ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 12:07-kor
Gemma Carlyle


Ma 11:09-kor
Abigail Smallwood


Ma 10:56-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 20:19-kor
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


2024-05-03, 15:12
Sheska Thorne


2024-05-03, 14:51
Sheree Parks


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Maia Hansen
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Sheska Thorne
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_lcapElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_voting_barElhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70708 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots

Megan Smith


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Elhagyatott utcák, sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Elhagyatott utcák, sikátorok   Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 Empty2020-05-05, 18:44


First topic message reminder :

clown
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Meliora J. Argent
Reveal your secrets
Meliora J. Argent
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott utcák, sikátorok   Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 Empty2020-05-05, 19:57


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nox and Meliora
• • Anyway... Why I am here?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Most már valóban itt lenne az ideje, hogy megtanuljam mi merre van és ne vesszek el, ha egyedül sétálok. A környezetet megfigyelve elég hamar jön a felismerés, hogy valami olyan helyen vagyok, ahol semmi keresnivalóm. Mi ez a hely amúgy is s mi ez a kicseszett bűz, ami mintha örökre beleivódott volna az orromba. Talán jobb lenne, ha egyszerűen visszafordulnék, múltkor mondjuk nem én kerültem bajba, de most úgy érzem lehet én leszek az áldozat.
Már a sikátor felénél járok, amikor hangokat hallok meg a hátam mögül. Ne idegesítsd fel magad, nem ér ennyit, csak haladj tovább előre csendben, megtudod csinálni, egészen addig, ameddig a fülemig el nem ér egy olyan szócska, amit jobb lett volna nem hallani. - Minek neveztél?! - fordulok meg hirtelen, miközben pálcámat elő is rántom és rászegezem a férfira. - Jól hallottad, kis kurvácska vagy. - csak sóhajtok egyet, egy mélyet.  Mozog össze-vissza, de még nem is tudja mit akarok.
Vélhetőleg a következő lépésének a helyétől pár centire célzok és úgy mondom ki a varázsigét. - Deprimo - nem sokkal később pedig egy méretes lyuk tátong a földben, amire ő összes is rezzen és kihátrálva elindul kifelé. Talán csak szerencsém volt, hogy egy ilyen balekkal futottam össze. - Szánalmas. - szinte csak sóhajtom a szót, elég sokat változtam az elmúlt időben... sokkal többet, mint szerettem volna.



Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott utcák, sikátorok   Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 Empty2020-05-05, 18:44




Az ifjonc vérmágus





Az Abszol út... És annak minden mocska. Méghozzá egy helyen. Oly rég volt már, hogy itt voltam, a penetráns húgyszag és verejték jellegzetes aromája azonban markáns emlékeket idéz, olyanokat, melyeket még a levegőben tapintható, masszív félelem sem ködösít el. Nem kenyerem rettegni, s errefelé a méltóság mint olyan, felruház azzal, hogy veled szemben tegyék ezt. Mindjárt jobban passzol az imázsomba rettegettnek lenni. Egykori szenvedélyemnek adózom, retikülömben gondosan csomagolt "fűszerek" sorakoznak, vérvörös ajkaimon ott csücsül az ódon, negédes elégedettség. Fekete ruha, vörös talpú tűsarok, itt egy kis tüll, ott egy kis szőrme, mindezt arany kerettel: kirívó eleganciám mit sem változott. Ütemes koppanások jelzik jelenlétem, de még mielőtt kellő mértékben gyönyörködhetnék önnön jelenségemben, neszelni kezdek. Koppanás, ütések, súrlódás, sikoly... Oly megszokott ez errefelé, miért is foglalkoznék vele? Közelítsük meg más szempontból... Van jobb dolgom, mint foglalkozni vele? Na ugye. Élvezzük ki az estét. Befordulok a sarkon, az események forrását keresem. Kíváncsi fürkészés játszik tekintetemben, kész vagyok első sorból végignézni egy zamatos csihipuhit.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Elhagyatott utcák, sikátorok   Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 Empty2020-05-05, 18:44


clown
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott utcák, sikátorok   Elhagyatott utcák, sikátorok - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Külső utcák, sikátorok
» Kis utcák
» Az elhagyatott kviddics pálya
» Sétáló utca, egyéb utcák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Zsebpiszok köz-
Ugrás: