ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 20:04-kor
Troy Smallwood


Ma 18:09-kor
Cody L. Mortimer


Ma 17:46-kor
Alistair Wilson


Ma 10:26-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 22:44-kor
Shanna Griffin


Tegnap 22:38-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 20:33-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 15:41-kor
Darren Morgenstern


Tegnap 06:27-kor
Viggo Hagen


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Megan Smith
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Vasútállomás - Page 5 I_vote_lcapVasútállomás - Page 5 I_voting_barVasútállomás - Page 5 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70676 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vasútállomás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2014-10-16, 11:12


First topic message reminder :


Vasútállomás

A város határában található vasútállomás. Ide érkezik Londonból a vonat az év első napján, és innen is indulnak haza a diákok a nyári szünet kezdetén.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-09-22, 12:09


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Még mindig nem tudom eldönteni, hogy azért kedves velem, mert a testvére miatt lelkiismeretfurdalása van, vagy mert valójában is ilyen. Ha ez utóbbi, akkor úgy tűnik annak ellenére, hogy ikrek, nagyon is különbözőek. Azt hinné az ember, hogy egy ikerpár nagyon hasonlít egymásra a lelkületüket illetően is, de ha jobban belegondolok, az elmúlt pár évben amikor Winterrel együtt voltam, nem volt ott Summer, külön tanultak, másféle ingerek érték őket, változhattak másféle irányba. Viszont ha ebből kiindulok, nem voltam elég erős, hogy jó hatással legyek a barátnőmre, Summernek meg vélhetően olyan baráti társasága volt, akik mellett ilyenné formálódott. Vagy lehet, hogy mindez butaság, és nem számít ez az egész? Lehet, hogy mindig is ilyenek voltak, csak az én ikremnél nem vettem észre, mert elvakított, hogy együtt lehetünk?
- Oh, ez remek, én meg azt hittem, hogy ez tényleg jó dolog neki. – Ha említett olykor, az legalább valami, de ezek szerint ez az egész valóban csak a külsőségekről szólt, összességében nem is voltunk együtt olyan nagy szám. Akkor feleslegesen akaszkodom Summerre, biztosan hasonlóan gondolja ő is, viszont akkor miért nézett rám olyan nagy szemekkel? Biztosan bezavarta, hogy megcsókoltam. Viszont ha arra meg azt mondta, hogy jó volt, meg hogy sportos vagyok, akkor most nem értem, hogy neki is tetszem? Még arra is gondoltam, hogy ez az egész duma az ikrekről kamu lenne, és valójában ő Winter, csak ezzel a játékkal akarja izgalmassá tenni a kapcsolatunk. Nem, ezt végülis elvetettem, ennyire még ő sem lesz gonosz, hogy eljátssza a szakításunkat, és Summer tényleg jobban csókol, még ha gyakorlatlan is.
- Sokszor úgy állítanak be, hogy mégis az vagyok, hogy nem annyira pörög az agyam. A kvidiccsel kapcsolatban most lettem csapattag, és nagyon megy, de ahogyan Harry magyarázza a figurákat... McGalagony azt mondta, hogy menjek el a könyvtárba, és vegyek ki róla egy könyvet, ha nincs meg a megfelelő műveltségem hozzá. – Szontyolodom el kissé, mert bosszantó, hogy ösztönből minden megy, aztán ha az elmélet kerül célkeresztbe, egyből nem tudom, hogy mit kéne tennem. Csak az a baj, hogy az iskolai könyvtárban már mindet kivették a kviddics évszázadaiból, Roxmortban talán még megpróbálhatom, ott is van egy kölcsönző.
- Ha nem lennék annyira magam alatt, hogy Winter csak a menőség miatt volt velem, akkor ez most egészen jól esne. – Szó mi szó, azért az ikerhugi most rendesen behízelegte magát a szívembe, még ha nem is direkt csinálta. De nem, abba kell ezt hagynom, végeznem kell a Reynolds lányokkal. Ellenben ahogyan végignéz rajtam, akaratlanul is befagyaszt engem is. Egyértelmű, hogy ő sokkal inkább hozzám való lett volna, mint Winter, csak hát más leosztást kaptunk. Bólintok, és leveszem az állatról. Sikerül olyan közelséget felvenni ezzel, hogy nem lépünk el egymástól, hogy szinte nem is hallom a kérdését a lovakkal kapcsolatban. Egyrészt nehéz úgy kezelnem ezt az egészet, hogy Winterbe vagyok, voltam szerelmes, tehát magától értetődik, hogy ez a külső a mindenem, ami most durván fel lett turbózva, egy érzékeny, aranyos lány belső tulajdonságaival. Végül mégiscsak arrébb lépek, hogy ne legyünk zavarban, és majd idő kérdése, de biztosan le fogok róla kattanni.
- Szeretem. Azt hittem neked is fog tetszeni. Mármint neki... úgy tűnik butaság volt. – Kantárszárra fogom a lovat, és a csuklóm köré tekerem a bőrszíjat, majd tényleg megindulunk a kastély felé, már tényleg nincs messze. – Nem is kérdeztem, hogy melyik ház, és milyen szakot választottál? – Winter tavaly végzett hetedikesként, mardekáros látványmágus lett volna. Ezzel szemben Summer?

Without words • Nowhere to run • ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-09-17, 09:56





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


Ha tudnék segítenék, komolyan ezen vagyok, csak még nem tudom, hogyan tegyem meg. Olyan rossz látni, hogy őrlődik, főleg hogy tudom nem ő a hibás. Persze ilyen esetben ez normális, az ember így viselkedik és reagál... olvastam róla. Ha átejtenek először mindig arra gondolsz, hogy vajon hol hibáztad el, hogy mit csináltál rosszul, pedig ez butaság. Nem te vagy a hibás, amikor más tett veled rosszat, nem neked kellene magadat rosszul érezni és önvizsgálatot tartani, hanem a másiknak, aki megbántott és átvert, de a másik nem fog, mert ő jó eséllyel pusztán önző, te pedig mivel nem vagy az azt hiszed benned van a hiba. Nem tudom, hogyan kéne elmagyaráznom neki, hogy nem erről van szó. A testvérem verte át, ő tett rosszat, nem pedig Hayden a hibás. Ő... rendes srác és ezen nem is szabad változtatnia csak azért, mert Winter ennyire szemét volt vele, hogy még a szemébe sem mondta, hogy nem mennek így jól a dolgok. Annyira nem értem, hogy ezek után miért kedves velem, én tuti, hogy nem szívesen foglalkoznék most a helyében magammal... Winter... álnok dolog volt ez tőled!
- Nem tudom, nekem... nem sokat mesélt rólad, csak időnként említett. - esetlenül vonom meg a vállamat. Igazából mi otthon még az eljegyzésről sem tudtunk, a szüleim szerintem még most sem, én is csak akkor értesültem róla, amikor kitalálta, hogy én legyek a rossz hír hozója és én közöljem a pasijával, vagyis az ex-pasijával, hogy már az ex-pasija. Nagyon nem fair ez az egész egyikünkkel szemben sem és én még sem utálhatom a testvéremet, mert... mégis csak a testvérem.
- Szerintem ez nem megoldás. Nem mindenki Winter, de... persze nekem nincs ebbe beleszólásom és persze tudom, hogy most ez elég nehéz lehet neked. - a végére egészen elcsendesedem, hiszen nem kellene talán mindenre reagálnom és főleg nem kellene mindenbe beleszólnom, ami vele kapcsolatos, mert ez az ő dolga. Ha meg akar változni, akkor az ő döntése, hogy meg teszi, csak hogy... közben tényleg olyan kedves, nekem pedig rémes érzés, hogy én vagyok a rossz hír hozója és miattam fog lényegében majd mássá válni, mert a testvérem ilyen csúnyán helyben hagyta.
- Dehogy vagy ostoba! Nem... nem tudhattad. - rázom meg a fejemet ezúttal egészen hevesen. Magát hibáztatja, tudom, hogy ez normális és hogy úgy sem tudom majd meggyőzni arról, hogy nincs igaza, de mégis próbálkozom. Nem szabad így hozzáállnia, hiszen nem tehet az ég világon semmiről sem. Nem az ő hibája, hogy a nővérem ennyire nem gondolkodott és hogy kihasznál gond nélkül bárkit. Nem neki kell e miatt pocsékul éreznie magát. Hogyan tudnám megértetni vele, hogy nem jól kezeli a helyzetet?
- Úgy értem, hogy... hogy te... olyan... sportos külsejű vagy. - direkt csinálja, ezúttal tudom én is, hogy direkt csinálja, én pedig nem igazán tudom, hogyan reagáljam le a dolgot. Vigyorog, én pedig zavartan mosolygok és arra eszmélek, hogy alattam a ló már egy ideje áll, pedig nekem nincs közöm hozzá, nem én állítottam meg igazság szerint... igaz? Most hirtelen ebben sem vagyok teljesen biztos. Valahogy akaratlanul is a karján pihen a tekintetem, ami így hogy a kantáron vezeti a lovat elég szépen dagad ki, mármint az izom rajta, én pedig csak amikor megszólal, akkor veszem észre, hogy kissé sikerült lefagynom.
- Igen, azt hiszem jobb lenne a biztos talajon. Ez a lovaglás... nem az én terepem. - ez sem, mint ahogyan nagyjából szinte semmi sem, ami aktív mozgással köthető össze. Én jól elvagyok a könyveimmel, nyugalomban és kész. Amit már csinálni kell, mind távol áll tőlem, nem csoda, ha feszült volt végig a tartásom. Na persze attól csak még inkább zavart hajeltűrögetésekbe kell fognom, hogy levesz a lóról. Így csak még inkább egyértelmű, hogy úgy pakol arrébb, mintha csak súlyom se nagyon lenne. Winter akkor egy... marha! - Te szereted a lovakat? - terelés, hogy ne mással foglalkozzam, hogy legyen téma és ne némán sétáljunk vissza a kastélyig, vagyis ő vissza, én meg oda. Egyelőre még azt sem tudom, hogy ott mit kezdek majd magammal. Talán fel kellett volna ülnöm az első vonatra és szépen hazamenni.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-09-13, 14:44


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Lehet, hogy akkor jártam volna jobban, ha én is eleve rosszfiú vagyok, olyan izgalmas srác, aki nem csak a külsejével, vagy az eredményeivel hódít, hanem van benne egy dög is. Imádok én bulizni, sörözni, hülyülni a haverokkal, csak éppen a lányokkal vagyok rendes. Mindig elhatárolódtam még egy kis tánctól is, hogy Winter ne érezze magát rosszul. Ha nem volt ott, mert hetekig nem találkoztunk a nyári szünet miatt, akkor egyedül mentem a bulikba, és megmaradtam az iszogatás szintjén, vagy amikor közösen mindenki táncolt, én is beálltam, de ez volt a plafon. Ha lekezelően bántam volna Winterrel, ha helyre tettem volna, akkor talán máshogyan állt volna hozzám. Vagy mindegy, mert csak szerelmes lett, ami ellen nem tehettem volna semmit? Mindegy, a lényeg, hogy nekem kell megváltozni, és megoldás lenne rálépni erre az útra, ha nem volna itt Winter gyönyörű ikertestvére, aki még mintha nálam is visszafogottabb lenne, komolyan mondom a társaságában én érzem magam határozottabbnak. Furcsa érzés, ilyen még nem volt. A csókra igyekszem nem is gondolni, mindkettőnknek jobb úgy.
- Én azt hittem komolyan veszi. Viszont az igaz, hogy mindig megtartotta a távolságot. – Tűnődöm el. Bár lefeküdtünk egymással, olyan eget rengetően nagy szerelmet nem éreztem belőle. Most utólag visszagondolva mintha csak menőnek tartotta volna, hogy velem van, mert sikeres vagyok. Pocsék érzés csak a külsőségek, és a megítélés alapján jó pasinak lenni. Hol van ebben az, hogy valóban én érdekeltem? Azt hiszem mindent összevetve, hogy nem is érdekeltem igazán.
- Nem? Pedig nagyon azt hiszem, hogy kár is energiát fordítanom arra, hogy kinek mi a jó. Úgy fogok ismerkedni, hogy ne nagyon adjak semmit, ha nem kaphatok viszonzást. – Talán még túl korai kimondanom így, nyilván van bennem némi sértettség amivel nem tudok mit kezdeni, és most őszintén szólva nem nagyon érdekel, hogy Summer szerint ez szemétség, netán bosszúállás, úgy gondolom, hogy jogos önvédelem. Aurornak képzem magamat, miért ne húzhatnék fel pajzsokat? Lépdelünk a fák között az ösvényen, hallgatom, ahogyan beszél. Ahogyan az aranyló göndör tincseken megcsillan az ősz-eleji napfény, szinte angyali aurával ruházva fel őt.
- Jó. Mint kiderült, ostoba vagyok. – Nem akarom leszólni magamat, most ez jut eszembe először. Kissé el is mosolyodom, nem akarok alanyátlanodni, és teljesen összecsuklani. Bizonyos területeken nagyon is határozott vagyok. Főleg, hogy már megint zavarba hoztam. Ahogyan az előbb ő engem. Csak nem értem, hogy miért ilyen furcsa ez az egész helyzet. Az, hogy ennyire hasonló Winterhez külsőleg, nem engedi úgy kezelni a helyzetet, mintha totálisan idegenek lennénk egymásnak.
- Nem. Nem tudom. Fejtsd ki. – Vigyorodom most már el, ha tőlem elvárja, hogy mondjam ki, amit gondolok, akkor miért is fogja vissza magát? Az a halvány pír meg egész jól áll neki. Végső soron még a csókot és a hajviseletét is leszámíthatom, nagyon más mint Winter, csak egy-két percig volt megtévesztő a dolog. Más a hangsúly, a testtartás. Aurornak készülök, erre már igyekszem figyelni. Viszont meglepve tapasztalom, hogy mit mond. Még nem volt soha... senkije? Azért, mert nem bátor? De hiszen olyan kedvesen fogadott, és a csók is olyan lelkes volt tőle. Pusztán a nővére iránti szeretetből tette volna? Vagy az izmaim miatt? Vagy csak nem akart megbántani. Észre sem veszem, hogy megálltunk.
- Nem tetszik a lovaglás? Lejönnél? – Nyújtom a kezeimet, és elé lépdek, hogy feltartja a karjaimat, beléjük tudjon omlani, amikor leemelem a paripáról. Valóban nem lehet így beszélgetni, ráadásul ha zavarba jövünk, akkor tényleg kezelhetetlenné válik a helyzet.

Without words • Nowhere to run • ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-09-04, 17:54





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


Pedig én azt is megérteném, ha csak simán itt hagyott volna, mert nem várom el tőle, hogy segítsen, biztosan elég rossz érzés lehet, hogy olyan valakire emlékeztetem, aki átejtette őt és sajnálom ezért. Épp e miatt én nem akartam vele ezt tenni, csak hát nem vagyok olyan erős és határozott, mint a testvérem, hogy kiálljak rendesen a véleményem mellett. Ezért van, hogy hagytam az egészet, amíg meg nem csókolt, és még akkor sem tudtam azonnal reagálni, pedig tudom, hogy kellett volna. Ezt pedig még most is iszonyatosan sajnálom, hogy nem figyeltem rá oda jobban, vagy... talán hogy ide jöttem, mert lehet hogy nem kellett volna, csak hát a jó szándék vezérelt. Az még rosszabb lett volna neki, ha meg se tudja, hogy Winter már nem jön vissza, vagy kap valami rövid levelet, amiben még csak válaszokat és magyarázatot sem kaphat.
- Nem tudom, én... nem akarok róla rosszat mondani, de régebb óta ismerem, mint te és tudod ő... valahogy ilyen, mindig is ilyen volt. Azt teszi, amihez épp kedve van és nem tudhatod, hogy mi járt a fejében. Talán nem akart nyíltan megbántani, vagy... nem vette komolyan, imponált neki a dolog. Én sem tudom. - bizonytalanul rázom meg a fejemet. Nem akarom, hogy rosszabbul érezze magát és Wintert sem akarom szidni, és ez most így valahol elég ütős patthelyzet. Az a baj, hogy én is mérges vagyok a testvéremre és jelen helyzetben, ha őszintén véleményt alkotnék abból nem születne az ég világon semmi jó sem. Jó eséllyel ha igazat akarnék mondani, akkor azt mondanám, hogy Winter önző és csak magára gondol, és ki tudja, hogy Hayden mellett miket csinált, amiről esetleg ő nem is tud, mert naiv módon nem gondolt bele az egészbe, vagy azt hitte, hogy a testvérem annyira oda van érte, ahogyan fordítva is, de ez sajnos... nem így volt, hiszen akkor nem ment volna el ilyen könnyen.
- Nem, dehogy! Winter nem azért ment el, mert azt várta, hogy szemétül várj bele, én sem várom. Ez... erre nem is gondolj. - most egészen hevesen rázom meg a fejemet, ami persze így a ló hátán ülve nem épp a legjobb ötlet, a végén még sikerül lezúgnom róla, amivel végképp pocsékká tenném ezt az egész helyzetet, pedig már így se sikerült valami jól indítanom és akkor még egészen enyhén fogalmaztam. Az viszont tényleg nem megoldás, hogy ő változtasson azért, mert a testvérem elment. Kétlem, hogy az a spanyol pasas valami szemét alak lenne, akkor már lehet hogy haza is jött volna. Winter szeszélyes... mindig is az volt, csak talán szegény srácot nagyon elvakította a szerelem és a lelkesedés és ezt nem igazán vette észre.
- Vége lett, ott nincs egyetemi képzés és szerettem volna végre egy suliba járni a testvéremmel, hátha akkor közelebb kerülünk egymáshoz. De... nem jött össze, aztán hogy jelentkeztem már nem mondhattam vissza az utolsó pillanatban. - és persze azt sem akartam,hogy miután Winter rám bízta ezt az egész gyűrű ügyet, elküldjem szegény Haydennek egy levélben és kész. Nem érdemelt volna meg ilyen bánásmódot, hiszen még lovat is hozatott ide! - Mond azt, ami először eszedbe jut. - próbálom azért bátorítani. Ő olyan határozottabbnak tűnik, akinek sok barátja van, akit sokan vesznek körül, valahogy fura azt látni, hogy még sem tudja, hogy mit mondjon. - A kviddics jó, látszik rajtad, hogy sportos vagy. - szalad ki a számon, már megint talán túl hirtelen amit gondolok. - Izé... úgy érzem... tudod... - bakker, remek sikerült megdicsérnem, hogy jól csókol, most pedig még jó hogy nem fogdosom össze az izmait, vagy tudom is én. Elég magas és elég erős is a külseje, az egyértelmű, hogy sportol, de ezt nem szabadott volna így kimondani. A következő szavai viszont megint csak meglepnek és őszintén szólva, ha nem egy már közben ácsorgó ló hátán ülnék, akkor most gondolkodnék el róla, hogy el kéne mennem végre innen, mert ez egyre zavarosabbá válik.
- Nem hiszem, hogy kötelező lenne utálnod, de persze azt is megérteném. Én... nem tudom... de nem vagyok olyan, mint a testvérem, nem udvarol körbe senki sem, én eddig még csak nem is... - jó itt sikerül rendesen elakadnom, mert ez van, ez az igazság, életemben nem is csókolóztam, erre most meg ez történik. Nem csoda, hogy pirulok rendesen, és nem tudom, hogyan kéne kinyögnöm valami értelmeset. Én nagyon igyekszem, sokszor könnyen beszélek, de ez akkor van, ha valami értek, vagy jól ismerek, ez a helyzet viszont nekem új és szokatlan és nem tudok mit kezdeni vele egyre inkább. - Nem megyünk... tovább? - préselem ki végre az újabb szavakat magamból, valahol jelezve ezzel, hogy mennyire kellemetlen és kényelmetlen számomra a helyzet. Gondolom neki is, de mégis ő ácsorog.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-09-01, 21:03


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
Az fel sem merül bennem, hogy csak otthagyjam, őt büntetve azért, amit Winter tett velem. Sőt, kicsit úgy vagyok a sértett önérzetemmel, hogy az az igazán férfias, ha most nem rinyálok, és majd fent a szobámban átgondolom, hogy mit szúrhattam el, vagy hogy Winter egyátalán hozzám való volt-e. Lehet hogy nekem is olyan bunkón menőnek kéne lennem, nem pedig a sportolással, és az auroros dolgokkal felvágni, az már talán le is járt. Manapság úgy tűnik, hogy akkor lehet valaki igazán boldog, ha ő maga rúg bele másokba, mintsem hagyja, hogy őt bántsák. Kissé érzékenyen érint most ez az egész téma, és ilyen rémes gondolatok járnak a fejemben, még ha összességében jó fej srácnak is tartom magam, ezzel most nem tudok mit kezdeni. Majd kitalálom, hogyan is éljem túl ezt a tanévet Winter nélkül, hiszen annyira össze voltunk már nőve. Lehet, hogy ez volt a gond, túl fiatalon lettünk egy pár, és neki már kellett az izgalom. Ezt máshogyan is lehetett volna közölni.
- Hibától függ. Nem, azt hiszem igazad van. Kiállnék érte. Én most se kárhoztatom Wintert, csak... azt hittem, hogy ebből valami komolyabb lesz. Nem szokásom csak úgy megkérni senki kezét. Megijedt, vagy nem tudom. Végeredményben már teljesen mindegy. – Vonom meg a vállamat, és egy szomorú pillantással nézek el a semmibe. Van értelme ezen rágódni, vagy belőle véleményt kicsikarni? Aligha. Ő Winter mellett áll, engem nem is ismer. Ettől még nem teszek úgy, mintha utálnám. A csók a helyzetnek szólt, idegenként nyilván nem tettem volna meg, de nagyon is tetszett, amit láttam, ahogyan reagált, és valami fantasztikus volt, még ha mindketten zavarba is jöttünk tőle. Azért az furcsa, hogy ő is bevallotta, hogy neki is tetszett. Vagy nem furcsa, hanem jól jött ki...
- Nem tudom. Ilyen vagyok, lehet, hogy ez a gond. Szeretnéd, hogy ha szemétül bánnék veled? – Magam sem igazán tudnám ezt megtenni, csak annyira meg van lepve. Nem ezt szokta meg? Nem mondom, hogy jófiú vagyok, hiszen imádok bandázni, sört inni, sportolni, és akár kimaradni éjszaka, hogy ha jól sikerül egy járőrözés, de a csajokkal szemben mindig is megvolt az a magától értetődő jó fej hozzáállásom, hogy nem vágjuk át őket, nem alázzuk meg, azért ennyit megérdemelnek. Winter sokféle dolgot csinált, a fennmaradó időmben mégsem csaltam meg soha, az nálam nem fér bele. Ő viszont ki tudja, hogy mióta van együtt a pasival. Azzala  spanyol csődörrel. Mivel Summerrel összeakad a pillantásunk, gyorsan terelek, most éppen azzal, hogy megkérdezem hogy ki is ő, mit érdemes tudni róla.
- Az jobban tetszett... akkor miért jöttél át? – Ez érdekel a legjobban. Kétlem, hogy csak azért jött volna, hogy visszaadja a gyűrűmet, és hogy szóljon, hogy az egészből nem lesz semmi. Mi van akkor tényleg ő Winter, és most csak afféle fura játékot játszik velem? Nem, ennyire nem lehet gonosz. Summer kedves, bájos lány, meglepően jól tudok vele beszélgetni, ami Winterrel nagyjából sosem sikerült, nagyon ellentétesek voltunk, úgy gondoltam, hogy nem baj, kiegészítjük egymást. – Én... nem tudom, hogy mit mondjak magamról. – Tűnődök el, valahogy nem is tudom, hogyan kéne összefoglalni azt, hogy mi jellemez engem. Beharapom a számat, és ettől véletlenül az övére sikerül pillantani. – Szeretek kviddicsezni. – Nem is veszem észre, hogy valahol sikerült megállni, és féloldalasan nézek rá fel, a lovacska pedig beletörődve, hogy nem húzom tovább, engedelmesen kivár. – Nem tudom, hogy mit gondoljak rólad se. Hülyeség, ha nem utállak? Nem is ismerlek, a csókra meg nem akarom fogni. Biztos csak azért vagy benne olyan jó, mert téged is mindenki körbeudvarol. – Sütöm le most a szememet, bevallva, hogy ez foglalkoztat. Ciki vagy sem.

Without words • Nowhere to run • ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-27, 22:07





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


Igazából teljesen jogosnak gondoltam volna azt is, ha már rég faképnél hagyott volna a kezembe nyomva a bőröndömet és kész. Érthető lenne, ha ha nem akarna még velem szórakozni itt pluszban, amikor eleve ha csak rám néz, akkor rossz emlékeket elevenítek fel benne. Szerintem pocsék érzés lehet neki, főleg hogy még én is átvertem valamelyest, bár én nem rosszindulatból és nem szándékosan, egyszerűen csak nem volt más választásom, megoldásom... mert hát... az a baj, hogy nem vagyok én olyan erős és határozott, mint a nővérem. Néha vágyom rá, de ha ő közben így is tud viselkedni másokkal, akkor viszont nem gondolom, hogy okom lenne rá, hogy olyan legyek. Én nem vagyok az a típus, aki árt másoknak, legalábbis szándékosan biztosan nem, most is ha tehetném visszacsinálnám ezt az egészet. Jó... egy dolog kivételével, mert az a csók... Oké, nem kellene erre gondolnom, azt is tudom. Az a csók szuper volt, de közben... nem szabadna nekem ezen járatni az eszemet, mert hát ő mégis csak Winter pasija volt, azt is megérteném, ha innentől még csak a szemem elé sem akarna kerülni, hogy ne a testvéremre emlékeztessem.
- És elítélnéd őt teljesen, ha hibát követne el? - valahogy én nem hiszem, hogy így lenne. Ha a húga csinálna valamit, amiről tudná, hogy rossz dolog, amiről tudná, hogy nem szabadott volna ilyet csinálnia, attól még a húga maradna. Én is így vagyok vele, nem tudom Wintert véglegesen megutálni. Mérges vagyok rá, mert ilyen helyzetbe hozott és mert ezt a kedves srácot is így megbántotta, de nem fogok neki e miatt hátat fordítani. Épp ezért jöttem el és vállaltam a pocsék feladatot, hogy majd akkor én mondom meg neki... hogy mi is a nagy helyzet és én leszek persze ezzel helyette a gonosz, mert simán van rá esély, hogy innentől lesz jó néhány ellenségem majd a suliban, aki esetleg nem bírta Wintert, vagy velük is jól kiszúrt, mint Haydennel.
- Nem, nem erről van szó, én... én köszönöm, nagyon kedves ez tőled és örülök, ha segítesz. Nem tudom, hogy Winter miket csinált még, vagy kivel és... csak neked ez nem lenne rossz? - látni engem időnként... naponta és közben a testvéremet látni. Máshogy öltözöm, máshogyan is hordom a hajamat, de ettől még nagyon is hasonlítok rá és ez biztos, hogy nem lesz neki kellemes érzés, ha majd találkoznunk kell, nem gondoltam volna, hogy még azt is vállalná, hogy esetleg megvéd másoktól. Ez nagyon lovagias és én még inkább nem értem, hogy a nővérem hogyan volt képes őt átejteni és így megbántani, félredobni. Winter... totál meg vagy zakkanva!
- Nem, ez... nem baj... de köszönöm. - habogok már megint. Igen, nálam ez a két véglet áll fenn, vagy azt se tudom, hogy mit mondjak és erőteljesen akadozva jönnek csak a szavak, vagy pedig van a másik verzió, amit már sikerült megtapasztalnia, amikor jönnek a szavak gond nélkül, megállítani sem tudom őket, amikor sorra válaszolok mindenre, túl sokat is, és a legtöbben ezt nem szokták annyira szeretni. Nem is akarom én most sem túlzásba vinni, csak úgy jön, de az jól esik, hogy leszáll. Nem zavar a közelsége vészesen, de azért még sem volt még hozzám egy fiú sem ilyen közel, ő pedig... úgy rendesen, istenesen mögöttem volt a lovon és érezni lehetett úgy nagyjából... mindenfélét, amit eddig még nem éreztem, ami elsőre így kellemetlen, főleg a mi csöppet bonyolult kezdő szituációnk után.
- Oh hát én... nem igazán vagyok érdekes. Eddig a Bauxbatonbe jártam, mert nekem az a suli jobban tetszett csendesebb és... szeretek olvasni és elég sok mindent tudok, de... nem sok mindent próbáltam még ki, az inkább a nővérem... Úgy értem... szóval én... nem tudom... tényleg nem vagyok valami érdekes. - na igen, nem vagyok kalandvágyó és különleges, átlagos és inkább szürke és meghúzom magamat, mindig is így volt. Szeretek olvasni, imádom a könyvtár sötét zugait, ahol csend van és nyugalom. Én egyszerűen csak nem szeretem a villogást és a feltűnést és pont ezért lesz állati nehéz, ha majd nem egy ember a testvéremnek néz majd. - És te... milyen vagy? - illik visszakérdezni és egyáltalán nem biztos, hogy olyan, amilyennek a testvérem lefestette. Ő mondjuk nem is mesélt róla sokat, csak alig említve. Mint mondtam nem volt köztünk olyan fenemód eget verően jó viszony.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-25, 21:02


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem mondom, hogy képes vagyok máris úgy tenni, mintha mindent megbocsátottam volna, hiszen a rosszkedvemet nem tudja letörölni az, hogy kedvesen elnézést kér. Nem, akkora bűne nincsen, mint Winternek, úgy vehetem, hogy csak diplomatikus akart lenni, hogy ne fájjon még jobban. Ezzel belefutottunk egy édes, viszont meglehetősen kínós csókjelenetbe. Pár pillanatig azt hittem, hogy Winter megtáltosodott, aztán meg amikor kiderült, hogy teljesen másról van szó, akkor jeges veríték kúszott végig a gerincemen, hogy az ismeretlen, és teljes mértékben cuki ikertestvérével miért esett ennyivel jobban. Volt benne egy furcsa kettősség, hogy azt hittem, hogy ismerem, és én tudtam rajta változtatni, másfelől mintha már akkor éreztem volna, hogy az ajkai puhasága olyan gyengéd szenvedélyt ígérnek, amelyhez Winter száraz elutasítása soha nem nőtt fel. Nem vagyok az az ember, aki vállat ránt minderre, és kihasználja a helyzetet. Jó, nem az eszemért szeretnek, ez ellenben nekem is feltűnt. Ha már aurornak készülök, legalább a saját barátnőmet fel kéne ismerni. Summer azóta is riadtan kerüli a pillantásomat, és azzal, hogy valami olyasmit ejtett ki véletlenül, hogy neki is jó volt, azzal egyszerre érzem mindkettőnket mocskosnak. Ő mondjuk nem is érti, hogy miért akartam volna még a durva szakítás után is beszélni Winterrel, hát én sem tudom, nem feltétlenül a reménykedés miatt, csak akartam volna egy korrekt választ hogy mit rontottam el, vagy ilyesmi. Summer, az új lány ismeri a nővérét, és ebből a reakcióból azt szűröm le, hogy nem is lett volna értelme. Én is azt hittem, hogy ismerem a páromat, végeredményben éveket töltöttünk el együtt, és soha nem mondta, hogy baja lenne velem. De... ha jobban belegondolok, nem véletlen volt, hogy ilyen tartózkodóan kezelt mindig. Lehet, hogy nem is szeretett, csak magától értetődő volt velem járni a külsőm miatt? Ezt már más lányoktól is megkaptam, hogy az se lenne baj, ha bunkó lennék, nem tetszenék kevesebb lánynak? Hát ha ez a recept, hogy ne fájjon így belül, akkor tényleg erről fog szólni. Rendes lányok úgysincsenek, akkor én miért is törjem magam?
- Van egy hugom, ő nem itt tanul, nem fogadta el a Roxfortos levelet, mugli iskolába jár. Néha ideutazik megnézni a meccseimet. – Értem én, hogy a körömszakadtáig védi Wintert, ezzel nincs is baj, viszont kicsit jólesik, amikor belefűzi, hogy azért a nővére nem érdemli meg az empátiát. Én sem tudom gyűlölni őt, a szerelem meg nem illan el villámgyorsan, a csalódás terjed szét bennem, és a keserűség. Summer amolyan kereszteslovagként áll ki mellette, holott hogy ha engem bántott, ki tudja, hogy mit tett a testvérével? Nem, azért a szerelmemet nem akarom sötét boszorkánynak beállítani,
- Nem azért csinálom, mert elvárnád. De ha nem akarod, akkor mindegy is.. – Végül mégiscsak felkerülünk a lóra, holott nem tudom eldönteni, hogy továbbra is udvariaskodik, el van ez az egész helyzet rontva. Látja a pillantásomon, hogy egyaránt furcsa módon tetszik a különbözőségük, másrészt tényleg Winter jut róla eszembe. De hogy a fenébe lehetne ettől elvonatkoztatni? Talán egyszer majd máshogyan lesz, eldönthetjük, hogy kerüljük egymást, vagy ha már hasonló cipőben járunk, akkor nem gyűlöljük a másikat. Végeredményben a mai nap alakult, ahogy alakult, a jövőt meg még nem látom. Most sikerül eléggé lepisszegnem, ami így utólag gonosz dolog volt tőlem, ezért gyorsan visszakozom.
- Nekem nem zavaró. Csak rossz, hogy így alakult. Leszállok a lóról, ha úgy könnyebb. – Csusszanok le a ló faránál a paripáról, hogy a kettős mellé lépve csak kantárszáron vezessem őket. Bár ha nagyon imbolyog, azért figyelek, hogy őt is le tudjam emelni, nem akarom, hogy még rosszabbul érezze magát a kialakult helyzet miatt. Mármint a lovat illetően. Megfogom a kantárszárat, és rövidre véve elkezdem vezetni a kancát, olykor pedig felnézek a nyeregben ücsörgő lányra.
- Mit kell rólad tudni? Mennyiben különbözöl Wintertől? Mármint... most nem ő érdekel, magadról mit mondanál el? – Most tényleg nem Winterről kéne beszélni, hiszen az egyikünknek sem használna. Nem mondom, hogy hirtelen felvidulok attól, hogy ha Summer kerül a középpontba, de talán segít nekem, hogy kicsit eltereljem a figyelmemet.

Without words • Nowhere to run • ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-21, 20:51





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


Úgy érzem, hogy akármit mondok valahogy nem jöhetek ki jól belőle, pedig én nagyon igyekszem. Talán már az elején úgy kellett volna kezdenem, hogy leszállok a vonatról, megmondom neki, hogy én nem a testvérem vagyok, a kezébe nyomom a gyűrűt és faképnél hagyom. Bár kétlem, hogy ebbe belement volna, és nem jön utánam, hogy magyarázzam el és hogy nem tehetem ezt vele, de tényleg nem tudom, hogy mit vár, nem tudom, hogy mit kéne mondanom, amitől jobb lenne. Winter mégis csak a testvérem és az a dolgom, hogy védjem őt, mármint... nem minden esetben, mert tudom, hogy ezúttal hibázott és baromira nem csinálta jól a dolgokat, de mégis... mégis mi a fenét tehetnék, hogy jobbá tegyem szegény srác helyzetét? Annyira nem tudom! Pedig szeretnék segíteni neki, ha lehetséges lenne valahogy, szegény annyira elárvult lett és olyan kis édes kiskutya szemekkel tud nézni, hogy... Na jó, ez a gondolatmenet azt hiszem nem vezethet semmi jóhoz, tehát itt és most abba kell hagynom.
- Nem, igazából nem érdemli meg, de a testvérem és... mégis mi mást tehetnék? Neked van testvéred? - ha nem is iker, de testvér legalább, és akkor már tudná, hogy mit érzek, hogy milyen ez az egész helyzet nekem, hogy mennyire nehéz. Nem tudok végletekig haragudni a testvéremre, mert mégis csak együtt nőttünk fel, még ha épp e miatt én is ismerem őt a legjobban és tudom, hogy mennyire... nehéz eset. Nem szép, amit csinált és igen baromira önző is egyben, de nem akármit is teszek a testvérem marad.
- É... értem. - nem tudom, hogy mit mondhatnék még erre. Azt hitte a testvérem változott meg és tetszett neki, amit látott. Végül is igen ez teljesen érthető hozzáállás egyébként. Nem a csók tetszett neki, vagyis nem miattam, hanem mert azt hitte, hogy a testvérem, akit szeret megváltozott és jó irányba gondolta a változást, nekem pedig nem kéne ezt az egészet túlgondolnom, sőt sehogyan sem kellene gondolnom, mert ebből az egészből én biztosan nem jöhetek ki jól, csak egyre inkább zavarosnak érzek lassan mindent a fejemben és ez kezd már nagyon frusztráló lenni.
- Dehogy! Mármint... nem várom el ezt tőled, nem a te dolgod. Majd megoldom, ha már ide jöttem, akkor ez az én feladatom és nem lesz baj. De... köszönöm. - megint hadarok, pedig csak próbálok úgy nemet mondani, hogy ne érezze még rosszul is magát miatta, mert azt igazán nem szeretném. Szegénynek így se lehet egyszerű ez az egész, kétlem, hogy jó lenne neki, ha napi szinten velem kellene találkoznia, és én folyton a nővéremre emlékeztetném, meg erre az egész pocsék helyzetre, meg arra, hogy elhagyták és összetörték a szívét. Az lenne a normális, ha egyáltalán nem is akarna találkozni velem, és kerülne, én még komolyan ezt is simán megérteném. Azok után meg főleg, ahogyan még rám is szól, mert sokat fecsegek. Tudom, hogy igaza van és hogy túlzásba is viszem a dolgot, de ettől még nem esik jól és úgy rendesen belém folytja a szót, ami nem sokat segít azon, hogy eleve félek kissé a lótól.
- Jól van, én csak nem akartam, hogy... tudod... sokat beszélek és ezzel tisztában is vagyok, nem akartam túlzásba vinni, vagy ilyesmi. Gondolom zavaró, a legtöbbeknek az szokott lenni. - a végén persze elhalkulok, mert megint túlzásba viszem. Vagy alig beszélek, vagy túl sokat, valahogy nagyon nehezen találom meg azt a bizonyos arany középutat, pedig tényleg nagyon szoktam ám igyekezni. Nem megy ennél jobban a dolog, sajnos. Persze elég erősen kapaszkodom, nem akarok leesni, az viszont tuti, hogy zavarba ejtő lenne, ha megfogná a derekamat. Nem azt mondom, hogy rossz lenne, csak zavarba ejtő, de az biztos, hogy nagyon, így is kész csoda, hogy nem szédülök meg már csak attól a ténytől is, hogy mögöttem ül, és hogy egy lovon ülünk éppen, mint valami régi romantikus filmben, kész csoda, hogy nincs mögöttünk még valami naplemente is és nem szól a háttérben egy lágy dallam.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-19, 09:46


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
- Nem tudom... én sem tudom. – Igazából csak a kedvem rossz, nem tőle várok megoldásokat. Csak... olyan rossz ez így, hogy számítok egy kemény Winterre, akit szeretek ugyan, mert gyönyörű, és határozott, de néha olyan furcsán bánik velem, erre megjelenik egy teljesen másik lány, aki hihetetlenül cuki, jó vele csókolózni, egymásra vagyunk hangolódva, még a virágnak is örül, erre kiderül, hogy átverés az egész. Vagyis az ő szempontjából nem az, hiszen csak testvérek, és még akár azt is elfogadhatom, hogy nem tudta gyorsan elmondani, meg nem akart megbántani. Winter tettén nem fogom túltenni magam, Summerén azért morgolódva ugyan, de már próbálok, ez nem átverés, talán inkább tapintat, és meglepődés. Az már sokkal inkább zavar, hogy Summert cukinak, magamhoz valóbbnak gondolom, és így olyan, mintha megérdemeltem volna, hogy Winter elhagyjon, ha az első szembejövő ikrével elcsábulok. Akkor viszont azt is megérdemlem, hogy egyedül maradjak. A morgolódásom közepette mégiscsak vigyorgok véletlenül, belefeledkezem abba, hogy a csókról beszél, most akkor neki is jó volt? Aj... gonoszok vagyunk Winterrel, ugye?
- Ahha... véded, mert úgy gondolod, hogy megérdemli. – Nem úgy értem, hogy mert Winter aranyos, és Summer jogosan áll mellette, ennyit még én is értek, hogy az ember a testvérében a jót próbálja meg látni. Így meg olyan, mintha egyedül lennék a kettős ellen. Az egyik átver, a másik pedig falaz neki. Hát innentől már tényleg nem lesz túl jó kedvem.
- Ööö... nem. Azt hittem, hogy Winter megváltozott, és tetszett amit láttam. – Abba már nem megyek bele, hogy a csóknak elvileg nincsen köze a külsőségekhez, az valahogy jellem, stílus kérdése, és sokkal jobban tetszett ez a bújós, szeretteljes pusziszkodós változat, mint a sznob, gyorsan rövidre záró változat. Elsőre azt hittem, hogy Winter végre elfogadja, hogy én meg ilyen vagyok a sportos külsőm mellé, de aztán kiderült, hogy erről szó sincsen, Summer az, aki oda tud figyelni arra, hogy finom, édes legyen a dolog, ráadásul nem is tudatosan tette asszem, úgy meg volt lepve. Többször nyilván nem lesz alkalmam, hogy teszteljem.
- Igaz... pocsék ez így. Akarod hogy megvédjelek? – Magamban azért dilemmázok ezen, a legjobb az lenne, ha én is távoltartanám magam tőle, hogy ne emlékeztessen Winterre, meg arra, hogy milyen hülye módon kezeltem az érkezését, a csók meg minden, hiszen most éppen úgy érzem magam, mint akit megrágtak, és kiköptek, mert nem volt jóízű. Elmennék egyet vadul bulizni, ismeretlen lányokkal lefeküdni, és sajnálni magamat. A másik oldalon meg ott van, hogy ha ő meg egész életében elviselte azt, hogy Winter hogy bánt vele, és nem lett ő is olyan, akkor talán lehetünk valami barátfélék, segíthet hogy túllegyek ezen, na nem úgy, hogy bármi legyen köztünk. Kérdés, hogy képes leszek-e úgy nézni az arcára, hogy nem az áruló menyasszonyomat látom benne? Viszont hagyni, hogy mások bántsák...? Azt nem tudom, hogy nézném... Látom, hogy mennyire elszontyolodik, amikor ráreccsenek, pedig ez nem is neki, hanem a hangulatomnak szól. Csak akkor szólalok meg ismét, amikor már előttem ül a paripán.
- Nem.. én bocs. Sajnálom, hogy kiborító ez így. Nem kell félned, erősen foglak, ez pedig nyugodt állat, nem ugrik meg, és elbír minket. – Mielőtt még elindulnánk, még próbálok előrehajolni, hiszen így nem látom az arcát, remélem félig hátrafordul. – Nem a te hibád, hogy Winter milyen. Megpróbálom... szétválasztani a kettőt. És most... mesélsz magadról? Lényegében semmit sem tudok.. – Ha tisztázni tudtuk a félreértéseket, akkor úgy vagyok vele, hogy indulhatunk fel a roxfortba. Ha továbbra is riadalmat látnék az arcán, akkor lassan megyünk, lépésben, még a kocogás is sok lenne. Nem tudom, hogy van-e rá igénye, hogy átkaroljam, egyelőre nem teszem.

Without words • Nowhere to run • ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-14, 20:05





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


- A legelején megmondhattam volna, vagy... vagy ilyesmi nem? - oké elbizonytalanodom. Nem tudom, hogy nem érti, amit mondtam neki, vagy másról van szó. Már én sem tudom, hogy mi is a helyzet, de hogy ez az egész úgy rossz, ahogy van az édes biztos. Nem is tudom, hogy mi lett volna a legjobb, talán az, ha el sem jövök? De nem lett volna hozzá lelkem, hogy csak úgy írjak neki egy levelet, hogy ennyi volt, Winter nem jön, visszaküldi a gyűrűjét. Annyira pedig nem vagyok határozott és magabiztos, hogy mondjuk beadjam neki hosszabb ideig, hogy én vagyok a nővérem és szépen fokozatosan szakítottam volna vele. Akkor is összetört volna a szíve és csak rosszabb lett volna, no meg nem is tudtam volna eljátszani Wintert. Nem hiszem, hogy ez lett volna a jó megoldás, attól tartok, hogy jó megoldás itt egyáltalán nem volt. Csak az lett volna, ha Winter maga jön el, vagy mondjuk még jobb esetben inkább el sem megy, hanem korrektül viselkedik egy ilyen kedves sráccal.
- Nem volt szép tőle, de tudod ő mégis csak a testvérem. - na igen és ezt nem hagyhatom figyelmen kívül, ahogyan azt sem, hogy ő már konkrétan vigyorog rajtam, vagy azon, amit mondok, vagy belefújt valami levelet a hajamba a szél? Persze már attól is sikerül zavarba jönnöm, hogy mennyi mindent mondok el neki rövid idő alatt, hogy annyira megzavar ez az egész, hogy kész mesedélután tartok neki erről az egész csók témáról, pedig be kéne fognom végre. Enyhén szólva is zavartan pislogok még mindig, akkor is, amikor már megint beszélni kezd, főleg akkor vörösödik ki az arcom, amikor hozzáteszi, hogy neki is nagyon sokat jelentett ez a csók, vagy tetszett, vagy... most akkor mi van?
- Igen... igazad van, azt hitted, hogy én... ő... - habogok. Na igen ez a két véglet van meg nálam, vagy hadarni kezek, amikor tudom, hogy miről akarok beszélni, amikor jön a téma, amit nem tudok visszafogni és jön a szájmenés, amit meg nem tudok leállítani, vagy pedig ez a hülye állapot van, hogy belém fagy a szó és azt sem tudom, hogy mit mondjak, de igaza van. Azt a csókot a nővéremnek adta és gondolom még most is nehéz napirendre térnie a dolgok felett és meglátnia, hogy mi a fene van mégis és nekem ezt figyelembe kell vennem, mert túlságosan hasonlítok a testvéremre, szóval az lenne a legjobb, ha... simán lelépnék, vagy nem is tudom.
- Igen, mivel ide fogok járni, bár jelenleg nem tudom, hogy mi legyen, mert... téged is rosszra emlékeztetlek, meg aztán ki tudja, hogy Winter kiknek tett keresztbe és az egész nagyon zavaros lesz. - főleg ha más is összekever vele. Az a baj, hogy sok mindent el tudok róla képzelni. Úgy fest, hogy másnak se mondta, hogy én vagyok, ha egyszer nem mondta Haydennek sem, akkor meg ki tudja, hogy nincs-e olyan ellensége, vagy akárkije, aki mondjuk majd keresztbe akar nekem tenni, vagy még rosszabb esetben nem hiszi el nekem, hogy én én vagyok és nem pedig a testvérem. Azt hiszem finoman szólva is nehéz év elé nézek. A következő szavaira már végképp belém fagy a szó, ha képes is lettem volna bármit mondani eddig, már esélytelen. Mintha az a csók valamit jelentett volna neki, pedig nem szabadna és nem is értem, hogy miért, meg egyébként is... látom azt is, hogy szégyelli magát, mintha megcsalta volna Wintert, aki amúgy megcsalta és itt hagyta hoppon? Jesszus, nem kéne most ezt még lovaglással is bonyolítani, el kéne köszönnöm és elmennem a suliba magamtól, mert ez így egyre zavarosabbá válik, pont ezért kezdek el a lovakról is hadarni. Nem is ültem még egy hátán se, soha életemben. Ahogyan pedig belém fojtja a szót, hát nem kicsit fagyok be igazából megint. Elég undok módon csinálta. Kicsit még fel is sikkantok, amikor felkap és felültet a lóra. Elég magasan vagyok, kész csoda, hogy nem jön elő a tériszonyom. Van ám, naná! Nekem mindenféle iszonyom van, bár a nagy részét igazából szerintem csak bemesélem magamnak, hogy távol tartsam magamat a mindenféle zűrös kalandoktól.
- Bocs... én csak... - szinte nem is hallhatja a szavaimat, mert inkább csak magam elé suttogom őket eléggé megszeppenve a miatt is, hogy felkapott a lóra és persze a miatt is, hogy így rám szólt, hogy sokat beszélek. Azt hiszem nem csoda, hogy elég rendesen hallgatásba burkolózom ezek után és kissé mereven ülök a lovon, kb. rettegve attól, hogy megugrik, vagy simán lezuhanok róla, vagy... megjelenik a semmiből egy lóra éhes farkasfalka és felfalnak minket szegény jószággal együtt.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-12, 21:41


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]


- Ezt... mire érted? – Nem tehetek róla, lassú a felfogásom. Mit kellett ezen jól kezelni? Ráncolom a homlokomat, ez most túl sok információ ahhoz, hogy mindent helyretegyek magamban. Ha ösztönösen kell cselekedni, mondjuk rárúgni egy sötét varázslóra az ajtót, vagy éppen elkapni egy labdát, akkor király tudok lenni, de amikor összefüggésekről esik szó, hát isten az atyám, simán elvesztem a fonalat. Csak annyi világos, hogy a haját leszámítva nagyon hasonlít Winterre. Jó, az arckifejezése nem olyan magabiztos, másféle a mosolya, és teljesen máshogy csókol. Igazság szerint csak elsőre olyan, én, aki ismerem a testvérét nem tudom, hogy lehettem ilyen vak. Megszokás, vagy nem tudom. Béna voltam, ő meg másról beszél, hogy ő mit rontott el.
- Egyébként sem a te hibád, még téged állított pellengére, hogy neked kell megmondani, és... – Belémfagy a mondandó ahogy hadarni kezd, nekem a lovagiasság, meg a virág alap, igaz, nem szoktam Winternek, csak ritkán hozni virágot, mert nincs rá igénye, még az ajándékait sem mindig bontja ki, kivéve a csokikat, azokért majd megveszett. Azt hittem, hogy majd a gyűrűért odalesz, de csak nyugtázta, hogy van ilyen is, pedig nekem a világot jelentette. Hát... úgy tűnik neki mégsem. Az ikerhuga meg nekem kénytelen magyarázkodni. Mindkettőnkkel elbánt, ha lehet így mondani, de én még vagyok olyan pocsék helyzetben, hogy haragszom Winterre, mellette még nem hűlt ki a szívem, és kénytelen vagyok nem utálni azt a lányt, aki szinte pont úgy néz ki, mint ő. Ez szívás... Azon kapom magam, hogy vigyorgok azokon, amit mond, olyan édesen mondja.
- Nekem is nagyon... mármint... izé... nem! Felejtsd el, nem neked szólt, meg sem történt. – Javítom ki magam gyorsan, hogy én mekkora hülye vagyok. Ha beismerném, hogy mégiscsak vele csókolóztam, azon gesztusai alapján, amik számomra újak, és meglepően bájosak voltak, úgy gondolom, hogy még utólag is megcsalnám Wintert, amit még akkor sem tennék, ha nem lett volna ilyen szemét velem. Egyszerűen ez így nem fér bele. Nem akarom most ezzel megbántani Summert, amolyan aranyosan mosolyogtam az előbb, most ezt próbálom meg elhesegetni, Winter ugyanis mindig pasisnak, férfiasnak akart látni, úgy tűnik mégsem én lettem a befutó. Különben is miért akarok még mindig megfelelni neki? Talán jobb lenne, ha én is elmennék, és lányokat szédítenék, az biztosan mindenkinek bejön, mintha csak auror vagyok, meg sportolok. Azt hiszem unalmas vagyok, és az nem kell senkinek.
- Igaz, akkor... még foglak látni? – Nem is tudom, hogy tőle kérdezem, vagy magamtól, hiszen nem tudjuk elkerülni egymást, meg kell barátkoznom, hogy Winter arcát ezután sem tudom kizárni az életemből. És nem korrekt, ha Summert büntetem majd azzal, ha savanyú képet vágok ha csak meglátom. Pedig ez az érzés vívódik most bennem, utálni, vagy kedvelni? Ő kedves lánynak tűnik, viszont totálisan kiszámíthatatlan. Mi van, ha ugyanolyan perszóna, mint a másik? Az ikrek szinte ugyanolyanok, nem biztos, hogy jó ötlet barátkozni vele...
- Mondtam, hogy felejtsd el. Nem történhet meg megint bármennyire is... érintem meg a számat, amely még mindig bizsereg. Bosszankodó arckifejezésem ellenére ha csak egy kicsit is ösztönös, láthatja az elnyomott mosolyt, amely szégyenérzettel párosul. Ha fura, vagy rossz lett volna, nem így reagálom le. Sokkal jobb volt, mint amit Wintertől kaptam. Egykori barátnőm azt hiszem túl sznob volt ehhez, még az ágyban is kényeskedett, a frizurájára, és a sminkjére figyelt. Ehhez képest ahogyan Summer szétnyitott az ajkát, és elmerült a nyelvemet masszírozva... Zavarbaejtően jó volt. Már ettől úgy érzem, hogy megérdemlem hogy Winter mást keresett, ha képes vagyok így reagálni egy vadidegenre. Én is áruló vagyok. Este le fogom inni magam. Megérdemlem a sorsom.
- Aha... sok a rizsa. Ennyire azért nem érdekel, bocs. – Nyomom a poggyászainkat a manó kezébe, aki azonnal el is hoppanál nagy pukkanás közepette, míg én beakasztom jobb lábamat a kengyelbe, és átlendítem a balomat, hogy máris a nyeregben teremjek. Lenyúlok a lányért, és egy erős mozdulattal a derekánál fogva felhúzom magam elé. Ha motorról lenne szó, akkor mögém, hogy tudjak vezetni, de mivel itt elég lazára fogni a kantárszárat, így is tökéletes. A ló oldalába billentem a cipőm orrát, aki békésen bólogatva megindul. Ha a lány imbolyogna, akkor az oldalánál megtartom.


Without words • Nowhere to run • ©





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-10, 18:10





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


- De ettől még sajnálom, az egészet és hogy... én sem kezeltem jól, csak hát elég nehéz volt. - jól kezelni, meg hát azonnal a szemébe mondani. Lehetőségem se nagyon volt rá, mert egyből úgy köszönt mintha tényleg Winter lennék. Elvette a csomagomat, meg a virág, az ölelés... a csók. Én igazán próbáltam ezt jobban kezelni, de sajnos nem ment. Ebben hibáztam és pont ezt sajnálom is, mert megpróbálhattam volna azonnal a szavába vágni, letépni a ragtapaszt, ahogyan mondani szokták, csak valahogy nem ment, hogy olyan... nem is kegyetlen, de még sem kimondottan kedves legyek, az nem szép dolog, és nekem nem is megy. Amúgy sem kommunikálok túl jól az az igazság, de ha még ilyen nehéz témákról is kell, az még rosszabb, főleg egy ismeretlennel, meg főleg úgy, hogy ez a srác amúgy baromi kedves és nem értem, hogy Winter mégis hogyan művelhette ezt vele.
- Én csak... nem tudtam, hogy mit tegyek. Olyan hirtelen volt és nem akartalak megbántani. Jó persze tudom, hogy így is úgy is az lett a vége, csak hát nem ment azonnal. Azt hittem, hogy felkészülök rá a suliig, aztán erre ide állítottál lesegítettél, meg a virág és valahogy totál lefagyott bennem minden és hiába gyakoroltam be a mondandómat végül esély sem volt rá, hogy elmondjam. - azt hiszem úgy a felétől már sikerül olyan szintű hadarásba átmennem, hogy határozottan nehéz követni, hogy mit is magyarázok, pedig nem szándékos a dolog. Még hadonászok és mutogatok is mellé, ha ideges vagyok, akkor a gesztikulációm szintje úgy 200 %-osra kapcsol fel, olyankor határozottan nehéz értelmezni, hogy mit akarok mondani. - Dehogy sokkoltál, nagyon jó volt... akarom mondani... izé... szóval... csak meglepődtem. - oké sikerül eljutni a hadarással addig, hogy most már az arcom is kellően vörössé vált. A fenébe is, miért mondtam ki azt ami először eszembe jutott? Miért mondok én ki egyáltalán bármit is? Le kéne kötni a számat, vagy tudom is én, ki tudja, hogy mi jön még ki rajta?
- Mégis csak a testvérem, még ha úgy is gondolom, hogy iszonyú butaságot csinált és nem volt ez fair tőle és... már jelentkeztem a suliba, sok választásom sem volt. - nem akartam eldobni a lehetőséget, szóval ha nem jövök, akkor annyi, nem jöhetek ide sem. Ha pedig igen, akkor feltűnt volna másoknak is, hogy ugyanúgy nézek ki, mint a testvérem, szóval nem tudtam volna a dolgot csak úgy semminek venni és nem teljesíteni. - Olyan... milyen? - elkerekedik kicsit a szemem a nem befejezett mondat hallatán. Nem tudom, hogy mire is akar ezzel célozni, nem értem pontosan a dolgot, hogy milyen olyan dologról van szó. Biztos úgy érezte, hogy rosszabb és e miatt más, vagy tudom is én. Megértem, Winter totál gyakorlott, én meg életemben nem csókolóztam még senkivel sem, de azt hiszem ezt nem fogom az orrára kötni, csak még idiótábbnak tűnnék a szemében.
- Oh! Hát én... kicsit félek a lovaktól. Mármint mindent tudok róluk és statisztikailag nagyon kicsi az esélye, hogy bárkinek is ártsanak, főleg akkor, ha betanított ló, mármint... tudod, akit rendesen tanítottak egész életében, de mégis csak nagyok és a patáik... És ezt amúgy is Winterrel tervezted, szóval... Bocsánat én, ha ideges vagyok, akkor nehéz befejeznem, de... - összeszorítom a számat és megrázom a fejemet. Csak szóljon rám, üssön le, tudom is én, akkor nem fogok össze-vissza beszélni mindenről, amiről egyébként nem kéne, mert így követni se nagyon tudja, hogy mit akarok, és azt hiszem már én se nagyon tudom lassan saját magamat.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-07, 21:57


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nem kell mégegyszer bocsánatot kérned. Végső soron a lényeg nem a te hibád. – Próbálok száraz, színtelen lenni vele, csak éppen nem vagyok olyan, aki ezt jól elő tudja adni. Pocsékul érint az egész dolog, de hogy én ezt másokon vezessem le... túl egyszerű lélek vagyok. Tudok, és akarok is szeretni, csak most éppen az derült ki, hogy teljesen felesleges. Summer még az enyhébbik eset, még ha ő is átvert, talán ráfoghatjuk, hogy ezt nem biztos, hogy csak úgy tényszerűen elő tudta volna adni, nem tudom felmérni, hogy nekem hogy menne. Viszont az arca egy árulóé, még a másféle hajviselet, és az elképesztően minőségibb csók ellenére. Ez utóbbi aztán tényleg zavar. Nem csak, hogy hagyta magát, vissza is csókolt, ami így utólag jeges késszúrásként hat, egyszerűbb lett volna, ha nem is megy bele, mert olyan, mintha eljátszotta volna Wintert, viszont mégsem ő volt, hanem valaki más, aki sokkal jobban rám van hangolva, hogy aztán a képembe vágja, hogy milyen kedves vagyok, és hogy ő mennyire sajnálja. Így megy ez a Reynolds család táncrendjében, vegyük hülyére a naív pasikat, király érzés, nagyon ügyesen művelik. Aztán meg a rendes lányok csodálkoznak, ha már nem találkoznak hozzájuk illő rendes pasikkal, mert mások már kihalásra ítélték őket.
Nem is felelek a köszönetére, rá sem nézek, csak szótlanul hozom a bőröndjét, csak azon morgolódom magamban, hogy szerencsétlen legalább felvállalta, hogy ide jön, és elmondja a dolgot, én meg egy bunkó vagyok vele, pedig még a virágot is vissza akarta adni.
- Nem, te se haragudj, nem... nem neked kellett volna ezt mondanod. De... akkor minek engedted, hogy megcsókoljalak? Ezt nem voltál köteles elviselni. Szeretem a testvéredet, ez neki szólt, biztos sokkoltalak vele, igaz? – A szerelem az még talán jelen idejű, hiszen nem tudok csak úgy egyik pillanatról a másikra megálljt és hátraarcot parancsolni a szívemnek, át kell értékelnem, hogy mit adtam ebben a kapcsolatban, és mit is kaptam én. Valóban szerelem volt? Vagy csak lángolás, szenvedély, amelyből reméltem, hogy házasság lesz, ő pedig sosem vett komolyan? Az elvesztegetett időre gondolok, hogy hányan akartak volna velem lenni, ezek szerint nem vagyok rossz pasi, sőt... én mégis Winter mellett tartottam ki. Ő pedig lecserélt egy jobbra, amikor úgy látta, hogy érdemes dobbantania. Gyáva volt, hogy előtte szakítson, ahhoz pedig főleg, hogy személyesen tegye meg. Összeszorítom a fogamat, hogy szinte fájjon az állkapcsom, amikor a lány tovább magyarázkodik. Értem tette? Legalább benne volt gerinc.
- Akkor mindkettőnknek pocsék feladatot adott... nagyszerű. És mégis megtetted. – Húzom el a számat, ami semmiképp sem a lenézés jele, inkább valahogy a keserűségé, nem tudok máshogyan tekinteni rá, Winter néz rám vissza, mégis egy csinosabb, másféle felfogásban, és olyan riadt pofit vág, hogy azt sem tudom, hogy mit mondjak. – De... ez a te hibád. Mármint... Én nem szoktam őt letámadni így. Csak most valahogy olyan... – Rázom meg a fejemet, semmi értelme az egésznek, a végén még az jön ki az egészből hogy nem is Winter stílusa tetszett nekem, hanem valami, valami határozottság, amit képviselt, és a külseje megfogott, de amit Summerben tapasztaltam, az olyan bátorságra sarkallott, hogy hirtelen én lettem a domináns fél. Ezzel magamnak is álmatlan éjszakákat okoztam, neki meg főleg nem. Biztos azért csókolt vissza, mert nem akarta, hogy még emiatt is pocsékul érezzem magam. Mindegy.
- Haladjunk, mert még le kell mondanom a lovat. A terv az lett volna, hogy a csomagokat felküldetem az iskolába, mi pedig az istállából elkért paripával megyünk fel. Gondolom nálad ez már nem is aktuális? – Na most tényleg sikerült elég szárazon kérdeznem, megy ez. Kiérünk az állomásról a zöldbe, ahol a falu szélén vár minket egy roxforti házimanó, kantárszáron vezetett hófehér ménnel.



Without words • Nowhere to run • ©





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-08-01, 21:48





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


Tudom én, hogy nem így kellett volna ezt az egészet intéznem, tökéletesen tisztában vagyok vele, de mégis mit tehettem volna? Nem szállhatok le úgy a vonatról, hogy azonnal a képébe vágom, hogy nem Winter vagyok, hogy a nővérem lelépett, hogy visszaküldte a gyűrűjét és kész kezelje le a dolgot, ahogyan akarja és ennyi. Ez nekem nem ment volna, már csak a kedves viselkedés, meg az édes nézése miatt, és amúgy is belém fojtotta a szót már azzal, ahogyan indított és mire eljutottam volna oda, hogy kinyögjem az egészet ő már támadott is, hogy végképp ne jussak szóhoz. A fene se gondolta volna, hogy megcsókol csak úgy az út közepén, hiszen Winter azt mondta, hogy ők nem szoktak nyilvánosan ilyesmit csinálni. Ezt mondjuk amúgy sem értettem, de ez már egészen más téma, nem folytam bele, de most meg még sem tehettek semmit, nem volt elég gyors a reakcióm és még jól is esett.
- Ezt azt hiszem a nővéremtől kellene megkérdezned, nekem csak... hadovált, hogy miért nem beszélt rólam senkinek sem. - komolyan én sem értem és ezt láthatja rajtam, mert engem is megzavart az, hogy Winter nem mondott rólam senkinek semmit sem. Én igazán nem akartam átverni őt, tényleg nem, csak nem tudtam mást tenni, túlságosan meglepő volt a kezdeti reakciója és képtelen voltam kezdeni valamit a helyzettel. Tudom, hogy nem így kellett volna, de hát nincs ilyesmiben egyáltalán semmi gyakorlatom sem. Tényleg bánom, nagyon bánom.
- Sajnálom, komolyan. - bököm ki újra, hiszen még mindig morcos és persze látom nagyon jól rajta, hogy amikor a másik pasit említem alig marad szín az arcában. Azt sem tudom, hogy mi játszódhat most le benne, de hogy semmi jó az biztos. Nem is tudom, hogy bírja. Én a helyében tuti, hogy totálisan ki lennék akadva. Igazán nem értem, hogyan tehette ezt a nővérem egy ilyen kedves sráccal. Nem érdemelte meg... nagyon nem, és szegény nem tudom, hogyan viseli majd el. Az egyértelmű, hogy nagyon szerette a nővéremet és igazából az is, hogy... ezek után engem tuti, hogy baromira fog utálni igaz? Remek, még be sem tettem a lábamat a kastélyba és jó eséllyel máris szereztem magamnak egy leendő ellenséget, vagy valami hasonlót.
- Akkor én... köszönöm, még egyszer. - bizonytalanul húzom vissza magamhoz a virágot, hiszen az előbb felé nyújtottam. Még mindig úgy érzem, hogy nem érdemlem meg, de nem sok virágot kaptam eddigi életem során senkitől sem, úgyhogy ezt amúgy is nagy becsben tartanám. Gondolom nem sok mindent tud kezdeni vele, hiszen még sem adhatja át valaki másnak helyettem, meg most mégis kinek adhatná egyáltalán hirtelen nem igaz? Csak én vagyok itt, még ha én nem is igazán érdemlem meg és akkor ez még finom kifejezés. Meglep, hogy még ezek után sem hagy itt a fenébe, hogy oldjam meg a cuccaimat egyedül, de még sem teszi. Furcsa, és a mosolya... komolyan aggódom érte.
- Úgy volt, hogy én is ide fogok járni egyetemre, eddig a Bauxbatonsbe jártam és úgy volt, hogy majd Winter mindent megmutat nekem, de... nem így lett és már nem mondhattam vissza, mert beiratkoztam és azt végképp nem akartam, hogy csak meglepve állj itt, amikor nem jön, mert még csak nem is írt... - elharapom a mondatot. Rémes lehet neki, és én tényleg csak jót akartam, még a pocsékul is sikerült a dolog. - Sajnálom, hogy nem mondtam egyből, csak ez.. te... túlságosan... ne haragudj. - nehezen, akadozva bököm ki a szavakat. Nem egyszerű, de ez érthető, mert az egész helyzet iszonyatosan bonyolult, finoman fogalmazva is. Próbálom én valahogy feldolgozni, de nem megy és persze gondolom most neki is az lenne a jobb, ha nem erről beszélnénk, ha befognám végre, de olyan nagyon nehéz túllépni rajta. Winter... rémes, hogy volt képes erre!



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-07-28, 17:54


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Fogalmam sincsen, hogy miért, de egyre furcsább, ahogy viselkedik, nem szoktam meg, hogy ennyire visszafogott, cuki, és folyamatosan a tekintetemet keresi, aztán ha megkapja, akkor meg lesüti a sajátját. Valamit rosszul csináltam? Akkor gyorsan mondja, és kijavítom valahogyan. Amilyen ügyes, és magabiztos vagyok az auror témakörben, és a sportokban, annyira hagyom, hogy ő legyen a domináns a kapcsolatunkban. Mindez most nincs meg, hagyja, hogy én legyen az erősebb, elfogadja a csokromat, visszacsókol a nyílt utcán, amikor látja, hogy mennyire nem bírom magammal. Még kicsit meg is emelem a csók közben, ahogyan a karomba kapom, nem érdekelve, hogy erre már mit mond, vagy, hogy a rózsák tövisestül bepréselődhetnek kettőnk közé. A csókja valami fenomenális, a valaha volt legjobb, éppen ezzel együtt furább... Gyakorolt volna mással? Na ne már... Ezek után hidegzuhanyként ér, amit hallok, és próbálok úgy tenni, mintha még meg lehet menteni a kapcsolatomat Winterrel, mert hogy aki most... itt áll, az nem Winter.
- Ikreknél... és eddig, miért nem ismertelek? – Rázom a fejemet, teljesen belekábolulok a hallottakba. Három éve vagyunk együtt, és most úgy ad választ, hogy egy sosem hallott testvértől tudom meg, hogy lényegében ki vagyok dobva... De ami ennél is sokkal idegesítőbb, hogy az új lány sem volt túl korrekt. Leszáll a vonatról, eljátsza Wintert, visszacsókol, átveszi a virágot... Azért ez... Eszembe sem nagyon jót, hogy azért sütötte le a szemét, mert rosszul érezte magát. Érezze is... Most aztán mit csináljak? Várok a szerelmemre, erre... Kedvem lenne belevágni egy átkot a vonatba, amely éppen indul mellőlünk tovább, miközben mi kiértünk a hátsó kis parkba.
- Igen, beszélni... – Minden vér kifut a fejemből, amikor meghallom, hogy már valaki más van neki. Sosem voltam féltékeny, ki volt akadva, amikor szóvá tettem, hogy másokkal is elég nyitott.. na de ennyire? Sosem hagyta magát irányítani, mindig ő volt az, aki eljátszotta a királynőt, én meg a lovászfiút, és most ennyi lett volna? Már nem kellek. Behunyom a szememet egy pillanatra, és lehajtom a fejemet, most még megszólalni is nehéz. Végülis a lány, aki most itt van, aligha tehet bármiről. Nem öljük meg a hírhozót.
- Ajándékot nem veszünk vissza. A tiéd, bárkinek is hittelek. – A gyűrűt már zsebre vágtam. Még magam elé pillogok sötéten, én erre aztán nem voltam felkészülve, a szerelmemet vártam, nem az ikertestvérét, aki jobban csókol mint ő, de nagyjából százszor olyan érzelmesen, amit aztán rohadtul nem értek, ha csak egy idegen vagyok, és még el is játsza a mártírt, hogy neki nem kell a virág. Francokat fogok én bármit visszavenni. Különben is, miért kezdtem el gondolatban káromkodni. – Hagyd. Most már hozom. Na és te? Csak ezért utaztál idáig, ha már ő nem volt képes kinyögni ezt az egészet? – Kérdezem morogva, ami fene tudja, hogy neki, vagy a helyzetnek szól. Most már tartom magam, de hogy éjjel akkora vedelés lesz, amilyen még az életben nem volt... Roxmort főutcáján vágunk át, innen is mennek fiákerek, nekem üres, még nem láttam meghalni senkit. Majd ide fogom felültetni a kisasszonyt. Ha már a testvére velem tette meg, csak másképpen.

Without words • Nowhere to run • ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-07-24, 13:15





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


Annyira nehéz ez. Tudtam, hogy az lesz, de nem gondoltam volna, hogy ennyire és arra sem számítottam, hogy kijön majd elém az állomásra és hogy itt mindenki előtt kellene neki elmondanom ezt... pedig ez így nem jó, nem akarom összetörni, hiszen olyan lelkes. Totálisan oda van Winterért, amit mindezek fényében egyáltalán nem értek, hiszen simán átejtette, simán itt hagyta, és még csak egy levelet sem írt neki, hogy nem jön vissza és ez annyira... annyira rémes. Nekem pedig a szemébe kéne mondani, miközben még azt is lelkesen ecseteli, hogy nem engedett a csábításnak, más lányoknak egész nyáron. Olyan kis édes, szerelmes, totálisan, én pedig mondatom meg neki, hogy a rajongása tárgya szépen lelépett és kész, egy árva szó nélkül, egy másik pasival a tetejében, mert neki épp olyan kedve volt és annyi sem volt benne, hogy legalább egy levelet írjon.
- Oh, köszönöm! - nyögöm ki, mert igen nehéz megköszönni valamit, amit másnak szánnak bókot és ez most nem nekem szól, hanem a testvéremnek. Senki sem ér a nyomába... vajon akkor is így fogja gondolni, ha majd megtudja, hogy mit csinált? Nem tudom, annyira rajongóan szereti, hogy talán nem veszi majd komolyan a szavaimat és képes lesz elnézni neki a dolgot, a jó ég tudja. Simán kinézem sajnos ezt is belőle, de majd meglátjuk. Egyelőre még nem festem az ördögöt a falra, meglátjuk mi lesz, ha végre eljutok addig, hogy képes leszek kinyögni a dolgot, amit megakadályoz azzal, hogy megcsókol. Nem megy, hogy azonnal megszakítsam a dolgot, olyan puha és édes és... hát na lássuk be, hogy engem eddig nem nagyon csókolgattak még, és nem is így gondoltam, hogy majd sor kerül az elsőre, de ebbe már nem sok beleszólásom van igaz? Megpróbálok aztán hátrébb lépni és végre elmakogni neki az igazat, mert megérdemli, hogy tudja és ne higgye még mindig azt, hogy én vagyok itt a tökéletes lány, mert nem vagyok se tökéletes, se Winter. Na nem mintha amúgy a testvérem cseppet is tökéletes lenne... főleg azok után, hogy mit művelt.
- Igen, mert ikrek vagyunk, ez az ikreknél... gyakori. - bököm ki, de látom rajta, hogy sikerül úgy istenesen összezavarni, ami érthető, erre gondolom nem számított. Hogy Winter nem jön vissza, vagy hogy én jövök helyette és hogy mást csókolgat és hogy nem is tud róla, de dobták, csak úgy szó nélkül. Figyelem aggódva, ahogyan elteszi a kis dobozták. Komolyan nem tudom, hogy mit mondjak. Esetlenül állok, a kezemben még mindig ott van a virág, amit tőle kaptam... vagyis nem én kaptam, mert nem nekem hozta. Jesszus! Nem tudtam, hogy ez még annál is bonyolultabb lesz, mint amire egyébként is számítottam.
- Visszküldte a gyűrűt és nem is szólt neked, de... beszélni akarsz vele? - meglepetten próbálom felfogni a dolgot. Ettől tartottam, hogy ez még nem elég rá, hogy hirtelen kiábránduljon, vagy csak egyelőre még nem fogja fel teljesen a dolgot ez is benne van a pakliban. Szegénykém... rémes egy helyzet, rettenetes. - Ő találkozott... találkozott valakivel, egy spanyol pasassal és elment vele... Spanyolországba. - nagy nehezen végül csak ezt is hozzáteszem, bár cseppet sem könnyű, hiszen nem akarom én teljesen összetörni a lelki világát, pedig már így is nagyon jó úton járok sajnos, de ezt másképp nem lehet elmondani. A nővérem lelépett, és nem is fog visszajönni, hiába is reménykedik ebben.
- Figyelj, én... sajnálom, ha gondolod... menj nyugodtan, majd megoldom és... ez sem az enyém. - a virágot nyújtom felé, bár nem tudom, hogy össze tudja-e szedni annyira magát, hogy lereagálja a dolgot. Közben persze megpróbálom a csomagomat is visszaszerezni, azt hiszem ezek után nem akarja majd ő cipelni, az se lepne meg, ha faképnél hagyna, de azért ne vigye a cuccaimat is véletlenül. Majd megkeresem az utat a suliba. Nem vagyok még ismerős itt, úgy volt, hogy Winter majd körbevezet, de megoldom... valahogy majd eltájékozódom. Olvastam róla sokat, szóval nagyjából fejben meg van a járás, menni fog ez.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-07-23, 07:53


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ahogyan telnek a percek, azért észreveszek különbözőséget, mert bár lassabban pörög az agyam, azért illene majd ügyes aurornak lennem, ami nem csak az átokszórásból, hanem a nyomok felderítéséből is áll. Winter a mostani nyár után sokkal bájosabb, cukibb... na várjunk csak? Ő nem szokott ilyen irányba fejlődni, most akkor mi van? Megváltozott? Én vagyok ilyen hatással rá? De jó! Igaz, mindig is tetszett, hogy sugárzik a magabiztosságtól, jó volt egy erős nővel lenni, csak éppen túl erős is volt, voltak furcsaságai, amiket nehezen viseltem, de hát az ember legyen kompromisszumkész azért, akit szeret. Az nem jut eszembe, hogy ő nemigen alkalmazkodott hozzám, még mindig megvan a rózsaszín köd. Most viszont valami álom, ahogy kinéz, és olyan kis visszafogottan száll le a vonatról, örül a rózsáimnak, nem egyből a barátai után tekergeti a nyakát, végre ez egyértelműen azt jelenti, hogy mindig együtt leszünk, igaz, nem látom még az ujján a gyűrűt, gondolom akkor húzza fel, ha majd kettesben vagyunk.
- Szó sincs róla, senki nem ér a nyomodba, ez nem volt tőlem teljesítmény. Táncolni azért szabad, meg bulizni, de ez volt a plafon. –Több lány is bepróbálkozott, valahogy mindenki a külsőségek rabja, de nem szólhatok egy szót sem, azért imádom Winter külsejét, egyértelműen a legszebb lány a suliban, és csak értem dobog a szíve, akkor miért kéne mással lenne, ha én voltam az, akivel lenni akar? Oldalt pillantok, és rámosolygok, ahogyan megyünk kifelé, mintha rákészülnék a csókra, mégsem tudok tovább várni, magamhoz húzom, kofferek és rózsák ide vagy oda, érezni akarom az ajkait, az édes nyelvét, és mindenki gondoljon amit akar. Meglehet hogy csak a hosszú idő után ér ílyen tüzijátékszerű szikraként a fenomenális élmény, miszerint jobb, bizsergetőbb, mint valaha, olyan félénk, átadja az irányítást, végre lehetek önmagam, még arra is ragadtatom magam, hogy a tenyerembe fogja az arcát, és végigcirógassam a halántéka vonalát. Hogy aztán már nem értsem annyira a dolgot, és rákérdezzek, hogy netán valami baj van?
- Ahha... sajnálom, majd hagylak pihenni, és akkor jobb lesz. – Vágom rá, simán elhiszem amit mond, és bár ott a késztetés, hogy folytassuk a csókot, már hajolnék oda, hogy egy pici zárás még lehet, hogy elférne az ajkainkon, ezért aztán picit meglep, amikor hátralép, de hát érthető, már pihenne. Azt viszont nem tudom lekövetni, hogy mit is mond. Hogy nem Winter? Akkor... miért csókolózunk? Vagy nem is akart..? Most... mi van?
- Ööö.... ezt most... tényleg nem Winter vagy, de hát úgy nézel ki... – Krákogom, és még próbálom összerakni a dolgot, hogy csak nevet változtatott, mert rám unt, vagy ilyesmi, amíg meg nem látom a gyűrűt. Ekkor fájdalmasan dobban a szívem, csoda, hogy nem tántorodom meg, ám falfehér leszek abban a pillanatban. Akkor nem akar hozzám jönni, még csak menyasszony sem lenni. De most... miért? Gépiesen veszem át a dobozt, és vágom zsebre, valahogy kerülöm a tekintetét.
- A nővéred... miért nem jön vissza? Nem lehet vele... beszélni? – Valahogy eszembe se jut, hogy még erre sem volt képes, hogy személyesen mondja meg. Lehet, hogy lebetegedett, és engem akar kimélni. Oda kéne utaznom azt hiszem.
- Aha... köszi. – Talán túl kedves vagyok, ez lenne a baj? Lehetek én szemétláda. Ha azt akarja, hogy csak úgy macsózzak vele, megy nekem az is, a külsőm adott, fel tudom emelni a hangomat is. Csak most nem tudok megszólalni. Válaszokat várok, de hogy én hogy reagálnék rá... Azt nem tudom, be van akadva a lemez.

Without words • Nowhere to run • ©





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-07-21, 08:28





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


Az feltűnik, hogy nem nagyon látja meg a különbséget, eddig senkinek sem ment. Az a baj, hogy ha ott az arc, akkor a többi nem számít. Megszoktam már és amikor kicsik voltunk még ki is használtuk a dolgot, de azt hittem idővel változik. Ha más a ruhád, ha más a stílusod, ha... más vagy, de persze nem. Winter a valaki, én pedig a valaki, akit állandóan Winternek néznek. Ez már nem az általános, ahol belógok helyette megírni a dolgozatot és ez most nagyon nem is olyan helyzet. Ez a szegény srác azt hiszi, hogy ő vagyok, nekem pedig össze kéne törni a szívét, mert látszik, hogy oda van Winterért, aki képes volt elmenni Spanyolországba és itt hagyni nekem ezt a pocsék feladatot. Fogalmam sincs, hogyan tegyem meg, egyszerűen... sejtelmem sincs róla. Nem lehet ezt csak úgy a másik képébe vágni, nem mondhatom a szemébe, hogy ez van, mert olyan kis édes, olyan kis rajongó és aztán majd én leszek a hibás. Mégis csak én vagyok ő, azt hiszik és amit megkapsz jót, abból a fekete levest is. Egy ilyen helyes srác pedig tuti, hogy elég népszerű ahhoz, hogy szépen elterjessze rólam, hogy milyen rémes vagyok, vagy... mi van, ha el sem hiszi? Winter nem mesélt rólam, ami persze nekem is rosszul esik, de nem hoztam születési anyakönyvi kivonatot, hogy bizonyítsam én, én vagyok. Más lesz a házam és nem vagyunk egyformák mindenben, ez hátha segít... remélem. Bár nem tudom, hogy magán a helyzeten változtat-e.
- Oh, hát akkor nagyon... erős voltál! - bököm ki, még mindig kellően zavartan. Csacsog, örül, mosolyog és áradozik és oda van értem... izé Winterért és az érintése is olyan jól esik, meg a virág, meg a figyelmesség. Velem nem szoktak a fiúk ilyenek lenni, főleg hogy a Bauxbatonsbe nem is járnak tömegével, meg aztán én nem vagyok olyan kihívó típus, akire úgy tapadnának a pasik, vagy ilyesmi. Jó hogy rendesen összezavar, amikor valaki ölelget, meg a derekamon vannak az erős kezei. Mégis hogy a jó életbe volt képes Winter elmenni azzal a bájgúnár spanyollal, amikor itt egy ilyen lelkes srác várja. És neki kéne visszaadnom a gyűrűt? Ez annyira... nem fair! Utállak Winter! Most komolyan... ezúttal tényleg túllőttél a célon! Ezek után majdhogynem sokként ér, le is fagyok tőle, amikor csak úgy megcsókol. Csak úgy hirtelen a semmiből, az első pillanatban nem is tudom, hogy mit tegyek. Ösztönösen és meglepetten szorítom össze a szemeimet, mintha valami rossz történne, de hát valahol így is van ez. Csak pillanatok múlva sikerül annyira belefeledkezni a dologba, hogy végül a magam ügyetlen és gyakorlatlan módján valami viszonzásféle is sikerül. Nem szándékos, a fenébe nem is kéne nekem belemerülni! Az egész véletlenül történik, mint ahogyan a virágot is véletlenül vettem át ugye? Nem is nekem szól, se az, se a csók, se semmi. Végül hátrébb húzódik, és láthatóan ő sem érti, én pedig még mindig dermedten próbálom rávenni magamat, hogy megint vegyek levegőt. Az mégis csak alapfunkció, a szervezetemnek rá kéne vennie magát, igaz?
- Nem, én csak... a hosszú út és elf...elfáradtam. - oh jó ég, milyen hülye kifogás! És hogy próbáljuk-e meg újra? Igen! Akarom mondani, dehogy is! Nem lehet, nem ő vagyok, ez nem gyakorlás kérdése, naná,hogy más az egész, én nem vagyok Winter, nem értek ehhez. Végül sóhajtva lépek egyet hátra. A tekintetemből látszik a mélységes szomorúság, a sajnálat, a rossz érzés, ami miatt még csak el se voltam neki képes mondani az elején. - Winter nem... ő nem... Én nem ő vagyok. A nővérem és... nem jön vissza a Roxfortba, csak visszaküldte neked a... - idegesen és esetlenül kotorászok a zsebemben, hogy végre meglegyen az az átkozott gyűrű. Pedig oda tettem, tisztán emlékszem rá, hogy oda tettem! Nagy nehezen beleakad végül az ujjam, és felé nyújtom, bár a jó ég tudja, hogy mennyire sokkolom és el fogja-e egyáltalán venni tőlem.
- Sajnálom... én nem tudtam, hogyan... hogyan mondjam el, hiszen te olyan nagyon... kedves vagy. - talán, ha egy kicsit figyel, akkor hallhatja mst is a hangomból, láthatja minden rezdülésemből, hogy nem vagyok Winter, egészen más vagyok. Más a jellemem, a kiállásom, a gesztusaim. Én nem az vagyok, akire annyira nagyon várt, még csak a közelében sem járok.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-07-19, 15:03


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Észre sem veszem a különbségeket, minthogy a haja máshogy lenne, vagy éppen a szolid smink. Csak azért érdekel, hogy végre a karomban tarthassam, ahogyan méltatlankodva körbenéz, hogy miért mások előtt teszem. Már a hangját is imádom. Tudom, hogy a korombeli srácok nem ennyire szerelmes típusok, na jó, olyanok is vannak, de hát ha az ember fiatal megtalálja a nagy Ő-t, akkor miért lenne ez gond? Lassan harmadik éve együtt vagyunk, számomra logikus, hogy ez már mindig így lesz. Az sem zavar, hogy azt mondta, hogy az egész szextémát akkor próbáljuk meg, ha már egyetemisták leszünk, végülis eddig nem volt nagy jelentősége, most majd akár ez is felmerülhet, de csak szép sorjában, biztosan millió mesélnivalója van, én egész nyáron csak sportoltam, mindent kipróbáltam amit lehetett, hogy valahogy múlassam az időt, a gyilkos varázslatokban is igyekeztem csiszolódni, akadálypályakat csináltam otthon, másokat megkértem, hogy kábítás szintjén legyenek az ellenfeleim, de közben nem telt el nap, hogy ne gondoltam volna Winterre. Jó, azért talán nem vagyok egy romantikus álmodozó marha, csak úgy vélem, hogy amit megbeszélünk, az úgy is van, érdemes azzal dicsekedni, hogy az embernek milyen pár jutott. Fel sem merül bennem, hogy ez fordítva nem így lenne. Sokan azt mondják, hogy jó pasi vagyok, dögösen nézek ki, igaz, ezért elég sokat teszek, ha nem is megyek mások agyára azzal, hogy mennyit edzek, hiszen beszélni nem szoktam róla, csak olyan szinten, hogy megkérdezek egy-egy havert, hogy jőjjön velem, egyedül mégsem az igazi. Ketten, vagy többen érdemes, akkor lehet közben dumálni, hülyülni, és utána mondjuk beülni egyet Roxmortsban sörözni. Eddig elszökökdöstünk, ám most már egyetemista vagyok, büntetlenül megtehetem, nem lesz pontlevonás a kihágások miatt. Az első pár hetet viszont szorosan Winterre tapadva akarom eltölteni, olyan régen voltunk együtt, hogy most a barátaim rá kell, hogy érjenek, biztosan megértik.
Ahogyan lesegítem a vonatról, és a dereka által felkapom, nem tudok betelni vele, még arra is gondolok, hogy a csillogó szájára nyomjam az enyémet, határozott tiltása ellenére is. Még ezt nem lépem meg, túl sokan vannak a közelben, nem akarom, hogy rosszul érezze magát, így csak a csokrot nyújtom át, és centikkel a föld felett lebegve indulunk el a pályaudvar szélét jelentő ösvény felé, hogy hallgassam a beszámolóját, és az üdvözlését. Úgy látom nagyon örül a rózsáknak, igaz, nem gyakran kap, de nem felejtem a neves alkalmakat, mint az évforduló, névnapok, születésnapok, valentin nap, és olykor egy fontosabb randi alkalmával is meglepem. Soroljuk ezt a hosszú viszontlátást is ide, a reakciója pedig nagyon kedvemre való, tisztára úgy van tőle bezsongva mint én, ahogy látom, olyan édes ez a habogás, jobb is mint a szigorú magabiztossága. Kicsit ugyan más így, annak tudom be, hogy három hónap sok idő, rengeteg élmény érte, és még vissza kell szoknia a társaságomhoz meg az iskolai élethez.
- Nincs mit Winter, megérdemled. Szuperül, csak szívás volt nélküled. Elmentem a bulikba, többen bepróbálkoztak, amikor látták, hogy egyedül vagyok, de tartottam magam. – Nevetem el magam, és mivel már kiértünk, igaz, hogy még jópáran elmászkálnak mellettünk csomagosul, de egy pillanat műve az egész, gyorsan magamhoz húzom, és megcsókolom a tenyereimbe véve az arcát, beletúrva a szőke tincsekbe, még ha most más is az elrendezésünk. Nem csak egy puszi ez, hanem egy igazi, belemenősebb csók, üdvözlés gyanánt. Ám már az első pillanatban érzek valamit. Nem mondom, hogy más ízt, de az érzet más. Valami fenomenálisan finom, puha, de hogy nem ilyen szokott lenni, az biztos. Valami megváltozott. Még lezárom a csókot, hogy ne csak úgy eltépjem magam, és nem is távolodom el túlzottan, de azért megkérdezem.
- Ööö... valami baj van szerelmem? Olyan... fura... Vagy próbáljuk újra? Béna vagyok? – Lehet, hogy csak kijöttem a gyakorlatból. Ami egyébként hülyeség, hiszen minden nyáron el szoktunk válni, és sosem érzem ezt, hogy mintha egy másik lánnyal csókolóznék, ami persze hülyeség. A vicc az, hogy sokkal jobbnak éreztem most, mint eddig valaha, de ez bennem indít el kisebbségi érzést, és muszáj rákérdeznem.
Without words • Nowhere to run • ©





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-07-16, 15:51





[You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden & Summer


Van, aki azért izgul, mert új iskolát kezd, én nem csak e miatt, sőt ez csak a jéghegy csúcsa, sőt én inkább rettegek, hogy vajon mi a jó élet lesz majd, ha ne adj isten ott vár a vasútállomáson. Ahogy Winter leírta a srác lelkes, arról nem is beszélve, hogy egész nyáron nem találkoztak és gondolom akkor hiányzott is neki, és közben meg én érkezem és... Jó ég! Mi lenne, ha előbb szállnék le egy megállóval és mondjuk egyszerűen lelécelnék. Kereshetek másik sulit, vagy esetleg valami más módon mennék a suliba, nem csak a vonat visz oda ugye? Persze de, csak az embernek ilyenkor minden megfordul a fejében, próbál számba venni minden létező lehetőséget, megtalálni az egérutat, a kiutat, mert hogy szorult helyzetben vagyok az nem kifejezés. Nem tudom mi lesz, nem tudom,hogyan mondjam el neki és azt meg főleg, hogyan magyarázom el, hogy én nem is a nővérem vagyok. Ha nem mesélt rólam, akkor még ez az egész iker dolog is teljesen új lesz a srácnak. Meg amúgy is most majd engem fog utálni helyette, és mindenkinek elmondja és... oda a nagy rejtőzködés, ami eddig mindig ment! Nem akarom, hogy rám figyeljenek. Aj... talán tényleg nem volt jó ötlet azt a sulit választani, ahová a nővérem is járt előttem, mert őt már ismerik és nem mindenkinek fog feltűnni, hogy én nem vagyok Griffendéles, hogy engem a Hollóhátba osztott be a süveg, hogy a kék és a piros nem egyforma, de csak a jelvénynél látszik, meg a nyakkendőn és az csak apróság és most még nincs is rajtam.
Persze a hajamat felkötöttem, hátha az segít, de a vonaton is vagy négyszer kellett elmagyaráznom, hogy nem a testvérem vagyok, pedig alig mozdultam ki a kabinból. Mi lesz a suliban, mi lesz majd a srác előtt egyáltalán? Rettegek, amikor megáll a vonat, sípol, nekem pedig úgy kalapál a szíve, mintha csak ki akarna szakadni a helyéről. Talán jobb is lenne... akkor itt helyben vége lenne és nem kéne ezt az egészet végigszenvednem. Oh, bárcsak valahogy eltűnhetnék! Próbálok a végére maradni a sornak, hátha akkor annyira nem vesz észre, főleg, hogy azt se tudom a srác hogy néz ki, nem volt róla kép. De hamar kiderül, mert ha jól sejtem ő lehet az, aki egyből elém jön, aki segít leszállni, aki felkap és nevet és... nekem kéne most megmondani neki, hogy én nem is ő vagyok? Szegénykém... milyen boldog.
- Szia... öhm... hát... én... - habogok és még mindig nem találom a szavakat. Túl közel van, hozzám nem szoktak fiúk ilyen közel lenni, főleg ilyen kaliberűek, nem csoda, ha megszólalni sem tudok, főleg mert olyan lelkes, úgy örül nekem... akarom mondani Winternek, hiszen ez nem nekem szól, meg a virág sem. Akarom mondani... virág?! Komolyan még csokrot is hozott, és Winter képes volt lelépni és itt hagyni egyszerűen csak ezt a rendes srácot, aki az egészről mit sem sejt? Nem értem miért nem tudott legalább írni neki, miért nem lehetett vele rendesen viselkedni, miért kellett ezt így... A tekintetem meglepettből aggodalmasba vált, amikor átveszem tőle a csokrot, és már viszi is a cuccaimat. Szerintem fel sem tűnik neki, hogy nem színes a bőröndöm, nem látványos a ruhám, alig van rajtam smink... szóval éppenséggel nem vagyok olyan, mint akit várt nem igaz? De ez másnak se tűnt fel, csak az arcot nézik, meg az alapokat... fura.
- Köszönöm, ez nagyon kedves tőled... Hayden! - bököm ki aztán nagy nehezen. Nem megy, én képtelen vagyok itt és most mindenki előtt, a peronon a képébe mondani, hogy Winter nem jött, hogy lelépett egy másik pasival Spanyolországba, és hogy én csak a gyengébb kiadás vagyok és nekem nem jár virág. Virág... nem kaptam még eddig senkitől sem. - Hogy telt a nyarad? - oh, jó ég! nem ezt kéne, nem kérdeznem kell, el kéne mondanom neki, de mondjuk neki is jobb, ha nem itt teszem, hanem nyugiban, ha beértünk, vagy ilyesmi, ha már nincs olyan nagy tömeg. Neki is rossz lenni így, csak ezért csinálom, mert... mert nem lenne szép csak itt a képébe mondani és kész.



[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Who're stranger??   Vasútállomás - Page 5 Empty2015-07-15, 19:05


summer & hayden
Who’re stranger?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Őrületesen hosszú volt ez a három hónap Winter nélkül. Amennyire lehetett, próbáltam barátokat találni, ahogyan javasolta. Fura, korábban soha nem mondott ilyet, bőven elég volt az neki, hogy repesve várjam a visszatértét. Így hát sikerült belevetnem magam néhány buliba, nem csak griffendélesekkel, hanem más házakból is. A birtokon ugyan nem lehetett tartózkodni még leendő egyetemistáknak sem, ám a közelben lakóakkal sikerült lepacsizni, és ahol lehetett, tartottunk bulikat, volt nagy ereszd el a hajamat. Nyáron valahogy a szülők is engedékenyebbek, az enyémek is, ráadásul nem vagyunk nagyon csórók, én is meg tudtam hívni a többieket, így egész jó kis társaság alakult ki, de mindez mégsem számít, hiszen már zsebemben a gyűrű, itt a nagy csokor vörös rózsa, ahogyan várom őt a vonatállomáson. A tanév csak pár nap múlva kezdődik, mára mondta az érkezését, bár azt kérte, hogy ne váltsunk levelet, augusztus 28-án pontban este hatkor itt lesz. És a vonat másodpercre pontosan érkezik, ekkor már alig tudom elfojtani a diadalittas mosolyomat, mert ahogyan a többi diák végigmér, igazán büszke vagyok, hogy a roxfort legszebb lánya az én csajom. Hosszú nadrágot, és egy pólót viselek, amely alól kivillannak a bicepszeim. Amikor végre megáll a vonat hosszas zakatolás után, már keresem is a szememmel, hogy melyik ajtónál száll le. Megpillantom, és bármennyire is nyálasnak tűnik, hevesen dobog a szívem, odapattanok, lesegítem a csomagjaival együtt, fel sem nagyon tűnik, hogy kissé máshogyan hordja most  a haját, ha észrevenném akkor is az eltelt három hónapra fognám. Amint lent van, a karomba kapom, és hatalmasat nevetek rá.
- Winter... fúú... annyira hiányoztál. Hogy sikerült? – Teszem le, és még mindig rajongva mérem végig, már alig várom, hogy bevonuljunk valahova, ahol kettesben lehetünk, mert hát mindig az volt a mániája, hogy nem akart csak úgy nagy nyilvánosság előtt csókot váltani. Nem tudom, hogy miért, de hát ebben is ő volt a főnök. Volt, hogy magyarázatott róla, de többnyire nem igazán fogtam fel ezeket a magyarázatokat, így nem is nagyon küzdöttem. Most viszont a derekára simítok a kezemet, átnyújtom a virágcsokrot.
- Ezt neked hoztam. – Ha átvette, már nyúlok is a csomagjai után, amiket a szabad kezembe kapok, és már indulhatunk is. Kissé lelkes vagyok, de joggal.


Without words • Nowhere to run • ©




[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty2014-10-16, 11:12



Vasútállomás

A város határában található vasútállomás. Ide érkezik Londonból a vonat az év első napján, és innen is indulnak haza a diákok a nyári szünet kezdetén.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 5 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» King's Cross vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Külterületek-
Ugrás: