ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Christopher Graves
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bárpult - Page 2 I_vote_lcapBárpult - Page 2 I_voting_barBárpult - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty2018-05-14, 03:53


First topic message reminder :

XXX



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.


A hozzászólást Cody L. Martimor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-01-31, 10:40-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty2018-05-16, 23:38


Cody && Quinn

Már sikerült megnyugodnom és még mindig úgy érzem, hogy jó döntés volt idejönni, jó érzés hogy nem küld el a halálba a hibáim miatt. Persze nem tettem semmi rosszat sem szerintem, mindössze időre volt szükségem, mert... ki ne akadna ki egy kicsit, hogy a srác, akit kinézett egy kurvákkal és perverz buzerátokkal teli helyen dolgozik? Nem szeretném, hogy itt dolgozzon, inkább keresnék én neki valami másmilyen állást, talán a nagybátyám tudna is intézni neki valamit, de nincs hozzá jogom. Nem vagyok mellesleg senkije, csak egy idegen srác vagyok, akivel volt pár csókja és egy viszonylag szép estéje... Mondjuk a legelső komoly beszélgetésünk nem éppen zajlott a legfényesebben, de mi mást tehetnék, mint hogy elfogadom? Nem, nem fáj már és nem is bánt a dolog, túl léptem rajta, de attól ez még tény marad és örökre ott lesz velünk.
Kérdésére hirtelen nem is tudom, hogy milyen választ adjak, elgondolkodom.. Felakart keresni engem? Csak akaratlanul is elmosolyodom és csak nézem őt, meg még azt is mondja, hogy hiányoztam neki. Valami megindul a mellkasomban, valami meleg és kellemes, szétárad és úgy érzem magam, mintha a fellegekben lennék. Biztosan csak sugárzom a boldogságtól, de ez ellen nem tudok és nem is éppen akarok tenni. - Ennek igazán örülök Mr. Armstrong. - az a mosoly az ajkaimon marad és nem is lehetne levakarni onnan. Csak figyelem őt és már éppen mondanék neki valamit, amikor meglátom azt a cetlit. Nem tudom, hogy mi lehet rajta, remélem nem éppen az egyik szobába hívják harmadiknak... Bár nem hiszem, hiszen ő csak egy egyszerű pultos, semmi több.
Csak legyintek, mikor elnézést kér, hogy dolgoznia kell, miért lenne ebből bármi baj? Csak csendben figyelem ahogy sürög-forog és készíti a jobbnál jobb piákat. Nem szólalok meg, bár kicsit sajnálom, hogy azok a cetlik nem akarnak elfogyni, de hát gondolom most egy olyan hullám jön, amikor mindent rendelnek össze-vissza, aztán áttérnek egy olyan dologra, melyhez a pia már felesleges lesz. Sose értettem, hogy valaki miért fizet a szexért vagy ha fizet, akkor mégis miért olyan sokat, mint itt? Mi vonzza ide az embereket és egyáltalán miért is jönnek is? Bár... ezekre a kérdésekre sose kapok választ, na nem mintha annyira elébe mennék a válasznak.
Csak mosolygok, mikor megszólal. - Áh, nem akarlak zavarni téged, biztosan csak az útban lennék és akadályoználak, el mehetek ám vagy megvárhatlak, míg végzel... majd valahogyan lefoglalom magamat. - mondom neki még mindig mosolyogva. Bár, hogy mit tudnék addig csinálni, mondjuk haza menni vagy nem is tudom... Nem akarok tényleg akadályozni őt és nem is fogom. - Vannak még meglepetések ám. - kuncogok egyet majd rákacsintok. 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty2018-05-14, 21:01



Quinn & Cody





Az a vén ember egy itteni vendég, egyrészt rajta kívül, nem csak vénemberek de akadtak már hozzá hasonló ajánlattevőim. Ez ilyen, tudni kell őket lekoptatni. Ezen kívül a biztonságiak sem dísznek vannak! Az itteni vendég kör nem csak pénzes, de a legtöbb nagyon is befolyásos. Sőt ha Quinn jobban körül néz, biztosan talál ismerős arcokat amennyiben valaha is ismert volt, mint úri gyerek az előkelő rétegek közt a családja miatt... még korábban... Valószínűleg ő eleget változott ahhoz, hogy ne ismerjék fel ezek az emberek csak úgy. De ez nem jelent semmit. Nem valószínű, hogy jól jár, ha bárkinek is neki megy. Ez a hely egy templom. A hedonizmus és sok más dolog temploma. Elérhetővé teszi az elérhetetlent. Persze csak ha eleget fizetnek érte. Erről szól ez a hely. A személyzet a szolgáltató iparban teszi a szépet annak aki a pénzt adja, vagy akitől a jattot kapja. Különösen a vendéglátásban és főleg ebben a fajtájában. A vendég az első, de nem mindig neki van igaza. Ha pedig olyan szintű a nézeteltérés, vagy annyira értetlen valaki, és a személyzet, nem megfelelő tagjait kezdi ki, mondjuk durvább módon, mint amit az a vén fazon nálam elő adott, akkor minden további nélkül a biztonságiak elintézik az ügyet. Ezért vannak.
Emiatt is vagyok ennyire nyugodt. Voltaképp érinthetetlen vagyok ameddig úgy akarom és ameddig a magam és a hely rám vonatkozó szabályait betartom.
Észre veszem, hogy mennyire megnéz de tőle nem zavar. Egyáltalán nem.
Azt hittem, tartani fogja a kis játékot, de hirtelen vált közvetlen... nagyon is közvetlen hangra, amire én csak jócskán pislogok. Látszik az össze zavarodás jele a fejemen. Voltaképp eléggé át kell nyúlnia a pult felett, ha a kezemet el szeretné érni. De a mozdulat annyira meglep, hogy lemarad a tiltakozás. Végül érezheti, hogy megszorítom finoman a kezét és egy lágy mosolyt küldök felé, majd egy láthatatlan kedves simítással kihúzom a kezemet az övéből.
- Semmi... baj. Gondoltam, hogy idő kell. Épp pár órája járt a fejemben, hogy holnap mindenképpen megtalállak, mert szeretnék veled beszélni. - mondom halkan, bár ő még bőven hallhatja.  - Te is hiányoztál. ~ mondom ki végül és mielőtt rákérdezhetnék arra hogy érti azt, hogy szüksége van rám, berepül egy rendelés, egy aranypapírból hajtott picike origami holló képében, meg azt követve vagy tíz másik is érkezik közvetlen utána. Mikor hozzá érek megjelenik mi az igény én pedig elnézést kérően pillantok Quinnre. - Bocsánat, egy pillanat! - azzal neki is látok villám tempóban, zsonglőri ügyességgel össze állítani az italokat és a pult szabad felére kipakolni a kész tételeket, hogy a pincérek onnan tálcákra felpakolva már vigyék is a megfelelő helyre. A szomorú az, hogy a pillanat már egy bő tíz perce tart, mert folyamatosan érkeznek az újabb és újabb kérések. Én meg mint akinek hat keze van, minimum olyan tempóban dolgozom. Quinn most láthat meló közben. És azt, hogy a munkaköröm legalább felületesen miből is áll. Mikor végre elfogynak a rendelések, neki látok betölteni a hirtelen vészesen kifogyott italokat. - Ne haragudj, mindjárt kikérem magamat cigiszünetre és akkor egy kicsit nyugodtabban tudunk beszélni és nem kell átüvölteni a pulton... - intézem közebn Quinnhez a szavaimat. - Vagy akár be is ugorhatsz mellém. - dobom be egy kedves kajla mosollyal, miközben két doboznyi pezsgőt és koktélalapot hozok elő az italhűtőből, ami közvetlen a pult mellett van. Voltaképp egy üvegraktár, egy hidegszoba. Bűbájjal van állandó hőmérsékleten tartva.
- Nagyon örülök, hogy itt vagy, megleptél! Bevallom, ma mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy betoppansz. - az örömöm valóban őszinte, ez látszik rajtam. Voltaképp bazsalygok folyamatosan, még ha visszafogottan is.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty2018-05-14, 19:30


Cody && Quinn

Bár nehezen vettem rá magamat, hogy eljöjjek ide, mégis megkönnyebbülök, mikor meglátom őt és látom, hogy.... Igen, lehet, hogy kötelességből nem küld el, de úgy érzem, hogy szeretné, hogy itt legyen és vele maradjak. Reménykedem, hogy nem feleslegesen gondolom ezt így és tényleg fogunk majd tudni beszélni ketten. Szerencsére jelenleg csak ketten vagyunk és cseppet sem érdekel a távolodó vörös nő, minden figyelmemet rá összpontosítom és csak őt nézem, bár a tekintetem az ajkain pihen meg és akaratlanul is bámulom azokat, mintha nem is tudom mi lenne... Mindenesetre nagyon is tetszenek és már tudom is milyen az érintésük, milyen ha kisajátíthatom őket pillanatokra. A csók, az a csók, ami múltkor elcsattant közöttünk igen csak maradandó élménnyé vált és szerettem volna, ha még többször is megtörténik ilyen közöttünk. Azt meg már csak remélni tudom, hogy ő is szeretne ismétlést vagy éppen élményfelelevenítést. Vonzó volt, talán túlságosan is, ami nem tetszett, bár nem is csodálom, hogy az a vénember rá akar mászni, jut is eszembe... Jobb lesz megjegyezni az arcát, majd még elkapom egy csevegésre és megszabadítom pár fogától.
Kérdésére hirtelen nem is tudom, hogy milyen választ adjak, elgondolkodom.. Nem igazán a pia miatt jöttem és talán egy pohár whiksytől jobban menne a gondolkodás és a beszélgetés, mégis inkább nemet mondok. Nem akarok semmi mást, csak őt. - Hiányoztál Cody. - mondom neki halkan, de annál őszintébben és ha a szemeibe néz, akkor láthatja, hogy mennyire komolyan is gondolom. Bár belátom és aláírom, hogy a jelek éppen nem ezt mutatták, ahogyan a kerülés sem, mégis csak akkor tudjuk megtapasztalni egy ember vagy egy dolog hiányát, ha nincs a közelünkben. Mondjuk kissé túlzásnak találom, amikor a párocskák már akkor dobálóznak a hiányzol szóval, amikor együtt vannak, minek? De komolyan, minek kell ilyen nem is tudom milyennek lenni?
HA engedi és nem húzza el a kezét, akkor megfogom és ujjainkat össze is kulcsolom, majd a pultra rakom, miközben rá nézek. Legszívesebben megcsókolnám őt, de az már túl meredek lenne és lehet, hogy úgy el küldene a halál faszára, ahogyan először is tette. Na nem mintha most legalább nem lenne oka erre. - Sajnálom, hogy eltűntem, de... Időre volt szükségem és arra jutottam, hogy... valamiért szükségem van rád. - még sosem kértem senkitől sem ilyen őszintén bocsánatot és remélem, hogy nem fogja visszautasítani. Tényleg csak időre volt szükségem, hogy elrakjam magamban a dolgokat, na nem mintha a véleményem változott volna azóta. Még mindig rohadtul nem örülök neki, hogy itt dolgozik... 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty2018-05-14, 15:09



Quinn & Cody





Curtney-nek épp választ adnék, úgy ténylegesen, mikor is meghallok egy ismerős hangot. A bárszéken ücsörgő hölgy egyébként roppant dekoratív és szemet gyönyörködtető.
Mikor Quinn felé fordulok, az arcomra kiül valami, aminek következtében Courtney csak rám vigyorog és tovább is áll. Én pedig nézek még egy néma másodpercig a vörösre. Aztán oda lépek hozzá. Szám sarkában egy félszeg mosoly bujkál. Semmi különösebben feltűnő.
- Mivel szolgálhatok? Vannak kiváló boraink, égetett szeszek, koktélok, pezsgők és még sok más. Esetleg adhatok egy itallapot? - Kérdem illedelmesen, mintha ő is csak egy vendég átlag vendég lenne. A Varjú egyébként lenyűgöző még a laikusoknak is. Pazar pompa, fényűzés mindenütt. Olyan mint egy igazi new york-i swing party az 1930-as években és valami modern groteszk cirkusz mindenestül. Ha az ember csak a száját tátani tér be is bőven van mit néznie. Bár azért a fal mellett sorakozó boxos asztalokon a rúd és a rajtuk vonagló ezerféle ember kellően beszédes életkép.
Rajtam egyébként egy elegáns sötétbordó ing van, vállaimon a hely apró hímzett cégére, ingujjaim jelenleg fel vannak hajtva. Ingemen lazábbra hagytam a gombolást a nyakánál, most a nyakkendőm is hiányzik. Fekete, vasalt vászon nadrág, egy elegáns, kényelmes cipő, ami a pult miatt most nem látszik. És az elmaradhatatlan nyakba akasztott fekete pultos kötényem aminek a hasán egy hímzett arany-ezüst varjú díszeleg stilizált felül nézetből. Kitárt szárnyai pedig a derekamat ölelik, a kötény kötőjét követve. Hajam jelenleg hátra van fésülve, de nincs se lenyalva, se az elszabadult tincseim különösebben szigorú kordában tartva, így ad egy laza sármot, kicsit férfiasabb küllemet a fejemnek.
Várom hát Quinn válaszát vele szemben megállva, mit is szeretne inni.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty2018-05-14, 13:38


Cody && Quinn

Nem kellett volna kerülnöm vagyis nem tudom, hogy ő ezt az egészet hogyan fogja fel. Csúnya volt tőlem, hogy csak úgy ott hagytam őt, mert nem csak le kellett volna oda raknom, mint egy csomagot aztán lelépni. Mindössze csak időre volt szükségem átgondolni a dolgokat, mert kissé zavar a tudat, hogy milyen helyen dolgozik. NEm éppen az erkölcsről híres a hely és nem is tudom, hogy ő miként került oda be és ki ajánlotta neki a munkát. Ha tehetném megtiltanám neki, hogy ott dolgozzon és azt sem engedném, hogy egyedül menjen az utcára, de kije vagyok én? Hát ez az, senkije... Másnap már eléggé megbántam, hogy azt tettem, hiányzott, jó lett volna vele lenni, de egyszerűen nem akartam találkozni vele. Szégyelltem magam és nem is tudom, lehet elküldött volna a halál faszára egyszerűen, belőle kinézem és nem is tudom... már a helyzet is magától adta, hogy kerülöm őt és nem szeretnék vele találkozni. Talán jobb lenne őt felkeresni és beszélni vele, de ott van az a kurva sok, "mi van ha..."
Levelet akartam neki írni, írtam is párat, amiben leírtam, hogy mennyire sajnálom, hogy egy fasz voltam és remélem meg fog nekem bocsátani egyszer, de mindegyik összegyűrve a tűzben végezte. Végül ő nem írt nekem, ami azt jelenti, hogy csak nem utált meg annyira, hogy látni sem akar, de.... Oh. Vajon ő mit gondolhat? Ebbe bele se gondoltam, mi van ha azt hiszi, hogy nem érdekel engem? Pedig ez hülyeség és szeretném tudatni is vele, de hogyan és mikor? Na ezt nem tudom... Több emberrel is beszéltem és megkérdeztem őket ilyen feltételes módban, hogy... van egy ismerősöm és az én helyzetemet meséltem ennek az ismerősnek a keretében, végül pedig mindenki azt mondta, hogy fel kéne keresnie a srácot minél előbb. Magam is tisztában vagyok azzal, hogy mekkora gyökér tudok lenni az esetek nagy részében, szóval ehhez talán nem is kellett volna megerősítés.
Szombat van, már egy hete nem látta és valami furcsa módon hiányozni kezd, főleg mikor a nappaliba sétálok... Talán tényleg itt lenne az ideje összeszedni magam és elmenni a csodás munkahelyére. Elmentem lefürödni és utána felöltöztem, belőttem a sérómat és már készen is álltam az indulásra. Felmarkoltam egy kis pénzt és... elindultam. Nem mondom, hogy út közben nem terveztem visszafordulni, hogy nem akartam inkább annyiban hagyni a dolgot, de még sem álltam meg, látni akartam, hallani a hangját és beszélni vele, nem tudtam kiverni a fejemből és nem leszek hazug, szívesen belemarkolnék megint a kis formás fenekébe.
Végül mikor beérek már mennék is a pulthoz, de meglátom, hogy valakivel beszél, tisztán hallom, hogy miket mond neki a faszi, persze felbaszom magam, de... kíváncsi vagyok, hogy hogyan reagál az egészre, így nem megyek oda. Megtudja magát védeni és tudom már én is, rendesen le tud másokat koppintani. Csak csendben figyeltem és azt is kihallgattam, hogy a barátnőjével vagy mit tudom én kivel cseveg, kihallgattam, hát ez remek... De mindegy is, már... - Esetleg kaphatnék valamit inni? - próbálok másmilyen hangon beszélni, mintha nem én lennék az, jóval messzebb álltam a pultnál, mint az a csaj és mikor rám pillantott, csak elmosolyodtam és a szemeibe néztem. Tényleg hiányzott nekem ez a gyerek... Ejj-ejj Coy, mit művelsz velem? 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty2018-05-14, 04:57


Axel & Cody





Eltelt egy bő hét és Quinn épp úgy kerül, mint miután abban az isten háta mögötti helyen össze futottunk. Mit mondhatnék? El kell ismernem, ha nem akarja, elég nehéz megtalálni! Ezúttal azonban nem írtam neki levelet. Bár már latolgatom két napja, miközben szüntelen nyugalomra csitítom magamat, hogy hagyjam! Hagyjak neki időt! Közben egyre inkább úgy érzem, arra hagyok csupán időt neki, hogy teóriákat alkosson magában. Erről persze sürgősen lebeszélem magamat! Quinn értelmes srác, nem hiszem, hogy teóriák gyártásával hergelné magát... Legalábbis mélységesen remélem!

A Varjú továbbra is egy csoda számomra. Ez a hely, megannyi ember szorgos munkája, hogy létezhet. Hiszen üzemeltetni nem kis tőkét és szervezettséget igényel. És akármiféle hely is legyen, ez nem egy olcsó igénytelen kupleráj. Tény hogy nem egy erkölcsös hely, és az itt köttetett nem csak húsra menő üzletek, sem a legtisztábbak, attól még meg van a maga tiszteletet parancsoló atmoszférája! A sötétebbik oldala pedig még mindig nem ért el. Még mindig nem lett belőlem egy kis rohadék spicli, pedig valami félelmetes mennyiségű információ áramlik át rajtam is. Hiszen sokan találnak be, vagy kötik meg rögtön előttem az adott üzletüket. Egyetlen embernek említek bármit is, amiről úgy vélem, érdekes lehet számára, de néha úgy is felszínre bukkan mindenféle, hogy csak mesélek neki az estémről egy, a maga elbaszott módján családiasnak nevezhető reggeli mellett. Ez a személy pedig nem más mint Nox.
A Varjúban nem tudják, hogy bármiféle rokonság lenne köztünk, csak azt, hogy ő hozott ide kicsit talán több mint egy éve, akkor még csak tizennyolc sem voltam.

A hely egy egy este, olyan akár egy megvadult aréna. A színpaddal, az emeletes, körkörös kialakításával... Tényleg arénaszerű az egész. A zene átlüktet mindent, ahogy az illatok szagok, is töményen megülik egy idő után a levegőt. A nyüzsgés, a zsivaj általános jelenség én pedig, ma eldöntöttem semmi nem szegheti kedvemet! A zene kiváló ahhoz, hogy pulton belül a ritmust követve zsonglőrködjek a poharakkal, mixer pohárral és még jó pár táncos elemet is bele vigyek a mozdulataimba. Sajna ezen az eszeveszett estén egyedül vagyok így alaposan megdolgozom a pénzemért!
De nem bánom. Részben most inkább segítség levezetni a felgyűlt feszültséget.
Keserédes méreggel mélyen magamban, egy beágyazódott tüskével, amit az értetlenség szült... na meg a kommunikációnak a mélységes hiányolása, ezzel együtt is sikerül ma nem rágódnom! Sőt, az egész oldódni látszik. Új elhatározásaim születnek! Nagyjából az, hogy mindegy mi lesz holnap, mindenképpen megkeresem Quinnt, ha kell belógok a klubbhelységbe, vagy körbe kérdezem a világot! Akkor is rábukkanok holnap! Beszélni akarok vele!

Gondolataimból a hely mérséklődése térít magamhoz. Lassan lassan elkezdtek az emberek elvonulni az emeleti szobákba, lakosztályokba. Mint az ahogy  általában tíz és hajnal között szokott lenni.
Rengeteg az ismerős arc akiket műszak elején derűvel köszöntöttem és akikre most is rá- rá mosolygok vagy intek.
Aztán egyszer csak oda lép a pulthoz egy különösen jól öltözött látszatra is dúsgazdag varázsló és a legdrágább likőrt kéri. Mire a végére ér a likőr elemzésének, ami nagyjából három mondatot vesz igénybe, már elé is teszem egy kecses kicsike kelyhű talpaspohárba töltve. Rám emeli és fel is hajtja. Mennék tovább a dolgomra, mikor is a mellénye belső zsebébe nyúl és elém rak egy nagyobb szütyőt, amiből látványosan pereg ki a temérdek galleon.
- Ezer ötszáz. És légy a vendégem ma estére! - mondja és félre érthetetlenül kaján vigyor kerül a fejére. Egyébként egy ötvenes művészféle fickónak néz ki.. Az egészre csak szelíden elmosolyodom és közlöm vele a válaszomat.
- Igazán hízelgő az ajánlat, de az én munkaköröm a pultig terjed, alá már nem.- hangom bár kedves, nagyon is határozott.
- A második emeleten számtalan olyan személyt találhat, aki repesve várja, hogy eleget tegyen jó uram igényeinek. - erre a fazon neki áll licitálni és háromezerig meg sem áll, mindannyiszor, ahányszor elutasítom, valamivel nagyobb összeget mond. Végül meglátom Kellaryt és le is intem, majd elhadarom neki a szitut és hogy irányítsa már tovább az illetőt mert hogy én nem vagyok eladó! Kellary pedig készségesen tovább is viszi a tagot hál égnek! Sóhajtok egy orbitálisat és ekkor Courtney ül a pulthoz az egyik magas bárszékre.
- Csak nem megint egy kitartó licitáló?- szürcsölni kezdi direkt az italát a szívószálon keresztül.
- Mi van ma az emberekkel? A homlokomra van írva valami?! - méltatlankodok, mire Courtney hunyorogva, mintha nem látná rendesen a fejemet végigmér, aztán kiábrándulva vállat von. - Nem. Nincs semmi a fejeden! - rágcsálja a koktélcseresznyét - Zárás után össze ülünk kicsit a csajokkal, velünk tartasz? Lehet lesz egy kis... extra is.~ nagyon hívogatva néz rám és játszik azzal a koktélparadicsommal.
- Meséltem már miért hagytam el az ilyen éjszakai kiruccanásokat. Ne csábítgass vissza. Holnap különben is suli...- nem mintha ez panasz lenne, tényleg jót tett, hogy felhagytam a kiruccanásokkal.
- Ó igen persze el is felejtettem, hogy Miss Cölibátussal van dolgom! - csipkelődik egy szenvtelen mosollyal, némi maró gúny azért vegyül bele, mire én csak felé fordulok, nézek rá, majd egy félkomoly arccal két ujjamat a számba veszem és látványos megnyálazás után jelképesen feldugom felé a levegőbe. Erre persze mindketten elröhögjük magunkat. Jól esik ökörködni, még ha ilyen jellege van is. Senki nem ér senkihez és nincs is szándék. És ez így nagyon jó!
- Na és mi van a sráccal? - dobja be a remek kérdést, mire apránként lefittyed a mosoly a fejemről, majd vonakodva kelletlenül vállat vonok Courtney bánatára.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty2018-05-14, 03:53


XXX



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.


A hozzászólást Cody L. Martimor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-01-31, 10:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Aranyvarjú-
Ugrás: