ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:18-kor
Abigail Smallwood


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Megan Smith
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Kalandmester
Shanna Griffin I_vote_lcapShanna Griffin I_voting_barShanna Griffin I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70635 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot

Abigail Smallwood


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Shanna Griffin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Shanna Griffin   Shanna Griffin Empty2016-09-24, 18:15




Shanna Griffin

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Az ember csak azt ismeri meg igazán, amit megszelídít."

Főkarakter: Megan Smith
Teljes név: Shanna Horacee Griffin
Születési hely és dátum: London, 1979.11.08.
Csoport: Hollóhát
Patrónus: Skarláttangara
Évfolyam: Nyolcadik évfolyam, Auror
Képesség: Fehér oroszlán animágus, bejegyzett
Mágikus adottság: Telekinézis, 1. szint
Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok használata - Született tehetség, Bájitaltan - Kiemelkedő, Mugliismeret - Tehetségtelen
Kihez tartozol?: Saját karakter


Jellemed kifejtése

Az, hogy idekerült a Roxfortba élete legnagyobb kalandja. Persze otthon is szeretett élni, és elméleti oktatásokat kapott - nyilván gyakorlatit nem, hiszen kiskorú, hiába dolgozik az apja a Mágiaügyi Minisztériumban. -, de amikor elkezdett itt élni és tanulni, kinyílt a világ. A rengeteg új barát, új ismeret elkápráztatta és minden tantárgyat szivacsként szívott magába, tekintve, hogy gyakori előfordulási helye a könyvtár. Persze, kicsit üti az a csendes hely azt, hogy milyen barátságos, beszédes és bulizós is tud lenni, de hát az ember sokszínű.
Igyekszik az egész iskolát megismerni, diákokkal, sőt személyzettel együtt, és megtalálni mindenkivel azt a hangot és stílust, amivel szimpatikussá teheti magát. A tanulás fontos neki, ritkán hanyagolja el másért, de úgy osztja be az idejét, mintha csak időnyerővel mászkálna - legtöbb szakkörön látod, legtöbb barátjával minden nap bandázik egy kicsit, de nem tűnik túlhajszoltnak, életerős és vidám. Erőteljesen versengős típus, persze nem annyira, hogy a vetélytársait bármivel is megbántsa, nem rosszindulatú soha.

Megjelenés

Imádja az iskoláslány stílust, de persze nem csak abban fordul elő, a ruhatára alkalomhoz illően mindig változatos. Barna haj, világos szemek, kedves kis pisze orr, nyílt tekintet jellemzi, bár kinézetéhez hozzátartozik az is, hogy mindig van valamilyen könyv a kezében. Általában nem egy hatalmas lexikon, hanem amit könnyű hordozgatni. A szeme gyakran fürkészűen tekint körbe, mintha mindig lesbe állna és figyelne, talán ez azért lehet, mert mindenre elkészíti magát, akár veszélyre is, ami érheti az Aurori pályán. Ritkán találni olyan embert, akinek nem sikerül elnyernie a tetszését, de persze bármi előfordulhat. Kedves, nyílt, figyelmes és érdeklődő, szeret az emberek hobbijáról beszélni és a tehetségeit gyakorolni. A barátainak segíteni fejleszteni, és persze a sajátját is. Kimondottan csinos lány, bár rengeteg csinos lány van itt, inkább a nevetése és az ezzel járó finom "ragyogása" emeli ki a többiek közül. Egyáltalán nem az a jégkirálynő, mint néhány mélabús angol leányzó.

Életed fontosabb állomásai

1981.11.08.-án, egy ködös reggelen látta meg a napvilágot az aprócska Shanna Horacee Griffin, szerető családjában. Nagyapja Horatius Lumpsluck, édesanyja révén, ezért nem örökölte a nevét, csak egy nevetséges második nevet. Apja Shawn Griffin, egy meglehetősen jóképű auror, akinek elképesztő kapcsolatai vannak a Mágiaügyi Minisztériumban és lényegében majdnem mindenhol a világon. Megnyerő külsején kívül a tehetsége sem utolsó, így szakmájában kiemelkedő, mára már egy bűnüldöző csoport parancsnoka. Akkor persze még fiatalabb volt, de már akkor is ígéretes, így adta áldását az öreg híresség-gyűjtögető a fiatalok nászára. Szeretetben cseperedett, bár elvárások között, hiszen az apja és az anyai nagyapja is azt akarták, hogy különleges tehetséget mutasson valami irányában. Mindig is nyíltságra nevelték, a nagyapja pedig a lelkére kötötte, hogy folytassa diszkréten a hagyományát: gyűjtse maga köré az erőseket és tehetségeseket, tudjon meg mindenkiről minél többet, mert a tudás hatalom. Az anyjával volt a legjobb kapcsolata, talán mert nála lelt menedéket az elvárások elől, vele mindig csak nevettek és egyszerűbb dolgokat csináltak, amit egy igazi családnak kell: együtt főzés, vásárlás, apró csajos dolgok. Végül idővel kiderült, hogy sok mindent örökölt nagyapja tehetségéből, így széleskörű a repertoárja, persze édesapja a felét magának sajátítaná ki. Okklumencia, bájitaltan, párbajozás, átváltoztatás, a legkedveltebb tantárgyai és technikái. Tehát nem azért ismerkedik, mert olyan elveszett lenne, és csak emberi pajzsokat gyűjt maga köré.  A naplóját, amiben minden egyes megismert ember nevét és adatait őrzi, már első óta vezeti és rengeteg bejegyzéssel lett gazdagabb. Van benne egy jó adag bizonyítási vágy, és kell is, mert egyedül az anyja az, aki úgy szereti, ahogy van, Griffin és Lumpsulck túlságosan egymásra talált a szigorú elvárásaikkal.
Aranyvérű, London térségében született, már születésétől fogva elrendelt volt, hogy a Roxfort diákja lesz, és ezt ő örömmel és izgatottsággal fogadta azonnal. Mire megkezdte az iskolát lényegében már minden aranyvérű családot betéve tudott, hogy melyik házban kit talál meg. Végül a Teszlek süveg a Hollóhátba osztotta, a családjából elsőként, ugyanis kimondottan kiegyensúlyozottnak lehet mondani a mérleget: Horatius Lumpsluck a Mardekár tanára volt, édesapja, Shawn a Griffendéles volt, míg édesanyja, Clara a Hugrabugos. Otthon éppen ezért senkinek se jutott eszébe megsértődni, sőt, a Hollohátasok bölcsességükről és éles eszükről a leghíresebbek. Ez igen imponáló volt mindannyiuk számára - beleértve Shannát.
Az iskolában igyekszik mindenkit ismerni, a legtöbbekről alkotott már valamilyen képet, persze kivételt képeznek az első-másodikosok, és az egyetemisták, akik nem a Roxfortban kezdték pályafutásuk. Utóbbiak megismerésére nagy hangsúlyt fektet, persze nem úgy, hogy látványosan fut utánuk, hanem, mint mindig, szépen, kedvesen, vidáman ismerkedik.
A napló, mint legféltettebb titka rengeteg védőbűbájjal, rontással, csapdával van biztonságba helyezve és soha, senki se tudott róla.

Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Shanna Griffin   Shanna Griffin Empty2016-10-01, 17:46



Elfogadva!


Jöttem is engedélyezni, habár csúsztam is egy keveset, de remélem, nincs harag I love you Bár, ahogy a karid jellemét olvastam, nyilván nincs Smile Nos, kissé meglepődtem a leányzó nagyapján, de egye fene, legyen Very Happy Érdekes lehet egy ilyen ember unokájaként felnőni, de neki sikerült. Ötletes, hogy követi a nagyapja tanácsait, és mindezt még annyira komolyan is veszi, hogy listát is vezet róla, mely természetesen hétpecsétes titok. Kivetnivalót nem találtam, úgyhogy foglalózz, ha még nem tetted, majd vesd bele magad a nagybetűs ÉLETbe lol!



Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Shanna Griffin   Shanna Griffin Empty2016-12-31, 11:21




Shanna és Jacob ~ közös múltunk lapjai


1994., Anglia, Troops birtok

Kedves Naplóm!

    A mai napom messze fárasztóbb volt, mint amilyenre számítottam a Troops házban. A birtok és a tó gyönyörű, éppen olyan a hely, mint ahogy elképzeltem abból, amit mesélt Jake korábban. Nem rég volt lámpa oltás, én persze külön szobát kaptam. Úgy se hagynák, hogy Jake és én egy szobában legyünk, a húgait meg alig ismerem, velük se raknának össze, hiszen még a végén meg rontom őket a... nem is tudom mimmel, hiszen semmit se vétkeztem, csak vagyok, aki vagyok. A bátyja éppen olyan fejjel méreget, mint az apja, azt hiszem sose fog elmúlni az az ellenségesség, ami a családjaink között feszül. De tényleg csak annyi van mögötte, amiről mi ketten tudunk? Az apáink egy megbízatásért, egy állásért küzdöttek, egymás ellen fordultak és összevesztek? Elég... kevés ez, egy generációkon átívelő ellenségeskedéshez.
    Jake ma olyan dolgot mesélt el, amit még mindig alig bírok felfogni ép ésszel. Miközben a familiárisokról meséltem neki előhozakodott azzal, hogy máshogy látja a világot, mint mások, mint például én. Mindig is voltak pillanatai, amikor elrévedt vagy nem rám figyelt, olyan volt, mintha a falnak beszélnék, de sose gondoltam volna, hogy ilyenkor tényleg lát valamit. Méghozzá szellemeket, démonokat, földön túli lényeket, akár sötét teremtményeket, amiket senki más, csak ő. És ez mindig is így volt, ezzel a képességgel született...
    Én... nem tudom, hogy mit érezzek. Azt mondja, hogy én úgy se bírnék el vele, hogy egy óra alatt összeomlanék, de én csak azt látom ebben, hogy nem bízik bennem, a képességeimben és az elhivatottságomban. Ezzel az adottsággal annyi minden jót lehetne tenni, elkapni a lényeket, mielőtt ártanak valakinek, egy lépéssel előttük járni, hiszen azt hiszik, hogy senki se látja őket. Annyira különlegessé tehetne egy auror csapatban! És Jake pedig... ő csak elutasítja az egészet és legszívesebben kitörölné az egészet a fejéből. Csak az apjának engedelmeskedik, amikor az auror szakra készül. Miért pont ő született így? Én sokkal... sokkal többet kezdenék ezzel, jobban kezelném a lényeket. Biztos vagyok benne.
    Vagy most én vagyok az, aki lebecsüli őt, mindazt amit már átélt?
    Egyszerre bánt az, hogy ilyen gyengének tart, és az, hogy talán én vagyok az, aki nem támogatja őt eléggé, mert tényleg borzalmas lehetett kisgyerekként ilyen borzalmakat látni. Legalább is gyanítom, hogy három évesen nem a legjobb élmény mondjuk egy sötét, rongyos szellemmel szemezni a gyerekágyból... Istenem, én bármikor átvállalnám tőle, ha ezzel megkímélhetem a szörnyűségektől, de sose venne komolyan, azt hinné, hogy meggondolatlan vagyok és nagy a szám. Pedig én csak segíteni akarok neki, amiben csak tudok, hiszen barátok vagyunk. Ő a legjobb barátom.
    Még soha, senkinek nem mondtam el ilyen őszintén az érzéseimet, senki se tudott úgy feldühíteni, ahogy Jake, mert senkivel sem törődtem úgy, ahogy vele. A piszkálódás, a nevetés, az ölelések, hogy őszinték vagyunk egymással... Ez olyan új nekem. Tudom, hogy bármikor számíthatok rá, és ő is bármikor számíthat rám, akármiben. Eddig mindenkit okkal ismertem meg, és igen, ő is lehetne csak egy ilyen "fogás", egy hasznos barát, hiszen a képessége is bámulatos, tehetséges is, és Auror szakra van szánva, mint én, de... Nem ezért keresem a társaságát. Ráadásul ő az első barátom, akit a szüleim kifogásolnak és ez olyan... különleges érzés. Nekik ellentmondani és küzdeni valami olyanért, valaki olyanért, akit csak én akarok az életemben és ők nem. Lehet, hogy néhány év múlva Jake lesz a társam az Auror parancsnokságon, és együtt fogjuk üldözni a bűnt. Bár úgy lenne!
    De most... borzalmas ember vagyok, ha azt mondom, hogy elpazarolja a tehetségét és hogy én sokkal jobban megérdemelném ezt a képességet? Mert annak érzem magam.





[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Shanna Griffin   Shanna Griffin Empty2018-02-09, 12:34




Közös múltunk lapjai - Jegyzet


Jacob Troops

- Aranyvérűek, de nem rokonok, mindkét család Auror család.
- Kisgyermekkorukban összeismertették őket, Shanna hat volt, Jacob öt. Nem emlékeznek rá.
- A kapcsolat két-három találkozás után megszűnt, mikor a két családfő ugyanazért az állásért kezdett rivalizálni.
- A fiatalok Shannának harmadikban, Jacobnak másodikban ismerkedtek meg újra, amikor a lány a kapcsolatait kihasználva néhány felsőbb éves mardekárost tőrbe csalt, és Jacob szemtanúja volt.
- A barátságuk egyre erősebbre szövődött, amit a szülők nagyon rossz szemmel néznek. Habár egyikük se kapta meg azt a bizonyos megbízatást, a rivalizálás megmaradt.
- És azóta is jó barátok, aminek alapja hogy hiába hasonlít a hátterük annyira, más-más személyiségek és máshogy látják a világot, kiegészítik egymást.


Petra von Rosemberg

- Aranyvérű, a nagybátyja a Minisztériumban dolgozik, habár nem Aurorként,
de így is sok közös eseményen vettek már részt.
- Egy évvel fölötte jár, szintén Auror szakot választotta, de ő a szülei halála miatt,
- Gyakran együtt tanulnak, hogy Shanna még nagyobb előnyben legyen az az évfolyamtársaival szemben, és hogy ezt a befolyásos kapcsolatot ápolják egymás és családjaik között.


Andrew Basker

- Aranyvérű, befolyásos, gazdag, leginkább jótékonysági bálokról és politikai bankettekről ismerik egymást, nincs közelebbi kapcsolatuk.

Jegyzet Aranyvérű karakterekhez, ha a későbbiekben megalkotásra kerülne valaki: [You must be registered and logged in to see this link.]

Abbott
Avery
Black -> Rose Brooks
Bulstrode
Burke
Carrow
Crouch
Fawley
Flint - > Corvus Flint
Gaunt
Greengrass
Lestrange
Longbottom
Macmillan
Malfoy
Nott
Ollivander
Parkinson
Prewett -> Rose Brooks
Rosier
Rowle
Selwyn
Shacklebolt
Shafiq
Slughorn -> Shanna Griffin
Travers
Weasley
Yaxley




[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Shanna Griffin   Shanna Griffin Empty2018-03-24, 12:03



Előtörténet bővítés
Néha azt hisszük, hogy tudjuk, mi történik velünk. Aztán kiderül, hogy valaki átírta a forgatókönyvet.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Auror parancsnokság látogatás
1998 október


Egy kis auror-szakos, vagy auror-szakirányban gondolkozó diákcsapat Shanna közbenjárásával engedélyt kapott, hogy körbenézzenek a Mágiaügyi Minisztériumban és a Parancsnokságon. Saxon Digby, a főosztályvezetői posztra frissen kinevezett meghökkentően fiatal Auror nő vezette őket körbe, a diákok feltehettek neki kérdéseket, illetve megjelölhették, hogy milyen munkakör érdekli őket a legjobban. Ugyan Shanna még csak most kezdte a nyolcadik évet, a szakosodást, de már most magabiztosan válaszolt a kérdésekre.
"Fő területemnek a bűnüldözésen kívül a kísérleti mágiaágakat, különleges új, és régi eljárások kutatását szánom."
Mióta tudja, hogy Jacob milyen kapcsolatban van a szellemekkel, azóta nagyon is érdekli minden titkos eljárás - persze nem olyan módon, hogy gyakorolni akarná a fekete mágiát, inkább csak felkészülni arra, ha egyszer együtt fognak dolgozni, és esetleg olyan csapatot alkotnak, ahol Jacob képességére épülnek a bevetések, minden tudásával helyt tudjon állni.
Ugyan voltak a kirándulásnak zökkenői is, hiszen Jacob ekkor még nem döntötte el, hogy a következő évet Aurorként kezdi-e meg. A lány ügybuzgósága, amivel letámadott minden megjelent diákot, hogy itt és most kell megírni a nyomtatványokat, amivel belépőt kapnak Gyakornok státuszban a Parancsnokságra, nem igazán aratott tehát osztatlan sikert.
Ahogy gyanították a diákok, miután végeztek a papírmunkával a gyakorlati hellyel kapcsolatban átkerült az Auror-élet bemutatása a gyakorlatba. Rengeteg, főleg logikai feladatot kellett elvégezniük, de voltak párbajok és különféle feladatok is, amikben a vezető kisasszony ellenőrizte tehetségüket, elméleti és gyakorlati tudásukat, az összmunkát és a parancsok követését. Egy eszméletlenül nehéz nap volt, a nő órákig dolgoztatta őket, talán éppen azért, mert ő is tudja, hogy a növendékek közül nem lehet mindenki Auror, ez a munka nem mindenkinek való, hiába hangzik olyan jól. A diákok a legtöbb feladatban jól teljesítettek, persze mindenkinek akadt egy-két gyengéje, amire a nő azonnal felvonta a figyelmet, hogy szorgalmazza a javításukat. Mikor menesztette őket már mindenki kellően fáradt volt, alig álltak a lábukon, Shanna pedig természetesen azonnal kihúzta magát, megigazította zilált ruházatát és a lelkesebb hangján köszönt el. Az igazi stréber.



A régmúlt hősök a régmúltban is maradnak
1998, november eleje


***



A Camden-i tűzvész
1999, október vége


***


Az első randevú
1999, október vége
 

***





[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Shanna Griffin   Shanna Griffin Empty2020-02-13, 13:22


Szintlépés, átgondolás alatt:


Shanna Griffin
KARAKTERLAP

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Megan Smith

Tulajdonságok:

Fizikum: 20 pont
Intelligencia: 30 pont +2
Megjelenés: 20 pont
Varázserő: 25 pont +2
Szerencse: 5 pont +1

Tantárgyak:

Bűbájtan: 20 pont (+10 szakmódosító) -> 30 pont +4
Bájitaltan: 20 pont (+10 módosító) -> 30 pont
Legendás Lények gondozása: 0 pont
Sötét varázslatok kivédése: 10 pont (+25 módosító, +10 szakmódosító) -> 45 pont +4
Átváltoztatástan: 10 pont
Rúnaismeret:  30 pont +2
Számmisztika: 10 pont
Jóslástan: 0 pont
Mugliismeret: 0 pont (-15 módosító) -> -15 pont
Gyógynövénytan: 20 pont
Asztronómia: 10 pont
Mágitatörténet: 20 pont
Repüléstan: 0 pont

Módosítók:

Kiemelkedő: +10 Bájitaltan
Született tehetség: +25 Sötét Varázslatok Használata
Tehetségtelen: -15 Mugliismeret

Szakmódosítók:

Auror: +10 Sötét Varázslatok Kivédése, +10 Választott (Bűbájtan)

Familiáris:

Viharmadár
Képességek:
Időfagyasztás: A familiáris képes rá, hogy befagyassza az időt egy adott helyiségben, vagy nyílt téren 5 méter sugarú körben. Ezen a területn mindenki mozdulatlanná dermer kivéve a familiárist és gazdáját. Az idő befagyasztása addig tart, amíg a familiáris gazdája szeretné, de maximum 5 percig.
Lélekállat: A gazda, ha akar és rákoncentrál lát a familiáris szemével, hall a fülével.
Pajzs: Képes létrehozni egy mágikus pajzsot önmaga és gazdája köré, mely védi őket fizikai behatásoktól. A pajzs néhány percig aktív.
Villámgyorsaság: Képes az idő tört része alatt eljutni egyik pontból a másikba és megtenni dolgokat. A sebessége az alap sebességének 3-szorosára nő.
Tűzlehelet: A familiáris képes tüzet lehelni, mint egy sárkány, hasonló erősséggel, mint a sárkányláng, mely szinte mindent megolvaszt.

Mágikus adottság:

Telekinézis:
1. szint: Kisebb tárgyak (kődarab, pálca, pohár) mozgatása, lebegtetése. Veszélyes tárgyak esetében lökés is lehetséges, ilyenkor támadni lehet üvegcserepek, vagy éles tárgyakkal. A mozgatott tárgy súlya maximum 3 kg.
2. szint: Képes nagyobb ugrásokra, mint pl. helyből képes felugrani 3 métert, nekifutásból pedig egy 10 m-es gödröt is képes átugrani. Tárgyak lebegtetése esetén a lehetséges tárgyak súlya maximum 5 kiló lehet.
3. szint: Akarata segítségével képes meghajlítani fém csöveket, kivéve acél. Ajtókon lyukat üthet vele, de acél ajtón nem. Akaratával képes leállítani nem létfontosságú szerveket, de csak állatoknál.
4. szint: Tárgyak lebegtetésénél, hajításánál a súly maximum 20 kg lehet, és már élőlényekre is hatásos. Képes távolról, maximum 10 méter, valakit fojtogatni, akár véglegesen meg is fojtani. Ugrás esetén akár 5 méterre is felugorhat helyből, és 15 méteres gödröt is képes nekifutásból átugrani.

Inkvizitor:
1. szint: 10 méter sugarú körben megérzi a sötét teremtmények jelenlétét, pl. élőholtak, átváltozott alakváltók, de nem emberek. Sokkal könnyebben rájön ezek gyenge pontjára, tehát a mesélő ilyenkor akár privát üzit is írhat neki.

Képesség/Faj:
1. Animágus: Fehér oroszlán
2. (Legilimentor lesz)

Mentális ellenállás:
15 (évek) +5(Telekinézis)+1(2.szint)+1(3. szint)+1(4.szint)+5(SVK)= 26%

Tanult legilimentor (Horatius Lumpslucktól).






[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Shanna Griffin   Shanna Griffin Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shanna Griffin
» Isabella & Shanna
» Jacob & Shanna
» Shanna & Hannah
» Thess & Shanna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázslények-
Ugrás: