ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 07:22-kor
Alison Fawley


Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Alison Fawley
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Sheree Parks
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Bárpult I_vote_lcapBárpult I_voting_barBárpult I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70716 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2020-01-29, 14:15







Ivor &Janette



Aranyos vagy sem a megnevezés, sajnos olyan körökben nőttem fel, ami nem engedte meg, hogy másképp fogalmazzak. Bár igyekeztem ezt prűdséget lerázni magamról, azért szerettem azt hinni, hogy azok az idők, ha mást nem is némi eleganciát, és tartást adtak nekem. Talán tényleg keveset tudtam bizonyos dolgokról, és talán tényleg naiv voltam. Főként, hogy Jake, vagy Dylan nélkül jöttem ide, akik megvédhetnének...
Arra ahogy újdonsült parterem leszúrja a pultost jót derülök. Na igen. A pultosok mindig sokkal többet hallanak, és tudnak, mint látszik. És mindig megtartják maguknak. Legalábbis ez a sztereotípia, ami nyilván nem mindenkire igaz.
Valahogy tartom az fura kinézetű ismerős tekintetét, mégis játszik valami könnyed és elbűvölő mosolyféle az arcomon. Eltűnődöm, hogy min töprenghetem velem kapcsolatban? Talán én is emlékeztetem valakire?
S bár a kérdésre, hogy milyen gyakran jár ide nem válaszol, a kérdése mégis azt sugallja, hogy elég gyakran. Van benne valami pimasz, és provokatív. És most? El kéne fogadnom az ajánlatát, vagy vissza kéne utasítanom? Fogalmam sincs, mert még nem voltam ehhez hasonló helyzetben sem.
- Legyen. Csak Ön után. Mi is a neve?   - teszem fel talán kicsit pimaszul a kérdést, amikor döntök végre.
Talán nem kéne vele mennem. Talán csak meg akar dönteni és kész. De azzal nyugtatom magam, hogy úgysem tehet semmit, amit én nem akarok. Meg tudom védeni magam tőle ha kell. Auror családban nőttem fel. Ezt mantráztam magamban egészen kislány koromtól fogva. Úgy lett a lényem része ez a hit, hogy észre sem vettem.
Ugyanakkor talán a fickón keresztül közelebb kerülhetek a hely rejtett üzelmeihez, és azokon keresztül az apámhoz is. Ezt a lehetőséget pedig nem szalaszthattam el. Így inkább csak felhajtottam a koktél maradékát, és a pulton hagytam a poharat.


♫ Zene ♫ Ruha
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2020-01-09, 19:10


Párt keresni... Erre a szóra csak kissé kételkedve nézek rá. Milyen aranyos megnevezés... Kattan bennem valami, hogy a lány bizony vagy kevesebbet tud mint gondoltam, vagy többet tud, csak szeret ilyen kis szendének mutatkozni.
Végül pár pillanatnyi fürkészés után úgy döntök, valóban igen keveset tudhat bármiről és kissé még naiv is a megközelítése.
Ekkor a tekintetem a pultosra vándorol egy halovány kioktató dögvigyorral.
- Louis! Gyakorolnod kéne még a hallgatózást! Cody legalább úgy csinálta, hogy ne tűnjön fel! - szúrok oda, mire a pultos valóban vissza vonulót fúj. Én pedig a lányra függesztem a tekintetemet. Valamiért annyira ismerős de meg nem tudom mondani miért.
Utálom, amikor valaki akivel az idők folyamán jóban lettem, volt valakije aki fontos volt neki, és amikor találkozom az illető valakijével a későbbiekben valamilyen formában.... Minden ilyen személynek van egy különös visszatükröződés a lényében, ami miatt tudom, hogy valaha valakihez tartozott, aki nekem jelentett valamit... De kihez? És ki volt ő akkor? És ki most?? Ilyenkor mindig elkezd egy érzés rágni. És épp ez az érzés ami arra késztet, hogy ne pultos füle előtt beszélgessünk a továbbiakban.
- Mit szólna, ha járnánk egyet az emeletek nyugalmában? És közben talán még betekintést is nyerhet, mennyivel többminden van itt, mint azt a felszín mutatja... Mit szól? - ajánlom fel számára, miközben hanyag mozdulattal, oda sem nézve, dobom a pult mögött megbújó kukába az üres gyümölcsleves dobozt.
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2019-12-09, 17:42







Ivor &Janette



Bár megnézem az idegen furcsaságait, az arcomon csak egy enyhe mosoly játszik. Nem tűnik úgy, hogy megbotránkoznék, vagy bármi más módon zavarna a kinézete. Sőt. Érdekes. De ennek ellenére sem fogok kitalálós asszociációs játékot játszani vele.
- Sajnálom a barátját. - nem vagyok annyira tapintatlan, hogy a barátja halálának körülményeiről faggassam. Ugyanakkor talán magától is mesél róla. Már ha nem túl kényelmetlen neki.
- Valóban nem párt keresni jöttem. Inkább csak szeretem meglepni olykor még magamat is. - kortyolok bele az italomba. Édeskés, gyümölcsös éppen annyira, amennyire kell. Az ujjaim finoman játszanak a koktélhoz járó kis napernyőn.
- És maga? Gyakran jár ide? Ez egy elég érdekes helynek tűnik. Valami azt súgja ezen a helyen sokkal több minden történik, mint azt a felszín mutatja.- kérdezem végül. Ki tudja, talán kiderül, hogy egy törzsvendég, aki már apám idejében is idejárt. Esetleg ismerte apámat. Persze első körben nem kérdeznék rá így nyíltan. De hátulról talán tényleg kiszedhetek belőle valamit. Vagy nem. De valahol valakinél csak el kell kezdenem a nyomozást.
Végig pillantok kétségtelenül túl giccses bárpulton, és termen. A magam részéről a sokkal kifinomultabb, és letisztultabb eleganciát kedvelem. De ennek a hivalkodó berendezésnek is nyilván megvan a maga oka. Nem utolsó sorban bizonyos körökben forgó emberek becsalogatása is üzleti és más ügyekben. Ezek legalitása pedig erősen megkérdőjelezhető. Több ez a hely, mint egy sima kupleráj. Ebben biztos vagyok. De újdonsült ivócimborám is megerősíthetne ebben...


♫ Zene ♫ Ruha
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2019-12-06, 01:20


Ha annyira megnéz, főleg ha a közelembe is foglal helyet, észre veheti az olyan részleteket, mint hogy a szemeim nem csak a fények miatt tűnnek fakó zöldessárgának, hanem valóban van egyfajta állatias színtartomány az íriszemben, aminek mindez mellé, nagyobb is valamivel az átmérője mint amekkora az emberi szivárványhártya lenne. Nem lehetne macskaszemnek nevezni, mivel a pupillám így első ránézésre kerek.
Feltűnhet számára, hogy a szemeim alatt, az ajkaimon, és az államtól indulva a torkomon végig olyan mintha nagyon finom vonalú hegtetoválások borítanának. Van mintázata valahol emlékeztetheti az ujjlenyomat vonalainak vonulatára is, vagyis egyáltalán nem olyasminek tűnik, mint amit az ember csak úgy magára varrat kedvtelésből, főleg nem hegtetoválás gyanánt. Ahhoz ráadásul túl aprólékos "munka". Az ing laza gombolása miatt látszik, illetve inkább csak sejthető, hogy a torkomon túl a mellkasomon is folytatódhat ez a minta.
És ha annyira megnéz, akkor könnyen feltűnhet neki, hogy a kézfejem valamivel keskenyebb, az ujjaim pedig valamivel hosszabbak, ha valamihez hasonlítani kéne emberi léptékben, akkor olyan tipikus ázsiai kezeim vannak. Emellett, a minták a tenyeremen, ujjaim belső felén és valamennyire az alkarom belső felére is felfutnak, ami hála a felhajtott ingujjamnak szintén látszódnak. Az egész olyan mint egy állatnak, a "hasi oldalán" mikor eltér a mintázata a többi részétől.
És bár beszéd közben most kevésbé artikulálok mint egyébként amennyire szoktam, talán egykedvűségemnek köszönhetően, de így is el elcsíphető, hogy a fogaim is hordoznak ragadozó jegyeket.
Ha valaki gyorsan ítél, gondolhatja vissza maradott animágia kísérletnek, továbbra is akár metamorfnak, vagy egy nagyon öreg vérfarkasnak, átoknak, félre sikerült kísérletnek, vagy a részben állatias jegyeket, fallikus kompenzálással is azonosíthatják... vagy valami teljesen más cuccnak... ki tudja mindebből ki mire következtet... Remek asszociációs játék válna belőlem...
Nézek rá és meg kell állapítanom, hogy helyes válasz. A kölyök halála nem csendben sunnyogva fű alatt történt, hanem kapott némi visszhangot. Ettől még nem kellett, hogy ismerje, hírből sem természetesen. Viszont ezzel a válasszal azt a kényes kérdést is kikerülte, hogy egyetemista-e. Ez már csak azért is ügyes részéről, mert az egyetlen varázslóknak és boszorkányoknak fenntartott egyetem Angliában az a Roxfortban van.
Ügyes védés, még ha nem is szándékos. Megejtek rá hát egy mosolyt és elfogadom a pohárköszöntését.
- Meghalt. - válaszolom a kérdésre meglehetősen egyszerűen. Sajnos én és a moralizálás sosem voltunk jóban és főleg, ha annyi élőlény elvesztését éled meg, mint amennyit huszonöt ezer év alatt elveszthet bárki... Persze ettől még nem lesz értéktelenebb egyik sem, csak sajnos már egyre kevésbé hat meg. Kiábrándító.
De, hogy ne kelljen feltétlen Codyról beszélnem, vagy arról, hogy és mindehhez én hogyan viszonyulok, egyszerűen vissza kérdezek. Pechére megkapja a figyelmemet és a tekintetemet, ami valószínűleg az egyik legmélyebb dolog lesz számára, amit eddig tapasztalhatott bármerre is. Kortalannak és végtelennek tűnik, örökké éhes, fürkésző, hangulata miatt pedig állandóan követeli, hogy bele nézzen a másik. Nem mellékesen egyébként elfelejtettem pislogni is már egy ideje, amúgy sincs rá kifejezetten gyakran igényem, így talán kicsit hátborzongató is az egész összességében.
- És magácska mi ügyben érkezett ide? - aztán még hozzá biggyesztem - Nem tűnik olyannak, mint aki partnert keres... Sokkal inkább.. ? - a hangsúlyomban benne van, a "javítson ki ha tévedek" és egyfajta ösztönzés, hogy annyi variáció van, így hát rá bízom, fejezze be a mondatot ő maga. Vagy formálja kedvére.
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2019-12-06, 00:03







Ivor &Janette



Nos, én kedvelem általában a furcsa alakokat. Mernek önmaguk lenni. Szerintem ez egy fontos tulajdonság. Én sem nézek éppen ki hétköznapian. Legalábbis ami a színes és tökéletes hajam, és úgy általánosságban a megjelenésem illeti. Egyéb iránt fura, hogy nem mér végig. Pedig egy ilyen helyen, amennyire én gondolnám ez természetes lenne. De talán egyszerűen csak úriember.
S bár megnézem magamnak a fehér inges fickó apró kis furcsaságait, de csak egy egyszerű kedves mosoly ami az arcomon játszik felé. Nem tudom, hogy tényleg metamorf-e, mint én, de akár az akár nem, én kedvelem a nem szokványos dolgokat.
Igaz tőlem már az is igen szokatlan, hogy betettem egyáltalán a lábam erre a helyre. De olykor szeretem még magam is meglepni. Főként ha ez közelebb vihet az apámhoz, vagy a vele kapcsolatos nyomozáshoz.
- Akkor a gyógyító barátodra! - emelem meg a színes koktélos poharam.
- Sajnos nem hiszem, hogy ismertem. Kevés gyógyítót ismerek. Mondjuk úgy más körökben forgok. Mi lett vele? Már ha nem vagyok túl tolakodó. - szinte alig észrevehető módon kerülök közelebb a fehér inges férfihez. Na nem intim közelségig, csak most már egymás mellett ülünk. A hangom lágy, és kedves. Ugyanakkor van benne valami őszinte kíváncsiság is. Ámbár az nem egyértelmű, hogy maga a fura fickó, vagy a gyógyító barátja története a kíváncsiság tárgya.


♫ Zene ♫ Ruha
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2019-11-22, 18:03


A megszólításra, fejemet a lány felé fordítom. Valóban van jó pár furcsaság rajtam. De azt mondják hasonló a hasonlót vonzza.
Egyébként egyszerű lazán gombolt fehér ing van rajtam, sötét farmerral. Öltözködésben talán én nézetek ki a legközönségesebben ezen a helyen. És bár nincs nyakig begombolva az ingem, a gallérom alatt egy amerikai nyakkendőt viselek, sakálos éremmel.
Megakad a tekintetem az arcán de nem is mérem végig, ami szintén szokatlan lehet egy ilyen helyen.
Van valami benne ami roppantul ismerős, de egyenlőre nem tudom hova tenni.
- Egy túl fiatal gyógyítóra. Két évet volt itt pultos. - majd minden különösebb lelkizés nélkül teszem hozzá poharamat ivásra emelve - Ha egyetemista vagy, talán még te is ismerted. - kortyolok egyet, majd vissza helyezem a poharat a pultra. Nem gondolom, hogy különösebben tovább haladna ez a beszélgetés, így nem igazán marasztalom szóban, bár a testtartásom nyitott, nem zárkózom el amennyiben tovább akarja vinni a társalgást. Ma este nem vagyok valami közlékeny és bőbeszédű, deeee talán felold amint valaki megrugdos.
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2019-11-10, 22:20







Ivor &Janette



Egy színes gyümölcskoktélt kapok végül. Illik hozzám, és a most éppen színes lila, kék, szőke melíros hajamhoz. A csapos bár legalább tizenegypár évvel idősebbnek néz ki nálam, mégis egész helyes. Bár nem a megfelelő alkalom ez a csapossal flörtölni. Bár, ha már itt volt akkoriban is, amikor apám itt járt. Ki tudja mit láthatott. Vagy nem látott. Talán nem is emlékszik annyian fordulnak meg itt. Áhh... túl sok itt a bár, és a talán...
Ahogy a koktélommal a kezemben körbepillantok, kezdem felmérni, hogy túl sok itt az ember, és nekem fogalmam sincs, hogy hol is kezdhetném a nyomozásom. Tény, hogy a csaposok sok mindenről sokat tudhatnak, de talán túl gyanús lenne, ha egyből rámásznék és egy évekkel ezelőtti vendégről faggatnám.  
A fülem akaratlanul üti meg a pár bárszékkel arrébb lévő pasi felemelt pohárral történő köszöntése. Fura, mert úgy tűnik egyedül van. És ahogy elnézem a vonásaiban is van valami különös. Talán ő is csak metamorf, mint én és szeret egyedien kinézni. Ez tetszik. És talán törzsvendég ő is, és talán jó kiindulás lehet, így egy elegáns mozdulattal lecsusszanok a bárszékről, és odalibbenek a fura fickó mellé.
- Kinek az egészségére iszik? Már ha nem vagyok indiszkrét. - szólítom meg csilingelő lágy hangon. - Nekem épp nincs kire pohárt emelnem. - búgom lágyan.
Miközben épp leszólítok egy idegen pasast, épp arra gondolok, hogy bizony ezt mennyire is tartanák hölgyhöz méltatlan viselkedésnek az egykori nevelőim. Szórakoztató, magam elé képzelni az arcukat, ha ezt a bűnös helyet, és benne engem látnának...


♫ Zene ♫ Ruha
Vissza az elejére Go down
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2019-11-10, 01:47


A régi pultos van most is; Louis. Lényegében amióta Cody felmondott. Azóta meg főleg, hogy a kölyök elszublimált. Egyhangú ez az egész nélküle. Soha többet nem fog egyetlen tökéletesen személyre szabott ital ajánlatot sem a vendégek elé rakni és sosem mondja többé egy egy tolakodóbb bókra, hogy "Mélyen sajnálom, de a munkaköröm csak a pultig terjed, alá már nem."
Hiányozna? Bizonyos szempontból még így is lehetne értelmezni amit épp érzek. Mit mondjak kedveltem. És bár Louis is jó vágású fickó. Cody olyan vonásokat hordozott ami életeken át húzott magával.

Az emlékére iszom is egy pohár barack levet.
- Csirio kölyök! - emelem is meg a poharat csak úgy a pult beltere felé. Louisnak jelenleg amúgy is lekötik a figyelmét így félre érteni sem lehet hogy neki szólna.
Másfelől ő is küllemre velem együtt tapossa a harmincas évei legelejét... Furán venné ki magát ha lekölyközném. Az más kérdés, hogy fényévekre vagyunk egymástól valójában.
A köszöntésem egyébként épp úgy hangzott, mint azoknak az egykedvű kiábrándult alkoholistáknak a szava, akik már számtalanszor vesztették el mindenüket.
Még jó, hogy csak proli baracklevet iszom.
Egyenlőre nem tűnik fel a dekoltált hölgyecske. Leköt az egyedi gyászom pillanatnyi illékony felhője.
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2019-11-09, 21:33







Ivor &Janette



Hogy mi is hozott pontosan az éjszaka kellős közepén egy ilyen helyre? Semmi jó. Ha ezt látnák a nevelőnőim... szemet forgatok a gondolatra, és jobban szemügyre veszem a helyet. Számomra talán egy kissé túl giccses. Ennek ellenére nincsenek illúzióim a helyről. Pontosan tudom, hogy miféle alakok, miféle nem épp legális üzleteket kötnek itt. Igen, ez a hely régóta tüske már az Aurorparancsnokság szemében. Ezt is jól tudom. Ahogy abban is biztos vagyok, hogy nem kis fejmosást kapnék Jake-től, a bácsikámtól, vagy akár magától Shawn Griffintől, a híres auror főparancsnoktól. Szerencsére egyiküknek sincs a leghalványabb fogalmuk a ma esti tartózkodási helyemről. Minő mázli.
Ami viszont valójában idehozott, hogy megtudtam az apám az eltűnése előtti este ide jött. Meglehet itt látták utóljára. Vagy talán valaki innen tüntette el. Vagy talán... áhh... felesleges ideg találgatni. Azonban ki kell derítenem, hogy mi a fene történt ezen a helyen akkor, csaknem négy éve. Mit keresett ezen a helyen az apám? Nyomos ok nélkül biztos nem jött volna ide.
Mélyet sóhajtok, és leülök a bárpulthoz. Mélyen dekoltált kék tökéletesen divatos felsőm, fehér szoknyám és magassarkú cipőm tökéletes összhatást kelt. Selymesen manipulative hangon szólítom meg a csapost.  
- Heló! Van valami különleges ajánlatod számomra? Úgy értem az italok terén. - a legangyalibb, és legbájosabb mosolyom villantom felé. Nem is olyan rossz. Végül is egész helyes srác is lehetne, ha csak úgy flörtölni, és szórakozni akarnék.
Nem is sejtem, hogy ez az este még bőven tartogat meglepetéseket. És nem a dekoltázsom mérete az egyetlen, amivel felhívom magamra figyelmet...

♫ Zene ♫ Ruha
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-07-31, 00:18


Nox gyors látogatása hamar véget ér, mert egy ígéretes nagyhal kéri ki az idejét némi üzletre és hőn szeretett Porcelán Szellemem kettesben hagy bennünket a pultban.

Kicsit megszédülök és le kell ülnöm egy rekeszhalomra, de pulton belül maradok. Addig megkérem, hogy Quinn pultozzon helyettem. Ha valami van, úgy is segítek, hiszen itt vagyok...

Elmélázva nézegetem a vörös csodát aki előttem serénykedik. Elismeréssel adóznak neki a vendégek és a személyzet további tagjai is... Ezen meg sem lepődök. Féltékenység helyett viszont csak büszke vagyok rá, meg hálás.
Így a rekeszen ülve relaxálhatok azokra az izmos, formás farpofáira, combjaira, hátára amit a pultos cucc remekül kiemel...
Egy-egy megszólítása szakít ki abból hogy el ne csöppenjek... Kellemetlen. Azt hiszem becsavarodtam!

A mai este... akárhogy is zárul, azt hiszem nagy remények dagadnak a mellkasomban.. Félek ezektől a nagy reményektől... Rettegek tőlük, mégis esélyt adok a létezésüknek.
Valószínűleg ez lesz a vesztem is.

Azt hiszem épp eleget méláztam és tovább gondolni bármit is gondatlanság és nagy hiba volna! Így veszek pár jó mély lassú levegőt és irány vissza a pultba!

JÁTÉK LEZÁRVA



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-06-19, 17:45




Szösszenet







Heveny báj, stabil kiállás, valahol kesernyés, mégis megnyerő sárm... Ha tudom hogy ilyen ifjúk sürögnek-forognak a Roxfort ódon falai között, talán még én is kijártam volna. No nem mintha rajtam múlott volna.
De koncentráljunk a jelenre. Előttem két daliás legény, közöttük tagadhatatlan vonzalom, s egyikük történetesen az unokaöcsém. Felelősségteljes nagynéniként, esetleg önjelölt gyámként talán aggódnom kellene, de kérlek, munkát adtam neki London legnevesebb bordélyházában, azt csinál amit akar. Én csupán gyönyörködöm a termésben.
Kecsesen a pulthoz libegek, fél fenékkel már a cikornyás bárszéket támasztom. Röpke percek telnek el csupán, s már kézhez is kapom Aranyerem - hiába, nem tudok betelni ezzel a kis nyelvbotlással. Sanda mosollyal pillantok Codyra, miként is bemutat újdonsült barátjának, akinek - szokásomhoz híven - kezet nyújtok. Kézcsókra természetesen, szigorúan tenyérrel lefelé.
- Nem csalódtam az ízlésedben. - sugallom lágyan, miszerint szívesen látnám Quinnt szerény hajlékomban, ha netalántán a Varjú már nem lenne elég kettejüknek. - Impozáns férfiemberekből sosem elég. Pláne a itt, a pultban. - vérvörös ajkaimhoz emelem ugyancsak vérvörös italomat, majd gyengéden játsadozni kezdek a pohárban lötyögő nedűvel. - Nem is rossz. Kezdők szerencséje? - s amíg válaszol, vígan fürdőzöm csábos tekintetében. Szó se róla hogy be kívánom cserkészni, csupán lételemem a kacérkodás.
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-06-17, 17:30



Quinn // Nox // Cody





Az este ahhoz képest fennakadások és további bonyodalmak nélkül telik. Tény hogy mindkettőnket megbámulnak, bár engem már kevésbé, megszokott arc vagyok. Szóval max aki akar valamit, de mind el lesz hajtva szépen udvariasan. Az egyéb tekinteteket meg már fel sem veszem. Nem azért vagyok itt, hogy ezekkel foglalkozzam.
Azért megdolgoztatnak mindkettőnket ma este is. Még ha csak hullámokban.
Aztán egyszer csak Nox lép a pulthoz és rögtön rendel is. Mindig örömmel fogadom a jelenését, most valahogy mégis annyira elmerültem valamiben... vagy valakiben, hogy a felbukkanása meglepetésként ér.
Nem szólok közbe a jelenetükbe, hiszen Quinntől kérte a koktélt... Oké azt a mosolyt megjegyzem magamnak! De jelét nem adom annak, hogy egy ilyet én is szívesen fogadnék. Majd eljön az ideje. Vagy nem. Amennyiben ez a gyönyörű mosoly csupán a közönségnek szólhat... nos az esetben, sosem szeretném, hogy részesüljek belőle.
Mikor Nox átveszi a koktélt, akkor szólalok meg hol az egyikre, hol a másikra mosolyogva... bevallom elönt egy kicsit a lámpa láz.
- Nox, ő itt Quinn, Quinn ő itt Nox. - a teljes bemutatkozást rájuk bízom. egy apró mondatot toldok csak még az egészhez somolyogva, némileg vörös képpel. Elvégre mégis csak az egyetlen élő rokonomnak mutatom be a srácot épp...
- Ma estére beinvitáltam a pultba Quinnt. Gondoltam miért ne? Remélem nem gond. - beharapom a számat a mosoly mégis a képemen marad. Mint egy kibaszott vadalma. Jeeeeejjj!~



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-06-16, 20:10


Cody && Quinn

Sose volt baj a memóriámmal, sőt, eléggé jó volt, hogy megtudjak mindent jegyezni amit csak kell. Most sem volt ezzel gondom, könnyedén megjegyeztem mindent, amit nekem Cody mondott és csak csináltam azt, amit kellett, nem is volt olyan nehéz ez az egész dolog. Na jó, azért olyan profi, mint ő nem voltam, de azért megálltam a helyemet mellette. Nem tudom, hogy lát a tulaj és nem is tudom, hogy mit fog gondolni az egészről, talán kivág innen, mint macskát szarni. Majd talán megpróbálom levenni a lábáról őt, tudok úgy mosolyogni, hogy benedvesítsem a nők bugyiját. Na nem mintha annyira érdekeltek volna a nők és meg kell jegyeznem, hogy ebben a nadrágban tök jó segge van Codynak, olyan tolni való... Tolnám, mint a lopott biciklit. Na jó... Itt az ideje valami olyasmire gondolnom, ami lelohaszt engem és a kedvemet is... Beugrik Tommy képe.
Telik az idő, nincs időnk egymással beszélni, ami nem is olyan nagy, most tök jól belejöttem ebben az egész piagyártó dologba. Remélem büszke rám és imponál neki, hogy nem sokkal vagyok lemaradva. Sokan mosolyognak rám és egyesek fel is akarnak falni a szemükkel, egyre kevésbé tetszik nekem, hogy Cody itt dolgozik, őt is így nézik. Legszívesebben mindegyiknek lekevernék egye,t hogy bocs, ő az enyém és csak én baszhatom meg, de ilyet nem tehetek meg. Ők a vásárlok, az ő érdeküket kell szolgálni és szinte mosolyogva kell kinyalni a seggüket. Végül pedig elmeséli a sztorit, amin jót röhögök és már éppen megszólalnék, amikor egy elég kirívó ruhában megérkezik egy csinos nő a pulthoz.
Előveszem a legcsábosabb mosolyomat, azt a mosolyomat, amit még Codynak sem villantottam meg és figyelem a nőt. - Kérése számomra parancs hölgyem. - kacsintok rá a nőre, majd el is kezdem csinálni a piát. Ha bejönnének a nők, talán leakarnék vele feküdni, de talán kicsit rossz a szerszámom, mert nőkre egyáltalán nem reagál. Na nem minta ezt most fedeztem volna fel, elég régóta tudom. Figyelmesen megcsinálom a piát, majd kiöntöm pohárba és eléggé giccsesre csinálom, próbálom a nő ízlésének megfelelően csinálni. Komoly, kirívó és mégis visszafogott. - És itt is az ital, amit kért. - az előbbi mosoly még mindig nem tűnt el az arcomról és lerakom elé a poharat. Reménykedek benne, hogy nem rontottam el és nem fogja rám köpni az egészet. 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-06-03, 19:41




Szösszenet







Nincs is szebb látvány, mint a cikornyás ajtófélfának támaszkodva hőn szeretett transzvensztitám légies libegésén álmélkodni egy-egy fárasztó kuncsaft után. Meglepően sok időd tölt mostanság errefelé, következményképp bennem is - s hiába a függetlenség mámora, azóta mintha egy szemernyivel kiegyensúlyozottabb volnék, feltéve hogy ez lehetséges. De annyi szent, hogy többször kúszik mosoly vérvörös arcaimra, különösképp mikor szemérmetlen vigyorral közeledik felém, olyannal, mely sugallja az eljövendő piszkos pletykát, melyet már alig várt hogy kiteregessen nekem. Drága Courtney, mi  is lenne velem nélküled...
S most, hogy értesültem egy váratlan vendégről, ki felől drága unokaöcsém kezeskedik, akár tehetnénk is egy gyors látogatást a pultnál. Nagy ez a hely, felkeresni egy-egy ismerőst olyan, mintha a szomszédba ugranál át: itt lézengeni egy külön élet, egy külön valóság, mely élesen elszakad s elragad mindattól, amit megszoktál. Ez persze rám aligha érvényes.
Finoman ellököm magam a faltól, szemem sarkából ezredjére is megcsodálom az ódon, giccses, vöröslő tapétát, mely hiába dohos, és szívta már magába száz évek bagófüstjét, máig sugárzik belőle az alvilági elegancia.
Tűhegyeken táncolva lépkedek végig tompa koppanások közepette a gazdagon díszített padlószőnyegen, kifinomult magassarkúm talpa ajkaim pírját tükrözik, éjfekete ruhám pedig mint mindig: mutat, egyben eltakar. Egy jókora függöny alól kilépvén a centrumba felpillantok a hatalmas, páholyokkal díszített, több emeletes mennyezetre, végigpillantok a zsúfolt asztalokon, majd tekintetem a pult felé vándorol. Kizárok minden neszt, minden ingert, figyelmem egyetlen csatornán fut, mely az ott ácsorgó férfiúkba torkollik, s akarva akaratlanul is közvetíti felém elbüvölő gondolataikat. Érzem köztük a szikrát, a csibészes szenvedélyt, a vágyat, mely szüntelen átpozicionálja ki a zsákmány, s ki a préda. Ezt már szeretem.
Kecsesen kihúzom magam, s már-már vonulok a pult felé, le se véve enyhén felszegett tekintetem az újdonsült orcáról. Egészen bájos.
Odaérek, negédes mosolyt öltök, fél fenékkel helyet foglalok az egyik bárszéken, finoman a pultra támaszkodok, s pár másodpercnyi néma méregetés elteltével szólalok csak meg - a tőlem megszokott lágy, simogató hangon.
- Egy adaggal a legendás Aranyeredből. De ezúttal az új fiú készítse.
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-29, 20:49



Quinn & Cody





Ehemmm... hát igen kissé elszaladt velem a ló ehhez kétség sem fér.. De hát istenem! nem tehetek róla! Általában jól tartom magamat, de Quinn valahogy más. Vele nem érzem úgy, hogy váratnom kellene, vagy vissza fogni magamat, vagy bármi egyebet. De jól tudom, jelenleg a flancos munkahelyemen vagyunk! És marhára vissza kellene menni, nem plusz köröket tenni és enyelegni, bármennyire is jól essen!
- Egy kicseszett incubus vagyok... csak még én sem tudok róla.- vigyorodok el és kontrázok rá a mondatára.
Leszállok róla magam is. Kétség kívül kellemesen álldogálok, és ezt sajna a kötény sem takarja ki, szóval gondolatban keresek valamit, ami elveszi minden libidómat... szóval a családomra koncentrálok. Megköszörülöm a torkomat.
- Kis türelmet... Bocsánat, de nem fogok álló fasszal kisétálni.. KHMM! - némi pír a fejemre ül, de igyekszem nem arra nyáladzani, hogy Quinn-nek mennyire jól áll ez a szerelés... Megrázom a fejemet. Mantrázom magamban aaaa... mondjuk az év elejét... és szépen messze is menekül a libidóm minden formája.
- Oké azt hiszem mehetünk!-
A pultba lépve, Courtney csak ránk pillant némi sunyi vigyorral - Na mi van srácok, felszoptátok egymást? - közben átveszem az éppen beérkező rendelést. - Igen gyorsak lettünk volna nem gondolod? - azzal kihessegetem a pultból. - Minden esetre köszi, hogy tartottad a frontot!~ Courtney arcon csókol
- Igazán nincs mit szívecském! - letörli a rúzsfoltját az arcomról és tovább áll. Quinnt úgy méri végig, hogy azzal engemet hoz zavarva. - Ó csak nem új pultosunk lesz? - közben immár a pult elé sétál, a bárszékre csüccsenve pedig prédára les.
- Csak ma estére. - felelem egyszerűen és innentől Quinnre szentelem minden figyelmem. Elregélem neki, melyik pohárba milyen italt szoktunk "tálalni" az egyszerűbb, pl mindenféle limonádék elkészítését megmutatom neki, utána simán rá bízom már. Nem hiszem, hogy el fogja rontani bármelyiket is. Alapvetően a szeszeknél meg a boroknál, pezsgőknél csak a névvel lehet gond, de végig segítek neki. Biztos vagyok benne, hogy nem fog csődöt mondani, még ha elsőre nem is sikerül neki minden. A mixerrel való zsonglőrködést egyenlőre nem tolom rá. De épp úgy szórakoztatom őt is az ökörködésemmel meg az italtól pohárig és vissza való táncikálásommal, ahogy egyébként szokásom elütni az időt. Közben sztorizgatok neki. Akad néha üres járat is, amikor kb csak támasztjuk, a pultot, gyümölcsöt szelünk a koktélokba, vagy a hűtőket töltjük.
- Egyszer volt egy eset. Épp egy új italt mutattam be és olyan csodálatosan félre mondtam, hogy öröm volt nézni! - és vissza is idézem kiparodizálva önmagamat, nagy komolyan szónokolva az ital zamatáról és csodáiról aztán persze a receptúra bemutatására is kitérek, ami a lényeges rész:
- 1cl Smirnoff Gold
1,5 gránát alma szirup
0,5 passion fruit bitter
"Aranyér" névre hallgat.
Figyelem! Csak shekelve, vagy felrazva! Nem keverve!..
Képzelheted milyen arcot vágtak amikor ezt így halál komolyan végigregéltem, mint aki jól végezte a dolgát! -
vigyorgok mint a vadalma.
- Egyébként AranyVér névre hallgatott volna az a szerencsétlen koktél.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-29, 17:43


Cody && Quinn

Csak felvonom a szemöldökömet és bámulok rá pár pillanatig furán és próbálok nem belegondolni semmibe. Ha netalán tényleg mélyebb lesz a kapcsolat és be kell mutatnia a szüleinek, akkor az anyja levágja a faszomat machetével? Na mindegy, ebbe nem is gondolok bele, mert ha az ott lent nem lenne, akkor én sem lennék, nem tudok a farkam nélkül élni. Úristen, mikre gondolok, de egy ilyen édes... mondjuk egy kissé dilis, de akkor is édes gyereknek hogy lehetnek ilyen szülei? - Mi lenne, ha ezt a gondolat mentet kicsit később bontanánk ki? - aztán megejti, hogy egy olyan helyet keressek, ahol csak az én fognyomom lesz, ösztönösen lépek közelebb és siklik kezem a fenekére. Majd bele is markolok. - Akkor itt foglak harapdálni. - amikor pedig a sötét és érdekes humora kerül szóba, csak kuncogok egy nagyot és legyintek egyet. Nem is érdekel, nekem nagyon tetszik és bejön a humora.
Mondatára csak megforgatom a szemeimet. Erre inkább nem reagálok semmit sem, jobb lesz neki és nekem is, ha most erre tényleg nem mondok semmit.
Nem tudom, hogy mit kéne dolgoznom, mármint tudom, hogy mit kell tenni, csak még sosem csináltam. Kicsit félek, hogy mennyire leszek béna, talán túlságosan is béna leszek és nem fogok tudni semmit sem megcsinálni. Akkor tudom, hogy baj lesz, hogy bajba fog kerülni miattam és azt nagyon nem szeretném. De mindent megfogok tenni, hogy jó legyen minden, hogy miattam ne basszák meg, mert őt csak én baszhatom meg minden értelemben.
Végül pedig bekerülünk az öltözőbe és ad nekem ruhákat én ledobom a pólómat és felveszem az inget, azonban ő kellőképpen beindul. Érzem és látom is, hogy mennyire megmerevedett a huncutkája, ami megmosolyogtat. Amikor a homlokát az enyémnek nyomja és én csak lehunyom a szememet, kezeimet a derekára rakom és sóhajtok egyet. - Miket teszel velem, te démon... - sóhajtok egyet, majd elemelem a fejem és nyomok egy gyengéd rövid csókot az ajkaira, majd lerakom a padra, én felállok és elkezdem begombolni az ingemet, majd összeszedem magam külsőre és rápillantok. - Mehetünk szívem? 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-20, 23:44



Quinn & Cody





Jóízűen felröhögök. - Melyik vállamat szeretnéd? Amelyikbe anyám a levélkést vágta anno, vagy amelyiken meglőttek? - az a borzalmas, hogy tényleg komikusnak gondolom a dolgot. - Akkor már válassz valami olyan helyet, ahol csak a fognyomod lesz! Azt még szívesen is hordanám. - nem mintha fétisem lenne az ilyesmi...  még egy röpke kedélyes nevetés aztán elhal a dolog és Quinnre nézve inkább befogom. - Bocs... Elemem a sötét és groteszk humor... - megadóan vállat vonok. Nem tehetek róla tényleg az, és hát a saját dolgaimat legalább tényleg szívből kezelem humorral. Nem is értem, hogy vagyok képes így az empátiára...
- Amúgy... - kezdek bele egy játékos kajla vigyorral - A harapás nem is rossz ötlet a maflás helyett! Abból még bármi kijöhet két tányér hajítás között... - most épp igen, cukkolom a vérmérséklete miatt, de az arcomon látszik, hogy nem bántásnak szánom. Másfelől, valami hatodik érzék folytán, talán sikerül ráerősítenem a gondolataira.
Igazából... csak úgy vagyok vele, a pultozás betanulható szakma. Nem áll szándékomban munkásembert nevelni belőle, amit még korábban megjegyzett, hogy sosem dolgozott még... Nos most belekóstolhat egy aprócska szeletébe. Ha ez lesz az első és utolsó alkalom, hogy kétkezi munkát csináljon, hát akkor ez volt. Ha megteheti, miért ne? Bár elgondolkodtató, nem-e lesz így egy idő után szörnyen üres az élete? Felötlik bennem, hogy fogalmam sincs, van-e hobbija... Azt tudom, hogy kviddicsezni szeret, de úgy azon túl... a sulin túl..? Nézek rá és bizsergető kíváncsiság fog el Quinn lényével kapcsolatban.
Naná hogy viszonozom a csókot!
Átadom neki a váltásruhát és az agyamat megüli valami. Amikor magához húz a fenekemnél fogva, egyik tenyerem a csípőjére, másik a hasára simítom. Arra, hogy az ölébe húz, érzem hogy a szívem meglódul és az utolsó szótagját belé fojtom a folytatásával a csóknak. Szeretném vissza fogni magamat de... valahogy nem megy. Helyezkedek az ölében, lehetőleg minél közelebb a farkához. Érezni akarom, ha így több réteg ruhán keresztül, de akkor is... Ujjaim a hajába túrnak és eljön a pillanat, hogy bele markoljak, nem tépem meg, csak úgy jólesően... eleresztem a csókból és a nyakát és a fülét veszem célba. Érezheti rajtam, hogy most bármiben benne lennék.
Mégis ünneprontó leszek és pihegve, halkan szuszogva megerőltetem és  visszafogom magamat, legalább részben. Eleresztem mindenhogyan bár az ölében maradok és csak ölelve, homlokomat a homlokának döntöm. Igyekszem lehiggadni, nagyokat nyelek. De nem tudok megszólalni. Pedig kéne... Vissza kellene mennünk...



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-20, 22:20


Cody && Quinn

Csak felsóhajtok egyet a szavaira és próbálok nem bele gondolni, hogy most tudat alatt minek hihet engem. Nem akartam akkor sem gyomorszájon vágni, ahogyan most sem szerettem volna bántani ezt a rohadék Bobbyt, pedig megérdemelte, nagyon is megérdemelte. - Nem fogsz, ezentúl ha rossz leszel beleharapok a válladba. - jegyzem meg kuncogva és remélem, hogy értékelni fogja. Mindennek ellenére én komolyan gondoltam, hogy szerintem ezentúl bele fogok harapni a maflások helyett. Érdekel, hogy milyen lehet a bőrének íze, na persze nem akarom őt megenni, egyáltalán nem, csak na... Ez ilyen kíváncsiság, mindenki szokott valamire kíváncsi lenni. Ebből nem fogok már jól kijönni, túl sokáig magyaráztam, na mindegy.
Szerettem volna elhinni, hogy ügyes leszek és hasznos mellette a pultban, de nem hiszem. NA ez nem azt jelenti, hogy nem fogok megpróbálni minden tőlem telhetőt. Vajon mit lát bennem? Látja bennem azt a hétköznapi átlagos munkás embert, akit én még sosem véltem felfedezni magamban?
Végül pedig elindulunk az öltöző felé, közben nem mondok semmit, semmi olyat, ami rossz lenne, inkább örülök neki, hogy ilyen jól sikerült a csók és az is nagyon tetszett, hogy viszonozta. Ha nem tette volna, akkor már talán sírva futottam volna el innen. Leveszem a pólómat, így teljes betekintést nyer a meztelen és kidolgozott felsőtestemre. Felveszem az inget és még mielőtt begombolnám az ingemet, odalépek közel hozzá, kezem a fenekére rakom és rámarkolok, majd megcsókolom őt. - Imádom a testedet, imádom a személyedet. - suttogom az ajkaiba, majd végül leülök az egyik padra és ölembe húzom őt. 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-19, 22:49



Quinn & Cody





Hallgatom és látom rajta, hogy bele feszül.
- Épp annyira megérdemelte, mint én legelőször. Csak bele gondoltam, nem biztos, hogy meg tudom ígérni; nem lesz olyan helyzet, amiben ne érdemeljek ki egy újabb maflást. És ezzel a gondolattal kissé ijesztő volt szembesülni. - aztán villámgyorsan két kezemet megadóan feltartva hozzá teszem. - Nem mintha ilyesmire pályáznék! - Azt már hozzá sem teszem, hogy a fojtással kapcsolatban kiváltképp szar emlékem van...
Aztán ahogy hallgatom feloldok és ahogy érzékelem ő is. Sőt valahol meg is lep, hogy ezt így elém rakja. Egy meghatott pillanatig nézek rá, a cigim is árván parázslik, de nem követi újabb slukk. Maximum egy éve dohányzom és viszonylag ritkán. És tudom hogy le kéne tennem...
Mikor hozzám ér, és csókért hajol a szívem nagyot dobban, de kívülről ugyanolyan vagyok mint addig. Viszonozom, de még mennyire! Lassabb, de határozottan jelen lévő kívánóssággal. Még a ruhájába is bele markolok a mellkasánál és úgy húzom egészen közel magamhoz. Füst, rozmaring és az a jellegzetes rózsavíz ízem van. A bőröm ugyan nem itta be a hely tömjénező elegyét, a hajam és a ruhám azonban igen... Ez van. Dolgozok. Szerencsére meló után van lehetőség fürdeni.
A csók hosszan kitart és most úgy... érzem magamon, hogy másban is benne lennék. Elszakadok és pár másodpercig nézem az arcát. Aztán felderül a képem. - Ugyan! Ügyes leszel meglásd! - azzal elnyomom és elpöckölöm a cigimet és előrébb csúszok ültömben, ha nem akarja, hogy a lábára lépjek, hátrébb lép. Amint ez megtörtént, vissza gombolom az ingemet és a kötényemet is vissza kötöm. -Gyere!~ intek neki és ezzel vissza lépve a folyosóra ezúttal az öltöző felé veszem az irányt.

Az öltöző egy tágas ám annál zsúfoltabb, sminkasztalokkal és mobilfogas sorokkal - azokon telis tele fellépő és egyéb göncökkel, a lehető legkülönfélébbekkel telepakolt tér. A boltíves tükrök fa kereteibe körben gömb alakú lámpák sorakoznak, az asztallapokon ezer meg egy ékszertartó, rajtuk méregdrága szettekkel, kiegészítőkkel. Hatalmas üveges szekrény mögött töménytelen mennyiségű sminkkészletek a legjobb darabok amerre a szem ellát. Külön részleg cipőknek, és mindenfélének, még jelmezek is vannak tonna számra. És miután mindezen átverekedtük magunkat, egy teleaggatott fa szekrény következik. Egy tangától meg valami ismeretlen dologtól megszabadítom a kilincset és feltárom, majd elő szedek belőle, és Quinnek nyújtok egy nagyjából a méretéhez passzoló mélybordó inget meg egy kötényt. - Tessék ezek tiszták, ha nem jó, nézünk másik méretet. - voltaképp... azt kell mondjam nagyon is izgatott vagyok! És ez látszik is rajtam. És valamiért azt a csábító gondolatot sem tudom kizárni, hogy itt és most... csak ő van és én...



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-19, 21:46


Cody && Quinn

Nem gazán tervezek közbeszólni, meghallgatom őt is csendben és türelmesen. Megérteném, ha tényleg megutálna vagy nem akarna velem beszélni, de... Még is megkönnyebbülök, amikor azt mondja nekem, hogy nem történt semmi sem köztünk, mármint semmi, ami miatt nem érdekelném. Nem is tudom, hogy mikor lett az a legnagyobb félelmem, hogy nem fogok neki tetszeni, hogy utálni fog vagy éppen nem talál elég jónak maga mellé. De szerencsére nem ez történt, azonban, mikor azt mondja, hogy megijesztettem, felszisszenek, mintha fizikai fájdalmat éreznék... - Nem akartalak, sajnálom... Talán túlreagáltam, de... - nem tudom befejezni a mondatot. Látta, hogy mennyire feszült voltam és mennyire felcseszett, de a farkamat akarta tapogatni mások előtt, ez egyáltalán nem volt normális dolog tőle, mintha egy zakkant tinipicsa lenne, de én nem fogom elnézni ezt a viselkedést, főleg, hogy pont Cody előtt akart lejáratni engem.
Csak sóhajtok arra, amit mond... Komolyan ilyennek néz engem? - Téged sosem tudnálak megbántani... Eddig sose jött még egy olyan személy, az életembe, mint te. Eddig sosem érdekelt senki különösebben. Nem tagadom, kívánlak, szeretkezni akarok veled, de... nem csak ennyit szeretnék tőled. - magyarázom neki és nem véletlen azt mondtam, hogy szeretkezni. Vele nem csak baszás lenne, tudom, hogy több lenne számomra. Van benne valami, ami már az első pillanatban megfogott és azóta nem akar elengedni. Különösen jó érzés vele lenni és nem is fogok itt állni, mint fasz a lakodalomban, inkább közelebb lépek hozzá és a kezemet az arcára rakom. - Túl fontos lettél nekem, hogy valaha is bántani tudjalak.  - suttogom neki gyengéden.
Csak megrázom a fejemet és ezzel adom tudtára, hogy nincs már más az életemben, csak ő. Kezem arcáról a combjára csúszik és belemarkolok a húsába, nem úgy, hogy fájjon, hanem birtoklóan. Egyszerűen csak csókért hajolok és ha ad, ha nem én lekapom őt és nyelvem már át is csusszan az ő szájába és próbálja táncra hívni az övét, nem zavar, hogy dohányzik, cseppet sem. Még így is édes számomra a csókja, a világ legédesebb csókja. - Rendben, de ha béna leszek és nem hagylak dolgozni, ne engem okolj.  - mondom neki egy kuncogás keretében és szemeibe nézek. 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-19, 19:41



Quinn & Cody





Mire kiér én már az egyik lecsukott konténer tetején ücsörgök a kötényem ledobva magam mellé és muszáj volt pár gombot kioldanom, mert úgy éreztem megfulladok. Még ha nem is a legfrissebb, legalább hűvös a levegő. A benti fülledt párás, színes szagos elegy után ez egészen üdítően hat. Kezemben egy rozmaringos black és apránként emelem a számhoz és szívok bele. Magam elé nézek, egészen addig, ameddig Quinn fel nem bukkan. Nézek rá, cseppet sem kerülöm a tekintetét. Ha tehetem egy pillanatra sem egyenlőre. Hagyom, hogy végig mondja amit akar, aztán kezemet feltartva intek neki, hogy nyugodjon meg.
- Nem vádoltalak. Nem tartalak gonosznak és nem...- pillanatra megakadok, aztán végül kimondom - És végül is egy szavam nem lehet, hiszen nekem sem ígértél semmit. - tartom a szemkontaktust, apránként felszakad az enyhe szomorgás grimasz és valami megértésféle költözik a helyébe. - Csak... - elszakítom a tekintetemet és kicsit a távolba nézek, valahová a karja mellé. Lepöccintem a hamut és újabb slukkra emelem azt a szart. - Csak azért kissé ijesztő volt ezt látni... megijesztettél. - ismerem el és beszéd közben hagyom hogy egy része kiáramoljon a füstnek, a többit félre fordulva, nem Quinn képébe engedem. - Felmerült, hogy ha találsz majd valaki mást, vajon velem is így viselkednél?... És most tekintsünk el attól, hogy amúgy nem csinálnék ilyet, ha pattintanál.. - prüszkölök egyet, ami egy kínos nevetésféle akart lenni ami elütheti az élét a mondandómnak. Aztán megcsóválom a fejemet. És szabad kezemmel megtámaszkodok magam mögött. Testtartásomból következik, meg abból, hogy ülök, hogy telibe felnézek rá.
- Felejtsd el! Egy kérdésem van. Vannak még mások...? - aztán egy félszeg mosollyal hozzá teszem, és a fejemről Quinn leolvashatja, hogy nincs para, főleg mikor hozzá teszem a kiegészítést a mondatomhoz. - Csak hogy tudjam, kell-e még valakit lepattintani rólad! - a kiegészítés egészen szenvtelenre sikeredik. És voltaképp annak szól, szívesen küzdök a magam módján a kegyeiért ha kell. Azért, hogy esélye lehessen kettőnknek. Az elhatározás látszik a tekintetemben. Szentelenül emelem a cigit is az ajkaimhoz, láthatóan túllendültem a dolgon. Nézek még rá egy kicsit, megvárom természetesen, hogy mit mond.
- Elszívom ezt a vackot és kerítünk neked inget meg kötényt, mit szólsz? - kérdem végül szelíden. Nem mondtam le arról, hogy a ma estét akármilyen formában is együtt tölthessük.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-19, 19:08


Cody && Quinn

Most én vagyok a szemét dög, aki játszott mások érzéseivel és még meg is alázta mások előtt. Rá se kell néznem, tudom hogy ezt gondolja rólam, de nem tud semmit sem, nem tudja, hogy mi volt... vagyis inkább mi nem volt köztem és közte, mert nekem semmi közöm nem volt ehhez a féreghez. Most is csak nézem, ahogyan elviszik a biztonságiak és hogy próbál rám támadni valamivel, cseppet sem érdekel, ha ezt akarja tenni, tegye, hagyják neki. Nem ígértem neki semmit, nem mondtam neki, hogy valaha is egy pár leszünk és sosem kértem, hogy legyen velem, hogy akaszkodjon rám, mindig megmondtam, hogy csak szex és semmi más. Hibáztam, nem kellett volna vele szexelnem párszor, egyszer kellett volna és utána elküldeni a rákba, de a dolgok máshogy alakultak, kényelmes volt, hogy ott volt kéznél és mindig vágyott rám, csak... én nekem nem kellett. Nem tudtam úgy kívánni őt, ahogyan Codyt kívánom minden egyes nap.
Okosabb lenne hagyni őt és elmenni innen, úgyse tudnék vele beszélni, de mikor a barátnője azt mondja, hogy menjek utána és még útba is igazít, rámosolyogok. - Király vagy, köszi. - rákacsintok és már megyek is Cody után, de fingom sincs, hogy mit kéne neki mondanom... Talán nincs is jogom utána menni, nincs jogom kimondani a nevét és még csak rá gondolnom sem, de nem tettem semmi rosszat. Egyrészt nem voltunk egy pár, ahogyan most sem, neki is van múltja és nekem is, nem akartam, hogy találkozzanak és így alakuljanak a dolgok. Tényleg világosan elmondtam neki, hogy találtam valakit, akivel komolyan megakarom próbálni a dolgot, igen, Codyra gondoltam akkor és most is csak vele akarom a dolgot.
Végül pedig csak megállok előtte és pár pillanatig csak nézem őt, gondolom kerülni fogja a tekintetem és kellő távolságból figyelek rá. - Gondolom most én vagyok a főgonosz, aki szerinted mindenkivel így bánik... Pedig nincs igazad. - sóhajtok egy hatalmasat és teszek egy apró lépést felé, annyira szeretném átölelni őt és magamhoz húzni, de tudom, hogy most jobb így. Szép lassan és apró lépésekkel, mert a végén még elküldene a halálba. - NEm volt semmi köztünk, csak párszor szexeltünk, megmondtam neki, hogy nem kell nekem. Nem fogta fel, elküldtem vagy hatvanszor már, hogy engem csak TE érdekelsz, de nem akarta felfogni...  - mondom neki őszintén és próbálok a szemébe nézni... 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-19, 18:30



Quinn & Cody





Pillanatok alatt fagy meg a levegő. Én meg csak nézem a jelenetet, ahogy a szöszke földre kerül. Aztán azt ahogy Quinn elkapja a torkát... ledermedek. Őszintén szólva pillanatra nagyon is megijeszt amit látok. Erre már moccannak a biztonságiak, de mire oda érnek, Quinn el is engedi.
- Srácok kikísérnétek az urat!? - mondom és közben fejemmel a szőke tag felé bökök. Azok felnyalábolják Quinn elől és kifelé vezetik. Bobby kétségbeesetten, köhögve rekedten tiltakozik és amint szóhoz jut Elküldi Quinnt a francba és egy sértett szerelmes hevével zúdít ki magából mindent, és addig fészkelődik ameddig pálcát nem tud rántani és Quinnre fogja... vagyis fogná, mert betalálja egy egyszerű lefegyverzés irányomból, holott kellően siralmas és sajnálni való felhangja miatt amin valódinak tűnő sérelmeket sorolt el, valahol valami megmoccan bennem az egésszel kapcsolatban... Valamiért egy pillanatra felmerül bennem, hogy vajon, ha egyszer úgy alakulna, Quinn velem is így bánna?... A biztonságiak kidobják a srácot én meg leeresztem a pálcámat és egy nem látható zsebbe süllyesztem.
Quinnre nézek egy bizonytalan tekintettel. - Azt hiszem ideje megtartanom a cigiszünetemet... - Ezzel Courtney-t a pulthoz intem és megkérem, hogy helyettesítsen egy kicsit.
- Na mi az, csak nem cifra mint újévnél? - jegyzi meg poénnak szánva, de most valamiért nem tudom értékelni, bár tény, Szilveszterkor is ezzel a remek szöveggel léptem le.
- Nem... Most csak szeretnék elszívni egy cigit... - mondom szárazon, de azért barátságos arcot igyekszek vágni.
- Jó! Csak ne megint két hónap után találj vissza! - igen, itt határozottan arra utal, mikor a kóma miatt felszívódtam a helyről. Nem nézek továbbá Quinnre csak elindulok egy hátsó folyosó felé. - Nem lesz baj Nemsokára jövök! - közlöm és el is tűnök.
Courtney végig néz Quinnre-en, csípőre tett fél kézzel. - Még most menj utána! - közli egy biccentéssel az irányomba, ha esetleg Quinnek más terve lett volna. - Folyosó végén balra, az öltöző mellet. - teszi hozzá még egy olyan mosollyal mint aki többet tud mint kellene, de inkább mellettünk van, mint ellenünk.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Quinn A. Perold
Reveal your secrets
Quinn A. Perold
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-19, 17:54


Cody && Quinn

NEm szerettem volna őt munka közben zavarni, talán éppen ezért mondtam is neki, hogy szívesen elmegyek és visszajövök, ha ő végzett. De ahogyan látom nem igazán szeretné, hogy elmenjek, marasztal és ez elmondhatatlanul jól is esik nekem. Persze igen, hozzászoktam már ahhoz, hogy marasztalnak engem, csak ez most teljesen más szituáció, most egy olyan ember biztat a maradásra, akivel szívesen is vagyok. - Hát nem is tudom, még nem nagyon voltam pultos meg... nem nagyon végeztem munkát. - mondom neki, miközben megvakarom a tarkómat. Tényleg nem kellett dolgoznom, eddig minden a seggem alá lett rakva és szerintem ez így is marad, hiszen a nagybátyám sosem fog kidobni, Rosa sem. Sose éreztette velem, hogy a terhére vagyok és tudtam alkalmazkodni, mégha kicsit puffogva is, de alkalmazkodtam. Egyre jobban kedvelem amúgy azt a nőt, örülök, hogy őt vette el a nagybátyám és nem egy gazdag aranyvérű kurvát.
Felkacagok, amikor azt mondja, hogy elég jóképű vagyok ahhoz, hogy bepróbálkozzanak nálam, amit nem is csodálnék, így is beszoktak, nem kell hozzá egy bordély vagy kupleráj vagy mi is ez a hely pontosan... DE nem is tervezek amúgy sem semmi oylat tenni, így inkább maradok ott és már készülnék is bemenni mellé, hogy segítsek neki, amikor ismerős hangot hallok és a szőr feláll a hátamon. Pár pillanattal később pedig már rám is telepdik teljesen...
Megragadom a kezét, mikor már éppen a nadrágomban kezdene el matatni, arcomra harag és düh ül ki. Látszik rajtam, hogy egyáltalán nem is örülök neki és a farkam még csak nem is reagál a jelenlétére. Kiborítom az ölemből és a földre huppan, lesajnálóan pillantok rá. - Szánalmas vagy, undorító és mérhetetlenül gyerekes. - mondom neki és ő éppen próbálna megszólalni, amikor megragadom a torkát, nem is foglalkozom azzal, hogy miket mondok, csak az ideg és a düh beszél belőlem, de minden egyes szavam teljesen őszinte. - Akkor sem ígértem semmit, nem jártunk és elmondtam vagy százszor, hogy találtam valakit, akivel megakarom próbálni komolyan. Nagyon örülnék neki, hogy ha végre megértenéd a helyzetet... Engem más érdekel, nem TE és nem is akarok tőled semmit sem, SOHA többet! - emelem fel a hangomat, végül pedig elengedem a torkát, mielőtt megfulladna, bár nekem még az is jobb lenne, nem lenne vele ennyi gondom és tudnék végre boldogan és szabadon élni. 

Bad at Love | Will you be mine?  szivecske  | Clothes




made by Bonbon
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty2018-05-18, 00:55



Quinn & Cody





Quinn nem tett rosszat, csak a miértek maradtak le. De mondta maga is az imánt, hogy időre volt szüksége. És én ezt megértem.
Ez a hely, nem csak kurvákból meg perverz buzerátorokból áll. Itt voltaképp minden és mindenki megtalálható. Ettől ennyire különleges ez a hely. Nem csak szexet kapnak. Az itt dolgozók remek emberismerők is egyben, és nagyon jól tudják, hogy kinek mire van épp szüksége vagy igénye. Egy út széli kurva pár dollárért nem fogja tudni veled elhitetni, hogy te vagy az isten s ő csak azért van ott hogy szolgáljon, egy útszéli prosti nem fog megbüntetni a legkülönbözőbb módokon ha rossz voltál és csúnya üzleteket kötöttél, vagy bánja a vércse mit csináltál. Egy útszéli kurva nem fog meghallgatni és nem fog vigaszt nyújtani sem szexuálisan sem arra az egy vagy pár órára, esetleg egy egy estére, amíg vissza térsz hozzá.. Egy útszélihez gyakran nem is tudsz vissza térni mert már rég máshová rendelte ki a stricije. És mondjuk az sem mindegy, hogy egy kocsiban az út szélén vagy valami kevésbé színvonalas piros lámpás negyedben egy unott csaj vagy akárki préseli ki hozzá nem értően az adagját belőled és valószínűleg senkinek sem esik jól, mikor azt érzi a másikon, "ohh baszki legyen már vége!"... vagy egy igényes helyen hozzád idomul minden. Az ide járó rétegeknek leginkább nincs meg sem az ideje, sem az ingere, hogy Quinnhez vagy hozzám hasonlóan, elmenjünk szórakozni és felszedjünk valakit. Ezen kívül, ami itt történik, az itt is marad! Nem névtelen réteg jár ide és bizony igencsak mocskos szalagcímek születnének, ha mindenki nyilvánosan élné kis a szükségleteit.
A diszkréció nagyon fontos! Másfelől üzletek melegágya az egész. A létező legkülönfélébb üzleteké.
Ettől olyan különleges ez a hely.
Abban viszont, ha erről szó esne valaha köztünk, abban igazat adnék Quinnek, hogy alapvetően sötét hely. És csak addig vagy védve a sötétségétől, ameddig nem ütöd bele az orrodat olyasmibe, ami nem rád tartozik! És ameddig kíváncsiságból, vagy véletlenségből, vagy akár a hely atmoszférájának nyomásából fakadóan SEM téveszted el a munkakörödet! Vagyis, ha pultos vagy, maradj a pultban és ha jön ajánlat, azt passzold le mindenképpen és irányítsd inkább tovább! Magadtól távol!
Ugyanakkor... Itt az lehetsz, aki akarsz lenni, vagy például esetemben az vagyok aki vagyok. Nem kell figyelnem, hogy elkerüljem a legkisebb már csak poénnak szánt affektálást is és semmit. Süthetek el olyan poénokat amik közfelháborodást undort és megvetést, elítélést hozna maga után. Itt azonban csak egy ártatlan vicc. Egy őszinte elszólás egy meleg sráctól... Nem kell amiatt sem zavarban éreznem magamat, ha valaki kikezd, poén szinten neki áll flörtölni, vagy csak simán szívja a vérem, félre érthető szóviccekkel.
Nyilván vigyázni kell és itt sincs ám minden cukorból. Sok minden másról itt is hallgatnom kell. De azok olyasmik, amik egy munkahelyen amúgy sem buknak felszínre, ha csak nem muszáj.

A cetli csak egy italrendelés semmi több. Arra hogy felveti hogy akár el is mehetne akaratlanul is kissé ijedt arcot vágok. -Ne! Kérlek! Ha már itt vagy ne menj!~ aztán felold az arcom és a hangom is vissza tér rá a mosoly.
- Igazából jól jönne egy kis segítség. És egyáltalán nem lennél útban! - dobom be egy lelkes mosollyal, meg némi kiskutyaszemmel és csak reménykedek, hogy nem fog lelépni..
Aztán mosolyogva hozzá teszem. - Mondanám, hogy nyugodtan ülj le az egyik asztalhoz a színpad előtt, de amilyen jóképű vagy, hamar megpróbálnának a közeledbe férkőzni fiúk lányok vegyesen. - alapvetően nincs bennem féltékenység erre a gondolatra, részben mert valami azt súgja, Quinn nem lenne rájuk vevő, másfelől akik bepróbálnák kóstolni, csak a munkájukat végeznék. Másfelől, a színpad, innen is remekül látszik. Nem tudom levakarni a fejemről a vigyorgást. Hozzá hasonlóan sugárzik belőlem, hogy nagyon is örülök, hogy itt van.

És ekkor feltűnik mögötte egy szőke kék szemű srác. Nem a személyzethez tartozik, jól öltözött és távolról látszik, hogy alkatra sincs elhanyagolva sőt! Tipikusan az a jóképű dúsgazdag egyetemista, vagy frissen végzett/protekciós állású fiatal srác akik előszeretettel tévednek be ide. A kellemetlen az, hogy már ide látom, hogy nem józan. Legalábbis biztosan nem teljesen az...
Először azt hiszem, hogy a pulthoz jön italért, így Quinnről őrá figyelek és fordulok is. Felöltöm a vendégeknek szánt barátságos, de távolságtartóbb arcomat. - Jó estét! Tehete...- kezdek bele a mondatba, de a szavamba vág. Van ilyen, nem sértődöm meg, biztos nagyon tudja mit akar így csak türelmesen és készségesen várok, amikor azonban a jelenet kibontakozik előttem a mosolyom lefonnyad a fejemről.

A srác ugyanis karját Quinn nyakába simítja és lazán bele ül az ölébe, vagyis így oldalasan a combjára, a nyakába dugja a fejét, bele csókol, nem kis szenvedéllyel és fel se ocsúdok.. szerintem Quinn sem... a keze már Quinn gatyájában... Azt hiszem Whiskey-t kért a szöszke, de igazából csak tippelem mert nem hallottam semmit abból amit mondott, és abból sem igazán amit Quinnek mond.. pedig nagyon magyaráz valamit! Olyan kulcsszavakat azért elcsípek, mint "hiányoztál.." "üzentem, többször is..." "érzem hogy nem felejtettél el!..." és hasonlók.. Ezen kívül Quinn nevét is úgy nyögi a fülébe, hogy arra még én is elvörösödök!



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bárpult   Bárpult Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Aranyvarjú-
Ugrás: