ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Kalandmester
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Christopher Graves
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Alison Fawley
Peter Greenwood I_vote_lcapPeter Greenwood I_voting_barPeter Greenwood I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Peter Greenwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Peter Greenwood   Peter Greenwood Empty2017-01-14, 10:57



Peter Greenwood
175 magas, 160 kiló, szárnyak és rózsaszín tütü. Szerintem a Fogtündér

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Titkos karakter

Teljes név: Peter Greenwood
Születési hely és dátum: Lawrence, Kansas, 1978. január 24.
Csoport: Griffendél
Patrónus: farkas
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: -, Bestiamester, Vadász
Képesség: -
Mágikus adottság: Telekinézis, 3. szint
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan-kiemelkedő
Kihez tartozol: -

Jellem: 20 éves korom ellenére sem nőtt még be a fejem lágya, ezt pedig a szüleim gyakran a tudtomra is adják, mindenféle kertelés nélkül. Szeretek bohóckodni, a haverokkal lógni, kisebb-nagyobb bajt keverni. Bár, a bajkeverés egyenes arányban áll az életkorommal, úgyhogy mostanában az igazán nagy mókák híve vagyok. Apámék már el sem olvassák a Roxfortból kapott leveleket, hiszen tudják, mi áll benne. A húgommal ellentétben engem nem érdekelnek a tankönyvek, nem vagyok olyasvalaki, aki kétségbeesik, ha nem tudott tanulni a vizsgára. Ez van. Ez alól csupán azok a helyzetek kivételek, amikor túl akarom szárnyalni a legnagyobb vetélytársamat, Emiliát. Akkor előkaparom a komolyabbik oldalam, majd nekiülök tanulni. Sikeresen. Nincs olyan ember, aki jobban utálna annál a lánynál, én pedig élvezettel figyelem, ahogy a saját mérge emészti fel. Vetélytársak vagyunk, ezt pedig ő is nagyon jól tudja.

Kinézet, megjelenés: Nem igazán vagyok híve a külsőségeknek, ezt pedig a megjelenésem is tükrözi. A hajam rendezett ugyan, de a kelleténél nem fordítok rá több figyelmet, csupán annyit, hogy fésű legyen a közelében. A szemem zöld, a hajam barna, emellett 180 centi magas, sportos alkat vagyok. A kényelmes ruhák híveként általában farmert, pólót és inget viselek, emellett pedig a tornacipő is egy hozzám tartozó kiegészítő. Ennek ellenére sok lánytól kaptam már szerelmes levelet, névtelenül, így minden bizonnyal jó lennék náluk, ha olyan típusú pasi lennék... De nem, minden hülyeségem ellenére komoly kapcsolatot keresek, nem vagyok híve az egyéjszakás kalandoknak.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet:

A Roxfort előtt:

Varázslócsaládba születtem, aranyvérűek közé, noha a szüleim már réges-rég nem élvezhették ennek az előnyeit. A családunk már jó pár generációval hamarabb elvesztette minden vagyonát és hírnevét, lecsúszottakká váltuk, ükapám kétes ügyletei miatt. Állítólag feketemágiával kereskedett az öreg, sötét praktikák űzője volt, aki titokban szeretett volna egy olyan szervezetet létrehozni, amely képes átvenni a hatalmat a mágusvilág felett. Nem sikerült, lebukott, amikor három hívőre tett szert, majd bezárták az Azkabanba. Emellett minden földjét, vagyonát, rangját elvették tőle, évekkel később beleőrült a dementorok jelenlétébe, majd saját kezével vetett véget az életének. Szomorú történet, főleg a későbbi generációk szempontjából: a megélhetésünk sokkal nehezebb lett, nem voltak házimanóink, emellett mindent a nulláról kellett kezdenünk. Dédapámék megszenvedtek ezzel, keményen dolgoztak annak érdekében, hogy ismét legyen fedél a fejük felett, majd felépítették a jelenlegi házunkat. Nem a régi kúria ugyan, de számunkra elég nagy, tipikus angol lakás, egy mugli városban.

A Roxforti évek:

Tizenegy éves koromban én is bekerültem a híres mágusiskolába, noha nem igazán szerettem ott lenni. A Greenwood-név sajnos közismert volt, még mindig szerepel a Mágiaügyi Minisztérium feketelistáján, azon családok között, akiket kiemelt megfigyelés alatt tartanak. Talán ezért sem vettek fel az egyetemi képzés auror-szakára, noha minden vágyam az volt, hogy egyszer bekerülök oda. Ükapám azonban szétzúzta ezen elképzeléseimet, egy ideig még nem lesz senki, aki a Greenwood nevet használva aurorként ténykedhetne, ebben teljes mértékben biztos vagyok.
Eleinte nem találtam a helyem, folyamatos támadások céltáblájává váltam az aranyvérű gyerekek részéről. Nem vágtam vissza, némán tűrtem csupán, amikor ellöktek az udvaron, majd tanórákon papírgalacsinokkal dobáltak, esetleg sértő gúnyneveket akasztottak rám. Félénk voltam, zárkózott, csendes, néha még akkor sem nyikkantam meg, amikor felelnem kellett volna, egyszerűen féltem attól, hogy ostobaságot mondanék. Azt hiszem, negyedikes koromig tartott ez az állapot, addig tűrtem, hogy az őseim bűneiért kritizáljanak, majd egy nap levetkőztem magamról ezt a mamlasz viselkedést és visszavágtam. Felálltam, majd verekedésbe kezdtem azzal, aki fellökött, és noha én maradtam alul, mégis sikerként könyveltem el magamban a dolgot.
Versenyző alkat lettem, olyasvalaki, aki bizonyítani szeretett volna mások előtt, bármiben. Talán ezért is szemeltem ki magamnak Emiliát, fogalmam sincs, mi volt ennek az igazi oka. Annyit tudok csupán, hogy sok közös óránk volt a Hollóháttal, nekem pedig őt húzta a gép... Filtwick professzor közös feladatot adott számunkra ötödikben bűbájtan órán, mi pedig ahelyett, hogy összedolgoztunk volna, végig egymással vetélkedtünk. Szinte állandóan leszavaztuk a másik ötleteit, nem értettünk egyet, igyekeztünk jobbat alkotni, mindketten azt szerettük volna, ha a saját ötletünket valósíthatjuk meg. Ennek az egésznek az lett a vége, hogy nem sikerült a feladat, így mindketten elégtelent kaptunk rá. Onnantól kezdve riválissá lépett elő a szememben. Nem vagyok ugyan kiemelkedően jó tanuló, de amikor arról van szó, hogy Emiliát kell lekörözni valamiben, akkor nekiülök. Bármilyen feladatot is vállal magára, én is megteszem. Talán ezért lettem én is látványmágus... Nem vonzott ez a szak, de amikor megtudtam, hogy az auror-szakra való jelentkezésemet a Minisztérium visszautasította, nem volt kérdés számomra, hogy oda megyek, ahova ő. Egymás idegeire megyünk már évek óta, és azt hiszem, ez még egy jó ideig így is lesz.




A hozzászólást Peter Greenwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-12-09, 19:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Peter Greenwood   Peter Greenwood Empty2017-01-14, 17:39



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Ezzel a pb-vel meglehetősen nehéz mellé lőni, az egyszer biztos. Egy apróságot említenék csak, ami nem passzol, a torna óra. Inkább kviddics edzés, vagy repüléstan, mint torna óra, az annyira nem passzol a Roxfortba. Very Happy Egyébként viszont minden tökéletes. Mondhatni viszonylag egyszerű élet, amiből aztán lehet bőven mit kihozni, jövőbeli terveket és a többit, meg azért ott van a nehéz családi háttér alapnak. Így tényleg nehéz dolga van, ha a neve miatt szegény még csak auror sem lehet. Ki tudja talán látványmágusként egyszer még bizonyíthat, hogy mégis csak alkalmas lenne a pályára.
Mindenesetre az Et-ben semmi kivetnivalót nem találtam, a külső tökéletes, a névtelen szerelmes levelek sem meglepőek ilyen szemekkel. Very Happy A jellem nem túl összetett, ám biztos hogy játékban izgalmas és érdekes lesz vele játszani majd, ha már ilyen vicceskedő típus és nem vesz túl komolyan semmit sem. Szóval nem is tartóztatlak, hogy megcsillogtathasd újra írási képességeidet és tovább kínozhasd Emiliát.Foglalóztál is már, ha jól tudom, szóval nincs más hátra, mint előre, hajrá Peter! bounce


[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Peter Greenwood
» Emily Greenwood
» Peter O'Brian
» Peter T. Evans
» Peter & Dane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: