ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Vasútállomás - Page 2 I_vote_lcapVasútállomás - Page 2 I_voting_barVasútállomás - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég

Cedric Diggory


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vasútállomás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2014-10-16, 11:12


First topic message reminder :


Vasútállomás

A város határában található vasútállomás. Ide érkezik Londonból a vonat az év első napján, és innen is indulnak haza a diákok a nyári szünet kezdetén.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-07-03, 17:16



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «
- Én ezt teljesen megértem és egyet is értek veled, most tényleg az a legfontosabb, hogy épségben megtaláljuk Summert – jegyzem meg, elvégre Aprilnek igaza van, valóban nem ez a megfelelő idő és alkalom arra, hogy ilyesmit vitassunk meg. Summer bajban van, talán közvetlen életveszélyben, habár még mindig bízom abban, hogy csak mi reagáljuk túl a dolgot és nincs semmi baja az égvilágon. Egyszerűen csak annyira belemélyedt valamibe, hogy elfelejtette, mennyi idő is telt el azóta és hogy April esetleg aggódhat érte. De nem, ez egyszerűen nem rá vallana. Nem mondom, szokott belefeledkezni dolgokba, de ilyesmi még sohasem fordult elő vele. Mindig szólt előre nekem is, ha valami miatt késik, nyilván Aprillel is ugyanezt tette, elvégre közöttük még szorosabb a kötelék. Ha pedig tényleg most is nyomozott a szüleik gyilkosa után, akkor még nagyobb az esély arra, hogy ez alkalommal olyasmibe nyúlt bele, amibe nem kellett volna. A gyilkosok pedig semmitől sem rettenek vissza, ha arról van szó, hogy ne bukjanak le. A saját rokonaikat is hidegvérrel kivégeznék.
- 116... - mormogom a számot, miközben elindulok a javasolt irányba, majd pár perc séta után meg is találjuk a hatalmas konténert. A terep egyelőre tiszta, nem látok egy gyanús alakot sem, habár elég hülye kém lenne, ha kirína az emberek közül. Nem zárom hát ki, hogy követnek minket, habár ezen egyelőre képtelen lennék változtatni, tekintettel arra, hogy fogalmam sincs, ki lehet az illető és csak úgy vaktában lövöldözni az átkokat... Nem, meg kell várnunk, amíg felfedi magát, ami minden bizonnyal meg is fog történni, amint közelebb vagyunk Summerhez a kelleténél. - Rendben – biccentek, majd elkezdek a számzáras lakattal bíbelődni, szerencsére elég könnyen megjegyezve a kombinációt. A zár elsőre enged, mi pedig azonnal be is jutunk, különösebb erőfeszítés nélkül is. Kell pár pillanat, amíg a szemem hozzászokik a félhomályhoz, ami odabenn fogad, de amint ez megtörténik, körülnézek. Kissé nagy itt a rumli, minden szét van szórva. A fiókok kihúzva maradtak a helyükön, néhány könyv kinyitva hever az asztalon, a pergamenek pedig szétszórva hevernek a konténer minden pontján, mintha Summer külön-külön lapokat használt volna arra, hogy lejegyzetelje a számára fontos dolgokat. Vagy valaki más is járt volna itt?
- Nagyon úgy néz ki, hogy volt itt valaki – szólalok meg, direkt nem Summer nevét mondva ki elsőként, hiszen nem igazán bízom abban, hogy a lány hagyott volna így mindent. Nem, Summer elég óvatos és mindent elpakolt volna maga után, különösen egy számára ennyire fontos ügyben. Ha minden a helyén volt, sokkal jobban átlátta a dolgokat és mindig megtalálta, amit keresett. De ha nem ő, akkor ki járhatott itt? Esetleg innen rabolták volna el? Körbejárom hát a szobát valamiféle nyom után kutatva. Nem nyúlok semmihez, egyelőre csak a földet tanulmányozom és hirtelen meg is pillantok a sarokban egy félrehajított, összegyűrt pergament. Fogalmam sincs miért, de felfigyelek rá, pedig igen nagy az esélye annak, hogy Summer hajította félre, mert valamiféle téves adatot írt rá. Mindenesetre felveszem, majd széthajtogatom, de csak egy üres papír mered vissza rám. - Miért dobott volna el Summer egy üres lapot? - teszem fel Aprilnek az első kérdést, ami eszembe jut, noha kissé csalódott vagyok a dolog miatt. A biztonság kedvéért azért előkapom a pálcám, hiszen valamiféle rejtett írás is lehet rajta. - Szerinted rejt valami nyomot?
Talán tényleg írt rá Summer valamit amikor rájött, hogy valaki a nyomában van, majd megpróbálta eltüntetni, amint rátörtek. Esélyes, hogy nem is ő gyűrte össze és hajította a sarokba, hanem valaki más tette ezt mérgében, amikor semmi használható információt sem találtak itt. Mindez lehet, hogy csupán a saját agyszüleményem végső kétségbeesésemben, de egy próbát azért megér, nem igaz?
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-06-26, 10:03



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tényleg nem a legjobb eszmefuttatás lenne arról beszélgetni, hogy milyen is két testvér viszonya, ha neki nincs, nekem pedig egy ikrem van, ami nem átlagos testvéri szerepkör, arról nem is beszélve, hogy évek óta élünk együtt az átokkal is, ami a tükörbe zár, ami még inkább nem teszi átlagossá a helyzetünket. Úgyhogy ebbe tényleg nem megyek bele. A kérdése viszont talán meglephetne, de közben még sem ,hiszen érthető, ha kérdései vannak, miután eddig rólam nem is tudott és az is kész csoda, hogy ilyen jól tolerálta ezt az egész helyzetet.
- Tudom és hidd el haragszom is rá e miatt, de... nem tudok most ezen gondolkodni. Nem jól tette, amit tett, ez nem is kérdés, de már mindegy, most csak meg akarom találni. - és csak reménykedhetek benne, hogy nem esett baja és hogy máskor lehetőség szerint nem csinál ilyen marhaságot. Tudom mennyire ellene voltam eddig a kutatásnak, de az még rosszabb, ha egyedül maradok, mert azt sem tudom ő mit tesz, vagy épp hol és csak aggódhatok, hogy megtaláljuk-e. Ez így irtó pocsék ötlet volt a részéről és nagyon remélem, hogy a jövőben esze ágában sem lesz ilyesmit művelni, miután megtaláltuk. Egyébként is lesz még egy menetünk Jensennel is, mert ha most nem is, ha végül megtaláltuk Summert biztos, hogy számon kéri majd, hogy nem mondtuk el neki az igazat.
- A 116-ost kell megkeresned, azt hiszem jobbra. - nagyon régen jártam már itt, de ennek ellenére könnyedén sikerül megtalálni a nagy piros konténert. Egyelőre úgy fest nem követ minket senki sem, de ki tudja... Mindenesetre megtaláljuk, emlékeztem rá és még jól is, így hát becélozhatjuk a konténert. - Ha Summer nem változtatott, akkor a kód 22551. - egyszerű mugli számzáras lakat van, pont azért, mert ez jó eséllyel a legtöbb varázslónak nagyobb fejtörést okoz, mint pár védővarázslat és hát ahogy én tudtam nincsenek itt annyira fontos dolgok. Remélhetőleg a testvérem tényleg nem változtatott és ha Jensen érti a zár működését, akkor be is jutunk a számkáddal könnyedén. A nagyobb gond csak az, hogy mintha kissé káosz lenne itt. Nem olyan betörtek szintű káosz, de mégis kissé szét vannak hajigálva a dolgok, talán Summer keresett valamit ilyen nagy erőkkel?


▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-06-16, 07:06



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «
Abban April egyáltalán nem téved, hogy szóba fogom még hozni a dolgot, habár jelenleg sem az idő, sem a hely nem alkalmas erre. Most csakis Summer a fontos, ha őt megtaláltuk, ráérünk rendbe tenni életünk egyéb problémáit is. Mindenesetre, mindketten kiadós fejmosásra számíthatnak részemről, hiszen fel sem tudom fogni, miért nem bíznak meg bennem ennyire még mindig. Az évek folyamán már számtalan alkalommal kihúztuk egymást a bajból Summerrel, miért hitte hát azt, hogy ebben talán nem állok mellette? Súlyos titok, az igaz, de nem lett volna sokkal könnyebb úgy viselni a terhet, hogy legalább egy ember tud róla a környezetében?
- És pont innen ered a testvérek közötti problémák gyökere, de ha te úgy gondolod, jó a viszonyotok, akkor hiszek neked – biccentek egyet, hiszen pont nekem nincs ahhoz semmi jogom, hogy felülbíráljam April válaszát, miközben egész életemben egyke voltam. Én csupán a gyerek-szülő viszonyról lennék képes nyilatkozni, amit pedig a lánynak kellene kihagynia, tekintettel arra, hogy nem sokat tud – sajnos – az ilyesmiről. - És mi van veled? - teszem fel az engem foglalkoztató kérdést. - Ketten vagytok, nem csak ő egyedül. Te vagy az egyetlen rokona, nem lett volna szabad ennyire felelőtlenül a vesztébe rohannia. Valamilyen szempontból megértem az indokait, hiszen minden bizonnyal nem kellemes ezzel együtt élnetek, de akkor sem hagyhatott volna magadra. Még csak bele se gondolt, mi lesz, ha történik vele valami... És itt nem csak rólad van szó, hanem rólam is. Egyikünket sem avatott be a terveibe, még csak egy levelet sem hagyott hátra, amiben megmagyarázza a dolgokat. Semmit.
Ebben a dologban Summer nagyot hibázott, hiszen gondolhatott volna arra is, hogy mi lesz abban az esetben, ha valami rossz történik vele. Ki fogja tudni, merre járt utoljára? Na és April? Fogalmunk sincs az átok jellegéről, hiszen még csak olvasni se olvastam hasonló esetről, még az is elképzelhető, hogy az egyik testvér halála esetén nem törik meg és a másik örökre a tükörben ragad, anélkül, hogy esélyt kapna arra, hogy helyet cserélhessen mással. Ez azért elég felelőtlen hozzáállás, még akkor is, ha érthetőek voltak az indokai.
- Nem tudom, de még ha így is van, nem tehetünk semmit – nyugtatom meg Aprilt, habár ezek egyáltalán nem megnyugtató szavak, mindenesetre, akkor sem fordulhatunk sarkon és mehetünk el innen. Summer nélkül nem. - Talán tévedek és nincs is igazam. Egyszerűen csak felvetettem a dolgot... Mindenesetre, majd próbálok úgy mozogni, hogy nehezen tudjanak követni.
Az ilyesmiben apám a profi, hiszen neki meg kellett tanulnia azzal együtt élnie, hogy folyamatosan figyelik az aurorok, ezért kifejlesztett magának olyan hoppanálási és egyéb technikákat, melyek révén elkerülheti azt, hogy nyomon követhessék. A házimanónkal pedig folyamatosan átvizsgáltatja a kúriát, mágikus lehallgatókészülékeket keresve, na és a fontosabb és kétesebb ügyleteit nem is ott bonyolítja le. Folyamatosan változtatja a helyszínt. Már bánom, hogy annak idején nem kértem meg arra, hogy tanítson nekem egy-két ilyen trükköt. Nem hittem volna, hogy egyszer nekem is szükségem lesz hasonló technikákra.
- Rendben – süllyesztem a tükröt a táskámba, ezzel mintegy ki is kapcsolva Aprilt, majd alaposan körülnézek, végül hoppanálok a kikötőbe, az egyik konténerhez. Természetesen nem ahhoz, amelyiket a lány mondott, vagyis még csak a számát sem tudom, de ha így lenne, akkor se hoppanáltam volna az elé. Elvégre, ha van ott valaki és észrevesz minket, csak bajba kerülnénk. Ismét körülnézek, majd amint megállapítom magamban, hogy minden rendben, előveszem a tükröt. - Itt lennénk – jegyzem meg, majd úgy fordítom a tükröt, hogy April is láthassa a kikötőt. Egyelőre minden nyugodtnak tűnik. - Melyik az?
A tekintetemmel azért én is körbepásztázom a terepet, mintegy gyanús jeleket keresve, de semmi. Ettől függetlenül lehet itt valaki, odabenn, az egyik bérelt konténerben, nem tudom. Nem hallok ugyan hangokat, de hát annyi bűbáj van errefelé...
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-06-05, 10:17



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Eszem ágában sincs arról győzködni, hogy az apja rossz ember lenne, főleg nem akarok neki rosszat, hiszen ő segít nekünk és éppenséggel mi nem mondjuk el neki az igazat Summerrel. Biztosan még e miatt is lesz majd egy kellemetlen körünk, amikor megtaláltuk és nem fogja Jensen csak úgy elfelejteni a dolgot, de ezen ráérek később agyalni.
- A viszonyunk jó, csak mások vagyunk és másképp gondolkodunk bizonyos dolgokban. - mint mondjuk, hogy érdemes-e veszélyes nyomozásba kezdeni. Persze érthető, ha teljes életet akar élni, de érdemes ezért ekkora kockázatot vállalni vajon? Aki ezt tette jó eséllyel jóval erősebb nálunk, nem is értem, hogyan gondolta, hogy képes lenne őt egyedül legyőzni úgy, hogy nekem se szól és még csak segítséget se kér senkitől. Az, ha baja esik sokkal rosszabb, mint a jelenlegi helyzetünk. - Talán... de az is érthető, ha nem így akarja leélni az egész életét nem? Tükörbe zárva, folyton helyet cserélve, még ha ő is van többet... - csak sóhajtok egyet, hiszen én könnyebben fogadtam és persze ebből sejtheti, hogy ő volt az akivel többet találkozott, tehát ha innen nézzük akkor inkább Summer a legjobb barátja, bár nálunk minden összefolyik, hiszen mindent tudunk, ami a másikkal történik, kivéve persze az ilyen esetet, amikor nem mondja el nekem, hogy merre jár, de ez más tészta. Én is ugyanúgy ismerem Jensent, mint Summer.
- Most is? - elkerekedik a szemem, hiszen akkor hogyan találjuk meg Summert? Vagy... mi van akkor, ha majd pont mi vezetjük el ahhoz a valakihez esetleg és pont miattunk keveredik majd bajba? Sehogy se jó ez és valahogy kezd egyre bonyolódni az egész helyzet. Summer bajban van, vagy pont majd mi sodorjuk bajba őt és magunkat is? Vissza viszont már akkor se fordulhatunk, úgyhogy egyelőre nincs mit tenni, utána kell járnunk a dolognak és majd meglátjuk, hogy mire jutunk. Meg kell találunk a testvéremet ez a legfontosabb.
- Menjünk, csak minél előbb, hogy megtaláljuk. Ha igaz, amit mondasz, akkor nagyobb a baj, mint gondoltam. - hatalmasat sóhajtok mielőtt visszakerülnék a táskájába. Hát igen, ha eleve figyelték őt, vagy minket, akkor eleve nagy a gond, hiszen nem csak bajba került a saját hibájából, hanem talán az a valaki aki tönkre tette a családunkat eleve nem állt le és újra meg akarja keseríteni az életünket, még jobban. Netán ez az egész valamiféle céllal és okkal történt és most jön a folytatás?

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-05-28, 15:32



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «
Apám akkor is az apám, vérségi kapcsolat áll köztünk, talán ezért is szeretnék ennyire hinni abban, hogy még nem késő számára. Remélem, még időben észreveszi, mennyire nincs értelme annak, amit eltervezett magában és feladja a dolgot, legalább miattam. Ezzel valamennyire visszanyerné a bizalmamat és nem utolsó sorban a tiszteletemet is, hiszen tudom jól, mennyire fontos volt számára anya. Ezt természetesen elég nehezen fogja megtenni, ha valóban évek munkája áll a dolog hátterében, de ha mégis megteszi, akkor már jó úton járunk. Méghozzá nem is akármilyen irányba... Igenis hinnem kell abban, hogy képes a változás érdekében erőfeszítéseket tenni, még abban az esetben is, ha a környezetem nem ezt sugallja felém.
- Summer szinte mindig mindent túlgondol – rázom le végül magamról ezzel az egy mondattal a negatív gondolatokat, hiszen még annak ellenére is látom Aprilen, mennyire egyetért a testvérével, hogy ő egy tükörben van. Már az arckifejezése is lemondást tükröz, semmi többet, habár esélyes, hogy mindezt csupán a saját helyzete miatt érzi. Elvégre, itt és most nem apám a legfontosabb, hanem Summer, aki elvileg a legjobb barátnőm. De mégis, miként hunyjak szemet afelett, hogy nem messze innen meg apám rohan a vesztébe? Akárhogy is igyekszem, egyszerűen nem vagyok képes kiverni a fejemből a szavait.
- Egyébként milyen a viszonyotok? Úgy általában... - teszem fel a kérdést, hiszen egyik szöszi se beszélt a másikról, egészen a mai napig még csak azt se tudtam, hogy Summernek van egy testvére a tükörben. Vagy Aprilt kellene mondanom? Most úgy őszintén, ki volt a legjobb barátom? April vagy Summer? - Nem hiszem, hogy bármiért is hibáztatna téged – csóválom meg végül a fejem. - Mit tehettél volna, de most úgy őszintén? Látod, hogy neki se úgy jöttek össze a dolgok, ahogy eltervezte... Elvégre, most veszélybe sodort téged és engem is. Nyilván már bánja, hogy magánakcióba fogott és nagy eséllyel belátta, hogy neked volt igazad. Már bocs... - harapok bele az ajkaimba, elvégre most fogom csak fel igazán, mennyire rossz képek pereghetnek le April lelki szemei előtt. A beszédemből minden bizonnyal azt szűrte le magában, hogy nem sok esélyt látok arra, miszerint Summer sikerrel járt, de mi mást mondhatnék? Ha elkezdem hitegetni, akkor azzal is ártok számára, szóval ilyen esetben mi a legjobb megoldás? Legyek csendben? Nem, az csak még rosszabb lenne, hiszen így még csak el se tudom terelni a gondolatait.
- Igen, esélyes – biccentek egyet. - Talán valaki már egy ideje figyelhette és gyaníthatta a szándékait. Nem hiszem, hogy rossz helyen volt rossz időben – csóválom meg a fejem. - Persze, ez is lehetséges, de nagyobb esélye van annak, hogy van valaki, aki szemmel tartott titeket. És talán az illető most is lát minket.
Nem árt azért óvatosnak lenni, így az elhangzott mondatom után nem nézek látványosan körbe, hiszen abból egyből leszűrhetik, hogy számba vettük ezt a lehetőséget is. Természetesen olyasvalaki is elkaphatta a lányt, aki most látta életében először, de ha Summer tényleg korábban is nyomozott már, akkor esetleg olyasvalakinek is tett fel kérdéseket, akinek nem kellett volna. Innentől pedig elég egyszerű a történet alakulása: az illető leadta a drótot, a tettesek pedig megfigyelték a lányt és vártak. A szőkeség pedig egyre jobban belenyúlt a sűrűjébe...
- Esetleg megbízhattak másokat, hogy rabolják el – töprengek el egy pillanatra. - A Roxfort-ban biztonságban volt, ezért el kellett csalniuk őt onnan. Hamis nyomokkal nála működhet az ilyesmi, ha mindez jól meg van tervezve.
Nem tudom, tényleg nem tudom, de nem árt, ha spekulálni kezdünk. Több verzió is számításba jöhet, de ketten talán ki tudjuk zárni azokat, amelyek nem játszanak. April ugyanis ismeri az indokokat, Summer szándékait, én pedig a körülményeket. Mert hogy Summert nem ismerem, az biztos...
- Az hasznos lehet. Talán még a szüleid is hagytak ott valami olyasmit, ami érdekes lehet, habár, ha Summer korábban sok időt eltöltött ott, akkor bizonyára megtalálta. De ha nem osztott meg veled semmit sem ezzel kapcsolatban, akkor nekünk igazán jól jönne... - jegyzem meg. - Most elteszlek, a kikötőben ismét előveszlek – teszem még hozzá, majd elsüllyesztem a tükröt a táskám mélyébe, végül útnak indulok a kikötő felé.
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-05-21, 18:32



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem akarok én beleszólni az életébe és főleg nem akarok olyasmit véleményezni, amit nem biztos, hogy értek, de lássuk be valahogy az elmesélése alapján nem úgy fest, mintha az apja hirtelen felindulásból akarná ezt az egészet. Tévedhetek persze, ezért is fonom meg a vállamat.
- Nem tudom, tényleg... Summer úgy gondolja, de ő látod most is nyomoz és szeret kombinálni. Én... nem tudom. - rázom meg a fejemet végül. Hát igen, a jó ég tudja, hogy végül is miről lehet szó, de talán igen, talán Summer jól gondolja és az apja évek óta tervezi ezt, vagy legalábbis, hogy visszavág és bosszút áll. Lehetséges, hogy a részleteket csak most találta ki, vagy még nem tudott velük mit kezdeni, amíg Leticia nem volt itt az iskolában. Tényleg csak tippelek én is és eleve nehéz most mással foglalkoznom, miközben a testvérem eltűnt és nem tudom, hogy jól van-e egyáltalán.
- Óvatos... Sose mondta ki, de azt hiszem szerinte inkább gyáva vagyok, hogy nem teszek a szüleink gyilkosa ellen. - na igen Jensen nem ismeri a részelteket. Azt sem, hogy én hetekig vállaltam, hogy maradok bezárva. Össze voltam törve és sok időbe telt mire végül Summer rá tudott beszélni, hogy újra kilépjek a való életbe. Könnyebb volt odabent és kész, mint rendes életet élni és elfogadni, hogy minden megváltozott. A tükörben másképp telik az idő, nem éhes az ember, nincs szükség alvásra sem, de ha nem akarok egyszerűen kizársz mindent és csak telik az idő, de nem érzékeled úgy, mint idekint. Én pedig ezt szívesen használtam ki és nem törődtem semmivel, ami idekint van.
- De még se jött vissza, akkor mégis csak elkaphatták. - felderíteni ment, ez tényleg lehetséges, de akkor se jött vissza és nem is szólt, hogy hol van, vagy hogy ne várjam hiába, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy baj van. Nem volt elég a felkészülés, meg aztán már jó ideje nyomozhatott, ha máskor is volt rá példa, hogy a vasútállomáson járt, ahogyan Morgantől megtudtam.
- A szüleinknek van egy régi raktárhelyisége, egy konténer a kikötőben... de onnan üzenhetett volna ,viszont ott lehet valamiféle nyom. Ha esetleg ott gyűjtötte, amit talált, hogy én ne tudjam. - most ugrik be az a hely, de mivel nem szoktam oda menni, eddig nem foglalkoztam vele és nem is jutott eszembe, pedig talán tényleg lelhetünk ott valamit, akár valamiféle nyomot, hogy Summer meddig jutott a kutatással.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-04-01, 10:43



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «
Bármennyire is próbálna April meggyőzni arról, hogy apám nagy eséllyel nem gondolta meg magát, nem sikerülne neki a dolog. Elvégre, reménykedem abban, hogy valamennyi emberség még így is maradt benne. Persze voltak régebben sötét ügyletei, ezt jól tudom, hiszen vonzódott Voldemort eszméihez, tett is rossz dolgokat, ettől függetlenül azonban mégis voltak emberi érzelmei is. Szerette anyámat, innen pedig érthető is a bosszú valamilyen mértékben, de a módszereit finoman szólva is túlzásnak tartom. Mindenesetre, próbálkozom, hátha sikerül némi értelmet visszaadnom számára.

- Ezzel ugye nem azt akarod mondani, hogy már évek óta tervezgeti a dolgot? - vonom fel kérdőn a szemöldököm, miközben minden igyekezetemmel azon vagyok, hogy elhessegessem magam elől a gondolatot is. Mert ez azt jelentené, hogy apám döntése végleges, nem pedig csak a pillanat hevében hozta meg.
- Miért várt volna ennyi ideig? - teszem fel a kézenfekvő kérdést, habár ebben a pillanatban az is leesik számomra, hogy végig Leticián keresztül szeretett volna ártani anyám gyilkosának. Egyszerűen csak a lány nem állt elég közel az apjához, ráadásul még apám se tudta, merre lehet, szóval várnia kellett. De ha ez mind igaz, akkor nem csak egy kósza depresszió kapta el, hanem komoly, előre megfontolt szándékai vannak már évek óta. Ebben az esetben pedig tényleg nincs más megoldás csak az Azkaban, vagy... vagy maga a halál.

- Nem teszed rosszul, egyszerűen csak tényleg nem vagytok egyformák – csóválom meg a fejem és ezt komolyan is gondolom. April ettől nem lesz rosszabb ember, csak más. Nem mindenki lenne képes ártani másoknak, ez tény és való, még abban az esetben sem, ha jogos lenne a bosszú. Summer azonban teljesen más személyiségileg és ő áll közelebb az én természetemhez is.
- Te óvatosabb vagy. Summert viszont nem igazán érdeklik a körülmények...
Sóhajtok egyet, hiszen támogatom én a lány bosszúját, de így, ebben a formában jelen pillanatban nem igazán tudok egyetérteni vele. Azért legalább nekem szólhatott volna, mert egyedül nem biztos, hogy megbirkózik azzal, ami vár rá. Nem tudom, ki végzett a szüleivel, de talán túl nagy falat lesz Summer részére, ezzel pedig a saját halálos ítéletét írja alá. Nem állítom, hogy velem sokkal többre ment volna, de legalább fedezhettem volna...

- Ha most visszamegyek, elég hülyének fogok tűnni előtte – dörmögöm az orrom alatt, majd ismét elpakolom April tükrét, végül elindulok vissza az üzletbe. Pár percen belül már végzek is a kérdezősködéssel, majd újra ugyanott állok, ahol nemrég. Előhalászom a kis tükröt, majd megszólalok:
- Vett egy tájolót, egy hordozható milíciamutatót, egy gyanuszkópot és ennyi... Nyilván most csak felderíteni megy valamit és nem szeretné, hogy elkapják, nem?
Elvégre, az utolsó két eszköz arra való, hogy kimutassa, ha olyan ember van a közelben, aki ártó szándékú lehet. Ezek szerint Summer nem konkrét személyt kutat, hanem valamiféle helyet, ez viszont nem nyugtat meg, hiszen a vásárolt tárgyak alapján megvan annak az esélye is, hogy olyasvalakibe futhat bele, akibe nem szeretne.

- Elég sok hely van, ahová mehetett – sóhajtok, miközben igyekszem valamilyen konkrét döntésre jutni. A térképes trükk itt és most nem fog segíteni, hiszen túl nagy helyet mutatna, úgyhogy azt csak végső esetben vetem be.
- Használaton kívüli épület lehet, amit viszont nem hanyagolnak el, ha Summer így felkészült mások felbukkanására. Ismersz ilyet Londonban? Talán már te is hallottál róla pont Summertől... Egy raktárépület, használaton kívüli üzlet, bármi...
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-03-27, 11:48



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Azért lássuk be az emberek nem könnyen változnak és hát nehezen hiszem, hogy az apja ha ilyen komoly elhatározással jött hozzá, amit már jó eséllyel eléggé megrágott akkor ezen hirtelen változtatna. Persze érthető, hogy Jensen még így is igyekszik hinni abban, hogy végül nem lesz semmi baj és hogy jóra fordulnak a dolgok, de azért lássuk be, hogy ez... nem olyan egyszerű és főleg nem túl esélyes, ha egyszer ilyen komoly ügyről van szó.
- De édesanyád már régen meghalt... ez... Persze megértem, hogy reménykedsz. - fejezem be végül, de láthatja rajtam még így is, hogy a tükörben vagyok, hogy mit is gondolok és az nem azt támasztja alá, hogy jó oka van reménykedni, hanem sokkal inkább úgy vélem, hogy nem kellene minden áron megpróbálnia hinni abban, hogy az apja változtatni fog a véleményén. Maximum türelmi időt adott Jensennek. Persze ő ismeri jobban, de pont e miatt elfogult is, ahogyan én is a nővéremmel szemben, akiről még most is nehéz elhinnem, hogy tényleg nem mondott nekem semmit arról, hogy nyomozásba kezdett és engem csak úgy kihagyott belőle. Nehéz arra gondolni, hogy könnyebb útnak találta, mint hogy megbeszélje velem, még akkor is ha ellene lettem volna a kutatásnak a veszélyei miatt.
- Nem vagyunk egyformák... a szüleinket megölték és én nem teszek semmit csak Summer. Akkor rosszul teszem? - ha Jensen szerint a bosszú olyan normális és átlagos dolog akkor mégis csak úgy véli, hogy én csinálom rosszul és Summer jól, hogy a saját szakállára nyomozni kezdett és talán pont ezzel kerül majd bajba? Nem hiszem, hogy mindenki egyforma és azt sem gondolom, hogy mindenkinél az első, ami eszébe jut az az, hogy bosszút álljon. Én legalábbis nem vagyok egy bosszúálló típus, de nem érzem magamat e miatt kellemesebbnek.
- Fogalmam sincs hová mehetett, ha azt se tudjuk, hogy egyáltalán mit vett. Nem tudod kideríteni bevetve az apád befolyását? Mire visszajutna hozzá, hogy itt voltál, talán jutunk valamire, de így... Valamit talált, de ha nem tudjuk, hogy mit akkor azt sem merre induljunk. - és hát én még csak tenni se tudok sok mindent, hiszen azt se tudom merre induljunk el és azt sem, hogy mit keresünk pontosan. Summer járt itt ez legalább jó hír, akkor a nyomait is könnyebb követni, de ettől még nem tudom hogy merre ment, hiszen engem abba sem avatott be, hogy ide jön, nem hogy abba, hogy mit akar egy ilyen sötét helyen. Így is épp elég pocsék érzés, hogy még csak tenni se tudok semmit, se Jensennek segíteni, se semmi, hiszen bent vagyok egy tükörben. Ezt elfogadtam, de most először, hogy Summer bajban van frusztrálónak érzem a helyzetet. Évek után tényleg most először érzem úgy, hogy nincs rendben a mi kettős életünk, mert most nem tehetek semmit, amikor igazán fontos lenne.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-03-19, 17:38



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «
Ahogy April reménykedik abban, hogy semmi baja sem esett Summernek, úgy reménykedem én is abban, hogy apám talán meggondolja magát. Tudom jól, hogy erre nem sok esély van, hiszen elég elszánt és makacs, főleg amiatt, mert anyáról van szó. Mégis, valami lehetetlen reménybe ringatom magam, pont úgy, mint April. Adnom kell egy esélyt számára, bármilyen ember is legyen valójában. Tisztában vagyok azzal is, hogy régebben voltak igen kétes kapcsolatai a Sötét Nagyúr híveivel, de mégis felnevelt és noha igen szigorú elvárásai voltak velem szemben, sohasem bántott sem engem, sem anyut. Akkor valamiféle emberségnek csak kell lennie benne, nem igaz?
- Miért, mit kellene tennem ellenkező esetben? - sóhajtok fel gondterhelten, elvégre April pont most mondta ki, hogy az apám. - Öljem meg? Küldjem az Azkabanba? Nem megy, April, egyszerűen képtelen vagyok megtenni a dolgot – csóválom meg a fejem. - Tudom, hogy az, amit kér, nem helyes, de mégis reménykedem abban, hogy nem volt magánál, amikor kimondta ezt. Talán csak egy igen depressziós időszaka volt, ami érthető, hiszen nagyon szerette anyámat. Jó, ez nem mentség, de mégis... valahol érthető – vágom rá gyorsan, még mielőtt April szólna le az érveim miatt. Igen, elég gyenge lábakon áll a dolog, nem tagadom, de valakinek védenie kell őt, ha már senki más nem teszi ugyanezt. - Ha ne adj Isten, de valami történne Summerrel, te se nyugodnál, amíg nem állsz bosszút a gyilkosán, nem igaz? Ez pedig teljesen érthető, apám haragja viszont rossz emberre vetődik.
Leticia rossz családba született, ez teljes mértékben bizonyos, apám érzelmeinek kereszttüzében pedig veszélyben van az élete. Azt még megérteném, ha apám anyám közvetlen gyilkosát szeretné megölni és nem lépnék közbe, mivel valahol jogosnak is érzem a dolgot. Így azonban, hogy annak a lányát szemelte ki magának... Efelett azért már nem hunyhatok szemet, de még nem is adtam fel minden reményt magamban.
- Rendben, majd igyekszem nem túl nagy feltűnést kelteni – biccentek, végül a táskám mélyére rejtem a tükröt és elindulok a legközelebbi üzlet irányába. Senki se méltat egy pillantásra sem, ami jó jel, hiszen ha bárkinek is felhívnám a figyelmét magamra... Nem, az nem lenne valami jó dolog, szóval kifejezetten örülök ennek a fejleménynek.

Fél órával később már ismét egy csendes zugban álldogálok, olyan helyen, amit remélhetőleg nem sok ember útja keresztez, miközben előveszem April tükrét a táskám legmélyéről. Talán a Zsebpiszok-közben nem lenne figyelemfelkeltő, ha egy tükröt magam elé tartva beszélnék, de inkább nem kockáztatok.
- Az egyik árus felismert – szólalok meg idegesen, amikor a lány arca megjelenik előttem. - Ismeri apámat és a nevem alapján rájött, ki vagyok... Fenébe... - mormogom mérgesen, hiszen annyi eszem lehetett volna, hogy álnéven mutatkozom be, de a fene se gondolta volna, hogy ilyesmin ennyire könnyen el lehet bukni. - Amíg viszont hátrament a raktárba, volt időm belelesni a vásárlók könyvébe és a lap alján ott állt Summer aláírása is. Ő se használt álnevet – teszem még hozzá gyorsan. - Talán eszébe se jutott, hogy utána jövünk. Vett valamit, de nem tudom, mi lehetett az... A jó hír viszont az, hogy talán pár órával korábban járt itt, mint mi. Van valami tipped arról, merre mehetett?
Mert innen már csak nem az én döntéseim visznek minket tovább, hanem Aprilé is, elvégre ő sokkal többet tud erről az egész faramuci helyzetről. Benézhetnénk még pár árushoz, de felesleges és gyanús is lenne, a nyílt kérdezősködés pedig még rosszabb.
- Két-három árus van, aki ezzel foglalkozik. Megpróbáljuk?
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-03-17, 11:55



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tény és való, hogy nem a legjobb, ha pedzegeti a lehetőségét annak, hogy nem jön össze a dolog és Summernek baja esett. Én azért reménykedem még mindig, hogy mivel az ikertestvéremről van szó, nem esett baja és nem is fog, vagy ha igen akkor azt mégis csak érezném. Summer bár nem gondolkodik mindig előre, de tud magára vigyázni, legalábbis nagyon remélem, hogy csak túlzásba vitte a kutatást és nem tudott leállni. Ha pedig mégis valami baj lenne, akkor nagyon remélem, hogy megtaláljuk és tudunk segíteni és csak az után jöhet a fejmosás, hogy mégis mi a fenéért ment ebbe bele egyedül és hogy miért titkolta el előlem.
- Nagyon remélem. - sóhajtok egyet, hiszen azért még mindig félek. Hiába vagyunk ikrek, nem feltétlenül tudhatom, hogy mi történt vele, vagy nem érzem meg egyértelműen, ha esetleg tényleg valami baja esett, de nagyon remélem, hogy rendben van és megtaláljuk. Ha már minden áron keresni akarta azt a valakit, hát szólhatott volna legalább nem igaz? Bár persze értem... nem igazán akarta elmondani, hiszen akkor csak lebeszéltem volna, vagy nem akartam volna belemenni a dologba, de így meg aggódhatok, mert azt sem tudom, hogy mi van vele.
- Az apád Jensen, de... meg akar ölni valakit és gondolod le tudod erről beszélni? - nem tudom, én valahogy nem hiszek abban, hogy bármiféle sikert elérne az apjánál. Félő, hogy ha meg akarja ölni Leticiát, akkor meg is fogja, ha nem tesz ellene és úgy fest egyelőre még nem akar, mert reménykedik, hogy minden rendben lesz, pedig valahogy én ebben nem hiszek. Érthető persze Jensen álláspontja is, hogy hinni akar az apjának minden áron, de félek... hogy nem ér ezzel sokat. Az apja nem az a megváltozós típus attól tartok. A téma terelés viszont nem húzza kis sokáig, hiszen hamarosan már a célnál vagyunk, a Zsebpiszok közben és itt már óvatosnak kell lennünk. A beszélgetés is nehézkesebb úgy, hogy közben a táskájában van a tükör ugyebár.
- Persze, mindenképpen, ott akár mi is találhatunk olyasmit, ami segíthet kideríteni, hol van. - vagy marad egy újabb nyomkövető varázslat, de tudjuk jól, hogy a Zsebpiszok közben nem a legjobb ötlet, hogy kutakodjunk nyíltan és a varázslás is necces, mert ha valaki kiszúrja... komoly bajunk lehet belőle, főleg hogy én nem sok mindent tehetek sajnos Jensen segítésére jelenleg és az is elég nagy gond lenne, ha itt ragadnék valahol az utcán egy tükörbe zárva.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-03-06, 18:08



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «

- Sokkal jobban – biccentek April beleegyezésére, hiszen tényleg rossz barát lennék, ha még meg se próbálnék segíteni számukra, mert ők már mindent megpróbáltak. Apámnak tényleg elég sok könyve van, a legtöbb bőven elmélyül a sötét mágiában, szerintem még a londoni könyvtárban sincs hasonló, szóval azokkal már talán megyünk valamire, nem igaz? Elismerem, hogy idő kell a végleges megoldáshoz, szóval esélyes, hogy még évekig így maradnak, de ha eddig kibírták, akkor nem hiszem, hogy türelmetlenkedni fognak. Úgyis csak akkor hiszik el, hogy sikerülhet a dolog, amikor már látnak valami eredményt, előtte aligha fognak bizakodni, hiszen már beletörődtek. Én azonban még a lelkes újonc vagyok ebben a témában, akiben pezseg a tenni vágyás. Talán szerencsénk lesz.
- Egyáltalán nem állt szándékomban, sajnálom – kérek bocsánatot a lánytól, mert hát nehéz lehet ez az egész számára, de sokat véleményem szerint még akkor se segítenék, ha hiú reményeket táplálnék a kedvéért. Csak fájdalmasabb lenne a felismerés, ha Summerrel történt volna valami. Persze, magamban én is az ellenkezőjében reménykedem, de azért felkészülök a legrosszabb eshetőségre is. - Summer tud magára vigyázni, szóval valószínűleg nem esett baja, csak pont ilyen szerencsétlenül alakultak a dolgok – jegyzem meg, talán a magam megnyugtatására is, de hiszek a térképes bűbájomban. Summer életben van, ebben biztos vagyok, de hogy merre van és mit csinál, azt egyikünk sem tudhatja, ez pedig szörnyen aggasztó. A tudatlanság az ellenségem, elvégre információ nélkül még kiindulási pontom sincs. Pedig a szakomnak pont ez lenne az alapja, habár jelenleg nem egy ritka ereklyét keresünk, hanem a legjobb barátomat.
- Nem sokat, de adnom kell neki még egy esélyt, hiszen akkor is az apám, ezen pedig semmi se változtat – ismerem be, ugyanazt elismételve, amit Leticiának mondtam nemrég. Kötelességemnek érzem, hogy mindent megpróbáljak azért, hogy ne legyen rosszabb apámnak, bármennyire is nem jöttünk ki egymással annak idején. Elvégre, mégiscsak ő az egyetlen élő rokonom, én pedig a fia vagyok, nem küldhetem börtönbe. - Ha Let értesíti az apját, akkor elkerülhetetlen az Azkaban. De ha előtte én beszélnék vele és sikerülne meggyőzni arról, hogy ez őrültség, akkor talán van rá esély, hogy megússza a börtönt. Elküldeném valami szanatóriumba vagy nem is tudom...
Megvonom a vállam, hiszen a terveim még homályosak előttem, fogalmam sincs azt illetően, mit lépnék, ha ez az egész hülyeség elmúlt már. Apám elég makacs tud lenni, talán még a saját érdekében se menne egy gyógyítóhoz. Most azonban Summer a legfontosabb, a többi ráér később. Hallgatok April tanácsára, gyorsan beszerzek pár térképet, majd egy biztonságos helyről a Zsebpiszok-közbe hoppanálok. Tömeg van, mint állandóan, habár Summert semerre se látom, csupán a szokásos, gyanús figurákat. Nem lesz könnyű, hiszen bárki elintézhette a lányt. Előhalászom April tükrét, miután elbújtam egy csendes zugban, majd megszólalok:
- Itt vagyunk, de Summernek nyoma sincs. Nem hiszem, hogy túl szerencsés lenne nyíltan kérdezősködnöm. Úgy tudom, vannak errefelé nyomkövetéssel foglalkozó boltok, talán felkereste valamelyiket. Mit szólsz?
Elvégre, ha a lányt valóban fogva tartják és megneszelik, hogy őt keressük, elég hamar lépéseket tehetnek a megtalálásuk ellen. De az árusok ahhoz hűségesek, aki többet fizet nekik, szóval némi arany révén megered a nyelvük és esélyes, hogy felismerik a szőkeséget.
- Két-három árus van, aki ezzel foglalkozik. Megpróbáljuk?
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-03-02, 11:58



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Jól van, ha ettől jobban érzed magad. - na igen, Summer talán lelkesebb lenne, de én már beletörődtem, hogy ez az életem és a jó ég tudja, talán még furcsa is lenne újra normális életet élni. Nem is tudom, hogy mit kezdenék vele, hiszen már évek óta nincs saját életem, csak az, amit időnként Summer helyett élek, hogy ne minden időmet a tükörben töltsem. Fogalmam sincs, hogy mihez is kezdenék, ha önmagam lennék, hogy tudnám-e egyáltalán kezelni, vagy tényleg... képes lennék-e saját életet élni.
- Ez kedves és tudom, hogy nem akarod rám hozni a frászt. Remélem tényleg nincs semmi komoly baj. - ettől még persze aggódom, de tisztában vagyok vele, hogy Jensen segíteni akar csak és nem másról van szó, nem rám ijeszteni akar. Ettől még persze van bennem egy jó nagy adag félsz és fogalmam sincs, hogy vajon meg tudjuk-e oldani ezt az egészet. Meg kell találnunk Summert és nem tudom, hogy mit fog majd mondani egyáltalán és igenis félek attól, hogy tényleg nyomozni kezdett, akkor pedig már nem igen lehet majd visszafogni úgy sem. Nem az a típus, akire puszta észérvekkel lehet hatni. Végül inkább, amíg utazunk próbálok más vizekre evezni, hiszen neki is van épp elég gondja, nem csak az enyémekkel kell foglalkoznunk. Neki sem egyszerű jelenleg az élete Leticia és az apja miatt, úgy fair, ha meghallgatom és persze nekem is jó, ha kicsit elterelem a gondolataimat.
- Az is érthető, hogy az apjához fordulna, de... egyáltalán látsz rá esélyt, hogy az apád véleménye változik? - tudom én a háttérsztorit, bár azt nem hogy Leticia és Jensen között mennyire erős ez a kapcsolat, vagy volt. Olyan csendes tárgyilagossággal mondja ki, hogy szakítottak, mintha igazából olyan mélyen nem hatotta volna meg, bár tény és való, hogy egyébként sem volt sosem az a túlérzékeny típus. Belül attól még lehet, hogy fáj neki, csak nem mondja ki és mutatja nyíltan.
- Igen, akkor legyen a Zsebpiszok-köz, hátha szerencsével járunk. Ne feledd a plusz térképet. - pillantok rá még, mielőtt jó eséllyel visszakerülök majd a táskájába, hiszen az utcán főleg muglik között már furcsa és feltűnő lenne, hogy egy kézitükörrel beszélget. Valószínűleg eléggé meglepetten nézne rá mindenki.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-02-20, 04:19



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «

- Rosszul érezném magam, ha meg se próbálnám – felelem April kérdésére. Nem tartom magam jobbnak náluk, nem erről van szó, de ha már tudom a kis titkukat, akkor miért ne tehetnék egy próbát az átok feloldására? Talán találok valamit, ami felett nekik elsiklott a figyelmük annak idején, vagy egyszerűen csak nem volt alkalmuk mindent átkutatni. - Apámnak rengeteg könyve van, amely átkokkal, fekete mágiával foglalkozik – teszem még hozzá. - Jóformán az egész dolgozószobáját azok teszik ki, százával sorakoznak a polcokon. Ha vége lesz ennek az őrültségnek, elmegyünk hozzánk és átlapozzuk mindet, egytől-egyig.
Természetesen csak olyan időpontban, amikor apám nem lesz otthon, elvégre az engedélye nélkül nem léphetek be oda, azt pedig kétlem, ha örülne annak, hogy társaságom is akad mellé. Szerencsére, elég sokat utazik mindenféle üzleti ügyben, nem sűrűn van otthon, így lesz alkalmunk kutatni.
- Sajnálom, de... csak jobban szeretek őszinte lenni egy ehhez hasonló helyzetben – szólalok meg végül kissé hezitálva. Tisztában vagyok vele, hogy ilyenkor a nyugtató szavak többet érnek, mint bármi más, de a lelke mélyén April is tudhatja, hogy Summer nincs pont a helyzet magaslatán, bármi miatt is ment el az iskolából. Hazudhatom számára azt, hogy minden rendben van, de kétlem, hogy az én szavaim hallatán sokat javulna a lelkiállapota. Nem látom hát értelmét becsapni őt, ráadásul, ha – ne adj, Isten – a testvérét holtan találjuk meg, akkor joggal fogja azt hinni, hogy hazudtam neki. - Hülyén hangzik, de ha lenne tested, akkor most átölelnélek – teszem még hozzá. - Tudom, hogy néha túl őszinte vagyok másokkal, de ilyenkor reálisan kell látnunk a dolgokat.
Senkinek se segítünk az optimizmussal, csak hamis reményeket táplálunk vele. A lelkünk megnyugtatására ez bőven jó, de a helyzet megoldására...
- Igen, én is úgy olvastam, hogy az ikrek különleges kapcsolatban vannak egymással, de az átkot illetően bizonytalan vagyok. Nem hiszem, hogy olyan könnyen megtörne, de elég nagy az esély arra, hogy ennek be kellene következnie, ha... - elakad egy pillanatra a szavam, ezt azért nem szeretném kimondani, mert akkor úgy érzem, hogy beletörődtem, elkönyveltem magamban a dolgot. - Mármint, szerintem nincs baja Summernek, egyszerűen csak rossz helyzetbe került, ami várható volt, ha már ilyen önfejű.
Szándékosan nem ijesztgetne minket, szóval nem hiszem, hogy ennyi időn keresztül nem szólt volna Aprilnek a hollétéről. Bizonyára jelezte volna valamiféle úton-módon, úgyhogy számolnunk kell egy-két dologgal.
- Igen, beszéltem – ismerem el komoly képpel, melyből a lány elég hamar levághatja magában, hogy nem alakult túl jól a dolog. - Elhagyott, ami részéről érthető, de értesíteni szeretné az apját is a történtekről, amit pedig én nem szeretnék... Tudom, hogy apám nem a legjobb ember, de adni szeretnék számára egy második esélyt. Remélem, meggondolja magát. Nemsokára Londonba érünk – folytatom, mintegy témaelterelésnek szánva a dolgot. Így is idegeskedem Summer miatt, nincs szükségem arra, hogy a gondolataim az otthoni dolgok körül forogjanak. - Akkor elnézünk a Zsebpiszok-közbe?
Csak akkor megyünk arra, ha April is rábólint a dologra, hiszen ő jobban ismeri Summert nálam. Igaz ugyan, hogy a lánnyal már évek óta jóban vagyunk, de April – hála a testvéri köteléknek – olyasmiket is tudhat róla, amit én nem. Ha más javaslattal áll elő, megvitatjuk, de a térkép szerint talán ott kell lennie. Bár, ebben a helyzetben egy talán nem elég.
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-02-14, 08:41



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Szerinted meg tudod oldani azt, amit mi évek óta nem? - nem szemrehányó a kérdésem, egyszerűen csak jogos, hiszen mi se tudtunk semmit sem tenni az ügy érdekében, hiszen nem tudjuk, hogy milyen varázslatról van szó és azt sem, hogyan hozták létre. Talán csak az az alak tehet bármit is ellene, aki létrehozta, akinek lehetséges, hogy Summer épp a nyomában van, de hogy mi megoldjuk azt kizártnak tartom. Persze Jensen gondolkodhat rajta, de nem sok esélyt látok rá, hogy mi ketten semmire se jutottunk évek kutatása és keresgélése alatt, ő meg megoldja könnyedén.
- Tudod ezzel nem nyugtatsz meg. - sóhajtok egyet. Persze én is tudom, hogy baj van, de próbálom magamat azzal nyugtatni, hogy legalább nem túl nagy, vagy hogy megoldható és hogy nem valami komoly nyomra bukkanva került a nővérem bajba, de Jensen nem kimondottan támogat ebben úgy fest. Ettől még persze muszáj továbbra is reménykednem, hogy ha valami komoly baj történt volna, akkor érezném, vagy hatással lenne a minket ért varázslatra, különben a várakozás az őrületbe kergetne, főleg hogy konkrétan fizikailag egy tükörben nem is igen tehetek semmit.
- Akkor jó, ezt én is reméltem. Mégis... tudod ikrek vagyunk, ha valami komoly baj történne remélem, hogy érezném valahogy, vagy ezzel az átokkal történne valami. - na igen nem hangzik jól, de attól még igenis hinnem kell abban, hogy Summernek semmi baja, különben én is tudnék valami úton-módon róla, hogy valami komoly történt. Persze ettől még megsérülhetett, vagy bezárhatták, ez sajnos nincs kizárva, de nagyon remélem, hogy időben érünk oda... akárhova is. Ha rossz dolgokba keveredett, akkor nem kizárt, hogy tényleg a Zsebpiszok-közben van, de az biztos, hogy kiadós fejmosást fog kapni tőlem, hogy a tudtomon kívül ilyen veszélyes helyre merészkedett, akkor meg főleg, ha felesleges volt.
- Hát persze, hiszen én is évek óta ismerlek. Elég sokszor találkoztunk és mindent tudok rólad, amit Summer is... másképp nem is működött volna. Bár nem mindenben értettünk egyet Summerrel, mint mondjuk ez a Leticia ügy. Végül beszéltél vele? - pillantok rá újra, mert sejtem én, hogy ez kellemetlen téma lehet vele, főleg hogy így is van elég gond az életében és erre még mi is ezt rakunk a nyakába, de sajnos tényleg nem tehettem mást. Ha lett volna megoldás, akkor biztos, hogy azt alkalmazom, de hát mit tehettem volna, ha egyszer máshoz nem fordulhattam? Morgant még nem ismerem olyan jól, plusz róla Summer semmit sem tud.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-02-01, 13:51



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «

- Ezt később megbeszéljük – csóválom meg a fejem April szavait hallva, majd hozzáteszem. - Veled és Summerrel is. Mert ha épségben visszahozzuk a kis kalandjáról, akkor körülnézünk a tükör-ügyben is.
Mert olyan a világon nem létezik, hogy minden a régiben maradjon, mintha mi sem történt volna, hiszen ez egyszerűen nem normális. A fejmosás Summer esetében nem maradhat el, de annyi szent, hogy fogom magam és nekiülök minden létező könyvet fellapozni annak érdekében, hogy kideríthessem, mi történt a lányokkal. Szóval akkor nem is egy legjobb barátom volt, hanem rögtön kettő? De nem, April más személyiség, és attól, hogy Summer testében van néha, még nem jelenti azt, hogy kedvelne is engem. Vagy esetleg Summer lenne April testében? Akkor valójában Aprilt szeretem, nem pedig Summert? Fene, még a fejem is megfájdul...
- Az addig rendben van, hogy belefeledkezett a dologba és pont talált valamit, de nem hiszem el, hogy nem lett volna még arra se ideje, hogy valami mondvacsinált ürügyet kitaláljon magának – vetem ellen April szavait hallva. - Mégis mennyi ideig tart üzenni? És itt nem bagolyra gondolok, a mi világunkban sok más, gyorsabb módja is van ennek. Megtehette volna, mégse tette. A kérdés pedig az, hogy miért?
Levelet írni időbe telik, ezt nem is vitatom, de egy patrónus megidézése, vagy hasonló, más varázslat... Ami még eszembe jut az az, hogy Summer pálcáját elvette valaki, esetleg ellopták tőle, amíg nem figyelt. A második lehetőség szimpatikusabb, hiszen abban az esetben érthető minden, de az első... Hát, ott fennáll az is, hogy magát Summert is magával vitte valaki. Szándékosan nem mondom ki a gondolataimat, hiszen April már így is teljesen ki van akadva a helyzet miatt. Nem áll szándékomban még ennél jobban megijeszteni szerencsétlent.
- Ha ott vagyunk, akkor újra elvégzem, most csak abban szeretnék biztos lenni, hogy Londonban van – felelem, majd amikor a térkép elég, diadalittasan pillantok a szőkeségre. - Zsebpiszok-köz. Nem biztos, de az tuti, hogy Londonban vagy annak a vonzáskörzetében van. A jó hír az, hogy életben van, hiszen akkor a mágia sem működött volna a térképen. Elvégre, ezt kifejezetten élő emberekre találták ki. Egyszer megpróbáltam megkeresni anyu sírját, de nem működött – teszem még hozzá magyarázatként. - Akkor utánaolvastam mindennek.
Remélem, legalább ezzel megnyugtatom valamennyire Aprilt, habár ő végig igyekezett optimista maradni, de abban biztos vagyok, hogy ő is aggódik. Sokan nem hisznek ebben a bűbájban, de én biztos vagyok abban, hogy ez a lehető legegyszerűbb módja annak megállapítására, hogy egy adott személy életben van-e. Mondjuk, nem ez az első gondolata az embernek, ha aggódik és könnyen át lehet ejteni, de valamennyi megnyugvást mégis ad számomra.
- A vasútállomáson két lépésenként lehet térképet kapni – felelem. - Néha még ingyen osztogatják is őket. De esküszöm, veszek ezúttal tíz darabot.
Ezen most nem fogok fennakadni, pár pillanat alatt kapunk egy újat. Oké, az idő szorít, de csak nem azon a fél percen fog múlni Summer sorsa...
- És mond csak... - szólalok meg, miközben kényelembe helyezem magam. Fél óránk van még Londonig, úgyhogy van némi időnk. - Te is a barátodnak tartottál engem? Vagy mi volt rólam a véleményed?
Mert hát April is ismerhet, ha már néha-néha ő volt jelen Summer helyett. Akkor van rólam véleménye is, nem igaz? A másik előnye ennek a beszélgetésnek az, hogy némileg talán kizökkenthetem a gondolatmenetéből.
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-01-29, 10:16



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Nem... az hamarabb kiderült volna. Tudom, hogy most elveszítetted a bizalmadat, de... akkor sincs igazad. - rázom meg tagadólag a fejemet. Summer a testvérem és nem hiszem, hogy ismerne valakit, akit én nem, bár ha azt nézem, hogy ott van Morgan, akinek meg én meséltem el a titkunkat, mert valahogy így jött ki a lépés... De akkor sem hiszem, hogy Summernek ennyi titka lenne előttem. Az más, hogy nem mondtuk el a dolgokat Jensennek, de hát ennek meg volt a jó oka, de ez sokkal komolyabb most, hiszen ezúttal nekem nem mondott igazat. Végül is nem hazudott, csak védeni akart, amivel tisztában vagyok, de én ismerem őt igazán és tudom, hogy inkább dolgozik saját szakállára és vállalja a következményeket, mint hogy velem vitázzon, mert én nem akartam volna ezt.
- Ez... jogos, de talán csak úgy érezte, hogy nyomon van és e miatt nem jött vissza időben, hogy ne derüljön ki, hogy nyomoz. - én még mindig próbálok reménykedni, hogy nincs semmi komolyabb baj és hogy minden rendben lesz, mert hát muszáj. Summer a testvérem és biztosan hatna valahogy a mágiánkra, az átkunkra ha valami komoly baja esne. Épp e miatt remélem, hogy ez még nem történt meg, hogy jól van, csak esetleg bajba került, amiből viszont ki lehet húzni, vagy jó nyomon jár és nem tudta csak úgy abbahagyni és visszajönni, amíg a végére nem jár. az egésznek.
- De ha ott vagyunk a varázslat is jobban hat nem? Vagy akkor elvégzed újra? - nem a térkép lep meg igazán, hanem hogy még messze vagyunk, hogy pontosan be tudjuk határozni és ha e miatt téves eredményt kapunk? Én amondó vagyok, hogy akkor érdemes megpróbálni, amikor már elég közel vagyunk és biztosabb eredményt kapunk. Mi van, ha azt hozza kis a varázslat, hogy nincs is Londonban, miközben csak téves eredményt kaptunk a varázslat miatt? Netán olyan helyen van, ahová a keresés nehezebben ér el, főleg messziről? Figyelem, ahogyan elvégzi a varázslatot és nagyon remélem, hogy tényleg valós eredményt kapunk, főleg hogy nincs is jó eséllyel másik térkép nála és ha ezt most felégeti, nem igen marad majd más kapaszkodó. Persze Londonban akárhol kaphatunk város térképet, de az mégis csak időkiesés lenne, amíg szerzünk egyet. - Talán egy duplikáció nem ártott volna. - motyogom, amikor már elkezdte a varázslatot. Na igen, hogy legalább tartalékunk legyen és netán London határában is elvégezhesse a varázslatot még egyszer, biztosítékképp.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-01-18, 17:16



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «
- Olyasvalaki, aki a tudtunkon kívül férkőzött a bizalmába – felelem őszintén, némileg azért kissé megrágva a szavakat, mert hát belül igenis bánt a kialakult helyzet. Egész eddigi életemben Summer volt az egyetlen olyan ember, akire rá mertem bízni a titkaimat, ő pedig lazán kihagy egy számára ennyire fontos eseményből. De ez még nem minden... Még a tükörben élő testvéréről se tudtam, ez már tényleg mindennek a teteje! Haragszom rá, egyértelműen mérges vagyok és minden bizonnyal nem fogok szó nélkül elmenni a történtek mellett, de most mindezeket az érzelmeket felülírja bennem az aggodalom. Mert igenis aggódom érte. Féltem őt és féltem Aprilt is. Mi lesz, ha miattam esik baja bármelyiküknek is? - Igen, ismerem és pont emiatt félek attól, hogy valami hatalmas hülyeséget követ el jelen pillanatban – nyelek egy nagyot. Summer önfejű és makacs, ebben tökéletesen igaza van Aprilnek. Én pedig tisztában vagyok azzal, hogyha válaszokat szeretne kapni valamire, akkor nem riad vissza semmitől sem. Még a Mágiaügyi Minisztériumba is simán betörne, ha azt kellene tennie. Imádom ezt a tulajdonságát, de csak abban az esetben, ha közben mellette vagyok, hogy vigyázhassak rá. Az önfejű kis akciót viszont kifejezetten nem tartom jó dolognak. Pont emiatt a folytonos aggódás miatt.... Folyamatosan idegeskedem apám és Let miatt, erre Summer is beáll a sorba? Idegösszeroppanással szállítanak a Szent Mungóba, ezt már most biztosra veszem.
- Reménykedtem abban, hogy legalább te optimistábban látod kissé a dolgot – sóhajtok egy nagyot, habár magamban igenis rá kell jönnöm arra, hogy ha az embernek van egy testvére, akkor az a bajban aligha fogja a pozitív energiákat bezsebelni. Én egyke vagyok ugyan, szóval nem igazán érthetem, mi játszódik le April fejében, de ha én aggódom Summer miatt, akkor ő miért ne tenné? Neki azért sokkal több köze is van hozzá. Együtt nőttek fel, vagy nem is tudom, miként alakult a korábbi életük, de a testvér az testvér. Ráadásul, Aprilnek senkije sincs a barátnőmön kívül, nem igaz?
- Szomszéd házaspár? - vonom fel kérdőn a szemöldököm, habár nem hiszem, hogy sok közük lenne a történtekhez. Mindenesetre, elraktározom magamban az információt, mert a későbbiek folyamán talán még hasznos is lehet. - Az már most is megoldható... - motyogom az orrom alatt, miközben a táskámért nyúlok, majd előhalászok belőle egy gyűrött London térképet és kiterítem a szomszédos ülésen. - Gyakran járok arrafelé – fűzöm hozzá, mintegy magyarázatként. - Mindig van nálam egy ilyen, mert más esetben eltévednék. Nem állítom, hogy nagyon pontos, mert nem az, de szűkíthetjük némileg a kört.
Kissé gondolkodóba esem, hiszen nem végeztem még el ilyen varázslatot, általában útvonalat keresek rajta. Ha jól tudom, kell valami személyes tárgy is... Ismét a táskámba süllyesztem hát a kezem, melyből egy fényképet húzok elő Summerről.
- Ezt még a testvéred adta tavaly – jegyzem meg gyorsan, habár April talán kiszúrhatja rajtam, hogy kissé elpirulok. Röpke pillanat az egész, még én se veszem észre magamon, de vannak látható jelei. Az, hogy miért hordom magamnál, még számomra se tiszta teljesen, de néha megnyugtat, ha vethetek rá egy pillantást. Előveszem a pálcám, a képet a kezemben tartva pedig latin szavakat mormolok, erősen koncentrálva. Ha minden igaz, akkor a térkép felesleges része el fog égni és csak az a terület marad, ahol Summer lehet most. Csak sikerüljön!
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-01-16, 14:51



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Mégis ki? Én vagyok a testvére, te pedig a legjobb barátja, mégis ki segíthetne neki, ha nem mi? - számomra ez evidens, de nem tudom hogy Jensen egyszerűen ki akarja húzni magát a dolog alól, vagy csak túlságosan megzavarta az igazság, netán nem tud mit kezdeni még a helyzettel, de remélem, hogy nem kell csalódnom benne. Tény és való, hogy nem épp így kellett volna megtudnia az igazat, de ha egyszer nem volt más mód? Ettől még ismer minket és nem hagyhatja Summert csak úgy a bajban, mert abban biztos vagyok, hogy nagy a baj. Nem szokása csak úgy eltűnni, főleg nem így minden szó és értesítés nélkül. - Ismered őt, tudod, hogy milyen önálló. Nem kérne segítséget még akkor se, ha tudja hogy muszáj. - sóhajtok egyet, hogy megértse végre és egyébként is ha segítséget kért volna, akkor el kellett volna mondania mindent, pedig megesküdtünk, hogy ez a mi titkunk marad és senki sem fog tudni róla. Jensen se tudta, akkor hogyan mondhatta volna el valami magánnyomozónak, vagy akárkinek? Nem, egyszerűen Summer egyedül szereti megoldani a nehézségeket, ennyire már ismerheti őt Jensen is.
- Azt hiszem én is inkább, hogy már mindent bejárt, amit lehetett és most inkább... bajban van. - igen, félő az is, hogy esetleg elkapták, vagy hogy valami komoly baj történt, bár nagyon remélem, hogy inkább csak valami elhúzódott és úgy gondolta ha visszatér, majd jön valami hathatós magyarázattal. Ezek után már persze nem fogom csak úgy bevenni a dolgot, válaszokat akarok és hát biztos vagyok benne, hogy Jensen is. Nem lesz a legegyszerűbb beszélgetés, annyi már egyszer szent igaz.
- Nem igazán. A nagyszüleink már nem élnek, a szüleink halála után pedig nem került elő senki, aki egyéb rokon lett volna. Van egy nénikénk azt hiszem, de ő elég messze él. A gondozásunkat is a szomszéd házaspár vállalta, mert elég jól ismerték anyuékat és ők voltak megjelölve a végrendeletben, de... más nincs. - legalábbis én nem tudok más rokonról és hát mégis mi köze lenne rokonnak a szüleink haláláról. Kétlem, hogy valami rokon ölte volna meg őket, hiszen nem voltunk soha sem gazdagok, amiért bárkinek oka lett volna és nem tudtam nagy családi rejtélyről sem. Ami persze nem zárja ki, hogy Summer nem talált valami hasonlóra és e miatt tűnt el.
- Londonban talán, ha nincs túl messze egy keresővarázslatot is érdemes lenne megpróbálni. - nem tudhatjuk hogy onnan tovább ment-e, de ha esetleg nem, akkor ez is segíthet, hiszen én sem tudom milyen nyomon indulhatnánk el. Eleve nehéz úgy gondolkodni, hogy az ember közben folyamatosan aggódik és ezt láthatja is rajtam Jensen, bár eddig nem igen próbálkozott azzal, hogy akár csak kicsit is megpróbáljon megnyugtatni. Persze nem várhatom el tőle, hiszen minden bizonnyal még mindig mérges a titok miatt, hiába kértem már bocsánatot.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-01-05, 17:05



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «
Hatalmas tömeg gyűlt össze az állomáson, ami még inkább megnehezíti a dolgom Aprillel. Szerencsétlen lány a tükörben nyomorog, valahol a táskám belsejében és nyilvánvalóan idegesen várja már, hogy ismét elővegyem és élménybeszámolót tartsak számára. Én azonban ahelyett, hogy igyekeznék, leginkább araszolva haladok csak a tömött sorban, de egyelőre mást nem tehetek. Ha az emberek előtt venném elő a tükröt és kezdenék el beszélni hozzá, nyilván bolondnak könyvelnének el magukban, ami némileg érthető is. Elvégre, ki beszél a tükörképéhez? Igaz ugyan, hogy még Roxmortsban vagyunk, itt mindenki mágus, de egy ehhez hasonló mágia igen ritka, ráadásul mi értelme lenne? Semmi az égvilágon.
- Biztos nincs senki más, aki tudna számára segíteni? - teszem fel az engem foglalkoztató kérdést April számára. Az addig rendben, hogy Summer egyedül vágott neki ennek az egésznek, de talán talált valakit, aki a segítségére lehet az ügyben. - Valami magánnyomozó vagy hasonló? Nem rémlik egy név se, amit hallottál volna?
London nagyváros, nem lesz könnyű megtalálni az ott egyedül bóklászó Summert, de ha lenne valamiféle kiindulási pontom, akkor az lényegesen megkönnyítené az egész ügyet számomra. Fogalmam sincs, miként működik egy ehhez hasonló varázslat, nem igazán vagyok tisztában azzal, hogy mennyit hall és lát April, amikor odabenn van, de talán mégis akad az elméjében valami halványan derengő emlék. Nem sok ugyan, de ha már a női megérzések cserben hagyják őt egy ehhez hasonló helyzetben és még a testvéri köteléket sem képes felszínre hívni, akkor támaszkodjunk a tényekre. Márpedig ismerem a barátnőmet annyira, hogy tudjam: ha ilyesmibe vágja a fejszéjét, akkor nem indul neki csak úgy vaktában a dolgoknak. Előre megtervezi az útvonalát, hogy ne csatangoljon céltalanul.
- Esetleg egy olyan hely, ahol a szüleitek sokat voltak annak idején? - faggatom tovább a lányt, hiszen ha Summer az ő ügyükben nyomoz, akkor kétségtelen, hogy olyan helyeket fog felkeresni, ahol gyakran fordultak meg, és ahol nagy eséllyel még emlékeznek is rájuk valamennyire. Onnan azért már könnyebb elindulni egyes nyomokon, ha esetleg akadnak. Ritkán ugyan, de bejön a dolog és elvezet oda, ahova az ember tart. - Bár esélyes, hogy már korábban felkereste ezeket a helyeket és most azért ment vissza, mert konkrét nyomot talált. Nemsokára indul a vonatunk...
Ezt mondva kimegyek a mosdóból, de a kézitükröt ezúttal nem helyezem vissza a táskámba, hiszen talán April sem bánná, ha kissé körülnézhetne a vasútállomáson. Természetesen némileg elővigyázatos vagyok, igyekszem kikerülni az embereket és az is a mi kezünkre játszik, hogy senki se figyeli, mi van a tükörben. Vagy ők esetleg csak azt látják, amit eredetileg mutatna? Elvégre, én se láttam soha életemben mást a Summer kezében tartott tükörben... Mindenesetre, azért igyekszem elfoglalni egy üres fülkét, majd lehúzom az ajtó ablakán a rolókat, ellövök egy bűbájt, melynek köszönhetően hangszigeteltté válik a helység, majd a tükröt magam elé emelve folytatom: - Ez a legközelebbi járat Londonba, szóval úgy döntöttem, jobb, ha ezzel megyünk. Talán térjünk is vissza a tárgyra... A szüleiteken kívül tartottátok a kapcsolatot más családtagokkal?
Elvégre ez is egy fontos nyom lehet, hiszen ha Summert egy közeli rokon bátorította fel erre, akkor már tudjuk, hol kellene keresnünk. Ráadásul, ebben az esetben talán még biztonságban is van, mivel aligha bántaná a nagynénje vagy a nagybátyja, vagy a fene se tudja kije... Az azonban fontos, hogy találjunk egy kiinduló pontot, hiszen ha Londonba értünk, nem fogunk tudni merre elindulni. Millió hely lehet, ahová mehetett a lány, szóval ezért faggatom Aprilt, még ha kissé kellemetlen is számára ez a sok hirtelen jött kérdés. Talán a profik nem így dolgoznak, de én nem vagyok az, hírből sem ismerem a szakmát, szóval teszem, amit jónak látok.
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]




Vissza az elejére Go down
Summer Reynolds
Reveal your secrets
Summer Reynolds
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2018-01-04, 13:44



Jensen & April
Mit tennél, ha el kellene mondanod valamit, de tudnád, hogy a másik úgy se hinné el?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak sóhajtok egyet, hiszen igaza van valahol érthető azért, hogy nehezen kezeli ezt a helyzetet, hogy eléggé ki van akadva, de azt is meg kellene értenie, hogy vannak dolgok, amiket az ember ha nem mond el azonnal onnantól már egyre nehezebb. Kétlem, hogy Jensen az összes titkát elárulta volna nekünk. Biztos, hogy azért esetében is akad olyan, amiről nem beszélt senkinek sem.
- De én... én nem tudom. - elbizonytalanodom, hiszen mégis csak ő lesz az, aki odakint lesz, aki tud varázsolni, én ellenben a tükörben kísérem és bár persze jobban ismerem Summert, mint bárki, de ez esetben ez nem ér semmit, hiszen olyasmit tesz, amiről én sem tudok. Fogalmam sincs, hová mehetett és a női megérzések sem olyanok, hogy az ember csak úgy aktiválja őket és onnantól már működnek is és mindent tudni fog. Nem tudom, hogy merre indult a testvérem, maximum azt sejtem, hogy nem hazament, hiszen ott már nem maradt semmi, ami nyomora vezethette volna. De vajon egyáltalán milyen úton, vagy nyomon indult el? Még csak erre sincs tippem, hiszen elég ügyesen rejtette el előlem, hogy foglalkozik az egésszel. Ha tudtam volna róla persze megpróbálom lebeszélni, ezért is titkolta el előlem.
- London, talán akkor ott talált valami nyomot. - elgondolkodva bólintok egyet. Már ez is valami és csoda, hogy alaki látta és meg is jegyezte, pedig biztos vagyok benne, hogy nagyon igyekezett kerülni a feltűnést. Nekünk viszont az a jó, ha volt aki kiszúrta és hát nagyon remélem, hogy ez nem jelenti azt, hogy esetleg olyan is észrevehette, akinek nem kellett volna, vagy aki veszélyes lehet rá. Azért is nem akartam, hogy kutakodjon, hiszen az az illető még él, akinek ezt az egészet köszönhetjük és ha megtalálja egyedül... mégis hogyan gondolhatja, hogy képes szembeszállni vele?
- Azt hiszem igen, az lesz a legjobb, hiába lassú, de nem tudom, hogy ez a varázslat mennyire viseli jól a hoppanálást. Próbáltuk már, de mindig... furcsa volt. - végül is annyi előnyünk van, hogy csak egy jegyet kell venni a vonatra, mert hát nekem nem kell, úgyhogy ennyivel beljebb vagyunk. Aztán hogy ott hogyan tovább... egyelőre még nem tudom és félek tőle, hogy Jensen majd tőlem várja a válaszokat, pedig én sem tudom, hogy Summer merre indulhatott és mire jött rá, ami miatt vállalta, hogy egyedül vág bele és én rájövök, hogy sántikál valamiben. Hiszen egyértelmű volt, hogy ha szó nélkül felszívódik, akkor rá fogok jönni, hogy valami nagyon nincs rendben.

▲ Happy pills ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Jensen McKinney
Reveal your secrets
Jensen McKinney
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2017-11-27, 04:30



Jensen & Summer/April

[You must be registered and logged in to see this image.]

» Kapcsolat «

- Megértem? - vonom fel kissé kérdőn a szemöldököm, habár April láthatja tekintetemben a kétkedést, mégse merülök bele jobban a dologba. Egy éremnek minden esetben két oldala van, szóval neki is meg kell értenie az én indokaimat is. Summer és én éveken át barátok voltunk, bízhatott volna bennem annyira, hogy némi idő után bár, de beavat engem a részletekbe. Rosszul esik, nem tagadom, hiszen én is nehezen szántam rá magam arra, hogy elmondjam számára, mire készül apám, de megtettem, mert bíztam benne. Ő viszont nem bízott bennem annyira, hogy egy ilyen fontos dolgot megosszon velem? Próbálom megérteni az indokait, komolyan igyekszem empatikus lenni, de folyamatosan szembe jön velem a „bezzeg én” felirat, melyet most legszívesebben a fejéhez vágnék. Aprilre nem haragszom, hiszen ő nem Summer, semmi köze hozzám, de a testvére már teljesen más tészta...
- Te vagy a testvére, meg hát ebben az esetben talán a női ösztönök is jól jönnek, szóval te fogod megmondani, merre menjünk – sóhajtok fel kissé komoly arcot vágva, mert hát nem vagyok biztos abban, hogy jó kezekbe adom az irányítást, de azt be kell látnom, hogy April talán jobban ismeri a barátnőmet, mint én magam. Elvégre, az ikrek között elvileg van valami megmagyarázhatatlan kapocs, szóval még az is lehet, hogy valóban jó irányba haladunk majd. Hiába ugyanis a józan ész, ha Summer tisztában van vele, hogy keresni fogjuk, akkor már csak azért sem arra indul el, amerre mi sejtjük. Előre tudni fogja a lépéseinket és mindent megtesz annak érdekében, hogy ne fusson össze velünk egyhamar.
- Ha nem gond, akkor inkább nem kísérletezek – felelem az ötletét hallva, habár nem hülyeség, de már eleve nincs annyi időnk, hogy nekiálljak azon agyalni, milyen bűbáj lenne erre a célra a legmegfelelőbb. Az egyszerűbbek nem használnak, a bonyolultabbak pedig kockázatosak, mert megsérülhet a tükör eddigi mágiája. Nem, inkább hagyom a fenébe. - Majd óvatos leszek...
Csak remélni merem, hogy az állomáson nem lesznek sokan, habár a tükröt elég szépen be is bugyoláltam egy-két olyan pulcsiba, melyet Summer szobájában találtam. Így azért némileg kisebb az esélye a sérülésének, nem igaz? Mindenesetre, tényleg mindent megteszek annak érdekében, hogy ne essen Aprilnek baja. Már csak az hiányzik, hogy Summert megtalálom, de közölhetem vele, hogy a testvére nem élte túl a dolgot. Szép kilátások, nem igaz?
Reményeimmel ellentétben azonban sokan vannak az állomáson, szóval elég óvatosan kell közlekednem annak érdekében, hogy senki se ütközzön nekem, esetleg én neki. Minden akadály ellenére azonban kitartóan kérdezősködöm, melynek szerencsére hamar meglesz az eredménye, így némileg izgatottan sietek el a mosdó irányába, hogy beszélhessek Aprillel. Kiválasztom magamnak az egyik üres fülkét, majd előveszem a kézitükröt, miután kicsomagoltam.
- Valaki látta Summert – szólalok meg mindenféle bevezetés nélkül. - Kép alapján felismerte, szóval biztos ő volt az. Állítólag Londonba ment, de a jó hír az, hogy egyedül volt.
Valamiért attól féltem, hogy valaki elrángatta magával a lányt és ezért nem adott még hírt magáról, szóval kissé csalódott is vagyok amiatt, hogy önszántából nem szólt számomra. Nem szoktam meg tőle ezt a dolgot, ő nem ilyen.
- Mit gondolsz? Menjünk mi is vonattal?
Úgy beszéltük meg, hogy azzal megyünk, de ha Aprilnek azóta más is eszébe jutott, akkor készségesen meghallgatom. A vonat nem túl gyors, de talán elképzelhető, hogy valaki szóba elegyedett Summerrel az utasok közül. Talán. Nem hiszem, hogy van erre esély, de ha igen és mi kihagyjuk... Á, sose bocsátom meg magamnak a dolgot.
Megjegyzés ♦️ Ruha ♦️ Zene ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down
Leticia Samuels
Reveal your secrets
Leticia Samuels
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2017-07-29, 20:29





[You must be registered and logged in to see this image.]
Küldetés & Leticia

Azért kicsit aggódom, hogy túl korán jöttem, vagy esetleg elvétettem a helyszínt, de lassacskán szállingózni kezdenek. A nőt persze nem ismerem, ezért csak lopva pillantok a harmonika szót hallva arra, hogy hátha köze van esetleg a csapathoz, mert mintha úgy hallottam volna nem csak diákok leszünk, de aztán a jó ég tudja. Biztos nem vagyok semmiben, csak amikor végre meglátom a tanár urat is. Így már tisztább a kép, főleg hogy ő ismeri a nőt, még a neve is kiderül ezek alapján, de azért én is közelebb lépve hozzá nyújtom a kezemet, kissé megköszörülve a torkomat.
- Hello, Leticia Samuels, örvendek. Szépen játszik. - vagy játszol? Nem tudom, hogy korban hová soroljam, olyan kortalannak tűnik, de lehet hogy idősebb, akkor pedig nem illik csak úgy letegezni. Csak aztán fordulok egy mosollyal Neal felé. - Jó napot, tanár úr! Már attól féltem eltévedtem. - őszintén bevallom, tényleg kapkodtam kicsit a fejemet, de könnyen lehet, hogy egy picivel korábbi időpont volt a fejemben és ezért keveredtem meg kicsit. - Igen, mindent hoztam, ami kellhet és ami a listán volt. Remélem az elég. - még pár plusz dolgot betettem, de persze ha már kedves volt és adott egy listát alkalmazkodtam nagyban ahhoz. Hiszen mégis csak ő a gyakorlott, meg aztán ő a tanár, én pedig még sosem voltam efféle küldetésen. Érthető, ha inkább az okosabbra építek. Erről a Calistáról még nem hallottam így névről, de amikor végre megérkezik azért mégis csak igazolódni látszik Neal megjegyzése, még ha nem is volt komoly, hiszen eléggé úgy viselkedik, mint valami királynő. Ha az orrát kicsit magasabban hordaná lehet, hogy leverné vele a vakolatot a plafonról, de minimum megakadna szegény az ajtóban.
- Tehát sellő vagy? - azért ez meglep. Tudom, hogy vannak az iskolában különleges lények, sellők, vámpírok, de igazából még egyel sem találkoztam úgy, hogy tudtam is róla, hogy az. Nem csoda, ha meglepődöm, főleg ezen a stíluson, ahogyan magának követeli az ereklyét, ha netán hozzájuk tartozik. Próbálok én csendben maradni és nem beleszólni, hiszen ez gondolom a tanár úr dolga lenne, de akkor sem bírok magammal.
- Mégis csak három ember van itt és egy sellő, tehát... ha segítünk megszerezni nem egyértelmű, hogy leviheted a tó mélyére. Mármint... gondolom erről nem feltétlenül mi döntünk. - teszem még hozzá, mert nem lenne jó már az elején feszültséggel teli légkörrel nyitni, de hát azért elég arrogáns kijelentés volt ez így, főleg hogy mi is itt vagyunk és igenis együtt fogjuk megszerezni akármi is az és persze az iskolának, tehát onnantól Dumbledore fog dönteni és bármennyire is nem értek egyet a varázslények elnyomásával, de mégis csak a varázslók vannak többen és ha a Minisztérium nem adja azt a valamit oda... nem hiszem, hogy sok mindent tehetnének érte.

Bújjunk el ϟ Ruha ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Szakadék szélén állok.
Vajon elhúzol, vagy belelöksz?



Vissza az elejére Go down
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets
Calista.Merrickleadva
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2017-07-24, 08:28



Calista & a csapat
Az ereklyevadászok

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Nhydiannal kötött esküvőm óta igyekszem minél több időt távol tölteni tőle, mert egyszerűen képtelen vagyok elviselni, amikor a közelemben van... Amikor megpillantottam a ceremónián, igen nagy volt a kísértés arra, hogy csapot-papot otthagyjak és meg se álljak a Roxfortig. Tehát becsapott, hiszen jól tudta, hogy ő a vőlegényem, hiába hajtogatja azt égre-földre, hogy neki is csak az utolsó pillanatban szóltak, nem hiszek neki. Azóta éjt-nappallá téve azt kutatom, vajon milyen módon tudnám érvényteleníteni a házasságom vele. Egyértelmű, hogy számára csak a korona kell, én csupán egy eszköz vagyok a céljai elérésében, semmi több. Márpedig, ha valaki engem szeretne eszközként használni, akkor számolnia kell azzal, hogy nem vagyok olyan készséges, mint kellene. Megnehezítem a dolgát, amennyire csak lehetséges.
Talán pont emiatt jöttem el most ide is... Az a bizonyos ereklye vagy valami, van némi esély arra, hogy köze van a népemhez és ha ez valóban így van, akkor nekem is ott kell lennem, amikor rábukkannak, hiszen az emberek természetüknél függően igen kapzsiak, simán rátennék a kezüket, márpedig akkor sohasem kerülne vissza hozzánk. Én pedig kötelességemnek érzem, hogy ott legyek és jogot formáljak a tulajdonára, hiszen nem hagyhatom, hogy az emberek kezére kerüljön.
Kések. Mindezek ellenére nem kapkodom a lábaim, hiszen odalenn már megszoktam, hogy várnak rám, itt viszont valamiért szinte folyamatosan hajlamos vagyok elfelejteni ama kis apróságot, hogy az emberek között egy senki vagyok. Itt nem a király leányának számítok, a leendő trónörökösnek, hanem kb. ugyanolyan diáknak, mint a társaim. Mindegyikük ott álldogál már a peronon, én pedig kissé elhúzom a szám. Ezekkel kell együtt utaznom? Most komolyan arra készülök, hogy emberekkel vegyüljek? Hova süllyed ez a világ? Bár, mondjuk, még mindig jobb, mint Nhydiannal osztozni egy ágyon, szóval némi huzavona után kimérten hozzájuk lépkedek.
- Az ereklye miatt vannak itt? - teszem fel némileg kimérten a kérdést, még a köszönést is kihagyva, hiszen ezek emberek... Anyám fajtái, aki eldobott minket magától, szóval őket sem tartom sokkal jobbnak. Körülnézek, nem sok van már a vonat indulásáig, habár még mindig nem állt be a helyére. Na, nem mintha többet vártam volna ettől az egésztől, hiszen itt mindig csak a kapkodás megy. - A Fekete-tóból jöttem, Calista Merrick a nevem.
Talán az Alriyad helyesebb lenne, de nem érdekel. Nem vagyok elismerni a házasságomat azzal a törtető ficsúrral és azon vagyok, hogy minél hamarabb érvénytelenítsem. Legszívesebben most is ezen ügyködnék, de az ereklye... Mi van akkor, ha tényleg köze van a népemhez? A lenn terjengő szóbeszéd erre enged következtetni és megtiszteltetésnek vehetik, hogy egy leendő királynő jött el megtisztelni a társaságukat. Természetesen csak abban az esetben, ha a bátyám lemond a trónról.
- És csak, hogy tudják... - szólalok meg ismét. - Ha az ereklyének tényleg bármi köze van a népemhez, akkor igényt tartok rá és leviszem magammal. Remélem, ezzel Önök is egyetértenek.
Teljesen mindegy, mit szólnak a dologhoz, hiszen ha szükséges, akkor a törvényt is igénybe veszem velük szemben, de mindenképp megszerzem magamnak azt, ami a népemé. Túl régóta vagyunk már elnyomva az emberek által, túl hosszú ideje élveznek hatalmat felettünk, az én uralkodásommal viszont egy teljesen más korszak veszi kezdetét. Nem vagyok hajlandó fejet hajtani előttük, behódolni nekik, az nem én lennék.
▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down
Neal Charmaine
Reveal your secrets
Neal Charmaine
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2017-07-23, 11:23






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ They Don't Know About Us ♫

Aktuális viselet

Made by
Leticia, Helena, Calista & Neal


 
Minimum hetek lesz, amíg távol vagyok, ezért magától értetődő, hogy Leticiát is viszem magammal. Nem bírnám ki nélküle, annyira hiányozna, na és meg is tudom védeni, ha szem előtt van. Míg ha nem tudnék róla semmit, akkor nem is nagyon lenne értelme lelépnem az iskolából, mert enyhén szólva beleőrülnék az aggodalomba. Így azzal az indoklással, hogy ő a tanársegédem, magától értetődően jönnie kell. Már felnőtt nő, így nincsen szükség semmiféle igazolásra, engedélyre, míg a másik lány tagadhatatlanul jó érzékkel bánik az ereklyékkel, mintha valami különös kapocs lenne közte és a kincsek között, kihagyhatatlan eleme volt a csapatnak. A trió harmadik tagja pedig utóbbi beszerzőm mivel az iskolához vagyok kötve, ezért nem indulhatok gyakorlati utakra, ezért kértem meg valakit, aki megbízhatóan nem mondható, de csalhatatlan szimata van a ritkaságok felkutatásában. Ebben az esetben viszont nekem is mennem kell, a dél-amerikai lelet személyes jelenlétet kíván, pont a veszélye miatt. Megérkezem az állomásra, ahol egyenlőre ketten vannak ott, köztük a kis vörös drágám, akivel társaságban máshogyan kell viselkednem. Már ha ez lehetséges.
- Üdv mindenkinek. Helena hoztam egy kis viszonzást a pénzbeli fizetségen túl. – Nyújtok át egy kis szütyőt, ami természetesen tértágított. Egy északi, pontosabban szólva norvég fúvós hangszer van benne,  hajaz kissé a furulyára. Remélem értékeli a gesztust. – Jól van Letty? Felszerelkeztél? – Nézek az órámra, aztán a vonat órájára is, hogy vajon helyes-e az enyém. – Nos, Calista úgy fest késik, mintha minumum valami királynő lenne. – Mosolyodom el, én éppenhogy ideértem, és ha a szőkeség nincs itt, az azt jelenti, hogy nem tudta a pontos időhöz igazítani magát. Pedig a vonat perceken belül indul. Lehet, hogy az állomás mosdójában van, mert rájött.. a hasmenés?




blabla
Vissza az elejére Go down
Helena Nitkovsky
Reveal your secrets
Helena Nitkovsky
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty2017-07-17, 18:29


A levél amit kaptam nem volt túl bő lére engedve, de épp elég volt, hogy az érdeklődésemet felkeltse. Az Augurey Szívhúrok rövid üzemelés után ismét becsukta kapuit. Az utazgatás mindig is a gyengém volt, csoda hát ha egy Dél-Amerikai útra nem tudtam vissza utasítani a meghívást?!
Fogalmam sincs kikkel leszek. Akitől a levelet kaptam, vele sem találkoztam még, csak bagolypostán intéztük, ha volt üzleti ügyünk. De megbízható kuncsaftnak tűnt, úgyhogy nem aggódom! Miért is tenném?
Mikor végig stoppoltam Görögországot és Kairót sem estem kétségbe.
Tény Gyusa igen nagy biztonság érzetet ad, hogy mindig velem van.
Táncos léptekkel járom a peront kényelmesen oda vissza és lesem az embereket, hátha megismerem a társaságot!
Vert csipke szélű kendőm a vállamon pihen.
Könnyedebb öltözékemre egyik kedvenc hosszú kabátomat húztam, annak a mell zsebében pihen hű társam.
Ha valamit, hát a tértágító bűbájt kifejezetten szeretem!
A vállamon pedig egy rongyosabb nem nagy bőr táska pihen.
Teszek még pár kört, hátha, lehet a meghívó felem hamarabb megismer majd mint én őket. Két lány meg egy idősebb pacek. A vágány adott, az időpont adott. Merre vagytok galambocskáim?~
Ameddig várok, előhúzom szájharmónikámat a belső zsebemből és megszólaltatom. Addig is töltsük hasznosan az időt, hátha vissza jön a vonat jegy ára!





//Ez a szett, hajjal mindennel, csak a sál helyett a kendő, a pillés táska helyett, meg egy kisebb kopott túlatatyesz. Az egészre meg a hosszú kabát.<3//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» King's Cross vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Külterületek-
Ugrás: