ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 09:17-kor
Kalandmester


Tegnap 07:22-kor
Alison Fawley


Tegnap 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Nagyterem - Page 3 I_vote_lcapNagyterem - Page 3 I_voting_barNagyterem - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nagyterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 Empty2020-12-27, 10:49


First topic message reminder :


Nagyterem


Az Akadémia Nagyterme. Itt van zajlik a megnyitó és a későbbiek folyamán a nagyobb központi eseményeknek is helyet ad, mint például az esemény végén a záróbuli lesz majd és az eredményhirdetés, vagy épp az auror kinevezések. A terem az akadémia legnagyobbja, igen nagy beltérrel bír és természetesen van akkora befogadóképessége, hogy itt minden újdonsült diák, segítő és kiképző elférjen, a záróeseményen pedig a kinevezettek családjai is már akár. A terem természetesen kellően díszes, de nem túlzó, valószínűleg ez részben annak is köszönhető, hogy az Akadémia vezetője Darren Morgenstern sem a cicomázás híve.
Amikor nincs semmiféle különleges esemény, akkor a Nagyterem az étkező szerepét is betölti, olyankor sok-sok asztal kap itt helyet. A kadétok a kiképzés ideje alatt itt fogyaszthatják el a reggelijüket, ebédjüket és a vacsorájukat is. Az étkezések közötti időkben pedig bátran használhatják a Nagytermet tanulásra, pihenésre, társasági életre is.






A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 Empty2020-12-27, 14:29



Akadémia & Ansley
Vegyes érzelmekkel vagyok az előttem álló megpróbáltatások miatt. Egyszer úgy gondolom, hogy a vámpírságom igazán nagy hátrány lesz, máskor pedig előnyként érzem. Aztán ott van még természetesen annak a lehetősége is, hogy erről most már apám is tudni fog hamarosan, ami pedig megint csak nem a legjobb szituáció lesz majd az életemben. Mindenesetre egy kisebb motivációt azért éreztem amikor a napokban találkoztam Justice-val az egyik gyakorlópályán. Mással úgy nem igazán próbáltam meg barátkozni sem beszélgetni, csak a magam módján elvonultam és csendben olvastam vagy épp igyekeztem eltervezni, mit is fogok itt csinálni. Hiszen felfegyverezve nem jöhettem, minden nélkül, amit használni szoktam pedig elég nehéz lesz előnyhöz jutnom, de hát majd csak adnak itt is valamit még esetlegesen, de ha nem, akkor a pálcámmal is megelégszem természetesen.
A megnyitóra pontosan érkezem, felöltöztem úgy ahogy kérték, de nem terveztem túl sokáig részt venni ezen az egészen. Hagyjuk a formalitást, vágjunk bele és nyomjuk, hogy aztán mielőbb kiderüljön, mennyien vagyunk erre képesek. Marha sokan vagyunk itt már ígyis, a tömegiszonyom és az emberundorom riasztója pedig egy szempillantás alatt bekapcsol és ilyenkor még az étvágyam is elmegy. Pont elég nehéz volt leküzdeni a roxforti közös étkezéseket, na de még ezt...
Meghallgatom a kiképzőt, végig nézem a segítőket - néhányukat látásból ismerem is -, nem ijedek meg a komolyságtól és az elszántságtól, így miután végzett, pont ugyan olyan fejjel mint előtte, keresek magamnak egy olyan lyukat, ahol nem nyomnak össze és mondjuk ezt nem lenne rossz valamilyen üdítő társaságában megtenni... Az sem érdekel igazán ha elgáncsolok vagy meglökők valakit. Ahol ilyen marha sokan vannak, ott elengedhetetlen, hogy valami zűr ne legyen, de most nem szeretnék én is belekeveredni. Így ha megtaláltam a helyem, körbe nézek, hátha meglátok egy ismerőst, akivel esetleg néhány szót tudok váltani, ha nem, akkor pedig várok még egy kicsit és ha már nem lesz semmi extra, akkor rövidtávon lelépek.



Vissza az elejére Go down
Blaine Mitchell
Reveal your secrets
Blaine Mitchell
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 Empty2020-12-27, 13:50




A kiképzés & Blaine

A new advanture

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •



Bármennyire is kedvelem Reese-t, nem gondolom úgy, hogy az auror pályát nekem találták volna ki. Az apám hiába erőlteti, én a békére törekszem, vámpírként is igyekszem óvni a környezetemet, nem véletlenül lettem medimágus. Beköltöztem ugyan a számomra kijelölt szobába, csak éppen nem pakoltam ki, még a fogkefém is a táskába. Semmi értelme, mert célzott tervem, hogy mielőbb kirúgassam magamat. Nem célom elvenni a helyet másoktól, akiknek mindez fontos, na meg Reese figyelmét sem akarom elvonni, ezt ő tényleg komolyan veszi. Nekem ez tiszta fojtóhurok, amiben nem is akarom jól érezni magamat. Van ugyan pár jó arc, Derek nem kísért el, jól tudnám magamat érezni nélküle is, csak éppen van jobb dolgom is. Valami nagy durranást akarok felépíteni, hogy annyira durva legyen, hogy páros lábbal tegyék ki a szűrömet innen. Amikor megtudom, hogy lesz valami eligazítás, akkor előveszem az erre a célra berakott varangydudvát, s vagy féltucatnyi rágót tömök a számba. Az édes íz szinte szétöli a fogaimat, vagyis tenné, ha nem volnék vámpír, így csak elegyítem a különböző ízeket, hogy minél nyúlósabb gumit kapjak, majd számít, hogy mennyire ragad. Belépek a terembe, ahol majd az étkezések lesznek, és egy hemzett, névreszóló zsepkendőbe köpöm a rágót, belenyomkodva a varangydudvát, hogy kellemesen ragacsos golyót kapjak. Többen elmennek mellettem, tünődve nézelődök, hogy ki legyen az áldozat. Az a két marcona auror kizárva, és a mágiaügyi miniszter is. Nem csak hogy kirúgnának, még a Roxfortból is kitennének, azt azért nem akarom, sem azt, hogy apámat hozzák szégyenbe. Elég ha csak innen kitessékelnek. Lássuk.. A kadékok nem érdekelnek, egymást szivatni amúgy sem jó móka, szemét nem vagyok. Akkor valami kisfőnök kéne.. Hopsz, az a szép szőke hajfonat tökéletes lesz. Megcélzom úgy félhátulról, s dobok, hogy zsebkendővel együtt Petra hajába ragadjon, ezt nehéz lesz kivágni, kifésülni belőle. Ráadásul a zsebkendőben ott a nevem. Féloldalas mosollyal biccentek a mellettem ácsorgó Seraphine-nek. – Délutánra kint leszek innen.. – Karbafont kézzel várom, hogy Petra hátraforduljon, jelentse a dolgot, mielőtt felmenne a pulpitusra. Nem kell itt húzni az időmet, adjanak valami eltanácsoló papírt, aztán már itt sem vagyok. Remélem nem kell jobban megerőltetnem magamat.

Megjegyzés -- Ruha -- Zene -- ©




***
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 Empty2020-12-27, 13:34



Akadémiai Megnyitó


A beköltözés megtörtént tehát. Mostanra már mindenki elfoglalhatta a szobáját, aki leadta a jelentlezését az Akadémiára és egyben felvételt is nyert. Igen kevesek voltak azok, akiket végül eltanácsoltak, mert vagy a képességeik, vagy egyéb okból úgy döntött a felállított vezetőség, hogy nem lenne hasznos a részvételük. Minden kadét és természetesen mindenki más is kapott értesítést, hogy mikor lesz és hol a megnyitó, amin természetesen kötelező a részvétel. Az étkezésekhez lévő asztalok természetesen most nincsenek itt, csak a pulpituson kapott helyet néhány szék a meghívott vendégek és a kiképzők részére. Természtesen tiszteletét teszi a Mágiaügyi Miniszter is, ahogyan Shanw Griffin az aurorparancsnok, de az után, hogy valamelyest elcsendesedik a tömeg Darren Morgenstern veszi át a szót egy kis torokköszörülés után, amennyiben nem figyelnének rájuk azonnal.
- Üdvözlök minden kadétot és kollégát. Ezúton is köszönöm azoknak a leendő auroroknak, akik úgy döntöttek, hogy Segítőként is támogatják ezt a kezdeményezést. - itt hátrapillant a kis csapat felé, akik a dobogó szélén kaptak helyet, bár szék nekik már nem jutott. Többségük végzős diák a Roxfortból, akik hamarosan maguk is aurorok lesznek, természetesen Griffin parancsnok lánya is ott van közöttük, de akad egy valószínűleg sokak számára teljesen ismeretlen idősebb férfi is, aki kissé kilóg a sorból (Viggo). - Nem szeretnék senkit sem sokáig feltartani. Aki nem ismerne Darren Morgenstern vagyok, engem kértek fel, hogy vezessem ezt a kezdeményezést. A következő hetekben igen kemény kiképzés vár majd Önökre, amit természetesen csak a legrátermettebbek fognak tudni végigvinni. Minden egyes kör után rangsoroljuk önöket és eldöntjük, hogy kik azok, akik sajnálatos módon kiestek a rostálás során. Csak keveseknek fog végül sikerülni ténylegesen végzett aurorként távozni innen, úgyhogy végig koncentráljanak és hozzák ki magukbol a maximumot, mert egy kis hiba is végzetes lehet a későbbi előmenetelük szempontjából. - rövidke szünetet tart, épp csak egy lélegzetvételnyit végigtekintve a kadétokon. Látszik azért rajta, hogy nem lesz vele könnyű dolguk, igen szigorú és komoly embernek látszik, ahogyan a mögötte ülő Kiképzők sem tűnnek laza, kedves embereknek, akikel elég lepacsizni a továbbjutás kedvéért.
- Amennyiben kérdésük van minden esetben az aktuális Segítőhöz fordulhatnak, aki alá be lettek osztva. A jelenlegi Segítőjük nevét már bizonyára megkapták a beiratkozás alkalmával. Ez minden körben változni fog. Amikor csökken a létszám újra osztjuk önöket a Segítők között, az esetleges túlzott kötődések kialakulásának elkerülése végett. Most pedig egy rövidke fél órás állófogadás keretein belül ismerkedhetnek. A következő napok beosztását már mire visszatérnek a szobájukban találják majd meg. Minden esetben pontosan jelenjenek meg a próbákon. A késést nem toleráljuk, akár azonnali kizárást is vonhat maga után. - egyet még biccent, de aztán hátrébb is lép a pulpitustól, hogy helyetfoglaljon a többi Kiképző között. Fogadja azt a néhány szót, amit a Miniszter intéz hozzá, és Shawnnal is vált pár mondatot, miután biccentett a Segítőknek, hogy ők is bátran elvegyülhetnek egyelőre.

//Nos első körben ez afféle felvezető, tényleg csupán néhány körről lesz szó, ez alatt átbeszélem majd a segítőkkel, hogy mi lesz a menete kiképzésnek. Smile
Kérném, hogy aki esetleg még nem készítette el a karakterlapját, pótolja ez alatt a pár kör, tehát 2-3 hét alatt. Smile

Határidő: január. 6, következő hozzászólás: január. 7.//
mesélő: Luna Lovegood
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 Empty2020-12-27, 10:49



Nagyterem


Az Akadémia Nagyterme. Itt van zajlik a megnyitó és a későbbiek folyamán a nagyobb központi eseményeknek is helyet ad, mint például az esemény végén a záróbuli lesz majd és az eredményhirdetés, vagy épp az auror kinevezések. A terem az akadémia legnagyobbja, igen nagy beltérrel bír és természetesen van akkora befogadóképessége, hogy itt minden újdonsült diák, segítő és kiképző elférjen, a záróeseményen pedig a kinevezettek családjai is már akár. A terem természetesen kellően díszes, de nem túlzó, valószínűleg ez részben annak is köszönhető, hogy az Akadémia vezetője Darren Morgenstern sem a cicomázás híve.
Amikor nincs semmiféle különleges esemény, akkor a Nagyterem az étkező szerepét is betölti, olyankor sok-sok asztal kap itt helyet. A kadétok a kiképzés ideje alatt itt fogyaszthatják el a reggelijüket, ebédjüket és a vacsorájukat is. Az étkezések közötti időkben pedig bátran használhatják a Nagytermet tanulásra, pihenésre, társasági életre is.






A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem
» Nagyterem - asztalok
» Nagyterem: szolgálati közelmények

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Auror parancsnokság :: Auror akadémia-
Ugrás: