ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Alison Fawley
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Amara Hope Wilson I_vote_lcapAmara Hope Wilson I_voting_barAmara Hope Wilson I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amara Hope Wilson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Amara Hope Wilson
Reveal your secrets
Amara Hope Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Amara Hope Wilson   Amara Hope Wilson Empty2020-04-13, 23:55



Amara Hope Wilson
"There's no place like home."

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Megan Smith

Teljes név: Amara Hope Wilson
Születési hely és dátum: Roxfort, 2000.06.25
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Szitakötő
Évfolyam (szak): Ötödik évfolyam
Képesség: Metamorfmágus (hivatalos kiskapu)
Mágikus adottság: (Trükkmester)
Familiáris: (Bagoly)
Kiemelkedő tudás: Rúnaismeret - Kiemelkedő, Számmisztika - Kiemelkedő
Kihez tartozol: Anya: Jade Wilson, Apa:  Ivarn-vo Inor, Ikertestvér: Alistair Wilson

Jellem: A nem mindennapi gyerekkorral és szülőkkel csoda, hogy egészen normális gyerekek lettünk a tesómmal. Alival ellentétben, aki egy igazi felfedező én nem annyira szeretek bajba kerülni, szóval a felfedezéseim megmaradnak papíron, a könyvek birodalmában. Persze azért én se vagyok egy könyvtári moly, kimozdulok erre-arra, és kimondottan mosolygós lány vagyok, aki érti a viccet. Még is csak nehéz beszélgetésbe elegyedni velem, mert van egy kis beszédhibám, ami miatt nagyon szégyelek és inkább meg sem szólalok, hogy ne hozzam kínos helyzetbe magamat. Tehát nagyon megválogatom, hogy kinek is válaszolok, kiben bízok annyira, hogy nem fog esetleg kigúnyolni szemtől szembe, vagy a hátam mögött. Ha egyszer valaki megismer, rájön, hogy elképesztően hűséges és jó barát vagyok, éppen ezért fáj nagyon, hogy az anyukámat ugyan visszakaptam, de az életet, amiben felnőttem, elvesztettem.

Kinézet, megjelenés: Éppen olyan szőke haj, mint Alistair-nek, kerek arc, világos szemek. Kiskorunkban olyan tejfölszőke hajunk volt, hogy inkább már fehérnek számított, de mostanra egy sötétebb szőke, nem olyan feltűnő árnyalatot vett fel, aminek egészen örülök. Nem azért, mert nem akarok apára hasonlítani, de az igazán kiemelt volna minket a tömegből, és akármennyire büszke vagyok arra, hogy mi egy picit... mások vagyunk, a figyelmet nem szeretem! Ritkán látni könyv nélkül, szeretem a sálakat, a sapikat, az ujjatlan kesztyűket, és mivel nem szeretek feltűnni, előfordul, hogy az alakváltó képességemet arra használom, hogy kislisszanjak valamilyen helyzetből megváltoztatva a külsőmet, amennyire tudom.

Előtörténet:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak homályos emlékeim voltak a kiskoromból, színes szobák, anyu éneke, a nevetése, a sütik, a kedvenc plüssöm, de valahogy minden egyre jobban homályosodott az alatt a tíz év alatt, amíg apuval voltunk, legalább is ami az én szemszögemet illeti. Mindent megtett azért, hogy ne felejtsük el, ahonnan jöttünk, és persze anyut se, az emberi mivoltunkat, a világot, amiben születtünk, és én ezért mindig nagyon hálás voltam, de amit ő mutatott meg, az még sem az én emlékem volt.
Sokat beszéltünk arról a napról, amikor elmentünk kirándulni és világot áltni, csak gyamútlanul beszélgettünk, teljesen lekötött a kaland, hiszen apa mindig nagyon jó idegenvezető volt. Nagyon hosszúra nyúlt a nap, és még csak négy évesforma körüli gyerekek voltunk, szóval egyszer csak úgy döntöttünk Alival, hogy ennyi elég volt, menni akarunk, most azonnal, nem kell több séta, anyut akarjuk, a szobánkat és amúgy is...
És BUMM!
Következő pillanatban a legkevésbé sem otthon voltunk a szobánkban, hanem egy... másik világban. Ugyan kellett egy-két hónap, míg meg is értettem, hogy nem mehetünk csak úgy haza, és jó ideig itattam az egereket, ahogy idősödtem és tisztább lett a kép egy picit még vádoltam is magamat a türelmetlenségem miatt - Alistairt soha, túl erős volt hozzá a testvéri szeretet, hiába balhéztunk mindketten. Apával végül lényegében új életet kezdtünk, de csak akkor állt minden a helyére, amikor megismertük az evilági varázsvilágot és az maga volt a csoda! Az a rengeteg történet, kaland és kirándulás, amit átéltünk soha nem fog a feledésbe múlni, annyit megígérhetek. Olyan mesebeli lényekkel volt tömve ez az univerzum, amiknek a felét addig még történetekből sem hallottuk, így hát amikor beiratott minket a Nezabarba egyáltalán nem éreztem magamat kívülállónak fél-emberként, sőt. Három évig voltunk ott, és annak ellenére, hogy azóta, hogy elváltunk anyutól nem bírtam legyőzni a dadogásom, jó néhány barátot szereztünk. Megtanultuk használni a pálcánkat, szabadon jártunk-kertünk a kúriában, a könyvtárból faltam a könyveket,  és egyre jobban otthon éreztük magunkat.
Nem mondtam el soha senkinek, de amikor apa megjelent az iskolában az örömhírrel, hogy hazamegyünk, oda, ahonnan származunk, az első gondolatom nem anyu volt, hanem egy fiú, akivel már hónapok óta jóba akartam lenni és már sose lesz rá alkalmam. Tudom, hogy butaság, tudom, hogy gyerekes, de... De még gyerek vagyok, jó?
Ettől függetlenül mikor tényleg hazatértünk mindannyian, és újra megláttam a mosolyát, meghallottam a nevetését és magához ölelt minket, mindent fenntartás nélkül, hiába néztünk ki teljesen máshogy, abban a pillanatban elfelejtettem mindent és mindenkit, akivel a Nezabarban megismerkedtem... Egy időre.
Most pedig tizenöt évesen - vagy legalább is annyinak tűnve, annak ellenére, hogy itteni idő szerint csak két évesnek kéne lennünk - visszatértünk, újraismerkedünk a családunkkal, akiktől elszakadtunk és nemsokára elkezdhetjük a Roxfortot. Talán nemsokára minden a helyre áll, hiszen Mindenhol jó, de legjobb otthon.
De melyik az igazi otthon...?

Apától örököltek:
Előny: Ha esetleg másik síkra tévednek, akkor apjuk fajából örökölve képesek egyszer, belépéskor igazodni a az új föld légköréhez, hogy életben maradjanak, de csak akkor egyszer. (Tehát a földön például tökéletesen alkalmazkodnak a felszíni légkörhöz, de ha mondjuk úsznak és lemerülnek, nem fognak alkalmazkodni a vízalatti életbenmaradáshoz).
Hátrány: Ha idegesek lesznek, stresszesek, vagy zavarbajönnek, ilyen-olyan mértékben előjöhetnek a nem annyira emberi jegyeik, amiket nem tudnak kontrollálni: megváltozott szemszín, hegyessé vált fogak, a bőrükön egy érdekes mintázat. (Amennyiben észreveszi magán Amy vagy felhívják a figyelmét, ő a metamorfmágus képességével mindig megpróbálja elpúderezni.)



Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amara Hope Wilson
» Jade Wilson
» Alistair Wilson
» Alistair Wilson
» Jade A. Wilson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Hugrabug-
Ugrás: