ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 15:41-kor
Darren Morgenstern


Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 23:05
Nina Rae Smith


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


2024-04-24, 11:36
Seraphine McCaine


2024-04-24, 10:29
Seraphine McCaine


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Megan Smith
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_lcapTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_voting_barTekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70668 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka   Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 Empty2018-03-04, 12:29


First topic message reminder :


[You must be registered and logged in to see this image.]

Tekergők

A büntetőmunka


[You must be registered and logged in to see this image.]

***
***
***
***
***
***

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka   Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 Empty2018-03-04, 14:04



Tekergők II.


avagy a büntetőmunka
[You must be registered and logged in to see this image.]
Csendesen dolgozok az üvegházban. A varázstrágya szagától eltekintve lehetne rosszabb is. Tulajdonképpen kedvelem a gyógynövénytant, és szívesen bíbelődöm a növényekkel. Persze jobb délutáni elfoglaltságot is el tudnék képzelni a trágyázásnál, de messze nem ez a legrosszabb büntetőmunkám. Legalábbis egyenlőre, amíg mindenki csendben dolgozik a maga feladatával…

Remélem ez így is marad. Nem tudom, hogy Bimba mennyire gondolta komolyan a mandragórákkal való fenyegetését, de nem is nagyon óhajtom kideríteni. Elég baj az nekem, hogy napok óta kénytelen voltam a pálcám nélkülözni. Flinttel ellentétben, aki nyilván kisírta Lumpslucknál, hogy a tanításra visszakapja. Sajnos McGalagony erre nem volt vevő. Helyette inkább jól leteremtett a mínusz pontok miatt, és azért mert jobb példát is mutathatnék Kathnek. Mert, hát szerinte dicséretes, hogy korrepetálom bájitaltanból, de arra is odafigyelhetnék, hogy milyen példát mutatok a kisebbek felé. Tusé. A házvezetőmnek azt hiszem, ebben igaza van. Őszintén sajnálom, hogy a kis Kath is itt ragadt velem a büntetésen. Hiszen én kötöttem bele Flintbe, az én hibám ez az egész. Lopva a kicsi háztárs felé pillantok, de nem szólok egy szót sem.

Ami Flintet illeti, egyenlőre csendben elkülönülve dolgozik. Egy kicsit örülök neki, hogy nem tudta kihúzni magát ez alól. Mindent ő sem úszhat meg. Itt az ideje, hogy megtanuljon felelősséget vállalni a tetteiért. Csak remélhetem, hogy egy kicsit elgondolkodik a helyzetén, és hogy mért történt vele, ami. Azt ugyan nem tudom, hogy Sashának igaza lehet-e, és Flint képes lehet-e megváltozni, de remélem, hogy legalábbis felhagy mások piszkálásával ezek után.

Egy kicsit ugyan tartok tőle, hogy Sashának, vagy Bennek eszébe jut egy újabb békítő hadjáratba fogni, amiből újfent káosz lesz, de egyenlőre csend van. Vagy ha esetleg Flintek jut eszébe valami szarkasztikus beszólást eszközölni, akkor arra természetesen válaszolnom kell majd. Addig viszont csendben végzem a dolgom. Ezúttal biztosan nem én leszek a kezdeményező bajkeverő…



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."


A hozzászólást Gina Accipiter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-03-04, 17:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka   Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 Empty2018-03-04, 12:43



[You must be registered and logged in to see this image.]
Tekergők

A büntetőmunka

[You must be registered and logged in to see this image.]


Még mindig frusztrál a gondolat, hogy a Tóparton az évfolyamtársaim és Kath hogy nekem estek csapatostul. Még is azon kívül, hogy minden reggel fel kell vennem, és minden délután le kell adnom a pálcámat, különösebben már nem törődök vele, mert sokak biztos hitével ellentétben, van szívem, és éppen elég bajom van. Ugyan Bex még aközben, hogy utál se veri nagy dobra, hogy én voltam az, aki elárulta - egyelőre -, már megindultak a pletykák arról, hogy a Wildfield-Benedict botrányban ki is lehetett az a titkos informátor fiú. Nem mernek nekem jönni és a szemembe vágni a kérdést, de a pusmogás elindult, még ha nem is olyan durván, mint amit Bexley kap az egész iskolától.
A hátam közepére se kívánom ezt a büntetőmunkát, de nem tudtam rávenni Lumpsluck professzort, hogy jobb belátásra térítse Bimba professzorasszonyt, vagy legalább külön munkát adjon nekem. Nem vagyok rossz a tantárgyából, mert nem lehetek rossz semmiből, de attól még utálhatom a trágyázást és az átültetést és a mocsokban turkálást.
Most itt vagyok, elhatárolódva dolgozok a többiektől, próbálok úgy tenni, mintha itt se lennének vagy én itt se lennék. Érezhető, hogy most semmi kedvem beszólogatni, de nagyon valószínű, hogy ha Hillnek vagy Accipiternek megered a nyelve, nem leszek rest, hogy beleálljak. Fogalmam sincsen, hogy melyikük hogyan viszonyul ahhoz, hogy kiadtam Bexley titkát, de én árulónak érzem magam mindenképpen. A kezemen ott a finom, erős kesztyű és egy kislapáttal pakolom a cserepekbe a borzalmas szagú varázstrágyát. Bimba azzal fenyegetett minket, hogy ha arra ér vissza, hogy veszekedünk, jöhet a mandragóra átültetés, de fogalmam sincs, hogy csak szigorúnak akart tűnni, vagy tényleg a nyakunkba szakadhatnak azok az utálatos lények.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka   Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 Empty2018-03-04, 12:29



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tekergők

A büntetőmunka


[You must be registered and logged in to see this image.]

***
***
***
***
***
***

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka   Tekergők II. Felvonás - A büntetőmunka - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» A büntetőmunka (Cody és Lacey)
» Kik azok az új Tekergõk?
» Tekergők - a szellemtábla rejtélye
» A szörnyeteg lehellete - A tekergők a Morgan birtokon
» Eileen & Uther - A második felvonás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Elülsõ udvar-
Ugrás: