ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Kalandmester
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Alison Fawley
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Ryan Jacobson I_vote_lcapRyan Jacobson I_voting_barRyan Jacobson I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ryan Jacobson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ryan Jacobson
Reveal your secrets
Ryan Jacobson
Varázslény

TémanyitásTárgy: Ryan Jacobson   Ryan Jacobson Empty2020-01-26, 15:17



Ryan Jacobson
Karakterhez passzoló idézet

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Főkarakter neve: Draco Malfoy

Teljes név: Ryan Jacobson
Születési hely és dátum: 1978.10.25. Glasgow
Csoport:  Varázslény
Patrónus: -
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Zenész
Képesség: -
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: -
Kihez tartozol: Leslie

Jellem: Miután mindig háttérember voltam, szeretek, és tudok is alkalmazkodni. Igyekszem mindenki kedvét keresni, de sosem voltam egy erős akaratú srác, a háttérben húzódtam meg, amin talán most változtatnom kell. Ha ez belenyugvást jelent abba, hogy mások kihasználhatnak, attól sem zavartattam magam, a barátság nekem mindig is fontosabb volt, mint a veszekedés, így elfogadtam mindenkit olyannak, amilyen. Szívügyekben nem vagyok éppen tapasztalt, hiszen aki a zenészeket szereti, a karizmatikus frontemberért, netán a dögös gitárosért, vagy a macsó dobosért van oda, nem a csendes zeneszerző srácért, aki inkább dalokat ír, vagy csendesen ciripel valami kiegészítő hangszeren. Éppen ezért megértő tudok lenni, noha manapság nem erre van kereslet. Durván társaságfüggő vagyok, ha nincs kibe kapaszkodni, akkor könnyen elveszthetem a talajt.

Kinézet, megjelenés:
Kisfiús ábrázatom a legtöbbekben bizalmat, rokonszenvet ébreszt. Élénkkék szemem megdobogtatja a lányok szívét, de sosem voltam az az igazán szenvedélyes dög, a rosszfiú, aki egy általam képviselet zenekarban lehettem volna, és ez így van jól. Az én szerepem más volt, amit el is fogadtam. Alkatra a vékony, és az izmos között foglalok helyet, nem hanyagoltam el magam, de azért néha a magasságágommal nem vagyok elégedett, nem éppen kiemelkedő. A hajamat gyakorta változtatom, ez talán kissé lányos beütés. Mivel szeretem a motorokat, a ruházatom is könnyed, sportos, ami nem gátol semmit.  

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: A Wild Dogs, a Vadkutyák határozta meg életem legfontosabb szakaszát, így történetünk velük is kezdődik. Jay a frontember már óvodás korunk óta ismerte, és összetartotta a brigádot, mind az öten összetartottunk a kezdetek óta. Leosztott szerepek voltak, ő volt az, aki erőn belül mindenki belekötött, de elvarázsolta a hallgatóságát. A dobos Mikey volt az, aki a lányok kedvence volt, szervezte a bulijainkat, felelt a turnékért. Volt, hogy olykor egy-egy tag kiesett, de mindig visszataláltunk egymáshoz. A szüleimmel is tartottam a kapcsolatot, akik ugyan nem értették, hogy miért nem medimágus lettem, ha már ilyen segítőkész vagyok, de elfogadták a dolgot, hogy a széparcú, jólelkű srácból miért lesz egy poprock banda gitárosa. Mert ez voltam én, aki a háttérben ciripel, aki dalokat ír, de aki csak kedvesen viccelődik. Hát ez volnék én, aki csendes, és kiváló hallgatóság, s akiről alig tudja bárki, hogy ő maga is lehetett volna egy zenekar vezetője, ha jobban kiáll magáért. A zenekarunk főleg Angliaszerte volt ismert, a varázsvilág rendezvényein léptünk fel, és olykor bárokban. Mivel varázslat is kíséri a zenét, így muglik között nem próbálkoztunk. Az, hogy végül nem lettünk világhírűek, annak köszönhető, hogy egy rivális banda az életünkre tört, és olyannyira ők akartak az ismertek lenni ellenünkben, hogy még a gyilkosságtól sem riadtak vissza. Egy hideg téli estén leszorították a buszunkat a szakadékba, és mind ott haltunk meg. Az, hogy én most miért is élek mégis..? A jóég a megmondhatója. Ám élek, és nem felejtek. Sosem voltam bosszúálló, de amit tettek, nem maradhat megtorlatlanul.






I
turn
to
you
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryan Jacobson
» Ryan O'Connor
» Ryan Blackstone
» Ryan Blackstone
» Ryan & Cosette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázslények-
Ugrás: