ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Alison Fawley
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Gyakorlópályák I_vote_lcapGyakorlópályák I_voting_barGyakorlópályák I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gyakorlópályák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-07-31, 15:08



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
   
-Igen ő. Kimondhatjuk hogy meghalt, ennyi idő már előkerült volna.  – Kedves a vélától, hogy ennyire tapintatos velem, ebből látszik, hogy igazi barátnő alapanyag. Én már megbékéltem a múltattam, megtanultam elfogadni, noha hideg, téli estéken azért még elmerengek azon hogy mi lett volna, ha Cosette-et is ki tudom menekíteni. Már nem látom értelmét rágódni, mindenkinek megvan a maga keresztje, s ha a mi sorsunk most összefonódik Kellyvel, akkor a jelenbe kell élnem. Végül nagy nehezen sikerül értesíteni az aurorokat, hogy jőjjön medimágus is, így a századosnak nem kell sokáig fenntartani a véla varázst. Én amúgy is odavagyok érte, de kár lenne megerőltetnie magát. Talán a panziós foglalásunk él, nem sérültünk meg különösebben, úgyhogy nincs veszve semmi. – Így, hogy blokkoltad az erejét, már a csapat is ide talál.  – Nyugtatom meg a nőt a vállát átfogva, az arcát simogatva. Így, hogy mindketten felengedtünk, nem kell annyira marconának lennem a jelenlétében, s kettőnket illetően még tiltó szabály sincsen, hiszen nem a terepen dolgozunk, nem egymástól függ az életünk. Az más kérdés, hogy most mint civilek kerültünk bajba, a szabadságunkat töltjük! – A panzióban lesz valami pihentető masszázs, az majd helyrehoz. És én is!  – Lényegében néhány csóknál, és az ölelésnél nem mentünk tovább, esetleg lazulás címét az is beiktathatjuk, hogy végre egymáséi leszünk, már annak is ideje volna. Ráadásul Kelly véla, a vérében van, hogy szerelemre született. Úgyhogy bátorítóan rámosolygok, s várjuk a felmentő sereget. Remélem, hogy a vallomásunkat gyorsan fel tudják venni, és akár elvinni a panzióba, ha már nem működik a kocsi. Ha pedig még működik, akkor majd mi magunk indulunk tovább.

//Köszönöm szépen én is a játékot, cukcsik^^//


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-07-19, 14:23




Darren & Kelly


- A lányod, aki... - elakadok, hiszen nem teljes a sztori, de úgy tudom, hogy meghalt, vagy eltűnt, vagy halottnak nyilvánították, mert nem került elő? Őszintén szólva nem tudom pontosan, hogy is van ez, de nem is ez a legjobb pillanat, hogy rákérdezzek, főleg mert jelenleg ez az akárki játszik az elménkkel, nem csoda, ha olyan képet vetít Darren elé, ami összezavarja.
- Igen, talán segíthetnének rajta valahogy. - bólintok lassan, de azt is tudom, hogy először nekünk kell kijutni innen és az nem lesz könnyű menet. A képességem használta nem épp gyakori esemény. Őszintén szólva jó ideje egyáltalán nem vettem le a gyűrűt. Egy időben kihasználtam a lehetőségeimet, és erre elég jól rá lehet függni. Akkor megfogadtam, hogy soha többet nem teszek ilyet és jelen esetben bizony csak a teljes megvonás működik. Ezt kellene most megszakítanom és mi van, ha... Nem, már más ember vagyok, nem hiszem, hogy visszaférkőzne a gondolataim közé a tudat, hogy bármit elérhetek másoknál, igaz? Ezért is nem tudok mosolyogni utána a megjegyzésén a kviddics páholy jegyekkel kapcsolatban. Eltudnám érni, de ő ezt a részét nem ismeri a múltamnak és nem is szívesen mutatnám be. Az ember a gyengedéseit nem reklámozza, főleg nem egy újdonsült kapcsolatban és azért a miénk még igen friss.
- Valójában nem okozna gondot. - mondom ki végül halkan, de azért láthatja az arcomon, hogy van bennem egy csepp bűntudat, habár ez most nem az a pillanat, amikor ezt ki kellene tárgyalni. Főleg mert végre látjuk, hogy mi a valóság, ami egyáltalán nem barlang, vagy hasonló és én sem vagyok a legjobban. A fejemhez nyúlok automatikusan és már érzem azt is, hogy kissé hasogat. Lehet, hogy ez is segített, hogy könnyebben elhiggyem, hogy valóság lehet ez a képtelen illúzió.
- Nem a legjobban alakul, ha ketten megyünk valahova. - rázom meg egy sóhajjal a fejemet, de aztán hozzábújok. A fejemben ott motoszkál a kellemetlen gondolat, amikor a gyűrűmre pillantok, hogy mi lenne, ha... Végtére is csak egy kviddics páholy helyről lenne szó, esetleg hamarabb beérnék a munkába, vagy előbb kiszolgálnának a boltban...

//Köszönöm a játékot, remek volt! Kellynek jött is egy új ötlet a jövőre való tekintettel. Very Happy//








Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-07-07, 17:28



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
   

- Egy piszkos kis szőke lányt. Cosette lenne? Tudod, a kisebbik..  – Tűnődöm el, mert Kellynek már beszéltem róla. Nem tudom felmérni, hogy a látomás mennyire igazi, vagy csak valami alternatív valósága annak, amit az őrült legilimentor akar a fejünkbe ültetni. A múltunkat fel tudta térképezni, de vajon látja a jelent, vagy a jövőt is? Ha nem lenne ennyire kétségbeejtő a helyzet, akár még segíthetne is, de attól félek, esély sincs rá, hogy beszéljünk vele, hogy útmutatást adjon. – Esetleg segítséget hívhatnánk, bejelenthetnénk, hogy itt van, és tapasztalt gyógyítók, elmevédelemmel felkereshetnénk, hogy másoknak ne árthasson, hogy talán egyszer ő maga is tiszta legyen. - Azért javaslom, hogy Kelly próbáljon meg a véla bájával élni, mert az is kizökkentheti a másikat az őrületből, legalább annyira, hogy összeomoljon az álom, amit körénk húzott. S én nem is átokként ítélem meg, hogy ilyen ősökkel rendelkezik, hiszen ez is rendkívüli erő. Az viszont igaz, hogy a nőci eddig nem akart élni, vagy visszaélni vele, ezért bizonytalan, hogy használhatja-e. Ám ha megtanulná az előnyére fordítani, akár erőteljes auror is lehetne, noha tudom, hogy nem ez a vágya, ezért nem is erőltettem. – Engem pedig ne félts, semmi olyan új bűvölet nem hatna rám, ami eddig nem volt érvényben.  – Mosolyodom el, ez afféle szerelmi vallomás is egyben, tehát nem fogok leragadni a hihetetlen látványtól megigézve. Azért kicsit leárnyékolom a szememet, hogy legalább ne vakuljak meg a hihetetlen ragyogástól, s amikor Kelly tényleg megszabadul az ékszertől, azért érződik, hogy csúnyán túlbecsültem a saját mentális energiáimat, mert a kapcsolat kézzel fogható. Ha nem szólalna meg, hogy kizökkentsen, akkor ott helyben befagynék valami őt csodáló szoborba. Nyelek egyet, igyekszem lerázni magamról a kábulatot, de önállóan nem megy, csak miután az őrült feje is a földön puffan. – Ez azért nem semmi. Elintézhetnél nekem valami páholy jegyet a kviddics bajnokságra.  – Körülnézek, még a barlang sem létezik, egy kietlen pusztaságban vagyunk, a kocsi a közelünkben, látszik, hogy le sem szálltunk, hanem lezuhantunk, mert ki vannak törve a kerekei. Kelly csúnyán megütötte a homlokát, ami vérzik is, nekem pedig a térdem hasogat. Ez az elmetrükk alatt nem is érződött. – Ügyes voltál! A panziót szerintem toljuk pár napot, le kell adnunk a jelentést, és ennek a szerencsétlennek is segítség kell! A fejedet is el kell látni!  – A pálcámmal azért egy gyors felszíni tapaszt húzok rá, de majd inkább egy medimágus lenne. Magamhoz vonom a nőt, hogy megöleljem, hihetetlen, hogy mindig ilyen ügyekbe keveredünk!


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-07-02, 10:01




Darren & Kelly


Meglepetten pillantok oldalra, amikor Darren kérdez. A fickót látom és hát odakint is sokmindent láttam, de most nem tudom, hogy pontosan mire is céloz, mit kellett volna nekem is látnom.
- Mit láttál? - kérdezem, bár tudom, hogy nem most van az ideje, hogy megbeszéljük ezt, hiszen minél előbb ki kellene jutni ebből az álomból, amit ez az akárki vetített ránk. Még mindig nem biztos az sem, hogy a dolog szándékos. Lehet, hogy csak épp rosszkor vagyunk, rossz helyen és véletlenül sétáltunk bele a hatótávjába. A felvetésre azért újfent kicsit meglepődöm. Valahogy magamtól eszembe se jutott. Valójában évek óta nem vettem le, nem éltem vissza ezzel. Volt idő, amikor csúnyán kihasználtam a lehetőségeimet, de tanultam belőle, hogy többet ne tegyem. Kicsit olyan ez, mint valami drog. Ha az ember sokat használja, akkor azért eléggé eltud merülni benne, hogy bármit megtehet, hiszen szinte mindenki behódol neki. Nehéz volt leállni egy időben. Ezért is bizonytalanodom el, amikor felveti az ötletet, de közben tudom, hogy igaza van, talán tényleg ez a legjobb megoldás.
- Jól van, de azért lépj hátrébb. - veszek nagy levegőt és végül lehúzom az ujjamról a gyűrűt. A sok éve visszafogott adottság elég nagy erővel tör a felszínre, a legilimentort szinte elsöpörné a fény, ha lenne fizikai valója és Darren is úgy érzi magát, hogy a realitást félretéve jelenleg bármit megtenne, amit csak kérek tőle. - Most pedig aludj el és engedj el minket! - szólalok meg, a hangmágiát is bevetve, hogy a fickó lassan leereszkedjen a furcsa állapotból és lassan elnyúljon a földön. Én pedig gyorsan visszahúzom az ujjamra a gyűrűt, ha sikerült a dolog. Remélhetőleg hamarosan a valóság is visszatér a normális kerékvágásba és Darren feje is kitisztul.









Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-06-25, 15:49



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
   
Már éppen válaszolnék, amikor a furcsa villanás kerül a szemem elé, és amit látok, az minden várakozásomat felülmúlja. Most nem Kathleen-ről van szó, hanem az én kis Cosette-em van a szemem előtt a legilimentor mellett. Dörzsölném a szememet, de inkább csak eltátom a számat, szúrósan nézek, ez nem lehet igazság. Vélhetően csak a képzeletem játszik velem, az az alak belemászott a fejembe, ez sosem volt valóságot akart kivetíteni, hogy megrémisszen, elbizonytalanítson. – Te is láttad? – Kérdezem a fiatal nőt, esélyesen fogalma sincsen, hogy miről lehet szó, de azt sejteheti, hogy valaki az elménkkel játszik. És bár tudom, hogy Kelly nem a tettek embere, viszont véla, aki a saját fényével harcolhat a sötétség ellen. Ahogyan logikusan felépítem magamban a dolgot, itt valami szörnyűség történhetett sok évvel ezelőtt, baleset, netán csata, és a legilimentor túlságosan fogékony volt a hely fájdalmas voltára. Esélyesen beleőrült, és most nem tud továbblépni. Bárki, aki idetéved, áldozatául eshet annak, amit az elméjével kivetít. Ahhoz képest hogy van egy jó kis romantikus foglalásunk a panzióba, csónakázással, különféle borokkal, sajtokkal, most itt őrülhetünk bele abba, ami már őt is elveszejtette. Annyi esélyt azért adok a látomásnak, hogy ha vissza tudunk térni a valóságba, még egyszer előveszem Cosette aktáját, mert ha bármekkora sanszot kaphat, hogy él valahol, akkor talán nem késő megkeresni. – Ha levennéd a véla ékszered? Kellően fényes lehet az aurád, kizökkentheted. Engem meg úgysem kell elcsábítanod. – Bíztatom őt, hogy ne aggódjon miattam, már úgyis beleszerettem varázslat nélkül is. Nyilván még nem mondom ki, korai lenne, de ebben a helyzetben azért nem árt tudnia, hogy a bűvköre rám talán máshogyan hat. Aztán ha tényleg nincs más megoldás, akkor megpróbálok odamenni a fickóhoz, aki nem is válaszolt a hahóra, legfeljebb leütöm. Annyi őrület sugárzik a tekintetéből, hogy aligha lehet vele már tárgyalni, és magától nem fogja visszaadni a valóságunkat.


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-06-09, 11:25




Darren & Kelly


Talán nem ez a legjobb pillanat arra, hogy átbeszéljünk az életünk bonyodalmait, hiszen azt se tudjuk hol vagyunk pontosan és hogyan jutunk ki, de attól még ez is fontos. Biztosan igaza van és idővel beletanulok ebbe az egészbe, de ahogyan neki se ment könnyen, pedig ott volt a lánya évek óta, nekem is bonyolult alkalmazkodni egy újdonsült családhoz. Már csak azért is, mert nem láttam el érdemi jó példát a saját szüleimtől se nagyjából soha.
- Talán pont ezt kellene elmondanod neki, hogy elszúrtad és nem jól kezelted az utóbbi éveket. Sosem késő bocsánatot kérni. - jegyzem meg óvatosan, mert bár már ismerjük egymást egy ideje, de azért mégis csak bő két hónapról van szó. Hiába a mindennapos együtt lét a munka frontján, még nem ismerem minden rezdülését, hogy mennyire veszi esetleg zokon, amit mondtam. Az biztos biztos, hogy ha az anyám tőlem kérne bocsánatot eléggé jól esne. Ezért lenne hasznos, ha ő is megpróbálná. Javulhatna a kapcsolata a lányával. Lehet, hogy nem könnyen, de azért mégis csak tennie kellene valamit, főleg ha bántja a dolog.
- Nem úgy tűnik, mintha ez neki jó lenne. - torpanok meg, amikor meglátjuk az illetőt. Darren viszont nagyon furcsa dolgot tapasztal. Épp csak egy villanás az egész. Egy lányt lát a legilimentor mellett. Piszkos szőke, apró termetű, de egyértelműen az elveszett Cosettje korabeli, mármint amennyi lenne, ha most és itt itt lenne. Nem sok, tényleg csak néhány másodperc a jelenés, aztán el is tűnik. Külsőre felettébb csapzott, ágrólszakadt volt, bár lehetséges, hogy ez csak egy kósza gondolat, ami már Darrenben is felmerült, ha a lánya élne és egyedül kellett volna boldogulnia, akkor bizonyára így nézne is. Talán ez is a legilimentor műve, aki a félelmeinket vetíti ki, de ez mégis más mint a kinti.
- Hahó! - kiáltom el magamat végül. Nem tudom mennyire lenne jó ötlet leütni. Mi van, ha akkor meg itt ragadunk és nem jutunk vissza a normális világba? Nem tudjuk mennyire erős ez a varázslat, illúzió, vagy akármi is legyen. Persze, ha nem reagál, akkor nincs mit tenni, közelebb kell menni és ha más nem, akkor megpróbálkozni azzal a leütéssel, de elsőre nem ez tűnik a legszimpatikusab megoldásnak.








Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-06-02, 17:57



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
   
Talán Kellynek igaza van, és csak én tolom rá, hogy legyen az aurorokkal egyenértékű. Meglehet ez most az a pillanat, amikor kész a zseniális talélékonyságomra hagyatkozni, amit oly sokan tisztelnek. Nyilván nem szoktam felvágni azzal, hogy ez mennyire jogos, de valamivel őt is megfogtam, és ez több mint holmi vonzalom. Lehet, hogy csak a véla vére miatt nézett rám először olyan zavartan, de kialakult valami, amit már azt hittem, hogy sosem fogok érezni. Az elején mégis hadakozni akartam, játszani a kemény főnököt, aki távol tartja magát holmi érzelgősködéstől, de csakhamar rájöttem, hogy fiatalabb már nem leszek, s igencsak klisé lenne cinikusnak lenni, elveszettnek, mártírnak mutatkozni. Kibújt belőlem valami furcsa flörtölős énkép, ami még szintén tetszett a századosnak. Éppencsak azt nem akartam, hogy csak a külseje miatt érezze azt, hogy kell ő nekem. Hiszen az fenomenális, kár is tagadni, de igazi komoly kapcsolat alapanyag, amivel persze lehet viccelni, hogy lehet még babája, nyilván ezt nem egy pár napos kapcsolat után érdemes feszegetni, de lássuk be, két felnőtt között igencsak komoly témák merülhetnek fel gyorsan. Valaki csak lötyögni akar, de Kelly viszont talán mintha maga is attól félne, hogy egyrészt fiatal nagymamának, de közben meg elment a fél élete, és nem tudni, hogy hová tart. – Tőlem hiába vársz ilyen életviteli tanácsokat százados. Nálunk a tizenhárom éves lányom volt a konyhafelelős, már amikor otthon volt, és nem a Roxfortban, mert bár megtanultam gondoskodni magunkról, Kathleent sajnos amolyan pótfeleségként kezeltem. – Az ember nem úgy bánik a lányával, ahogy én tettem, hiszen lényegében otthon is katonás fegyelem uralkodott, le voltak osztva a parancsok. Aztán nem csoda, ha még a patrónusát sem küldi el hosszú hetekig. – Most ezt a feladatot kell megoldanod, és együtt élned azzal, hogy most már tudod, hogy felnőtt, jól van, megállta a helyét. Lehetett volna rosszabb! – Ez nem okítás, inkább csítítás, hiszen mondhatjuk, hogy végül happy end, én viszont nyilván nem fogok találkozni az elveszett majd megkerült Cosette-emmel. Na de ne búslakodjunk most, nézzük ezek az álomházakat. Elindulunk felfelé a csapáson vissza a magasba, hogy a barlang előtt már megtorpanjunk. Bent a félhomályban egy lótuszülésben lebegő, behunyt szemű illető meditál. Úgy korombeli lehet, de hosszú ősz haja van, az orrából, a szeméből, és a füléből vér folyik. Lehet, hogy jó helyen járunk? – Olyan, mintha egy legilimentor lenne, aki beleőrült valamibe. – Közeledem óvatosan, Kelly kezét fogdosva, mert hirtelen nem is tudom, hogy mit tegyünk? Üssük le?


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-05-22, 11:36




Darren & Kelly


Sejtelmem sincs, hogyan keressük meg az álmodót. Azért, aki auror mégis csak évekig tanult, én pedig most is úgy érzem, hogy talán semmiféle érdemi affinitásom nincs ehhez a dologhoz, bármennyire is jó lenne. Azért igyekszem, amennyire lehet, de nem vagyok egy mentalista. Valahogy pedig ki kell jutnunk innen, de még mindig aktívan él bennem a legutóbbi kalandunk emléke, ami szintén nem sült el a legjobban. Lehet, hogy tényleg nem vagyok erre a pályára való, bőven elég nekem a titkárnői szerep. Éles helyzetben nem teljesítek a legjobban.
- Talán... Furcsa most még nehezebbnek tűnik, hogy a fiam előkerült, mint előtte. Azt hiszem eddig legalább ringathattam magamat abban a hitben, hogy jobb helye lett, mintha velem lett volna. - sóhajtok egyet, de ha azt mondja bizony erőt veszek magamon és elindulok felderíteni a házat, bármennyire is nehéz feladatnak bizonyul szembenézni életem legrémesebb napjával. A szüleim lényegében döntés elé állítottak. Vagy kiteszik a szűrömet, vagy keresnek szülőket a gyereknek. Nem igazán volt választásom, vagy legalábbis könnyebb ezt mondani magamnak, mint efogadni, hogy nem voltam elég erős, hogy vállaljam szinte még magam is gyerekként, hogy egyedül felnevelem.
- Hm...? - torpanok meg, amikor mégis megállít és hátrálni kezd, amíg bele nem ütközünk valamibe. Mély levegőt veszek, a varázslat mintha csak tiszta szél lenne, csak épp a gondolataimat is kitisztítja és a negatív részek eltűnnek, könnyebbé válnak újra. Megfordulok, hogy felpillantsak a dombon. Nagyot nyelek. Bár lennék olyan bátor, mint ő... mint Gerard! - Jól van, nézzük meg, hogy ki ez és egyáltalán mit akar pont tőlünk. - a legnagyobb esélye persze annak van, hogy valaki szándékosan küldte ránk, de nem tudni, hogy ki és miért. Addig viszont nem hátrálhatunk, amíg ez ki nem derül, így hát bizony előre és fel. Nézzük meg, hogy mi, vagy ki van abban a barlangban, aztán persze még valami módon le is kell győznünk. Ez már valószínűleg a feladat nehezebb része lesz.








Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-05-04, 19:42



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
   
Egy pár pillanatra magamhoz vonom, és egy puszit nyomok a fejére. Határtanul tetszik az, hogy ízig-vérig nő, kész elfogadni a gyengeségeit, és rám támaszkodni. Azt hiszem Cosette-et is ilyen szellemben neveltem volna, nem kell mindenkinek hősnek, erősnek lenni, és Kelly az eszével hódít, de nem kell mindig tettrekésznek lennie. Viszont ez magával vonja, hogy bátorítást, támogatást vár tőlem, ezért amikor elengedem, határozottan bólintok, igaza van. Akkor viszont egy nagy sóhajtás közepette megemberelem magamat, s végigfuttatom az elmém talán rejtett zugait is, hogy találkoztam-e már hasonlóval. Sajnos eléggé nemleges a válasz, mert az aurorok inkább sötét varázslókkal, bestiákkal vívnak. Ha már valami álomsíkról, vagy ehhez hasonlóról van szó, akkor inkább a Rejtélyügyi osztály dolgozók szállnak be. Tekergetjük a nyakunkat, de sehol az álmodó. – Akkor az egyik ház? De vajon melyikben? Kész vagy szembenézni a múltaddal? – Még az is lehet, hogy az álmodó, mintha valami mumus lenne, az anyja képében rémisztget majd minket. Azaz most főleg őt. Mindenesetre kézen fogom, pálcára talán most nem is lesz szükség, de várom, hogy Kelly tegye most meg az első lépést. Aki viszonyt fényt varázsol, s már ötletel is tovább. Nem ártana lassan nekem is hozzátenni. – Visszakövetni? Igen, az működhet. Talán ha.. – Húzom most mégis inkább hátra, mintha tényleg hátrálni kezdenék, amikor a fenekem valamibe beleütközik. Mintha valami lágy, képlékeny massza lenne, de a hátamnál nem érzek. – A levegőből jöttünk.. Lehet, hogy ez valami lépcső? – Fordulok meg, a Kelly által használt pálca mintha tényleg megvilágítana valamit, de ez inkább emelkedő. Mintha valami barlang lenne a magasban. Összeráncolom a szemöldökömet, és hümmentek egyet. – Na akkor mégsem előre, hanem hátra, fel? – Kérdezek most én vissza, és én is pálcát ragadok mégis, hogy a saját elménket tisztítsuk meg, lássuk, hogy miért is vagyok itt. Bízom benne, hogy ez a tisztító varázs nem olyan, ami ellen Kelly ellenkezne, hűvös fuvallatot érez az elméjén, s kép, amit korábban láttunk, az olvadt talajjal, eltűnik, és csak az ösvény marad meg a hátunk mögött, fel a barlangig. – Ez lenne a búvóhelye?


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-04-20, 14:06




Darren & Kelly


Azért akkor is, ha már régen volt terepen, még mindig biztos, hogy többet ért az ilyesmihez, mint én, aki a legutóbbi egyetlen akciómon is majdnem otthagytam a fogamat. Ezúttal azért jó lenne nem a gyengélkedőn végezni, miközben csak azért indultunk, hogy jobban megismerjük egymást lazább körülmények között és kipihenjük az akadémia hajtós két hónapját. Ránk férne... fért volna, de egyelőre még az is kérdés hol vagyunk, a pihenés fel sem merül.
- Ez igaz, de biztos, hogy többet értesz, mint én. - felelem és logikus, hát én is próbálom csitítani az elmémet és nem arra gondolni, hogy mi játszódik le abban a házban, amit a múltan át kellett élnem. Mindketten olyasmit kaptunk, amit valószínűleg nem tudtunk érdemben feldolgozni sosem, erre most mégis újra a rémes emlékekben ragadtunk. Arra valahogy automatikusan körbenézek, hogy az illető itt lehet a közelben, aki csinálja ezt velünk, de ettől még mindig nem tudni hol rejtőzhet, bár logikus lenne, ha...
- Ha olyan helyen van, ahol nem keressük, akkor a gócpontok a legesélyesebbek. - vetem fel, hiszen akkor lehet, hogy valamelyikünk rémálmának közepén bújt el az illető. Az égő ház, ha csupán illúzió, akkor vélhetően nem hat arra, aki odaálmodta, teremtette, vagy lehet a mi házunkban is valahol elrejtőzve, vagy is a házunk emlékképében.
- Annyira igen, mint egy erősebb lumos. Egy próbát megér. - veszem elő a pálcámat, ha nálam van egyáltalán és egy lumossolemmel próbálkozom, amíg fel nem tűnik a tény, hogy az órám nem a jó helyen van. Már eddig is furcsa volt az érzés, mert megszoktam, hogy hol a helye, de nem tudtam, hogy mi a furcsaság, most hogy látom is, már egyértelmű. Kérdés, hogy akkor még mindig a kocsiban ülünk, vagy el sem indultunk erre a kis vakációra? Mert, ha ez az egész csak illúzió és a testünk se valós, akkor valahol lennünk kell. Na és persze kérdés, hogy az itt történtek milyen hatással vannak a valóságra. - Ha valahogy megpróbálnánk ráhangolódni? Valahogyan kapcsolódik hozzánk, másként nem tudna belemászni a fejünkbe, nem? Nem lehet visszakövetni ezt a kapcsolatot? - egyikünk se komoly mentalista, de talán Darren még mindig jobban érthet a munkája révén is efféle mágiákhoz, mint én. Milyen jól jönne most valaki, aki kiváló mentálmágiákból!









Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-04-07, 16:46



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
 
Hosszú idő után Kelly Anderson az, akiben nőként bízni, hinni tudok, valóban társként viselkedik. Igen, talán korai, hogy esetleg úgy gondolok rá, hogy anya is lehet megint, de ez csupán amolyan bátorítás, nem pedig felhívás a részemről, hogy ilyen terveim vannak vele. Valóban van egy kicsit szeszélyes stílusa, de velem kapcsolatban mindig olyan tisztelettudó volt, míg én megtartottam a távolságot, hogy ne érezze úgy, hogy netán férfiként kihasználom. Nyilván észrevettem a külsejét, de lássuk be, az én koromban a szépség már nem minden. Én már azt tudom értékelni, ha valakivel lehet beszélgetni, akár együtt megküzdeni a démonainkkal. Tudom, hogy egy fiatal nőnek nem az az eszményi, hogy ha valami faszi nyavajog, de mivel a munkámban eredményes vagyok, Kelly is talán ezért nézett fel rám, s emberinek tart, hogy nem vagyok tökéletes. – Nem feltétlenül, én is inkább kiképző vagyok, az elméleti dolgokhoz értek, régen voltam már terepen. – Felelem kissé bizonytalanul, nem meghazudtolva az elképzeléséit rólam. A gond az, hogy valaki, vagy valami tényleg a félelmünkből táplálkozik, a tudatalattinkra operál. Valami, ami a régmúltban történt, most a felszínre tör, s le akar rántani a mélybe. Még jó, hogy itt vagyunk egymásnak, egyedül sokkal nehezebb lenne. Veszek egy nagy levegőt, meg kell nyugodnunk, hogy átlássunk azon, hogy miért történik mindez. – Bárki is teszi.. itt lehet a közelben. Álmodó, vagy illúzionista.. – Nézek körbe, a nő szavain azért már elmosolyodom, hát ha mindenkit számba vennék, aki bosszút akarhat állni, jó hosszú lista lenne. A lények már inkább szóba jöhetnek. – Az álmok különös dolgok, jellemzően a legtöbbjük rossz, hiszen megoldatlan feladatokat, vágyakat testesítenek meg, utána olyan furcsa, rossz az ébredés. Mennyire értesz a fény varázslatokhoz? – Nézek le a csontokra, azok nagyon is valódinak tűnnek. Ha netán valahogy kipucolnánk a környéket, fénnyel, energiával töltenénk fel, talán az álmodónak sem lenne ereje a hely felet. Jó példával járva elől, már veszem is kézbe a pálcámat. Kelly viszont ha nézelődik, észrevehet egy oda nem illő jelenetet. Az órája nem a bal kezén van, ahol megszokta, hanem a jobbon, tehát ez biztos, hogy nem a valóság. De hogyan lehetne megtalálni az álmodót?


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-03-22, 15:49




Darren & Kelly


- Oh igen, azt tudom jól. - mosolyodom el kicsit, mert hát esetünkben sem alakultak könnyedén a dolgok, még maga a munkakapcsolat sem, hiszen Darren azért nehezen viselte az én csapongóbb stílusomat. Ő ténylegesen olyan katonás jellem, nem véletlenül tart ott, ahol. Gondolom ezt azért jócskán elismerik a felettesei, és jó is abban, amit csinál, de a lányának valószínűleg a család szétszakadása után egyáltalán nem erre lett volna szüksége. Ha jól sejtem, akkor nem nagyon láthatta az apja elesettségét, így aztán ő se mutatta ki az érzéseit. Mindketten magukba zárták és így nem csoda, ha eltávolodtak egymástól. Most viszont nem tudunk már a jelenről beszélgetni, mert a múlt hirtelen szippant be és egyelőre nagyon ijesztő ezzel szembesülni.
- Álom vagy illúzió. Azt hiszem kettőnk közül neked kellene ezekhez jobban értened. - motyogom, hiszen mégis csak ő az auror, én meg egy titkárnő csupán. Közben továbbra is nehezen vonom el a pillantásomat a szülői házról, ahol olyan sok jó élményben nem volt részem. A szüleim túlzottan szabadjára engedtek és bár a túlzott szigor se jó, de az sem, amit ők követtek.
- Megtörténtek, nem is hiszem, hogy megoldhatnánk. Inkább kínozni akarhat vele valaki, de ki és miért? - pillantok most már rá. Így, hogy megfogtam a kezét, könnyebben visszatudok térni a jelenbe, ami eddig nem ment a látvány miatt. Amikor felbukkannak a csontok automatikusan hátrálok kicsit, de nem engedem el Darren kezét. Olyan ez a hely, mint valami átkozott föld, vagy mindenkinek itt vannak a csontjai, aki csapdába került és ránk is ez vár? Megborzongok, de sejtelmem sincs, hogy mit vár tőlem. A legutóbbi közös akciónkat a gyengélkedőn fejeztem be. Ha ez most rajtam múlik, akkor nem jók a kilátásaink.
- Ártottál olyannak, aki bosszút akarhat állni? Valaki, aki ért a gondolatom megzavarásához? Vagy egy lény, ami képes... ilyesmire? - vetem fel, bár csak tippelgetem, mert hogy mit kellene tennünk arról még mindig nincs elképzelésem. A kocsi eltűnt, tehát nem mehetünk el arra, amerről jöttünk, a két épület képe is még ugyanott van, ahol eddig, de ettől még mindig sejtelmem sincs, hogy mi lenne a következő lépés. Ha ez álom, vagy illúzió, akkor rá kell jönni, hogyan kerülünk vissza a saját testünkbe. Megpróbálok kicsit végignézni magamon, akad-e olyan apróság, aminek ott kellene lenni, de egy esetleg nem tökéletes álomkép, vagy jelenés, nem tud minden pici részletet.









Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-03-11, 12:15



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
 
Hiába, hogy korban már most kéne lépnünk, ha még valamit akarunk az élettől, de a kapcsolatunk tekintetében alig tartunk valahol, úgyhogy még véletlenül sem akarom azt éreztetni, hogy milyen gyors a tempó. Bár ha azt vesszük, hogy az akadémia hónapokig tartott, és addig igazából csak kerülgettük egymást.. Viszont az még nem jelenti, hogy együtt kéne családot alapítanunk, sőt.. Igazából csak bókolni akartam, hogy csak mert a fia máris apa lesz, neki nem kell idősnek éreznie magát. Lehet, hogy nem is én vagyok az igazi! Mindenesetre én azt mondom, hogy próbáljuk meg, hogy mire megyünk egymással, a többit úgysem siettetem. – Jól van, teszek egy próbát. Nem lesz egyszerű, hiszen én sem tudok csak úgy.. megnyílni. – Azért lássuk be, Kelly máris úgy viselkedik, mint aki kiváló feleség alapanyag. Igen, talán ezt láttam meg benne, nálam egy csinos pofi már önmagában semmi sem elég. De átkozottul jók a tanácsai, mintha átlátná az életem minden részletét, és a társam akar lenni. Nem csak a munkában, hanem úgy mindenben, mellettem lenni, együtt kiteljesedni. Már nem is emlékszem, milyen az, szerelmesnek lenni, de vele hihetetlenül összepasszolunk! – Álom lenne? Ketten hogyan álmodhatnánk ugyanazt? – Inkább az a tippem, hogy valahogy kiléptünk a testünkből, bár akkor az ájultság még szintén játszik. Lehet, hogy ránk lőtt valami sötét varázsló, lezuhantunk, a lelkünk kapaszkodik az életbe. Hát nem így gondoltam a romantikus pikniket. Ám túlságosan életszerű, hogy a kezét a enyémbe csúsztatja, de közben eszembe jut valami. – Ha ez mindkettőnk legrosszabb pillanata, akkor nem most kéne megoldani, hanem kitalálni, hogy lehet-e egy harmadik megoldás. – Ha lefelé próbálkozunk? – Emelem fel a talpamat, hiszen ne felejtjsük el, olvadt a talaj. Előveszem a pálcámat, ásó bűbájt alkalmazok, hiszen szerszám nincs nálam, és puszta kézzel nem fogok nekiesni a forró földnek. A varázslat kicsit dolgozik, kiforgat némi földet, és sárgálló csontok villannak elő. Több is, rengeteg. Mintha valami szörnyű csata dúlt volna a környékén egykor.. Mondjuk még mindig nem értem a dolgot, a két számunkra is látható épület azonban nem tűnik el. A nőre pillantok, na most jöhetnek a zseniális ötletei.



On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-03-06, 13:05




Darren & Kelly


Valahol azért sejtem, hogy mire gondol, de csak elmosolyodom és nem felelek. Nem tudom, hogy mennyire tudnék én családot alapítani. Valahogy ezt érzem ki Darren szavaiból, de hát neki is felnőtt gyereke van. Nem lenne furcsa? Öregek vagyunk már egy kisbabához nem? Arról nem beszélve, hogy még épp csak alakul köztünk ez, ami van, akármi is legyen. Lehet, hogy én haladok lassan, vagy ő gyorsan, nehéz ezt kitalálni. Végtére is nem rég még lakótársam volt! Most pedig finoman olyasmire célozgat, mintha lehetnénk egy család, miközben nekem még azt is emészteni kell, hogy van egy fiam és hogy könnyen lehet, hogy hamarosan nagymama leszek.
- Ha eddig nem tetted, akkod próbálkozz, ha igen, akkor másképp. Kétlem, hogy ne lenne szüksége az apjára, csak... talán nem akart téged terhelni az érzéseivel. - mondom óvatosan, mert nem tudom, hogy Darren pontosan hogyan is kezelte az elmúlt években a tragédiáját, viszont hazt nézem, hogy mennyire morgós medve volt, amikor először beléptem az irodájába... hát őszintén kétlem, hogy a lányával könnyen megtudta beszélni az érzéseit, így nem csoda, ha Kathleen is magába zárkózott és nem beszélt inkább. Mindketten egymás mellett élve próbálták feldolgozni a fájdalmukat, ami valószínűleg egyiküknek se ment így igazán. A komoly témát azért oldja ez a mamizás, amire már csak mosolyogva csóválom a fejemet, de a kellemes utazás nem tart sokáig, mert igen furcsa és ijesztő helyre csöppenünk.
- Anya... - suttogom rekedt hangon, amikor felismerem a házat és persze az anyám hangját. Akkor kiabált így, amikor kiderült, hogy terhes maradtam és még csak arról se volt sejtésem sem, hogy kitől. Rémes nap volt. Én túlságosan fiatal, az anyám túlságosan ideges, miközben soha életében nem mutatott érdemi jó példát. Közben a másik ház lángol. Mi ez, valamiféle kínzás a múltból?
- Gondolom megakarod nézni és nem fogunk tudni úgy sem elmenni. Talán nem is vagyunk ébren. - vetem fel, és megcsípem kicsit magamat. Amikor viszont hátranézünk a kocsinak már hűlt helye, és kétlem, hogy a lángok martaléka lett volna ilyen gyorsan. Azt hiszem ez tényleg valamiféle jelenés lehet, de kérdés, hogy mennyire leszünk képesek szembenézni életünk legborzalmasabb pillanataival, bár legalább ezúttal nem egyedül kell megtennünk. Bólintok végül lassan és a kezemet Darrenéba csúsztatom, hogy én is erőt merítsek, de őszintén szólva elsőként a lángoló épület felé pillantok, mint hogy a saját múltammal nézzek szembe. Arról nem beszélve, hogy nem tudom mennyire lesz pocsék érzés, ha Darren éretlen csitriként lát majd, aki csak úgy végigszórakozta az életét és nem törődött senkivel. Talán meglátja majd, hogy milyen is vagyok igazából, és esze ágában sem lesz velem komolyabban gondolkodni, vagy épp a lánya közelébe engedni. Néha én se vagyok teljesen biztos abban, hogy tényleg nem csak az évek száma nőtt az életem során, hanem én magam is fejlődtem-e.









Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-02-18, 18:18



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
 
- Ezt úgy mondod, mintha el sem tudnád magadat képzelni anyaként. Én igen! – Magamhoz képest egész lazán odakacsintok, tény, hogy Kelly rengeteget oldott rajtam. Nem azért, mert véla, még véletlenül sem. Azért, mert esze van. Hiába gondolja magát butácska titkárnőnek, sokkal inkább világlátottabb, nyitottabb, mint a legtöbb ember. Igaz, hogy régóta vágytam rá, hogy a karjaimba kapjam, de ő társként, barátként is jelen van az életemben, nem csak kollegiálisan, tehát ha nem hangolódtunk volna egymásra, akkor sem lett volna gond. Természetesen ez így lett a legjobb!
- Ah, erre nem gondoltam. Apja-lánya. Jó eséllyel ő is megszenvedte a veszteséget. Nagyon jó testvérek voltak Cosette-el, nélküle ő is félember. De ha azt mondod, hogy sosem késő.. – Viszem fel a hangsúlyt, végülis ő is a felnőtt fiával találkozott, és most kell mindent bepótolni. Én legalább felneveltem Kathleent. Bár az inkább amolyan katonai parancsolgatás volt, nem csoda, hogy ő is ilyen rideg. Ám azért nekem van honnan táplálkozni, hiszen akinek volt beteljesült szerelem az életében, az mindig tud meríteni. A nagyobbik lányom esetében viszont pont a pocsék gyerekkor miatt ez nem sikerült. Azt pedig nyilván nem akarnám, hogy valami vén kéjencben találjon apapótlékot. – Azt mondtad, már évek óta ismerik egymást, ráadásul Jenningsnek tényleg ketyeg az a biológiai óra. Szokd a gondolatot mami! – Ez már csak amolyan vicces szurkálódás, de ha élni akarja az életét, azt lehet úgy is, hogy közben már van egy unokája, de még előtte áll a saját kiteljesedése. Talán éppen velem. Aztán vált a kép, hiszen leszállunk a szinte olvadó talajon, a kénes, savanyú érzés durván kiköphetetlen a szánkból. A ház, amit látunk, az durván lángol, és most már mindketten halljuk a kislány Cosette sikolyát. Ám senki nem szalad ki a házból, legalábbis a főbejáraton nem. – Nem, ez az a ház, és ez az a pillanat.. – Hebegem, mert megközelíteni nem tudom. Ám Kellyhez nem messze egy másik ház bontakozik ki a ködből, az övéké! Éles kiabálás hatol el a fülünkig. Én nem ismerem, de egy nő, határozottan felcsattanó hangja, ahogyan a lányát szidja, oktatja ki, hogy az tönkretette az életét. – Mi a szent szar folyik itt? – Fel is emelem kissé a talpam, ami szinte sistereg a melegtől. Nem lenne szimplán megoldás visszaülni a kocsiba, és elhúzni a csíkot. Nyomozó ösztöneim kiváncsiságra sarkallnak. Ám régen voltam terepen, Kelly pedig szinte egyáltalán nem. – Nos zászlós? Mi legyen?


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-02-16, 13:41




Darren & Kelly


- Ezek szerint nem, de én olyan furcsán érezném magam nagymamaként. Mintha átugrottam volna egy lépcsőfokot, vagy inkább az egész létrát! - sóhajtok fel, mert hát jól gondolja én nem voltam anya és most hirtelen nagymamának lenni, amikor fiam is csak néhány hónapja van. Annyira furcsa lenne, hogy elmondani is nehéz! Idővel biztosan megszoknám, de attól még nem lenne kevésbé meglepő és talán kicsit ijesztő is. Bár tény és való, hogy ő se lehetett normális értelmben sokáig apa, hiszen az egész élete fenekestül felfordult, amikor... Rémes lehetett, annyi szent.
- Lehet, hogy szeretne többet lenni veled, csak nem tudja kimondani. Talán örökölte valahonnan a zord külsőt, ami érzelmes belsőt takar. - mosolyodom el, bár persze egyértelmű, hogy ezzel kire igyekszem célozni. Róla se sokan mondanák el, hogy a kemény pillantások mögött igenis rengeteg érzelem feszül. Az elején én se tudtam, maximum reméltem, hogy nem rúg ki páros lábbal a bénázások miatt, pedig nem vagyok ügyetlen csak kissé szeleburdi. Ez talán már sosem fog változni, ezért is lenne furcsa nagymamává válni. - Hamarosan, talán jövő nyáron. Nem tudom, hogy mennyire sietnek vele. - felelem, hiszen valójában épp csak megkérte a lány kezét és úgy gondolom nem kell annyira rohanni. Amúgy is, ahogyan látom Daphne a karrierjét építgeti, nem is biztos, hogy beleférne az idejébe most egy házasság hirtelen. A kis titokról meg persze még nem is tudok, talán ezen a ponton még ők sem, hiszen az akadémia végén járunk még csak, az eskövő is még vagy egy év.
- Mármint...? Nem, biztosan csak hasonlít, vagy újjáépítetted? - össze vagyok zavarodva, hiszen azt tudom, hogy a ház leégett és hogy rémes nap volt a családjuk életében, de hát eltelt azóta már több, mint tíz év. Nem juthattunk ide egy kocsival. Azért akaratlanul is hátrapillantok a járgányra, de csak nem valami időgép. Az időutazás még varázslók között is rendkívül bonyolult és még annál is kockázatosabb, ha az ember valamit nagyon megkavar az idő szövetében. Azért megszorítom Darren kezét és óvatosan megpróbálok közelíteni. Még mindig úgy vélem, hogy ez nem lehet az a ház. Valami másról kell, hogy szó legyen.








Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-02-09, 18:06



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
 
- Nagypapinak? Azt hiszed, hogy zavarna? – Nem vagyok még túl idős, holott a Kathleen már szinte felnőtt. Én még azt is el tudnám képzelni, hogy újrakezdeni mindent, és van egy olyan érzésem, hogy Kelly mosolya is azt jelzi, hogy talán nem bánná, ha anyuka lenne először. Azért még éppenhogy beleférhetne a gyerekvállalás. Talán a mi kapcsolatunkban még korai erről beszélni, hiszen alig ismerjük egymást, de minden viccelődésnek megvan az alapja. Nálunk az, hogy felnőtt gyerekeink vannak, de mégsem ért véget az életünk, sőt, inkább valami módon ez a családozás megszakadt. És lássuk be, az élet nagyon elszalad, meg kell becsülni minden percet. Nem mondom, hogy azonnal be tudnék vágni, hiszen még ismerkedünk egymás szeszélyeivel, ám részemről ez nem csak valami titkárnős, kihasználós vágyakozás. Tulajdonképpen olyan jól össze tudtunk fejben is dolgozni, mintha már egy gyakorlott házaspár lennénk. Kelly több mint asszisztens, kiváló társ, minden szempontból, és a szikra is izgalmasan pattog közöttünk. – Az utóbbi időben már egészen elviselhető. – Pillantok le a combomra csúsztatott kezére. Én sem vagyok fából, még ha egyébként a nagyon szigorú oldalamat ismeri. Ám bármennyire is katonás vagyok, nagyon oda figyelni mások érzéseire. Most merő véletlenségből a sajátomra figyelek, s roppantmód jól esik, hogy ennyire megértő. Végülis vehetjük úgy is, hogy a véla vére abban segíti, hogy az érzéki oldalával akar vigasztalni. Ám én még mindig tartom magamat ahhoz, hogy ami történt, megtörtént, ne azért akarjon velem lenni, mert megesik rajtam a szíve. Ám ha felnéz rám, és akar engem, az teljesen más tészta, az nekem is kedvemre való. – Többet kéne találkozunk, az már igaz, csak tudod ő már kész nő, megkeményítette az élet. Talán teszek egy próbát, nemsoká itt a születésnapja. A fiad mostanság nősül? – Az persze még nem merülhet fel Kathleent, hogy Kellynek is bemutassam, ugyanis az anyjuk elvesztését nem lehet csak úgy a szőnyeg alá söpörni, pláne nem egy fiatal, gyönyörű mostohával. Ahogyan ereszkedünk, egyre jobban érződik a meleg, csoda, hogy nem füstöl el a kocsi gumija. – Azért nem ennyire szuperűrhajó ez a kocsi. Nem segélykérés.. de az egyértelmű, hogy itt valami szörnyű történt. Figyelj, hogy hová lépsz. – Nem akarom, hogy esetleg tényleg olvadjon a lábunk alatt a talaj, hiszen akkor futni sem lehet. Kiszállunk végül, fogom a kezét, de nagyon óvatosan lépdelünk. Meglepően ismerős a táj, valami erdőszél lehet. Amelynek egyik végében egy ház.. lángol? – Ez.. a mi házunk! – Kelly láthatja rajtam, hogy mennyire meg vagyok döbbenve. Azt a házat látom (és ő is), ami Cosette kiskorában leégett, ahol ő és az anyja is a halálát lelte. Láthatóan teljesen be vagyok fagyva, hiszen ez lehetetlen!


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-01-18, 10:46




Darren & Kelly


Azért ez még tényleg nagyon furcsa gondolat nekem, hogy én mint nagymama, amikor még el se értem a negyvenet, bár már nagyon közel vagyok hozzá, még ha nem is látszik rajtam. De akkor is, nagymama?! Nem tudok ezen nem felnevetni, bár kissé inkább kényszeredetten, mint boldogan.
- Végülis nekem kimaradt a babázás az életemből... Pedig te vagy az idősebb, neked kellene nagypapinak lenned előbb! - bököm oldalba, de csak finoman, hogy ne zavarjam azért meg a vezetésben. Ettől még tényleg fura belegondolni, főleg hogy tudom, hogy mindketten elég komolyan veszik a munkájukat. Vajon mi lenne, ha tényleg jönne egy gyerek? Ki maradna otthon vele? Engem pont azért beszéltek rá a szüleim az örökbeadásra, mert túl fiatal voltam és persze mert nem volt mellettem senki, na de Gerard már nem annyira fiatal, mint én voltam, viszont csak most kezdte el építeni a karrierjét. Ám, ha jól láttam az a nő, Daphne is épp elég komolyan veszi, amit csinál és kétlem, hogy szívesen lemondana róla hosszú hónapokra, amíg otthon van egy kicsivel. Bár azt sem tudom, hogy már sok hónaposan egyáltalán hogyan tudna dolgozni. Tudom, nem az én problémám, de azért mégis a fejembe tolakodnak a gondolatok.
- Nagyon nehéz lehetett. - sóhajtok egyet és ezúttal csak a combjára csúsztatom a kezemet, hogy együttérzésemet fejezzem ki, hiszen vezet, most még sem fogdoshatom a kezét, még ha az is lenne a reálisabba az adott helyzetben. Sejtelmem sincs, hogy mit élhetett át. Elveszítette azt, akit szeret és még az egyik lányát is, a másik pedig alig áll vele szóba. - És nem tudsz vele valahogy zöldágra vergődni? - kérdezem, de hamar megérezzük, hogy valami tényleg nincs rendjén, mert túlságosan meleg van itt, és amikor kiszállok a kocsiból bizony érzem, ahogyan megcsap a meleg, pedig már odabent is érezni lehetett. Szinte fullasztó.
- De mégis hol vagyunk? Nem kért valaki segítséget és fogta be automatikusan a kocsi? - tippelek, mert hát ő mégis csak auror, de sejtelmem sincs, hogy egy mágikus autóba milyen plusz dolgok vannak beépítve. Az biztos, hogy nem ide akartunk jönni és az is, hogy valami ég, így hát Darren után indulok, de a kezemet azért az övébe csúsztatom. Legutóbb, amikor közösen nyomoztunk bebizonyosodott, hogy a terep munka nem pont nekem való, hiszen gyakorlagilag majdnem otthagytam a fogamat. Nem csoda, hogy legszívesebben visszaszállnék a kocsiba, na de azzal milyen képet mutatnék magamról Darrennek, vagy milyen példát a fiamnak?









Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2023-01-13, 14:29



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   
Nyilván nem akarom a zászlóst feleslegesen túlbókolni, ám úgy okoskodom, hogy neki tetszik ez az egyszerűség, ami ránk jellemző. A főnök-titkárnő viszony lehetett volna izgalmasabb is, amolyan falhoz szorítós módon, de az nekem nem menne. Özvegyember vagyok, nem izgalomra vágyom, hanem gyengédségre, odafigyelésre. Kellyt sem akartam volna kihasználni, hatalmat fitogtatni. Neki is csonka családja van, ez az egymásra utaltság lényegében inkább bájos, mint érzéki, és azt hiszem, most mindkettőnknek ez kell inkább. Az, hogy legyen kivel beszélgetni, egy évődő csókot váltani. Rendes tőle, hogy tart az esetleges összeférhetetlenségtől, de az minket nem fenyeget, hiszen nem terepen dolgozunk. Rosszindulú pletykák felüthetik a fejüket, de azt majd kezeljük a helyén. – Hamarabb eljöhet, mint gondolnád. – Mosolygok vissza a magam katonás, de szeretetteljes módján. Igaz, hogy a nő fiatalon lett anyuka, de az élet elszalad mellettünk, s maholnap akár jöhet is Warrington gyereke, hiszen ha ott valami komoly kapcsolat van, bármikor becsúszhat, végülis felnőttekről beszélünk. Repülünk a fák felett, azért még nem a felhők magasságában, s miközben közeledünk a panzióhoz, még van időnk beszélgetni, noha már kiváncsian várom az együtt eltöltött akár fizikai időt is. Jó lesz végre kicsit kiszellőztetni a fejünket a sok adminisztratív munka után. – Támogató szülők, segítő barátok nélkül valóban nem egyszerű. Nekem egyedül a munka adott bármi támpontot. A nagylányom szinte alig áll velem szóba, amit meg is értek. A feleségemre, és Cosette-re emlékeztetem, és hogy egykor család voltunk. – Ismerem be némiképpen elkomorulva, hiszen nem a legfényesebb téma, de ha igazán meg akarjuk ismerni egymást, kár kerülgetni a kényes gondolatokat. Azt sem akarom, hogy olyannak lássuk a másikat, amilyenek nem vagyunk, részemről az egyenes út felel meg egyedül. Viszont már én is nagyon érzem, hogy állati meleg van, és ez a fémes íz.. – Nincsen a kocsival semmi gond, de leszállunk, mert inkább a földön érjen bármi baj, ne a levegőben.. – És már lent is vagyunk, a kocsi kerekei a talajt érintik, de itt lent is érezni, hogy szinte sistereg a talaj, mintha valami vulkáni kőzeten járnánk, és égett szag nyomul most az orrunba. Mintha lángolna valami a közelben. Ráfogok Kelly kezére, és rosszat sejtve indulok meg a hő irányába.



On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2022-12-31, 13:37




Darren & Kelly


Azért, ha tudnám, hogy Darren mire gondol azt hiszem megtudnám cáfolni, hiszen ennyire azért nem kellene, hogy jó véleménnyel legyen rólam. Van egy csomó hibám, hiszen nem véletlenül van egy fiam, akit másnak adtam oda. Fiatalon egy csomó hibát elkövettem és nem sikerült igazán felelősségteljes felnőtté sem válni és örök életemben nem takarózhatok azzal, hogy a szüleim nem adtak megfelelő példát. Az viszont tény, hogy legalább igyekszem, és próbálkozom. Önállóan élem az életemet és most már a munkám is végre állandóvá vált, amit eddig nem sikerült elérnem, bár lehet hogy ez nem csak rajtam múlt.
- Nagymama. Az lenne aztán igazán furcsa! - nevetek fel, és persze most még sejtésem sem lehet róla, hogy valójában Darren ügyesen rávilágított a közelgő jövőre. Ettől még persze nem lesz kevésbé furcsa, ha kiderül majd, hogy nagymama leszek, hiszen anya se voltam érdemben. Az egész még teljesen új nekem és babusgatnom se kell senkit, hiszen a fiam már teljesen felnőtt, sőt mondhatni jóval önállóbb és komolyabb életútja van, mint nekem.
- Valójában azért nem mondanám, hogy nehéz életem volt. Én nem voltam elég.. ügyes benne - vonom meg a vállamat. Vállalom én ezt, bár igaz, hogy nem voltak mellettem komolyan támogató szülők, hiszen a szüleim elég lazán kezeltek mindent, az életet és mindent, ami ezzel jár, ezáltal engem is. Ettől még tényleg nem foghatok mindent másra, meg a körülményekre. Darren sem esett szét, pedig neki igazán lett volna rá oka, miután elveszítette a feleségét és a lányát.
- Nagyon furcsa... dög meleg van! - pislogok párat, és megpróbálok kinézni az ablakon, amikor lehúzom azt és elkezdünk lejjebb ereszkedni. Csak nem égeti le a szemöldökömet valami feltörő gejzír, vagy hasonló. Tényleg nagyon furcsa a helyzet, hiszen nem jöttünk olyan sokat, hogy ennyire megváltozzon a klíma. - Nincs ezen a kocsin valami... beépített hoppanálás és félrement valamit? Bár éreznünk kellett volna. - gondolkodom el, nézegetve a kocsi műszerfalát, látok-e rajta mást, mint egy átlag járművön, na nem mintha egyébként annyira nagyon értenék a kocsikhoz. Nekem nincs is, de hátha van rajta valami látványosan fura. Mondjuk valószínűleg azt Darren előbb észrevenné, mint én. Ő mégis csak jobban ért hozzá.









Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2022-12-21, 13:45



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   

Nem szoktam szórni a dicséreteket, hiszen a katonáim azért végzik azt a munkát, mert felesküdtek a királynőre. Anderson viszont más. Ki akar, és ki is tud lépni abból a skatulyából, amelybe a külseje kényszerítette. Egy szép nőt ritkán szeretünk az eszéért, ez a fiatal véla viszont gondolkozik, tervez, és dönt. El tudok vonatkoztatni attól, amit a csinos pofi sugallna, noha minden férfi vágyálma egy dögös titkárnő. Nem látok benne még csak feleségpótlékot. Egyszerűen magáért tetszik, becsülöm, hogy ilyen kis zavart, mégis mindig a helyén az esze. Keveset tudok még a családi életéről, de az határozottan kedvemre való, hogy a vérétől eltérően nem falja a férfiakat. Esendő, mint bárki más, s kész segítséget kérni!
- Átugrottad a gyerekkorát, de még mindketten fiatalok vagytok, lehetsz az anyja évtizedekig, vagy lelkes nagymama. – Dobom oda szórakozottan, miközben kerülgetem a fákat, hamarosan a felhők fölé emelkedünk. Nem akarok azért túlságosan magasan repülni, mert még egy álcázott minisztériumi autó is lehet célpont, akkor pedig jó lenne nem túl nagyot esni. A hivatalos üdülő panzió alig egy órányira van, hogy vonzó pihenési lehetőséget jelentsen minden aurornak. Ráadásul most nincs is telt ház, hiszen az akadémia végeztével sokan inkább családoznak, kevés az olyan randizós pár, mint mi. – Azért ne feledtesd el vele, hogy mégis te vagy az anyja. Lehet, hogy elhivatott auror, de gondoljon bele, hogy neked milyen nehéz életed volt. – Nem gondolom, hogy ennyire le kéne alacsonyítania magát, csak mert a fia esetleg befutott, vagy annak a nője valamilyen poszttal bír. Én egyszerű lélek vagyok, sokkal jobban hiszek az emberségben, mint a megszólításokban. Jó, nyilván kell a tisztelet és a tekintély, de nem mindenek felett. Végülis a mi hivatásunk arról szól, hogy ne hivalkodjunk, csak segítsünk! Ingatom a fejemet, aki szembe mer szállni velünk, azt nagyon durván kiosztom, vagy akár még el is távolíttatom. Ha ezt akarja valaki kockáztatni, hát lelke rajta! – Én is érzem. Mérgezés lenne? – De nem, szó szerint érzem, hogy errefelé szinte forr a levegő, a föld alól olykor gejzírszerű gőzök törnek fel. A kesernyés íz viszont nem távozik a szánkból. – Még nem értünk oda, de lejjebb ereszkedem. – Szólok oda a nőnek, ne a levegőben érjen minket bármi baj. Lassanként elérjük a talajt, itt szinte trópusi forróságnak megfelelő a hőmérséklet, ami Angliában nem indokolt, pláne nem így tavasszal. Ráncolom a homlokomat, de még nem szállok ki a kocsiból.



On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2022-12-14, 12:42




Darren & Kelly


Jól esnek a szavai. Ritkán kaptam életemben komoly dicséretet, vagy ha kaptam is elég nehéz eldönteni, hogy az adott kedves szavak ténylegesen nekem szólnak-e, vagy annak, ami vagyok. Még a gyűrűmmel együtt is azért egy véla ereje hatással lehet másokra, ha csak tompán is, és én mindig úgy gondoltam nehéz eldönteni mások hozzámállása vajon ténylegesen igazi-e. Azért hiába a mágia korlátozása, mindig is jobban kijöttem az ellenkező nemmel. Kivétel persze az én drága lakótársam, vagy is hát volt lakótársam, mert nyáron férjez ment és az eddigi lakótárs vadászataim nem hoztak érdemi sikert. Tény, hogy már talán kissé korban se illene hozzám, az ilyesmi, de egyedül fenntartani egy lakást, nem mindig megy az embernek.
- Ez igazán kedves. A legtöbben csak a szétszórtságomat látják, de talán az is fejleszti az embert, ha kiderül, hogy hirtelen lett egy gyereke. - felelem, hiszen lássuk be Gerard komoly karriert épített már, a bankban is megbecsülték és most aurorként. Én meg nem értem el igazán semmit sem az életben. Azért nagyon igyekeztem, hogy ebben a két hónapban tényleg a maximumot nyújtsam, hogy megmutassam, bizony képes vagyok rá és nem csak az eddigi időszaki munkák mennek. Persze az, hogy véglegesítettek, még nem jelenti azt, hogy nem szúrhatom ezl, ezért is aggaszt kicsit a mi dolgunk. Sejtelmem sincs, hogyan mennek itt a dolgok és milyen gyorsan terjednek a pletykák.
- Egyáltalán nem. Azt hiszem bőven van mit tanulnom a fiamtól, de igyekszem. - hiszen neki már amennyire ismerem az életét volt egy jegyese és most itt van egy a Daphne, aki szintén elég komoly kapcsolat, én pedig még csak azt se mondhatom el magamról, hogy hosszú távon együtt lettem volna valakivel. Bár lassan tényleg ideje megkomolyodnom, de mindig arra fogtam, hogy a születésem okán nekem ez nehezebb. Erre itt a fiam, aki bár nem tudta, hogy véla, de mégis egész más életet élt, mint én, vagy a szintén nem jó példával előljáró szüleim.
- Remélem, bár azért kétlem, hogy ne lenne egy-egy rosszindulatú kolléga. - gondolkodom el, vagy csak nekem rossz a tapasztalatom? Őszintén kétlem, hogy senki ne lenne, aki mondjuk azt mondaná a hátunk mögött, hogy csak azért maradhattam, mert szétdobtam a lábaimat a főnöknek és hát ez egy vélára igazán vall, még ha nem is ismernek a földön minden vélát. Olyan hely nincs, aho senki sem indít el a negatív pletykát.
- Darren... valami, mintha... Lehúzom kicsit az ablakot, talán a friss levegő segít. Nem szoktam így utazni. - nem is utazom gyakran, de inkább hoppanálok, talán csak nem szoktam a hosszas repülést. Nem vagyok én auror, hogy egyből arra gondoljak, netán valami komoly baj van. Keresem hát az ablak lehúzás nyitját, gomb, vagy tekerő van erre a célra.








Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2022-11-29, 14:15



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   

A zászlós hamarosan megérkezik, csak azért nem fütyülök, mert úriember vagyok, de amúgy elképesztően csinos, ezt már korábban észre kellett volna vennem. A vélák bája rám kevésbé hat, hiszen már megacéloztam az elmémet, na meg ott a gyász, ami régen rág, de Andreson bizony nagyon szemrevaló, és ha nem az akadémiával lettünk volna elfoglalva, már hamarabb elhívom. Ám nem vehetjük felesleges körnek, mert meg tudtam ismerni, hogy milyen odaadó, támogató jellem, s talán most pont erre volt szükségem. – Egyértelműen megy, és csak erőltetni nem akartam, de több esze van annál, hogy titkárnő legyen. Nyilván nem mindenki akar karriert, de aki ilyen összefüggésekre kész, az alapvetően a stratégiai vonalon is dolgozhatna. – Bólintok, miközben besegítem a kocsiba, hátulra betéve a csomagját. Ha belegondolok abba, hogy lassan ideje lenne már nem görcsölnöm a múlton, hanem büszkén kihúznom magamat, hogy egy szemrevaló véla alig tudja levenni rólam a pillantását.. És még ő pironkodik! Olyan kis visszafogott, valahogy neki egy a főnök beosztott viszony félelmetes, pedig az ilyen érzelmi viszonyokban, ha csak nem valami játékról van szó, nincsen alá és fölé rendeltség. Bár lehet, hogy pont ez tetszik neki ebben az egészben, hogy ha akarom, rendelkezhetek vele. Ám én egyenes ember vagyok, nem akarok visszaélni a helyzettel, még ha növelné is az izgalmakat, de ha meg rosszul sül el.. Két felnőtt embernél ez már talán inkább felesleges körnek tűnik. – Az enyémek meg már nem is élnek. Csak a nagylányom van, de vele is csak ritkán találkozunk. Nem egyszerű ezekkel a felnőtt gyerekkkel, ugye? – Kérdezek vissza, rápillantva a véla gyűrűre. Valahol igenis felmerül bennem, hogy másféle gyűrű kerüljön egyszer az ujjára, noha ez még nagyon korai gondolat, de mély érzésű férfi vagyok, az ember eljátszik a gondolattal, hogy mi lenne ha.. – Nálunk nem. Nem függ senkinek az élete a mi munkánktól, ezért nincsen tiltva, hogy legyen köztünk valami. Nyilván nem túl ildomos egymásnak esni a folyosón, de senki nem kezd el kombinálni, vagy kötözködni, ha köztudott a dolog. Elhiszem, hogy zavarna, és kedves tőled, hogy ezzel is számolsz, de sem magadat, sem engem nem hozol nehéz helyzetbe. – Már lassan fél órája megyünk az üdülő panzió felé, amikor valami furcsa, kesernyés ízt érzek a számban, mint amikor az ember valami belső vérzést kap. Fémes, de nem érzek magamon sehol fájdalmat. Viszont Kelly is érezheti, hogy különös érzés lenne rajta úrrá, mintha valami nem stimmelne..


On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Kelly Anderson
Reveal your secrets
Kelly Anderson
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2022-11-26, 15:04




Darren & Kelly


Őszintén szólva még mindig nem vagyok tökéletesen tisztában a rangjelzésekkel. Nehéz is eligazodnom rajtuk, hiszen én igazából nem vagyok szakmabeli, csak szimpla titkárnőként indultam itt, bár most minden kezd megváltozni. Végtére is véglegesítettek, a fiam is auror, no meg a párja is. Komoly auror közegbe kerültem, lassan illene tudnom, hogy kinek milyen rangja van, mert a végén még valaki esetleg zokon veszi, hogy nem vagyok elég tájékozott.
- Igaz, bocsánat. - mosolyodom el, hiszen végül enyhíti a kiigazítást egy oldalba bökéssel, úgyhogy azért nem veszi zokon, hogy nem tudom még ezt sem pontosan. Egyébként is mentségemre szóljon, elég izgatott vagyok az események alakulása miatt, hiszen itt a levél, plusz a meghívás. Csodás hétvége elé nézek, ha csak nem szúrok el valamit. Főleg, mert sejtelmem sincs, hogy nincs-e erre valami szabály. Végtére is ő a főnököm. A végén azt gondolja majd mindenki, hogy csak azért maradhattam, mert intézkedett az érdekemben, csak mert kellő szórakozást nyújtok az unalmas irodai munkában. Én tudom, hogy erről nincs szó, na de az irodai pletyka sosem a realitásról híres.
- Sietek! - mosolyodom el most már szélesen, eltéve a levelet, hogy én is sietősen távozzam. Azért nekem egy kicsivel több holmim van, mert hát nem tudom pontosan mire is készüljek. A jó ég tudja, hogy kell-e mondjuk alkalomhoz illő fehérnemű, de az a biztos, hogy betesz az ember lánya. Végtére is egy kisebb táskában elfér minden, hála a varázslatnak, amive tágítjuk a teret. Így aztán én is nem sokára már elkészülve, illatosan, szépen fésült hajjal érkezem meg. Még egy kis kalapot is a fejembe nyomtam, hiszen ezúttal nincs szükség egyenruhára, így kényelmesebben öltözhet az ember. Becsüccsenek hát a kocsiba, miután odaadtam a csomagomat.
- Meg akartam mutatni, hogy megy ez nekem és végtére is csupán két hónapról volt szó. Eleve megmondták az elején, hogy feszített lesz a tempó. - magyarázom, de persze ebben az is benne van, hogy ha az ember egyedül él és még a lakótárs jelöltje is lelépett, a barátnője meg most ment férjhez... hát akkor nem igazán van, aki hiányolja, ha sokat dolgozik. Arról nem beszélve, hogy ha a szemnek kellemes főnökünk van, akkor nem nagy kényszer munkában lenni. - Oh hát ők még élnek, de a magunkfajták nem... hogy is mondjam, nem túlságosan családcentrikusak. Az anyám néha küld egy-egy képeslapot, az apám személye pedig eleve nem teljesen biztos. - megpiszkálom kicsit az ujjamon megcsillanó gyűrűt, de hát Darren bizonyára tisztában van azzal, hogy mi vagyok. Gondolom, mint felettes azért kapott egy aktát, amiben ez le volt írva.
- De persze most itt a fiam, akinek már meg van a saját élete. Nem telepedhetek rá, fontos dolgokkal foglalkozik, de te... - bár éles a kanyar, de mégis csak motoszkál az agyamban a kérdés. - Tényleg kicsit sem aggódsz? Nem tiltja ezt valami szabályzat, vagy csak ott a folyosói pletyka... Azt mondják majd, nem is tudom... nem kellene foglalkoznom másokkal ugye? - lássuk be véla vagyok. Bárki azt mondhatja, hogy csak az ujjam köré csavartam egy befolyásos vezetőt, hogy jobb állást, jobb pénzt kapjak, meg hát persze a vélákról mindenki azt tartja, hogy eléggé... hogy is mondjam, könnyen kaphatóak.








Bármit is tesznek
érted vagy ellened,
egyedül bennük bízhatsz.
A család mindig az elsõ,
sosem mondhatsz le róluk.

Vissza az elejére Go down
Darren Morgenstern
Reveal your secrets
Darren Morgenstern
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty2022-11-17, 07:38



people change and forget to tell each other
Kelly & Darren

   

- Nem vagyok benne biztos, hogy sokan. Vannak ugyanis, akikről máris tudom, hogy csak presztizsből, vagy versenyszellemből próbálták meg. Azért én remélem, hogy nyerünk pár hatékony, lelkes újoncot. – Azért ez mégis más, mint aki évekig tanul. Máshogyan kell őket terhelni, és nekik bizony útközben kell megtanulni az elméleti szabályokat. Kiengedjük ugyan őket az utcára, de mi van, ha valami törvénysértést követnek el, csak mert nem kaptak rá oktatást? Sajnos az alezredes erre nem gondolt, aztán majd mi isszuk meg a levét. Nyilván nem okolhatjuk az újoncokat is. Annyit tehetünk, hogy mielőbb a fejükbe verjük, oktatjuk őket, hogy tudják a szolgálati szabályzatot.
- Őrnagy. – Ingatom a fejemet, mivel mindig csak uramozott, én pedig rengeteget voltam a kadétok képzésén, nem is biztos, hogy sokat találkozott a rangjelzésemmel. Egy mezei századost erre nem kértek volna fel, noha már az is tiszti rang. Nem akarok én a poziciók rabja lenni, de több mint húsz éve vagyok auror, ennyi jár. Na nem mintha ezért megfeddném, tudom, hogy szórakozott szokott lenni, és még zavarban is van, kár kioktatni, ezért viccelődve oldalba bököm, mintegy enyhítendő, hogy bár bizonyos esetekben én döntök, nem tekintek rá szó szerinti beosztottként. A puszi tekintetében nem gondolom, hogy bárki beleszólhatna, lévén elég fontos kulcspozicióban vagyok itt, másfelől az irodisták között úgymond megengedett az ilyesmi. Engem a zászlós sosem láthatott más nőkkel, de nem azért mert jól titkolom, hogy ágyba hurcolom a titkárnőket, vagy a könnyen kaphatóakat. Egyszerűen nem volt rá igényem, s most sem a testiség ígérete hajt. Valamit felfedeztünk egymásból, ami vonz, s most kiváncsi vagyok, mi sül ki belőle. Ahogyan nézünk egymásra, valamit felidéz abból, hogy mit is tudok érezni. – Akkor várlak. – Tegezem most már, hiszen ha ez afféle randi, akkor kár tartani a formaságokat. Persze megvan az izgalma, mintha valami tiltott, bűnös viszony lenne, de lássuk be, öreg vagyok már a játszmázáshoz, nem akarom kihasználni őt, és valami hatalmi fölényt fitogtatva teperni le, csak mert megtehetem. Ha így nem lát bennem izgalmi faktort, akkor úgyis mindegy. Egy órával később már frissen borotválva, hajmosva érkezem, talán még picit meg is előzve őt. A bajusz és a szakáll természetesen maradt. Egy kisebb utazótáska van nálam, erre a hosszúhétvégére nem hoztam azért utazószettet. A kocsi egy megszokott repülő, láthatatlanná terepjáró, azért jobban keresek már, mint egy köz auror. Átveszem a csomagját, ha van, beteszem hátra, és be is ülünk, hogy beállítsam a szükséges paramétereket, majd már emelkedünk is. – Te is igencsak munkamániás vagy, nem volt egy szabadnapod sem. A szüleid még élnek? – Kérdezem a közepébe vágva. Nem lesz hosszú az út, de eddig sem voltak kínos, átvezető csendek. Igaz, ha itt kialakul köztünk valami, akkor majd csendben is élvezhetjük egymás társaságát, de addig nem árt megismerkednünk.



On my way ● Favorite enemy :copyright:





Just
you and me



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópályák   Gyakorlópályák Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Auror parancsnokság :: Auror akadémia-
Ugrás: