ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:17-kor
Kalandmester


Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Alison Fawley
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Cheon Seung-ah
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Maia Hansen
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Trinity Weasley I_vote_lcapTrinity Weasley I_voting_barTrinity Weasley I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Trinity Weasley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Trinity Weasley
Reveal your secrets
Trinity Weasley
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Trinity Weasley   Trinity Weasley Empty2021-05-31, 09:11



Trinity Weasley
Karakterhez passzoló idézet

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter - Luna Loveggod

Teljes név: Trinity Weasley
Születési hely és dátum: 1984. január 8. Lexington, Kentucky, USA
Csoport:  Hollóhát
Patrónus: Mosómedve
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Nyolcadik (Elemista)
Képesség: Nimfa
Mágikus adottság: Földmágus 1. szint
Familiáris: Szurikáta
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - kiemelkedő, Bűbájtan - kiemelkedő
Kihez tartozol:  Devan Nott, Weasleyk, írókör (Freya)

Jellem: Azt hiszem a legtöbben, ha keresniük kell egy szót, ami jellemez, akkor azt mondanák rám, hogy szertelen, vagy legalábbis néhány évvel ezelőtt még biztosan így volt, habár bevallom azóta se változtam sokat, igaz nem értik a legtöbben, hogy miért nem fordultam be. Alapvetően tehát felettébb jókedélyű lány vagyok, kissé talán túlzásba is esem, ami az életigenlést illeti. Devan legalábbis gyakran forgatta a szemét, hogy lehetnék kicsit nyugodtabb. Kicsit olyan vagyok valóban, mint egy túlpörgött kölyökkutya. Minden érdekel és gondolkodás nélkül mondom ki azt, ami először eszembe jut, vagy kérdezem meg, ami érdekel. Ezt sajnos azért akadnak, akik nem viselik jól. Végülis vannak nagyon visszahúzódó emberek is, én pedig pont az ellentétük vagyok, rendkívül kitárulkodó. Nem tudok titkot tartani, nem is voltak soha titkaim, szóval ne mondd el nekem a sajátodat se, mert biztos, hogy nincs nálam biztonságban. Imádom a zenét, azóta, ami történt csak még inkább, viszont rémes hangom van, úgyhogy mindenki jobban jár, ha nem kezdek el énekelni. Minden érdekel, de komolyan minden! Ha azt mondod tanuljunk meg sakkozni benne vagyok, ha síleni hát abban is! Na jó, jelenleg sajnos vannak korlátaim, de igyekszem őket áthidalni. Még mindig nagyon érdekel például az írás, csak meg kellett próbálnom másképp csinálni, mert amúgy elég jó vagyok benne, legyen az vers, vagy próza. Könnyen barátkozom, úgyhogy remélhetőleg itt a Roxfortban se lesz majd gond a baráti köröm kialakításával.

Kinézet, megjelenés: Azt hiszem a többség azt mondaná tipikus Weasley külsőm van. A hajam vörös hosszú, kicsit göndörödő, eléggé feltűnő jelenséggé tesz úgy általában, ami nem is árt, hiszen elég alacsonynak szánt a sors, úgyhogy a magasságommal nem tűnhetek ki a tömegből. A szemem kék, a bőröm pedig mindezekhez nem túl meglepően nagyon világos. Nem vagyunk jóban a napsütéssel. Életemben nem barnultam még le érdemben, inkább leégek, de azt sajnos nagyon gyorsan.
Egyébként kifejezetten szeretem a jó időt, csak kell egy kiló naptej. Sokkal jobban szeretem a laza, vékony ruhákat, mint a téli felszerelést, bár tudom, hogy akkor marha nagy hülyeség volt Angliába jönni tanulni, de hát Devan ide jött és annyit mesélt erről a Roxfortról, hogy egy próbát megér. Ha majd nagyon fázom, akkor veszek két kabátot, vagy ilyesmi. Egyébként a testalkatom átlagos, nem vagyok vékony, sem különösebben testes, izmos sem egyébként, pedig szerettem mindig mozogni. A ruháim pedig a jellememet tükrözik, elég változatosak és színesek. Feketét, szürkét totál nem hordok, kifejezetten nem szeretem az egyszerű színeket, amivel bele lehet olvadni a tömegbe.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Az életem mondhatni eléggé átlagos volt eddig ahhoz képest, hogy boszorkány vagyok, bár egyszem szülővel "büszkélkedhetek" és híján vagyok a testvéreknek, de cserében a rokonságom eléggé kiterjedt unokatestvéri szinten. Apa Bilius Weasley néven látta meg a napvilágos. Elég sokat utazott és anyát (Alexandra Nott) már Amerikában ismerte meg. Nagyon gyors és viharos szerelem volt az övék, nagyjából fél év és összeházasodtak, aztán jöttem is én, aztán... apa sajnos két éves koromban meghalt. Nem emlékszem rá, csak képekről láttam. Anya szerint túlságosan kalandvágyó volt, talán ezt tőle örököltem, vagyis hát biztos.
Egyébként nem panaszkodom, anyával mindig jól meg voltunk. Sokat mókáztunk, nevettünk és rengeteg közös élményünk van. Bejártuk Amerikát együtt, jártunk párszor Angliában is, meglátogatni az unokatestvéreimet. Van néhány, mert apa testvérte Arthur bácsi nem tétlenkedett, ami a gyerekeket illeti. Anya nem házasodott sosem újra, úgyhogy apukám nincs. Voltak kapcsolati, de valahogy sosem volt senki hosszú távon, aki mellette maradt volna, vagy anya küldte el őket. Bevallom nem bántam, hiszen így legalább mi voltunk ketten egymásnak, de most hogy eljöttem kicsit aggódom, hogy egyedül érzi majd magát.
Az iskolát az Ilvermoryban végeztem el. Néhány éve költözött Amerikába az unokatesóm Devan is a szüleivel, így sokat voltunk együtt, hiába az egybként komoly ellentét közöttünk, hiszen ő sokkal csendesebb, hallgatagabb, mint én. Ettől még bírom amúgy. A suli végeztével viszont úgy döntöttem, hogy miért ne próbálhatnék ki valami újat? Devan a családjával visszatért Angliába és mivel sokat mesélt a Roxfortról, hát miért ne? Szóval az egyetemet már itt kezdtem el most szeptemberben és remélem, hogy tetszeni fog és könnyen beilleszkedem majd.
Van mondjuk egy kiadós hátrányom, ezért kénytelen vagyok különórákra is bejárni, ugyanis néhány, pontosan három éve megvakultam. A részletek nagyon homályosak, de komolyan bevertem a fejemet, majdnem egy hónapig feküdtem kómában és amikor felébredtem nem láttam semmit. Szinte semmit, mert valamelyest az árnyékokat látom. Sötétben persze ez már nem segít, de normál fényviszonyoknál a körvonalakat kitudom szűrni. Így a közlekedés nem gond és könnyebben ráfókuszálok arra, akivel beszélek. Így nem feltétlenül lehet elsőre észrevenni, hogy nem látok. Az orvosok szerint nincs egyelőre magyarázat a problémára, így lehetséges, hogy egyszer magától megoldódik. Az agy bonyolult azt mondják mindig, én pedig nem kételkedem, hiszen ő az okosak, és biztosan jobban értenek hozzá nálam.



Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trinity Weasley
» Fred Weasley
» George Weasley
» Bill Weasley
» Bill Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Hollóhát-
Ugrás: