ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 10:54-kor
Alison Fawley


Ma 10:53-kor
Annabelle Mitchell


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 6:24-kor
Gillian Ollivander


Kedd 30 Ápr. - 22:10
Talisha Smallwood


Kedd 30 Ápr. - 21:49
Talisha Smallwood


Kedd 30 Ápr. - 21:26
Alaric Sinclair


Hétf. 29 Ápr. - 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_lcapÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_voting_barÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_lcapÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_voting_barÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_rcap 
Kalandmester
Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_lcapÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_voting_barÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_lcapÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_voting_barÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_lcapÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_voting_barÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 4 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70692 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots

Cody L. Mortimer, Gillian Ollivander, Megan Smith, Vladimir Mantov


A legtöbb felhasználó (84 fő) Szer. 9 Dec. - 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Összefoglalók, egyeztetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyPént. 12 Jan. - 19:10


First topic message reminder :


Tekergők - Új Generáció
Esküszöm, hogy rosszban sántikálok!

Az az ötlet merült fel, hogy hozzunk egy kicsit újra divatba az igazi Harry Potter hangulatot, a fiatalságot, a kotnyeles kölyköket, a nagy összetartó csapatot, az ellenségeskedést a házak között, mindent, amit az első könyvekből megismerhettünk... Így hát összejött ez a csapat.

A megalakulás játéka nemsokára indul, még születőben vagy egy-két karakter, de a kapcsolatok már körvonalazódnak.
Még nincsen náluk a Tekergők Térképe és nincsen semmilyen tárgyuk, ami összetartaná őket, és a nagy különbség közöttük az lesz, hogy nem egy házról kerül majd ki mindenki, hanem idővel a házak egyáltalán nem fognak számítani - idővel. Persze oda játékon belül el kell jutnunk.

Ez a fórum fog szolgálni arra, hogy lefektessük, hogy az első játékunk előtt ki-milyen viszonyban van a másikkal, aztán ha együtt játszunk, akkor a játék végén egy kis összefoglalót firkálhatunk ide, hogy merre haladnak a karakterek és a történet.

Jelenlegi tagok:
Gina Accipiter
Katherine Benedict
Maisie-Bee Levieva

Benjamin Morgan
Corvus Flint
Sasha McCaine (meghalt)
Winifred Hill (elutazott)




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     


A hozzászólást Corvus Flint összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 10 Feb. - 12:51-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Benjamin Morgan
Reveal your secrets
Benjamin Morgan
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyKedd 2 Nov. - 16:43


Melissa Morgan - a törtető bárdlány

Olvasgattam az összefüggéseket, és nagyon tetszenek. Köszönöm a plotot, tehát Bryson csapta neki a szelet, ezzel kapcsolatban némi sztoriszál. Melissa a maximalista, mindenkin átgázoló stréber, mindig ő jelentkezett először, amolyan Ős-Hermione jelleggel, de hogy pasizzon, az nem igazán merült fel. Amolyan magának valónak gondolom, aki inkább a szerelembe volt szerelmes, mintsem fixen bárkibe, és előbb feküdt volna le Bryson-nal, minthogy tényleg érezzen is valamit. Arra gondoltam, hogy a magamutogatásnak a legkíválóbb eszköze, hogy hangszeren játszott, amolyan Ős-Jade jelleggel, mondjuk hárfán, és ha már Rachel a Glee-ből, kivételes énekhanggal megáldva. Hozzá kell tenni, hogy nagyon megosztó személyiség, nem lehet vele semlegesnek lenni, vagy utálták, vagy csodálták, de érdemi barátai nem voltak.
Szomorú volt a sorsa, mert Bryson és testvére halála után döbbent rá, hogy talán tényleg érdemes lett volna megfontolni, és egész életében azon emésztette magát, hogy talán a fiú lett volna a nagy szerelem. Végül olyan 40 plusszosként egyedül, magányosan döglődött, végül levetette magát egy nagyon magas toronyház tetejéről.




aláírás helye
Vissza az elejére Go down
Maisie-Bee Levieva
Reveal your secrets
Maisie-Bee Levieva
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyCsüt. 18 Nov. - 21:56


Treat partiarc volt. Mindenkivel lepacsizott, minden leben szaz kanal szoval benne vagyok hogy Brysonnal jatssza a keritot. Very Happy Csalodott is volt hogy nem sikerult teljesen osszebolonditania oket holtaiglan-holtaiglan.
Valoszinuleg nem o volt a huseg es a lehorgonyzas mintakepe szoval szeretett mindent kiprobalnni igy ha belefer az erintetteknek akkor szivbaj nelkul talalt alkalmat arra hogy Sybillet is meg Nevenat is lekapja egyszer. Na persze nem olyankor amikor kapcsolatban voltak epp, bar ha belefer akar olyankor is lehetett ez a beprobalkozas. Ugyse az volt a celja hogy osszejojjenek csak kivancsi volt hogy tenyleg eros-e a baratsag. Mert o annak hitte. Es ha a csok nem vitte el se szerelmi se utalkozos iranyba akkor az is volt. A Morgan lanyt csak azert nem puszikalta meg mert Brysonnak nyilvan nem akart keresztbe tenni.
Szerintem idos koraban halt meg, fiatal neje mellett - khm - az agyban. Rolling Eyes Szoval a szelleme ferfipongyolaban rohangal. Es halosipkaban. A kontos terdig er, papucsos szellemlabain nincs hosszugatya. Hogy masfele gatyat visel-e az meg remelhetoleg nem derul ki, leven a halocucc a helyen marad. Rajta a szellemtesten Very Happy
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyPént. 21 Okt. - 11:12



Felmenők és egy kis Friccs
A múlt nyomában!


A legutóbbi mese végülis nálam indult és végződött, de köszönöm MB és Ben userek hathatós közreműködését és az alap ötletet MB-nek. Smile Jöttek sztori összefoglalni.

Az alapkoncepció szerint a diákok ezúttal a múlttal küzdenek meg, ugyanis Kath talált egy rejtélyes szellemtáblát, amiből aztán a sokadik ági felmenőik szellemei tértek vissza a diákokba, csak épp nem mindenki a saját leszármazottjába. Nevena-MB, Bryson-Kath, Melissa-Gina, Treat-Ben és Sybille Corvus párosok születtek. A felmenők nagyon úgy tűnt, hogy hosszú távon maradni szeretnének, sőt új életet kezdeni. A diák csapat egy ideig kénytelen-kelletlen együtt élt velük, aztán az egyik kupak tanácsuk alkalmával Kath mások számára már Bryson külsejében tetszelgett, ami kezdett túlságosan ijesztővé válni a csapatnak. Missyhez fordultak, miután arra jutottak, hogy a Szent Mungó kómás betegei közül találhatnának testet az ősöknek maguk helyett. Oda viszont nem tudnak csak úgy eljutni, ezért kérték Missy segítségét, ami viszont nem sült el a legjobban.
Közben találtak egy régi naplót a könyvtárban, ami alapján egyértelművé vált, hogy az ősök valami csúnya dolgot követtek el réges régen, még ha hőseink nem is tudták, hogy mi lehet az, mert a megszállók bőszen hallgattak.
Missy segíteni próbált, de valami balul sült el és a múltban találták magukat. A sok-sok évvel ezelőtti Roxfortban véres események történéseibe csöppentek, ahol egy sötét tanárnő valamiféle démont próbált megidézni. A veszélyre Jenkins szelleme figyelmeztette a csapatot. A sötét démont és a tanárnőt végül sikerült legyőzni, de egy akkori régi tanár Mrs. Norris halála árán. A démont bezárták az alagsorba, a tanárnő meghallt, de a szelleme egy döglött macskába vándorolt át, ami egy kisfiúnál volt épp akkor és ott...

Ekkor a csapat újfent ugrott egyet az időben és az őseik fiatalkorába érkeztek. Kiderült, hogy a sötét tettet Melissa követte el, még ha nem is számolhatott a következményekkel... A baráti társaságnak volt ugyanis egy hatodik tagja is, egy Margo nevű lány, akinek a hörcsögét véletlenül Melissa eltette lábalól és az akkor egyébként is közutálat és piszkálódás tárgyára fogta, aki történetesen Friccs őse volt és aki egy macskával rótta a folyosókat általában egyedül. Margo számonkérte a fiút, ám az események rémes fordulatot vettek, amikor a bagolyház mocskán megcsúszva a lány kizuhant a toronyból. A fiú még elkapta a karját, de végül nem tudta megtartani, vagy elengedte... Margo mindezért a barátait hibáztatta, hiszen Melissa hibája volt a kisállat halála és az egész veszekedés a bűn másra kenése miatt történt, amiről a baráti társaság többi tagja is tudott és belementek a játékba. A halott lány átkot szórt a barátaira a temetése napján, hogy mindegyiküket fiatalon érje a halál, mint ahogyan őt magát is.
Közben pedig őseik is színt vallottak. Melissa elárulta, hogy bár kezdetben nem vették komolyan az átkot, de ő bizony egy idő után már nagyon is, így a lelkeiket egy régi szellemtáblához kötötte, hogy egyszer még lehetőségük legyen visszatérni. Ezt találta meg Kath. Az is kiderült miért is élt Sybille olyan sokáig az átok ellenére, ami nem lett volna lehetséges. A saját családja meg nem született gyermekei életét áldozta fel ezért, majd újabb és újabb utódokat kárhoztatott rövid életre, hogy a sajátja tovább tartson. Az utolsó Cody lett volna, ám eddigre már végre belátta, hogy milyen rémes utat követett és átadta magát a halál ölelő karjainak, fává változva.

A jelenbe kerülve a csapat rájött, hogy a bezárt démon bizony még mindig ott van az alagsorban és időnként újabb áldozatot szed. Negatív hatása sötét sugallatokkal mérgezi azokat, akiknek a lelke egyébként is nyitott erre. Margo átka is az ő hibája volt és gyakorlatilag a démon elszippantotta a lelkét.
Amikor a diákok megérkeznek az alagsorba Jenkins alig élő testét találják meg, amihez már éppenhogy csak kapcsolódik a lelke. Talán a fiúk évek óta tartó terrorizmusa is a démon hatása volt és most végleg bekebelezni készül őt? A kis csapat ezt azért nem nézte végig, hiába volt Jenkins az ellenségük, de a megmentéségre siettek. Corvus patrónusának hála sikerült ellenállniuk a sötét sugallatoknak, míg végül közös erővel, fénnyel és tűzzel végleg elpusztították a lényt. Az eseménybe Mrs. Norris is beszállt, így végül a tanárnő lelke is távozott, a macska pedig újra döglött lett jónéhány emberöltő után. Jenkins megmenekült, Gina pedig új életet lehelt a macskába, immár a tanárnő lelke nélkül. Azt mind tudják, hogy Friccs ikonikus társa talán, ha egy évet még kihúz ilyen formában és a tett Gina erejét is jócskán kivette.
Az ősök végső búcsújuk után maguk is semmivé váltak és végre végső nyugovóra tértek.





A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyPént. 21 Okt. - 11:15


Ezt már külön posztba írom. Ha mindenkinek megfelel, akkor most lenne egy hónap szünet, pihi, amíg mindenki játszhat átkötő játékokat, szusszanhat egy kicsit és persze ötletelhetünk, hogy mi legyen a következő játék témája. Smile Corvusnak ismereteim szerint már van felvetése, de rábízom, hogy beírja ide.
Azt is jó lenne tudni, hogy a következő játékban ki vállal mesélői szerepet. Én most pihenősre venném a dolgot, ott van a kalózos és majd Akadémia után az Erica sztori is. Smile




A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyKedd 25 Okt. - 19:15


Nyah basszus, pedig biztos vagyok benne, hogy megírtam, csak... Ezek szerint nem küldtem el.

Először is köszi az összefoglalót, szeretem néha vissza olvasni, tudjátok ha egyszer könyv sorozatot írunk belőlük akkor jól jön. :p

Eget rengető ötletem nincs, de azért bedobom, amire gondoltam. Katherine többször is jelezte, hogy fél, hogy a következő évtől minden szét hullik, mert rajta kívül mindenki befejezi az alapképzést. Mivel meglestem es a karakternek pont nyár elején van a szülinapja, arra gondoltam, hogy tarthatnának egy built neki, mint az utolsó csapattag, aki betöltötte a 17-et és lehetne valami tengerparti helyszín akár Anglián belül Brighton vagy akár valahol a környéken Spanyolban vagy Franciaországban. Nem igen játszottunk még velük tengerparton és ugyan egy sötét nimfanak szívás lesz, de cserébe vicces. Mivel a legutóbbi mesében nagyon szuper Mortimer sztorit kaptunk szívesen bontogatnek ezuttal Katherine vagy/és Benjamin elotortenetet vagy megkezdett sztorit mondjuk azzal a szornnyel, akivel a Morgan birtokon is találkoztunk vagy akármi. 🙂



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Winifred Hill
Reveal your secrets
Winifred Hill
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyKedd 25 Okt. - 20:13


https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t4379p75-cody-lakasa

Eredetileg amiatt ekkora, mert még éltében álmodta meg és úgy volt vele, Jade és a baba-kisgyerek ikrek gyakori vendégek lesznek majd. Csak hát.. minden másképp alakult. xd
Így IC 2002 decemberben kiköltözött, az üvegház sincs már meg, és nyilván nem áll ott a bicaja sem és a kisbestia-bútor sincs már, de rövidebb távra ki-ki adja. Állandó lakót még nem talált rá.
Ha tetszik, szívesen rendelkezésre bocsátom a helyszínt :3






Vissza az elejére Go down
Benjamin Morgan
Reveal your secrets
Benjamin Morgan
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptySzer. 26 Okt. - 7:12


Egyrészt nagyon köszönöm a sztorit, az alapja is jó ötletnek tűnt, de nagyon szuper sztori kerekedett belőle, örülök, hogy így együtt összehoztuk!
Szívesen ugrok bele új sztorikba, akár mint részlegesen mesélő, ha van rá igény, de csak és kizárólag játékosként is.
A tengerpartos ötlet jól hangzik, viszont javaslom, hogy a sok sötét, horror sztori mellett most lehetne valami vígjáték vonal, vagy valami kalandszerű, hogy ne legyen mindig oly sötét a hőseink lelkivilága Smile
Wini visszatérésének örülök, Ben nyilván máshogyan kezeli, mint Roby Smile
Remélhetőleg már Kath se féltékenykedik Very Happy



aláírás helye
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptySzer. 26 Okt. - 8:39


Én is nagyon köszönöm az előző sztorit, a Mortimer vonalat különösen. Very Happy
Tetszik a tengerpartos ötlet, Cody lakás felajánlása is jó lehetőség. Ezúttal Gina hívja oda a többieket, tőle szokatlan módon. Valószínűleg nagyon készülne rá, hogy minden tökéletes legyen a barátainak, és pont ezért is csúszna valami át egy igen komikus helyzetbe. Szerintem is jó lenne valami vidámabb játék nekik a változatosság kedvéért Very Happy Télen, ha tényleg home office lesz, akkor mesélni is szívesen mesélek. Majd et-k alapján (addig újra olvasom őket) azért igyekszek valami kis plusz szálat beleszőni mindenkinek. Smile
(Lehetne, ha nem is ebben a kis vígjáték epizódban, de egy következő kicsit nyomozós-horroros kalandban fejtegetni a Morgen birtok szörnyét is, engem izgat egyébként a kérdés, de lehet oda majd behívnám Sasha-t is, mivel ő a legmélyebben érintett kari Ben mellett.)
Wininek is örülök újra a csapatban. Valószínűleg Gina is Very Happy



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Sidney Smallwood
Reveal your secrets
Sidney Smallwood
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptySzer. 26 Okt. - 9:10


Én örülnék, ha kicsit most Kath lenne fejtegetve, mert emlékeim szerint még nem igen volt. ^^ Ben esetén eleve volt a szörnyes sztori, szülők halála, most volt egy elég komplett Mortimer háttér is. Very Happy Én nyitott lennék valami meglepire neki, akár az anyja mugli múltjából, vagy nem tudom, bár gőzöm sincs egy viccesebb vonalba mennyire fér bele családi titok kifejtése bármilyen módon. :/ Ha elmenne komikum irányába, annak akkor nem lenne sok tejete szerintem, akkor inkább ne legyen köze hozzá, hiszen mindenhol azért erősen jellem építő történetek voltak eddig, egy vígjáték rész nem hiszem, hogy túl sokat tud hozzáadni Kathez hasonló módon a többiek háttérépítéséhez.

Amúgy a helyszín jó köszi. Smile

Viszont én őszintén megmondom nem szeretnék plusz egy főt, pont azért lett régebben lecsökkentve a létszám, hogy maradjunk ennyien, ne legyen túlterjengős egy-egy reag mert túl sok főre kell reagálni, MB helyett így most van Winnie, de ennyi, én a magam részéről nem örülnék még egy jk-nak, sorry.



Az X soha sem jelöli
a pontot.



Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptySzer. 26 Okt. - 9:34


Cody lakás Brighton ban: szuper lenne létező helyszínre menni, amúgy se mindenkinek van nagy pénztárcája, szóval helyben lenne, támogatom!
Stílus: kezdhetünk vígjátékkal, szülinapi buli, vicces ajándékok, Corvus haldoklik a tengerparton a napsütéstől, mindenki sikitva szalad ki amikor valami nyálkás ért a labukhoz, viszont Katherine nek tenyleg nulla szála volt eddig, szóval szerintem menet közben komolyodhatnank mondjuk attol a ponttol, hogy masodpercre pontosan betolti a 17-et johetne valami extra, egy level, egy njk,akarmi, es elindulhatnank a nyomaba.
Gina: ajánlhatja o a lakast Cody reven, de azert ne legyen az, hogy o a hazigazda es mindent o talalt ki, egyutt akartak meglepni Katherine t mert mar honapok ota retteg, hogy szet fog hullni a banda es mindenki meg akarta mutatni, hogy de nemmm lesz igy, nem kell felni. Nekem nem kell et t olvasni es hatterezni, a Mortimer szalat szerintem teljesen tegyuk felre, tekintve hogy harman is vagyunk Mortimerek mar amiatt is mehet a klikkesedes, sztorival alatenni mar nem kene. Very Happy



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptySzer. 26 Okt. - 11:18


Igen, fejtegessük most Kath hátterét ebben részben, vannak is kósza gondolataim erről (bár komoly ötletnek még kevés, de majd alakul játék közben). Én njk-ra gondoltam elsőként a forduló ponthoz, de a levél se rossz, vagy összekötve a kettő, aztán menet közben majd írja magát a sztori.   
Akkor lehet így, mármint Gina bedobja a helyszínt, és közösen szervezkednek, díszletezik a helyet stb... esetleg Kath már napokkal korábban érezheti, hogy a többiek furcsák, elhallgatnak, vagy másról kezdenek beszélni, ha belép a szobába stb...  Smile
Már csak az a kérdés, hogy meddig pihenünk, mikor és ki írja a kezdőt? Smile

(Nem is úgy értettem, hogy állandó tagnak vegyük vissza Sashát, hanem úgy, hogy abba az egy játékba, amolyan egy epizódos vendégszereplőként, ami egyébként is az ő háttérsztorijának a fejtegetésére és megmagyarázására épül nagyrészt Ben szála mellett. De ezen igazából ráérünk agyalni a tengerparti Kath meglepi buli lejátszása után is. Addig félre tehetjük a kérdést. Smile )



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyPént. 6 Okt. - 15:40



Következõ fejezet
Csak vidáman!


Halihó!
Vége lett a mostani Tekis sztorinak, lassan mindenki megírja a záróját is. Természetesen tarthatunk egy kis szünetet áthidalóként, de mivel Molly most nagymesét is kviddicset is visz szívesen vállalom, hogy a következő epizódot mesélem én, amennyiben persze nem jelentkezne valaki kézzel-lábbal kapálózva, hogy már bizony ő szeretné, mert még nem villantotta meg a tudását Teki fronton eddig, vagy eleget. Very Happy
Szóval amennyiben nem szeretne mindenképp más mesélni, akkor szívesen mesélnék valami függetlenebb, ezúttal nem feltétlenül előtörténet alapú sztorit és lehetőség szerint valami vidámabbat, mert bár a mostani nem volt horror, de azért Kath így is drámázni tudott a végén. xD

Ami kérdés. Gina, akkor ahogyan szó volt róla regenerálódni megy? Mivel, ha így van, mint sokszor jeleztem már fix létszámú Tekiket szeretnék tartani. MB helyett jött Winnie, tehát ha Gina távozik, akkor visszatérhetne a helyére Sasha, már amennyiben Anita tud játszani a karakterrel, és nem akarja  világot leigázó darklady irányba elvinni, mert az jó eséllyel nem nagyon passzolna a Tekis vonalba. :/ Szóval ezt azért beszéljük át. Very Happy

Ha tisztáztuk a részleteket, akkor november elején indulnánk el, majd még pontosítunk dátumot. Természetesen átkötő játékot stb. lehet játszani addig is. Smile





A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Benjamin Morgan
Reveal your secrets
Benjamin Morgan
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptySzomb. 7 Okt. - 18:27


Először is köszönöm szépen a részvételt én is, még pár nap türelmet kérek a juti miatt, kicsit húzós a hetem. Esélyesen Petrával egyeztetek, ha már közös volt a mese. Nagyon várom a következő mesét, nyugodtan mesélhetsz Te, Tiéd a pálya, lehet vidámabb persze Very Happy Nekem okés, ha jön Sasha, és Petra másik karival sem akar ideiglenesen csatlakozni. Várom már nagyon Smile



aláírás helye
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptySzomb. 7 Okt. - 20:29


Iiiigen, én valószínűleg nem tudok bevállalni Teki-mesét még egy jó darabig, valószínűleg ha a nagymesének és az all-starnak vége utána egy fél évet csak egy mesét tudok vinni, mert jönnek a záróvizsgák tavasszal. sirdogal Szóval köszönöm, ha felkapod a stafétát! *-*

Én szívesen látnám Sashát, ha a userének van hozzá kedve, jó lenne, ha újra felbukkanna, bár annak én se örülnék, ha összecsúsznak a karakter Lizzy-vel vagy nagyon darkos lenne, de persze az a lényeg, hogy a gazdája élvezze. A másik fiatal Petra-kari Gina helyett se olyan rossz ötlet, bár Sasha jobban vonzz, mint egy teljesen új, bevallom. 🙈

Oksa a november eleji indulás, én az All-starra hétfőn fogom írni a kezdőt, az hosszú körös játék lesz az elején, mert... majd meglátjátok. Very Happy

Jutikról meg: nem hajt a tatár, de kíváncsian várjuk. bounce



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyHétf. 9 Okt. - 11:05


Halihó!

Nagyon szépen köszönöm a második felvonás mesélését, és az eddigi összes Tekis játékot is! biglove

Ami Ginát illeti, azért nehéz ez, mert kétfelé húz a szívem. Ő mégis életút karakter, akinek az életének szerves részét képzik a Tekik, még ha most éppen mély ponton is van lelkileg, és fizikálisan is... Így én nem zárnám el előle a visszatérés lehetőségét, ahogy Wini vagy Sasha elől sem. Már nem vagyunk annyian aktívak a fórumon, hogy ez gondot okozzon. Ahogy a Nagymesében, Allstarban stb. itt is megtalálhatná mindenki a helyét. Szóval, valahol fenn szeretném tartani a nyílt lehetőséget, hogy fél-egy év múlva egy-két játékkal később visszacsatlakozzon... de ha erre nincs lehetőség...

Ginán kívül más karakterem nagyon nincs, akit Tekibe hozhatnék, max. Dany, de neki ott van az Allstar, jó helyen van ő abban csapatban. Szóval, mivel Ginát egyenlőre kicsit pihentetném, ezért (picit szomorúan, lehet megbánom de...) Sasha nyugodtan bekerülhet a helyére. Ugyanakkor, amíg nem tud visszacsöpögni érdemben a tekikhez így vagy úgy, legalább egy-egy privi játék lehetőségét időnként azért fenntartanék az összes teki karival, hogy ne nagyon, vagy legalábbis kevésbé érezzék, hogy szétszakadt volna ezért a csapat...

Jutikon gondolkodom, és ha lesz valami jó ötlet egyeztetünk Petivel... lufi



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 EmptyHétf. 9 Okt. - 15:47


Nos, szívesen behozom Sashát a Tekikbe, remélhetőleg vissza fog térni a régi kerékvágásba és valamilyen szinten képes lesz újra felvenni a fonalat.
A dark lady-dolog pedig... Oké, hozzá nagyon nem passzol ez a szál, de meg nem történtté nem szeretek leírt dolgokat tenni, főleg abban az esetben nem, ha ekkora hatással volt a karakter életére. Én arra gondoltam, hogy Sasha ezt az egészet baromi nehezen dolgozta fel (rémálmok, nyugtató főzetek, állandó szorongás, stb... Minden kellemetlenség, ami kéz a kézben jár ilyesmivel). Szóóóóóóóó... elment pszichiáterhez/pszichológushoz, lehetett akár Évi karija is (Sandrin), aki kezelte, ha esetleg erről lehet szó. És hát ennek a világnak sok olyan varázslata van, ami nem csak negatívumot hozhat az ember életébe. Gondolok itt az exmemorianra és az emlékmódosító varázslatokra... Úgyhogy, akadhat egy kísérleti/jól bevált kezelés, amely folyamán Sasha emlékeit fokozatosan törölték, majd módosították. Vagyis - csúnya ezt így leírni is, de - felülírták. Tehát, egy időre magántanuló lett, a testvérei láthatták úgy jónak, hogy a kezelése alatt nem érintkezik a külvilággal, de legalábbis egy egész iskolával semmiképp sem. Nem tudom, hogy IC idő szerint mikor játszódik majd az Évi által mesélni kívánt sztori, de Sasha addigra visszatérhet az iskolába (az a kis időszak, amikor visszatért, ugyanúgy megtörtént, de végül újfent kiesett az iskola életéből). A szintvizsgáit letette, de végül orvosi/családi javaslat alapján megtörténhetett a kezelés, aminek a hatása, hogy Sasha újra a régi lett, nem szorong, nem stresszel, persze folyamatos kontrollra kell járnia a kezelőorvosához, amiről úgy tudja, hogy a szülei halálát és az utána való időszakot öleli fel. Végül is... kicsi volt még, amikor meghaltak, szóval hiheti azt, hogy azóta jár orvoshoz és már igényli is ezeket a beszélgetéseket. Szóval, én a magam részéről ilyesmire gondoltam, bár esélyesen elég csapongó lett, mindig ez van, ha egy ötlet csak megfogalmazódik bennem, de nincs fixálva, stb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 4 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok :: Tekergõk - Új generáció-
Ugrás: