ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Kalandmester
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Alison Fawley
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
A Troops-család hiányzó báránykái I_vote_lcapA Troops-család hiányzó báránykái I_voting_barA Troops-család hiányzó báránykái I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A Troops-család hiányzó báránykái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: A Troops-család hiányzó báránykái   A Troops-család hiányzó báránykái Empty2022-03-17, 22:23


Essünk neki mégegyszer  biglove


Keresem a sógoromat
repesve várlak!

Név: Joshua Troops
Play by: Nincs megkötés, világos bőrű és világos hajú (vörös, szőke, nagyon világosbarna), a képen: Hunter Parrish
Kor: 24-26
Csoport: Varázshasználók
Szak/Foglalkozás: Auror, ahogy a szülei, a nagybátyja, és az öccse is (volt, ameddig le nem lőtték), és a sógornője és az egész családja.
Kapcsolat: Jake bátyja vagy, tehetséges auror, de nem születtél a Kisértetvadász képességgel ahogy ő, így az apátok mindig is az öcsédet emelte ki jobban a figyelmével, fiatalkorában még egy évre ki is vette a Roxfortból, hogy a Minisztériummal a képességével kapcsolatban kisérletezzenek. Sosem szerettél se engem, se a családomat, mivel a szüleink riválisok voltak attól a perctől fogva hogy ugyanarra a pozícióra jelentkeztek és talán azok még ma is, hiába évek óta Shawn Griffiné az Auror parancsnokság, szerinted jogosan inkább az apádat illetné. Kiskorunkban rengetegszer jártam nálatok, hiszen Jake volt a legjobb barátom, te lépten-nyomon megjegyzést vagy keresztbetettél, amikor az öcséd nem volt ott, hogy megvédjen engem, én pedig magamtól csak kihúztam magam és tűrtem, mert nem akartam még több feszültséget a családjaink között.
Felnőttünk, másfél éve hozzámentem az öcsédhez, de néhány hónapja egy Rúnapisztollyal ejtett lövés kómába taszította és azóta újra te vagy a testvérek között a "kivételezett" - ettől függetlenül rád van bízva, hogy ma már hogy érzel a helyzet iránt, Jake iránt vagy éppen irántam, aki az öcsédet végül rábeszélte, hogy Auror legyen.
Ezen kívül lehetsz akármilyen, csak annyit kérek, hogy Jake-hez és Janette-hez képest más érdeklődési köröd legyen, hogy kicsit színesebb legyen a Mardekáros-aranyvérű-méregkeverő vonal.

A karakter profilja: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u1320




A legkisebb (negyedik) Troops-testvér
repesve várlak!

Név: Joanne/Johanne/Joanna/Joan  Troops
Play by: Josephine Langford
Kor: 16-18
Csoport: Hollóhát/Griffendél
Szak/Foglalkozás: -
Kapcsolat: Kicsi Joanne, te voltál az egyetlen, aki el tudtad fogadni a kapcsolatunkat Jake-kel és elhitted, hogy egymásnak teremtett minket az ég, hiába alakult ki a hosszú évek alatt ez a Rómeó és Júliába illő családi dráma a szüleink között. Talán azért is van így, mert még kicsi voltál és nem is nagyon érdekelt vagy nem avattak be, hogy mi folyik a felnőttek között. Mivel te vagy a legfiatalabb feléd vannak a legkisebb elvárások, de ez nem jelenti azt, hogy ne találhatnád meg a saját kis célodat és ne lehetnél éppen olyan elszánt, mint mondjuk a legidősebb bátyjád, Joshua, akinél kérdés sem volt, hogy követni fogja-e apátokat és anyátokat az auror hivatás útján. Az, hogy hogyan viseled, hogy Jake kómába került a szíved joga, de remélhetőleg benned megtalálom azt a sógornőt, aki nem hibáztatni, hanem támogatni fog.

A karakter profilja: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/u1321



Néhány link, amiből még ihletet lehet meríteni a karakterekhez és a családjukhoz, de persze ha valakinek felkelti az érdeklődését üzenetben bármiben segítek:

Jacob előtörténete: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2682-jacob-troop
Janette előtörténete: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3609-janette-troops
Julia előtörténete: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t4415-julia-zara-troops
Shanna előtörténete: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t2680-shanna-griffin

A Rúnapisztoly áldozatai: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3880-a-runapisztoly-aldozatai





Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A hiányzó Troops-nővér
» A Troops-család
» Janette Troops
» Janette Troops
» Joanne Troops

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Akikre még várunk-
Ugrás: