ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Alison Fawley
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Kalandmester
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Dwight Jennings
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Sheska Thorne
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
George Weasley I_vote_lcapGeorge Weasley I_voting_barGeorge Weasley I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70716 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 1 Bot

Alison Fawley


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 George Weasley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
George Weasley
Reveal your secrets
George Weasley
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: George Weasley   George Weasley Empty2020-11-16, 14:44



George Weasley
I'm still better looking than you

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter

Teljes név: George Weasley
Születési hely és dátum: Anglia, 1978. Április 1.
Csoport:  Varázshasználó
Patrónus: Szarka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Humoripari kiskereskedő
Képesség:
Mágikus adottság:
Familiáris:
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiemelkedő, Gyógynövénytan - Kiemelkedő
Kihez tartozol: Canon

Jellem: Eszedbe jutott egy jó vicc? Meséld el.. én a felénél le tudom lőni a poént. Megszivattad a tanárodat? Mesélj még... szerintem a mi nevünket kiabálta mérgében.
Határok? Szabályok? Ugyan kérlek, hát nem ismersz? Kiabáld el magad a tanári kar előtt, hogy 'Fred és George Weasley' és látni fogod azonnal a szemükben felcsillanó örömet ( vagy éppen félelmet?). Örültek amikor ballagtunk. Az öreg McGalagony sose fogja elismerni, de titkon mindig imádott bennünket... még akkor is, ha mérhetetlenül sok pontba kerültünk a Griffendél háznak.
A többiek? Kedveltek minket. Mindig népes rajongótáborunk volt... hiszen ha nem akartál te lenni a csattanó a vicc végén, akkor jó oldalon kellett hozzá állni. Nem mellesleg pedig ha kellett egy kibúvó? Nem készültél órára? Hát kedvesem egy doboz csokoládét tudok neked mutatni, mindegyik egyfajta megoldás a problémádra... A siker garantált. Szóval nem mondhatja senki, hogy kőszívűek vagyunk. Bár Ginny valószínüleg tényleg nem örült, amikor egy wc deszkát kapott ajándékba a Roxfortból.
Tudni akarod ki vagyok ezen túl? Egy fiú vagyok, aki mindig félt, hogy nem tud kinőni a testvére árnyékából. Aki mindig egy kicsit háttérben érezte magát Fred Weasley mellett. Egy fiú vagyok, aki az életét adná az ikertestvéréért, a családjáért. Egy fiú vagyok, aki egy gondtalan békés öregkorban , sok nevetésben, szeretetben, egészséges családban reménykedik. Egy testvér vagyok, aki vigyázni próbál a fiatalabbakra. Akár lehetek a barátod, aki meghallgatja az összes problémádat, aki vigyáz rád, amíg elalszol. Lehetnék a szerelmed, aki hátulról átölel és a füledbe suttogja az örök szerelmének az ígéretét. Bármi lehetek. De ne felejtsd el kérlek... Én George vagyok.

Kinézet, megjelenés: A Weasley család legszebb tagja áll előttetek. A szüleink sok próbálkozás után tudták csak kihozni a génjeinkből a maximumot, és ugyan Freddel egypetéjűek vagyunk.. hát mindannyian tudjuk, hogy a tökéletes vonalak nem neki jutottak. Ron csak egy halvány próbálkozás volt, hogy még egyszer megugorják a mércét, de sajnos sikertelenül. Ginny pedig tökéletes ahogy van... de hát ő lány... szóval nem egy kategóriában versenyzünk.
A Weasley klán minden többi tagjához hasonlóan a vörös hajszín nélkülözhetetlen az én megjelenésemben is. A szemeim barnák... szinte mint a csokoládé, amit saját magunk készítünk. Az állam vonala pedig olyan éles, hogy felvághatnád vele a szülinapi tortád.
190 és fél darab centiméter magas vagyok, néhány centivel nagyobb, mint Fred.
Freddel ellentétben az én orromon van egy pukli.. az első quidditch meccsemen törtem el. Az én arcom az övéhez képest kicsit hosszúkásabb... na így tudod megkülönböztetni a Weasley ikreket. Mert hát persze Fred is jóképű... de miért érnéd be a rondább ikerrel?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet:
Otthon.
Minden csoda egyetlen napig tart. Valóban?
Április elseje az idők kezdete óta a humor és a tréfa világnapja. Amikor mindenki a dátumra foghatja, hogy akkor éppen miért tolt ki a másikkal. Drága jó anyánk valószínüleg combösszeszorítva próbálta megakadályozni, hogy eme nemes dátum szülöttei legyünk, de hát persze hiába minden igyekezet... mi már siettünk, hiszen késébe voltunk. 32 perccel éjfél előtt jöttem a világra, Fred pedig 2 perccel később. Innentől vette kezdetét egy végeláthatatlan 'George... Fred.. nem.. Te vagy George. Fred drágám csak rosszul láttalak a fényben. Többé ne verj át George. Tudom, hogy nem te vagy Fred (soha senki sem tudja).' ciklus, ami természetesen a mai napig nem ért véget. Öltözhetnénk eltérően? Vágathatnánk különböző frizurát? Ugyan kérlek. Mi lenne a mókával?
Amióta az (fél)eszemet tudom Fred elkezd egy mondatot én befejezem. Én elkezdem Ő pedig befejezi. Így vagyunk mi a bölcső óta, mint borsó meg a héja... mint a kard és a lovag.. mint puki meg a párna.
Ha leülsz egy igazi Weasley féle vacsorához megpillanthatod, hogy milyen is volt a mi gyerekkorunk egészen a Roxfortig. Zajos, lármás, nevetős, vidám, bőséges... mondtam már, hogy hangos?
Minket otthon tanítottak a szüleink... mármint nem csak engem és Fredet... hanem az összes Weasley gyermeket, hiszen az nem volt kétséges, hogy mindannyiunkban ott lapul a mágia. Bár drága jóanyánk valószínüleg nem egyszer akarta feladni az anyaságot (konkrétan összepakolni és elsétálni a naplementében a horizontig) miattunk.. de szerintem remek munkát végzett. Apánk sokat dolgozott, kis pénzért, de mindig megvolt minden, amire csak szükségünk volt. Még több is.

Roxfort.
A Roxforti levelünkkel egy csendesebb időszak köszöntött az Odú falaira. A Teszlek süveg persze gondolkodás nélkül a testvéreink után küldött a Griffendélbe bár, ő már nagyon komoly hangsúllyal megjegyezte, hogy a bátorságunk más területeken lesz kiaknázva. Itt szükültek össze először McGalagony szemei a szemüvege mögött... de messze nem utoljára.
Baró. Ezzel egy új időszak vette kezdetét.
Az összes bátyánkkal ellentétben, akik szabálykövetően lelkesen tanultak, Prefektusok voltak...
Az első évünkben 2 darab bűzbombánkba került, de megszereztük a Tekergők térképét. Frics 4 napig szellőztette az elviselhetetlen bűzt mire feladta és még 2 napig próbált rendet tenni utánunk.... de a hiányzó gyöngyszem sosem került elő. Ez csak a kezdet volt. Egy erős alap egy erősebb folytatáshoz.
Hát mi felrobbantottuk a wc-t az első emeleten. Rikító kékre festettük Bimba professzor haját amikor megbűvöltük egy kicsit a reggeli töklevét.  Egy egész osztályt kimentettünk egy dolgozat alól, bár tény... mindenki sugárban rókázott körülöttünk. Elég undorító volt.
De persze vigyáztunk.... nem akartuk, hogy csak a rivallók jöjjenek otthonról (még mielőtt ezt feladták volna a szüleink).
Harmadikosok voltunk, amikor Ron megérkezett a csodás iskolánk világába. Távol az otthontól... távol a szüleink védelmétől. Szegény szinte elájult amikor belépett a nagyterembe, mert halálra volt rémülve, hogy vajon túléli-e a beosztást. Sajnáltam... volna.. ha nem azért kűzdöttünk volna Freddel, hogy ne fulladjunk meg a röhögéstől. Weasley. Esélye sem volt, hogy másik házba kerüljön, de annyira jó érzés volt a szinte már zöldes arcát, miközben rettegett még a Süvegtől is. Ha jól emlékszem azt mondtam neki, hogy belenéz az agyába és elharsogja majd a legféltettebb titkait. Ő is, a kis pápaszemes, világtalan Harry Potter, és akinek meg sem jegyeztük akkoriban a nevét Hermione Granger is hozzánk került.
Az az év volt az egyik kedvencem.
Oliver Wood akkor szervezett be minket a Quidditch csapatba McGalagony tanácsára, aki szerint hasznosan kellene levezetnünk a sok "felesleges" energiánkat. Kár lenne ezt a részt kihagynom. Iszonyú királyak voltunk a válogatón. Terelőként igazából ugyanazt csináltuk mint korábban. Szét szivathattunk az ellenfeleinket. Iskolás éveink végéig a csapatban játszottunk, de egyikünk sem tervezte, hogy komolyabban folytatná a sportot. Vagy legalábbis én semmiképp.

Sweet 17.
Nagykorúságunkkal persze egy új korszak vette kezdetét.
Legálisan bármikor, bárhol (szinte) használhattunk varázslatot. Ettől persze drága édesanyánk nem volt teljes mértékben elragadtatva, hiszen igen kevés helyre mentünk a saját lábunkon. A Hoppanálás volt az első dolog, amint közvetlenül a születésnapunk után elkezdtünk gyakorolni. Persze ez is egy újabb módszer volt arra, hogy mindenkire a frászt hozzuk... gyakorlatilag a nap bármely szakában.
Ez volt az az év, amikor komolyabban elkezdtünk foglalkozni Freddel a jövőnkkel. Már elterveztük, hogy az alap 7 év után elvégezzük a Látványmágus szakot, hiszen már akkor a Weasley termékek mérhetetlenül keresettek voltak, így hiba lett volna nem erre fordítani a lehető legtöbb energiánkat.

Felnőtté válás.
A legtöbb tanárunkat, barátunkat, rokonunkat, ismerősünket és szomszédunkat meglepő módon kifejezetten jól teljesítettünk a R.A.V.A.S.Z. vizsgáinkon. Nem volt más hátra, mint előre.
Ezután jött az egyetemi képzés (amin természetesen szinte meghasaltunk) Látványmágia szakon. Plusz 3 év. Pedig, ha valaki, akkor mi menekülni akartunk a nagybetűs életbe, de be kellett látnunk, hogy ez mérhetetlenül sokat tett hozzá a jelenlegi sikereinkhez. Nem mellesleg... anya akkor tényleg örömében sírt.
A látványmágus képzés után kezdődött csak az igazi élet.
Megnyílt az első, igazi, lemásolhatatlan... Weasley's Wizard Wheezes az Abszol Úton. Fred szerint a nevetés gyógyszer, így jöhetett hó, fagy... mi mindig nyitva álltunk. Tanév kezdéskor és a karácsonyi szünetben pedig a legtöbbeknek még az utcán kell várakozniuk mielőtt beférnének az üzletbe. Még a minisztériumból is rendszeresen érkeznek megrendelések hozzánk.
Szóval, ha valami megbízhatóra vágysz... ne válassz mást.
Weasley & Weasley a garanciád.




Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: George Weasley   George Weasley Empty2020-11-18, 16:21



Elfogadva
Üdvözlünk az oldalon!


Üdv!

Először is biztos vagyok benne, hogy néhány canon-karakter üdvrivalgásban tör ki az érkezésedre, és persze megszámlálhatatlan lehetőséged lesz játszani a Weasley's Wizard Wheezes boltban is, ahova bizonyára özönlenek majd a vidámságra vágyó fiatalok - vagy bohókásabb nem annyira fiatalok.
Az ET-d és az egész karakterlapod hűen hozza Fred és George hangulatát, külön érdekes, hogy kiemelted, hogy néha a fivére árnyékában érzi magát és hogy fontos neki most már, hogy ne keverjék össze őket, még ha fiatalkorukban játszottak is ilyesmivel. Remélem Fredtől független kapcsolatokra és szerelemre talál, hogy lassan kiépüljön a saját kis élete is.

Nincs más hátra, minthogy végiglapozd a foglalókat és belevesd magad a játékba, jó játékot!


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» George Weasley
» George és Gabrielle
» George kalandja a könyvtárban
» Bill Weasley
» Trinity Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: