ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Akik mégsem haltak meg I_vote_lcapAkik mégsem haltak meg I_voting_barAkik mégsem haltak meg I_vote_rcap 
Alison Fawley
Akik mégsem haltak meg I_vote_lcapAkik mégsem haltak meg I_voting_barAkik mégsem haltak meg I_vote_rcap 
Kalandmester
Akik mégsem haltak meg I_vote_lcapAkik mégsem haltak meg I_voting_barAkik mégsem haltak meg I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Akik mégsem haltak meg I_vote_lcapAkik mégsem haltak meg I_voting_barAkik mégsem haltak meg I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Akik mégsem haltak meg I_vote_lcapAkik mégsem haltak meg I_voting_barAkik mégsem haltak meg I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Akik mégsem haltak meg I_vote_lcapAkik mégsem haltak meg I_voting_barAkik mégsem haltak meg I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Akik mégsem haltak meg I_vote_lcapAkik mégsem haltak meg I_voting_barAkik mégsem haltak meg I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Akik mégsem haltak meg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-20, 15:46



Leszel a társunk?
várok rád


Kylie látói képességeit már évek óta próbálom kiaknázni, de valahogy soha se sikerül, mert bárkivel játszik sose lesz belőle hosszútávú játék.  Sad  Cedricnél viszont előjött egy olyan játékszitu, hogy a karakter álmokat lát a meg nem történt haláláról (Winky ugye megmentette, így nem halt meg a temetőben). Felmerült egy olyan játékhelyzet, ahol olyan karakterek, akik meghaltak volna, ha Winki nem változtat az idővonalon, álmokat látnak a meg nem történt halálukról. Egy kis Végsőállomás utánérzést is el tudnánk képzelni. Very Happy Szóval valami módon ezek a karik egymásra találhatnának és megpróbálhatnák közösen kideríteni, hogy mégis hogyan lehet ezt leállítani és mit tehetnek ellene, mert olybá tűnik, mintha a jelen és a meg nem történt események kezdenének összekuszálódni, mintha két párhuzamos világ egymásba akarna zuhanni.

Ami fontos: Csak akkor gyere, ha a játéknak tevékeny része szeretnél lenni, ötletekkel, "meséléssel" együtt, tehát nem azt várod, hogy alád toljunk egy mesét gyakorlatilag, hanem együtt, közösen építjük a sztorit. Smile Ez volt az elrettentő rész, de hátha van, aki érez magában motivációt, hogy próbálkozzon ennek ellenére is és szívesen játszana velünk. Smile

A játék nem most azonnal indulna útjára, még mindenképpen kifutna a jelenlegi játékunk, esetleg már egy ember hozzánk csapódhat most  a temetőben a végefelé, aztán fokozatosan találnák rá a többiekre, de jó lenne akkor, ha egy-egy mostanában futó mese lezárulna addig, amiben részt veszünk jelenleg. Smile
A max létszám itt is kb.3 fő rajtunk kívül, mint a legtöbb játékban. Smile






együtt újra egész lehet.
 
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-20, 16:06


*csapol*

En szivesen jönnék. Kerekebb sztori mar formálódik is nalam Cast illetoen es szerintem o tokeletesen belepasszolna az egész koncepcioba. Alapbol imadom az ilyen "parhuzamos sikokat", a mult megvaltoztatasat. Amint megint gephez kavaradok menni is fog az otleteles.
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-20, 16:36


Ugyan Rose kb. "meghalt", de nagyon tetszik a vonal és szívesen jönnék. *.* Kylie-t és Cedricet csak hírből ismerte, de Castielen keresztül becsatlakozhatna a szálba. Az ötletelésbe és közös mesélgetésbe pedig benne vagyok, mint mindig. ^^



Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-20, 16:41


Mark S. Carlyle szolgálatra jelentkezik. Érdekes lesz, ha Rose is csatlakozik bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Cedric Diggory
Reveal your secrets
Cedric Diggory
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-22, 08:53


Nekem Kylie látósága mindig is bejött, láttam benne rengeteg lehetőséget, bár csak azt hittem, hogy majd kettesben, hiszen nem tudunk mindenre ötletelni, de ezt a lehetőséget tényleg kár kihagyni, ha már ilyen jól egymásra épülnek az ötletek^^ Én amolyan Egyenesen át jellegű háttérre gondolok, csak annyi változtatással, hogy itt ahogyan Luna is írta, meg kellett volna halniuk, de máshogy alakult az idővonal, és a két valóság így összemosódik, ezért maga a halál, illetve a túlvilág nyúlik át értük Very Happy Kell némi horror na^^




We are not alone.
Vissza az elejére Go down
Mark S. Carlyle
Reveal your secrets
Mark S. Carlyle
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-22, 10:03


Nos, megérkeztem Mark karival is és szeretném leírni az eddigi ötleteimet vele kapcsolatban (egyrészt azért, hátha valaki más is ihletet kap, másrészt pedig amiatt, mert face messengeren minden hajlamos elsikkadni, itt könnyebb visszakövetni).

Szóval, Évivel már megbeszéltem, Gemmának is lesznek ehhez hasonló álmai, de ő nem hiszem, hogy részt vesz ebben, Mark viszont a titok nyomába ered (egy privi játék keretében akár ki is játszhatjuk az álmok megbeszélését Basketball Talán már a mostaniban Shocked I love you ) A lényeg annyi, hogy a temetőben Gemmával is végeztek, de a halálos átok előtt Mark elé ugrott, hogy megvédje és ő halt meg, de úgy gondolom, nem sokkal később Gemma is hasonlóan járhatott.

Másodsorban pedig ezen a ponton szeretném bevonni azt a jóslatot, amely miatt annak idején elszakították őket a szüleiktől. A kis gömbnek köze lehetett a halálukhoz, ezt még nem sikerült kiagyalnom, hogy pontosan miként, de végezhettek velük miatta. Évi azt is kitalálta, hogy a jóslat elporladt, mert Winky megbütykölte a történelmet, ergó már nem volt oka létezni sem. Mindenesetre, Markot ettől függetlenül érdekli a nevelőszülei motivációja és a jóslat is, amiről nem tudja, hogy már nem létezik Very Happy Szóval, egyelőre számára a gömböcske lesz a legfőbb motiváció, eme titok révén kerül be a csapatba Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-25, 15:35


Gyorsan meg is lettünk, egyeztetünk majd, hogy ki szeretne esetleg már eleve a temetős játék végére becsatlakozni. Very Happy



együtt újra egész lehet.
 
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down
Rose-Neira Brooks
Reveal your secrets
Rose-Neira Brooks
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-25, 15:54


Kattogtam kattogtam, hogy mindenki össze legyen kötve mindenkivel Rose-Neira és Castiel együtt haltak volna meg a Roxforti csatában - Castiel ha jól matekozom éppen végzős volt, Rose meg visszament érte -, csak még se. Hogy mindenkit a jelenben összefűzzünk bámultam kicsit a temetőt, és esetleg a karim kamu-sírja lehetne ott és kimehetne ahhoz, hogy kicsit megbámulja és így be tudok toppanni a játékotokba a mai délután folyamán, vagy esetleg holnap. ^^
Illetve Castiel is be tud, ha mondjuk Rose-Neirát-t keresi, mert ő is megálmodta a közös majdnem-halált, de ha ez már túl sok a véletlenből, akkor majd később és máshogy. Very Happy

A Mark-Gemma jóslatot én is szívesen tovább gondolom a játék keretében, ha belefér majd a sztori vonulatába, bár Gemma és Andrew kimarad belőle, ha nem csak érintjük a témát és az egy kicsit tré. Persze, ha nektek jó, nekem is. ^^



Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél,
légy az, aki szeretnél,
mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged,
hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél.
                                     
Vissza az elejére Go down
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets
Kylie Aria Bryson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty2021-02-25, 16:02


Nekem nem gond, ha Cedricnek sem, hogy Castiel is betoppan és akkor csak Markot kell pluszban majd hozzáfűzni a sztorihoz utólag, de őt megtalálhatják Kylie látó képességének hála is. Smile Plusz Kylie tudhat segíteni a jóslat témában is, ő mégis csak látó, könnyebben bejárhat a Minisztériumba is, mivel ott dolgozik. Very Happy

Amúgy nekem nem gond, ha Gemma ebből részben kimarad, amúgy is azt beszéltük Mark userrel, hogy a jósgömbjük elporladt, mivel mégsem haltak meg, tehát már nincs ott, tehát Mark nem találja meg, de később még akár Kylie általán megszerezhetik a jóslatot pl. de nem gáz nekem, ha Gemmához úgy jut vissza az info és ő nincs eleve jelen. Smile



együtt újra egész lehet.
 
Két megtört lélek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Akik mégsem haltak meg   Akik mégsem haltak meg Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Akik mégsem haltak meg
» A nő aki megszelídít - vagy mégsem?
» Átverés! Vagy mégsem?
» Rómeó vagy mégsem?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Leszel a...? :: Betöltött szerepek-
Ugrás: