ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Chase x Nox I_vote_lcapChase x Nox I_voting_barChase x Nox I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Chase x Nox I_vote_lcapChase x Nox I_voting_barChase x Nox I_vote_rcap 
Alison Fawley
Chase x Nox I_vote_lcapChase x Nox I_voting_barChase x Nox I_vote_rcap 
Kalandmester
Chase x Nox I_vote_lcapChase x Nox I_voting_barChase x Nox I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Chase x Nox I_vote_lcapChase x Nox I_voting_barChase x Nox I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Chase x Nox I_vote_lcapChase x Nox I_voting_barChase x Nox I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Chase x Nox I_vote_lcapChase x Nox I_voting_barChase x Nox I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chase x Nox

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Chase x Nox   Chase x Nox Empty2017-02-09, 17:23




Chase & Nox







Őszintén szólva maximálisan hidegen hagy a fiú sorsa, végtére is nem volnék se komornyik, se túravezető hogy koloncként húzogassam magam után. Felőlem itt porladhat azzá, amiből lett, de ha követ, hát követ, nekem aztán teljesen mindegy. Csak lépegetek előre, szótlan percekig csak bóklászunk, én, meg a fura fiú mögöttem. Már épp kezdtem volna magasröptű gondolatmeneteim firtatását fejben, mikor is egy váratlan kérdést intéz felém az említett... tényező. Megtorpanok, és gépiesen hátrafordítom a fejem. Hideg, szúrós pillantást vetek rá, majd felvonom egyik szemöldököm.
- Ugyan miért érdekel az téged? - szegezem neki a kérdést rezzenéstelen arccal. Egy perc se kell, már kapom is a választ, melyről bár azt gondolom "cöh, tipikus", mégsem fordítok ismét hátat neki. Pedig megtehetném, csupán a bennem rejlő szenvedélyes lélekturkász még ilyenkor is innovatív kalandokra éhezik. Pár pillanatig gondolkodó arckifejezéssel meredek rá, mintha rágnám a szavaim, miközben arcvonásait elemzem. Valahonnan ismerősek, rendkívül ismerősek. De hogy honnan...
- Először talán közöld, hogy ki ő. Ha jól látom nincs rád írva. - lököm oda félvállról, csak ahogy szoktam. Kérdésére azonban egyelőre nem válaszolok, hisz még nincs tétje, így értelmetlen lenne felfedni múltam ezen darabkáját. Valahol azonban meglep, hogy ilyen nyíltan kérdezősködik egy olyan témáról, melyet talán a varázsvilág legnagyobb tabuja övez. Persze nem számomra. Én őket is, mint mindenkit, kihasználtam csupán. Oh, azok a régi szép idők...
Vissza az elejére Go down
Chase Nott
Reveal your secrets
Chase Nott
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chase x Nox   Chase x Nox Empty2017-01-26, 12:58



Chase x Nox
[You must be registered and logged in to see this image.]


"Csókolom, megérkeztem

Az arc vonásaimból elég lenézőnek tűnt nem nagyon érdekelte, hogy kivagyok valószínűleg csak azt szerette volna ha mihamarabb békén hagyom. Őszintén szólva én békén is hagytam volna de ő volt az egyetlen a környéken aki talán segíthetett nekem, hogy kijussak innen, vagy kitudja az is lehet, hogy épp ellenkezőleg, lehet hogy ő lesz az aki miatt sohasem jutok vissza a Roxfortba. Az egyik pillanatba még úgy éreztem, hogy segíthet nekem a másik pillanatban pedig legszívesebben elkerültem volna.
- Ohh..értem - válaszolom kissé lehangoltan.
Úgy tűnt, hogy felőle meg is halhatok ott akkor sem fog segíteni, de aztán valamiért még is segített.
- Köszönöm - bár próbáltatta úgy tettetni mint akit egyáltalán nem érdekel egy fiatal gyerek sorsa, valójában úgy vettem észre, hogy mégis a szíve legmélyén akart nekem segíteni, csak ezt nem tudta kellően kimutatni.
Ő elindult az egyik irányba én pedig követtem őt úgy tűnt, hogy már többször is megfordult ezen a helyen és pontosan tudja, hogy melyik út hova vezet. Valamiért nem hagyott nyugodni az öltözéke, lehetséges, hogy ő is halálfaló lenne? Nem kizárt hisz a kinézete is elég félelmetes. Mivan akkor ha ő ismerte az én édesapámat?
- Maga halálfaló? - hirtelen neki szegeztem a kérdést. nem volt sok veszteni valóm vele, maximum kinevet de ha mondjuk letagadja és hazudik akkor szerintem azt észre fogom venni. Általában mindig észreveszem ha egy ember füllenteni próbál, vannak azok a tipikus testbeszéd jelek amikből egyértelműen levehető, hogy az illető hazudik vagy sem. Kíváncsian vártam a válaszát, és közben reménykedtem, hogy annyira méltatni fog, hogy elmondja az igazat. A szüleim és a tesóim sem mondtak túl sok dolgot apáról, hisz amikor szóba jött akkor szinte mindenki próbálta inkább elterelni a témát, senki sem akart nyíltan beszélni róla. Azt tudom, hogy halálfaló volt ő is és azt is, hogy kivégezték, de azt már nem tudom, hogy ezt miért is tették.
- Tudja az édesapám halálfaló volt és arra lennék kíváncsi, hogy netalán ismerte-e? - folytattam.
Megjegyzés | Ruha | Zene | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Chase x Nox   Chase x Nox Empty2017-01-17, 21:55




Chase & Nox







Egy pillanat erejéig lenéző komorsággal mérem végig az ijedten botorkáló ifjút, majd látván ártalmatlan aggodalmát, valamelyest enyhülnek a vonásaim - persze csak épp annyira, hogy képes legyek valakit 10 percnél tovább elviselni a környezetemben akihez éppen nem fűz semmiféle megfontolt érdekviszony. Márpedig az ilyesfajta szituációkat esetemben ritka kincsként illik jegyezni - no nem mintha bárkit érdekelnének.
- Hogy tudnék-e? Persze. Hogy fogok-e? Nem. - felelem rideg kimértséggel, s légiesen meglibbentem egyik ficánkoló fehér tincsemet. Már éppen fordítanék hátat a fiúnak, elkönyvelvén magamban hogy csupán értékes perceket pocsékolok vele az életemből, amikor is valamely furcsa, megmagyarázhatatlan - és a helyzetből adódóan megmagyarázást nem igénylő - ötlettől vezérelve mégis csak odabökök neki néhány váratlan szót. - De ha van eszed, kihasználod az alkalmat és követsz, aztán elfutsz ahol jól esik. Elvégre tudni kell élelmesnek lenni. - Teszem még hozzá laposakat pislogva, már-már egyenest megfáradt tanítóként visszhangozva. Valóban csupán ennyi volt a szándékom vele, hisz pillanatnyilag egy diák sem szerepel a fekete listámon. Na de mindegy is, a következő pillanatban már határozott léptekkel haladok a kiszemelt cél felé, ami jelen esetben egy eldugott kis roxmortsi viskó, valahol a falu peremén. Akadt némi elintéznivalóm...
- Hát nem félszegen bóklászó gyerekeket, erre mérget vehetsz. És talán meg is nyugodhatsz. - felelem félvállról, ravaszkásan mosolyogva miközben kecses lábaimmal már a jól ismert ösvényt taposom. - Arra semmi szükség. Feleslegesen ne keverd bajba magad. - bököm még oda hátulra, a pálcájára vetett sanda pillantás végett - kissé olyan érzést keltve, mintha minimum a tarkómon is lenne szemem. Milyen kár, hogy nincs... Sebaj, koncentráljunk a jelenre.
Vissza az elejére Go down
Chase Nott
Reveal your secrets
Chase Nott
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chase x Nox   Chase x Nox Empty2017-01-07, 13:31



Chase x Nox
[You must be registered and logged in to see this image.]


"Csókolom, megérkeztem

Miközben az erdőben bókláztam kezdtem azt érezni, hogy már egy jó ideje csak körbe-körbe járkálok és nem haladok sehova, kezdet eluralkodni rajtam a félelem és fogalmam sem volt, hogy mit tegyek. Ekkor úgy döntöttem, hogy egy kicsit megállok megpihenek, hogy higgadtan tudjak gondolkozni és dönteni, hogy mégis mit kéne tegyek. Csak, hogy ekkor fura érzésem támadt hirtelen úgy éreztem, hogy valaki itt van a közelembe, hogy valaki figyel engem és ekkor egy fura hangot és hallottam. Hirtelen megfordultam és szinte a semmiből bukkant elő egy fekete ruhás, hófehér hajú hölgy. A külsejéből ítélve inkább hölgynek neveznem hisz már egyáltalán nem volt fiatal, a korát nem tudnám betippelni de olyan 30 körül lehetett.Ennek ellenére nagyon megijedtem tőle, fogalmam sem volt, hogy most futnom kellene tőle vagy segítséget kérnem. De mielőtt bármit is tehettem volna ő hamarabb megszólított.
- Öhh..igen eltévedtem, tudna nekem segíteni? - válaszoltam kissé félve a kérdésere.
Egyszerűen nem nagyon bírtam tartani vele a szemkontaktust mert olyan önbizalmat és erőt éreztem felőle ami elképesztő volt, teljes zavarba voltam, és fogalmam sem volt, hogy mit kéne tennem, ez pedig nem nagyon volt rám jellemző. A fekete ruhája valamiért édesapámra emlékeztetett mivel ő is mindig talpig feketébe volt, elvileg minden halálfaló így öltözött. Lehetséges, hogy ő is az lenne? Egy halálfaló? Az is lehet akkor, hogy ismerte édesapámat? Hirtelen rengeteg kérdésem lett volna felé, de nem tehettem fel neki hirtelen mindet hisz lehetséges, hogy csak egy fekete ruhás boszorkány aki fiatal diákokra vadászik az erdőbe majd hazaviszi őket, hogy megehesse.
- Elnézést nem szeretnék kíváncsiskodni de ön mit keress ebbe az erdőbe egyedül? - érdeklődtem.
Ha bármilyen fura, vagy hibbant választ adna akkor azonnal elszaladok előle, miközben pedig a válaszát vártam a szememet a pálcámra szegeztem pár másodpercre, hogy ha az alkalom úgy adja akkor a kellő időben elő tudjam rántani. Fogalmam sincs, hogy milyen képzett lehet, bár valamiért úgy érzem, hogy nagyon erős de remélem, hogy csak tévedek.
Megjegyzés | Ruha | Zene | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Chase x Nox   Chase x Nox Empty2016-12-10, 21:42




Chase & Nox







Megnyugtat a tudat, hogy sehová sem kell sietnem - kivételesen. Persze nem mintha megtenném, elvégre engem ne ugráltasson senki, ahhoz bennem túlságosan sok a kényes gőg, vagy mondjuk inkább: a szakmai tekintély. Ámde kivételesen nem kezdeném el megérdemelt önfényezésemet, helyette sokkal inkább igyekeznék a helyére billenteni aprócska terveim utolsó darabkáit is. Egy bizonyos helyre igyekszem, több bizonyos céllal, s lehetőségek tömkelegével - az esetleges végkimenetelek számáról nem is beszélve. Ejnye Nox, hát egyetlen éjszaka elég, hogy szerény életedet ismét kockára tedd... Bár jobban belegondolva egy napot sem éltem meg úgy egészen születésem folyamatáig visszamenőleg hogy ezt ne tettem volna meg. Milyen idilli...
Ami a megjelenésemet illeti, nem is kell részletezni. Mint mindig: kifinomult elegancia, levegőt hasító kecses kimértség és végtelen precízió. Egyik pillanatban még londoni kastélyom gondosan burkolt csempéjét koptatom, azonban elég egy halk pukkanásba torkolló pillanat és láss csodát, már ott sem vagyok. Hoppanáltam, méghozzá a hőn szeretett Roxmortsba - utóbbi jelző erőteljes idézőjellel kísérve. Egy kietlen erdőszélen találom magam, a szokásos helyemen ahonnan rendszerint a feltűnés legcsekélyebb foszlányát is kerülve igyekszem belevetni magam öncélú küldetésembe, azonban legnagyobb meglepetésemre nem vagyok egyedül... Ahogy földet érek röpke, ám annál hatásosabb utazásomból, egy alak látszik körvonalazódni pontosan előttem. Mondhatni kis híján a nyakába teleportáltam... Zavartan hátrahőkölök a kellemetlen meglepetés láttán, majd végigmérve az ifjút felvonom egyik, a végletekig szabályos szemöldököm.
- Nocsak, milyen bájos kisfiú... - vetem oda ölbe tett kézzel. A legkevésbé sem szeretném, hogy hátráltasson a nyűgjeivel, ámbár könnyen lehet, hogy hasznomra válhat, így kivételesen nem hagyom sorsára. Az idei diákseregemből kiindulva könnyen lehet, hogy az univerzum ismét megajándékozni készül - még ha ilyen... alternatív módon is.
- Eltévedtél, bogaram? - hallatszik az a jellegzetes, negédes hanglejtés, a hozzáillő elengedhetetlen mosollyal, mely oly sokaknak égett bele csökevényes tudatába. Lássuk hát ki is a friss kapás.

Outfit
Vissza az elejére Go down
Chase Nott
Reveal your secrets
Chase Nott
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chase x Nox   Chase x Nox Empty2016-12-08, 17:34



Chase x Nox
[You must be registered and logged in to see this image.]


"Csókolom, megérkeztem

Végre eljött annak is az ideje, hogy minden negyedik évfolyamos diák, lemehetett Roxmortsba, persze tanári felügyelettel. Mivel nekem már nem éltek a szüleim ezért a legidősebb a családban a bátyám írta alá azt a papírt amire szükség volt ahhoz, hogy én is lemehessek Roxmortsba, hisz ezzel az engedélyét adta. A haverokkal sokat beszéltük, hogy jó lenne már egyszer lemenni még úgy is ha tanári felügyelettel, illetve jó lenne csak úgy benézni a három seprűbe annak ellenére, hogy mi nem mehetünk be oda, hiszen még kiskorúak vagyunk hozzá. De pont ez az ami miatt beszeretnénk menni, mert "nem szabad", valahogy mindig is szerettem olyan dolgokat csinálni ami k tilosak voltak. Nem tudom, hogy kitől örökölhettem ezt a tulajdonságot, de valószínűleg azért is szerettem mert több izgalmat láttam benne mint, hogy olyas valamit csináljak ami normális és megengedett. Egész úton azt beszéltük a haverokkal, hogy milyen módszerrel jussunk be oda. De mire oda került a sor senki sem merte be vállalni azt, hogy bemegy. Na ennyit erről, úgy tűnik csak én szerettem folyton a tilosba járni, és mivel muszáj volt, hogy bebizonyítsam, hogy hű vagyok az elveimhez így én voltam az egyedüli aki belopózott. Nem is volt olyan nehéz, persze az ajtónál egyből megszólítottak de egy pár méterrel arrébb volt egy nyitott ablak. Így azon egyszerűen csak bemásztam és kész is. Amikor szétnéztem azt láttam, hogy az emberek többsége mind hullarészeg, viszont én is feltűntem valakinek, mégpedig a pultos néninek aki egyből levágta, hogy én nem ide való vagyok így ki is dobatott a helyiségből. Viszont kint már senki sem várt egy barátom sem volt a közelbe de még egy ismerősöm sem, és azt sem tudtam, hogy mégis hol lehet a csoport többi tagja vagy a tanárok akik lekísértek minket.
- Lehet, hogy már elindultak vissza felé? - motyogtam magamban.
Fogalmam sem volt, hogy merre lehetnek így azt tartottam a legjobbnak ha elindulok visszafelé. Csak, hogy az utat sem tudtam igazán hisz nem nagyon figyeltem amikor lejöttünk, talán jobb lett volna ha nem beszélgettek annyit. Mire észbe kaptam egy közeli erdőben kötöttem ki egyes egyedül, szinte már senki sem volt a közelembe, se diák, se senki. Remélem visszajutok mihamarabb.
Megjegyzés | Ruha | Zene | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Chase Nott
Reveal your secrets
Chase Nott
Griffendél

TémanyitásTárgy: Chase x Nox   Chase x Nox Empty2016-12-08, 17:33


*****
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Chase x Nox   Chase x Nox Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chase Nott
» Chase & Karen
» Chase x Adrian x Megan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Város széli dombok, erdõk, erdei utak-
Ugrás: