ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:04-kor
Troy Smallwood


Tegnap 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 17:46-kor
Alistair Wilson


Tegnap 10:26-kor
Seraphine McCaine


2024-04-26, 22:44
Shanna Griffin


2024-04-26, 22:38
Cody L. Mortimer


2024-04-26, 20:33
Joyce Brekinridge


2024-04-26, 15:41
Darren Morgenstern


2024-04-26, 06:27
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Megan Smith
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Kalandmester
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Alison Fawley
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Cameron&Skyla I_vote_lcapCameron&Skyla I_voting_barCameron&Skyla I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cameron&Skyla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-13, 15:22


Cameron & Skyla
"Azt, hogy mit bír ki a test, mindig a lélek ereje határozza meg."
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Aha-feleltem egyszerűen. Nem volt kedvem magyarázkodni neki, hogy miként jutottam ehhez a hírhez. Igen, vannak kapcsolataim amit szinte senki nem tud. Nem vagyok én maffiózó meg sem díler, de attól még lehetnek olyan ismerőseim akiktől hallhatok infókat plusz még meg is szerzik amit én szeretnék.
Gúnyosan rávigyorogtam aztán csak a szememet forgattam. Annyira nem érdekeltek a beszólásai. És akkor még rám szokták mondani, hogy én vagyok a kibírhatatlan és kiszámíthatatlan. Cameron nagyon paprikás hangulatába volt. Pedig ha máskor beszélgettünk akkor normálisabb volt, de aztán valamikor Leo volt, szóval így már még világosabb a helyzet.
Amikor magához húzott teljesen meglepett. Az érzelem hullámzásain nehezen tudtam kiigazodni. Amikor teljesen közel vont magához nem reménykedtem semmiben, szinte inkább sejtettem, hogy mire készül. Végig a szemébe néztem, ami szikrázott a dühtől.
A mondatait figyelmesen hallgattam, nem vágtam közben és a keze is szorosabban fogta a kezemet, annyira erősen fogott, hogy onnan már nem nagyon volt menekvés. Próbáltam az arcomról mindent eltörölni.
-Szia, Cameron!-feleltem miután elengedett és a nevét nagyon, de nagyon észrevehetően kihangsúlyoztam. Még pár percig figyeltem a távolodó alakját aztán a csuklómat vizslattam. Eléggé piros volt. Annyira megszorította, hogy még másnap is látszódott.
A jelenetet pár diák is végig nézte. Egy-ketten oda is jöttek hozzám, hogy minden rendben van-e. A válaszom igen volt. Teljesen ledöbbentem a szavaitól meg persze az agresszív viselkedésén is. Valahol a lelkem legmélyén éreztem, hogy kicsit megviselt a dolog, bár izgalmas is volt. Nem tudom pontosan meghatározni milyen érzések is kavarogtak akkor bennem. Még pár percig ott álltam döbbenten aztán hamar elkezdtem fázni. A mellem alá fontam a kezem aztán elindultam a kastélyba. Nem kevesen, de nem is az egész iskola tanúja volt ennek az egésznek. Észrevettem a tömegben pár ismerős arcot is, akadtak olyanok akik csak a fejüket ingatták és lesajnálóan néztek felém míg mások nem értették mi történt. Tulajdonképpen én sem voltam vele tisztában.

//Köszönöm a játékot! Very Happy Izgalmasra sikeredett! Very Happy Remélem még játszunk valamikor!//

Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-13, 08:31


- Kapcsolatok? - vonom fel szemöldököm kétkedően majd meg sem várva a választ ismét az útra szegezem tekintetem. Nekem aztán teljesen mindegy, hogy mit hallott. Ezek a nők állandóan a pletykával vannak elfoglalva. Nem mellesleg ha már azt állítja ennyire ismer tudhatná, hogy valószínűleg nem engem hanem sokkal inkább Leot pofozták fel. De mindegy, ezért már épp elégszer kidühöngtem magam. El kell fogadnom és kész, nincs más választásom. Hamar kiérünk a rengetegből ahol Skyla meg is torpan, én egy-két lépéssel előtte állok meg. Kijelenti, hogy itt akkor külön is válhatunk majd még átnyújtja a kabátomat. Szám sarkában ördögi mosoly jelenik meg miközben hidegen végigmérem a lányt.
- Édes, hogy azthiszed ezidáig együtt jöttünk - bújok bele a kabátomba. Melettem sétált én pedig nem küldtem el, ez történt semmi más. Látom az arckifejezésén, hogy sértett sőt mi több kissé kiábrándult. Közelebb lépek hozzá majd váratlanul, cseppet sem gyengéden megragadom a felkarját ezzel közel vonva magamhoz karcsú testét.
- Utoljára mondom ezt el neked Skyla annak reményében, hogy képes vagy felfogni - lehelem a szavakat a lány ajkaira.
- ÉN ilyen vagyok, az a kedves, barátságos és nyitott fickó aki Leo Millernek nevezi magát csupán az ÉN agyszüleményem. Ő nem létezik. Döntsd el végre, hogy játszod a sértett kis csitrit a nyakamba zúdítva az érzelmi instabilságod vagy békén hagysz egészen addig míg nincs szerencséd ahhoz az idiótához aki képes elviselni téged annak reményében, hogy valamilyen módon intim közelségbe kerülhet veled - önkéntelenül még erősebben szorítom a lány karját miközben rezzenéstelen arccal suttogok. Végül elengedem őt majd mintha mi sem történt volna megköszörülve a torkom igazítok egyet a kabátomon.
- Viszlát Skyla - búcsúzok el azzal hátat fordítva a lánynak visszaindulok a klubhelyiségünkhöz reménykedve abban, hogy ott talán nem zavar meg senki. Nem veszek tudomást a rám szegezett tekintetekről ahogyan arról sem, hogy néhányan odakiáltanak nekem egy "hé Leo" vagy éppen egy "szia Leo" kombinációt. Inkább elbújok fekete sálam és kabátom karimájának rejtekében tudomást sem véve a külvilág zajairól.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-12, 18:06


Cameron & Skyla
"Azt, hogy mit bír ki a test, mindig a lélek ereje határozza meg."
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Jól van! Én sem azért jöttem, hogy veled legyek, hiszen azt sem tudtam, hogy itt leszel.-vetettem oda neki ha már ő is ilyen bunkó velem. -Ez neked az?-mutattam végig magamon. Nem bugyiban voltam meg egy melltartóban. Volt rajtam egy hosszú farmer meg egy ujjatlan felső. Amikor kiindultam a rengetegbe teljesen jó idő volt, aztán miután Cameronnal találkoztam azután kezdtem el csak fázni.
-Kösz!-köszöntem meg aztán csak lesajnálóan néztem rá. Kedves volt tőle, hogy odaadta a kabátját, de nem kellet volna még odacsípni-e is. Ő szalasztotta el a lehetőséget nem én. Szinte éreztem egész idő alatt amikor mentünk egymás mellet, hogy annyira lenéz és lesajnál. Úgy csinált mintha most találkoztunk volna először és már egyből kiismert.
-Tudod vannak kapcsolataim és itt a Roxfort-ban még a falaknak is fülük van.-mondtam miközben rákacsintottam. Élveztem a helyzetet, hogy végre nem én vagyok akit letorkolnak, hanem kicsit játszadozhatok vele én is. Igazán járt nekem a beszólásai miatt. Istenigazából nem vettem magamra, csak mégis rosszul esett, hogy úgy bánik velem mint egy kis r***vel.
Lassan ki is értünk az erdőből. Körül néztem és jobban láttam mint korábban. Egészen sötét volt, de a kastély fényei mégis jobban látszottak ott, mint a fák között. Egy-két diák erre arra volt csapatokba vergődve. Ránk se bagóztak amikor kiértünk az erdőből, sőt inkább sokan felénk pillantgattak vajon mit is csinálhattunk a rengetegben.
-Na itt a lehetőség, akár külön is válhatunk.-ajánlottam fel neki. Úgy sem velem akart lenni hát itt volt a lehetőség, hogy azt tegye amit valójában akart.-Kösz a kabátot!-nyújtottam oda neki. Azért én sem vagyok szívtelen.



A hozzászólást Skyla Dyce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-13, 15:00-kor.
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-11, 12:55


Nem tudom, hogy viselem el ezt a nagyképű kiscsajt. Arra, hogy direkt meglök csak vágok egy grimaszt miközben megrázom a fejem. Mintha az óvodában lennénk.
- Hogy mit? Nagyon egyszerű a válasz csak sétálgatni, pipázni és gondolkodni. Azért jöttem ide, hogy megnyugodjak nem kifejezetten azért, hogy veled csevegjek és várjam mikor kergetsz végképp az őrületbe - jelentettem ki hideg közönnyel miközben folytattam utamat, véletlenül épp arra amerre ő tartott. Cseppet sem akartam erőltetni ezt a közös sétát, ha épp egy irányba vezet az utunk hát legyen de nem ragaszkodom hozzá. Az, hogy ő mit gondol úgyszintén hidegen hagy. Nem kerülte el a figyelmem az sem, hogy Skyla kissé remeg.
- Jellemező, hogy alulöltözöl - ráztam meg a fejem rosszalóan. Nem hagyhatom halálra fagyni ugye? Bárcsak hagyhatnám... kibújtam a kabátomból majd a lány hátára terítettem. Lássa kivel van dolga.
- Mivan már nem fűt belülről az a bizonyos tűz? - gúnyolódok miközben ajkaimon féloldalas mosoly játszik. Amit ezután mondott az azonban eléggé meglepett. Persze arcvonásaim rezzenéstelenek maradtak csupán pillantásom vált kétkedőve miközben fél szemöldököm a homlokom közepére futott.
- Hát ezt mégis kitől hallottad? - kérdeztem. Kétlem, hogy a legutóbbi esetről beszélne elvégre az hajnalban volt amikor még szinte a teljes roxfort édes álmát aludta. Egyetlen lélek sem járt a csarnokban, ebben biztos vagyok. Talán egy korábbi esetről beszél, sajnos Leonak köszönhetően nem egyszer kerültem már ilyen helyzetbe.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-06, 15:59


Cameron & Skyla
"Azt, hogy mit bír ki a test, mindig a lélek ereje határozza meg."
[You must be registered and logged in to see this image.]


Amikor ő is elszívta  a pipáját elindult felém. Gúnyosan vigyorogtam rá. Nem azért vonultam félre, hogy ő jöjjön oda hozzám csak úgy gondoltam nem lett volna értelme felidegesíteni, de ha jobban belegondolok inkább azt kellet volna tennem.
Az ajánlatára nem szóltam semmit, ezért csak elindulta felé és amikor oda értem kicsit levállaltam. Ezt direkt csináltam, mindeközben pedig végig mosolyogtam.
- Eddig is túl éltem. Voltam már idekint egy-kétszer szóval....  -szólaltam meg. Azért ne nézzen már ilyen gyengének meg bénának. Nélküle is tökéletesen elboldogultam.-Akkor mit akarsz csinálni?
Amint válaszolt el is indultam rengetegből. Nem mentem túl gyorsan, inkább úgy próbáltam, hogy utol is tudjon érni meg egyébként sem siettem sehova. Az őszi szellő közben lágyan csiklandoztam a bőrömet, aminek következtében kicsit libabőrős lettem, ezért a kezemet a mellem alatt összefontam. Nem vagyok igazán fázós, de vannak olyan pillanataim is amikor egy kis szellőtől is át tudok fagyni. Egy hosszú ujjatlan felsőt és egy nadrágot viseltem tornacipővel. Kényelmes és elegáns is egyben. Bírom a kényelmes cuccokat, de a csinosakat annál inkább.
-Hallottam, hogy a múltkor felpofozott egy csaj-kezdtem bele a beszélgetésbe, hogy addig is megtörjön közöttünk a csend.



A hozzászólást Skyla Dyce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-12, 17:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-05, 21:17


Kijelentésére csak megrántom a vállam. Teljes mértékig hidegen hagy az e vagy sem, nem ez alapján hoztam meg a döntésem. Persze sértődött nő módjára egyszerűen csak elvonult vigyázva arra, hogy azért ne kerüljön tőlem túlzottan messze. Egy féloldalas mosollyal nyugtázom a tettét miközben szépen lassan elpöfékelem a pipában lévő illatos dohányt. Az a Charlene nevű lány jut eszembe aki felpofozott a csarnokban, effektíve Leot de közben mégiscsak engem. Azután Lioneah, elég őrült volt ahhoz, hogy a Mardekárba legyen ez tény de cseppet sem szerettem volna vele bizalmas viszonyt kiépíteni. Ez a csaj arról híres, hogy a legkülönfélébb módokon intézi el azokat akik hozzászólnak ne adj isten hozzáérnek, Leo meg simogatta aztán kezet csókolt neki. Mit Leo, én voltam és ez benne a legszörnyűbb.
Emlékeimből a vészesen fogyatkozó dohány ránt vissza a valóságba, miután konstatálom, hogy nincs több kraft a pipámban kilököm belőle a hamut majd egy fehér zsebkendőbe csomagolom és zsebre vágom. Végül elindulok visszafelé ám mivel Skyla is útba esik megtorpanok a fa mellet amelynek támaszkodik.
- Továbbra is szeretnéd játszani a sértett cs+trit vagy összeszeded a méltóságod és inkább velem tartasz? - pillantotok oldalra miközben zsebrevágom a kezeimet. Oké még egy kicsit talán kéreti magát, üsse kő. Bár jelenleg azért annyira nem vagyok türelmes hangulatomban.
- Nem jellemző rád az ilyen alantas viselkedés, nem akarhatsz kiábrándítani. Mellesleg elég veszélyes ez a tiltott rengeteg, velem együtt több esélyed van a túlélésre - vonom fel kérdőn fél szemöldökömet.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-05, 20:22


Cameron & Skyla
"Azt, hogy mit bír ki a test, mindig a lélek ereje határozza meg."
[You must be registered and logged in to see this image.]


- A csínytevésekkel ,,jobbá" lehet tenni a helyet -feleltem miközben idézőjelet mutattam az ujjaimmal. Véleményem szerint tényleg érdekesebbé lehet tenni, de a tanároknak már nem ez lenne a véleményük.
Kicsit meglepődtem a reakcióján, de próbáltam leplezni, az már viszont még jobban, hogy azt merte rólam feltételezni, hogy összetévesztettem Leo-val. Vissza kellet vágnom valahogy, de mielőtt megtehettem volna már  a keze tarkómnál volt és megmarkolta a hajam ami kicsit fájt. Nem ijedtem meg tőle, tökéletesen ismertem.
Amint engedett a szorításon hátrébb húzódtam és gúnyosan mosolyogtam rá.
Nem szóltam semmit csak végig fürkésztem, ez is az egyik taktikám volt, de ezt Cameron még nem tudta.
-Tudod, én nem vagyok az a nyomulós kis p**** akinek gondolsz-vetettem oda neki. Nem akartam magyarázkodni neki, mert nem rám vallt, meg amúgy is ő hagyta ki a lehetőséget, később majd ő fog bánkódni miatta nem én. Innentől kezdve nem szóltam hozzá semmit hanem csak elővettem a cigimet és meggyújtottam. Lassan elkezdett meggyulladni aztán a pálcámat is eloltottam és Camerontól távolibb fához mentem majd neki támaszkodtam. Úgy tettem, mintha nem is jött volna Cameron. Csak folytattam tovább azt a tevékenységet amit abba hagytam amikor találkoztam vele.  Nyugodtan, ráérősen szívtam a cigit aztán néha felé pillantottam. Kicsit élveztem a dolgot, olyan érzésem volt, mintha én kerltem volna fölénybe és nem ő.



A hozzászólást Skyla Dyce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-06, 15:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-04, 17:08


- Ó elég jó a fantáziám úgyhogy azthiszem el tudom képzelni - itt megrántom a vállam miközben átveszem a lánytól a pipámat.
- Érdekes hozzáállás, véleményem szerint nem sok értelmes dolog van ezen a helyen. Ez a verseny viszont azok közé tartozik - vonom fel a szemöldököm majd beleszívok a pipába. A füstöt az ég felé fújom s mire lepillantok már Skylaval nézek farkasszemet. Nem nehéz kitalálni mire készül. Gyanúm igen rövidesen be is igazolódik, a lány úgy tapad rám mint egy pióca. Csókokat lehel a nyakamra majd vágytól reszelős hangján a fülembe suttog, bevallom őszintén ettől azért kiráz a hideg. Továbbra is rezzenéstelen arcvonásokkal fogadom a közeledését amin még a csók sem változtathat. Két napja ki voltam már szolgáltatva Leo döntéseinek amelyekben persze többnyire nők, nők és nők szerepeltek. Azóta egy szemhunyásnyit sem aludtam úgyhogy még ha kimerült testem benne is lenne a játékban elmém erősen elhatárolódott a lány vágyaitól. Miután elválnak ajkaink szabad kezemmel végigsimítok Skyla hibátlan arcbőrén.
- Kedvesem, már megint összetévesztessz Leoval - rázom meg a fejem lemondóan miközben ujjaim a tarkójára tévednek, ezután felkúsznak a koponyájára ahol megmarkolom a lány haját.
- Igazán rossz kislány vagy - kúszik ravasz mosoly ajkaim szélére mígnem megvillantom hófehér fogsorom. Eztán engedek a szorításon és zsebre vágom a kezem. Fejemet oldalra fordítva ismét a távoli fényeket kezdem kémlelni. Jómagam soha nem alacsonyodnék odáig, hogy valamiféle tökéletlen vérfertőzött fruskával szűrjem össze a levet. Mit sem számít, hogy képes vagyok elviselni a jelenlétét vagy sem.
- Az ember azt hinné legalább te, aki már egészen sok időt eltöltöttél mindkettőnkkel tudod, hogy bőven sok kimerítő tevékenységet végez az én... másik felem - sóhajtok majd ismét ajkaim közé csippentem a pipát. Arról már ne is beszéljünk, hogy ezzel csak ismét bajba sodor engem. Könnyen lehet, hogy ha így folytatja Leo kedvet kap egy kis randalírozásra és akkor megint... ökölbe szorult a kezem. Nem, azt nem hagyhatom.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-03, 17:41


Cameron & Skyla
"Azt, hogy mit bír ki a test, mindig a lélek ereje határozza meg."
[You must be registered and logged in to see this image.]


Cameron gyorsan kikaptam a kezemből az öngyújtót, kicsit dühösnek tűnt, bár ő mindig is ilyen. Leo másabb, igen nagyon furcsa nekem is, hogy egy embernek két személyisége van és még másnak is nevezik magukat, ez nagyon bizarr, de ettől függetlenül felettébb érdekes is. Eleinte nehezemre esett felismernem, hogy mikor beszél Cameron és mikor Leo, de idővel rájöttem, hogy másabb személyiségük van.
Gyorsan át is nyújtottam nekem a pipát.  Soha nem szívtam még, de hasonló végül is mint a cigi. Beleszívtam először is egy kisebbet majd egy nagyobbat is. Isteni zamata volt. Valahogy finomabbnak éreztem mint a közönséges dohányt.
- Valamikor szereznem kéne vízipipát is....-gondolkodtam hangosan. Azért említettem neki, mert neki lehet, hogy volt csak mondom megemlítem. -Hallottam róla.....  Rólad is terjed ám megannyi pletyka, hogy el sem tudod képzelni.
Bizonyára tudhatta, csak emlékeztetni akartam rá, hogy ő sem olyan valaki akiről nem beszélnek élvezettel az emberek. Igen, ismerem a helyzetet ugyanis engem is rendszerint kiszoktak beszélni, de nem érdekelnek, ugyanis ha ennyire felkapott vagyok az arra utal, hogy unalmas az életük vagy pedig népszerű vagyok, ami többé kevésbé igaz is.
-Igazából engem annyira nem izgat. Mindenki erre van rá pörögve. Szeretek versengeni, de ez engem egyszerűen hidegen hagy.-magyaráztam neki kicsit kimérten, majd neki dőltem a fának és visszanyújtottam neki a piát.-Aha, bár valami izgalmas is történhetne már ezen az estén.
Elé léptem és mélyen a szemébe néztem. A tekintetemmel egyenesen megigéztem. Sok emberből ezt a hatást váltom ki. Ketten voltunk az erdőben, messze az iskolától, a lehetőségek száma pedig számos, ezért gondoltam feldobom az estét. Egyre közelebb és közelebb hajoltam. A nyakára leheltem pár csókot miközben a fülébe súgtam:
-Van kedved ehhez?kérdeztem majd megcsókoltam a válaszát meg sem vára. Flörtölni és kavarni volt kedvem. Itt legalább nyugodtan lehetett, sőt nem szokott arra felé járni senki, ezért is gondoltam, hogy ott nem zavarhat senki.



A hozzászólást Skyla Dyce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-05, 20:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-02, 17:19


Olyannyira elmerültem a saját gondjaimban, hogy észre sem vettem ki áll velem szemben. Miután azonban más megvilágításba helyezte a dolgokat rögtöm felismertem őt. Skyla volt az, furcsamód elég gyakran futottam össze ezzel a lánnyal. Jómagam annyira nem repestem érte bár azon kevesek közé tartozott akiknek képes voltam elviselni a társaságát. Leo viszont egyenesen imádott vele lógni, ahogyan persze szinte mindenkivel. Jófejnek tartotta és természetesen vonzódott is hozzá, mint itt szinte minden nőhöz. Aztán persze a Casterek hírnevén esik csorba, hogy Ő mindenféle jöttment sárvérűvel összeszűri a levet. Éreztem ahogy ismét elönt a vak düh úgyhogy kikaptam a lány kezéből az öngyújtót és meggyújtottam a dohányt. Némi pöfékelés után máris jobban éreztem magam, rá kell vennem magam, hogy lenyugodjak. Most nem gondolhatok arra a semmirekellőre. Kivettem ajkaim közül a pipát majd átnyújtottam a lánynak.
- Parancsolj - fűztem hozzá. Legyen, szívjon bele végülis bajom csak nem lesz tőle. Ha mégis akkor nagyon csúnyán el kell, hogy intézzem őt. Miután Skyla elvette tőlem a pipát zsebre vágtam a kezeimet.
- A minap összetalálkoztam az egyik háztársaddal. Azzal a hősszerelmes Riddlevel... elég csúnyán elintéztem szegényt - vigyorodtam el önelégülten. Persze az én orrnyergemen is ott éktelenkedett egy vágásszerű seb de a lelki fájdalom törénelmünk során mindig is gyötrelmesebbnek bizonyult a fizikainál. Úgyhogy ezt a csatát én nyertem.
- A házad eléggé megszívta a szituációt, az legalábbis biztos, hogy pár ponttal hátramaradtatok a versenyben - dőltem neki egy fának majd a hajamba túrtam. Ez már amolyan rutinos szokásommá vált ami természetesen szintén Leo hozadéka. Minden ízléstelen, lealacsonyító h%lye szokásom tőle ered.
- Te is azért jöttél ide, hogy füstölögj egy kicsit? - kérdeztem miközben tekintetemmet a távolban lévő iskola fényein nyugtattam.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-11-01, 15:44


Cameron & Skyla
"Azt, hogy mit bír ki a test, mindig a lélek ereje határozza meg."
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ismerős volt az idegen hangja aki megszólalt. Meg a beszéd stílusa sem volt ismeretlen számomra.
-Cameron? Te vagy az?-kérdeztem vissza. Majd elindultam a hang irányába. Már olyan sötét volt, hogy nagyon nehezen láttam, így örültem neki, hogy nagyjából ahhoz képest jól tudtam tájékozódni a sötétben.-Találd ki ki vagyok! Nem csináltam be, csak nem csípem azokat akik kémkednek utánam, de akkor ezek szerint te nem azt teszed, ugye?
Ahogy közelebb léptem felismertem Cameron arcát és rámosolyogtam. Annyira közel voltám már, hogy éreztem minden egyes lélegzet vételét, ezért kicsit hátrébb álltam és előszedtem a varázspálcám amivel megvilágítottam az arcom.
-Na így már biztos rám ismersz.-feleltem és beleszívtam a cigimbe majd lassan kifújtam.-Van. De csak akkor kapsz, ha adsz a pipádból. Tessék.-dobtam oda neki az öngyújtómat. A meggyőző tekintetemet szegeztem rá, amit igen sokszor gyakoroltam már, ezáltal pedig már ellenállhatatlan is.
A közel lévő fához hajoltam majd szívtam egy utolsót a bagómból és elhajítottam. volt nálam még 2 szál cigi, de mivel pipázni nem nagyon pipáztam, ezért feltétlenül kérnem kellett belőle.
Jól, nagyon jól ismertem Cameron-t, feltehetőleg ő is engem, mert lógtunk már párszor, de ha engem valaki nem ismer fel akkor nagy problémák vannak a memóriájával. Mint minden embert Cameron-t is egész hamar kiismertem, de azért nála mégis másabb volt a helyzet, ugyanis két személyisége van. Mindkettő személyiségében és az enyémben van hasonlóság. Ő is szereti az embereket a céljai eléréséhez használni akár csak én. Bár azt mondják a hasonlók taszítják egymást, lehet valamikor igaz, de én eddig nem használtam ki őt, és nem is manipuláltam, pedig tehettem volna.



A hozzászólást Skyla Dyce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-03, 17:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Cameron Caster
Reveal your secrets
Cameron Caster
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-10-31, 12:31


Olyan jó lenne ha kihelyeznének pár hamutálat meg alakítanának egy-két dohányzásra kijelölt helyet. Persze tudom ez nem ilyen varázsló dolog de Leonak köszönhetően abszolúte rászoktam a bagóra, a rosszabbik fele, hogy ma egy órán keresztül kellett turkálnom a szemetesben (folyton körbefigyelve, hogy valaki néz e) mire megtaláltam a pipámat. Mert naná, hogy Leo kidobta mondván, hogy sznob. Szóval nem elég, hogy ő felbosszant most még a bogáncsokat is szedegethetem magamról, arról nem is beszélve, hogy csupa sár lesz a cipőm. Éljen a tiltott rengeteg. Mivel már szinte teljesen sötét volt jóformán vakon bandukoltam remélhetőleg a "szokásos úton" amikor valami tyúk felsikkantott. Egy kevésbé méltóságteljes szemforgatást követően úrrá lettem a meglepettségemen és kihasználva a helyzetet felé vettem az irányt. Egy bokorral való hadakozást követően végül megpillantottam az illető körvonalait.
- Elég lesz a keresztnevem vagy komplett címer és családfafelsorolást kérsz? - kérdeztem felvonva fél szemöldökömet miközben jobb zsebemben megmarkoltam a pipámat. Hüvelykujjammal végigsimítottam a faragott csont berakáson.
- Mégis minek jársz a rengetegbe ha minden nessztől becsinálsz? - kérdeztem miközben elővettem a pipát és a számba helyeztem. Ezután a zsebeimben a vihargyújtóm után kezdtem kutatni de egyelőre nem találtam, bosszantó.
- Fr@nc... - morzsoltam el egy káromkodást mesterien egyensúlyozva a pipát ajkaim között.
- Oké tök véletlenül nincs tüzed? - kérdeztem, közben egy pillanatra sem szüneltettem a keresgélést. Ilyenkor persze feneketlennek tűnnik ezek a zsebek de amikor pár dolgot szándékosan bele szeretnél rakni rögvest aprócskára zsugorodnak. Ki érti ezt?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty2014-10-29, 21:57


Cameron & Skyla
"Azt, hogy mit bír ki a test, mindig a lélek ereje határozza meg."
[You must be registered and logged in to see this image.]


A tiltott rengeteg felé sétálva egyre jobban kezdett már sötétedni, nem is bántam, mert ha valaki arra járt akkor nem nagyon láthatott meg, hiszen lassan már én is úgy voltam, hogy az orrom hegyéig sem láttam, de a varázspálcámat még nem akartam használni, hogy világítsak vele. Amikor már jól benn voltam az erdő mélyén kiszemeltem magamnak egy fát (homályosan láttam), nagyjából odabotorkáltam aztán háttal neki dőltem és elő vettem a cigimet és rágyújtottam. Az első slukkot mélyen beszívtam majd lassan kifújtam, azon csodálkoztam, hogy a füstöt láttam. Titokban cigizek, de nem mindig csak ha van rá alkalmam meg akkor ha kicsit ideges vagyok. Hogy honnan szerzem? Annyit elárulhatok, hogy egy megbízható forrásból. Többet nem mondok, mert akkor elárulom a jó kapcsolatomat, ami neki és nekem is egyaránt rossz.
Dohányzás közben hosszú percekig elgondolkodtam. A dohány aromája és íze teljesen megnyugtatott. Igaz nem voltam annyira ideges, de azért még is jól esett ez a kis nyugtató. Nem mindig ide jövők ki, bár az volt az első alkalom, hogy ott szívtam cigarettát. Mindenkinek kijár egy kis szünet.
Az erdő nagyon csendes volt, ami lenyűgözött, mert legalább nem szaladgáltak idióták és az is jól esett, hogy kicsi egyedül lehettem. Mostanság, sokan a nyakamra járnak és nem hagynak nyugton egy percet se.
A bagóm amikor már a felénél kisebb volt, zajt hallottam az előttem lévő fák közül, mikor felfigyeltem a neszre beleszívtam és az orromon fújtam ki a füstöt.
-Ki van ott?-kérdeztem hangosan közben még mindig füstöltem. Majd elhajítottam és a pálcámat is előkészítettem, a biztonságkedvéért.



A hozzászólást Skyla Dyce összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-01, 15:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Cameron&Skyla   Cameron&Skyla Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eileen&Skyla
» Cameron & Abigail
» Royden&Skyla
» Anne&Skyla
» Skyla, Adam & Kyle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: