ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Alison Fawley
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Lance Merrick I_vote_lcapLance Merrick I_voting_barLance Merrick I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lance Merrick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Lance Merrick   Lance Merrick Empty2015-12-26, 11:57




Lance Merrick

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   "Live life how you want & not how the others want you to!"
   

   Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy
   Teljes név: Lance Merrick
   Születési hely és dátum: 1979.július 27. Fekete Tó, Anglia
   Csoport: Griffendél
   Patrónus: Nincs neki
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam (ereklyevadász)
   Képesség: Sellő
   Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Átváltoztatástan - Kiemelkedő

   
Jellemed kifejtése

Sértődékeny és szeszélyes, leginkább ezek jellemzőek rám. Hogy a családi hátterem miatt van így, vagy csupán a szüleimről örököltem, mindezt homály fedi. Imádok mindenbe, mindenkibe belekötni, csak mert nekem olyan kedvem van, néha az ellen is lázadok, ami ellen nem kéne, csak hogy elmondhassam, az én véleményem helytálló, igazam van. Észérvekkel ellenben mégsem tudok szolgálni, vagdalkozom, hiszen úgy gondolom, nem vesződöm én senkivel azért, hogy magyarázkodjak, meggyőzzek én bárkit is. Ehhez nincsen köze a királyi vérnek, valahogy így alakult. Sőt, még zavar is, hogy kinek a fia vagyok, egyszerűbbnek gondolnám, ha be tudnék illeszkedni, ezért is siettem fel annyira, meg hát az anyám is a fenti világból származik. A rossz tulajdonságaimat leszámítva érdeklődő vagyok, és kíváncsi. Segítőkész, ám rendkívül bizalmatlan, könnyen visszatáncolok még az adott szó szentségétől is, mert úgy vélem, nem túl nyerő ötlet lekötni magamat, barátságokat szerezni, hiszen akkor bánthatják az embert. Nem mintha lenne tapasztalatom, pont az a baj, hogy lent a víz alatt a mi világunkban mindenki különlegesen kezelt, trónörökösként, és nem engem láttak, csupán egy posztot, egy szimbólumot. Így aztán most, hogy a felszínre török, meg kell mindezzel ismerkednem, és helyén kezelnem, ha egy senkiként kezelnek. Biztosan furcsa lesz, de ezt akartam.

   
Megjelenés

 Mondanám, hogy legalább erre büszke vagyok, de nem, nálunk mindenki izmos, így a testalkatom a mi szempontunkból nagyon is átlagos. Ha a fentiek mércéjével nézném magamat, biztosan ámulatra méltó, hogy mennyire ki vannak dolgozva a porcikáim, hiszen az állandó úszástól olyan vagyok, mint aki világ életében keményen edzett. Kigyúrtnak véletlenül sem vagyok mondható, hiszen folyamatosan mozgásban voltam. Ugyan a víz alatt is tudunk emberi alakba változni, ezt főleg akkor tesszük, amikor a sellők városában tartózkodunk, hiszen nem kell mindig hajtanunk magukat az uszonyunkkal. A hajam sötétszőke, a szemem a víz kékjét idézik. Sokan azt mondják, hogy tekintélyt parancsoló már most a tartásom, és olyan kisugárzásom van, ami másokra is hatással van, ezt én még nem vettem észre. Ha beszélek valakivel, főleg ismeretlenekkel, látszik rajtam, hogy nem feltétlenül vagyok még biztos a dolgomban, olykor hadarok, vagy a másik szavába vágok, mert elfelejteném, amit mondani akarok. Ettől eltekintve úgy arcra csinosnak mondanak. A sellőlányok mindazonáltal sosem érdekeltek, apám sztorijait hallgatva mindig a fenti lányokról agyaltam hogy ők vajon milyenek lehetnek.

   
Életed fontosabb állomásai

   Ha egy kicsit jobban belegondolok, pont a tiltás miatt vágyódom fel. A szüleim másik világból származnak, apa a Fekete Tó sellőkirálya, anya pedig fenti boszorkány volt. Hogy ők ketten hogy találkoztak, az már nem is számít, ha jól tudom, apámnak fel kellett mennie a felszínre valami diplomáciai ügyben, és a véletlen akarta úgy, hogy egymásra találjanak. Anya ugye nem volt sellő, így nem élhetett volna lent, csak varázslatok árán, apa pedig nem mondhatott le a trónról, így miután megszülettem, állandó huzavona volt, hogy mi is legyen velük. Sajnálatos, hogy úgy lett vége a vitának, hogy anya mugli származású varázslóként az emberek között is járt, és a sors iróniája, hogy annyi varázslatos dolog közül pont egy autóbalesetben kellett meghalnia. Ezért aztán apa állandóan tiltott, hogy a felszínre menjek, mert hogy az emberek mások, nem érthetnek meg minket, és a víz alatt biztonságos. Na igen, sokkal egyszerűbb lett volna, ha rám bízza, mert így csak elmélyítette bennem az érzést, hogy lent mindenki elrendelte magában, hogy apát követem a trónon, és egy királlyal nem szokás haverkodni. Egyedül voltam, és magányos, így miután betöltöttem a tizennyolcat, én magam szóltam, hogy nem érdekel a dolog, legalábbis egyenlőre nem, és apa kitagadhat, akkor is felmegyek. Miután százszor végig veszekedtük ugyanazt a témát, végül belátta, hogy nincsen értelme elleneznie, megkérte Dumbledore-t, hogy vegyen fel egyetemistának. A mágiánk hasonló, mint a fentiké, csak mi nem pálcával varázsolunk, ám kénytelen voltam elmenni az Abszol-útra venni egyet Olivandernél, mert a víz felett csak ez a módszer létezik. Az elmúlt fél évet azzal töltöttem, hogy csiszoljam a varázslásunk közti különbséget, mert nem akarom nagy dobra verni, hogy ki vagy, vagy éppen mi. Januárban kezdek, nem a következő évben, mert már nem akarok többet várni. Úgyhogy jelentkeztem, kaptam egy saját szobát, és persze ott a nyaklánc, hogy ne változzak csak úgy át.
   




Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Calista Merrick
» Calista Merrick
» Calista Merrick
» Fryalla Merrick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-
Ugrás: