ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Kalandmester
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Alba Maroni I_vote_lcapAlba Maroni I_voting_barAlba Maroni I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alba Maroni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alba Maroni
Reveal your secrets
Alba Maroni
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Alba Maroni   Alba Maroni Empty2021-02-25, 16:21



Alba Maroni
A gyermekkor szépsége, hogy még semmi se tűnik túlságosan véglegesnek

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter - Luna Lovegood

Teljes név: Alba Serena Maroni
Születési hely és dátum: 1990. 11. 11. Barcelona, Spanyolország
Csoport: Hugrabug
Patrónus: husky lesz majd
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Első
Képesség: Dzsinn II.
Mágikus adottság: földmágus
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - kiemelkedő
Átváltoztatástan - kiemelkedő
Kihez tartozol: Luca, Alex, Robert Maroni és egyéb rokonság

Jellem: Nem forrt még ki tökéletesen a jellemem, de az már most is kivehető, hogy az alapvető nyíltság és kedvesség mellé egy jó nagy adag harsány olasz és spanyol temperamentum és erős akarat társul. Határozott vagyok és nem igazán tartom magamban a véleményemet akkor sem, ha ez másnak bántó lehet, de azért mégis tudom hogy mikor kell magamat visszafogni, ha netán csak így érhetem el, amit akarok. Alapvetően mindezek mellett mégis egy hűséges barátra lelhet bennem, aki elfogad a hevességemmel együtt. Kiállok a barátaimért és felettébb nagy az igazaságerzetem is, amit nem is tartok magamban. Ezek alapján akár meg bátor griffendéles is lehettem volna, de a süveg végül másképp döntött. Szeretek egyébként játszani, szórakozni, gyengéim a különféle sportok is. Igazából még magam sem döntötten el, hogy lányos lány vagy fiús vagyok. Egyik nap lehet hogy szoknyában érzem magam elememben és lenyúlom anya smink cuccait. Másnap viszont már lehet, hogy sárban dagonyázom és fiúkkal verekedek. Csak győzz kiigazodni rajtam.

Kinézet, megjelenés: Sötét szőke, barnába hajló hajam van és élénk kék szemeim. Tudom ezek egy olasz spanyol keverékhez furcsák lehetnek, de hát anya félig francia úgyhogy jó eséllyel onnan örököltem ezeket a színeket, amivel persze kilógok kissé az újdonsült családomból és ezt az új nővérem gyakran a szememre is veti. Mintha tehetnék róla... A koromból adódóan nem vagyok egy égi meszelő, átlagos 135 centi. Viszont vékony testalkatom van annak ellenére is, hogy imádom a csokit. Komoly dugi készletem van belőle.
A ruháim elég változatosak. Az iskolában egyenruha vár rám, de amikor épp nem azt veszem fel könnyen lehet, hogy egyik nap csini szoknyában látsz, másnap viszont sport cipőben és kantáros nadrágban két copffal, amint épp rágógumi gömböket próbálok fújni az udvaron.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: A mama mindig azt mondta, hogy az életemből leginkább egy komoly apafigura hiányzik. Ezért mindent megtett azért hogy találjon egyet. Szóval elég sokféle apukám volt már, de egyikük se volt velünk sokáig. A mama azt hiszem nagyon válogatós volt mindig.
Nos tehát, Barcelonaban születtem, ahol a mama élt. Nem sokkal a születésem után levélben üzente meg az igazi apukámnak, hogy létezem. Apuci olyan hétvégi apuka volt mindig is. Ahogy nőttem gyakrabban jött látogatóba, nagyjából havonta, pár hetente. Sokszor kérdeztem , hogy nem visz e el, hogy megmutassa hol lakik, de mindig kitérő választ adott úgyhogy egy idő után nem kérdeztem. Megelégedtem azzal, hogy amikor nálunk volt mindig remekül szórakoztunk. Finomakat sütött nekem, sokat sétáltunk és persze megmutattam a kedvenc helyeimet. Nem panaszkodom, jó dolgom volt. Amikor apuci nem volt nálunk, akkor az aktuális pótapukám igyekezett mindent megtenni, hogy jó szinben tűnjön fel anyánál. Talán Alberto tartott ki a legtovább anya mellett. Kedveltem őt. Bűvész volt, úgyhogy folyton dolgokat varázsolt ki a fülemből.
Amikor elkezdtem fura dolgokat csinálni pusztán az akaratommal, apuci segített, hogy kontrollálni tudjam és elmagyarázta hogy Alberto és a többi mugli se tudnának ezzel mit kezdeni úgyhogy muszáj ügyesen titokban tartanom. Nagyon igyekeztem.
A jól megszokott életem ezen a nyáron borult fel. Egy kamion volt a hibás, mármint aki vezette. A mama vezetett, Alberto viccet mesélt és én csak arra emlékszem, hogy az út középén ülök. Mögöttem a kamion és a teljesen szétroncsolódott égő autó. A rendőrök azt mondogatták, hogy csodával határos módon nem lett semmi bajom, de nem értették hogyan repültem ki az autóból és kerültem az útra. Én meg nem mondtam semmit nekik csak, hogy apucit akarom. Mégis hogyan magyarázhattam volna el, hogy áttetszőnek éreztem magam és a kamion által elsodort autó csak úgy átsuhant rajtam? Apuci azt mondta hogy ezekről senkinek se szabad mesélnem úgyhogy nem tettem. Aznap éjjel sok másik gyerek között aludtam, apuci csak reggel jött értem. Igazából nem voltam benne biztos, hogy eljön értem, hiszen eddig sose vitt el magával oda, ahol élt. Most viszont megölelt és azt mondta nem lesz semmi baj, vele mehetek. Én meg sírtam és amikor már nem voltak ott a rendőrök, elmondtam neki, hogy mi történt amire emlékszem. Pár napba telt, amíg minden papírt elintéztek és hivatalosan is apucival mehettem. Kiderült, hogy van egy nővérem, bár elsőre elég undoknak tűnt és bevallom nem örültem, hogy osztoznom kell valakivel apucin, de úgy tűnik kénytelen leszek ezt elfogadni.
Pár nap múlva egy különös ruhás nő jött hozzánk, aki arról beszélt, hogy elintézték hogy én is abba az iskolába járnak, mint Alex és Dany, aki meg olyan bátyus féle. Nem tudom, hogy ez jó  e nekem és igazából kicsit rossz érzés volt, hogy végre megnézhetem milyen is a hely, ahol apuci él, erre el is
küld valami iskolába. De végülis ahhoz kepest, hogy eddig csak odahaza éltem, most hirtelen kinyilt a világ. Persze a felnőttek mindig kicsit furák. Azt hiszik, hogy ha kiküldenek sütiért  a konyhába, és arra jössz be, hogy valamiről pusmognak és persze elhallgatnak, amikor visszaérsz, hogy nem jössz rá hogy rólad beszélnek. Szóval nem tudok róla, hogy az a néni arról beszélt apucinak, hogy a nyár során fokozottan figyeljen rám, mert úgy gondolják, nem csak sima spontán mágia volt, ami megmentett, hanem talán egy ritka különlegesség birtokosa vagyok.
A nyár elég gyorsan telik. Apuci azt mondta, hogy elmegyünk majd egy Abszol út nevű helyre, ahol megveszünk mindent, ami kell abba az iskolába. Még mindig nem értem, miért nem járhatok úgy suliba, mint otthon, de apuci szerint így a legjobb, mert az a Roxfort kiváló iskola és ott mindent megtanulhatok a varázslásról. Hát, ha ő mondja...






[You must be registered and logged in to see this image.]
A barátság nem egy nagy dolog.

A barátság millió apróság.
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Alba Maroni   Alba Maroni Empty2021-02-27, 09:17




Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Halihó!

Nos, igazán terjedelmes a Maroni-rokonság, nyilván Luca se lesz az év reklámarca a védekezés témakör alatt, de itt tényleg megállunk gyerekgyártásban Very Happy
Szupi lett a csajszi, nekem személy szerint nagyon bejön, hogy ennyire nem átlagos a saját családján belül, igazi különlegesség lesz a kék szemeivel és a szőkés tincseivel Very Happy
A fogadtatás nyilván igen vegyes lesz a testvérei részéről és (bal)szerencséjére pont egy olyan időszakban bukkan fel ő is, amikor már így is feje tetejére állt a világ a Maroni-családban Very Happy Újabb dráma és fordulat, amit egyszerűen imádok biglove
Már csak arra kell ügyelnie, hogy ne az újdonsült nővérkéje cuccait nyúlja le sminkelés céljából, ha esetleg pont a lányos énje ébredne fel benne, mert Alex minden bűntudat nélkül látja el a baját abban az esetben Very Happy
Mindenesetre, játék szempontjából tuti nem lesz üresjárat a kisasszony, hiszen már az ET megírása előtt is rengeteg karihoz tudtad kapcsolni és nyilván mindenki oda meg vissza lesz tőle, egy ember kivételével joooeg De majd talán ők is megbékélnek egymással, habár a rivalizálás is tud érdekes helyzeteket szülni nagyszemes

Nos, nem is tartalak fel tovább, vesd bele magad a mély vízbe és kezd meg a tanulmányaidat a Roxfortban Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alba Maroni
» Roberto Maroni
» Luca D. Maroni
» Alex B. Maroni
» A Maroni rezidencia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Hugrabug-
Ugrás: