ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Kalandmester
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Christopher Graves
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Maegan Anaiah Llyvelyn
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Calista Merrick I_vote_lcapCalista Merrick I_voting_barCalista Merrick I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70715 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Calista Merrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets
Calista.Merrickleadva
Mardekár

TémanyitásTárgy: Calista Merrick   Calista Merrick Empty2016-11-07, 16:46




Calista Merrick

[You must be registered and logged in to see this image.]
"The sea... The sea is beautiful..."

Főkarakter: Főkarakter/  Titkos karakter
Teljes név: Calista Merrick
Születési hely és dátum: 1981.01.01., Fekete-tó, Anglia
Csoport: Mardekár
Patrónus: Nincs
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Nyolcadik évfolyam, Gyógyító-szak
Képesség: Sellő (Hivatalos kiskapu)
Mágikus adottság: -
Familiáris: -
Kiemelkedő tudás: Gyógynövénytan – kiemelkedő
Legendás Lények Gondozása - kiemelkedő
Kihez tartozol?: Lance Merrick


Jellemed kifejtése

Első pillantásra talán mogorvának és ridegnek tűnök, azonban ha valaki veszi a fáradtságot és kissé jobban megismer, akkor tör felszínre az igazi énem. Egy olyan ember, aki küzd a barátaiért és senkit sem hagy cserben. Szeretem a természetet, megnyugtat a fák hangja és a szellő suttogása, gyakran menekülök olyan helyre, ahol senki sincs a közelemben... Amikor egyedül vagyok, csupán akkor tudok igazán arra koncentrálni, amire szeretnék. A gondolataim ilyenkor teljesednek ki és válnak kerekké. Megrögzött író vagyok, szinte mindent feljegyzek, ami velem történik, talán ez az egyetlen olyan szokásom, amiről semmiképp sem tudnék lemondani. Ennek ellenére azonban nem szeretnék ilyen szakirányba tovább tanulni, az írásaim megmaradnak a fióknak és nekem. Nyomás alatt képtelen vagyok jól teljesíteni, noha ez a tanulmányi eredményeimen egyáltalán nem ütközik ki. Jó tanuló vagyok, nem kiemelkedő, de jó. Noha, szeretek a szárazföldön lenni, ez nem jelenti azt, hogy az embereket is szeretem. Lenézem őket, akár ők minket és ezt valamennyire ki is mutatom az irányukba.

Megjelenés

Talán az ereimben folyó vérnek köszönhető, hogy mindenki egy szépségnek tart, habár én nem érzem szebbnek magam senkinél sem. Hosszú, egyenes szálú, szőke hajam van, világos bőröm, emellett pedig tengerkék szemeim rakják az i-re a pontot. Ajkaim enyhén teltek, ami viszont egyáltalán nem mondható el az alkatomról. A tengerben való folyamatos úszás megtette a maga hatását és igazán nőies alakom lett. Mondjuk, ez az én népemnél egyáltalán nem ritka... A férfiak izmosak, míg a nők vékonyak, azt hiszem ezzel mindent el is mondtam. Szeretek csinosan öltözködni, noha a szoknya nem része a ruhatáramnak, ennek ellenére azonban igazán ki tudom csípni magam, ha akarom. Sminket azonban épp csak egy leheletnyit használok, valamiért nem szeretem ezeket a kenceficéket.

Életed fontosabb állomásai

.Az első dolog, amit le szeretnék szögezni, az az, hogy egyáltalán nem vagyok büszke az anyámra. Természetesen szerettem a magam módján, sírtam is, amikor meghalt, de az igazat megvallva soha életemben nem volt köztünk az a tipikus anya-lánya kapcsolat. Ennél sokkal, de sokkal jobban szerettem a saját népemet és a tó élőlényeit, semmint hogy egy emberre pazaroljam azt a rengeteg érzelmet, amely bennem rejtőzik. Rendben, életet adott nekem és a bátyámnak, de ennél többet nem igazán tett értünk, én legalábbis így érzem. Apám nevelt fel minket, nem ő.
A második dolog, ami mindenképp említést érdemel, az talán a bővebb családi hátterem. Egy király leánya vagyok, emellett pedig a trónörökös húga, aki mindig is kiemelt figyelmet kapott, hiszen – annak ellenére, hogy a bátyám a korona várományosa -, rajtam is múlik a Fekete-tó későbbi sorsa, hiszen a házasságom révén én is sokat tehetek a királyságért. Eddig azonban még nem érkezett megfelelő kérő, így gondtalanul élhetem tovább a saját életem. Élhetném legalábbis, ha Lance nem lenne olyan, amilyen...
A trónra ugyanis két várományos van, értelemszerűen én és a bátyám. Ha pedig Lance lemond a saját jogairól, akkor a korona automatikusan rám száll, márpedig én ezt igazán nem szeretném... Nem vagyok otthon a politikában, túl gyenge uralkodó lennék, ráadásul az a világ sem vonz, amelyben apám él. Eléggé rosszul érintett hát az, amikor Lance – nagy veszekedések árán – felment a felszínre, én pedig lenn maradtam és mindenki igyekezett felkészíteni arra, hogy egy nap én leszek az uralkodó. Végeláthatatlan órák következtek hát, melyeken mindent megtanulhattam a királyságról, a családfámról és a környező birodalmakról. Emellett felkészítettek arra is, hogy nagy eséllyel diplomáciai kapcsolatot kell ápolnom az emberekkel is. Egyszóval: minden az én nyakamba szakadt, ami elvileg a bátyám dolga lett volna. Apánk ugyanis nem tudhatja előre, miként is fog Lance dönteni a jövőjét illetően, így igyekszik engem is bevonni a dolgok menetébe, márpedig ez nekem kifejezetten nem tetszett...
Hónapok teltek el, én pedig döntő lépésre szántam el magam: felmegyek a felszínre és ha törik, ha szakad, de visszahozom Lancet, hogy végre apám és én is megnyugodhassunk. Szerencsére, nekem nem kellett olyan sokat vitatkoznom, hiszen apám szerint is ez lenne a legjobb lépés, amit tehetünk. Nagy eséllyel észrevette, hogy én annyira nem lennék alkalmas uralkodónak, bár az is fontos tényező lehetett, hogy eddig nem sok királynő volt a trónon, valamiért a nép is jobban elfogadta a férfiúi örökösödést. Így hát ismét tárgyalások kezdődtek a Roxforttal, habár ezek már nem tartottak annyi ideig, mint bátyám esetében, pár hét után pedig én is követhettem a felszínre...

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Calista Merrick   Calista Merrick Empty2016-11-07, 17:32



Elfogadva!


Úristen, úristen! Hát ez nagyon jó lett! pig A Pb adott, de annyira jól megfogtad a karaktert, hogy tisztára bele vagyok szeretne. Amikor kitaláltam a család sztoriját, akkor úgy véltem, hogy ez csak amolyan mini-sztori lesz, de úgy fest, nagyon is jól tettem, hogy meghirdettem a hugit, mert nálad nagyon jó kezekben lesz. Embarassed Örülök, hogy ilyen pozitív lélek, viszont tudja is, hogy mit akar, úgyhogy nem gyenge játszmáink lesznek, már alig várom, hogy játszunk, mert ugye játszuuunk? A foglaló már úgy láttam megvolt, úgyhogy.. kezdesz? Very Happy joooeg







***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Calista Merrick
» Calista Merrick
» Lance Merrick
» Fryalla Merrick
» Calista&Genevieve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: