ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Sheree Parks
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Maia Hansen
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
St Davids - Page 5 I_vote_lcapSt Davids - Page 5 I_voting_barSt Davids - Page 5 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 St Davids

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2022-10-28, 22:05


First topic message reminder :


St Davids

Wales legkisebb városa


A St Davids félszigete úgy tartját, hogy Wales legkisebb városát rejti magában, de igen nagyot téved, aki hisz a mugli írásoknak. A szemmel látható részeken valóban gyönyörű, hatodik században alapított város terül el, de nem minden az, aminek látszik. Ugyan Cardiff Wales fővárosa, de Belfasttal és az Észak-Írekkel ellentétben, akinek a kviddics csapata a fővárost választotta bázisául, a wales-iek a sok száz éves tradícióikat követve itt edzenek.

[You must be registered and logged in to see this image.]


A Katedrálistól nem messze a nyugati falon a hatodik boltív be van falazva, ám igen csakrégi trükk ez és minden Roxforti diák ismeri. A megfelelő lendülettel áthaladva a túloldalra egy nyüszgő varázsvárosba érkeznek az utazók, ahol a csapból is a nemzeti zászlók folynak, ám valójában nincsen mire igazán büszkének lenniük - legalább is a sportsikereiket tekintve. A Wales-i csapat lényegében az örök vesztese a Királyságok Tornájának, ami abból is fakadhat, hogy sokkal jobban szeretik a játékot elvezhetően, mint vérremenően játszani. A stadion elképesztően régi építésű, lényegében idézi a katedrális stílusát, kőből épített lelátók és akármilyen megdöbbentőnek tűnik, fedett pálya rózsaablakokkal és ólómüveg mintákkal - amiket nyilvánvalóan mágia véd a betöréstől.  
Gyakran találkozni a csapattagokkal még a sarki kocsmákban is, habár szeretik őket, nincsenek istenítve, nincsen nagy arcuk, ugyanolyanok, mint bárki más. De ki tudja... talán ez az év más lesz, talán most jött el az alkalom, hogy a wales-iek megmutassák, hogy milyen fából faragták őket.  

[You must be registered and logged in to see this image.]


(írta: Megan Smith)





[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Alison Fawley
Reveal your secrets
Alison Fawley
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-22, 10:15



Szurkolócsapat & Allie
[You must be registered and logged in to see this image.]

   
Örömmel sütkérezem tehát a szurkolói csapat közepén abban a figyelemben, ami talán már régen kijárt nekem. Többen engem ismernek, kötődnek, talán csak Alexet hiányolom, na de sebaj, jó lesz ez így is. Bólintok Mirának, és Janette-nek, akiket látásból már ismertem a házunkból, s most a próbák alatt ők is becsatlakoztak. Nem titkolt módon kicsit elkezdtem ezt az egészet irányítani, főleg azért, hogy Abbie-t előre toljam, mert imád szerepelni, Ettát pedig behúzni ebbe a körbe, hogy még véletlenül se maradjon egyedül. Mira szavaira most Janette-el értek egyet. Még ha le is volt kupakozva, ne kockáztassunk, na meg miért is innánk a tánc előtt? Mivel Mira mögöttem halad, egy körkörös forgórúgással választom el a kezétől úgy, hogy csak az üveget rúgom, még véletlenül sem érek az ujjaihoz. Amennyiben sikerül, megvonom a vállamat. – Akkor ezt megbeszéltük?  – Remélhetőleg az edző már kissé előrement, nem akarok öncélú szerepléseket a szemében, viszont ha Corvus gyakran felém néz, természetes, hogy hamiskás, cuki pillantással viszonzom. Etta esetében pedig olykor megszorítom a karját, hogy vele vagyok, hagyja a terelőt! – Jó, számítunk, nem azt mondom, hogy nem, de kezeljük, kezeljétek a helyén, ne legyen nyafogás, ha nem minket néznek.  – Emelem fel a mutatóujjamat. Én is sportoló vagyok, és bármi történhet a pálya szélén, ha a pályán éppen vérre megy a harc. Azért vagyunk itt, hogy jól érezzük magunkat, buzdítsunk, de semmi több. Éppen ezért hümmentek Mira felvetésén. – Elvileg nem szabadna, hogy befolyásolja, ő nélkülem is nagyon jó hajtó. Persze Abbie!  – Felelek a barátnőmnek, akinek nagyjából sosem tudok ellentmondani. Ő olyan nekem, mint valami ikertestvér, hasonló gondolatokkal, megfelelési kényszerrel, nélküle olyan elveszett lennék. Persze ott van Alex, akinek meg mintha a nővére lennék, de ott van a véla lelki társ, aki ezúttal szintén pátyolgatásra szorul. – Mira, Janette.. A próbákon kevésbé tudtunk bemutatkozni, de szeretném veletek megismertetni Simonettát, nagyon jó barátnőm, szeretném, ha itt most nem mardekárosok lennénk, csakis társak, egyelő felek, rendben? Tehát Simi, Etta, ahogy tetszik.  – Húzom oda magam mellé, vagy éppen elé Ettát a vállainál fogva, ami picit így kényszer lehet, de hát én már csak ilyen közvetlen, hirtelen érzelmű vagyok, s ha felvállaltam a kontrollt, élek is vele. Aztán lassacskán megérkezünk a szobákba, ideje lesz átöltözni, úgyhogy gyorsan meg is kezdem. A hajamat lófarokba, felül amúgy is fonás van benne, hogy még véletlenül sem lógjon a szemembe, csupán a homlokom oldalán van a szokásos egy-egy aranyló csigacsáp. – Abbie, akkor te leszel a piramis tetején? Tuti a tuti?  – Kérdezem pakolás, öltözködés közben, mert tudom, hogy a barátnőm bármennyire magabiztos, hajlamos a megingásra is.

♬ Chasing cars ♬ ♦ Ruci ♦ Megismerkedésünk története ♦ [You must be registered and logged in to see this link.]






Majdnem minden tudásunkért nem azoknak
[You must be registered and logged in to see this image.]
tartozunk, akik egyetértettek, hanem azoknak, akik nem.
Vissza az elejére Go down
Roberto Maroni
Reveal your secrets
Roberto Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-21, 19:50




Válogató & Roby

Lock me in your heart and trow away the keys!

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

Nemet intek Mirának, mert bár szeretek felönteni a garatra, de itt most sportolni és győzni vagyunk. Tiszta fejjel kell gondolkoznom, ugyanakkor ha egy szurkolólányt feldob az alkohol, hát lelke rajta. Nem veszem észre Simonetta pillantását, egy ideje már komoly kapcsolatot keresek, s most, hogy sikerült is találnom, fel sem merül, hogy valaki mással szemezzek. Inkább bizalmasan összehajolunk Sisi-vel, bólogatok, és amolyan sajnálkozó pillantással vonogatom meg a vállamat, félhangosan megszólalva, mert nem túlzottan érdekel, ha valakit netán zavarba hozok. – Áh, hiú ábránd volt, hogy kapunk egy közös szobát. – Nevetgélek, nyilvánvaló volt hogy fiúk és lányok külön, az edzőt úgysem érdekelné, ha vannak szerelmespárok a csapatban, sőt talán még zavarná is, mondván terelődik a figyelmünk, ami Sienna aggálya is volt korábban. Tervezem mégis, hogy valami szerenádot adok majd a pub előtt, Sienna ablakához közel, aztán remélhetőleg nem fog anyázni, aki aludni akar. Amikor az edző megszólal, most rá figyelek, mert azt hiszem, hogy mindenkinek szól. Végül arról esik szó, amit Elizabeth a csapatépítőn kibontott, a sebezhetetlensége. Nem az én tisztem ezt megítélni, inkább megpaskolom Sienna hátsóját, azt sejtetve, hogy talán még nem itt és most, de egyszercsak a bizalmas összehajolások, csókok többre fordulnak. – Értve edző. Nagy gyerünk. Csak utánad kapitány. – Engedem előre Corvust, hogy amikor felérünk a szobába, és nem akadunk meg, akkor válasszak magamnak valami ágyat. Egy tértágított táskában hoztam a gitáromat, így ahelyett, hogy öltözködnék, azt veszem elő hangolni. Hangulatba akarok gyorsan kerülni, de most még csak pengetem, nem énekelek hozzá. – Corvus, valami folyosói pletykából tudom, hogy az egyik szurkolócsajjal szorosabbra fűztétek. Na mesélj! – Kicsit talán nyers és tapintatlan a stílusom, de hát ezt már tőlem megszokhatták. Danyra pillantok, remélem hozzám hasonlóan kiváncsi alkat, és éhes a sztorira, remélem ráerősít a kérésemre.




||music:Going order|| words: 430 || just for you  
▲▼




[You must be registered and logged in to see this image.]
Roberto Maroni
Vissza az elejére Go down
Josephine McGreeny
Reveal your secrets
Josephine McGreeny
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-20, 14:58



Kviddics & Josie


[You must be registered and logged in to see this image.]


Természetesen azért hallom a beszédet a hátam mögött még, ha nem is mind nekem van címezve, de elsősorban a térképre koncentrálok és hogy mielőbb elfoglaljuk a szobákat és a pályára érjünk. Nem lenne rossz felmérni a terepet nekik is személyesen még az előtt, hogy a levegőbe emelkednek majd. Amennyiben észreveszem az italos üveg érkezését azért lehetséges, hogy érkezik egy jelentőségteljes pillantás. A táncosok attól, hogy nem a kviddics csapat tagjai, még diákok és ezáltal az én felelősségem, hogy minden rendben legyen velük. Természetesen azért lesz lehetőség kikapcsolódásra, netán városnézésre is, de nagyon remélem, hogy nem kell senkit sem hazaküldenem, mert nem gondolta át, hogy mit tesz és hogy mik az elvárások velük szemben.
- A szabályzat nem követeli meg a blokkoló tárgyak használatát, hiszen akadnak képességek melyeket egyáltalán nem is lehet visszafogni. Teljes mágiatilalmat pedig nem vezethetnek be, hiszen akkor a seprűk se repülnének. De természetesen mindenkinek vannak elvei, senki sem kovácsolhat komoly előnyt egy született adottságból, legalábbis látványosan. - magyarázom, ami annyit tesz főleg a halvány mosolyommal megfűszerezve, hogy bár nem tiltják, de azért látványosan nem illik mondjuk felgyorsulni egy vámpírnak, ha van a csapatban teszem azt. Tehát Elizabeth sem teheti meg, hogy halálos menőverekkel próbálkozik csak azért, mert úgyis megúszná, de reális keretek között azért lehet merészebb, mint az átlag. Végtére is, ha valakinek drágább seprűje van, jobb minőségű eszközei, az is komoly előny a többiekkel szemben és a seprűk terén sincsenek egyen elvárások. - Miss Parkin is használhatja a saját seprűjét. - teszem még hozzá, hiszen tudjuk mind, hogy az a seprű azért mégis csak különlegesebb, mint másoké, hiszen családi örökség, komoly ereklye lényegében.
Hamarosan felolvasom immár az épületben, hogy kik melyik szobákat kapják meg és kikkel lesznek együtt. Nagyon remélem, hogy nem lesz ellenvetés, mert variálást ezzel kapcsolatban nem igazán szeretnék és nem is fogok engedélyezni cseréket.
- Mindenki öltözzön át, készülődjön, maximum húsz perc múlva szeretnék idelent újra találkozni, hogy bejárhassuk a pályát és elfoglaljuk a helyeinket. - zárom le az elosztás fázisát, hogy aztán kulcsokat osszak ki és végül elengedjem a csapatot, hogy készülődhessenek, meg ágyakat választhassan és a többi. Én magam is beveszem magamat a szobámba. Nem árt egy rövid egyedüllét, hogy felszívjam magamat a kezdés előtt.

[You must be registered and logged in to see this link.]



A győzni akarás semmit sem jelent
a felkészülés akarása nélkül.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Abigail Smallwood
Reveal your secrets
Abigail Smallwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-20, 14:13




Kviddics & Abby

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Alisonnal értek azért egyet, de igazából nem zavar, hogy nem feltétlenül róluk szól ez az egész, vagy csak rólunk. Az is nagy dolog, hogy itt lehetünk és azért elég sok néző előtt lépünk fel, még ha elsősorban a kviddics is az, ami ide vonzotta őket.
- A csillogás nem kérdés, de azért mégis csak ez egy kviddics meccs, szóval szerintem is a versenyen van a hangsúly, de tudunk hozzátenni. - bólintok azért Mira érveire. Azt, hogy mennyire jó Corvusnak, hogy itt a párja, azt hiszem csak ő tudja. Az egész kényszerházasság dolog nekem annyira ódivatúnak tűnik amúgy is, hogy rettenet, meg hát iszonyú fiatalok még hozzá, még ha csak egyelőre eljegyzésről is volt szó. Ez persze nem jelenti, hogy ne kedvelték volna meg egymást. Remélhetőleg Corvusnak nem a figyelmét vonja majd el Alison, hanem tényleg segít majd neki a jelenléte. Bár én őszintén kétlem, hogy a pályáról azt fogja nézegetni hol van bárki is, helyette inkább a kvaffra figyel majd. Én legalábbis, ha fellépek elsősorban az énekre koncentrálok, főleg ha valamilyen komoly dal következik, amiben úgy igazán mélyen elakarok merülni.
- Ha nem idegentől lenne se hiszem, hogy kellene. Bár nem a Roxfortban vagyunk, de... - pillantok az edző hátára, mert úgyis elsősorban a játékosokat figyeli, de őszintén kétlem, hogy értékelné, ha meglátna Mira kezében egy piás üveget. Arról nem beszélve, hogy ha valami újságíról eleveníti meg ezt kép formájában az még cikibb lenne. - Szabadulj inkább meg tőle, szerintem. - teszem hozzá gyorsan, és picit még ösztönösen távolabb is lépek. Véletlenül sem akarok valami kalamajka címén újságba kerülni.
Inkább foglalkozom a szoba elfoglalással, figyelve, hogy ki merre helyezkedik a többiek közül. Amikor belépünk felmérem a terepet és kicsit gondolkodva pillantok a lányokra. Nem ismerem még Simonettát, úgyhogy ő lehet, hogy nehezebb dió lesz, de...
- Lehetek én az ablakhoz közel? A kilátás tudjátok, meg a friss levegő. - pislogok párat nagy szemekkel, ami odahaza mindig tutira bejön, de azt nem tudhatom, hogy itt is működni fog-e. Azért egy próbát mindenképp megér.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha elképzeled, hogy ez az utolsó napod,
azonnal rájössz, hogy mi a fontos és mi nem.
Vissza az elejére Go down
Sienna Parkin
Reveal your secrets
Sienna Parkin
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-20, 14:02



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kviddics & Sienna

[You must be registered and logged in to see this image.]

Azért jóval könnyebb így, hogy Roby is itt van és foghatom a kezét. Furcsa egy érzés, nem vagyok hozzászokva, hogy másra támaszkodom, mégis egészen könnyű megszokni, hogy nem csak én magam vagyok magamnak. Amikor az edző is megszólal, én is figyelek, hogy tudjuk mi a teendő és elmosolyodom a dícsérő szavakat hallva. Kell az önbizalom tuning, azért ez mégis csak komoly meccs és a tét se kicsi. Ha jól tudom azért a csapatunkból nem feltétlenül mindenki szeretne ténylegesen kviddics pályára lépni, mint én. Esetükben tehát nincs akkora nyomás. Nekem teljesíteni kell! Meg kell mutatni, hogy mire vagyok képes, hogy legyen rá esély, hogy felfedez egy nagyobb csapat, ha befejeztem a sulit, mert azt hiszem azért a Roxfortot már végig csinálom, legalább a három évet, ha már elkezdtem. Anyámnak abban igaza van, hogy nem árt, ha van valami más alternatíva is a kviddicsen kívül. Bejöhet bármi, egy hiba, egy sérülés, akkor nem jó, ha az ember teljesen meg van lőve.
- Te is jó leszel, csak jól sorozd meg őket, más nem is kell. - súgom még oda Robynak. Észre sem veszem, hogy időnként vizslató szempár figyel minket és hogy jó eséllyel villámokat szór a tekintete, amikor meghitten sugdolózva húzódunk közelebb egymáshoz. Láttam már fura kiírások azon az üzenőfalon, de többnyire nem foglalkoztam vele, bár persze a fenyegetés... az más, egy időre kiborított, de aztán túllendültem rajta és azóta nem történt semmi. A csapattársaimnak pedig mindent elmondtam arról a rémes napról a levelemben, úgyhogy előttünk nincs titom. Az pedig simán benne van a pakliban, hogy lesz olyan újságíró, aki felkutatja azt az ominózus esetet majd a verseny sorozat ideje alatt. Próbálok rá lelkileg felkészülni, már amennyire ez lehetséges.
- A pályán találkozunk. - hajolok oda lopca Robyhoz, hogy egy futó csókot azért leheljek a szájára mielőtt elválnánk, hiszen mindenki a saját szobáját célozza meg első körben, hogy lepakoljon és persze, hogy távegyük a mezeket. Izgulok és ezt nagyon nehéz lepleznem. A szobában első körben nem is nagyon szólalok meg, csak a mezt terítem ki az ágyra. Nem nagyon válogatok, a lányokra bízom a dolgot, nekem igazán megteszi bármelyik ágy.




[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A sportoló mindig a célra fókuszál,
annak rendel alá mindent,
amíg lélegezni, lépni bír,
edz.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-19, 16:26



All-Star Kviddics

Wales


[You must be registered and logged in to see this image.]
Minden fennakadás nélkül haladnak - végre -, nincsen eltévelyedés, és egyelőre úgy tűnik, hogy senki se akarja őket elterelni valamerre, sőt, amit elfogad Mira egy idegentől az se tűnik mérgezettnek - persze lehet, hogy Janette megjegyzése vagy, ha más is kiszúrja és csúnyán néz, elmegy a kedve a kóstolástól.
Természetesen megindulnak a csacsogások, Corvus többnyire hallgatak, bár az edző szavaira komolyan bólint és köszönömöt mond, de nagyon gyakran pillant a menyasszonya felé és egyenesen le is vándorol a kezére a tekintete, hogy megnézze viseli-e az eljegyzési gyűrűjét. Ha igen, akkor elmosolyodik, büszkén kihúzza magát, de ha nem, akkor csak továbbsuhan a tekintete, végül is a lányok is afféle sportolók, lehet, hogy vigyázni akar az ékszerre és nem vette magára. Simonetta pedig természetesen ott van Alison másik oldalához furakodva és nyújtogatja a nyakát félig a lányokra figyelve, félig pedig féltékenyen Sienna és Roby felé pillog.
- Dehogy vagyunk holtsúly! - mondja gyorsan ő is, amikor Mira is a jelenlétünk fontosságát védelmezi és egyetértően bólogat. - Ráadásul mi leszünk az első benyomás a Roxfortról, azelőtt lépünk fel, mielőtt ők a pályára érnének, szóval csillognunk KELL. - erősítem meg és kicsit felnevetve élvezi a hely zsongását.
Az ezüsttel kapcsolatos kérdésre Corvus a sztárőrző felé fókuszál és kicsit összevonja a szemöldökét.
- Az igaz, hogy mindannyiunknak ereje teljében kell lennie. A képességed ritka, de egyre gyakoribb, hogy különleges képességgel van megáldva egy profi játékos. Van bármilyen új változás a szabályzatban ezzel kapcsolatban, edző? - fordítja a tekintetét McGreeny edző felé, hogy ő mondja ki a végső döntést, hiszen egy dolog, hogy a pályán Corvus a kapitány, de ha már van edzőjük, ráadásul ex-profi játékos ő maga is, ameddig nincsenek a pályán ő a főnök.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A szállás ezúttal is egy tipikus angol pub emeleti szobája, csak most ahogy minden ebben a faluban még régibbnek tűnik, szinte középkorinak ez is. Ettől függetlenül tiszta és rendezett, de rakott kő falak és látható fa gerendákból áll a szerkezete, nem valamilyen modernebb épület. A szobák 3-4 személyesek - kivéve az edzőé, aki egyedül van - és a hely biztonságához tartozik, hogy mindegyikbe csak az mehet be, akit hozzá rendeltek, mindenki más egy láthatatlan falba ütközik az ajtó előtt. Ha felmennek körbenézni, akkor mindegyik szobában a szekrényben ott lógnak az arany-fekete mezek, rajtuk a számokkal, ahogy a szurkolólányoknak a választott ruha a fellépéshez.

// A szobák elosztása, zárójelben a mezek száma a posztok alapján.

Edző: Josephine McGreeny

Fiúk:
Roberto Maroni (2)
Daniel G. Paisley (4)
Corvus Flint (6)

Lányok 1:
Sienna Parkin (5)
Elizabeth Ollivander (1)
Winifred Hill (3)

Lányok 2:
Abigail Smallwood
Alison Fawley
Simonetta Atkinson
Tori Seaver (7)

Lányok 3:
Janette Troops
Gillian Ollivander
Miranda Hartford
Ginny Weasley (7)

Határidő: október 29., éjfél
Következő mesélői: október 30., hétfő //

~Megan Smith

Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-13, 10:50


[You must be registered and logged in to see this image.]

A szurkolás & Janie

[You must be registered and logged in to see this image.]

Két dolog mindig is nagyon közel állt hozzám. Méghozzá a kviddics és a tánc. Mindkettőt szerettem, mert a maga módján tud kikapcsolni. Jó terelőnek tartam magam a házam kviddics csapatában, így Corvust is ismerem, mint csapatkapitányt. Azt viszont jelenleg egy cseppet sem bánom, hogy az Allstarba nem, mint terelő kerültem be. Az talán már túl sok lenne az egyetem, és az auror gyakornoki munka mellett. Ráadásul egy profi csapat tagjának nem elég ha csak jó. Kiválónak kell lennie. Szóval, mint hobby tökéletesen elég nekem a házkupáért folyó játék.
A tánchoz mindig volt érzékem. Talán ez is olyasmi, amit anyámtól örökölhettem. Akárhogy is, szeretem a jó zenét amiben elmerülhetek, és a tánc segít kifejezni a ki nem mutatott érzéseimet. Valahogy úgy, mint az időnként önálló életre kelő metamorf mágiám. Ez pedig most igen kapóra jön.
Talán akkor is jelentkeztem volna a szurkoló csapatba, ha nem hallok a Belfasti eseményekről. De olvasok újságot, és az aurorok közt is elég gyorsan terjednek a hírek, ha valami fontosról van szó. Így viszont nem volt kétség a dolog felől. Gyorsan ideális jelölt lettem rá, hogy a szurkoló csapat tagjaként egyrészt szemmel tartsam a sztár sportolóinkat, másrészt megpróbáljak a végére járni, hogy ki akarhatott ártani nekik? Vajon miért?
A tánc és a közelgő megnyitó miatt nem igazán vagyok ideges. Azt begyakoroltuk éppen eléggé a lányokkal. Viszont a feladat, hogy mindent szemmel tartsak, és titokban nyomozzak... ezzel kapcsolatban már érzek némi gyomorgörcsöt.
- Nem biztos, hogy jó ötlet idegenektől ilyesmit elfogadni. Elfogyasztani pláne, különösen a megnyitó előtt. - pillantok Mira irányába a kérdésre, meglehetősen gyanakvóan méregetve a kezében tartott üveget. Legalább egy Demonstrate hasznos volna, mielőtt bele inna. Ki tudja? Attól, hogy nem látszik bontottnak még egyáltalán nem biztos, hogy nem machináltak vele. Nevezzetek túlságosan gyanakvónak, de egy auror családban nőttem fel, és az akadémiát is sikerrel vittem végig. Ez pedig csak jelent valamit.
Egy pillanatra azért a srác után fordulok, hogy megnézzem, aki Mira kezébe nyomta azt az üveget. Ez már itt roppant gyanúsnak tűnik. De azért gondosan ügyelek rá, hogy azért le ne maradjak a többiektől. Velük egy kupacban haladjak a számunkra kijelölt hely felé. Lényegében a következő pillanatban már mosolyogva hallgatom, és figyelem a lányokat, mintha máris napirendre tértem volna a potya alkohol, a lámpaláz, a versenyhangulat, és úgy minden felett. Egyszerűen csak sodródnék az árral.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-13, 10:17



Kviddics & Dany

[You must be registered and logged in to see this image.]
A legtöbbeknek a nyár a kikapcsolódást jelenti. Nekem valahogy ez gyerekkoromtól nem jön össze. Legalábbis nem igazán. Vagy a bácsikám cukrászdájában robotolok, vagy valamilyen sport eseményen, edzőtáboron veszek részt. Pedig néha tényleg kipróbálnám milyen az, amikor az ember délig alszik, és egész nap csak lustálkodik. Jelenleg az utóbbiról van szó. A sport eseményről. Mindezekkel együtt is hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem jár rengeteg gondolat a fejemben. Vajon az apám, és a bácsikám itt vannak valahol, és szurkolnak nekem? Vagy csak utólag az újságok sport rovatából tudják meg majd az eredményt?
Akárhogy is most ezt próbálom elengedni és Lizzy mellé besorolni.
- Minden városnak, településnek megvan a maga bája. Ha nyüzsgő azért, ha csendes, azért. Mindenhol akad felfedezni való.  - mosolyodom el Lizzy szavaira. Bár azt őszintén remélem én is, hogy ezúttal minden a tervek szerint megy majd. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy a Belfasti események nem hagytak nyomokat, és kérdőjeleket bennem. Mégis próbálok ettől elvonatkoztatni, és bízni benne, hogy ezúttal a rendezők mindenre felkészültek, és nem lesz hiba a lebonyolításban.
Tehát most is inkább az edző és Corvus szavaira próbálok koncentrálni, mikre csak bólintok. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem izzad a tenyerem az éles mérkőzés gondolatára. Arra, hogy hamarosan minden szem rám és a csapattársaimra szegeződik majd. A legjobb formámat kell hoznom, a legtrükkösebb csavart labdáimat bevetni az ellenfél ellen. Bízom magamban, és a csapatban. Az összhangban, amit lassan talán sikerül legalább a pályán megtalálni. Ettől még izgulni ér. Legalábbis a meccs előtt.
Lizzy kérdésére azért érdeklődve pillantok az edző, és Corvus felé. Ezt hagyom, hogy ők válaszolják meg. Noha soha nem titkoltam, hogy nem nagyon tetszik nekem ez az ezüst nyakláncos dolog. Tekintsetek aggódó barátnak, de valahogy nem szeretném Lizzyt még egyszer olyan állapotban látni, mint a VMS-en.
- Persze, megnézzük őket. Gilly biztos örül majd.  - mosolyodom el Lizzyre. Talán még egy kicsit el is tereli a figyelmünket a meccs előtti lámpalázról. Bár azért Mirával kapcsolatban vegyes érzéseim vannak. Nem mondtam el Lizzynek, és úgy másnak sem, hogy volt egy-két röpke randink Gilly után, és Lizzy előtt. Mira tipikusan az a lány, aki fel képes dobni egy unalmas estédet, de többre nem tervezel vele. Egyszerűen valahogy nem alkalmas rá a személyisége, vagy nem is tudom. Egyikünk sem akart ennél többet. Ennek ellenére azért nem szeretnék egy újabb pletykarovatos cikket olvasni a saját szerelmi életemről, ami szembe állítja Mirát, Gillyt és Lizzyt. Így csak csendben fohászkodom, hogy ez az egész ne derüljön ki soha...





[You must be registered and logged in to see this image.]
"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Miranda Hartford
Reveal your secrets
Miranda Hartford
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-12, 16:45



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csajok& Mira

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nos, nem állítom, hogy álmaim netovábbja lenne itt lenni, de tény, ami tény, hogy némileg - szigorúan csakis a lelkem legmélyén! - élvezem a helyzetet. Végre vannak szociális kapcsolataim, habár a csajok elég döbbent képet vágtak, amikor betoppantam a toborzásra. Én, Miranda Hartford, az iskola azon báránya, aki mindig is el volt egyedül és akit csupán a testvére, Mia társaságában láthattak. Nem csodálkozom tehát, hogy valamilyen szinten meglepte őket a jelentkezésem. Mindenesetre, mindig is volt némi érzékem ahhoz, miként is adjam el magam és sikerült olyat alkotnom, hogy bevettek! A terv első fázisát tehát sikeresen teljesítettem, most pedig jöjjön a folytatás: a beilleszkedés. Az öltözetemből visszavettem valamennyit, igyekszem pár fokkal barátságosabbnak tűnni és némileg magamra erőltetni Mia barátságos, életvidám stílusát. Azért rögvest nem áll szándékomban egy teljesen új emberként viselkedni, az elég gyanús is lenne, de minden erőmmel azon vagyok, hogy olyasvalakinek tűnjek, aki megunta már az állandó ellenségeskedést másokkal és a folyamatos magányt és próbál nyitottabb lenni.
- Márpedig szerintem igenis fontos szerepünk van nekünk is - köszörülöm meg a torkom a szőke, Alison névre hallgató lány szavai hallatán. Nyilván nem nekem mondta, hanem a mellette haladóknak, de mivel nem sokkal vagyok lemaradva mögöttük, ezért kristálytisztán hallottam. - A csapat eddig is jól teljesített, ezt aláírom, de sohasem tudhatod, kiben mikor csappan meg valami. Talán egy kis lendületet képesek vagyunk visszaadni a szurkolásunk révén. Ráadásul, látják hogy bízunk bennük és ha jól tudom, te és a csapatkapitány együtt vagytok. Szerinted mennyire felemelő érzés számára, hogy te is jelen vagy?
Oké, ez a szöveg még engem is alaposan meglepett... Nem vagyok egy empatikus alkat, de úgy látom, a velük töltött idő az edzéseken fogékonnyá tett az ilyesmire és valahogy elkezdtek érdekelni a körülöttem lévő emberek, ezért is kerültem képbe Alison és a Flint fiú jegyességével kapcsolatban. Ezelőtt egy fél évvel simán figyelmen kívül hagytam volna, de most... Én nem ilyen vagyok!
- Áh, kösz! - csillan fel a tekintetem, amikor egy srác mindenféle szó nélkül a kezembe nyom egy üveget, amely nagy eséllyel alkoholt rejt magában. A kupak alapján nem bontott itókáról van szó, vagyis nem kevert bele semmiféle gyanús anyagot sem. Nyilván csak a hangulat miatt nyomta ezt a kezembe és láthatta, hogy az angolokkal vagyok, akiknek nagy eséllyel ő is szurkol. Mindenesetre, mielőtt bármi mást is mondhatnék neki, már áll is tovább. - Kér valaki? - emelem fel a piát, majd billegtetem meg, mialatt körbenézek a csapaton és a szurkolólányokon is. - Szabad egyáltalán nekünk inni a műsor előtt? - ötlik eszembe hirtelen a kérdés, hiszen ebben nem vagyok elég tapasztalt. Az teljesen reális, ha a sportolók nem ihatnak, de mi? Nem áll szándékomban az egészet lehajtani, csupán pár kortyocska, hogy dobjak a hangulatomon, de úgy ennyi. A lámpaláz ugyanis egyre közelebb és közelebb kúszik felém, minden egyes megtett lépéssel elhatalmasodva felettem. Kell tehát számomra valami, ami kissé kiírtja belőlem ezt a kellemetlen, baljóslatú töltetet.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
If you don’t have weird moments,
you’re weird.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-11, 18:13



[You must be registered and logged in to see this image.]

Lizzy& az Allstar

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Jó, hogy mondod, elég kihalt... - hordozom körbe a tekintetem a kis városkán Corvus szavai hallatán. Csendes, az utcák üresek, mindenki dolgozik vagy éppen más ténykedéssel foglalja el magát a színfalak mögött. - Bár, ha az ember pihenni szeretne, arra igazán megfelelő hely lenne - teszem azért még hozzá, hiszen szinte azonnal eszembe ötlik az az egy hét kőkemény edzés, amelyen nemrég részt vettünk és amely után én kerek fél órára megfogadtam, hogy soha többé nem ülök seprűre. Talán nem túlzok, ha azt állítom, hogy a fenekemet se éreztem a végére, amikor földet értünk...
A nyakamban azért beszéd közben ott pihen egy ezüst láncocska, amely a képességem gyenge pontja és amelyet Corvus kifejezett kérésére viselek már egy jó ideje. Elég nagy előnyt élvezek ugyanis a mérkőzések alatt a sebezhetetlenségem révén, vagyis mélyen tisztelt csapatkapitányunk úgy gondolta, talán nem ártana beleszoknom abba, milyen az, ha én is ugyanolyan boszorkány vagyok, mint a társaim. Eleinte nagyon nehezen ment, hiszen mégis csak olyasvalamiről van szó, amely születésem óta velem van, de azt hiszem, kezdek belerázódni. Már meg se kottyan, ha megvágom az ujjam, noha az első ilyen alkalomnál elég nagy feneket kerítettem a dolognak.
- Csak egy kérdés... Ezt a mérkőzés alatt is viselnem kell? - nyúlok végül ujjaimmal a láncocska alá és emelem el kissé azt a bőrömtől, mintegy jelzésértékűen arra vonatkozóan, hogy mire is gondoltam egészen pontosan és egy-egy pillantást vetve az edző és Corvus irányába is. - Ez éles mérkőzés lesz, nem szeretnék éppen most bénázni - húzom el a számat a gondolatra, mialatt átlépünk a falon és egy színes forgatagban találjuk magunkat. A fülemet szinte rögtön megüti a rengeteg idegen nyelv egyvelege és persze a részegek által skandált különféle nemzeti himnuszok... Ajaj, lesz itt még gond! Reméljük, nem esnek egymás torkának a felfokozott érzelmi állapotban.
Az edző szavai hallatán csupán biccentek egyet. Jelenleg nincs lámpalázam, hiszen az amerikai csapatommal rengeteg helyen jártunk már, ráadásul a VMS is elég kemény volt, azt hiszem, ott belejöttem a dolgokba. Az persze már megint más kérdés, hogy ez így lesz-e akkor is, amikor pályára kell lépnünk, mint válogatott csapatnak, akik az iskolájukat és a "hazájukat" képviselik.
- Megnézzük a lányokat, igaz? - sorolok be végül Daniel mellé, hiszen az én érzelmeim elég vegyesek ezzel kapcsolatban. Jó lenne ott lenni Gillian mellett, hiszen ő is kinn lesz a meccsünkön, nem szeretném hát pont én cserben hagyni őt. Elvégre, nyilván szeretné, ha látnám előadás közben, ahogy nekem is jól esik maga a tudat, hogy ott van a lelátókon és nekem szurkol. Ezek mellett viszont ott van az is, hogy pihenhetnénk egy keveset, habár az olyan kevéske idő, hogy teljesen lényegtelen, nem oszt, nem szoroz, úgyhogy a voksomat egyértelműen Gilly és a lányok mellett teszem le.

OFF: elképzeléseim szerint itt Lizzy még nem tudja, hogy már nem sebezhetetlenxd. Nem sokkal a nagymese után/előtt kezdte el hordani az ezüstöt, vagyis egyelőre betudja annak... És hát eddig megúszta könnyebb dolgokkal.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Alison Fawley
Reveal your secrets
Alison Fawley
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-11, 16:55



Szurkolócsapat & Allie
[You must be registered and logged in to see this image.]
   
 
Az a legtisztább, ha nem vonom el Corvus figyelmét, és ha csak ő nem jön oda hozzám, maradok az integetésnél. A menyasszonya vagyok, de most olyan komoly stressz, felelősség nyugszik a vállán, hogy nem akarnám, hogy rajtam csússzon el valami. Teszem, amit vállaltam, Ettával és a mardekáros lányokkal szurkolócsapatot hoztunk létre, táncolunk, buzdítunk, emeljük a hangulatot. Bennem közel sincs annyira versenyszellem, mint a kviddics válogatottban, mégis ha az ember szerelme dob egy szép gólt, azért lehet bőven ujjongani! A mezeinket is sikerült csinosra megalkotni ezzel a fekete fő vonulattal, kifejezetten jól áll a szőke hajamhoz, kék szemeimhez. Ettára olykor bíztató pillantást vetek, hogy ne agyaljon a terelőn, van még hal a tengerben. Így persze nehéz, hogy ott van az orra előtt.
- Áh, kétlem. Mi nem igazán tartozunk a csapatban, csak mint holtsúly. – Vonom meg a vállamat laza félmosollyal, mint akit nem izgat. Az természetesen felemelő érzés, amikor az ember szerelme szép gólt dob a meccsen, de összességében úgy vélem, az edző is megtűri ezt a csapatot, örülhetünk, hogy a válogatottal együtt jöttünk. Azért észreveszem Abbie pillantását Ettára, s a sokatmondóan bólogatok, ezúttal nagyon is ínyemre van, hogy a lányok többsége hozzám kötődik, én vagyok a kapocs. Ezt természetesen nem illik kihasználni, Ettának is megígértem, hogy csak mert nem mardis, még nem fogom őt kihagyni semmiből, s szeretném, ha a többiek sem a házaink szerint kezelnék őt.
- -Szerintem amikor félrevonulunk begyakorolni egy jó kis formációt, mutatkozzunk be. – Nézelődök körbe, némi megerősítést kérve akár Alex részéről is. És igen, Abbie-nek igaza van, most már kezdek izgulni, nem is csak a verseny miatt, hanem jó érzés valahova úgy tényleg tartozni! Megigazítom csinos sapkám, kiszabadítok alóla néhány göndör tincset, hogy ne nyomódjanak nagyon le.



♬ Chasing cars ♬ ♦ Ruci ♦ Megismerkedésünk története ♦ [You must be registered and logged in to see this link.]






Majdnem minden tudásunkért nem azoknak
[You must be registered and logged in to see this image.]
tartozunk, akik egyetértettek, hanem azoknak, akik nem.
Vissza az elejére Go down
Roberto Maroni
Reveal your secrets
Roberto Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-11, 09:17




A verseny & Roby

Lock me in your heart and trow away the keys!

[You must be registered and logged in to see this image.]
   

A verseny miatt kevésbé izgulok mint Sienna. Szinte egész életemben ezt csináltam, jobb akartam lenni másoknál, s ez többnyire sikerült is. A családom miatt már jobban szoronghatnék, hiszen nem lettem tökéletesen befogadva, ott talán majd az idő segít. Jelenleg arra koncentrálok, ami itt van. Ezért is gondolom, hogy jó kapitány lehettem volna, mert Corvushoz hasonlóan egykedvűen veszem tudomásul, hogy itt vagyunk, és hogy mi lesz majd a feladat. Ezt a nyugalmat, magabiztosságot próbálom átsugározni az egzotikus szépségre, akivel végre nem kell titkolóznunk, ezért aztán igencsak jól esik, hogy megfogja a kezemet, tőlem várja a férfias bátorítást, ösztönzést. Időnként vetek oldalra egy sármos kikacsintást, mint aki nagyon tudja, hogy mit csinál. Hiába küzdöttem meg én is a gyermekkori démonokkal, most elememben vagyok, alakul valami komolynak tűnő kapcsolat, s bár se hajtó, se kapitány nem lettem, de a csapat is egészen jónak fest, amely körbevesz. Amikor Sienna megszorítja a kezemet, vicceskedve összerándulok, mint akinek porrá morzsolták az ujjait, de csak nevetek, hogy nem volt igazi a fájdalom. – Ez volt a cél Sisi. Felhívjuk magunkra a figyelmet. Ha a fogók is olyan jók, mint reméljük, akkor simán behúzzuk a bajnokságot. – Biccentek Ginny és Tori felé, mert nem annyira az ő játékukra figyeltem, mint a gurkókra, meg a kvaffra. Lényegében két külön játék folyik a pályán, nekünk a sajátunkat kell játszani, remélve, hogy a másikban minden rendben van, noha én az ütőmmel olykor be szoktam célozni az ellenfél fogót, amolyan bocs véletlen volt alapon. Nem kezdem el magamhoz ölelni Siennát, amikor közelebb húzódik, pedig adná magát a helyzet, inkább csak bizalmasan visszasuttogok neki pár bíztató szót, mint jó leszel, király a seprűd, és hasonlók! Bólogatok az edzőnek, én fejben már a pályán vagyok, ettől még megnézhetjük a szurkolólányok táncát, amolyan motivációs tréning jelleggel, de igazából show elem, nem több. Minden a mi kezünkben van! – Köszönjük edző! – Bólogatok az edzőnek, most még várakozóan tekintgetve.





||music:Going order|| words: 430 || just for you  
▲▼




[You must be registered and logged in to see this image.]
Roberto Maroni
Vissza az elejére Go down
Abigail Smallwood
Reveal your secrets
Abigail Smallwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-10, 15:35




Kviddics & Abby

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Izgatott vagyok ez tény, de amikor átérünk a mágikus oldalra totálisan elönt az adrenalin a tömeg láttán. Nagy levegőt veszek, szinte magamba szívom a sok ember lelkesedését, ami pillanatok alatt átragad rám is. Elég sok fellépésem volt már ahhoz, hogy a lámpaláz távol álljon tőlem, bár nem én vagyok a világ legjobb táncosa, de a hangommal falakat lehet ledönteni ugyebár. Adam pedig azért segített, hogy tánc terén is sokat fejlődjek a musical óta meg főleg! Végtére is előtte se voltam béna, csak nem ártott azért egy kis plusz fejlesztés. Most pedig itt vagyunk és én már most imádom! Nehéz levakarni az arcomról a vigyort, hiába hogy azért félszemmel látom - még ha nem is foglalkozom nagyon vele -, hogy a kviddicsezők azért nagyon is feszültek.
- Állati! Eszméletlen! Mennyien vannak! - vigyorgok rá Alisonra, bár könnyen lehet, hogy ő azért nem fogja ilyen mértékben osztani a lelkesedésemet. Neki azért nincs még olyan nagy gyakorlata, ami a szereplést illeti. Próbálok azért valamelyest visszavenni, ha látom rajta, hogy ideges, netán frusztrálja a tömeg, vagy ami majd ránk vár a stadionban. Félfüllel hallom csak, hogy magyaráz valami az edző, de őszintén szólva alig-alig sikerül odafigyelnem. Nem csoda, ha amikor elhallgat már halkabban szinte suttogva hajolok oda Alisonhoz.
- Mit mondott? Egyáltalán nekünk mondta? - azért persze nem lenne hátrány tudni, hogy pontosan hánykor van jelenésünk az első nagy villantásra, aztán meg persze ott lesz majd az egész meccs, amikor nincs más dolgunk, mint buzdítani és folyamatosan izgalomban tartani a közönséget. Menni fog, az ilyesmiben mindig is jó voltam. A kis táncos csapatunk többi tagját még őszintén szólva nem ismerem annyira jól, nem csoda, ha elsősorban Alisonhoz ragaszkodom. Mégis csak háztársak vagyunk, no meg jó barátnők is. Egy egész leheletnyi féltékenység azért volt bennem, amikor előkerült ez a Simonetta, aki mint kiderült szintén jóban van Alisonnal. Nem sokat mesélt róla, bár az benne van, hogy soha nem érdekeltek a küzdősportok, szóval amikor ilyesmiről mesélt talán... nem figyeltem oda minden egyes szóra minden időpillanatban. Most is időnként azért kikukucskálok a jó eséllyel Alison másik oldalán haladó szőke lányra. Azért szó se róla, hogy valószínűleg ők külsőleg legalábbis több közös tulajdonsággal rendelkeznek, bár azért úgy láttam eddig, hogy ez a lány se a csendes visszafogottságáról híres, mint én. Majd meglátjuk hogy alakul a következő időszak. Végtére is egy szobában leszünk gondolom, szóval ha most nem csiszolódunk össze ezekkel a csajokkal, akkor soha az életben.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha elképzeled, hogy ez az utolsó napod,
azonnal rájössz, hogy mi a fontos és mi nem.
Vissza az elejére Go down
Josephine McGreeny
Reveal your secrets
Josephine McGreeny
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-10, 15:20



Kviddics & Josie


[You must be registered and logged in to see this image.]


Talán nem is olyan rossz most egy kis távolság otthonról. Lehet, hogy igaza van Dylannek és érdemes lenne elmennem egy agyturkászhoz, hogy rendbe tegye a kusza gondolataimat, de természetesen csak azután, hogy ezen túl vagyok. Mégis csak erre készülünk hónapok óta. A fejemben kavargó gondolatok most várhatnak. Nem hagyom nekik, hogy bármibe is bezavarjanak. Felmértem minden eshetőséget, a csapatoknak is többszörösen utána néztem. A helyszínt ismerem, de azért azt is felmértem, hogy kell-e számolni bármiféle változással azóta, hogy én itt jártam. Az se ma volt! Őszintén szólva jól is jött, hogy ezzel foglalom le magamat és nem azon járt az eszem, hogy gyakorlatilag átvettem a húgom életét, ha nem is szó szerint, de valami hasonló, amit teszek. Képtelenség úgy tennem, mintha nem erről lenne szó, még ha nem is szándékos, még ha nem is én akartam, csak megtörtént, de mégis így van. Szeretem Dylant, de nehéz nem arra gondolnom, hogy ha a húgom nem hal meg talán most a sógorom lenne... Aztán persze lehet, hogy nem, hogy sose maradtak volna együtt még a kicsi miatt sem, de... Igen, ezt bizony már sosem tudjuk meg, mert Hayley már nem él, sok éve, hogy nem.
- Elfoglaljuk a szállásunkat, háromkor pedig már kezdődik a megnyitó. Maradjunk együtt addig is. Természetesen megnézhetitek a szurkoló csapatot... - pillantok ezúttal csak a csapatra, mert bár a táncos lányok is velünk vannak, de ők azért nem tartoznak hozzám olyan szervesen, mint a kviddics csapat. - De jobban örülnék neki, ha fejben azért mégis a mérkőzésre készülnétek. Mindent tudtok, bízom bennetek, menni fog! - mosolyodom még el. Bennem is van azért egy jó nagy adag drukk, hiszen mégis csak ez az első élet "fellépésem" edzőként. Csúnya lenne kudarcot vallani, még ha nem is egy meccsen dől el a kupa, de ha győzelemmel kezdenénk az a csapatnak is iszonyú nagy hajtóerőt adna, nekem pedig ebben kell hinnem és erre kell őket buzdítanom.
A térképbe épp csak futólag nézek bele, hogy mindenre jól emlékszem-e. Ki tudja, hogy nem alakítottak, vagy építettek-e át valamit. Elég ismerős minden, úgyhogy inkább csak a pontos szálláshelyünkre koncentrálok, hogy rendben megtaláljuk a szobákat és elhelyezzem a csapatot sportolókat és táncosokat egyaránt. Nem sok időnk van, épp csak egy kis szusszanás fér bele, minimális felfrissülés, aztán máris jelenésünk lesz. A magam részéről annak örültem volna a legjobban, ha a csapat nem venne részt a megnyitó minden pillanatán, mert akkor még lenne idejük rápihenni, de talán az sem annyira rossz, ha izgalomban tartjuk őket. Nekik ez még kemény lehet. Emlékszem, az első nagy meccsem előtt majdhogynem remegtek a lábaim, de szó szerint értve. Hirtelen abban sem voltam biztos, hogy képes leszek a seprűt a kezembe varázsolni, nem hogy manőverezzek a pályán és gólokat szórjak. Valami hasonló játszódhat le most az ő fejükben is és ez bizony még rosszabb lesz, amikor meglátják a tömeget a stadionban. Az a sok szem, a sok rájuk szegeződő tekintet... De csak addig tart, amíg meg nem szólal a síp, onnantól valahogy minden háttérzaj elmosódik és gyakorlatilag megszűnik létezni. Nem marad más csak a labda, amire figyelned kell, no meg a társaid, akikkel együtt dolgozol. De ilyesmiről most még nem beszélek nekik, ráér. Egyelőre verekedjük át magunkat a tömegen. Úgyis elég sok a látnivaló ahhoz, hogy komoly dolgokkal traktáljam őket.

[You must be registered and logged in to see this link.]



A győzni akarás semmit sem jelent
a felkészülés akarása nélkül.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Sienna Parkin
Reveal your secrets
Sienna Parkin
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-10, 15:03



[You must be registered and logged in to see this image.]

Kviddics & Sienna

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nehéz lenne azt hazudni, hogy nem vagyok ideges. Szerintem mind azok vagyunk, hiába próbál Corvus higgadtnak tűnni. A kis ismerkedési napunk alkalmával azért már több megvillant mindenkiből, hogy igenis tudjam a nyugodt külső tuti, hogy izgatottságot takar, ha nem idegességet. Nem is tudom, hogy mikor fog ez elmúlni, pedig vannak már mögöttem meccsek bőven, de ennek mégis csak tétje van. Meg kell mutatnom, hogy képes vagyok fejlődni és csapatban működni és fontos az is, hogy ne vonja el a figyelmemet a pályán se senki, mint mondjuk a mellettem lépkedő Roby, hiszen most már nyíltan besorolhatok mellé, sőt még a kezébe is csúsztatom a sajátomat, amikor az átjáró felé igykeszünk. Talán néhány pillanatig érezheti is, ahogyan megszorítom az ujjait, persze önkéntelenül, amikor meghalljuk a hangerőt átérve a mágikus oldalra. Sokan vannak... nagyon sokan!
- Reméljük ezúttal tényleg minden rendesen megy majd. Elég sokan vannak. - mondom persze elsősorban Robynak, aki közel van hozzám és nem tekerem fel amúgy sem a hangerőt annyira, hogy mindenki feltétlenül hallja. Felkészültünk, igaz? Sok edzés van a hátunk mögött és most bizony örülök neki, hogy már a kapcsolatunk sem titkos. Nem kell rejtőzködni. Viszont néha mégis elbizonytalanodom ebben. Azért még sosem volt senkim úgy, hogy közben egy csapatban is játszunk. Mindig csak a feladatra koncentráltam, de ez most is menni fog? Roby mégis csak terelő? Mi van, ha megsérül és nekem önkéntelenül is elvonja a figyelmemet, netán mindez fordítva? Jó tudom, nem szabad eleve a rosszra készülni, de azért mégis csak nehéz nem belegondolni mi lenne, ha... Muszáj a pályán továbbra is csak a saját magam dolgával foglalkoznom. Na persze csapat szinten, hiszen sokkal nagyobb hangsúlyt igyekszem már fektetni a csapatjátékra, ami régen lássuk be, nem volt az erősségem. Az edző azért sokat csiszolt rajtunk, hogy összeszokjunk és persze sokat számított az is, hogy sikerült a pályán kívül is nagyobb összhangot találni a többiekkel. Egyelőre követem az edzőt és csak figyelek, néha egészen közel húzódva Robyhoz. Azért ez a nagy fejhajtás még nekem is ismeretlen és talán kicsit így hirtelen ijesztő is.



[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A sportoló mindig a célra fókuszál,
annak rendel alá mindent,
amíg lélegezni, lépni bír,
edz.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2023-10-09, 12:00



All-Star Kviddics

Wales


Nyár van, sokan a családjukkal, barátokkal töltik az idejüket, de nem az itt megjelenők! A Királyságok Kviddics Tornájának a megnyitója a mai nappal jött el, ezt megelőzte még a Roxfortban egy hét intenzív edzés a tagoknak, hiszen a tanévnek már vége, illetve a szurkolócsapat is próbákat és megbeszéléseket tartott, hogy készen álljanak a fellépésükre a megnyitó elején. Izgalmas nap áll előttük, a Belfasti fiaskó után ez az első alkalom, hogy tényleg megmutathatják egy profi csapattal szemben mire képesek. És azonnal több ezer néző előtt, élesben.
A városka ahova érkeznek olyan, mintha nem csak hoppanáltak volna, de az időt is visszapörgették volna több, mint ezer évvel és elképesztően kihalt és csendes. (lsd. helyszín leírása)
- Mielőtt megkérdeznétek, hogy biztosan jó helyre érkeztünk-e, négy éve eljöttünk a családommal és akkor is éppen ilyen volt a város. Mintha mi se történne a boltív mögött. - jegyzi meg Corvus könnyedén, félvállról, pedig a hideg veríték a tenyerében azért azt jelzi, hogy ő se olyan nyugodtan kezeli a helyzetet, mint amennyire mutatja.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Az edző már megkapta a napirendet, át kell menniük a varázsvilág oldalára, egy kis térképet is kaptak formalitásból, bár a nő is profi játékos volt, járt már itt. Minden olyan kellemes, a csend, a napsütés, csak hogy még nagyobb sokk legyen a túloldalon a zsibongás, rengeteg szurkoló öntött fel a garatra, hiába van még csak kora délután, hogy legyen idejük elfoglalni a szállást. A nagy megnyitó - amin már is elő kell adnia a szurkolócsapatnak - háromkor kezdődik, az első meccs, pont az övéké a házigazdával azonnal utána, négykor. Minden nap egy meccs lesz, minden országban a házigazdával, tehát hétfőn Wales-Roxfort, kedden Wales-Anglia, szerdán Wales-Skócia, csütörtökön Wales-Észak-Írország, pénteken pedig egy záró ceremónia, hogy következő héten egy másik házigazdával, másik sorrendben folytassák az öt hetes körmeccseket, hogy az ötödiken a Roxfortba érjenek, ahol az utolsó napokban a döntőket tartják, ha az eredmények pont alapján nem egyértelműek illetve az eredményhírdetést és díjátadást.

// Sziasztok, hát ide is elérkeztünk. <3 Hosszú játék lesz, ameddig két karaktert mozgatunk addig hosszú határidőkkel, amelyik körökben csak egyet, azokban rövidebbel (7-14 közötti skálán, mindig ott lesz a hsz-emben a határidő). Az első körökben mindenképpen szeretném látni mindenkinek mindkét karakterét, akivel jelentkezett csapattagnak és szurkolónak/kísérőnek, de ti döntitek el, hogy egy hozzászólásban színezitek ki a két külön karakter reakcióját, vagy külön-külön írtok.

Határidő: október 18, éjfél
Következő mesélői: október 19 //
~Megan Smith

Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: St Davids   St Davids - Page 5 Empty2022-10-28, 22:05



St Davids

Wales legkisebb városa


A St Davids félszigete úgy tartját, hogy Wales legkisebb városát rejti magában, de igen nagyot téved, aki hisz a mugli írásoknak. A szemmel látható részeken valóban gyönyörű, hatodik században alapított város terül el, de nem minden az, aminek látszik. Ugyan Cardiff Wales fővárosa, de Belfasttal és az Észak-Írekkel ellentétben, akinek a kviddics csapata a fővárost választotta bázisául, a wales-iek a sok száz éves tradícióikat követve itt edzenek.

[You must be registered and logged in to see this image.]


A Katedrálistól nem messze a nyugati falon a hatodik boltív be van falazva, ám igen csakrégi trükk ez és minden Roxforti diák ismeri. A megfelelő lendülettel áthaladva a túloldalra egy nyüszgő varázsvárosba érkeznek az utazók, ahol a csapból is a nemzeti zászlók folynak, ám valójában nincsen mire igazán büszkének lenniük - legalább is a sportsikereiket tekintve. A Wales-i csapat lényegében az örök vesztese a Királyságok Tornájának, ami abból is fakadhat, hogy sokkal jobban szeretik a játékot elvezhetően, mint vérremenően játszani. A stadion elképesztően régi építésű, lényegében idézi a katedrális stílusát, kőből épített lelátók és akármilyen megdöbbentőnek tűnik, fedett pálya rózsaablakokkal és ólómüveg mintákkal - amiket nyilvánvalóan mágia véd a betöréstől.  
Gyakran találkozni a csapattagokkal még a sarki kocsmákban is, habár szeretik őket, nincsenek istenítve, nincsen nagy arcuk, ugyanolyanok, mint bárki más. De ki tudja... talán ez az év más lesz, talán most jött el az alkalom, hogy a wales-iek megmutassák, hogy milyen fából faragták őket.  

[You must be registered and logged in to see this image.]


(írta: Megan Smith)





[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: St Davids   St Davids - Page 5 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: