ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Kalandmester
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Maia Hansen
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Alex B. Maroni I_vote_lcapAlex B. Maroni I_voting_barAlex B. Maroni I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alex B. Maroni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alex B. Maroni
Reveal your secrets
Alex B. Maroni
Mardekár

TémanyitásTárgy: Alex B. Maroni   Alex B. Maroni Empty2020-09-17, 08:59



Alex B. Maroni
Karakterhez passzoló idézet

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Peter Greenwood multija

Teljes név: Alexandra Bianca Maroni
Születési hely és dátum: Bécs, 1985.09.23.
Csoport: Mardekár/
Patrónus: -
Évfolyam: Ötödik évfolyam
Képesség: Vélaszármazék
Mágikus adottság: Akkor töltsd ki, ha már dobtál a [You must be registered and logged in to see this link.] alapján és ide írd be, mi jött ki. CSAK a Roxfortban tartózkodó karaktereknek!
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - kiemelkedő
Kihez tartozol: Saját karakter

Jellem: Harsány, kirívó személyiség vagyok, aki szereti, ha a dolgok az ő kezében vannak. Nem igazán agyalok a következményeken, úgy élem az életem, ahogy én szeretném. A szabályokat számomra lehetetlen betartani, nem is próbálkozom hát velük. Alapvetően barátságos természet vagyok, szóval a kis csínytevéseim ellenére nem kell tőlem tartani, nem harapok. Ha valaki normális velem, én is úgy viselkedem vele. Hidegen hagy mások véleménye, legalábbis igyekszem felülkerekedni azon, ki mit gondol rólam. Tisztelem a tanáraimat, még abban az esetben is, ha néha fejjel megyek a falnak. Nem velük van gondom, csak a rendszerrel. Azzal az átkozott rendszerrel. Rosszul viselem a magányt, valakinek mindig kell mellettem lennie, szóval én vagyok az a lány, aki sosincs egyedül a folyosókon. A haverjaim állandóan körülöttem vannak, mondhatni, kisebb falkába verődve járkálunk az iskolában.

Kinézet, megjelenés:  Anyám osztrák, apám olasz, én pedig tipikus mediterrán leányzó vagyok. Sötét haj, sötét szempár, formás ajkak, halványbarna bőr. Mondhatni, egzotikus szépség, legalábbis használták már rám ezt a jelzőt. Ez azért sem csoda, hiszen anyám felmenői között akadnak vélák, úgyhogy én is örököltem eme géneket. A legtöbb vélaszármazék világos hajú és szemű, én azonban az olaszos ágat képviselem. Nem is csoda hát, ha a fiúk képtelenek ellenállni nekem, ha leveszem a karperecet, ami arra szolgál, hogy kissé elnyomja a bűverőmet. Használnom kell azonban, hiszen nem szeretném, ha a véla-varázs a nap minden percében hatása alá kerítse a körülöttem lévő embereket. Néha ugyan jó buli, de hosszabb távon tud bosszantó is lenni.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Ausztriában, Bécsben születtem 1987-ben. Anyámnak mindig is voltak egyéjszakás kalandjai, én pedig az egyik ilyennek lettem az eredménye. Tíz éves koromig nem is ismertem az apámat, hiszen anyám nem szándékozott őt is belevonni a gyereknevelésbe. Mindig is büszke volt arra, hogy egyedül is boldogul, szóval engem is igyekezett az önállóság felé terelni. Noha, részben vélaszármazék, ő mugliként látta meg a napvilágot, soha nem volt semmilyen képessége sem ezen kívül.  Sok mágus használja erre a varázslény kifejezést, de ezt én kifejezetten sértőnek találom. Mi is emberek vagyunk, csak sokkal szebbek másoknál. Ennyi.
Fogalmam sincs arról, miként ismerkedtem meg végül apámmal, vagyis mi is vezetett ahhoz, hogy anyám végül fogja magát és bevallja számára az igazságot. Egyszer csak ott találtam magam az olasz fővárosban, két felnőtt ember társaságában, akik igen kimérten beszélgettek egymással, én pedig csak ide-oda kapkodtam a fejemet. Nem értettem, mi folyik körülöttem és miért olyan kedves velem az az idegen bácsi. Kellett néhány hét számomra, mire magamban feldolgoztam a történteket. Apám és anyám ugyan a mai napig nem jönnek ki egymással, de én nem bánom, hogy végre nekem is két – teljes értékű - szülöm van. Bécsben az iskolai szüneteket töltöm, míg Rómában a nyárit. Tiszta haszon ez a felállás számomra.
Nem sokkal azután, hogy anyám bemutatott apámnak, levelet kaptam a Roxfortból. Ez azonban nem volt újdonság, hiszen a családomban több rokonom is akadt, aki oda járt. Mi több, még apám népes mugli családjában is akadt egy olyan unokatesóm, aki ott tanult. Daniel. Az ő révén már a tanév alatt elkezdhettem tanulni az olasz nyelvet, ráadásul könnyebben is ment számomra a beilleszkedés. Nem tévedtem el a folyosókon, készségesen elmagyarázta számomra, melyik tanárral kell vigyázni és melyik a rendesebb. Mindenben a segítségemre volt.
Egy dolog azonban akadt, amelyben még ő sem segíthetett, habár ez leginkább az én hibám volt. Hallgattam róla, mert nem szerettem volna, ha az én problémáimat folyamatosan más oldja meg. Sárvérűként a mardekárba kerülni elég necces helyzet. Mi több, szerintem még nem is túl gyakran esik meg az ilyesmi. Mindenesetre, sokan rám szálltak, gúnyoltak, beszóltak, megaláztak. Jenkins és a bandája. Igen, ők voltak a legrosszabbak. Kicsiként tűrtem és tűröm a mai napig is, ha valamelyik mardekáros belém köt. A háztársaimmal szemben valahogy félek fellépni. Mostanában mintha kezdene kissé javulni a helyzet, de még mindig nem az igazi.
A tanulmányaimat illetően, nos... Igazság szerint nem én vagyok az évfolyamom büszkesége. Leginkább lógni szeretek a barátaimmal vagy a Tiltott Rengetegben csámborogni éjszakánként. Annak ellenére, hogy mindenki mennyire óva int minket attól a helytől, még soha életemben semmi rossz sem történt velem ott. Tényleg. Néha még vajsört is iszunk vagy csak hülyülünk egymással, szóval ennyi, nem több. Semmi törvényellenest se teszünk. Vagy az éjszakai fürdők a tóban... Apám, az irtó klassz! Főleg, amikor a vadőr észrevesz minket. Cipelte már vissza a bandánkat Piton karjaiba. Anyám pedig nem győzi küldeni a Rivallókat, direkt a Nagyterembe, hogy mindenki hallja. Még meg is bűvöltette, hogy utánam jöjjön, ha méltóztatnám ott hagyni, miközben prédikál, szóval már ez se megoldás. Igyekszem megjavulni, tényleg, de egyelőre ez nem megy számomra.



Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alex B. Maroni
» Luca D. Maroni
» A Maroni rezidencia
» Alba Maroni
» Roberto Maroni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: