ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Kalandmester
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Alison Fawley
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Árnyak a sötétben I_vote_lcapÁrnyak a sötétben I_voting_barÁrnyak a sötétben I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Árnyak a sötétben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Dane Seoras
Reveal your secrets
Dane Seoras
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-09, 17:31


Na kezdem akkor én. Dane az egyik főkarim, és eléggé keszekusza a sztorija, meg a kapcsolatatrendszere, de annyira világlátott, hogy bárkivel lehet korábbi kapcsolata, így ez előny. Nem kell ismernie feltétlenül a jelenlegi sztorikat, lehet meglepetés is a most érkezőknek, hogy mizu.
Most valami olyasmit akarnék elképzelni, hogy ha Sophia meglesz (bár nem tudom hogyan, mert zárni kéne a Gemmásat, hogy mindenki becsatlakozhasson), akkor összeszedni a csapatot. Ami lassítja némiképpen a dolgot hogy Spencer kérdőre vonná Dane-t a tesója megölése miatt (ezért ez is kérdés, hogy azt ki akarjuk játszani, vagy megbeszélni.
Szintén kérdés, hogy egy nagy csapatjáték lenne, vagy a csapatjátékon kívül olykor leágazások, privi játékok? Utóbbinak az a hátránya, hogy nehéz az idősíkokba beilleszteni.
Tehát Dane terve, hogy Leslie-t kifaggatja, és valahogy a kaleiodoszkópot megtalálni, rájönni, hogy mire kellhet a csajnak az időutazás hatalma, mert hogy annak ellenére, hogy be van most zárva, mintha továbbra is az ő tervei érvényesülnének, és persze Dane tudni akarja, miért irányította Leslie Sophia felé, ki az a Lau, stb stb.

Ezért az lenne a javaslatom, hogy mindenki írja meg, hogyan kapcsolódna be, merre vigyük a sztorit, ilyesmik Smile



Vissza az elejére Go down
Nora Hamilton
Reveal your secrets
Nora Hamilton
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-09, 18:02


Hát, én - mint írtam - arra gondoltam, hogy Nora csak azért csatlakozna be, mert Dane behajt rajta egy szívességet. Valamilyen úton-módon rájönne, ki is ő valójában - vagy azért, mert ő is kutakodott a lány után a jutalom miatt, vagy azért, mert korábban már ismerte és átlátott a szitán, ezt még nem tudom, melyik verzió legyen Very Happy - mindenesetre, nem értesítette az apját a hollétéről, így viszont magas jutalomtól esett el, Nora viszont az adósa lesz. És ideje törleszteni. Amúgy sem szeret tartozni, szóval belemegy, mert sima kérésre nem hiszem, hogy csatlakozna. Az már Dane dolga, hogy miért kell neki Nora is a nyomozásba.

Én személy szerint csapatjátékra gondoltam, aki meg szeretne, úgyis elmegy privibe, de ahogy mindenki gondolja Very Happy
Vissza az elejére Go down
Spencer Irvine
Reveal your secrets
Spencer Irvine
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-09, 18:14


Spencer bátyját Dane megölte és mindezt Spencer Sophiától meg is tudta. Most szeretne beszélni Danenel, mert kíváncsi arra mi is történt pontosan. Alapjában véve egy jóhiszemű, békeszerető palimadár személy a kari, így az igazságvágyon kívül nem hajtja bosszúszomj vagy ilyesmi. A nyomozáshoz két okból csatlakozna: ad1 megkedvelte Sophiát és amolyan kimondatlanul ugyan, de vigyázni szeretne rá (szigorúan baráti alapon persze, nem tolakodón vagy ilyenek); ad2 pedig mint fentebb írtam kóros igazság és jóakarás mániában szenved erős hőskomplexussal, szóval bármi után hajlandó nyomozni, ami veszélyes lehet mások épségére. Smile
Egyébként fajképviseleti nagykövet a Roxfortban, egy sellőfaluból jött és mindenkivel kedves szóval akinek ilyesféle ismerősre van szüksége nagyon szívesen plotolok akár mélyebb akár felszínesebb kapcsolatokat is.
Vissza az elejére Go down
Dane Seoras
Reveal your secrets
Dane Seoras
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-10, 08:00


Na hali, fontos dolgokat írnék most be, kérem elolvasásukat, betartásukat.

1. Az egész mesét az elejétől kezdve Évivel gondoltuk ki, főleg azért, hogy ne egyedül én erőltessem a sztorit, hanem számomra is legyenek meglepik, és mivel már nagyon régóta mesélünk együtt, szeretek támaszkodni az ötleteire. Ebből kifolyólag ne feltétlenül rám írjon valaki, ha ötlete van, hanem a közösbe, vagy ide, hiszen ketten tudjuk véleményezni.
2. Nem Dane a központi szereplő, még ha én is foglaltam össze a sztorit. Mindkét szerelmi háromszögben övé volt a csajszi, Lorelai és most Sophia, és mindkettő játékos kari, tehát fogja őket mozgatni, és még az is felmerült, hogy akár Leslie is be legyen regelve. Sőt, a legutóbbi Gemmás mesében már Róz is írt meseszálat bele. Tehát a lényeg, hogy a csapat felépítése esetén szigorúan kérek mindenkit, hogy ne csak Dane legyen a kapocs, lehet nyugodtan Sophia, Lorelai, Jade ismerőse is bárki!!!
3. Oké, Dane sorozatgyilkos, de nem csak 2D-s Bond gonosz, hanem vannak érzelmei, motivációi, tehát nem csak olyan múltbéli események lehetnek az életében, hogy éppen ölt, vagy kínzott valakit. Most ennyi, de kérem a javaslatokat a hogyan továbbra.

Évivel egyeztetve ki fogjuk játszani a Spencer-Dane megbeszélést, tehát nem kell annyira kapkodni, lehet a csapatépítést részekre bontani, tehát már most elkezdeni játszani egymás között Smile



Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-10, 08:47


Codyval írok, mert nincs kedvem atjelentkezni. Helyesírás miatt bocsi, telorol vagyok.
Szóval.. Hiro változtatta át Danet. A szép, hogy fogalma sincs arról, hogy Dane nem bele döglött, hanem átváltozott. + ha jól emlékszem Dane a biztonság kedvéért valamilyét eltorte a vámpírkának... Bár ez már csak apróság. Igazából telihold körül ugrottak egymásnak és Hiro is kajás volt már. (bár ő nem ivott Daneből)... Mindwgy a lényeg hogy mindketten kellően agresszív állapotban kapták el a másikat. A kellemetlen hogy Hiro ott hagyta Danet a Rengetegben és hagyományos esetben bele halt volna abba amit csinált vele. Gondoltam arra, hogy a született vérvonal hozzá járult, hogy Dane kettős bestia legyen. Meg mert Dane faszagyerek.Very Happy
Hironak esedékes, hogy a családja megmaradt része után indul, hogy megkeresse őket, vagy a vadászt, aki miatt annyira bujkálnak és jól... Levadassza.
Nem lesz egyszerű művelet, mert a családja is kb 10 éve bujkál és folyamatos mozgásban van az illető elől. Bár az is megeshet, hogy a vadász nem is egyedül van, hanem az is bandazik többed magával. Hogy mi a motivacioja/juk azt nem tudni. Legalábbis nem találtam ki.
Dane-el az újra találkozás megeshet akár úgy is, hogy Hiro épp nyomra bukkanna, mikor egyszer csak DANE! (fotel meg nyuszika helyett)
Hogy ott mi történne arról fogalmm sincs. A srác amúgy penge élen táncol. Alap járaton feketemagusnak mondhato mint pl Piton, mert vannak dolgai, módszerei stb és nem is mindig jár a jó úton. Ezt Dane esete is példázza. Kötődni nem igazán tud személyhez, helyhez egyaránt egyenlőre sehogy. Eddig nem is nagyon volt ilyesmi az életében. Nem mellékesen van benne egy nagyfokú bizalmatlanság meg előítélet...Sokminden felé. De azért neki is vannak érzései.
Jade iamerheti a suliból,meg igazából mindenki aki valaha megfordult a Roxfortban legalább látásból tuti tlalkoztak már vele.
És egyenlőre ennyi. Jah meg hogy ha oda jut elemista auror lesz belőle.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Sophia Adlar-Meyers
Reveal your secrets
Sophia Adlar-Meyers
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-10, 09:52


No jöttem, csak nekem az utóbbi napokban a gépem se volt bekapcsolva, nem hogy írjak bármit bárhova. Very Happy
Szóval igabából én mondtam itt írjunk és ne fészen, szóval kicsit nekem így kusza, nem tudom másnak mennyire az egész összefoglalás, szóval megpróbálom kicsit összeszedni. Smile

Egyrészt igen, a sztori úgy indult eredetileg, hogy csináljunk szerelmi háromszöget, amibe bejött ugye Dane ezáltal, miután már volt egy Peter-Sophia barátság. Aztán gondoltam Peter se maradjon hoppon, ezért hoztam be Lorelait és akkor már fűztem a történethez, hogy régen ő hasonló helyzetben volt, mint Sophia. Dane harapta be vérfarkassá, és az ő nővére Leslie, aki harapta be ugye Danet. Lorelai alapvetően nem rossz ember, csak miután Petert választotta, aki nagy vérlény vadász és amikor azt hitte Dane az átváltozott alakban majdnem kinyírta, akkor kicsit Lorelai bepöccent. Hónapok alatt épült fel, hogy aztán bosszút akarjon állni mindkét pasin. Eljött a Roxiba kicsit mindenkit megszorongatott, aztán mivel nem rossz ember végül elhúzott és jelenleg afféle magánnyomozóként dolgozik, embereket keres meg, mert ebben már elég profi. A visszatérése még akár simán esélyes is és felmerült bennem akár az is, hogy Leslie is jk lesz idővel, de ez még igen képlékeny, vagy már jk is, csak álnéven. Razz

És akkor van a naplók szála pluszban, ha minden igaz akkor 5 napló, amiből egy van Shannánál, egy pedig Gemmáé, aki nem mellesleg Dane féltestvére. Neki is van egy kerek háttérsztorija egyébként, de most erre nem térek ki. A harmadik napló pedig egy olyan, ami egy mágikus cucc, amiben minden mágikus lény benne van, ami ugye nem túl hasznos. Nos a napló miatt rabolták el Sophiát, de én úgy gondolom bár a játékban végül nem találták meg, de szerintem mondhatjuk, hogy meg lett közben, mert a Spenceres játék már utána zajlott le pl. Vagy elengedték pl. nem tudni mi okból és akkor nincs gond a "hogyan szabadították ki" szál kidolgozásával. Szóval a Gemma-Shanna-Dane játékban kiderült a féltestvéri viszony, Gemma talált a szomszédjában egy mugli nőt is, akinek a férjét Leslie csábította el, ugyanis Gemma vámírrémsztorijában is benne volt a keze. Ezen kívül Dane kapott egy sötét jegyet a hátára, amit olyasminek képzeltem el, mint Jack Sparrow fekete foltját a tenyerén. Smile Amit még tudunk, hogy elvileg Leslie jelenleg be van zárva Dane által, de mi van ha még sem?

És akkor, amit Peti írt. Szerintem is egysíkú és kreatívtalan és nem mozdítja előre a csapat kialakulását, ha a csapat fele rühelli Danet, tartozik neki, vagy megölte valakijét, vagy csak neki mindegy. Very Happy A fenti sztoriból látszik, hogy alapjáraton sokakhoz lehet kapcsolódni, Shanna, Jade, Gemma, Sophia, Lorelai és persze Dane. Ahogyan pl. Spencer sem úgy jött, hogy negatív karakter, hanem lényegében pozitív céllal csatlakozik a történetbe, segíteni Sophián. Így eleve lehet csapatot építeni, ha eleve úgy indítja az ember a kapcsolatot, hogy Danet miért kellene amúgy utálni, de találjátok ki, hogy miért van oka, hogy azért ne utálja annyira... Szóval szerintem próbáljatok olyan irányban gondolkodni motiváción, ami kollektíve a csapatot építi. Lehet Dane a gyilkos, de akkor legyen benne, hogy amúgy úgy egyébként ez hogyan változhat pozitívba, amitől csapat lehetnek, ne a mesélőtől várjuk utána, hogy majd ő adjon erre motivációt, ahogy akar, mert úgy gondolom ez annak a feladata, aki úgy gondolta tetszik neki a sztori és csatlakozna. Egyetlen tartozás pl. nem biztos, hogy motiváció hosszú távon. Egy kapcsolat, barátság, szimpátia akár egy Danehez közel álló karakterrel már sokkal inkább adhat motivációt, ld. Spencer esetében.

No részemről "röviden" ennyi, tudom megint kötsög voltam, de szerintem jelenleg ezt még nem igen lehet átlátni, hogy ezek a halál különálló karakterek hogyan és milyen okból állnak össze azon túl , hogy a mesélő erővel kényszeríti őket. Smile



Is it destiny?
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-10, 10:46


Amennyiben Hiro keltette azt a visszhangot, hogy "ahh ezaz utáljuk mert az jó" nos, nem terveztem ilyet. Very Happy
Részéről úgy igazándiból nincs különösebb feszkó. Mm ő úgy van vele, vérlények között bele fér egymás megtepese. Az miatt am valsz bűntudata van utólag, hogy ott hagyta, legalábbis néha eszébe jut, hogy de mi van ha tényleg meghalt? (az meg hogy flegma, vagy hogy szeret kötözködni, kicsit játszani az emberekkel... Szar stilusa van, de ennek ellenére, magától is segít, ha a helyzet úgy kívánja. Palfordulasszeruen nyújtja a jobbját a maga módján, miután kicsit bele kostolt a másikba. Ez egy hülye szokása.) Lehet kereste is Danet, csak nem találta, nem tusja kikkel lehet jóba stb. Jade meg szerintem azon kevesek közé tartozik akivel Hiro jóban lehet, ha mást nem a zene miatt mindenképp szimpatizál vele. Esetleg rajta keresztül is megneszelhetett valamit Danerol... Az újra találkozás nem gondoltam hogy további acsarkodasrol szolna.
Sophiaval nem tudom milyen lehet a viszonyuk. Segíthettek is egymásnak ebben abban ha úgy hozta a lépés anno.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Dorina Postolache
Reveal your secrets
Dorina Postolache
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-10, 11:47


Nyah, én is itt...
Gondolkodtam kicsit. Jade-ről és Spencer-ről is simán el tudom képzelni, hogy amikor Dorina Roxfortba érkezik megismerkednek vele, akár kiszúrják, hogy az új lány eléggé eltévedve és tanácstalanul kóvályog a folyosókon, és segítenek neki megtalálni a tantermét / akár a klubhelyiségét... kicsit körbe vezetgetik, és segítenek neki beilleszkedni. Ráférne pár bátorító kedves szó. Illetve bármely karival kialakítana baráti kapcsolatot, aki megfordul a Roxfortban...
Ami Dane-t illeti, akár véletlen megláthatja valahol pl. az Abszol-úton, hogy Dorit megpróbálják elrabolni, és megmenti a támadóitól. Amiből persze gyorsan kiderül, hogy a lányt az apja fogd-megjei próbálták visszavinni Romániába az akarata ellenére. Akár alkut is köthetnek, hogy Dane megvédi a lánykát a fogd-megektől, és nem dobja fel az apjánál, cserébe Dorina segíthet a nyomozásban, mert hát hasznos lehet a mágiatörténet, és európai nemesi családokra irányuló családfa ismeretei. Ezen felül a naplók még kíváncsivá is tennék a lánykát, nagyon nem kéne győzködni. Meg amúgy is szeret segíteni, és van egyfajta igazságérzete is...
Persze mindez nem zárja ki a korábbi ötletet, hogy Dane nyírta ki a korábbi vőlegényt valamiért. Ami vagy kiderül vagy nem. Vagy kiderül, hogy Dane ártatlan kivételesen, csak ráfogta valaki, innen a hibás feltételezés Dorinától, amit tisztázhatnak egyszer. Igazából Dorina szemszögéből nem sok jelentősége van. Tulajdonképp még hálás is lenne a gyilkosnak, hiszen ez indította el azon az úton, hogy függetlenedni próbáljon a családjától, és ne fogadja el a rossz családi hagyományokat szó nélkül, mint például kényszer házasságok...
Vissza az elejére Go down
Nora Hamilton
Reveal your secrets
Nora Hamilton
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-10, 15:25


Na, szóval, időközben változtak a dolgok, én Petert fogom vinni, jelenleg azért írok Norával, mert a kari inaktív, de ez majd változik Very Happy

Peter elvileg meghalt a vonatos mese során, de újabb csavar révén túlélte a dolgot, noha a felépülése sok időt vett igénybe és még amnéziája is lett a sok egyéb fizikai tünet mellett. Két hetet töltött kómában, máig kell lennie nála gyógyitalnak a fájdalmak enyhítése érdekében (mert vannak).

Akkor térjünk a naplós verzióra, nem itt vesézném ki, mit találtam még ki a karival kapcsolatban, az majd játék közben úgyis alakul Smile Peter úgy kerül a képbe, hogy egy titokzatos megbízó feladatot ad neki, miszerint meg kell keresnie a naplókat. Konkrét személyt ő sem tud, egy összeköttetővel tartja a kapcsolatot, onnan kapja a teljesítendő instrukciókat. Mindenesetre, nyomozni kezd és vagy annak révén kerül össze a kis csapattal, vagy pedig eljut Gemmáig és Shannáig és onnan a közös pont. A lényeg annyi, hogy a szálak a Roxfortba vezetnek, Peter pedig odamegy beleütni az orrát a dolgokba. Itt még arra is gondoltam, hogy egy-két levelet válhat előtte Dane-el David White néven (mert az igazi nevét is elfelejtette Very Happy) mert hát Dane auror-hadnagy és megpróbál némi infót szerezni, ami hasznos lehet számára. Ebbe most nem megyek bele, a lényeg annyi, hogy Dane talán gyanítja, hogy más is élénken érdeklődik a könyvecskék iránt Very Happy

Szóval, így botlik be a történetbe elgondolásaim szerint. A kapcsolatok itt teljes mértékben nyitottak, mivel nincsenek emlékei bárki vehetett már részt valamilyen szinten az életében. Ha valakit érdekel az ET-je, akkor Peter Greenwood alatt megtalálja Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-15, 11:47


Beírok én is, bár ezek talán csak háttérdolgok, de talán hasznosak lehetnek. Smile
Lorelai-jal van játékom, a kareakteremre ő vadászik, mert köröznek sokrendbeli gyilkosságért és gyújtogatásért (egyike sem igaz). Ebbe a szálba azért kapcsolódok majd, mert:

- Leslie és én egy iskolába jártunk (Északi Fény Akadémia), s tekintve a kisasszony bűűűűűbájos jellemét vanna róla csodásabbnál csodásabb rémálmaim emlékeim
- Lorelai pártját fogom az egyetlen élő ismerősöm kb, így bizonyára ragaszkodni fogok a társaságához (mivel én vagyok a zsákmánya, gondolom ez - ha nem is ugyanolyan indíttatásból egyelőre Very Happy - majd kölcsönös lesz)
- a saját kis életemet illető nyomozás kapcsán kiderül, hogy Leslie-nek mintha lenne köze az iskolámmal történt tragédiához
- esetleg a saját sztorimból is keveredhetnek ebbe a Sophia-Dane-Peter-Sokanvagyunkdenemelegen sztoriba szálak, ha van rá vevőség, akkor vázolok majd ötleteket a fentebb említetteken felül is ^^

Ismerősöket, szálakat, plotokat szíves örömest felveszek, de Reubent illetően van egy fontos szabályom: mindig és mindenkor Lornak írok legelőször reagot vele, a többi szál csak utána következik, s mivel van, hogy zsufibb időszakokban napi 1 reag a limitem egy karival, ezt azért így volt tisztességet megemlítenem. Smile
Vissza az elejére Go down
Dane Seoras
Reveal your secrets
Dane Seoras
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-15, 18:09


Ami játékunk most elindult, hogy Sophia megpróbálja összehúzni Dane-t Spencerrel. Elméletileg eredményes lesz, az útjuk pedig Jade-hez fog vezetni, hogy nekiálljanak Leslie időutazós sztorijához szagolni, de közben jó lenne felépíteni a csapatot, tehát be kéne csatlakoznia Peternek, Dorinának, és Hironak. A kérdés, hogy kinek van erre ötlete? Privi játékokokban épüljön a csapat, vagy megbeszéljük, ki hogy lett beszervezve, és szép lassan beleírtok a közös játékba?



Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-15, 18:36


Én Peterrel már belekezdtem egy privát játékba, szóval talán ott Joyce leadhatja neki a drótot vagy hasonló Very Happy Onnan pedig akkor ő is megy Jade-hez, ha nem is konkrétan amiatt, amiért a többiek. Mit tudom én, pár dolgot kérdezni tőle vagy hasonló és ott botlana a csipet-csapatba.

Privát játékokban benne vagyok, ha lenne valaki, akinek lenne ötlete Peter karakterével, akkor írjon nyugisan, nekem egyelőre még homály a további kapcsolatlista (értendő ez azokra, akiket előtte nem ismert Very Happy). De amúgy benne vagyok az ötletelésekben, ha valakinek esetleg erre lenne igénye Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jade Wilson
Reveal your secrets
Jade Wilson
Személyzet

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-06-17, 14:46


Jade & az Árnyak

Jade úgy körülbelül két és fél éve ismerte meg Dane-t, Sophiát és Petert a Valentin napi bálon, ahol Dane már rögtön el is bájolta a lányt - szó szerint. Egy bűbájjal kötötte magához, hogy az amúgy is naiv szeleburdi lány, ha bajba kerül, akkor azonnal a megmentésére induljon. Habár ez a bűbáj lefoszlott róla, amikor Dane-t kimentette egy épületből, ahol Peter tartotta fogva - és kínozta is, ha jól emlékszem -, de a kapcsolatuk nem szakadt meg, a kis vörös a különös világnézetével egy frissítő újdonság lett a sorozatgyilkosnak - gondolom.
Sophia először féltékeny volt a lányra, mivel Jade mindenkire könnyedén rácuppan, amikor teherbe esett utána lévő szilveszterkor, akkor még szóba jött az is, hogy biztosan Dane-től van a baba, de a pletykákkal ellentétben sosem volt közöttük semmi, minden plátói szinten maradt. Jade egy örökmozgó, életvidám lány, aki mára már két babácska anyukája, tehát a koncertezés a Black Birdsel már a múlté, de így se lett egy bezárkózott anyuka a négy fal közé. Az apa is képben maradt, segédkezni a különleges gyerekek körül - akik nem egészen emberek, ahogy az apjuk sem -, de Jade legjobb barátja, Cody is kivette a részét az egészből.
A kapcsolatot már lazán tartja a társasággal, de tartja, és míg az egyik ikerbabának Lance és Justice (illetve ha utóbbi nem vállalta el, akkor Calista) a keresztszülei, addig a másik babának Cody mellé Sophia lett felkérve - csak hogy közelebb fűzzük a szálakat, már ha elfogadta.

A jelenlegi dolgokról nem tudom tud-e, mennyire tud, alapjáraton nagyon kíváncsi és kedves, akárkivel kijön, aki nem kap herótot a hiperaktivitásától és a hirtelen közvetlenségétől, viszont az idejét a babákkal tölti - nyilván -, akik másfél év alatt legalább három évesnek tűnnek, észben többnek is, és a Roxfortban a drámakört és a kórust vezeti, ameddig a Bűbájtan tanár vagy a Dalmágia tanár ki nem purcan.

Játékba jelenleg nem tudok bekapcsolódni idő hiányában, de be fogok, csak ki kell találnom mi az a játék szituáció, ami miatt egyedül hagyná a babákat, mivel Cody kiesett a képből és az apjukkal csak a tanítás idejéig szokta hagyni őket, amíg szakkört tart.



A nevetés
megmérgezi a félelmet.
 

Vissza az elejére Go down
Dane Seoras
Reveal your secrets
Dane Seoras
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-07-17, 07:55


Mindezek a sztorik jók, és tetszetősek, de nem igazán indult el játék, pedig egy hónapja beszéltünk erről. Igaz, a Dane&Sophia&Spencer játék a nyári uborkaszezonnak megfelelően kúúúrva lassú, de ez van, viszont így nagyon lassan ér össze a csapat. Igaz, hogy én Peterrel játszom mint Joyce, de mivel Joyce nem éppen központi szereplője a sztorinak, az eléggé spinoff. Ezért kérném, hogy legyetek proatívak, egymással is kezdjétek felvenni a kapcsolatot, ismerkedni.
Most viszonylag kevesebb játékom van, és jelenleg nagymese sem fut, ezért egy játékot be tudok vállalni, akár csoportosat is, hogy haladjunk. Javaslatok?



Vissza az elejére Go down
Dorina Postolache
Reveal your secrets
Dorina Postolache
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-07-17, 09:04


Mi Spencerrel elkezdtünk egy ismerkedős játékot közbe, csak eddig nem nagyon haladtunk. De az alap ötlet az volt, hogy Spencer kedvesen körbe vezeti a lánykát a Roxiba, és hamarosan Dori beleszeret, amolyan kamaszos rajongással (talán kicsit keverve is a hála és egyéb érzetekkel) Spencerbe. Aztán persze ebből a kapcsolatból később még lesznek bonyodalmak, már vannak is ötleteim. (tekintve Dori apja nem fogja jó szemmel nézni, és csak úgy lenyelni, hogy a lányka egy sellővel kavar, ahelyett hogy engedelmesen hozzámenne az előre kijelölt vőlegényhez...)
Ezen kívül, ha bárkinek van értelmes kaland ötlete (nekem éppen nincs) szívesen játszatom Dorit bármelyik érintett karival. Akár privát játékban, akár csoportosban.
Esetleg tényleg kijátszhatnánk azt a korábbi ötletet, hogy Dorit megpróbálják elrabolni az apja fogdmegjei az Abszolútról és Dane (esetleg vele együtt Spnencer??? meg aki benne lenne egy ilyenben) megmentik a gazoktól... Persze csak, ha van kedvetek, kapacitásotok (uborkaaaaszezon) és nem nagyon hülye ötlet...
Vissza az elejére Go down
Thomas Stewart
Reveal your secrets
Thomas Stewart
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-07-17, 09:14


Meg vagyok én is, nem tűntem el Very Happy

Én már felvetettem ama eshetőséget, hogy Peter és Dane a főszálon kívül is összefutnak egyszer, ahol Dane számára kiderül, hogy a srác még él, így nem mindenki lesz ledöbbenve a visszatérésén Very Happy Ez még él, számomra jöhet Smile
Sorry, hogy Joyce-nak még nem ment, itthon vagyok ugyan, de időm nagy részében mégsem, mindenesetre ma már tervezek írni oda is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dane Seoras
Reveal your secrets
Dane Seoras
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-07-21, 14:56


Na én egy olyanra gondoltam, hogy Dane megpróbálja felkutatni Hirot, hogy ha már ő harapta meg, és erős vámpír, bevonni a sztoriba, összehaverkodni vele, mert mivel nem ölték meg egymást, akár társak is lehetnek. Pl Dane azt kiderítette, hogy Hiro az Abszol útra jár inni az egyik máguskocsmába, ott lesz egy látogatást, hátha a vámpír arra jár. Ám ott elsőre Peterrel fut össze, és együtt lesznek tanui plusz a megjelenő Hiro Dori elrablási kisérletének. Aztán passz, hogy ki hogy reagál. Peter&Dane játékra fel lettem hívva, de akkor legyen így, ha megfelel. Egy hetes körök okés? Mert akkor kezdjen Peter mondjuk hétfőn, és hétfőtől vasárnapig tartson egy kör. Csak írd bele Anita mindig a jövő vasárnapi határidőt. Hátha végzünk egyszer a Spenceres játékkal, és összeérne a kalandozócsapat.



Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty2019-07-21, 15:46


Nekem így teljesen megfelel, írhatok kezdőt akkor holnap és akkor maradjunk a vasárnapi határidőben, ezt akkor majd külön jelzem a hsz-em aljában.
Ami viszont nagyon fontos, hogy tényleg vasárnapig írjon mindenki, pörögjön a játék. Ha valaki nem tud addig írni, jelezze és arra a körre legyen pl. NJK a karija, hacsak valamiért nem nagyon fontos írnia pont neki. Én legalábbis erre gondoltam személy szerint.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Árnyak a sötétben   Árnyak a sötétben Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Árnyak és titkok
» Nathalie&Hector - Sötétben tapogatózva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok :: Lezárult történetek :: Árnyak a sötétben-
Ugrás: