ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:18-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-30, 10:22
Cody L. Mortimer


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


2024-04-29, 12:19
Abigail Smallwood


2024-04-29, 11:57
Lioneah McCaine


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 I_vote_lcapÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 3 I_voting_barÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 I_vote_lcapÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 3 I_voting_barÖsszefoglalók, egyeztetések - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70689 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer, Kalandmester


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Összefoglalók, egyeztetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2018-01-12, 19:10


First topic message reminder :


Tekergők - Új Generáció
Esküszöm, hogy rosszban sántikálok!

Az az ötlet merült fel, hogy hozzunk egy kicsit újra divatba az igazi Harry Potter hangulatot, a fiatalságot, a kotnyeles kölyköket, a nagy összetartó csapatot, az ellenségeskedést a házak között, mindent, amit az első könyvekből megismerhettünk... Így hát összejött ez a csapat.

A megalakulás játéka nemsokára indul, még születőben vagy egy-két karakter, de a kapcsolatok már körvonalazódnak.
Még nincsen náluk a Tekergők Térképe és nincsen semmilyen tárgyuk, ami összetartaná őket, és a nagy különbség közöttük az lesz, hogy nem egy házról kerül majd ki mindenki, hanem idővel a házak egyáltalán nem fognak számítani - idővel. Persze oda játékon belül el kell jutnunk.

Ez a fórum fog szolgálni arra, hogy lefektessük, hogy az első játékunk előtt ki-milyen viszonyban van a másikkal, aztán ha együtt játszunk, akkor a játék végén egy kis összefoglalót firkálhatunk ide, hogy merre haladnak a karakterek és a történet.

Jelenlegi tagok:
Gina Accipiter
Katherine Benedict
Maisie-Bee Levieva

Benjamin Morgan
Corvus Flint
Sasha McCaine (meghalt)
Winifred Hill (elutazott)




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     


A hozzászólást Corvus Flint összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2021-02-10, 12:51-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Maisie-Bee Levieva
Reveal your secrets
Maisie-Bee Levieva
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-11-24, 19:43


En a magam reszerol elterelonek tudom elkepzelni MBt hisz az elettelen fanak is lyukat beszel a hasaba, szoval ha lehet en ahhoz a csapathoz csatlakoznek Smile
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-11-24, 20:16


Tagok:
Gina Accipiter
Katherine Benedict

Benjamin Morgan
Corvus Flint
Gabrielle Delacour
Elizabeth Ollivander / helyettesítés?
Gillian Ollivander / helyettesítés?
Adora McGalagony
Remy Frazer
Maisie-Bee Levieva

A gerlepárok együtt szeretnének lenni (Kath-Ben & Gaby-Remy) szóval, ha mindenki jön ez a fellállás.

Csapatok:

1. Besurranók(Tanári szoba fórum?)
Gina Accipiter
Gabrielle Delacour
Katherine Benedict
Remy Frazer
Benjamin Morgan
Mesélő: Lizzy Ollivander

2. Elterelők (valamelyik szabad fórum a szinten?)
Adora McGalagony
Corvus Flint
Maisie-Bee Levieva
+ Lizzy substitute
+ Gillian substitute
Mesélő: Gina Accipiter



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-11-30, 22:41


Hello!

Sokan fogtok örülni nekem. Razz

Szeretnék kérni egy összegzést, hogy kiket és hogyan bántottam, illetve milyen kapcsolatot ápoltok velem a jelenlegi felállás szerint.

Aki njk-ba vitte a karaktert, annak külön megköszönöm, ha ad egy támpontot, hogy mik zajlódtak le vele eddig.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-01, 06:33


Nos, ismerem mások helyzetét is nagyjából, de én csak a saját karijaimról nyilatkozom Very Happy

Elizabeth Ollivander


Konkrét piszkálódási forma nincs, örök riválisok, azt mondanám. A lényeg az, hogy Jenkins rajta nehezen talál fogást, mert Lizzy visszavág. Szóval, ha a karid be is szól neki, akkor egy jó kis csetepaté jön össze a folyosón, ártások által természetesen Very Happy Lizzy egyébként is megvédi a kisebbeket Noah ellen, gyakran kerülhettek már emiatt is összetűzésbe és rengeteg alkalommal voltak már együtt büntetőmunkán a folyosói párbajok miatt. Talán, amivel a leginkább szekálhatja: Lizzienek tetszik Corvus. Tetszett. Noah miatt derült ki, hogy Lizzy nem tetszik a srácnak. A folyosón hívta fel Corvus figyelmét arra - jó hangosan persze, hogy bejön az Ollivander-lánynak, Lizzy pedig pont azt a részt hallotta meg, amikor Corvus száját elhagyta az a bizonyos, kösz nem mondat esetleg a meg vagy te húzatva?-kérdés Very Happy Szóval, a szöszi gyenge pontja ez, ezzel tud rajta fogást találni, minden más lepörög róla.

Alex B. Maroni:


Az ő esete nem ennyire komplikált. Mugli-vélaszármazék, ezzel piszkálják. Korcsnak hívják, nem tartják a mardekárba valónak. Egyszer, hogy bosszantsa Noah csaját, bevetette ellene a báját és majdnem megcsókolta, de az utolsó pillanatban ellökte magától olyan erővel, hogy Noah a földre esett Very Happy Very Happy Very Happy Egyébként retteg tőlük. Más esetben és mással szemben visszabeszél, de Jenkinstől eléggé tart. Inkább kerül egyet, ha megpillantja őket a folyosón.

Samantha Delight:



Rá konkrét ötletem nincs, az apja meghalt, de ő és az anyja is mágiahasználók. Egyszer bekergették kiskorában a Tiltott Rengetegbe és azzal fenyegették, hogy ha kijön, megátkozzák. Sam szóval addig bujkált ott, amíg meg nem unták és el nem mentek onnan Very Happy

Ennyi, ha eszembe jut valami, írok még, de játékban ezeket említettem meg.
Az ET-nek azért még ne ugorj neki, igyekszünk Danyvel egyeztetni a dologról. Mivel elég fontos kari pár kari életében és még lesz egy mese is róla, kissé alkalmazkodnod kell majd Smile



Amikor a fény megszűnik,
eluralkodik a sötétség.



Vissza az elejére Go down
Gabrielle Delacour
Reveal your secrets
Gabrielle Delacour
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-01, 06:39


Gaby még nagyon új a Roxfortban és először a többiektől hallott a Noah problémáról. Konkrét összetűzésük még nem volt, Gaby viszont már látta, ahogy egyszer Jenkins piszkálódik egy diákkal. Ez nyilván nem tetszett neki, de ő nem is az a típus aki beleáll az ilyen helyzetekbe, úgyhogy simán csak elsétált mellettük. Amúgy igazából akármi is lehet még a két karakter között, szívesen plotolnék majd ettől függetlenül, ha te is nyitott lennél rá. Smile



Az élet hegymászás

De a kilátás csodás
Vissza az elejére Go down
Amara Hope Wilson
Reveal your secrets
Amara Hope Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-01, 11:10


Hejhó!

Corvus Flint

Corvussal a kapcsolata a hirdetésben benne volt, harmadikig olyan kis ganget alkottak, mint Draco, Krak és Monstro, de valójában lelkizés soha nem esett közöttük meg, szóval a srác se tudja a múltját, onnantól pedig Corvus teljesen elhatárolódott tőle, negyediktől bevédte magát a familiáris farkasával és a lehető legminimálisabban törődött vele - hála annak, hogy harmadikban Katherine-ben meglátta az embert és a fájdalmat, amit okoztak neki és mindenki másnak.

Amara Wilson

Amara és Alistair csak félig emberek, félig egy másvilági fajból származnak, aminek vannak látható jegyei is néha a bőrükön, szemükön, fogukon. Ráadásul egy 25 éves kisegítő tanár (Jade Wilson) 15 éves gyerekei (volt egy kis tér-idő-sík vándorlás) PLUSZ Amara még szörnyen dadog is és szerencsétlenül esik-kel, elvesztette a magabiztossága nagyrészét mióta a Roxfortban tanulnak (körülbelül fél-egy éve). Részemről nincsen kijátszott gecizés kimondottan Jenkinstől, általánosságban szoktam kijátszani, hogy sokakat idegesít a dadogása, őt is, de Alitól tudom, hogy szídják őket, hogy korcsok és hogy biztos a Tiltott Rengeteg egyik szörnyével feküdt össze az anyjuk, stb.



Az otthon egy érzés,
amikor tartozol valahova, és kellesz valakinek.
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-01, 11:34


Húha az a baj, hogy hiába van egy paraszt karid akkor is kedvelhetővé válik. Nehezebb lesz utálni Jenkist, ha nem NJK lesz. Rolling Eyes Laughing

De jövök akkor ééén is az érintett karikkal:

Katherine Benedict:
Azt hiszem az új tekergők közül Kath az egyedüli, aki ténylegesen fél Jenkinstől és a bandájától. Nem egy erőszakos alkat, de nem véletlenül ment neki varázslattal Corvusnak a tóparton még anno, amikor utálta. Very Happy Igazából nincs sok konkrét ellene elkövetett gonoszság, mármint kifejtve. Amit azt hiszem már többször emlegettem hsz-ekben, hogy teledobálták a haját rágóval pl, de még sok-sok hasonló eset volt. Kifejezetten kipécézték mivel kis alacsony, vékony kislány volt, plusz mugli szülőkkel árván gyakorlatilag, úgyhogy nem volt, aki megvédje. Később talán a bátyja Darius, de aztán ő is meghalt, szívás. Szóval Kath kifejezetten fél Jenkinstől, már látta sok csúnya húzását másokkal szemben is, de sose mert kiállni ellene, hogy megvédje a most már nála kisebbeket, akik veszélyeztetettebbek, hiába lenne már fizikailag és tudásben elég erős, hogy megtegye. Jenkins azért is rühellheti, mert lényegében összebarátkozott Corvusszal, akivel ügye közösen kínozták.

Kim Sun-hi
Eddig őt nem kifejezetten találta meg, főleg mert egyébként is mindig a háttérbe húzódik és nehéz rá felfigyelni. Szürke kisegér és amúgy is keveset mozdul ki a szobájából. Az egyetlen eset viszont elég durva volt, kijátszottuk, visszaolvasható. Smile Röviden a lényeg, hogy sikerült megtalálniuk őt Roxmortsban, kapott pár ütést is, rommá törték a ceruza készletét és széttépték a vázlat füzetét is, amiben elég sok kép volt Alistairról. Innentől már azért ment a kínzás, mert hogy tuti meleg, ha egy fiúról ennyi rajza van. Elhurcolták az erdőbe, fához kötötték, meg is sérült, amikor le akarták hasogatni az inget a hátáról, bár az nem sikerült Ali közbelépett, de jó eséllyel ezek után majd kipécézik maguknak, hiszen meg is lógótt, meg még a biciklit is a másik oldalon tolja úgy vélik.
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3661-hugrabug-klubhelyiseg-fiuk-halokorlete#52930




A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Maisie-Bee Levieva
Reveal your secrets
Maisie-Bee Levieva
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-01, 11:51


Maisie-Bee Levieva

Errol majd Rosie nyilatkozik bovebben, hisz kozben JK lett de lenyeg hogy o MB huga es Jenkins celtablaja. Koreai is, muveszlelek is, kicsi is, cuki is szoval MB azert pipa Jenkinsre nagyon mert az o tesojat is szivatja. MBnek van egy mardis batyja Beau (njk) akirol MBvel mindig azt irom hogy tanarseged az egyik egyetemi prof mellett (valojaban ez nem biztos hogy igaz de nem konkretizaltam a lenyeg h a Roxiban van o is), neki mar tobbszor panaszkodott MB Jenkinsre de Beau sose csinalt semmit. El tudok kepzelni olyan okot hogy valamiert Beau “tartozik” Jenkisnek vagy a csaladjanak es emiatt nem lephet kozbe.. vagy csak siman tud Jenkinsrol valamit ami miatt szerinte nem erdemel buntetest es kicsapast.. ha van kedved talalj ki valamit aztan beleveszem Beau tortenetebe azt is Smile Nem hinnem hogy Beau elkel de ha megis max majd a leendo userrel is tisztazzuk. Addig meg NJKkent hibatkpzunk ra ^^
Vissza az elejére Go down
Daniel G. Paisley
Reveal your secrets
Daniel G. Paisley
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-01, 15:17


Halihó!

Én is megjöttem a kari listámmal:

Gina Accipiter:
Évfolyamtársak, és kb. első óta csípik egymás szemét. Jenkins akárhányszor akárhol meglátja a vöröskét nem hagyja ki az alkalmat, hogy beszólogasson a legfantáziadúsabb sértéssel, ami a mardekárosoktól telik "Sárvérű". Ezt még Gina viszonylag unott arckifejezéssel el is nézné a srácnak. Ellenben amikor meglátja, hogy Jenkins kisebbeket piszkál akkor nyíltan neki megy. Akár párbaj szinten, akár csak simán, hogy beverje a képét. Az már más kérdés, hogy ennek elég kétesélyes kimenetelei lehetnek. Szóval Lizzyvel hasonló módon rengetegszer ültek már együtt büntetőmunkán.

Roselind Yeong:
Ahogy a nővérkém már írta ő az egyik állandó céltábla. Kicsi, cuki, művészlélek, és még koreai is. Szegény kicsi lány retteg tőle, és a bandájától. Szinte minden létező szemétséget elkövettek már ellene. Összetörték a festő készletét, tönkretették a rajzait, megsemmisítettek a gondosan megírt házi feladatait. Lógatták már csak úgy fejjel lefelé, mert az milyen vicces. Rosie egyszer panaszkodott Jenkinsékre Flitwicknek, akkor meg is büntették őket, de utána még jobban rászálltak szegény kicsi lányra, és fenyegetik, hogy sokkal rosszabb lesz, ha még egyszer árulkodni mer bárkinek is.
(Én amúgy sokáig gondolkodtam, hogy Rosie-t vagy Beau-t vigyem Very Happy végül azért Rosie, mert kicsi és cuki. Beau azért annyira már nem Very Happy )

Daniel G. Paisley:
Ő Alex unokabátyja. S mint olyan, természetesen saját és kizárólagos privilégiumának tekinti a lány piszkálását bármiért is. Ennek ellenére csak egy nagyobb összetűzésük volt Jenkins-szel még alsóban. Alex elsős korában még alig pár napja kezdődött meg szeptemberben az oktatás, amikor Dany a folyosón meghallotta, hogy Jenkinks az unokahúgát piszkálja, és természetesen nekiment, hogy helyre tegye. Ezt az egy incidenst leszámítva utána messze kerülték egymás köreit az elmúlt években. Jenkins igazi mázlija, hogy bár Dany hallott pletykákat, hogy sokat szemétkedik a srác, az még nem jutott hozzá vissza, hogy az unokahúgát is "korcsnak" szokta becézni. Ellenben ebből még lehet egy jövőbeni plot is, ha Dany valahogy mégis megneszeli ezt a dolgot.

Egyenlőre ennyi. Még Lizzyvel igyekszünk egyeztetni a meseszálat is, és majd jelentkezni.




"Azt mondják, nem védelmezhetjük örökké a szeretteinket,
szerintem pedig ez hülyeség. Mi másra való a család?"
Vissza az elejére Go down
Alison Fawley
Reveal your secrets
Alison Fawley
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-01, 16:06


Megjöttem én is.

Benjamin Morgan: Mivel Ben az örökös békebíró, és mindenki védőangyala, ő nem igazán vádolja Jenkins-t, főleg mivel Corvust is ő pátyolgatta be a csapatba. Lehet, hogy csak mert Jenkins gúnyolódott Bennel, mert kocka, és imád csokibéka kártyázni, de Ben maximum megmosolyogja az ilyesmit, magára sem vette, így kb. semmilyen kapcsolatuk nincsen, ám Ben Kathrine miatt, akit tényleg bántott Jenkins, kezd már azon az állásponton lenni, hogy na jó, leckéztessük meg, de hátha tanul belőle, mint Corvus.

Alison Fawley: na az ok, amiért Alisonnal írok ide, az, hogy konkrétan az Előtörténetem egy fontos eleme Jenkinsre épül. Ámde mivel úgy vettem, hogy nem játékos karakter, bármi változtatható rajta. A lényeg: Alison egy aranyvérű mardekáros (de meddő család) egyetlen örököse, akit tudtán kívül az igazi anyjából behúztak, és mintha valódi Fawley lenne nevelik, hogy ne maradjanak örökös nélkül, sőt már ki is nézték férjnek Corvust, Alison erről mit sem tud. Otthon kénytelen engedelmes lenni, de a suliban annyira befogadta a bunkó mardis réteg, hogy a banda tagja lett kiskorától, s bár ő nem rosszindulatú, nem védett meg másokat, sőt, nevetgélt a szemétkedéseken. Beth&Jasmine a legjobb barátnői voltak, Noah pedig felfigyelt rá, és összejöttek nagyjából három hónapja. Alisonnak előtte nem volt senki. Most a banda álompárja lettek, Alison is boldog volt, még inkább elnézve, hogy Noah mindenkin átgázol, amíg.. Egy mugli moziban azt akarta a leánykámtól, hogy vegye a szájába a khm.. Tudod. Hát Alison ezen enyhén meglepődött, és a filmet akarta volna nézni, de Noah másnap szakított vele, elkezdvén terjeszteni, hogy Alison egy igazi kis prosti, ő ilyesmiket kezdeményez, hasonlók. Alison pedig nem cáfolta, szépen kihátrált a dologból, eléggé bárányka jelleme van. Módosítható, továbbgondolható. Beth&Jasmine viszont Noahnak hisznek, őt tartják menőnek, és szidják mint a bokrot Alisont.



Majdnem minden tudásunkért nem azoknak
tartozunk, akik egyetértettek, hanem azoknak, akik nem.
Vissza az elejére Go down
Adora McGalagony
Reveal your secrets
Adora McGalagony
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-02, 09:32


Adora McG.:

Párszor említettem, hogy régebben bántották Adorát még, amikor kisebb volt, ez lehetett akár Jenkins is, de a storyline szempontjából irreleváns, mivel kb. 1-2.-ban lehetett. Azóta inkább magányos farkas lett a lányka, de prefektusként eléggé problémásnak tartja Jenkisnt. Sok hosszú őrjárat nyúlt el miatta még hosszabbra, így lehet ő a felelős a koffein addíciójáért is, de ezt sosem vonná bele a dologba, mert a kávé szent és sérthetetlen. ^^

Egy szó, mint száz, neki konkrétan nem lenne baja a személyével, csak azzal, hogy kvázi nem „törvénytisztelő polgár”. Eléggé úgy érzi, hogy drasztikusabb büntetéseket kéne kiróni rá, ha már a bevett módi nem működik a fiúnál. Részéről van esély rendfenntartói túlkapásra is akár, alacsony esély, de van.




Why are you so serious
love
?

Don't you know how to have
fun
?
Vissza az elejére Go down
Remy Frazer
Reveal your secrets
Remy Frazer
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2020-12-02, 13:13


Na én is jövök hozzászólni mindenhez (is).

A csapatösszevonások nekem okésak, ezzel kapcsolatban egy szavam sincs, ezért nem írtam rá különösebben semmit a csopiban sem. Smile

Ééés akkor térjünk a tárgyra Jenkins kapcsán. Very Happy

Remy Frazer: Nem lett játékban teljesen konkrét eset megemlítve, ott is csak nagyvonalakban körülírva, így kb. ugyanazt tudom elmondani. Remy-n leginkább a mugliszármazása lehet fogás, kombinálva azzal, hogy hugrabugosként könnyen nézhetik puhánynak, meg hát a gördeszkával se feltétlen tudnak mit kezdeni varázslókörökben, ő pedig elég gyakran közlekedik azzal sulin belül is. Az előítéletekkel ellentétben viszont nem kell őt annyira félteni, simán megvédi magát és van akkora szája, hogy szívbaj nélkül visszadumáljon. Így ha valaha próbálkoztak is vele és esetleg bántotta is a dolog, ma már nem igazán veszi magára ezeket. Az viszont nagyon zavarja, hogy van, aki csak úgy gond nélkül megteheti, hogy másokat terrorizáljon meg szekáljon. Emiatt többször is védett már meg védteleneket és kisebbeket, akár konkrétan addig fajulva, hogy bevessen ezt-azt, amit hivatalosan csak a párbajszakkör keretein belül szabadna, úgyhogy részéről totááál megvan az ellenszenv és a balhék, de kevésbé önmaga miatt, inkább azért, mert másokon akar segíteni és ezért hajlandó néha túlzásokba esni Very Happy




My alone time is
for everyone's safety.
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-02-10, 12:51



Tekergők - Új Generáció
„Esküszöm, hogy rosszban sántikálok!”

Sziasztok!

Egy elég fontos bejelentéssel jöttem, remélem, hogy senkit nem fogom megsérteni vagy nem marad rossz szájíz utána, de muszáj változtatni. Hiba volt a Tekergőket ilyen széles körben megnyitni, egyszerűen képtelenség, hogy 10-12 karakter olyan jól ismerje egymást és kalandozzon, mint a könyvekben a 3-4 fős kis klikkek. A jelenlegi játék 1 körön belül lezáródni látszódik és bevállalom, hogy én (és Corvus) legyek a rosszfiú, ugyanis szeretném, ha végleg kettéválna a csoport.


Tagok:
Gina Accipiter
Katherine Benedict
Maisie-Bee Levieva

Benjamin Morgan
Corvus Flint

Ez az ötös az, ahol mindenki ismer mindenkit és vagy a kezdetektől együtt vannak, vagy Maisie esetében lényegében mindenkivel kialakított kapcsolatot. Szeretnénk úgy lezárni a Jenkins-szálat, amit lassan három éve hirdettem meg (és amiben igazából csak Katherine érintett az elejétől fogva és Corvus), hogy ez az ötös áll szembe Noah Jenkinssel és ezután is kis létszámban külön-külön megy tovább a kalandozás. Persze akinek van energiája és a másik csapatban is ott akar lenni, ha szerveztek valamit magatoknak, az menjen, de nekem sajnos nincsen és nem érzem úgy, hogy jelen helyzetben olyan irányba menne a történet ezzel a tömeggel, mint ahogy elképzeltem. :/

Nagy nyílt játéknak, ahol mindenki-mindenkivel találkozik ott van a Nagymese sorozat, az Auror Akadémia, az IC szeptemberben induló Allstar, de úgy érzem, hogy a Tekergők alapja egyszerűen nem bír el ennyi embert és vissza kell térnünk a maximum öt fős csapathoz. Elnézést mindenkitől, akit ezzel "kiszavazunk a show-ból", de nem hiszem, hogy van jobb megoldás.

Tehát a Tekergőkre a nyílt jelentkezést lezárom és csak a felsoroltakkal megy tovább.





Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-01, 22:59



Tekergők - Új Generáció
A Jenkins-ügy

Összefoglaló:

Chapter 1: A toborzás:
Kiscsoportos játékban körbement a hír, hogy fel kell lépni Jenkins ellen, mielőtt valami olyan őrültséget tesz, amiben valaki komolyan megsérül és
eltanácsolják az iskolától. Ki ezért, ki azért válaszolt Corvus hívására, és kisebb csoportokban különböző terveket agyaltak ki - kideríteni a gyengepontját, vagy a múltját, hogy miért olyan, amilyen, elcsábítani, összezárni egy mumussal a tömlöcökben, megtréfálni, megbüntetni, stb.

Chapter 2: A Tekergők Pizsamapartija
Már régóta tervben volt egy pizsamaparti, de nem olyan egyszerű megtervezni és a végső megoldással állt elő az egyik csapat: hozzák össze a Szükség szobájában, kilógva az éjszaka. A gyerekek összevetették az ötleteiket, agresszívabbakat és visszafogottabbakat, de mivel Katherine-nen kívül mindenki olyan keménygyerek, hogy tudja, hogy Jenkins gonosz, DE VELE PONT NEM, a kevésbé agresszív nyert. Miután megbeszélték a terveket és a csapatokat végre azt csinálták, amit a tisztességes 16 évesek - ittak és vízipipáztak, ami egy kis belső feszültséget eredményezett, hiszen Lizzy bevallotta Corvusnak, hogy tetszett neki, a fiú tíz perccel később meg Katherine-t csókolta meg, aki viszont pofonnal válaszolt és valójában Benjaminnal voltak szerelmesek... Fiatalság...

Chapter 3: Tekergők az Aktatolvaj Specialisták (Tanári és Gyengélkedő)
A kis csapat a belső drámák ellenére megszervezte a betörést a Tanáriba, hogy megszerezzék Jenkins aktáját hátha fogást találnak a srácon és végre megtudják miért olyan, amilyen, és mivel állíthatnák meg. Jó néhány akadályba ütköztek, de a legnagyobb talán a csapat diák volt, akik majdnem rájuk törtek és lebuktatták az egész ügyködést, de az elterőknek és Katherine jégviharának köszönhetően sikerült elzavarni őket. A Gyengélkedőre ezt a jégvarázst használják, hogy Corvus karját lefagyasztva berohanjanak segítségért MB-vel, míg a többiek Katherine furcsa eltünedezésére koncentráltak és persze a gyógyító palánták, Gina és Ben gyakornokost játszottak.
A két aktából megtudták, hogy Jenkins egy hajszálnyira van az eltanácsolástól és hogy arra is esély van, hogy évet kell ismételnie, illetve hogy egyáltalán nem annak a Jenkinsnek a leszármazottja, akire büszkén hivatkozik már elsőtől fogva. Egyenesen sárvérű és rögeszmésen kapaszkodik abba a hitbe, hogy a szülei nem is az igazi szülei és a valóságban elragadták az igazi aranyvérű családjától...

Chapter 4: A Tekergők és a Szembesítés
A csapat jóindulatúbb része miatt úgy döntenek, hogy sarokba szorítják az elfajzott Mardekáros fiút és nem csak egyszerűen elhíresztelik a titkát, hogy tönkretegyék. Bár miután Jenkins-et elvonják a társai mellől ő a végsőkig tagad, mikor egyértelműen idéznek a Tekergők az aktájából már nincsen hova futnia, főleg, hogy öt ellen áll egymaga.  Kicsikarnak belőle egy alkut, hogy nem fog többé senkit se szekírozni se szavakkal, se tettekkel és cserébe ők utána néznek, hátha tényleg rátalálhatnak az "igazi" szüleire. Vajon tartani fogja magát az alkuhoz és véget ér a rémuralma vagy szeptemberre elfelejti az ígéreteit és minden visszatér a régi kerékvágásba...?



Ezúton is köszönöm szépen, hogy végigjátszottátok velem ezt a "kis" szösszenetet (neked is Jenkins, hogy behoztad a karaktert és csatlakoztál az utolsó játékra, illetve Lizzy-nek és Ginának is az infó-szerzős mesét  biglove ) és ezzel együtt szeretném átadni a stafétát és meghallgatni, hogy ki milyen irányba vinné el a Tekergőket ezután, hiszen mindenbe kellően beleszóltam az elmúlt három évben, ideje hogy visszavonuljak. lufi



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Maisie-Bee Levieva
Reveal your secrets
Maisie-Bee Levieva
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-04, 14:16


Sziasztok!

Gondolkodtam ezen a következő szálsorozaton, s amit nektek is mondtam már az a szellemes sztori ami bennem felmerült. Mivel tetszésre talált így arra gondoltam, hogy az átláthatóság kedvéért itt kérlek meg benneteket, hogy dobjatok be némi infót egy (komplex) kérdésre válaszul, s akkor szellemes vonalon is el tudnánk indulni. bounce

1. Kik voltak a teki karaktered ükszülei? (nevek, születési idő - elhalálozási idő, aranyvér/félvér/sárvér/varázslényvér, stb.)

+ ötleteket ugyanitt dobáljatok, hadd pörögjenek az ükplotok is. I love you
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-08, 11:27


Sziasztok!

Egyenlőre csak a felmenők összesítése:
Idézet a Mortimer család leírásból:
"A Mortimerek hivatalos arca;
Exkluzív pincészet a varázsvilág számára, azon belül is csak UK-ben kiterjesztve. Majdnem minden aranyvérű család birtokában biztosan van/vagy nagy valószínűséggel lehet, a Mortimerek címerével ellátva, legalább egy palackkal a borukból. A pincészetet 1986-ig Sibylle Mortimer vezette a maga 101 évével. Halála után sajnálatos és szégyenletes módon a több hektárnyi tőke az utódok gondatlansága és nemtörődömsége miatt az enyészeté lett, ezáltal pedig a pincészet maga is. Mára az ép és fennmaradt palackok ára aranyárba szökött és kifejezetten luxus cikknek számít."

Fentiek alapján el tudom képzelni, hogy Sibylle Gina ükanyja, és bár eddig Ginának egyáltalán nem jutott eszébe semmilyen szinten borászattal foglalkozni (max. valakinek beszerezni egy-egy palackkal) de egy találkozás az üknagyival felkeltheti az érdeklődését. Már ha a nagyika hajlandó szóba elegyedni Ginával, és nem tagadja ki rögtön a sárvére miatt...
Ellenben, mivel híres aranyvérű familia, így szinte biztosan van ilyen-olyan kapcsolat a többi varázsló családdal. A Flintekkel el tudom képzelni, hogy egész szoros baráti kapcsolat volt, akár házasság révén rokoni szálak is.

Apai ágon is gondolkodtam, de igazából arra jutottam, hogy ott valószínű egyszerű mugli felmenők vannak, valami hétköznapi mugli foglalkozással, és élettel. Bár eszembe jutott, hogy ükapa esetleg lehetett mugli csendőr, a maga vaskalapos, merev szabályrendszereivel, és a törvény iránti elkötelezettséggel. Érdekes kontraszt lehetne a két üknagyszülővel való találkozó. Mamika az aranyvérű, sötét varázsló, aki minden eszközt bevet, illegálisakat is, hogy vas kézzel irányítsa a borászatát. Míg a mugli csendőr Papika pont a törvény védelmét helyezi mindenek fölé. Csak, hogy még jobban összezavarják szegény lányt, akinek már így is elég khmm... sajátos nézetei vannak a szabályok, és törvények betartásáról.

Kezdésnek hirtelen eszembe jutott, hogy esetleg találhatnak egy szellemidéző táblát valahol, és viccből elkezdik húzogatni rajta a nyilat, de az egyszer csak önálló életre kel, és megjelennek az ősök, akik nem hagyják békén az utódokat. Very Happy
Mit gondoltok? Smile



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-08, 14:27


Fú hát Kath anyai ágon masszívan mugli, szóval ott tuti nem volt olyan őse, viszont a Benedictet ismeretebb, gazdag család (asszem nem aranyvérűek, vagy ilyesmi csak ismertek), viszont ha minden igaz bolgárok. Very Happy De persze lehetett attól még olyan ükszülő, aki mégis a Roxiba járt, mondjuk Kath üknagymamája, nincs konkrét vagy komoly családfa és a család alapító usere nincs már az oldalon, kvázi akármit ki lehet találni. Smile Korban szerintem menő lenne, ha évfolyamtársak lettek volna az ükszülők, vagy tényleg akár baráti társaság. Smile Mivel bolgárokról van szó mondjuk az üknagymama lehetett Nevena Benedict, a Benedict családi háttér miatt azt mondanám Mardekáros és örökölhette tőle Kath a tündérséget, de mondjuk korán elhalálozott valami mágikus balesetben a huszas éveiben mondjuk az első gyereke után, hogy meglegyen a vérvonal. Very Happy

A szellemidéző tábla szerintem jó, meg lehetne kérdezni Galentől nem vágta e ki az ablakon az övét, mert hogy Cosette-Galen loptak egyet a Langdon Régiségkereskedésből, viszont azt beszéltük nem tudja vele megidézni Ericát, úgyhogy azt simán behúzhatnánk. Very Happy






A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-09, 11:36


Az én olvasatomban ha valaki nem ember nem lehet aranyvérűnek tekinteni, alapjáraton is 28 megnevezett aranyvérű család van Angliában meg max néhány olyan, akinek nincs végig igazolt családfája, de aranyvérűnek tartja magát, de messze nincs akkora nevük, mint a canonoknak. Szóval nekem valaki vagy nimfa  vagy aranyvérű. Vagy vérfarkas vagy aranyvérű. Vagy-vagy. Very Happy Én ezt már többször hangoztattam, persze lehet nem egyetérteni velem, én csak kötöm az ebet a karóhoz. ^^U

A Flinteknek adott a családfája canonból és nem szeretnék belekeverni, de szövetségben álltak a Mortimerekkel, ez a része adott, mert Cody szülei évekig bujkáltak többször is a Flint házban és ők voltak nyaranta Corvus házi tanítói - csupa szépre és jóra persze. A másik része pedig, hogy igazából Flintekkel hiába lenne rokon Gina, mert Corvus teljes vérű nimfaként nem aranyvérű és nem is Flint valójában. ^^U Ha a Mortimerek valahol fent tényleg nimfák, akkor elképzelhető, hogy Corvus (és egyben Winié, ha egyszer megdobja a képességet) felmenői rokonok Gináéval és ezzel Cody-val is. Szóval lehetne egy olyan fordulat, hogy a szellemek amikor megjelennek, akkor Ginának a felmenője és Corvusnak a felmenője mondjuk testvérek? Smile És mondjuk ha Kath-é és valószínűleg Gináé is Mardekáros, akkor Corvus nagyszülője átmászna a Hollóhát vonalra.

Galenék szellemtábláját tényleg jó lenne behúzni, jó alap lenne, kicsit összeköznénk mindent mindennel! nagyszem



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Benjamin Morgan
Reveal your secrets
Benjamin Morgan
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-13, 16:40


Naszóval:

Igen, a Morgan család bár aranyvérű, nem canon, tehát nem is annyira ismertek. Amolyan középgazdagoknak találtam ki őket, tehát nem csórók, mint a Weasley-ek, de nincsen akkora pénzük, mint mondjuk a Malfoyoknak, vagy a nem aranyvérű Brekinridge családnak.
A családfát nem csináltam meg, Bennek még tesója sincsen, lévén elkényeztetett úrikölyöknek gondoltam őt, unokatesó Sasha és a McCaine-ek, de ha feljebb gondolkozom, akkor az aranyvér miatt mindig olyan házasodás volt, hogy össze tudják hozni magukat más aranyvérű családokkal, de az érzelmesebb fajtából, hogy azért igyekeztek törekedni a nem csak előre elrendelt házasságokra is.
Az ükszülőket illetően azt tudom elképzelni, hogy a töbiekkel egyidejűleg járt a roxiba valami nagyon törtető, nagyon tudálékos csaj, akit a legtöbben utáltak, mert túl maximalista volt (Rachel a Glee-ből, és ezzel mindent elmondtam).
Én ugyan nem szeretnék most nagyon mesélni, lévén a Dane sztori, angyalos, a VIP meghívásos mese, Piroskák miatt most durván tele van a fejem, ráadásul az akadémián is mesélek, úgyhogy szívesen fogadok minden ötletet^^



aláírás helye
Vissza az elejére Go down
Maisie-Bee Levieva
Reveal your secrets
Maisie-Bee Levieva
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-13, 18:25


Osszeszedem amink megvan igy hirtelen, ha valakol rosszul ertettem javitsatok pls Very Happy

Nevena Benedict - mardekar - tunder
Sybille Mortimer - mardekar - boraszkodas
XY Mortimer - Sybille testvere - Corvus felmenoje hollohat
Rachel Morgan (? Nem nevezted el szoval csak hasra utottem xD) - tudalekos, akkor o is Hollohat? Vagy tudalekos Griffes?

Es akkor MB. En anyuka vonalan mennek, mert apa gelig orosz szoval o tuti nem a Roxiba jart felmenoszinten se nagyon. Es szerintem apai anya a maga agro voltaval meg amcsi volt szoval o plane. Viszont MB cselcsap anyja szerintem felmenoi szinten is roxfortos lehetett. Legyen mondjuk a neve az ukszulonek (legyen pasi hogy ne noiesedjunk el xD) - Treat Proctor es ahhoz kepest hogy MB anyja egy remes szemelyiseg, Treat ukpapi tuti nagyon jo arc volt. Hugrabugos es mindenkivel bratyizo, amolyan tarsasag lelke tipus. Es csak hogy egy kicsit az erzelmi vonalrol kozelitsunk en siman vennem a kanyart, mely szerint valamelyik fent emlitett holgyikenek csapta a szelet. Esetleg egy masik meg szerette golna ha csapja neki? O:) Treat a szivtipro. Laughing Jelentkezoket szivesen fogadok Very Happy

Galen tablajat ellopjuk akkor, ki vallalja a megtisztelo feladatot? A klubhelyisegben dobja ki es Corvus esetleg elhozna vagy elhajitja a birtokon es jo az ha osszeszedem MBvel?

Illetve olyan merult fel bennem hogy poen lenne hogyha nem a sajat leszarmazottukat szallnak meg a szellemek elsore hanem egy masik tekit aztan majd atvandoroltatjuk a megfelelo helyre oket az elso etapban. Mit szolnatok ehhez? Amennyiben benne vagytok mi lenne ha sorsolnank random hogy ki kit kap? Very Happy Nem muszaj, csak gondoltam szinesito lehetne ^^
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-17, 17:10


Szerintem simán lehet sorsolni, hogy ki kinek a felmenőjét kapta, ha már mondjuk ők is afféle baráti társaság voltak. Esetleg azt érdemes kitalálni jó, vagy rossz szándékkal szállnak meg, vagy majd kialakul a dolog menet közben? Very Happy
A szellemtáblát szintén ne dobjuk ki simán kockával, hogy kihez kerül hozzá? És akkor nem az van ki csap le rá, bár végülis persze mindegy. Smile
És akkor lassan hasznos lenne elkezdeni a dolgot, vagy legalább lőjünk be valami határidőt, hogy mikor, hogy ne hetekig menjen a megbeszélés. Razz Ez a hónap még maradjon pihi és akkor november első hetével kezdünk?

Ki találja meg a szellemtáblát:
1. Benjamin
2. Corvus
3. Gina
4. Kathrine
5. MB
6. újra




A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-17, 17:10


The member 'Katherine Benedict' has done the following action : Dobókocka


'6 oldalú dobókocka' :
Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 De6
Result :
Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 De4
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-20, 22:37


Cinkelt kocka!!!! Én akartam harácsolni :'( Razz Szerintem jó lenne, ha ők is barátok lennének, esetleg közöttük is lehet egy feketebárány, de ezúttal nem én lennék.  lol! Esetleg Nevena, a goni bolgár. Ginához már vérrel kötöttem magamat, szóval ötleteltem egyet Morgan ük-ük-ük mamihoz is. Sybille meg Nevena háztársak, szóval ők meg onnan lehetnének barátnők, Treat Proctor (ami egyébként jesszusom, de szörnyű név szerencsétlennek, Corvus az első sokk után úgy fogja savazni, ahogy nem szégyelli) meg... hmm... univerzális mindenkinek valami baján segítő karakter, aki mindet ismerte?

Bryson Mortimer - Hollóhát, levegő nimfa:
Habár meg volt a magához való esze, sosem kérkedett vele, csak távolról csodálta azokat, akiknek meg van hozzá a bátorsága. Sybille öccse, egy évvel fiatalabb (ha neked így jó, Gina), a család mondjuk Mardekárra számított, de azután még mindig a Hollóhát a második legjobb a szemükben. Az elején szótlan volt, csak megfigyelő, de a távoli csodálat idővel szerelembe fordult a mások által idegesítőnek skatulyázott Morgan lány felé. Ahogy erőt gyűjtött arra - esetlegesen MB felmenő kotnyelességével -, hogy elkezdjen nyitni a lány felé és persze az emberek felé, kinyílt a szája és kiderült, hogy nagyon is kedves gyerek, aki mindig mindenkit jó tanácsokkal tud ellátni, szívvel lélekkel, nem csak egyszerű logikával - a sok megfigyelésből bizony tanult is valamit.
A szelleme az utolsó halotti fázisban is fiatal, ugyanis fiatalon halt meg, körülbelül 23 évesen, de végül nem kötöttek ki egymás mellett Benjamin felmenőjével, az már kicsit sok lenne a rokonságból, más nőtől fogant Corvus - és Wini - felmenője.

Ezt gondoltam alapnak, de akármilyen más beleköltést elfogadok attól, akibe belebújt. (meglestem, Katicába. Embarassed )



Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-27, 14:17


Nevena Benedict - Mardekár (Kath tündér őse)
Fú hát nálunk nincs komoly szövevényes családfa, főleg mert az eredeti Benedict user már rég lelépett. Very Happy Én úgy gondoltam, hogy Kath jellemével totál ellentétes legyen az üknagyi, igazi Benedict. Marekáros, gonoszkodó és a gazdag származásnak hála eléggé magasan hordta mindig is az orrát. Ha Gina is benne van, akkor lehetett Sybille legjobb barátnője, aki titkon szerelmes volt az öccsébe, de ezt persze sose árulta el senkinek. Esetleg, ha már Treat a minden lében kanál, akkor valahogy az ő tudomására juthatott, elkapott pár pillantást, vagy egyebet, így végül ő volt Nevena titkának őrzője, ezért voltak viszonylagosan jó viszonyban a jellembéli ellentétek ellenére is. Mivel én is azt írtam eredetileg, hogy Nevena fiatalon halt meg eltudok képzelni valamiféle közös halált Brysonnal, ha Corvus is benne van. Teszem azt együtt dolgoztak és bár Nevenának akkor már férje volt és egy kisfia is mégis megpróbálta valamitől megmenteni Brysont és mindketten megmurdáltak.
Alapvetően ennél komolyabb gondolataim nincsenek, totál szabadkéz MB-nek. Very Happy A fenti is még függ Corvus ámenétől. Smile Amúgy jellemben inkább Malfoy vonalnak képzelem el, maximum a nem Marekáros barátai közelében engedett kicsit a komolyabb és genyóbb stílusból. Very Happy




A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty2021-10-31, 20:53


Sziasztok!

Szóval ide értem végre. Codyval mi is ötleteltünk kicsit. (az ő családfája, nem akartam kihagyni... biglove )
A Bryson - Sybille testvér kapcsolat lejesen jó.
Nevana és Sybille is lehettek legjobb barátnők, ez is jó ötlet. Smile
Titkos szerelmi vonalakba nem akarok bele szólni. Bár hirtelen eszembe jutott, hogy Treat és közte lehetett valami rövid, hirtelen fellángolásos szerelmi viszony, ami hamar véget is ért valamiért.

Sybille Mortimer (Mardekár - Erdő nimfa):

Roxforti évei elején lehetett gonoszkódóbb. Tipikus mardis, aki fennhordja az orrát. De ahogy nőttek, fokozatosan hagyta el ezt. Erős akarata volt már fiatalon is és sok tekintetben nem követte a családi "sötét praktikákat". De a nemesi hagyományokat igen. A Mortimerek már az ő idején is adósságokban úsztak és durván látszat életet éltek. Olyan jól sikerült a megtévesztés, hogy az aranyvérű körökben nem tudták hogy valójában el vannak szegényedve.
Brysonnal lehetett amolyan kettős kapcsolata. Egyrészt igyekezett kiállni mellette, főleg a családjával szemben. Amikor viszont privátban voltak, igyekezett rávenni, hogy legyen határozottabb. Lépjen ki a csendes megfigyelő szerepből.
Fiatal felnőtt éveiben nagyon keményen dolgozott azon, hogy szinte a semmiből hozzon létre egy exkluzív borászatot. Ezért is gondoltam neki az erdő-nimfát, mert az jól passzol ehhez, és természeti mágiákhoz. Kiváló volt a marketing és üzletpolitikai érzéke. Generációk óta a borászat lett egyetlen igazán sikeres "családi" vállalkozás, amihez semmilyen formában nem tapad vér, vagy korrupció és valós értéket képez. Bryson fiatal halála lehetett még nagy hatással Sybille gondolkodásmódjára.
Öreg korára egészen sokat veszített a vasmarokkal irányító énjéből. Megenyhült, előtérbe került a humor az életében, beszólogatott és mindenkinek megmondta a véleményét de nem mertek vele igazából mit kezdeni. Ezzel együtt lett a fiatalabb családtagok támogatója. (már akit érdemesnek látott rá) Megőrizte pl. Gina anyjának és apjának levelezését, és a titkot hogy együtt szöktek meg. Nem értett egyet Voldemort nézeteivel és a család fanatizmusával, de már nem volt igazán ráhatása az eseményekre(se energiája rá).
100+ évesen halt meg, így az ő szellem alakja nagyon öreg. Valószínűleg úgy halt meg (ha ilyet lehet, és képes lehetett rá erdő-nimfaként), hogy amikor megunta a hajcihőt, kicsoszogott a szőlős közepébe, és egy ősöreg tölgyfává változott, ami azóta is ott áll magányosan. Cody meghagyta az árvaház építésekor, de nem tudja, hogy az a tölgy a dédiből lett.
Ezen kívül persze szabadon bemesélhető bármilyen ötlet, vagy plusz színesítés a karakterek egymás közti kapcsolataira nézve. Ezeket leszámítva szabad kéz.



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Összefoglalók, egyeztetések   Összefoglalók, egyeztetések - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok :: Tekergõk - Új generáció-
Ugrás: