ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 06:27-kor
Viggo Hagen


Tegnap 22:08-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-24, 23:05
Nina Rae Smith


2024-04-24, 22:39
Seraphine McCaine


2024-04-24, 19:40
Adrien Meyers


2024-04-24, 15:55
Sandrin Delight


2024-04-24, 11:36
Seraphine McCaine


2024-04-24, 10:29
Seraphine McCaine


2024-04-20, 00:07
Cody L. Mortimer


A hónap posztolói
Cody L. Mortimer
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Megan Smith
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Kalandmester
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Emily Greenwood I_vote_lcapEmily Greenwood I_voting_barEmily Greenwood I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70667 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Emily Greenwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Emily Greenwood
Reveal your secrets
Emily Greenwood
Mardekár

TémanyitásTárgy: Emily Greenwood   Emily Greenwood Empty2017-10-22, 20:26



Emily Greenwood
Nem gondolhatod azt, hogy a világ csak abból áll, amit öt érzékkel felfogunk.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Emily Greenwood

Teljes név: Emily Greenwood
Születési hely és dátum: Lawrence, Kansas, 1978. január 24
Csoport: Mardekár
Patrónus: Oroszlán
Évfolyam (szak) / Foglalkozás:10. évfolyam - Méregkeverő
Képesség: -
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Bájitaltan - Kiemelkedő
Átváltoztatástan - Tehetségtelen
Kihez tartozol: Keresett

Jellem: Általában konfliktus, és probléma kerülő vagyok. De valahogyan, mindig a probléma talál meg engem. Ahová csak beteszem a lábamat, ott biztosan, hogy valami szörnyűség fog történni. Általában visszafogott vagyok, vagyis a véleményemet próbálom mindig szépen kifejeteni. Sok türelmem van, de ha egyszer az elfogy, akkor sajnos robbanok. Viszonylag keveset veszekszem, vagy vitatkozom, de mindig mindent megjegyzek. És ha szükség van rá, fel is használom a hallott/megtudott dolgot, ahhoz, hogy véghez vigyem azt, amit akarok. Céltudatos, önálló, és magabiztos vagyok. Ha valamit véghez akarok vinni, akkor senki sem tud megállítani, de ugyanakkor kedves, és segítőkész is vagyok.

Kinézet, megjelenés: Sosem gondoltam magamat egy gyönyörű lánynak, de csúnyák sem. Inkább, olyan.. Átlagosnak. Egészséges önbizalommal rendelkezem, de ezt nem feltétlen használom ki mindig. Szeretem a nagyon nőies, és a  nagyon laza stílust is. Mind a kettő közel áll hozzám. A hétköznapokban ennek a kettőnek a keverékét szoktam hordani, pontosabban mindig odafigyelek arra, hogy megtaláljam az aranyközéputat, és ne legyek túl szélsőséges stílusilag sem. Kedv függő, hogy mikor milyen ruhában jelenek meg, illetve helyszínfüggő, hogy hová megyek. Barna haj, barna szem, és 176 centi jellemez.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Kansas city területén, Lawrence-ben nőtem fel. A családom mindig is törekedett arra, hogy jó színben tüntessenek fel minket, a rang és a vagyon ellenére. Ugyan boszorkány családba születtem, és azon belül is az aranyvérűek közé, de ükapám tett azért, hogy ne tudjuk ezt a rangot kiélvezni.  Feketemágiával kereskedett, és csinált még egy két olyan dolgot, ami miatt sajnos, vagy nem sajnos, de az Azkaban lett az otthona. Ezek után a Greenwood név, már a Mágiaügyi Minisztérium fekete listáján landolt, amiből tudjuk, hogy semmi jó nem sülhetett ki. Mindenünket elvesztettük, és a nagyapánk, sőt még a szüleink is, a mai napig azért dolgoznak keményen, hogy mindent megtudjanak biztosítani nekünk, amire szükségünk van. Van egy bátyám is, Peter Greenwood, akivel a kapcsolatom igen csak viharos. Tipikus tesós dolgok, amikben vagy egyet értünk, vagy nem. Ő nem igazán jó tanuló, amiért én eléggé mérges vagyok rá. Csak néha, ha éppen olyanja van, akkor tanul egy-egy vizsgára, de egyébként nem is tudom minek jár iskolába. A Roxfortban méregkeverő szakon vagyok, mert ez érdekel a legjobban. Semmi hátsó szándék nélkül, csak nagyon érdekesnek találom ezt a szakot, és szeretnék a legjobb lenni belőle. Bájitaltanból már kiemelkedő vagyok, ami még egyáltalán nem megy, az az átváltoztatástan. Mivel a családunk eléggé alul maradt, a szüleim elígértek egy befolyásos minisztériumi dolgozó fiának, ezzel is abban reménykedve, hogy jobb helyünk lesz ezután a társadalmi ranglétrán. Én teljesen negatívan állok a dologhoz, egyrészt, mert sosem akartam férjhez menni. Nekem a tanulás és a karrier építés, hogy úgy mondjam, sokkal fontosabb, mint az, hogy férjhez menjek, és családot alapítsak. Másrészt pedig, egyáltalán nem kedvelem a fiút. Nem tudom, hogyan fogunk kijönni egymással, de az biztos, hogy sokat nem fogok a közelébe tartózkodni. Bizonyára, vagyis remélem, hogy megfogja ezt érteni.


Vissza az elejére Go down
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets
Calista.Merrickleadva
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Emily Greenwood   Emily Greenwood Empty2017-10-23, 09:28



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Júúúj bounce
Nagyon örülök, hogy megalkottad a karaktert, már régóta vágytam arra, hogy valaki elvigye, mert ebből lehetnek érdekes helyzetek, ez nem is kétséges Very Happy Very Happy Very Happy Főleg abban az esetben, ha egyszer összejönne az a fránya vámpír-harapás Very Happy
Az előtörténetedben nem találtam semmi kivetnivalót, mindent összefoglaltál benne, ami lényeges, ami pedig a legjobb benne az az, hogy nem egy 8 oldalas feldolgozást kaptam, ezért külön köszönet Neked Smile
Nem is szeretnélek tovább feltartani, iszkiri a játéktérre, ujjbegyeket beizzítani, testvérre felkészülni és GO!!! pirat
Válassz egy pofás szövegdobozt és mehet a menet Smile
Ui.: A profilképed mérete nem megfelelő, légyszí, írj az adminok részére, ők szívesen beállítják Smile (Én sajna nem értek hozzá Sad)

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: