ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:37-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Tegnap 12:42-kor
Gillian Ollivander


Tegnap 10:33-kor
Kalandmester


2024-05-01, 06:24
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
A hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_lcapA hátsó bejárat, raktárszobák I_voting_barA hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_rcap 
Kalandmester
A hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_lcapA hátsó bejárat, raktárszobák I_voting_barA hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
A hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_lcapA hátsó bejárat, raktárszobák I_voting_barA hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
A hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_lcapA hátsó bejárat, raktárszobák I_voting_barA hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
A hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_lcapA hátsó bejárat, raktárszobák I_voting_barA hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
A hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_lcapA hátsó bejárat, raktárszobák I_voting_barA hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_rcap 
Alison Fawley
A hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_lcapA hátsó bejárat, raktárszobák I_voting_barA hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
A hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_lcapA hátsó bejárat, raktárszobák I_voting_barA hátsó bejárat, raktárszobák I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70696 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A hátsó bejárat, raktárszobák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-06-24, 14:14


Katya találkozott már kifejezetten rossz arcú emberekkel. Így Rhys marcona kifejezése miközben gondolkodik, nem vált ki belőle ellenszenvet, vagy félelmet. Ha netán üvöltene és a kezét emelgetné pofonra, vagy erőszakoskodna vele, akkor már inkább átgondolná az életét. Más az ingerküszöbe. És egy kevésbé kedves arc láttán nem lesz belőle hirtelen félénk szende kislány.. Ha csak nem kérték tőle...
A válaszra azért néz egy kicsit. - Mi történt? - teszi fel egyszerűen a kérdést. Reméli nem csak lepattintós választ kap és még érteni is fogja. Nem látott még zsarut aki felmondott volna. De túl lusta és fáradt az agya ahhoz, hogy neki álljon össze esküvés elméleteket gyártani, szóval inkább csak a benső légyzümmögés mellett vár a válaszra.
Aztán ő is kap ám kérdéseket, nem ússza meg. Valahol az angyalkáinak megfogalmaz egy röpke imát, hogy tényleg ne egy éjszakás jótevő legyen csak a fickó, ha lehet! Meglepően szimpatikus számára és nem csak amiatt hogy nem hagyta ott és még kaját is adott neki.
- Néhány hónapja itt. Előtte Volgográd, néhány éve stopp, Szentpétervár. Strici strici után... - ismeri el kelletlenül. Azért érzékelte, meg értette, hogy Rhys elítéli amit csinál. Ha minimálisan jó is a férfi csak földrajzból, annyi talán derenghet neki, hogy Volgográd és Szentpétervár rohadt messze van egymástól, különösen stoppal úgyhogy nem kis utat tett meg úgy, hogy közben életben maradt. - Aztán jött valaki. Egy kuncsaft. Furcsa ruhában.. Furcsa beszéddel meg valami... - Mivel fogalma sincs hogy mondják hogy bot, így csak próbálja elmutogatni a villájával. Ha evőpálcikát kapott akkor pedig bizony pont úgy tartja, mintha pálca lenne és még némi hangeffekttel is kíséri a dolgot. - Aztán strici volt nincs. A kuncsaftot soha többé látni. - eszik pár falatot, meg iszik újra. - Össze szedni a házból a cuccokat. Eladni. Venni iratokat, meg repülőjegyet. És most itt. - összegzi a kalandos útját, egyben röviden az életét is. Figyelmesen hallgatja Rhyst arról, amit a legális munkákról mond. Aztán megpróbálja megfogalmazni az ő álláspontját.
- Egész életemben ezt csinálni. Meg balettet. - a balettet kimondva elérzékenyül szinte - Az az angyalok tánca. Közelebb hozza őket. Meg az örömöt. - újra eszik pár falatot, nem akar tele szájjal beszélni mert így se mindig érthető amit mond.
- Egész életben az örömöt akartam közel hozni mindenkinek. Ez egy hírnök küldetése. - látszik rajta hogy amit mond, azt teljesen komolyan gondolja és hisz is benne, fontos számára. Szóval ha Rhys most azt mondja neki, hogy ez az egész faszság, még ha nyílvánvalóan az is, és netán számon kéri mégis ki beszélte tele ezzel a fejedet, Katya biztos, hogy elveszti a pillanatnyi bizalmát felé.
Mivel pár éves kora óta meggyőződése, hogy ő egy angyal, és árvaként egy vallásos lányneveldében nevelkedett egy darabig, egy kikötőváros peremén, így volt ami erősítse ebben. Végül a konténerhegyek között, balett műteremmé átalakított hangárban megtalálta élete egyik értelmét, soha nem került volna be, ha a konténerhegyek között gyakorolva fel nem figyel rá egy gazdag férfi. Az első Atya... Szóval Rhys ha élből elutasítja a hallottakat, akkor lényegében Katya létének értelmét minősíti.

***

Három év elteltével.*
Akárhogy is sikerült az az első nap, azóta kijelenthető, hogy Katya imái meghallgattattak. A helyet, ahol Katya és a lányok voltak.. Nos mivel Nagy-Britanniában büntetőjogi felelőssége van annak, aki prostitúcióra kényszerített személytől vásárol szexuális szolgáltatást, még ha erről nincs is tudomása. Valamint tilos a futtatás és a prostituáltak toborzása. Azonban maga a prostitúció nem számít bűncselekménynek, ha a prostituált egyedül, függetlenül dolgozik, tulajdonosa annak a helyiségnek, ahol a tevékenységet műveli és nem zavarja meg a közrendet.... Így hát ezek fényében jártak el az ő ügyükben is. Meglehetősen gyorsan.
A lányok állami gondozásba, vagy épp támogatásba kerültek, Katya pedig Rhyshez. Kapott hivatalos iratokat.
Az első időszakban biztosan volt egy jó pár össze szólakozásuk, lévén a lány függő volt, ebből fakadóan elég sok balhéba keveredett. Terjesztőként is funkcionált hébe-hóba, és ezeket mind mind fel kellett számolni. Ami nem volt egy sétagalopp. De Rhys miután beavatta a varázsvilágba, meg a testvériségbe, Katyanak sikerült végig csinálnia a rehabot. Azóta eljutott a B1-es angol szintig is, hála egy tanfolyamnak, amire a rehab mellett pont volt ideje.
Két éve tiszta, a sarki zöldségesnél dolgozik és hivatalos balett órákra jár. Bár az utóbbi időben inkább a színházak felé kacsingatott, mert véleménye szerint a balett órákon nagyon sok a picsa és fáj az angyalszívének amit ezzel a gyönyörű tánccal művelnek a versengésükkel.
Bárminemű törekvésének azonban egy igen baljóslatú eseménysor szabott pillanatálljt, mert hogy a Testvériségben gondok adódtak és hirtelen szökevénnyé váltak, Rhyssel meg még jó néhányakkal együtt.
Őszintén foglalkoztatja, hogy és most hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-05-24, 18:01




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
- Igen. Nem. Csak voltam. - adom a nem éppen egyértelmű választ, pedig a csaj már így is eléggé zavarodott és szét van esve. Azt se nagyon érti, hogy ki akarom tölteni az első pohár vizet, és valahogy az arcán és a testtartásán látszik, hogy nem is igazán érti, hogy miért állítottam meg. Túlbonyolítottam a mondandómat és totál elveszetette a fonalat. Persze, London nagy város, egy igazi kohó, de azért nulla angollal eljönni nem kis bátorság. Vagy még ennél is szarabb volt ott az élete, ahonnan jött? Közepesen morcos fejjel figyelem, miközben ezeken agyalok, bár valószínűleg már ennyi idő alatt is észrevehette, hogy ez nem feltétlen bosszúság, csak ilyen a fejem, ahogy elgondolkozom és feldolgozom a nem éppen kellemes információkat. Mert egy strici szövetkezet a kerületben nem annyira szívmelengető hír.
- Mióta vagy itt? - kérdezem csak egyszerűen először, nem akarok újra abba a csapdába esni, hogy nem is érti, amit mondok. - Vannak munkák, amikhez alig kell megszólalni és legálisak. Megértem, hogy azt hiszitek, hogy nincs kiút és ez így jó, de nem az. Amit csinálnak veletek, az helytelen és illegális. - igyekszem minden mondandóm után egy szünetet tartani, hagyni néhány pillanatot, hogy értelmezze, és ha felfénylik a szemében az értelem szikrája, akkor folytatom. Azt mondtam, hogy nem játszok vele elrablósat, de feltett szándékom, hogy addig el nem hagyja ezt a lakást, ameddig a fejébe nem vertem, hogy ami körülötte folyik, amit vele tesznek, az nem az alapvető, jó Londoni élet. Márpedig olyan félvállról beszél róla, mintha erre teremtették volna odafent. Magamhoz képest lassan - mondjuk így se egy úrihölgy kis szöszmötölésével, hanem szép adagokban - lapátolom be a kaját az arcomba, de csak azért, hogy közben figyelhessem a válaszait és meg-megszólaljak, ne pedig teleszájjal röfögjem oda a válaszokat. Mondjuk ha nem lenne társaságom, akkor valószínűleg egy perc se lenne, míg eltüntetem ezt a mikrós tálat, de tegyük fel, hogy annyira jól neveltek, hogy társaságban nem zabálok. Azt, hogy kiderítsem ki pontosan az Atya és hol is találom, egy időre félrerakom, mert valahogy mindig vagy ferdít, vagy elhallgat, de azért a koponyám hátuljában elraktározom, mint kiderítenivalót.






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-05-23, 08:04


- Tényleg zsaru vagy? - teszi fel bizonytalanul a kérdést. Aztán úgy tűnik a tényleges válasz el fog sikkadni. De igazából, csak próbálja megfogalmazni. Közben kaja kerül elé, meg még a hogyléte felől is tök jó fejen érdeklődik ez a fickó. Készségesen kisegíti a nyelvi félre mondását is.
Mikor megkapja az első pohár vizet, többször is bele nyúlna a mozdulatba, érezhető, hogy nem nagyon tudja kezelni, amikor így "kiszolgálják". De aztán csak vedel egy sort a hirtelen kajára. Mikor a keze után nyúlnak kissé megdermed, de lényegében elég megadóan hagyná magát lekapcsolni. Egy szusszal csak annyit mond - Köszi! - majd vissza ülnek az asztalhoz és most lényegesen nyugodtabban eszik már. Többek között mert meredten koncentrál arra, hogy megértse Rhys miről is beszél, próbálja úgy az egész mimikájával össze vetve értelmezni a mondatait, de Rhysnek feltűnhet, hogy a száját figyeli. Szóval azt ahogy artikulál. Tényleg nem nagyon beszélgettek még vele egész mondatokban ennyire szép összeszedetten. Végül feladja és megfontoltan csak annyit nyög kicsit mélyebb tónusban, csukott szájjal Rhys szavai végére hogy "Mühm". Végül úgy dönt, vissza hozza az első kérdést, azt legalább értette.
- Ha... Atyát lecsukják, nem tudom tovább. Nincs igazi kártyám itteni. Nem beszélni az angolt eléggé. Nincs elég év állampolgársághoz. És nem akarom, hogy utcára dobják a nővéreket. - ameddig beszél, kicsit turkálja a kajáját, aztán folytatja, mintha semmi súlya nem lenne annak amit mond. - Próbáltam szállót. Nem lehet normálisan fürdeni. Lopnak. - hajléktalan szállóról beszél. Egyáltalán nem tűnik úgy, mint akit bármelyik részlet is megviselt volna valójában. Egészen kedélyes, még a testbeszéde ellenére is. Azt Rhys leveheti, hogy van benne falkaszellem és csak úgy nem fogja elköpni mi merre hány, még ha egyébként, érezhetően azt próbálja felmérni, Rhys az a személy-e aki tud neki valamiféle segítséget, vagy csak egy egy éjszakás jótevő, akit nem érdemes bevonni ennél jobban.
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-05-20, 22:25




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
- Atya és nővérek? - mordulok fel, valahol itt tellik be a pohár, kezd nagyon bűzleni ez az egész. - Hol is található egész pontosan ez az Atya? - kérdezem, felvont szemöldökkel, miközben még egy kicsit elvagyok a konyhában, evőeszközt szedek elő, nagyjából tisztaság van, hiába lakom láthatóan egyedül, nem vagyok a tagja a rendetlen férfiaknak. Ugyan a berendezés csupasz és csóró, de megvan mindenem, ami kell.
- Az agyad. Még jó. - válaszolom neki, ugyan az akcentusa rémes, de valljuk be londonban már több a külföldi, mint az őshonos, szóval az akcentusokkal egy vérbeli zsarunak el kell bánnia. Eléggé biztos vagyok abban, hogy én se vagyok egészen tisztavérű britt, valahogy egy kicsit nagyranőttem ahhoz és a világfájdalmasan sápadt laposképűség se jutott osztályrészemül.
Úgy kezd el falni, miközben berakom a kövi fekete műanyagedényt a mikróba, mintha egy hete nem evett volna, és én leszek az utolsó, aki ezért kinézi, mert én se vagyok éppen az az ezüstvillás fazon. Mikor feláll pohárért leveszek neki egyet és az első poharat megtöltöm vízzel aztán végignézem, ahogy még jó párszor megtölti, de azért az utolsónál már nem tudom annyira visszafogni magam és a karjáért nyúlok, hogy hagyja már abba, de magától is leáll.
- Kisveréb, ha így zabálsz és ennyit iszol rá, még a végén az egész vissza fog jönni, és a véres fejedet megtörölgettem, a horkolásod se érdekel, de a rókát semmi kedvem takarítani. - mondom, miközben pittyen az én kajám, kiszedem, és leülök az asztalhoz mellé. - Acton, és ha jól emlékszem alapból ide akartál jönni, mielőtt véres harcban el nem buktál a... mosdókagyló ellen?  






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-05-17, 20:02


Még ha államtitkokat motyogott volna! Valami fejes mellett biztosan többre vitte volna, de hát... ő csak egy actoni striciig jutott.
Arra, hogy számít-e hogy horkolt kissé összébb fogja a takaróját és megvonja a vállait.
- A nővérek nem szeretik. - válaszol immár angolul. De ezek szerint a nagydarab fickót nem érdekelte. Lehet versenyt horkolhatnának. A fejét megtapogatja, most tűnik csak fel neki a jókora ragtapasz és látszik rajta, hogy próbálja vissza pörgetni az estét, de valamiért nem tudja felvenni a fonalat. Eléggé szét csapta magát.
- Már nem akar kijönni az eszem. - valószínűleg az "agyam" szót kereste, de nézzük el neki. A rosszabbik fajta férfi ilyenkor vissza kézből felteszi a kérdést számára; "A mid?" de talán ma megússza ezt a remek poént.
Az asztalhoz invitálásra csak odabiceg. Kórházba esetlegesen max a külső belső zúzódások miatt lehetne vinni. Ha alá vetik egy drog tesztnek, kegyetlenül megvágják az tuti. De lehet egy terhességi teszt/abortusz majd a későbbiekben befigyel majd... ki tudja.
- Igen! - A tekintete egyébként pont olyan mint annak aki másnapos. A drog nyomait, a kimerültséget a fekete karikák tanúsítják, de egyébként egyben van. Voltaképp rá sem néz hogy mit tett elé Rhys. Ha van az asztalon evőeszköz már lapátolja is. Út közben megáll és feláll az asztaltól, kicsit nehézkesen, óvatosan mozog, és néha meg is rándul. Szóval fájdalmai vannak.
- Hol van pohár? - teszi fel a kérdést a konyhai szekrénykék előtt, amik egyébként is túl magasan vannak, és most annyira nincs ereje nyújtózkodni. Így hátha Rhys nem csak hogy megmutatja, de talán le is vesz neki egyet. Persze ha van elől is tiszta, akkor elvesz egyet és tele tölti csapvízzel.
Úgy három pohárral kapásból megiszik, a negyedikkel a kezében menne vissza a kajája mellé. A takarót a szék támlájára tette. Igyekszik jótékonyan nem bele gondolni, hogy a marcona fickó mit fog ezért kérni tőle, vagy úgy mégis mi lesz ennek az ára. Az ő gondolkodása szerint, semmi nincs ingyen.
- Hol vagyunk? - szinte már biztonsági kérdés is lehetne.
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-05-08, 20:45




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Hát az orosz az nekem kínai, szóval motyoghat hadititkokat is, én aztán nem kezdek vele semmit. Nem vagyok oda az oroszokért, de nem úgy, mint egyén, inkább, mint tömeg és nemzet… még éppen a rasszizmus előtt vagyok egy lépcsőfokkal, csak egészségesen angol. Annak a Putyinnak, akit két éve megválasztottak tisztán ütnivaló a feje… Nem éppen gasztronómiai élményben lesz része, hiszen csak a hűtőből pakoltam elő néhány mikrós kaját, meg a vízforralót kapcsoltam fel instant kávéhoz.
Az első adag kaja már a mikróban forog, amikor megszólal az ajtóban, takaróba csavarva, én pedig hátrafordulok és kicsit értetlenül morranok fel.- Angolul, ha lehet. - jegyzem meg, de magától is átvált, bár kétlem, hogy egy “horkoltam” kérdést karattyolt el előtte oroszul. - Jó reggelt Csipkerózsika. Számít? Hogy van a fejed? - húzom ki az egyik széket neki a totál egyszerű felszereltségű konyhában, amiben a konyha asztal is megtalálható. Biccentek is a fejemmel, hogy üljön le, és figyelem a mozgását, mennyire tiszta a tekintete, kell-e kórházba vinni vagy egész egyszerűen kialudta.
- Éhes vagy? - egyszerűen fogalmazok, röviden, nem csak azért, mert amúgy se vagyok a világ legnagyobb filozófusa, hanem azért is, mert a brutális kiejtése azt sejteti, hogy nem rég óta beszéli a nyelvet, így minek éljek érthetetlen költői képekkel meg körmondatokkal. Lerakom elé a fekete műanyag edényt, benne a mélyedésben elválasztott részei a kajának - édessavanyú szósz, rántott csirke kockák és tojásos rizs. Fogalmam sincs szereti-e az ilyesmit, semmit se tudok róla, de ennie kéne. Legroszabb esetben ha nagyon húzza a száját, a másikat kapja, amit most rakok a mikróba, miután elfordulok tőle, az krumpli, zöldségek és grillezett csirke.






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-05-06, 02:26


Úgy aludt mint akit agyon vertek. Talán még jobban is.
Álmában ciklikusan motyogott meg karattyolt oroszul meg nyöszörgött, de egyszer sem sikerült lemásznia a kanpéról. Pedig még harcolt is egy sort álmában a takarójával. Eredményképp így reggelre teljesen bele van csavarodva és nem kicsit elzsibbadt a könyöke meg a másik karja. De lehet ugyanaz.. vagy mindkettő. Nehéz lenne megállapítania melyik testrésze hova tartozik ébredéskor. Még a lábait amit meglát így először is idegennek hat, de örül, mert legalább meg vannak!
Körül nézve hamar feleszmél, hogy fogalma sincs róla, hogy hol van és hogy került ide. Nagyjából semmire nem emlékszik.
Pár percet úgy marad ahogy van és csak néz ki a fejéből fáradtan, kissé bágyadtan. Tompa fejfájás kerülgeti, de nem olyan vészes. Van amije jobban fáj.
Kicsomagolja magát a takaróból egy hang nélkül végül csak a takaróval körbe bugyolálva magát kisétál arra, amerről a molyolást hallja. Meglehetősen halkak és nesztelenek a léptei. Pilledten betámaszkodik a konyhaajtóba. Egy kis mosollyal nézi Rhyst. Nem nagyon zavartatja egyetlen ponton sem amin egy normális ember igenis kiakadna, vagy legalábbis számon kérne. Reflexből oroszul szólal meg, fáradt az angolhoz.
- Látom mégis az az el rablós fajta vagy... De mivel semmire nem emlékszem jól jártál, elengedem. - megvonja a vállát, még úgy rá férne, hogy pihenjen.
- Horkoltam? - kérdi angolul már bár valami rettenet kiejtéssel.
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-05-03, 14:21




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Ha kell taposom, ha kell vállalom, tök mindegy, csak jussak át a szokatlanul vastag ajtón, és nézzem meg mi történt a kislánnyal. Azonnal repül a törölköző, ahogy a kezem ügyébe kerül, de azért így is egy futó pillantással fel tudom mérni a rengeteg zúzódásszerű nyomot és elfoghat a düh és a hányinger, hogy egy ennyi idős lány, aki nyilvánvalóan nincsen tisztában azzal, hogy mit csinál, így kihasználják.
Ugyan a lánynak a fején van egy kis szakadás, amiből ömlik ki a vér, ami a vízzel keveredve mégjobban befedi, de azért futtában átszalad az agyamon, hogyha a kezem ügyébe kerülne egy ilyen perverz nyomorék akkor úgy vágnám a fejét a falba, hogy a koponyája roppanjon, ne csak az arca szakadjon fel.
Megpróbálok egy anyagot a sebrenyomni és gyengéden leszorítva elállítani a vérzést, míg a másik kezemmel a már kiömlött vért tisztogatom le róla, hiszen nem dobhatom csak úgy véresen a vállamra és vihetem ki meztelenül. Amikor meghallom a kis horkolást egyszerre nyugszom meg, hogy alszik, és morranok fel, mert fogalmam sincsen, hogy agyrázkódásról van-e szó, de elvesztette az eszméletét, szóval elég erős rá az esély. Asszem. Rég volt az elsősegély képzés. Egy időre letámasztom a falhoz és elkezdek föl-alá mászkálni előtte.
- A rohadt életbe, most mi a faszt csináljak… - dörmögöm, de az az opció, hogy itthagyom teljességgel ki van zárva. Ha tényleg nem hajlandó magához térni, akkor nincs más út…

Katya mikor felébred egy eléggé csupasz, minden díszítéstől mentes lakásban találja magát, határozottan nem veti fel a pénz a gazdáját, bár valószínűleg fillérekből ki lehetne belőle többet hozni, ha akárki törődne azzal, hogy ki legyen csinosítva. A fején egy jó nagy ragtapasz feszül, az ablakon napfény szűrődik be, a puritán szobában nincsen senki, de a kis lakásban azért hallatszik a molyolás és egy mikró zümmögő hangja.






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-29, 00:17


Az ajtó bizony elég masszív, párszor neki kell rugaszkodnia, hogy bezúzza vállal, de ha netán csak inkább betaposná, akkor megkímélheti magát, hogy még az ő vállán is meglátszódjon.
Katya meztelenül nyalt el, igazából már pont végzett és valószínűleg a törülközőjéért nyúlt volna mert valami fergetegesen szerencsétlen pózban van elnyalva, telibe fejelte a fürdő tolóajtajával szemközti tükrös mosdókagylót.
Legalábbis a kis vérnyom a mosdókagylón erre utal. Mivel feji sérülésről van szó, bődületes mennyiségűnek tűnik a vér ami a vizes testén csak még rosszabbul mutat. A háta és a hátsója figyel telibe a férfival.
Annyira nem vészesen sovány. Szép alakja van, de senki épelméjűnek nem ez lenne az első ami szembe tűnne, a testével kapcsolatban. A vállain, a jobb bordája alatt, a fenekén, a combjain emberi kéz nyomok. Szorítás jellegűek. De akad rajta kék zöld zúzódás is bőven. Úgy hogy Rhys kifejezetten jól járt, hogy rá dobta az első dolgot ami a kezébe került.
És nos... hiába minden, Katya nem ébred fel, nem reagál semmire. Cserébe így eszméletlenül lebillen az állkapcsa és Rhys valami erőtlen, sípoló hangos egyenletes szuszogást hallhat felőle. Mint ahogy csak egy nő tud nagyon hülye pózban halkan "horkolni".
Ha betakargatná és felültetve ott hagyná valamelyik sarokba pakolva, akkor se lenne túl nagy baja.
Rhys eldöntheti, hogy korházba viszi, haza, vagy itt hagyja. Az pedig, hogy mennyire szidja mindeközben magát, már csak az ő felelőssége.
Katya akárhol is ébred, biztosan meg lesz lepve.
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-22, 23:48




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Halkan hümmögök csak arra, hogy már nem egy társammal beszélt, de ebben az esetben nem tudom, hogy egy ilyen fiatal lány hogy kerül már megint ide… nem nagykorú, be kellett volna tenni egy cellába amíg érte nem jön egy szociális gondozó, vagy valaki, aki berakja a rendszerbe. Vagy hazaküldi…
Besétálok és felmérem a környezetet, bár a varjak megmozdulását inkább nézem a fényviszonyok változása miatt csak káprázatnak, vagy ilyesminek. Egy kicsit megfeszül az állkapcsom, amikor elkezdi magyarázni a nevét, és hogy ki az az Atya, kell néhány pillanat, hogy válaszoljak, de még mielőtt eltűnne a zuhanyzóban, megteszem.
- Rhys. És úgy mondjuk, hogy strici. - mordulok fel, érződik, hogy nehéz kimondanom, mert undorít a gondolat, hogy még amit meg is keres így, annak is egy része valami Atyához megy. Tuti jól lehúzzák a “védelem” nevében, ahogy mindenki mást azon a környéken. Meg úgy mindenhol, ebben az ősi szakmában. Lassan belépünk a huszonegyedik századba, és még mindig itt tartunk? Tényleg?
Nem nagyon lazulok el, idegesen nézelődök a helyen, és amikor a kalitkát meglátom ráncolva a homlokomat odalépek. Ki tart állatot egy öltözőben? Az egyik lányé lenne? Alapjáraton megvagyok az állatokkal, de valami kiizél abban, hogy milyen ronda a fészke és hogy csak a sárga szempárt látom, és már majdnem azon vagyok, hogy megfogjak valamit és megkocogtassam a rácsokat, amikor meghallom a sikkantást és a puffanást.
Azonnal megszaporázom a lépteimet és belépek a fürdőbe, ha zárva van, bár kétlem, akkor a vállammal belökve, hogy megnézzem mi a franc történt.
- Ó, te kis szerencsétlen… - nyögök fel, és ha és amennyiben a lány ájultan fekszik a földön, anyaszült meztelenül, rádobok kezdetnek egy törölközőt és felnyalábolom, hogy lefektessem az egyik padra vagy kanapéra, vagy akármivel is van felszerelve ez a puccos helyiség. Nagyon remélem, hogy nem ütötte meg magát nagyon, mert úgy nagyjából még emlékszem az elsősegély képzésre, de ha most itt törte be a fejét és nem sikerül magához téríteni, akkor muszáj lesz szólnom valakinek és kurva jól fog kinézni, hogy csak úgy besétáltam és meztelenül rátaláltam.
- Hej, kiddo, ébredj… Egyben vagy? - próbálom ébresztgetni, majd következő körben jöhet a pohár víz az arcba, az talán még nem olyan agresszív, mint az éberre pofozás, amire nem vinne rá a lélek, hiszen amúgy is eléggé elgyötört a teste... Ájultan meg felöltöztetni és felültetni a motoromra meredeken hangzik, bár egyáltalán nem lehetetlen, csak emberrablásszagtú.






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-21, 00:25


Miután megkapta a rövid számára lényeges válaszokat elindul befelé.
- Kicsit túl sokszor. - feleli végül őszintén, de ennél bővebbre nem ereszti a magyarázatot. A hátsó ajtót megtámasztja, hogy a férfi is be tudjon jönni. Egy irreálisan hosszúnak tűnő folyosóra érnek, amin legalább négy ajtó van egymás után, elég távol egymástól, de végül a másodikon nyit be, ami felett ott díszeleg cikornyás aranyozott fém betűkkel, hogy "Öltöző", két oldalról egy egy kitárt szárnyú varjú kapaszkodik az írás kaccsaiba. Rhysnek olybá tűnhet, mintha még valamelyest mozognának is a varjak.
A folyosó vége súlyos, ráncokba szedett bársonyfüggönnyel van eltakarva és nem is nagyon szűrődik onnan kifelé semmi.
- Nyugodtan gyere! Fellépnek. Ilyenkor üres. - benyitva egy olyan tipikus, ruháktól, ruhaállványoktól, nagy, tükrös pipereasztaloktól, sipős polcoktól túlzsúfolt mégis eleganciát és színvonalat sugárzó elég nagy helységbe léphetnek.
- A nevem Katya. Az Atya, aki este pénz számol. - mond csak ennyit, nem tudja hirtelen jobban kifejezni bár elgondolkozva kérdő hangsúllyal teszi hozzá
- Pimp...? - érzékelhetően keresi a szót a stricire. Végül csak vállat von.
- Én mindjárt jönni. - ezzel pedig el is tűnik két sor ruha között, hallatszik valami ajtónyitás-csukódás, valamivel később vízcsobogás.
Egy igen bő fél órát várhat szerencsétlen a lányra. Közben pedig határozottan rátelepedhet az érzés, mintha figyelnék.
Ha nézelődne, az egyik sarokban felfedezhet egy jó három méter magas kalitkát, bár a rács pálcáiból ítélve, nem madár lakik benne. Egy egészen nagy alakú lopótökszerű fészket fedezhet fel, középen, magasan függesztve, csak éppen fémből. Ha nagyon megnézi két sárga elég nagy szempár nézhet vissza rá és olyan koboldmakiszerű ujjak kapaszkodnak ki a vészek szájára. Mint ha ugrásra készülne, vagy csak kíváncsiskodva - esetleg elriasztás gyanánt mutat meg magából ennyit az a valami. Halk kertyegő hangot hallat, ütemeset. De nem jön elő.

***

A fél óra után egyszer csak egy tompa puffanást és egy éles koppanást hallhat a fürdő irányából meg egy fél sikkantást. Aztán csönd. És Katya nem jön ki a fürdőből.
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-18, 16:09




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Nem agyalok tovább azon, hogy mitől van ennyire szétcsúszva, nem igazán akarom tudni, a lényeget úgy is tudom. Kiskorú és szexmunkás, és teljesen meg van zavarodva. Úgy mosolyog, mintha az élete teljesen rendben lenne, és ahogy meghallom a lekvárt, mint a boldogság forrását, teljesen bebizonyosodik, hogy valami baj van a fejével. Egyszerű ember vagyok, azt hiszem, legalább is őszinte és nem az okoskodó fajta, de ez még nekem is furcsa.
- Sokat beszéltél már kopókkal, kicsi lány? - kérdezek vissza, miközben csak megszokásból a rövidre nyírt szakállamba túrom a kezemet, elgondolkozva. Nem tudom, hogy azért ignorál-e, mert valami rosszul működik a fejében, vagy jelen esetben azért, mert védi magát, mert a kitudjahanyadik érzéke megsúgja, hogy zsaruféle vagyok. Még ha ex is…
Követem a tekintetemmel, ahogy a kezét a testére teszi és egy kicsit felpattan bennem a “fiús zavarom”, hiszen fingom sincsen, hogy mit mondjak neki. Van erre valami gyógyszer, amit beszedhet, hogy jobban legyen, vagy mi? Van értelme felajánlanom, hogy segítek valamiben, vagy tök felesleges?
Valószínűleg tök felesleges, de rohadjak meg, ha egy kiskorút itt hagyok anélkül, hogy kiadnék magamból valami lelki fröccsöt.
- Rendben, nem ülünk. - válaszolom csak, aztán Actonra felszalad a szemöldököm. Ott nőttem fel, ott voltam zsaru, sokak ismernek arra, éppen ezért az elmúlt években azért olyan gyakran nem mentem vissza, túlságosan égett a képem a hibáim miatt és az emberek nagy része elvesztette a bizalmát felém. De úgy hallottam, hogy az egyik kaptánysági épületből kivonultak és azt amúgy is meg akartam nézni, szóval… - Rendben, bekisérlek. - válaszolok röviden, újra megadóan, mint az előbb, és ha megint szédülgetni fog, akkor újra megtámasztom és támogatom befelé. Nem nagyon érint meg, hogy semmi közöm a helyhez és nem kéne betrappolnom, mert lehet, hogy a tulajok vagy biztonsági őrök nem fognak repesni, ha esetleg valamelyik a szemem elé kerül, majd megoldom.
- Egész pontosan ki az az Atya, akinél laksz? - kérdezem menet közben, mert hiába nőttem ott fel, hirtelen fogalmam sincs kire gondolhatott. Csak nem a templomi atyára, mert ha nála lakik egy kislány, és ahelyett, hogy eltartaná elküldi kurválkodni… Szóval csaknem.






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-17, 00:27


Szinte biztos, hogy Katya nem csak azért néz ki így, mert full sminkben ápolták.
- De tudom! - mosolyog féloldalasan a száját ért zúzódástól de játékosan dülleszi ki melleit, amik a lenge öltözéke jóvoltából kicsit talán többet mutatnak mint egy mély dekoltázs. - A lekvár például! Az boldogság. - és ha mással nem is, ezzel a mondatával a lehető leginkább leleplezi mennyire egyszerű és gyermeki a szíve, minden körülmény ellenére.
Arra, hogy még le is törpillázzák, azért kicsit vissza hőköl látszik a rendszerzavar az arcán. És már nem feltétlen próbál alkalmazkodni a kipattanó szituációhoz, de leginkább amiatt csak mert brutálisan fáradt. Rhys megkímélődik egy igen élénk elme nem éppen szép vagy korához illő fantázia megcsillanásától.
Vállat von csak ártatlanul. - Általában nem beszélnek velem. - ez is igencsak beszédes kijelentés. De olyan természetességgel állítja, mintha csak annyit mondott volna, a teát keserűn iszom.
A kérdésáradatra csak néz rá meglepetten hihetetlenül kikerekedett szemekkel. És oroszul eldarál egy mi atyánkat, közben a mosolya kissé kínossá válik és kicsit feszengővé. - Haha... Úgy beszélni mint egy kopó. -
nem igazán hajlandó válaszolni, az előző kérdésekre, inkább lecsap az utolsóra és nem tudni, hogy milyen indíttatásból, de arra válaszol.
Az ő számára valahol logikus. A Varjú adja a munkát. Ahhoz inkább hűséges, mint a stricijéhez aki nem teljesen önakaratából tartja ott magánál őt és a nővéreit.
- Uh.. Ülni biztos nem.. - nem mondja ki de az egyik kezét dédelgetően az alhasára, szemérem dombjára illeszti, csak így szoknyán keresztül, mintha az érintéssel bármit is enyhíthetne. De hamar el is engedi a mozdulatot és inkább a láncos dekorációjával kezd játszadozni a köldöke körül.
- Van. Acton-ban. Az Atyánál. - mondja és látszik rajta, hogy most tudatosul benne, hogy odáig még haza is kéne jutnia. Erre a gondolatra pedig képes és még meg is szédül kicsit, de nem látványosan.
- Én megfürdök utána indulok. Az öltözőbe jössz be? bök a hátsóajtó felé a válla fölött.
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-12, 20:56




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Biztosan én csináltam rosszul az elmúlt húsz évben, de nekem egyik nőm se nézett így ki utána, bár az is igaz, hogy nem volt jellemző, hogy full sminkben bújjak velük ágyba. Valahogy mindig jobban vonzottak a természetesebb nők nagy pandaszemek nélkül. Mondjuk a jelenlegi ennek a lánynak a két lábon járó ellentéte, világos szőkés haj, hatalmas idomok, igazi termékenységi istennő. Csak kár, hogy nem pattant még mindig ki az a rohadt szikra.
- Akkor ez az elázott angyal nem tudja, hogy mi a boldogság. - mormogom vissza, felvont szemöldökkel végigkövetve, ahogy elrakja a vélhetően felextrázott cigit. Aztán átadom a kabátomat és az állam majdnem csattan a földön, amikor elkezdi nyomni a kurvás szöveget félreértve a helyzetet a kabáttal. Nem vagyok finnyás, bár csak remélem, hogy olyan sokféle rászáradt testnedvhez nem ért hozzá a kabátom, de szerencsére vagy szerencsétlenségemre az biztos, hogy látható foltot nem láttam eddig se rajta.
- Na, lassítsunk le szépen, nem a tarifádat kérdeztem, csak úgy tűnt, mintha fáznál, törpilla. - válaszolom küzdve az undorral és a döbbentséggel. Nem vagyok egy taknyos tinédzser, szólítottak már le kurvák, bár mindig könnyedén hárítottam őket, hogy köszönöm megvagyok ingyen is, de ilyen fiatal és furcsa lány még soha. Mondjuk lehet, hogy azért, mert a kerületemben a népek nagy részét ismertem és zsaruként nyilván eszükbe se jutott felajánlkozni nekem, tudták, hogy nem hogy sikerrel nem járnának, de még ücsöröghetnének és egy éjszakát az egyik cellában.
- Aha, tehát orosz vagy. Ezért beszélsz ilyen brutálisan. - állapítom meg az egyértelműt, miközben tovább hallgatom a válaszokat. Se anyagilag, se semmilyen szempontból nincs lehetőségem sugardaddy-vé válni és hirtelen a semmiből kiemelni a csajszit ismeretlenül, de azért az is biztos, hogy nem fogok most csak úgy hátat fordítani. Biztos a sör teszi ezt a fránya gyengeséget.
- Aranyvarjú… Még soha nem hallottam róla, de nem is a környéken nőttem fel, szóval… Az ne érdekeljen, hogy én mijáratban itt, csak ténferegtem. Hány éves vagy, hol van a családod? Nem kéne még iskolába járnod? - szegezem neki a kérdéseket sorjában, már csak a lámpa hiányzik, amit az arcába fordíthatok, talán azzal jobban figyelne rám. Hiszen egyik pillanatról a másikra olyan, mintha elaludni készülne, én pedig nem várom ki, hogy sikerül-e talpon maradnia, minden undort átlépve, pusztán emberségemre támaszkodva a szabad kezemmel átfogom a derekát vagy a vállát, éppen ahogy kényelmesebb a magasságát számba vetve.
- Na jó, kicsi angyal, van valami szobád vagy pihenőd, ahol leülhetsz? - kérdezem első körben, a hátsóbejárat felé pillantva, amit se neki, se nekem nem is kéne egyáltalán látnunk. De ez nem korlátoz minket abban, hogy még be is menjünk, ha nem sikerül életet lehelnie magában. Már így is tiszta kész van, arra nem tudnám rávenni magam, hogy nemes egyszerűséggel éberre pofozzam. Még a gondolatra is, hogy milyen rugalmas a “munkájában” megfordul egyet a gyomrom - lehet nem azok a pofonok lennének az elsők.






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-11, 17:47


Téves következtetés, Katya nem sír soha. Katyanak csak, a legszebben és legegyszerűbben fogalmazva, kimerítő volt az utolsó hosszú eseménysorozat.
Mindenki szabadon azt láthat bele amit akar, hogy mi is történhetett.
Tüzet nem kap így csak lebiggyeszti alsó ajkát. Szomorúan veszi tudomásul.
- Szomorú. Boldog volna ez az elázott angyal. - de vállat vonva elpakolja a cigarettáját ami tekintve a bele csavart fű mennyiségét, biztosan egy jó adag fájdalomcsillapító lett volna számára. De sok mindent túlélt már. Mit neki egy kiadós alhasi fájdalom.
Ő sosem panaszkodik.
Amikor rá teríti a kabátot pillanatra elgondolkozik majd reflexből jön a kérdés.
- Ó te lenni elrablós fajta? Oké, de szólok, ha rablásnak vége és én fenekellek téged; plusz munka plusz pénz. De rablás előtt, mennék vissza lefürdeni. - ennyit Rhys kabátjáról. Jobb ha keresztet vet rá és inkább Katyanak ajándékozza nagylelkűen. Vagy kitisztításig bezacskózza és csak védőfelszerelésben nyúl hozzá.
Az utolsó kérdésre látszik rajta, hogy totálisan össze zavarodik. Vélhetően nem szokták tőle megkérdezni.
- Meleg van. Moszkvához képest. - nem a hideg miatt reszket minden porcikájában, hanem mert ki van merülve.
Hallotta ő azt is, hogy mi ez a hely és ő mit keresett ott.
- Aranyvarjú. - szórakozottan felszegi az állát, bár inkább incselkedés mint büszkeség, olyanja nincs. - Pénzt. - adja meg a két kissé rövid de elég egyértelmű választ.
- És te? Mi a cél az este? -
Minden ellenére kaphat tőle a férfi egy nagyon fáradt de meglepően őszinte mosolyt. Ami két dologra engedhet következtetni, vagy szociopata, vagy egyéb mentális problémája van, vagy nagyon be van drogozva.
Azt annak ellenére azonban nem tagadhatja le, hogy Rhys testmeleg kabátja jól esik most. El is nyomja valami pilledtség nem mellékesen olyan látványosan, hogy kis híja van, hogy el ne essen és helyben el ne aludjon.
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-10, 22:09




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
űAmikor kinyílik az ajtó először rá se bagózik, de aztán erőt vesz rajtam a kiváncsiság és nem bírok nem odanézni. Aztán ahogy ránézek, már elnézni nem tudok, hiába kéne. De ahelyett, hogy valami férfias érzés ébredne bennem, inkább a döbbenet és leheletnyi undor jelenik meg az arcomon, persze nem olyan mértékben, hogy sértő legyen és nem is azért, mert a lány valóban csúnya lenne. Szó sincs róla, lehet, hogy valójában gyönyörű, de a ruhának a hiánya és a sminkje ami olyan, mintha sírt volna, ami alól kibukkannak a fiatalságának áruló jegyei.
Aztán megcéloz engem, én pedig minden bátorságomat összeszedem, hogy ne fussak el előle. Ezzel a kinézettel inkább valami rémálomból szakasztott megkéselt hulla, mintsem csábító éjjeli pillangó.
- Neked kicsilány? Biztosan nem. - válaszolom egészen egyszerűen, de nem különösebb durvasággal. Az viszont, hogy az egész lényét nem helyeslem, az süt rólam. - Mi ez a hely és mit kerestél bent? - kérdezem, miközben elkezdem átkozni azt a jó szívemet, mert a sört lerakva egy kuka tetejére leveszem a kabátomat és ha akarja, ha nem, a vállára dobom. - Ritka szarul festesz, nem fázol? - kérdezem érces, mély hangon aztán visszaveszem a kezembe a sört. Azért mielőtt odaadtam a kabátot mindent átcsúsztattam a nadrágom zsebébe belőle, mert simán lehet, hogy addig cseszegetem, míg tovább áll, főleg, hogy tüzet nem vagyok hajlandó adni neki. A legfontosabb kérdést, hogy még is mennyi idős, még fel se tettem, pedig az is rohadtul foglalkoztat és amiatt kering inkább a hányinger. Mondjuk ha huszonöt lenne és ilyen leharcolt, akkor csak mosolyogva fogadnám, hogy gyerünk kislány pörögj a farkamon irány szobára. Nem azért, mert a kurvákat mint ilyen hivatással élők csoportja úgy, ahogy van lenézem, csak ez nem éppen az én stílusom, ha pedig most kisétál mögötte valami negyvenes pasi az övét igazgatva, akkor valószínűleg még a falhoz is vágom. Ez a kiscsaj éppen hogy betölthette a... nem is tudom, tizenhetet?






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Katya Gerasimov
Reveal your secrets
Katya Gerasimov
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-09, 00:30


Az ajtó egyszer csak kinyílik a sikátorban és Katya kisétál rajta. Nyugodt, nem sír, ellenben haja szanaszét, látszik, hogy valami történt vele. A sminkje totálisan szétfolyva. Bár nincs a legmelegebb mégis túlontúl lenge az öltözete. Egy szál tűsarkú van csak vékony márvány fehér, hosszú lábain, harisnya nélkül. A szoknyája egyértelműen nem azért van rajta, hogy ott is maradjon. Felső gyanánt pedig csupán egy pár sor lánc szolgál csak. A pikáns részektől a nézelődőt mindössze az kíméli meg, hogy van rajta egy combközépig érő bársonyblézer, noha minden igényesség nélkül tetszeleg szétnyitva.
És bár nem úgy néz ki, mint aki épp idegösszeomlást akar kapni, mégis egész testében reszket, a rúzsa el van kenődve és nem a szelíd módon, a szája sarkában határozottan zúzódás húzódik.
Voltaképp alig áll a lábán. Ettől függetlenül mintha elégedett lenne. Van nála egy retikül is, amiből minden gond nélkül túrja elő a spangliját, szájba veszi, az épebb oldalra, mikor azonban a gyújtóját nem találja, de feltűnik neki, hogy nincs egyedül, csak pillanatra végig néz a marcona férfin. Nem látszik rajta szégyenérzet, vagy az, hogy júj most lebuktam. Füvet készülök szívni egy sikátorban és egyértelműen prosti vagyok.
Egy fikarcnyi ilyen gondolat sincs benne.
- Bocsi, van tüzed? - kérdi rettenetes orosz akcentussal, ugyanakkor a hangja minden külsőség ellenére meglepően fiatal. Azóta sem sikerült rendesen angolul megtanulnia. De hát, senki nem is angolozott vele túlontúl.
Vissza az elejére Go down
Rhys Murdoch
Reveal your secrets
Rhys Murdoch
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2020-04-02, 17:30




Katya& Rhys

Három évvel ezelőtt...
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Nem ebben a kerületben voltam zsaru, így annyira nem ismerem a környéket, de Fionn arra kért, hogy szerezzek egy kis helyismeretet, mert nagyon fontos lehet a jövőben, hogy jól építsük fel a biztonságunkat, a rejtekhelyeinket, hogy ahogy bővül a Testvériség, úgy bújtathasson meg minél több hozzánk hasonlót. A nap elején még komolyan is vettem a küldetést, de így este kilencfelé már inkább téblábolok, mintsem ténylegesen terveket készítenék arra, hogy merre kéne kiépítenünk menekülési útvonalat a főhadiszállástól, vagy melyik kanyarban hogyan rázhatnánk le, ha üldöznek minket. Leszállok a motoromról, letámasztom, beriasztózom egy kocsma előtt, szánt szándékkal egy kamera alá, hiszen nagyon nem szeretném, hogy lábakeljen, míg elvagyok. Bemegyek, beülök pár sörre, de végül egy üvegest kérek ki és újra elindulok egy sétára, míg szellőztetem egy kicsit a fejem.
Nem tudom pontosan merre halad ez az egész, de úgy érzem, hogy jó helyen vagyok, hogy végre van értelme az életemnek, hogy leadva a zsaru jelvényem még is csak igazságot tehetek majd, ha ennek az egész varázsvilág dolognak befellegzik és csak egy világ lesz, egy közös, ugyanazokkal a jogokkal és következményekkel. Még mindig feldühít, ha arra gondolok, hogy megpróbálták kitörölni az emlékeimet az aurorok, így eléggé satnya a kommunikációm a csoport varázslófelével, Fionnon kívül, de legalább már nem akarom felképelni őket a legkisebb megjegyzésre. Ez is valami.
Letámasztom magam valami klub vagy szórakozóhely, vagy ki tudja minek a hátsóbejáratánál és folytatom a sört nyugiba, csak figyelve az éjszakát és a hangokat, amik nagyon halkan kiszűrődnek onnan. Nem vagyok az a táncolós-bulizós alkat, így talán nem meglepő, hogy még sose láttam ezt a helyet, de valami az agyam hátuljában motoszkál, hogy ennek az egésznek nem szabadna itt lennie, és még is itt van. A kettősség furcsa, próbálok ráfókuszálni, de leginkább a sörökre fogom, hogy a fejem ennyire össze van zavarodva, és az egész biztosan csak valami nyomorult érzékcsalódás.






Harcos voltam,
aki békéről álmodott,
de előbb vagy utóbb mindig fel kell ébredni.
Vissza az elejére Go down
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2018-09-16, 21:24


Tim & Cody



Timben megvan az a szemétség, hogy tudja magáról, hogy sármos, és ezzel szeret néha vissza is élni. Bár jelenleg nem ezt teszi, egyszerűen csak figyeli a másikat, bár azt élvezi, hogy egy kissé zavarba hozza. De, hogy esetleg benne mit vált ki Cody? Amit eddig látott belőle, azzal nincs baja, szimpatikus a srác,bár nem kifejezetten beszélgettek sokat. De segítőkész, ami kifejezetten pozitív. Veszélyes, lehet, hogy naiv, de Tim szemszögéből nézve nagyon hasznos tulajdonság. Addig még nem jutott el, hogy féltse a srácot, vagy aggódjon érte, bár a vérfarkasos dolognál azért berezgett a léc. De az biztos, hogy lazázni nem rossz a sráccal, és egymás agyát már tudják húzni.
Egy sármos mosolyt még megvillant a köszönömös részre.
- Aztán tényleg térj vissza. Várni foglak. - néz hosszasan a fiú szemeibe, majd tekintetével követi, ahogy elhagyja az éttermet, és csak akkor tér vissza a reggelijéhez, amikor Cody már távozott. Kicsit kirázza az embert a hideg, meg végigfut a hátán a borzongás, ha egy ilyen fenevad figyeli, vagy bárki, főleg ilyen mély, sötét szemekkel, melyek mintha démoniak lennének. Főleg attól furcsa az egész, hogy Tim szemeiben nincsen semmi, csak végtelen figyelem. Nincs benne vadász ösztön, vagy gyilkos vágy, vagy valamiféle követelőzés, egyszerűen csak néz. Aztán olyan könnyedséggel folytatja a reggelit, mintha mi sem történt volna, és csak akkor távozik, amikor megitta a kávét is, vagy kettőt, meg miután befalta a palacsintát. És nagyon reméli, hogy Cody visszatér, pozitív hírekkel.

©️
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2018-09-15, 10:53


Bár igyekszem a lényeggel foglalkozni, azon kell kapnom magamat, hogy Tim arcának minden apró részletét végig pásztázom és minduntalan vissza vissza tér tekintetem az övébe. Általában nem szoktam így megnézni az embereket. Főleg, ha a tárgynak semmi köze ahhoz, hogy az illetőt felszedjem... Van valami a srácban amit nem tudok hová tenni. A Claras részre határozottan zavarba jövök.. Bele gondolok mi vár este és valahol, sikoltani lenne kedvem. Nyelek egyet, aztán vissza térek a valóságba. Legalábbis nagyon igyekszem nem elveszni Tim szemeiben, meg mosolyában. Ráérek elgondolkozni, mindez miért érint egy szentimentális idióta módjára, addig meg a lényegre összpontosítok.
Ebben sokat segít az, hogy beszáll az ökörködésbe és én is halkan felröhögök.
A szavai ezután viszont meglepnek ez látszik is rajtam. Félszegen húzom ki magamat és egy mosollyal viszonzom mindazt amit mond. Elraktározom a lényeget belőle. Magamban kitoldom annyival, hogy ezentúl levendulával, csalánnal, citromfűvel, farkasölövel, bormentával és hasonlókkal fogom bedörgölni a kiskutyatestem.
- Öhm köszi. Ez kedves tőled.~ nem.. Kifejezetten áldozat típus nem vagyok... Inkább csali.. De sosem panaszkodtam. Az utolsóra csak biccentek biztatóan.
- Megoldom. - ezt követően rá nézek a falon függő órára és felhajtom a kávém maradékát és szedelődzködni kezdek.
- Akkor ha más nincs, felkereslek miután vissza értem. - mondom egyszerűen és búcsút intek tőle. - Na vágjunk bele ebbe a remek napbas és tálaljuk ki, a károsodásmentes zárását! ~ hiába a többes szám, voltaképp a mondat magamnak szól. Timre pillantva csak - További jóétvágyat! - kívánok egy szusszantással és ha valóban nincs más távozom intézkedni.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2018-09-11, 21:10


Tim & Cody



Kifejezetten élvezi, ahogy zavarba hozza a srácot, és ahogy a tekintetük találkozik, állja. Nem, ő nem az a fajta, aki egyből felfedi magát, és elmondja, hogy "ne aggódj srác, egy kapura játszunk!" sokkal inkább az a kivárós fajta. Ha úgy alakulnak a dolgok, Cody majd rájön, hogy Tim is valami hasonló dolgokat érez meg gondol, mint ő. Mármint ami a nőket meg a férfiakat illeti. És verekedni sem szokott ilyenek miatt. Minden esetre állja a fiú tekintetét, továbbra is zavarba ejtően. A Clarás részre felemelkedik az egyik szemöldöke, majd széles, sármos mosolyával együtt hajol előre, állát kezeibe támasztva meg, az asztalra könyökölve. Szavak nélkül, de az arcára van írva, mit gondol a dologról. "Valóban? Mesélj még.."
Amikor húzni kezdik, akkor érzi, hogy nem direkt szívatják, de nem megy bele egyből a játékba, egy ideig maga sem tudja, hogy kezdjen-e ideges lenni, vagy vegye poénra ő is a dolgokat. Végül lazán hátradől, és rákacsint Codyra az utolsó mondatok után.
- Ezen ne múljon. De ha nem bánod, majd csak odakint, nem akarok illetlen lenni idebent. Vagy kimehetünk együtt a mosdóba.. - végül egy kissé fel is nevet, és megcsóválja a fejét, félhosszú tincsei ide-oda lengenek a mozdulattól.
- De a dicséretet értékelem. Bár már mondták egy páran. - utal a csinos pofis megjegyzésre, majd elkomolyodik, lassan bólint. Keze a juharszirupos palacsinta felé nyúl, és lassan enni kezd, most már tárgyalnak tulajdonképpen. Végighallgatja Cody aggodalmait, de nem utálja tőle jobban, valahol egészen konkrét, és tényszerű, amit mond. Ez esélyesen egy ilyen hely, és Tim is ebből származik, ezért neki nem nagy flash.
- Ne aggódj, az illatod kifejezetten kellemes és nyugtatóan hat a környezetedre. Van valami az illatodban, ami pozitívan hat ránk. Mást nem tudok mondani, sajnos a magunkfajta nehézfiúk nem élnek annyira szoros kötelékben, hogy megfelelő ajánló levelet írjak neked, vagy eláruljam a jelszót magunkhoz. Mert nincs. De félelemre nincs okod, nem vagy az a tipikus áldozat típus. - mondja teljes nyugalommal, hideg, száraz hangon, miközben eszegeti a palacsintát, aztán csak átnyújtja a levelet.
- Pár évet vártam rá, egy kis idő nem oszt, nem szoroz. Menni fog, majd megoldod.

©️
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2018-09-07, 00:06



~Tim & Cody~
***II. Jelenés/ Mik ki nem derülnek?***



Ha tanúja lennék a besurranási képességeinek, bizonyára megjegyezném, hogy majd jöhet hozzám is "látogatóba", ha végre meg lesz a lakásom... Szívélyes vagyok nem? Megelőlegezném, hogy bármikor szívesen látom és voltaképp egyetlen rajtaütését sem lehetne onnantól besurranásnak nevezni. Csak a leendő macskámat, vagy bármi egyéb házi állatomat meg ne egye. A többi nem érdekel! Az ezüstöt viheti... Na jó, ez kissé övön aluli lehetne egy véfarkasnak, még ha született is. Na mindegy. Az eszmefuttatás valójában végbe sem megy, hiszen nem láttam.
Nem mintha Cody úrfi ezüst étkészletet szeretne beszerezni úgy bármikor iss!
Ha Tim annyira figyeli a rezdüléseimet, találkozhat a tekintetünk. Hogy teszek-e az óvatosságra, azt nem lehetne mondani, de ha csak nem olyan a közeg, vagy a helyzet, nem nagyon szoktam kertelni. Minek? Van épp elég amit nem kötök egyből mások orrára. Ezt pont nem érdekel ki tudja meg.
Tim szavaira csak legyintek, mintha elhessegetni akarnám a kimondottakat részemről. - Öhm.. Felejtsd el, hogy bármit is mondtam! - mellé toldok egy nem annak szánt, de valahol kínosra sikeredett molyost. Fingom sincs Tim mit gondol. És így utólag bele gondolva, valahol kicsit zavarba hoz, hogy valsz épp egy hetero sráccal passzolgatjuk a labdát... És véletlenül sem szeretnék annyira belekóstolni, hogy utána megverjen... Volt már rá példa.
A következőkre kissé megilletődött zavarral túrok bele, hátrafelé rendezett, egyébként kócos göndör sörényembe.
- Csak pultos vagyok... Alá nem bukom. - mondom halkan, egy fokkal magasabb hangon, mint szerettem volna aztán oldalt pillantva elismerem - Bár tény, hogy mostanában jobban beszippantott az egész mint kellett volna de.... mindegy! - zárjom le végül. Bár Tim rá kontrázására csak elmosolyodok. - Ha ha.. - szemet forgatok szórakozottan, tettetett kényeskedéssel. De a mosoly a fejemen marad, jelezvén; értékeltem a humorát. - Clara a Hivatal... egyik fele.
Aztán elregélem Timnek az infókat és kivárok. Azért arra a torokfeltépős szövegre pislogok egy sort és az arcomra van írva egy kissé hitetlen, zavart, értetlen és egyben elismerő biccentéssel az a.... "excuse me bitch... WTF?!" kifejezés. Végül szusszantok egyet és tartom a szemkontaktust, kissé talán túl higgadtan. Végül feltartom mindkét kezemet és egy szelíd, de nem megalázkodó mosollyal a fejemen hozzá teszem.
- Bocs, engedd már meg, hogy izguljak, mielőtt beteszem a lábamat egy sakáltanyára! Nem neked, vagy a vérlényeknek szólt, ha az Azkabanba készülnék, lehet még gatyát is kéne cserélnem! Egy nyegle kis puhatestű vagyok, de hát ez van! Ha elkezdtem végig csinálom. - nem gúnyolódok vele, inkább igyekszem elütni az élt és végig tartom a békítőnek szánt hangszínt, meg leginkább elpoénkodom a gesztikulálásommal. Meg aztán... tényleg nem neki szólt vagy az anyjának. Aztán leengedem a kezeimet és részemről is feltűnik egy bájos mosoly, de az enyém mögött nem nagyon van más, csak amit ki is mondok. Talán egy kicsit újra bele megyek a kóstolgatásba, de minden bántás, vagy pöcsméregetés nélkül.
- Egyébként nem tudom milyen vagy a csinos pofid alatt. De feltételezem, van annyi eszed, hogy azok szerint a szabályok szerint játszol, amik bevédenek. És ebbe egy torok feltépés bizony nem férne bele. - valamivel szélesebbre húzódik a mosolyom és csak hogy adjunk még egy pofont a sztereotípia szarának hozzá biggyesztem megjátszott aléltsággal.
- De ha mégis megtennéd, kérlek jelölj körbe! Nem akarok más prédája lenni. - a végére grimaszolok, fintorgok egyet és megcsóválom a fejemet, hogy igen... bizonyára ez minden vágyam! kicsit sem ironikus az arcom. Aztán normalizálom magamat. És komolyan tekintek rá. Egyébként érzékelheti, hogy tényleg nem előítéletből vagy egyébből jött a megnyílvánulás, csak simán valóban parás vagyok. Vállat vonok végül
- Az is hozzá tesz, azért, hogy bár minden elintézhető, egyáltalán nem túl szabályos, hogy ennyi idősen bármilyen börtön-orvosi kisegítőnek álljak. Az ilyesmit általában csak huszonöt éves kor körül szokták engedélyezni. Masszív életcéllal és ajánló levéllel. Nem véletlenül kell végig járnom az intézményeket. - az ökörködés eltűnik a fejemről és lazán, mégis komolyan nézek rá. - Nem édesanyád lesz az egyetlen, akivel foglalkozni fogok valószínűleg, mire eljutok hozzá. És teszem azt, ameddig a doki kimegy rágyújtani és ott hagy valakivel, az gondolhatja úgy, hogy mit neki egy magamfajta takony. És ha falhoz ken, mert megérzi, hogy akár még ki is törhetne, hiszen nem vagyok ellenfél számára... - elhallgatok aztán egyszerűen két mondattal zárom le.
- Nem olyanok közé megyek, akik legalább részben a társadalom játékszabályai szerint játszanak, vagy játszottak. És ilyen szempontból, tökmindegy, hogy épp micsodák. - többet nem rúgok a földön fekvőbe de szerettem volna azért ezt tisztázni vele. Ki tudja mennyi ment át mondjuk és nem-e lettem csak még ütnivalóbb számára.
Végül elő kerül a boríték amire pislogok és elgondolkozom, hová tudnám ezt elrejteni... mert hogy a protokoll szerint semmit nem vihetek be magammal... Az orvosi cuccaimon kívül, amiket szintúgy állati szigorúan fognak ellenőrizni.
- Végül is van egy medálom amibe el lehet rejteni.. - dünnyögöm, majd magamhoz veszem és az ingem mellzsebébe, a mellény alá süllyesztem a borítékot. - Megoldom, hogy eljusson hozzá.




 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2018-09-05, 20:34


Tim & Cody



Vannak trükkjei. Bár nem vámpír, de azért van néhány trükk a tarsolyában, és eleget élt az utcán, tulajdonképpen profi besurranó tolvaj is. Egy könnyed besurranás úgy, hogy egy valaki ne vegye észre, már nem is nehéz. A srác szavaira karba fonja a kezeit, és csak hallgatja, milyen is ez a Clara tulajdonképpen. Nem kifejezetten érdekli, de nagyon szórakoztatónak tartja a fiút, ahogy ennyire zavart és szétesett, és tulajdonképpen össze meg vissza beszél. Aztán, ahogy beljebb csúszik, finoman biccent, majd behuppan mellé a boxba, mint aki kifejezetten meg van nyugodva a dolgokban. Arra a cseppet sem félreérthető, sőt, kifejezetten egyértelmű mondatra felszalad az egyik szemöldöke, és halvány félmosollyal figyeli Cody rezdüléseit. Nem, ő nem fog most semmiféle coming out-ot tolni, annál (sajnos?) sokkal óvatosabb.
Isten igazából elhallgatja a fiú csacsogását róla, a lányokról, Miráról, a fúkról, majd a sandításra állja a fiú tekintetét, végül finoman megemeli a kávésbögréjét és belekortyol.
- Ezt jelenleg nem tudom, minek vegyem. Bóknak, felhívásnak, vagy egyszerű tényközlésnek. Bár nem terveztelek betámadni. - pislog ki a bögréje mögül, majd lassan elengedi, és utána néz, eléggé elgondolkodó arckifejezéssel. Még a szemöldökét is ráncolja.
- Nem mondanám, hogy az vagy. Persze a munkád se mindennapi, és ha a hely hatással van rád, nem csoda. Belegondolva, lehet, hogy igazad van. De én akkor sem fogom a fejedhez vágni, ebben biztos lehetsz. - mondja határozottan, komoly hangvétellel, majd kicsit hosszabban néz a srácra, és megereszt egy mosolyt.
- Clara melyik? A Minisztérium, vagy a hivatal? - gonoszkodik még, érezhető éllel a hangjában, aztán belemerevekedik a hosszú szemezésbe, tartja a szemkontaktust, és amikor Cody elfordul, akkor int a pincérnek, aki már jön is. Tim kihúzza magát,mint aki kifejezetten büszke a vérvonalára, és rendel magának egy nagy adag amerikai palacsintát, juharsziruppal, mert az jó, és utána kissé közelebb hajol Timhez, várva, mit fog mondani. Mert ő ezt eddig tudja, és valahogy az a kérdéskör sem izgatja, mit gondol róla a srác. Hallja, pontosan, mit mond a fiú, hiszen az érzékei kissé jobbak. Sejthető volt, hogy Codyékkal is üzleteltek, amikor azonban hallja, hogy a szülők halottak, akkor hirtelen rándul ökölbe a keze, és egy kissé erősebben is, mint kellene, egy kis vicsor is átfut az arcán, mint aki nagyon nem örül a hírnek. Mert ez így is van. Idegesen hátra is dől, mint akinek ezzel véget ért az élete is, és minden reménye oda, de aztán Cody folytatja, mire hegyezni kezdi a füleit.
Finoman rámosolyog sármosan a pincérlányra, amikor kihozza a kaját, de nem nyúl hozzá, izgatott, feszülten figyel a srácra, és nem tudja pontosan, hogy mit érezzen. Örüljön, hogy van nyom, vagy legyen dühös, mert telepen vannak a szülei . ahova ő is kerülhetne akár. Látja, hogy Cody nem kifejezetten lelkes arra, hogy odamenjen.
- Ahhoz képest, hogy minden vérlény bepróbálkozott nálad, nem tűnsz túl rutinosnak. Mitől tartasz? Most is itt ülsz velem, pedig bármikor feltéphetném a torkodat. És még fizetnem se kéne érte, mint ezért a palacsintáért itt a tányéromon. Amekkora szörnyeteg vagyok, ezt kellene tennem, nem..? - hangja kifejezetten vészjósló, és amitől még hátborzongatóbb, az az, hogy mindehhez ott van az a sármos, cuki kis arca, amivel Codyra pislog. Nyilván nem akarja bántani, mégis lehalkított, de tisztán érthető hangon beszél. Az utolsó kérdésre a zsebébe nyúl, majd egy egészen apró borítékot csúsztat át a fiúnak, mindenféle megjegyzés nélkül.
- Ezt. Személyesen neki. A többit majd intézem, ha eleget tudsz. Nem akarlak teljesen belekeverni.

©️
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2018-09-05, 02:44



~Tim & Cody~
***II. Jelenés/ Mik ki nem derülnek?***



Tim még ezek szerint sehol nem volt mikor megérkeztünk Claraval és nem vettem észre mikor beninjázott.
Mikor meghallom a hangját mellettem felcsendülni kissé megrezzenek és bizony fel is kapom a fejemet. Oké el kell ismernem... elég megkapó a srác. De csupán kellemes szemcukorka marad számomra. Azokat figyelembe véve amiket megtudtam róla, csak fogpiszkáló lehetnék maximum számára egy kiadós Holdra vonyítás után.
A kérdésére kínomban felröhögök kissé kigyulladnak a füleim, de az arcom egy mosollyal ötvözött grimaszt ölt. - Egyik sem. Clara egész csinos lány, annak ellenére is, hogy rohadt szeszélyes.. - egy pillanatnyi feleszmélés után hozzá fűzöm az egyértelműt - Nem mintha nekem aztán nem lenne full tökmindegy.  - némi zavarral folytatom és apránként rakom helyre a gondolataimat. Vélhetően még a Clara által okozott sokk alatt vagyok. - ..és az hogy szeszélyes, még csak nem is tartozik a külső tulajdonságaihoz... - tényleg szét vagyok csúszva! De végül is minek omoljak össze Clara feltételén... Mintha nem csináltam volna már ilyet... jó az rohadtul más eset volt.
Ennek örömére valóban beljebb is csusszanok és ki is bukik belőlem a szavaira minden különösebb zavar nélkül a véleményem egy szórakozott vigyorral, amiben most talán kicsit több van, mint egy ártatlan megjegyzés.
- Hozzád lenne, a kajához is van, az estéhez meg majd ...csinálok... - szusszantok egyet
- Az igazság, amit végül szerettem volna amúgy kinyögni Claranak, hogy annyi közöm van a lányokhoz, mint flamingónak a betonozáshoz. - részemről meg is történt a coming out. Aztán bele gondolok és eszembe jut Mira és egy kissé megdől az előbbi kijelentésem. - Na jó egy kicsit több de.. Az egy kicsit más szitu volt... - egy kicsit nagyon.
- Bele gondolva.. az összes vérlény betalált eddig a Mardekárból. - sandítok Timre egy feleszmélő arckifejezéssel, mint aki nem tudja eldönteni, ez most megtisztelő, vagy ijesztő!
Nézek a kávémra és Tim szavai egy kissé zavart mosolyt csalnak az arcomra. És hagyom, hogy ott lebegjen a mondata, aztán egy sóhajjal oldom fel.
- Csalódást kell okoznom és azon sem csodálkozom, ha ezután bárki a fejemhez vágja, hogy egy igazi ribanc vagyok. - ez a mondat az estét figyelembe véve, tulajdonképpen egészen helytálló!
- Ugyanis két egész intézménnyel lesz randim még ma. Méghozzá a Minisztériummal és a hivatal. - Timre nézek jelentőségteljesen egy hosszabb pillanatig. Aztán komolyabb hangvétellel folytatom. Mintha az előző kis egymást kóstolgatás meg sem történt volna. Hiszen nem ezért vagyunk itt. Mély levegőt veszek és bele is kezdek.
- A családfád elég egyenes. Nem igazán vannak oldalágai, szinte minden felmenőd Született. - megejtek egy elismerő biccentést. Ha jön a pultos lány    kérek valami... valami húsos palacsintát ezúttal. Tejföllel! Aztán folytatom ha a csajszi felvette Tim rendelését is és lelépett.
- Volt pár varázsló család akikkel viszont üzleti szerződéseik voltak. Többek közt a Martimorok is és a McCaine-ék is... Akik ugye végül elkapták a szüleidet. - széttárom a kezemet megadóan - De nem tudom miről szóltak a szerződések, addig nem sikerült eljutnom. - nem mellékesen minden különösebb megbotránkozás nélkül kezelem azt, hogy egy született farkas-familyát fejtegetünk épp. Másfelől, így hogy nekünk is közünk van a dologhoz.. talán nekem is hoz némi infó többletet, arról hol lehetnek Lilitha-ék. Persze halkan beszélek, hogy csak Tim hallja, de nem is motyogok. - McCaine-ék, a szülők azonban meghaltak. És a legkisebb is eltűnt... még a nyár elején. Szóval, őket már nem igazán lehetne megkérdezni - összegzem - Viszont! - mutatom fel a mutató ujjam - Édesapádat elvitték Angliából, az utolsó orvosi vizit szerint egy Dél-Dakotai telepen helyezték el. Édesanyád viszont itt van Skóciában, az Avon folyó mentén szintén egy vérlényeknek fenntartott telepen. - újabb nagy levegőt veszek, mielőtt folytathatnám, kihozzák a kaját. Újfent megvárom. Ujjaimat elgondolkozva illesztem a számhoz, de aztán csak újra felveszem a fonalat.
- Clara segítségével, sikerült elindítani a folyamatot, hogy a telep gyógyítója mellé osszanak be. Amiatt lesz randim a két intézménnyel. Még van némi papírmunka... - itt elhallgatok, nyelek egyet, láthatóan azért kicsit idegesség tölt el a gondolatra, hogy egy halom vérlény közé másszak be, mint csíra friss hús gyakornok gyógyító... még ha csak átmenetileg is.
- Ha meg van a beléptető kártya, másnap indulok. Ami azt jelenti, hogy holnap után. - itt hagyok egy pillanatnyi szünetet és magamhoz veszem az első falatomat.
- Mit üzensz édesanyádnak.. illetve mit adjak át neki?



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Tim Roberts
Reveal your secrets
Tim Roberts
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty2018-09-03, 19:02


Tim & Cody



- Hát ez az. - csendül fel egy, a fiú számára kifejezetten jól ismert hang, közvetlenül előtte, az asztalánál állva, és ahogy esetleg Cody felkapja a fejét, Tim sármos félmosolyával találja szembe magát, karba font kezekkel, féloldalasa állva, egy laza bőrdzsekiben, alatta valami világosszürke pólóban, fekete kopott nadrágban, meg egy sima edzőcipőben. Eléggé elüt a sráctól, cseppet sem vette elegánsra a figurát, nem gondolta, hogy kellett volna. Ami meg a jelenetet illeti, nos.. mindent hallott. De Cody eddig nem fedezhette fel, mert ismeri annyira a helyet, hogy el tudjon bújni. Nem sokkal a srác meg a lány után érkezett, és egyből becampelte magát egy kifejezetten jó kis helyre, úgy, hogy hallja őket, de ne vegyék észre, háttal is volt, meg sarokban is, és nem győzte visszafogni a nevetést, ami a jelenet láttán támadt benne.
Most pedig ott áll a srác előtt, és nem nagyon tudja eldönteni, mit is tegyen, de van pár kérdése, amit nem tud nem feltenni.
- Na és mi az igazság, amit nem akartál elmondani Clarának? Tényleg nem voltál lánnyal, vagy csak nem az eseted? - dönti finoman oldalra a fejét, és a hangja egészen halk, Cody mégis tisztán hallja. Végül aztán nem kínozza a pillantásával meg a sármjával.
- Csússz beljebb és együnk valamit, ha még van hozzá gyomrod.. meg hozzám. - toldja hozzá enyhe gonoszkodásképpen, de ez jól áll neki. Meg végső soron megbeszélni jöttek,és bár belépőt nem kapott a srác, Tim reméli, hogy van néhány információ, amit a srác megtudott, vagy legalább nem kell a felesleges ki vagy te köröket lefutni. Ha nem, akkor csalódnia kell majd a gyógyítóban.
- Ha szólsz, hogy randevúra készülsz, kiöltözök. Vagy később érkezem. - hagyja lógva direkt kétértelműen a levegőben ezt a bizonyos mondatot, és nem dönti el, kinek a kedvéért is vett fel Cody ilyen csinos ruhát. Tény, hogy Tim nem érez semmit egyelőre a srác iránt, de a jelenlegi helyzettel és szituációval szívesen húzza még egy darabig, csak, hogy zavarba hozza és tesztelje a fiú tűrő és egyéb képességeit. De tény, hogy az illata kifejezetten kellemes a vérfarkas számára, van benne valami megnyugtató.

©️
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: A hátsó bejárat, raktárszobák   A hátsó bejárat, raktárszobák Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hátsó raktárak
» Gyengélkedõ - hátsó szoba (1. emelet)
» Bejárat
» A Telefonfülke - Minisztériumi bejárat
» Mardekár klubhelység - bejárat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Aranyvarjú-
Ugrás: