknek is megmondtam, hogy ezúttal meddő földbe ültették azt a rohadt aranyalmafát. Csak az anyjával találkoztam a csajnak de… te jó ég, ha egy fikarcnyit is hasonlít rá… Az biztos hogy akkora házat veszek valahol, ahol lehetőleg nem hallom ha át is akarná üvölteni. Esetleg nem találom meg soha többé mert eltéved a folyosókon.
Arra meg aztán főleg várhat mindenki, hogy oltárhoz álljak vele. Befutóban vagyunk. És ezt senki nem veheti el tőlem. Tőlünk.





A hozzászólást Rocco Vivanti összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2022-10-14, 19:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Rocco Vivanti   Rocco Vivanti Empty2021-08-08, 11:23



Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Nos, késve bár, de törve nem érkeztem meg én is köreinkbe Very Happy

A karakter FANTASZTIKUS Very Happy
Imádom a PB-ét meg az egész jellemét és a kis háttérsztorit is, amit lényegében egy NJK köré építettünk fel Very Happy Már alig várom, hogy tolhassuk, azt pedig külön köszönöm, hogy felhoztad, miszerint ő legyen a titokzatos vőlegény Very Happy Eleinte ugyanis NJK-nak gondoltam a tagot, akitől Alex megszabadul, de így némileg nehezebb lesz a dolga Very Happy
Azt már előre elkönyvelem, hogy szépen bele fog mászni Alex és Cody kapcsolatába, de nem bánom Very Happy Mindkét párost imádom, mindkettővel külön élmény lesz játszani, ebben teljes mértékben biztos vagyok Very Happy A várható drámáról meg inkább nem is beszélek, hiszen az már csak hab a tortán Very Happy

Nem is tartóztatlak fel tovább, mindjárt töltök is ki mindent és mehet is a menet Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rocco Vivanti
» Diego Vivanti
» Diego Vivanti
» Lina Vivanti
» Lina Vivanti

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-
Ugrás: