ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Gyakorlópályák - Page 4 I_vote_lcapGyakorlópályák - Page 4 I_voting_barGyakorlópályák - Page 4 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gyakorlópályák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-10-18, 11:02


First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2021-02-22, 15:47




Ansley & Justice


Úgy látom azért Ansley is sokat fejlődött az utóbbi időben, hiszen sokkal ügyesebben ki tudja vonni magát a hatásom alól, ami általában senkire nézve se túl gyenge. Persze egy-egy futó mosollyal nem titkolt szándékom, hogy ha más nem, akkor egy-egy pillanatra sikerüljön kizökkentenem, de úgy tűnik, hogy bármennyire is igyekszem az elejét leszámítva nem megy. Holtversenyben haladunk egymás mellett és a dementormező se változtat ezen. Simán átjut ő is, ahogyan nekem sem okoz gondot áttörni közöttük. Egyébként is erős jellem vagyok, nem nagyon hatnak rám a lelki dolgok, mindig is távol tartottam magamat a buta érzésektől. A patrónus pedig azért van ott, hogy véletlenül se hagyja, hogy a sötét lények megpróbáljanak a lelkem mélyére nyúlni és mégis találni ott olyat, amivel kínozhatnának. A víz előtt viszont mégis csak megtorpanok. Nem is azért, mert nem tudom, hogy mit tegyek, hanem azért, mert nem tudom, hogy a lehetőségek közül melyiket válasszam. A metamorfmágia igen nagy lehetőségekkel bír, így aztán akár átúszhatnék szinte sellőként, de talán a repülés gyorsabb és hatékonyabb lenne, legalább nem lennék vizes sem.
- Oh a cipőd, kár érte... - pillantok Ansleyre, amikor szétválasztja a vizet és elindul a sárban, hogy cuppogva jusson előre a szétválasztott víztömeg között. Igazán csúnya lenne, ha fognám és egy finitével rázúdítanám igaz? Megfordul a fejemben, de végül nem teszem meg, csak arra koncentrálok, hogy két méretes tollas szárny jelenjen meg a hátamon. Változtattam már a testemen elégszer, így nem okoz fájdalmat, maximum kellemetlen csiklandozást érzek, ahogyan az új végtagok kinőnek, majd elrúgom magamat a földtől, hogy azért kissé gyakoratlanul, de átjussak a túloldalra. Lehetséges, hogy hasznos lenne, ha néhanapján gyakorolnám ezt is, akkor biztosabban menne a repülés és akár még máskor is a hasznomra fordíthatnám. Persze a kis elgondolkodásnak hála még így is bőven benne van a pakliban, hogy Ansley beelőz majd. Mégis csak jó lett volna az a finite a levegőből, hogy jól elázzon.

//4. kör dobás: 2  Suspect //








Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2021-02-13, 12:21



Justice & Ansley
Valahol kicsit örülök annak, hogy sikerült Justice-t megelőznöm, de még hosszú a pálya és több feladatot is meg kell oldanunk ahhoz, hogy a végére érjünk és ott eldőljön, hogy ki fog győzedelmeskedni. Akárhogy is, már elhatároztam magamban, hogy a végén ha nyerek, ha veszítek mindkettőből lesz némi tanulság, amit majd tudok alkalmazni a későbbiekben és esélyem nyílik arra, hogy ebből is tanuljak és jobb legyek. Ahogy a kötelekhez érünk és elindulunk rajta felfelé, egy pillantást vetek Justicra és elmosolyodom a kijelentésére.
- Te is. - Nem hagyom, hogy elvonja a figyelmem, még határozottabban és még inkább kihasználva az erőmet vágok neki a pályának és egy ugrással érkezem a fal másik oldalára, ahol a pálcámat előrántva, az igen élethű dementorokra emelem azt és egyszerre a mellém érkező lánnyal kiáltom el magam.
- Expecto Patronum! - Egy szép, régi emlékre gondolok közben, végigfut a testemen a hatása, és az inkarnálódott vidra patrónusom egyből futni kezd előttem, fényével távol tartva a megbűvölt lényeket, ameddig én átvágok gyorsan és a következő feladathoz nem érünk. Még egy elismerő pillantást vetek a lány irányába, aztán pedig meglátva az előttünk elterülő vizet, nem lankad az éberségem. Miután rájövök, hogy nincs semmi, amin átvághatok, az Elemista szakomat áldom ezért, és pálcámat előre tartva a megfelelő igét használva két oldalra szétválasztom a mederben lévő folyadékot, ezzel egy kis ösvényt formálva, ahol csak sárban dagonyázva kell átjutnom a másik oldalra. Lehet, hogyha jobban körül néztem volna találtam volna valamit, amivel átjárható a víz, de sokszor hirtelen ember vagyok és nem gondolkodom, hanem ami elsőre eszembe jut azt teszem. Meglátjuk, hogy ez most mennyire lesz majd eredményes.

//Dobás: 2 Very Happy



Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2021-02-03, 13:58




Ansley & Justice


Sikerül előnyre szert tetten, de úgy tűnik, hogy ezúttal ez nem elég, mert megcsúszom az egyik kövön és a lábam megbicsaklik annyira, hogy nem sokon múljon, hogy leesek. Végül megúszom a dolgot, de ennyi épp elég Ansleynek arra, hogy utolérjen és szinte fej-fej mellett jussunk el a kötelekig, hogy átvetődhessünk a falon a dementormezőhöz. Azért nem átallom használni a képességemet, a metamorfmágia segít egy kicsit a mászásban is, magasabb leszek és könnyebb is, hogy egyszerűbb legyen feljutni a magasba, hogy aztán onnan ugorjak le a dementorok közé.
- Egész jó vagy! - villantok azért egy mosolyt. Talán tényleg elismerem a teljesítményét, talán szimplán csak a figyelmét akarom elvonni. Ez végül is nem számít, csak az, hogy hogyan kezeli a dolgot és miként reagál a szavaimra. Nekem az is elég, ha épp csak egy kicsit kalandozik el a tekintete és zökken ki, több ennél nem kell, hogy újra átvegyem a vezetést. A dementorok persze nem a kedvenceim. Mindenkinek akad valami félelme, ahogyan nekem is, és tudom, hogy nem lesz egyszerű átjutni közöttük, viszont a bűbájtan mindig is jól ment nekem, hogy ne okozzon nagy fejtörést egy patrónus bűbáj, ami távoltartja őket.
- Expecto patrunom! - susogom el a varázslatot, hogy aztán újra futólépésre kapcsoljak és igyekezzem a legboldogabb pillanatomból táplálkozva megúszni ezt az akadályt is, hogy az utolsó előtti felé közeledhessünk megállíthatatlanul. Az újabb szakasz azért okozhat egy kis fejtörést és megtorpanást, hiszen itt nincsenek se cölöpök, se semmi más, ellenben egy jó három-négy méteres távolság igen, ami alatt masszív víztükör húzódik, bár valahogy úgy sejtem, hogy ez nem csak átlagos víz lesz, szóval tuti, hogy jobb elkerülni a beleesést, de hát ugy mint tudjuk ekkora távolságot nem sokan tudnak csak úgy átugrani, ha csak nem valami kecske az ősük.

//3. kör dobás: 2 Suspect //








Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2021-01-29, 18:22



Justice & Ansley
A versenyszellem még inkább feltüzelődik bennem ahogy az első akadályt nem sikerül megfelelően teljesítenem. Nem csüggedek természetesen, összekapom magam amilyen gyorsan csak lehet, egy pálcaintéssel megszárítom a ruhámat és közben már indulok is tovább. Nem szeretném még mindig kihasználni ellene a vámpírtulajdonságaimat, így csak rákapcsolok a futásra és a jó reflexekkel ügyeskedve hamar átjutok és a kövekhez érkezve, folytatom ugyan ezt a taktikát. Ennek előnyével szerencsére gyorsan beérem a lányt, még egy apró mosolyt is megeresztek felé amikor mellé érek. Nem lenne bulis leesni innen, de tudom, hogy ez nem igazi mélység itt alattunk, ám az érzés még mindig nyomasztó. Nem tudom megjósolni, hogy melyikünk fog győzni majd, mert elég jók vagyunk mindketten, de akárhogy is lesz, az vagy így vagy úgy de motivációt fog adni. Ha győzök akkor azért, hogy még jobb legyek és kiaknázzam azokat a helyzeteket, amikben nem teljesítettem jól, ha veszítek akkor pedig azért, hogy még jobban rákoncentráljak minden helyzetre. A falhoz érve egyből felkapaszkodom a lelógatott kötélre, majd elkezdek gyorsan felmászni, és tudom, hogy a következő pálya a dementormező lesz, ami természetesen nem igazi dementorokból áll, hanem álcázóbűbájjal ellátott, megbűvölt tárgyakból, de mindenesetre aki átváltoztatta őket, igen jó munkát végzett, hiszen nagyon hitelesek és jó sokan vannak, nem mellesleg...
Néha-néha azért a lányra pillantok, egész jó érzés vele versenyezni, valahogy ez a régi időkre emlékeztet.

//Dobás: 6



Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2021-01-15, 15:15




Ansley & Justice


Elmosolyodom, hiszen úgy tűnik, hogy bármennyire is igyekszem nem sikerül őt elbizonytalanítani, pedig abban azért elég jó vagyok. Valószínűleg anno ez volt, ami megfogott benne, hogy van azért önbizalma, bár persze arra nem voltam hajlandó, hogy túlságosan belebonyolódjak valamibe, ami azzal jár, hogy egy másik emberi lényt mélyebben megismerek, sőt mi több neki hagyom, hogy mélyebben megismerjen. Nagy kérdés, hogy meddig leszek majd hajlandó elmenni Nicholassal, hogy a segítését kérjem majd a versenyekben, már persze, ha szükségem lesz rá. Persze nem konkrét segítségről van szó, de egy-két tipp azért biztos, hogy jól fog jönni majd.
- Hát majd meglátjuk! - mosolyodom el, hiszen a jó ég tudja, hogy mennyi lesz majd az a bemagolni való. Lehetséges, hogy nem olyan sok, de simán benne van a pakliban, hogy igenis bőven lesz majd elméleti anyag is. Jelenleg viszont nem ez számít igazán, hanem hogy belevessük magunkat a versenybe. Lehetséges, hogy most még nem mérvadó az eredmény, de ha sikerül legyőznöm azért az mégis csak elég jó hatással lenne rám, rá meg persze nem, ami még inkább bónusz a sikeremhez. Bólintok hát és neki is vesekledem, amikor elindulunk mindketten. Én gond nélkül átjutok a kis pallón, ő ellenben elveszíti az egyensúlyát és belebillen a vízbe. Csak a csobbanást hallom, de még inkább rákapcsolok, hiszen előnyhöz jutok így és ezt nem fogom hátranézegetéssel eljátszani. A következő résznél még jobban kell figyelnem, mert kis köveken kell végigugrálni, alattuk pedig mágikusan igen nagy mélység tátong. Persze, ha az ember leesik nem esik le ténylegesen, csak visszapattan, de az is időveszteséget jelent bőven. Ügyesen ugrálok hát végig a köveken, ha más nem hát fülelve, hogy vajon Ansley merre jár. Nem próbálkozom most azzal, hogy direkt beszóljak neki, vagy hátrakiáltsak. Ahhoz még nem elég nagy az előnyöm, hogy ezzel kockáztassam, hogy beelőzzön.

//2. kör dobás: 5//








Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2021-01-11, 06:32



Justice & Ansley
Justice magabiztossága még inkább fokozza bennem a versenyszellemet. Tekintetemmel végig vizsgálom őt, már-már élvezem ezt a huzavonát és kicsit emlékeztet a múltra is. Ahogy beszél, kicsit el is bambulok és elmerengek ezeken az emlékeken. Végül csak bólintok egyet.
- Biztos, még szerencse, hogy jó a memóriám. - Nem hiszem, hogy problémát fog okozni némi tanulás, de nem vagyok az a magolós típus, inkább a memóriámra hagyatkozom és a tanórákon elhangzottakra, nem tudom, hogy itt lesznek e ilyenek, vagy csak a gyakorlati képzés, de hát majd hamarosan minden elválik és megkapjuk az instrukciókat is, amikre bizony szükségünk lesz, bőven és koncentrálnunk is kell majd, hiszen ahogy láttam, jó sokan megjelentek a varázsvilág minden pontjáról. Alapból utálom a tömeget, de ez most még rá fog tenni majd egy lapáttal, viszont ha tényleg akarom ezt az egészet, akkor valahogy át kell hidalnom a gátlásaimat.
Fokozódik kettőnk között a verseny, Justice pedig már fogadást is ajánl, amit természetesen egyből elfogadok. Megrázom a kezét, ezzel megpecsételve a kihívást, aztán pedig ledobom a cuccokat a padra és a pálya elejére állok. Általában rögtönözni szoktam, de most már sikerült némileg felmérnem a terepet és így könnyebb lesz a dolog.
- Rendben, győzzön a jobbik! - Picit elmosolyodom, majd indulásra készen megvárom, még a lány is a rajthoz áll és egyszerre vágunk neki az első akadálynak. Elsőre kicsit talán túlságosan elbíztam magam a dolgot illetően és a vámpírképességemet sem vetettem be Justice ellen, így a pálya közepén lemaradok és elveszítem az egyensúlyomat, aminek hatására, fél lábbal bele is lépek a vízbe. Viszont nem csüggedek, megpróbálom felvenni vele a tempót újra és talán majd a következő akadálynál meg tudom előzni őt.

//Dobás: 2



Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2021-01-02, 15:04




Ansley & Justice


Látom a szemében és hallom a hangján is, hogy egyértelműen úgy gondolja, hogy kettőnk közül neki van több esélye bent maradni, vagy akár eljutni ennek az egésznek a végéig. Én viszont nem szoktam feladni és ezúttal sem szándékozom elfogadni, hogy ő azt gondolja többet ér nálam. Majd meglátjuk, hogy ki a jobb, végülis azért vagyok itt, hogy megmutassam mindenkinek, nem csak egy lány vagyok, aki ügyesen forgatja a szavakat, hanem ennél sokkal több van bennem.
- Pedig, ha jól sejtem itt is kell majd tanulni. Láttam, hogy van könyvtár, kétlem, hogy ne kellene minimum az auror szabályzatokat bevágnunk és szóról-szóra felmondani. - meg aztán rengeteg olyan információ van, ami fontos lehet gondolom. Nem elég menni és ütni, tudnod kell, hogy kit lehet, tudnod kell, hogy hol és mikor. Nem lehet mondjuk egy muglik lakta környéken csak úgy utána eredni egy rosszfiúnak, mert azt nem nézik jó szemmel, ha aztán meg mehetnek takarítani utánad az amneziátorok. Arról nem beszélve, hogy gondolom nem folyhatunk bele akármilyen ügyekbe, tehát bizonyára azt is meg kell majd tanulni mit lehet és mit nem, vagy kinek kell engedelmeskedni. Oké egyelőre kb. mindenkinek, aki nem ugyanolyan kadét mint mi. Azért ebben legalább Nicolas segíthet, adhat tanácsot, hogy kihez hogyan érdemes majd viszonyulni. Kik azok a Segítők, akik lazábbak és kik azok, akik véresen komolyan veszik az itteni munkájukat.
- Akkor lássuk, mutasd meg, hogy mennyire van itt helyed. A vesztes... Legyen... - szélesen elvigyorodom. - A vesztes megírja a másik első esszéjét, mert tuti, hogy lesz ilyesmi is itt. - a kezemet nyújtom felé, hogy belemenjen a kihívásba. Mégis csak legyen valami tétje a dolognak azon túl is, hogy valaki győz, valakinek pedig csorbát szenved majd a büszkesége. Felállok hát én is a rajthoz. Öt akadály, az nem is olyan sok. Bűbájtanból profi vagyok, mondjuk sose volt a kedvenc sportom a futás, de plusz kilók sincsenek rajtam és egyébként is a mágia sokmindenben segít. A metamorfmágia pedig főleg, amit ezúttal alkalmazok is arra, hogy a megszokottnál is könnyebb legyek, így a futás is könnyebben menjen.








Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-12-18, 16:13



Justice & Ansley
Őszintén tudom, hogy némileg tartanom kell Justice-tól, de még vannak felé pozitív gondolataim és nem mondanám, hogy itt nem fog majd fair play-t játszani. Ez mégiscsak nagy döntés az életünkre nézve, igaz, még semmi sem biztos és lehet, hogy az első körben kibukunk valami végett, de ahogy eddig is, most is biztos vagyok benne, hogy a saját magam elszántságával fogom végigvinni a feladatokat. Ugyan nem szeretek csapatban működni és ez ez után sem fog megváltozni, ha esetleg lesz ilyen szituációs feladat - és biztos vagyok bennem, hogy lesz - de a lényeg nem változik, ebben is meg kell tanulnom alkalmazkodni. Szerencsére az átlag az én oldalamon áll, de természetesen semmit nem mondhatok biztosra, hiszen ki tudja, mi lesz majd a kiképzők elképzelése az egészet illetően. Nem auror szakra járok, hogy tudjam mik az elvárások.
- Senkit sem becsülök alá. Csak a tényeket boncolgatom. - Hasonlóan vonok vállat szinte vele együtt. Most még nem tehetünk mást ezen kívül, egyelőre csak a tények és a felvetések maradnak, aztán ha elkezdődik a kiképzés és végre a központban fogunk állni, úgyis akkor látjuk meg igazán, hogy mennyire voltak reálisak ezek az elképzelések.
- Ebben egyetértek veled. Nem szívesen ülnék a száraz anyag mellett hónapokon át, inkább gyakorlatias típusnak tartom magam. - Tisztában vagyok az adottságaimmal és azzal is, hogy miért gondolom magam esélyesnek az előttem álló kiképzésre. Viszont nyilván vannak hátrányaim is, amiket nem biztos, hogy könnyű lesz majd leküzdeni és lehet, hogy apám módszerei sem mindig voltak a legpraktikusabbak, de a tapasztalatból tanul az ember és ezeket hasznosíthatja a jövőben is, ha van rá lehetősége. Aztán mégis csak úgy döntök, hogy lassan pakolászni kezdek, hiszen tudjuk, hogy az utóbbi időben már nem igazán tudunk egymás mellett megmaradni és őszintén, még ha szeretném is, nem kívánom senkinek azt a megaláztatást, amit Justice adhat. Ám kicsit kihívásnak érzem, ahogy megszól ezért.
- Én, tőled? Ugyan, ne viccelj! - Kuncogok kicsit és félredobom a táskám jelzésképp, majd tovább vigyorogva tekintek rá. Be kell vallanom, hogy ha most gyenge lennék és naiv, biztosan ismét bepróbálkoznék nála, hiszen valljuk be, nem alkottunk azért rossz párost anno, de csupán némi vizslatással kell most beérnie vagy épp beérnem magamnak, akármennyire is tetszik még mindig ez az elszántság amit képvisel, ez a versenyszellem, ami jó hollóhátas lévén igenis megvan benne...
- Verseny? Naná, mikor ne lennék benne egy versenyben? - Szinte felcsillannak a szemeim ennek hallatán. - A pályán többféle akadály is van, innen kell indulni, aztán át a vizesárkon, majd a falon átmászva jutsz egy 'dementormezőre', aztán a sártenger és végül a tűzpálya. Még nem mentem rajta végig, csak körbefutottam a teret, de pálcát ér használni. Elég húzós, biztos bevállalod? - Lehet, hogy lesznek még rejtett dolgok, amiket én sem vettem észre, lehet, hogy el sem jutunk a harmadik szintig, de én simán bevállalom. A 'start'-hoz lépek, de még előtte Justice-ra tekintek. - Ha valami más elképzelésed van, nyugodtan mondd, állok elébe. - Merészségből sosem volt problémám, az már más kérdés, hogy a szabályokat mennyire tartjuk be és szögezzük le, de természetesen nem becsülöm őt alá, biztosan vannak olyan képességei, amiről még én sem igazán tudok.



Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-12-13, 14:43




Ansley & Justice


Igabázól nem vagyok benne teljesen biztos, hogy egyébként szándékomban állna-e itt is sokaknak bekeverni. Mármint persze szokásom és mindig igyekszem magamnak előnyt kovácsolni azokból az infókból, amiket megszerezek, de ezúttal első körben megpróbálnék csalás nélkül előre jutni, arról nem beszélve, hogy nem akarok túl sokakat magamra haragítani. Azért itt most nem olyan sokan vagyunk, mint a Roxfortban és mivel nem csak szimpla diákokról van szó át kell gondolni, hogy a jövőbeli előmenetelemet nem lenne okos döntés máris tönkre vágni. Jó eséllyel tehát Ansleynek sem kavarnék be, ha csak nem lenne olyan kényszerhelyzet, hogy nincs más választásom.
- Ne hidd, hogy csak mert a taktika megy más nem menne. Tudod Ansley sose jó dolog alábecsülni valakit. - vonom meg a vállamat kissé felhúzva az orromat. Hát na úgy mondta mintha az, hogy az ember ügyesen helyezkedik és van sütnivalója olyan rossz dolog lenne. Én nem hiszem, hogy ne lennék jó másban is. A mágikus adottságaim is kiemelkedőek és nem véletlenül lettem Hollóhátas, okos is vagyok. Ő viszont... Nem az a könyvtárba járó típus, mármint azért még sem Hollóhátas, bár tény, hogy a Mardekárban nagyon sok kiemelkedő varázsló és boszorkány van, viszont tudjuk mindketten, hogy bennük azért nehezebben bíznak meg, hiába én vagyok az, akinek esetleg még akár rossz híre is lehet az iskolában.
- Ez tény, viszont minket okkal vettek fel ide és biztos vagyok benne, hogy csak azok jutnak el a végéig, akik tényleg tehetségesek, tehát nekik kár lett volna éveket elpazarolni egy képzésre. - nekem pedig van annyi önbizalmam, hogy úgy gondoljam magamról, hogy nagyon is alkalmas vagyok rá, hogy én legyek azok között, akik befejezik ezt a képzést. Egyébként is nekünk legalább nem kell száraz tananyag felett ülni, hanem eleve gyakorlati képzéseken, intenzíven tanulunk meg mindent és aztán máris mehetünk a sűrűjébe. Ha nem így lenne jó eséllyel meg se próbálom, hiszen nem lenne most időm még újabb éveket tanulni egy másik szakon, csak hogy bizonyítsak az apámnak.
- Máris megijedtél tőlem ugye? - pillantok le a táskájára, ahogyan pakolászni kezd. Ennyi kell, mert látom én rajta, hogy kissé fennhordja az orrát és mint minden pasi bizonyára úgy gondolja, hogy több esélye van mint nekem, főleg hogy bennem sokan látják a cicababát, aki igen dekoratív, de valami véletlen folytán került a Hollóhátba csak. Majd meglátják! - Sose érdekel semmiféle nyomás. Magamért csinálom, meg akarom mutatni, hogy ez is megy, mint minden más. Szóval egy verseny? - pillantok rá kihívóan, ha már pakolni kezdett én viszont edzeni jöttem, akkor ne csak szócsatázzunk. Bizonyítsa be, hogy annyival többet ér nálam, vagy nyelje le a békát, ha simán legyőzöm.








Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-12-01, 07:02



Justice & Ansley
Mindig is csodáltam ezt a keménységet Justiceban. Igazából anno nem gondoltam volna, hogy egy ilyen test és cukipofa mögött egy ennyire furcsa és kissé gonosz személyiség rejlik, mégis megfogott úgy ahogy van. A mai napig nem tudnám azt titkolni, hogy külsőre még mindig a zsánerem, de igazából most a hátam közepére sem kívánom őt. Ugyan még nem találkoztam itt sok ismerőssel amióta becuccoltam és nem is nagyon kerestem őket, de azt viszont egyáltalán nem bánom, hogy majd olyan kaliberűekkel kell megküzdenem mint Ő. Ez talán majd némi elégtétel lesz mindkettőnk számára és ki tudja, talán lezárjuk a múltat is, ami igen csak lezáratlan maradt... legalábbis részemről.
Mintha utánoznám őt, kicsit én is oldalra biggyesztem a fejem és úgy tekintek vissza rá. Nem fogok belemenni a családi drámáimba, főleg nem neki, akiről tudom, hogy nagy pletykacica és már amúgy sem vagyunk olyan viszonyban, hogy megosszunk egymással bizalmas dolgokat. Természetesen tisztában van azzal, ami a múltban volt, amilyen elvárásokat felállítottak elém, de azóta sok minden változott és kicsit szeretnék végre eltávolodni az apámtól, a saját lábamra állni főleg az előtt, hogy majd elmondom neki, hogy nosza, vámpír a fiad! Ez egy igen csak érdekes beszélgetés lesz majd, de addig húzom el, ameddig csak lehet. Nem célom, hogy ne taníttasson tovább, az sem, hogy ne folytassam valamilyen szinten a családi vállalkozást, de tudom, hogy nem fogadna el igazán, hiszen immáron én is abba a körbe tartozom, amit ő világ életében megvetett - ettől tudtommal semmit sem jobban.
- Ó értem, tehát te a taktikai részre leszel kiélvezve... Végül is, miért ne... aztán majd meglátjuk, elég lesz e. - Vigyorodom el picikét pimaszul. Nem tartom magam nagyon előnyösnek, hiszen fogalmam sincs, hogy milyen lesz a felhozatal, de azért azzal tisztában vagyok, hogy van némi erőm is, taktikám is, ravaszságom is... ha mindet összegyúrom és odateszem a legjobb felemet, akkor abból rossz nem sülhet ki. Talán. A csábító tekintetére és érintésére szinte ügyet sem vetek.
- Biztos, hogy érdekes lesz, mert gondolom nem könnyű feladatokat fognak a nyakunkba varrni. Az auror kiképzés amúgy is elég húzós és évekig tanulnak rá azért ha belegondolunk, szóval nyilván némi hátránnyal indulunk. - Vannak auror szakos ismerőseim, hát nem kutya az biztos, én nem tudnám ezt csinálni nap mint nap. Ezért sem választottam ezt a szakmát. Pedig a vámpírvadász sem különbözik túl sokban ettől az egésztől, sőt... majdnem, hogy az még durvább is lehet. Persze apámtól nem kaptam még meg a teljes kiképzést, hiszen csak két éve, hogy csinálhatnám ezt önállóan is, de a Roxfort kezdete óta, a szünetekben van ideje velem foglalkozni. Az utóbbi időben pedig nagyon haza sem látogattam, ebből már biztosan sejtik amúgy, hogy valami nincs rendben, de hát majd ha vége ennek az egész aurorosdinak, akkor eléjük állok és megmondom a frankót végre.
- És mi vett rá, hogy jelentkezz? Érdekel az auror jövő? Őszintén, nem tudnálak elképzelni... Csak nem családi nyomás? - Picit tapogatózom, picit incselkedem, de közben azért összeszedem a táskámba a cuccaimat, ha úgy adódik, hogy túl forró lesz a helyzet, akkor leléphessek. Még nem mutatom ki igazán, de egyértelműen esélyesebbnek tartom magam Justicenál. Mondjuk már nem vagyok az a típus, aki előre iszik a medve bőrére, ezt már egyszer megsínylettem.



Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-11-29, 14:09




Ansley & Justice


Azért meglep, hogy itt látom, bár a meglepetésemet jól leplezem, hiszen az egyik fő adottságom, hogy mindenről mindent tudok. Nicolasnál is láttam a listát, bár bevallom fontosabb volt, hogy felkerüljek rá, mint hogy végignézzem tüzetesen és megjegyezzem a neveket. Szóval eddig nem tudtam, hogy Ansley is itt lesz, bár ha azt nézem annyira nem is kellene meglepődnöm, biztosan a szülei erőltették a dolgot, hogy végre jobb körökben mozogjon. A kis visszaszúrásra meg se rezzenek. Nem veszem magamra soha sem az ilyesmit. Az én hátam mögött is sok mindent mondanak, de nem érint meg komolyabban. Végtére is én magam is azzal töltöm az időmet, hogy másokról kellemetlen pletykákat terjesztek, igazán tudhatnám, hogy az ilyesmi teljesen általános főleg egy olyan iskolában, ahol olyan sokan vagyunk, mint a Roxfortban.
- Oh hát persze, azt sejtem. - döntöm oldalra kicsit a fejemet, mintha minimum kereném a pórázt a háta mögött. A családjának elvárásai vannak felé, legalábbis voltak régebben és az ilyesmi nem szokott csak úgy hirtelenjében megszűnni létezni. Én csak tudom, az apám bár sosem monda ki nyíltan, de világ életében úgy gondolta, hogy semmire sem viszem. Ezúttal mégis be akarom bizonyítani neki, hogy téved. Talán az öcsém felbukkanása miatt, talán csak kezdek megkomolyodni. Végül is az indok mindegy is. - Hm igen az adottságaidra emlékszem. - látványosan beharapom az ajkamat és még lopva kicsit meg is szorongatom a felkarját. Végülis vámpír a szentem, tudom én, hogy igen kellemes fizikai adottságokkal rendelkezik. Bár sosem jutottunk el addig, hogy lefeküdjünk egymással, főleg mert én még senkivel se jutottam el addig, de azért volt nem egy komolyan egymásnak feszülős csókcsatánk ahhoz, hogy tisztában legyek a teste paramétereivel.
- Talán, bár nem kell félteni, hogy két kör után kiköpöm a tüdőmet, ne aggódj, bírom azért a strapát A látványmágia pedig néha fontosabb, mint az ember gondolná. Nem lehet mindenki olyan odacsapós, egy aurornak hasznos a taktika is. - hogy ezzel arra célzok-e, hogy ő vámpírként inkább az erő lesz, mint az ész azt már ráhagyom, hogy átgondolja, de simán képes vagyok rá. - Azért érdekes lesz ez az egész. Vajon melyikünk bírja majd tovább? Úgy hallom nagyon kevesen végeznek majd. - na persze nekem van mindig B tervem, sőt még C is, hogy ne hulljak ki korán. Meg akarom mutatni az apámnak, hogy nem csak a pénzére élek és hogy igenis képes vagyok nagy dolgokra is. Ansley pedig még nem is tud róla, hogy metamorfmágusként milye lehetőségeim vannak, de ezt természetesen szándékozom nem már a legelején megvillantani a tanáraim előtt sem.








Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-11-23, 16:50



Justice & Ansley
A kettőnk kapcsolata soha nem volt felhőtlen. Nagyon kedveltem őt az elején és ugyan tudtam már akkor is, hogy mire vállalkozom, mégis belementem. Sokan ismerik őt, sok pletyka terjeng róla és mivel igen jó emberismerőnek tartom magam, természetesen már az első pillanattól kezdve gondoltam azt, hogy most már csak azt kell kiderítenem, hogy mi az ami valóban igaz és mi az amit ő szeretne, hogy pletykáljanak róla. A kapcsolatunk végére nem hiszem, hogy ezt igazán jól sikerült megvalósítanom, mert túlságosan is hirtelen ért a szakítás. Pár dolgok azért megtudtam róla a rövidke kalandunk során, de ettől tovább sosem jutottunk, és a Nagyterembéli szakításunkat, na meg azt az indokolatlan pofont és az utána még hetekig terjesztett pletykákat sosem fogom neki megköszönni. Nem mintha túl sokat foglalkoztam volna azzal, hogy mások mit gondolnak rólam és mit pletykálnak rólam, de mivel az egész elég indokolatlan volt, így nem is tudtam igazán ezt hová tenni. Azóta pedig bőven nem kerestem a társaságát, és nem is tisztáztuk soha a félreértéseket, de hogy őszinte legyek, nekem kedvem sem volt ehhez. Most pedig itt állunk egymással szemben, riválisként egy akadémián, és ahogy belibeg ide, nekem akaratlanul is végigsiklik rajta a pillantásom. Még mindig nagyon dögös, ez nem vitás.
- Hát igen, ezt én is látom. - Hasonló, kissé gúnyos mosollyal értek vele úgymond egyet, miközben figyelem, ahogy közelebb lépked és megpróbálom a tekintetét keresni. Őszintén, valahogy számíthattam volna rá, hogy ő is megjelenik itt, de annyian vagyunk, hogy azt hittem, elkerülhetek majd mindenkit a nagy megmérettetésig. - Már rég nem rángat engem senki sem. - Érzékeny téma, de ezt ő nagyon jól tudja, és hát végül is amióta a vámpírság bejött a képbe, én inkább a magam útját járom és igyekszem elkerülni a családom minden úton módon. - Gondoltam kipróbálom, hogy mennyire menne ez az aurorkodás nekem. Elvégre, az adottságaim megvannak hozzá. Na és te... A látványmágiával fogod lenyűgözni a kiképzőket? - Tudom, egyikünket sem kell félteni, ezért is voltunk azelőtt annyira jó páros. Sejtelmes mosollyal ülök le közben a padra a cuccaim mellé, de a tekintetemet nem igazán veszem le róla. Nem tudom, mi fog kisülni ebből a találkozásból, de talán majd ez felfűti a kedélyeket és még jobban fogunk teljesíteni a ránk váró megpróbáltatásokon.



Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-10-23, 14:22




Ansley & Justice


A Roxfortban elég sokan ismernek, ha más nem hát hírből, de akadnak olyanok, akik egészen közelről és személyesen is, sőt még olyanok is, akiknek a magam kifacsart módján, de előfordult, hogy megnyíltam, pedig igazán nem szokásom az ilyesmi. Ansley egy igen érdekes személyiség, alapjáraton nem volt más, mint igen kellemes szórakozás. Tudni kell rólam, hogy bír a hírem elég ütős, de annak ellenére, amiket terjesztenek rólam még sosem bújtam ágyba senkivel sem. Volt már ehhez elég közel, sőt rúgattam is ki tanárt azzal a váddal, hogy kihasznált egy kiskorút, pedig csak nem úgy osztályzott, ahogyan az nekem tetszett, de hát vannak dolgok, amiket meg kell tenni. Ansleyt viszont tényleg megkedveltem annak ellenére, hogy szórakozás volt csak az elején, egy vicc, amibe belementem, egy kockázatos játék, hogy kikezdjek egy vámpírral. Érdekelt vajon tényleg olyan érzékeik vannak-e, amiket mondanak róluk és persze titkon az is, hogy vajon tényleg olyan érzéki lehet-e egy vámpír harapása, ahogyan mondják. Utóbbit megtapasztaltam, előbbiben még mindig nem vagyok teljesen biztos. Hogy vajon az elején sejtett-e, hogy csak szórakozom és ő is ezt tette, vagy sem... Végül is már igazán nem számít. Én dobtam, igen hirtelen és ki tudja talán meg is leptem vele, mert előtte este nyíltam meg először valakinek legalábbis magamhoz képest. Meséltem a családomról, az apám lenéző hozzáállásáról, arról, hogy igazából mindig is meg akartam felelni neki... Persze másnap rájöttem, hogy nem szoktam ilyesmit csinálni, nem nyílok meg csak úgy senkinek sem, úgyhogy egy igen látványos szakítás keretén belül dobtam a Nagyterem kellős közepén, ahol még be is vádoltam, hogy megcsalt, mert láttam valami szőkével smárolni az udvaron. A szükséges pofon is meg volt, igazán nagy drámát sikerült összehoznom és persze igen hihetőt és hatásosat is. Még hetekig terjesztettem róla, hogy milyen aljas kis szemétláda, úgyhogy cseppet sem lep meg, hogy amikor most meglát úgy néz rám, mint aki jelenleg szívesebben lenne akárhol máshol, mint itt. Arról persze sejtelmem sincs, hogy ő érzett-e anno bármit irántam, vagy hogy a kis akció mennyire hatott rá, mert mindig úgy tűnt nem érdekli igazán semmi sem, de ki tudja belül mi bújik meg, hiszen én magam is igen jól titkolom a valódi érzéseimet.
- Oh drágám, hát te itt? Szóval ide tényleg akárkit felvesznek válogatás nélkül. - mosolyodom el olyan igazi ragadozó mosollyal és szemrebbenés nélkül közelebb lépdelek hozzá. Eszem ágában sem volt edzeni, futni sem, bár sport cuccban vagyok, ami természetesen állati jól áll és baromi jól kihangsúlyozza a tökéletes alakomat is, viszont a futás nem az én terepem. Remek boszorkány vagyok, nem a fizikai erőmmel akarok villogni, és persze úgy vélem, hogy vagyok elég rafinált ahhoz, hogy e nélkül is bent maradjak. Ha pedig nem, hát... ott van Nicolas is mentsvárként. Ő mégis csak segítő és láttam, hogy nézett rám, amikor a listát írta. Gond nélkül az ujjam köré tudnám csavarni és kihasználni, hogy segítsen bent maradni.
- Egyébként kadét vagyok, ahogyan ezek szerint te is. Önként jöttél, vagy küldtek és még mindig a szüleid rángatnak bábként? - döntöm kissé oldalra a fejemet, mintha minimum őszinte érdeklődést mutatnék, de persze erről szó sincs, hiszen még a kérdéseimbe is tudok szúrkálódást csepegtetni.








Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-10-18, 11:02



Justice & Ansley
Sosem gondoltam volna, hogy itt fogok kikötni egyszer. Határozott elképzeléseim voltak a jövőmmel kapcsolatban, de ennek a nagy része egy kis időre félreállt, amikor vámpírrá lettem. Az apám valószínűleg nem támogatná a további fejlődésem és a családi vállalkozás átvételét így, szóval jegeltem a dolgokat és azt terveztem, hogy valami más úton-módon mutatom meg, hogy igen is képes vagyok a normális életre. Ja... a normálisra... valamelyest. Így hát kaptam az alkalmon és szembe jött velem ez az aurorakadémia dolog, így fejest ugrottam. Igazából nem nagyon tudom mire számíthatok, de fogtam a kis holmimat és be is költöztem hamar a kollégiumba. Az első néhány nap elég nyugis volt, sok ismerőssel, nem akartam feltűnést kelteni, így a magam módján csak csendesen elvonultam és még egyszer átgondoltam a stratégiát, amit ki kellene dolgoznom, ha bent is akarok maradni ennyi ember mellett.
Másnap első dolgom volt reggeli után, hogy igénybe vegyem a vizesárkos gyakorlópályát. Sosem voltam egy sportember, sőt, kifejezetten utáltam annak minden módját, de mivel a fizikumom nem rossz, sőt, vámpír létem óta igen csak jó, így gondoltam, még fejleszthetném kicsit a kihívások előtt és talán akkor nem bukom ki az első körben. Egy laza kis futással kezdem a pálya körül, és még csak fél szemmel méregettem ezeket az árkokat amikor egy igen csak ismerőt illat kezdte el belengni a teret. Hirtelen megálltam, az ajtó felé sandítottam és ahogy megláttam a lányt, csak egy őszinte, lehangoló sóhaj futott ki a számon.
- Hát ezt nem hiszem el. - Az embernek már a Roxforton kívül sem lehet egy kis nyugta. Justice-ra pont nem számítottam. Amikor szakítottunk, nem váltunk el olyan jól, és sokszor azóta is az idegeimre megy, de azért most mégis, próbálok valami jobb pofát vágni ehhez a nagy újratalálkozáshoz. - Mit keresel itt, Justice? - Kérdezhettem volna valami frappánsabbat, valami ironikusabbat, de most hirtelen csak erre futotta. Közben előszedem a táskámból a törölközőmet és a nyakamba terítem. Legalább úgy nézek ki, aki épp végzett az edzésen, ha már alapjáraton csak néhány kört futottam, de ez kb elég is volt.



Vissza az elejére Go down
Ansley Becker
Reveal your secrets
Ansley Becker
Mardekár

TémanyitásTárgy: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty2020-10-18, 11:02


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák - Page 4 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Auror parancsnokság :: Auror akadémia-
Ugrás: