ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 09:17-kor
Kalandmester


Tegnap 07:22-kor
Alison Fawley


Tegnap 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


A hónap posztolói
Kalandmester
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Alison Fawley
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Christopher Graves
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Gordon McKinney I_vote_lcapGordon McKinney I_voting_barGordon McKinney I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70717 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gordon McKinney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gordon McKinney
Reveal your secrets
Gordon McKinney
Alvilági

TémanyitásTárgy: Gordon McKinney   Gordon McKinney Empty2016-12-06, 13:06



Gordon McKinney
Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Luna Lovegood

Teljes név: Gordon McKinney
Születési hely és dátum: 1956. szeptember 12. London mellett, McKinney birtok
Csoport: Ex-Halálfaló
Petrónus: Fekete mamba
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Üzletember
Képesség: Kísértetvadász
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - született tehetség, Bájitaltan - kiemelkedő, Számmisztika - tehetségtelen
Kihez tartozol: Jensen, Philip

Jellem: Én se voltam mindig rossz ember, ahogyan kevesek születnek eleve rossznak, bár ez is előfordul, ha valami nagyon félresiklik, mint a Nagyúr esetében. Na ezért nem szeretem a szerelmi bájitalokat, nem sok hasznuk van és értelmük sem. Az én életem is változott, ahogyan mindenkié, bár a családom eleve kemény volt mindig is, az apám is és az ő apja is, én pont e miatt akartam más lenni... amíg rá nem jöttem, hogy az nem éri meg. Biztosra vehetnéd, de nem a Mardekárba jártam, Hollóhátas voltam, az apám ennek nem örült, de rá is jöttem szépen fokozatosan, hogy ha nem védem meg magamat, akkor senki nem teszi helyettem, így hát erősebb lettem, változtam, mert akkor kapod meg azt, amire vágysz, ha megszerzed magadnak. Erre tanítom a fiamat is, úgy ahogyan az apám is megpróbálta ezt belém nevelni, keményen, vas szigorral. Benne persze több van az anyjából, túl sok, de idővel majd ő is rájön, hogy ennek semmi, de semmi értelme. Hol is tartottam? Igen... kemény vagyok, elérem, amit akarom, a szívem hűvös és hajthatatlan. Nem érdekel, hogy mi az ára annak, hogy véghez vigyem a terveimet, nem érdekel, hogy mi lesz a következménye annak, hogy a bosszúmat beteljesítsem. Be fogom, csak ez számít és Jensen akármennyire is nem akar részese lesz ennek.

Kinézet, megjelenés: A hajam már őszül, valaha barna volt, most már bőven megtalálhatóak benne az ezüstös szálak. Vékonyka bajusz keretezi a szám szélét, enyhe szépen formázott szakállam is van, de nem olyan vikinges, csak egy kevés. Az arcom erőt sugároz, a tekintetemen nem láthatsz mosolyt, gyengeség jelét, csak komolyságot és határozottságot. Láthatod, ha gondom van veled, biztos, hogy azonnal rájössz és akkor jobb, ha eltűnsz az útból. Mély hanggal áldott meg a sors, ami még erőteljesebbé teszi a szavaimat. Magas vagyok, majd 190 centi, a testalkatom is edzettségről árulkodik. Muszáj szinten tartanom magamat, hiszen ha le akarom győzni őt... ha végezni akarok Philippel nem tunyulhatok el. Persze meg van a sorrend és ő csak az utolsó a listán, előtte még mindent el akarok venni tőle, ami csak fontos neki.
A ruházatom mindig rendezett és kifinomult, mindig odafigyelek arra, hogy ne legyen kosz, vagy gyűrődés az öltönyön és nincs is soha, mert elegáns vagyok, nem igen láthatsz öltöny és nyakkendő nélkül. Egy úriember legyen mindig úriember, főleg ha ennek kelti a látszatát.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Az életem mára már csak egyetlen célt szolgál, beteljesíteni azt, amit elterveztem, amire már évek óta vágyom, tönkre tenni egy valaki életét, más... már rég nem számít. Egyetlen igazi ellenségem van Philip, az auror, aki miatt majdnem az Azkabanba kerültem, aki miatt Alaska meghalt, aki miatt a családunk az eredetinél is komorabbá vált. Előtte se voltam a fiammal visszafogott, de utána még keményebbé váltam. Ő még csak nem is tudja, hogy ki az, aki az egészről tehet, de el fogom mondani neki, hogy megértse az indokokat, főleg hogy tudom... mert már tudom, hogy ki az, akihez köze volt egy egész nyáron át. Még csak nem is én voltam az, aki ezt így intéztem, pusztán a vakszerencse, ami a segítségemre sietett, hogy Jensen pont Philip drága kis szeme fényébe botoljon bele. Most még nem tudja, de majd megérti, hogy fontos dolga van, hogy ezt az egészet egyszer se mindenkorra lezárja. Nem elég erős még hozzá, de a fiam és bízom benne, hogy idővel felnő majd a feladathoz. Mondhatnám, hogy nincs más választása, ami végül is így is van, mert meg kell tennie, a családunk érdekében, az anyja miatt és miattam. Ha majd megtudja, hogy pontosan mi történt és tényleg az én vérem folyik az ereiben akkor nem lesz benne több kétség, a segítségemre lesz és végre majd, mint apa és fia állunk szemben Philippel, amikor már csak ő marad, amikor már elvettem tőle mindent, ami valaha fontos volt számára.


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Közös ebéd Gordon McKinney-vel
» Axel McKinney
» Axel McKinney
» Jensen McKinney
» McKinney birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Alvilágiak-
Ugrás: