ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 13:53-kor
Kalandmester


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Gyakorlópálya - Page 2 I_vote_lcapGyakorlópálya - Page 2 I_voting_barGyakorlópálya - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gyakorlópálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2016-10-02, 16:29


First topic message reminder :


Gyakorlópálya

A halálfaló bábuktól kezdve a különféle akadályokig minden megtalálható itt, amire egy éles bevetés során szükség lehet. Terepgyakorlati eszközök, varázslatszimulációk, mindennek az a célja, hogy a kiképzések során kiderüljön, ki az aki igazán aurornak való. Nem különben fontos persze, hogy a már képzett nyomozók karbantartsák magukat.


[You must be registered and logged in to see this image.]




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Dylan Browning
Reveal your secrets
Dylan Browning
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2020-01-05, 14:02


[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
- Képletesen mondom, hogy álom. Láthatod, hogy nagyon is valóságos. – Legyintek, mert legszívesebben ott folytatnám a whiskeyzést, ahol az abbamaradt. Ám a zöld hajú plázacicus kiváncsi rám, ez pedig bennem is hasonló érzéseket gerjeszt. Aurort keresett a zavarosban, a gyakorlópályára jött, hogy megnézze a bénázókat, ám abból kiindulva, hogy engem név szerint ismert, ez afféle szemle volt. Amin talán elbuktam volna, ha nincs a lidérc, akin be tudtam bizonyítani, hogy nehézkesen ugyan, de még működnek nálam a dolgok. A cigire legalább nem szól be, így látványosan, szinte teátrális mozdulatokkal szippantok belőle nagyokat. A füstön keresztül összehúzott szemmel bámulok rá, szinte ízlelgetve a kérdést. – Egyrészt. Másrészt téged sem bírlak tovább elviselni. – Vágok vissza mély cinizmussal a hangomban, erre számíthat, ha itt kóstolgatni akar. Nem szorulok senkire, sem pedig megbízásokra, hiszen úgysem fizet, másfelől már régen elengedtem magamban a karrier lehetőségét, hogy presztizsből tegyek bármit is. Ha vele tartok, akkor azért teszem, hogy eltereljem a figyelmemet. – Kurvára leszarom Griffint. – Teszem hozzá bájosnak cseppet sem szánható mosollyal, és elnyomom a cigi maradékát. Azt pedig nem is méltatom, hogy milyen hosszú lehet a megbízatás. – Nekem van bejárásom nyomozati anyagokhoz. Na de lökjed, mi után nyomozott? – Nem éppen aurornak, hanem magánnyomozónak való feladat, de tekintve, hogy manapság senki nem számít rám a hivatalos parancsokat illetően, vehetem magamat magánnyomozónak is. Csak annak örülök, hogy nem néztem ma még tükörbe, mert biztosan pocsékul festek. Végigsimítok az államon, már szinte szög keménységű a borostám, a szájszagomról pedig nem is beszéljünk. Ha visszafeküdtem volna aludni, a gyomrom korgása elnyomta volna a horkolásomat, hiszen ki tudja, hogy mikor ettem utoljára.


janette & dylan

just for your



[You must be registered and logged in to see this image.]
You're my life you're my inspiration
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-12-28, 17:55







Dylan &Janette



Nem szokásom túl sokat rágódni a dolgokon. Kivéve egy dolgot. Az apámat. Most sem nagyon érdekelnek Dylan múltjának sötét foltjai. Legalábbis, amíg nem ismétlődik meg az iménti.
- Az álmok ritkán támadnak emberekre.- jegyzem meg, de nem firtatom tovább a dolgot. Ha nem akar erről többet mondani, akkor úgy is jó. Amúgy sem nagyon érdekel a múltbéli nyomora, mint azt már említettem. Nekem elegendő lesz, ha a jelenben használhatónak bizonyul.
- Egészségedre! - válaszolom egy kis gúnyos mosollyal a káromkodásra. Mostanra el kellett kezdenie enyhülni a tüneteknek, és alig egy-két percen belül teljesen használható lesz a srác. Na igen, aki túl sokat iszik, az viselje is a következményeit. Így járt. Egy csepp sajnálat sincs bennem iránta.
Ami a mérgezést illeti, annak számtalan formája van, és ha ilyesmit forgattam volna a fejemben, akkor már halott lenne, és senki se jönne rá, hogy nem csak simán halálra itta magát. De nem áll szándékomban ilyesmit tenni. Egyszerűen nincs rá okom. Mi több élve kell, hogy nyomozhasson.
A cigire nem szólok semmit. Végül is mindenkinek jogában áll úgy mérgezni magát ahogy akarja. Pusztán karbafont kézzel nézek rá.
- Mért negyvennyolc óra? Annál tovább nem menne alkohol nélkül? - kérdezem valami gúnyos kihívással a hangomban. Igazából szándékkal piszkálom kicsit a büszkeségét, vagy a férfi hiúságát. Evégre ha van a nőknél is hiúbb élőlény, akkor az a pasi. Általában rosszul viselik a negatív kritikát.
Egyéb iránt pedig, nem valószínű, hogy két nap elég lesz ehhez a dologhoz. Persze boldog lennék, ha sikerülne ilyen rövid idő alatt a végére járni, de realista vagyok. Ha több év alatt nem sikerült előre lépni, akkor most mégis hogy oldódna meg egyik pillanatról a másikra? Pont ezért van szükségem Dylanre. Egy új semleges nézőpontra.
- Attól tartok ez egy hosszabb megbízás lesz. Persze ha az alkohol, és egyéb okokból nem lennél képes elvégezni a feladatot, kereshetek mást is. A pénz nem számít. Bár ahogy elnézlek, most egy jó ajánlólevélre a bácsikámtól mondjuk, nagyobb szükséged lenne. Elvégre nem mindegy, hogy kiről mit hall Mr. Griffin. - a mosolyomban benne van, hogy akár könnyű szerrel befolyásolhatom a szakmai karrierjét. Akár pozitív, akár negatív irányba. Olyan kapcsolatokkal, mint az enyémek, nem olyan nehéz a dolog.
- Meg kellene találnod valakit. Pontosabban az apámat.  Joseph Troops-ot. 5 éve tűnt el egy nyomozása közben. Felteszem. Tudni akarom mi történt 5 éve? Él, vagy meghalt? Egy szóval a teljes igazságot. De ez egy lezárt akta, és nem férek hozzá. Főként méregkeverő szakos egyetemistaként. Egyelőre túl sok nyomom sincs. De ha nem ijedtél meg a kihívástól, akkor beavatlak abba, amit még tudok. Nos?

♫ Zene ♫ Ruci
Vissza az elejére Go down
Dylan Browning
Reveal your secrets
Dylan Browning
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-12-25, 14:31


[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Az a dög egyelőre nem tér vissza, én pedig felsegítem a lányt, remélem nem kapott be valami karmolást. Ám olyan gyorsan elsiet, hogy komolyan rá kell kapcsolnom, ha lépést akarok tartani vele, ami így másnaposan nem túl egyszerű. Szédelgek még a fejfájástól, s az előző rémálom sem javította túlságosan az idegállapotomat. Mégsem szólalok meg, csak felmordulok, így már csak akkor válaszolok, amikor már nagyjából utolértem. Így is kapkodom a levegőt, nem szoktam hozzá, hogy csak így megfuttassanak.
- Valami sötét álom a múltból. És nem hagy nyugodni. Ha szerencséd van, akkor a jövőben téged elkerül.  – Remélhetőleg Janette nem az a kiváncsi alkat, hogy most így részletesebben belemenjünk abba, hogy mit akarhat tőlem a „talán-Alysha-lidérce”.  Lefelé markolom a korlátot erőteljesen, hogy ne törjem ki a nyakamat egy csúszást követően, mert Janette még itt sem lassít, hanem megyünk egyre lejebb. Borkóstolóra visz, vagy mi a picsa? Ahova hoz, nem kevésbé dohos, mint egy borospince, tehát nem jártam messze a valóságtól. Ahogyan a kezembe nyom valami pisiszinű sárgás löttyöt, gyanakodva méregetem, de miután még csak nem is ismerjük egymást, kiröhögném, ha pont engem akarna megmérgezni.
- Akkor fenékig.  –Bólintok, és már hatalmas kortyokban iszom szinte a fejem fölé emelve a poharat, mintha egy hete nem ittam volna. És úgy hasít a fejfájás belém, mint az istennyila. Vélhetően először felerősíti, majd úgy szünteti meg. Egyből behunyom a szemem, és a halántékomra szorítom a hüvelykujjamat. – Bassza.. meg! – Csúszik ki a káromlat, nem mintha valami fényes páncélú lovag lennék. A fejfájás viszont máris enyhülni kezd, s miután a csaj nem kötött ki mást, előkapok egy félig bontott cigisdobozt, már gyújtok is rá. Amint belélegzem az első slukkot, máris cinkos mosoly jelenik meg az arcomon. – Negyvennyolc óra. Aztán fel is út, le is út. – Adom meg az ultimátum másik végét, akkor nem fogok inni, de rövid idő alatt meg kell oldanunk a dolgát, ennyit kibírok pia nélkül,  ha egykébként nem cseszeget.



janette & dylan

just for your



[You must be registered and logged in to see this image.]
You're my life you're my inspiration
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-12-14, 13:10







Dylan &Janette



Nem tudom, mi kapott el. Nem is sikerül odafigyelnem Dylan-re, vagy arra, amit csinál. Csak szabadulni akarok ettől az izétől. Ösztönös, önvédelmi reflexből azt hiszem. Mindhiába. Akármi is ez, vélhetően erősebb nálam. És ide érzek belőle valami sötét, gonosz aurát. Pedig nem különösebben vagyok általában fogékony az ilyesmire. Az Jake. Én csak egy szimpla metamorf vagyok. Oké, néha szeszélyes, és rosszindulatú is, mint most is, de semmiképpen sem gonosz. Nem ilyen... mélyen.
Aztán csak valami aranyfényt fogok fel, ami elől ösztönösen csukom be a szemem. Vélhetően valami erős Dylan féle varázslat. A valami sikkantva enged el, és tűnik is el, mielőtt reagálhatnék. Igaz én is a földre huppanok, kicsit sem kecsesen. Még a tűsarkam is letörik. Príma. Aztán hagyom, hogy felsegítsen.
- Jól. Mégis mi a fene volt ez? - nem tudom, hogy Dylan képes-e válaszolni a kérdésre. Talán nem is fontos. Ellenben lehet ideje lenne felülbírálnom a képességeit. Ha félig másnaposan, félig részegen képes elüldözni egy izét, talán józanul mégis használható lesz. Csak azt kell elérnem, hogy ne akarjon többet inni. Kell nekem ilyen gond a nyakamba? Ezen töprengve mérem végig újra.
- Gyere! - adom ki végül az egyértelmű parancsot, miután egy pálcamozdulattal helyrehoztam a cipőm. Azzal megfordulok, és elindulok a folyosón minden további magyarázat nélkül.
Azonban nem felfelé a parancsnoki irodák irányába indulok meg, hanem meglepő módon lefelé. Több szinttel lejjebb.
Lefelé a lépcsőn azért egy pillanatra eltöprengem, hogy vajon az összes kísérleti labor, méregkeverő szertár, és hasonló funkciójú terem mért sötét, ablaktalan, nyirkos pincékben van? Pedig egyes kísérleti folyamatoknak bizonyosan nem tesz jót a nyirkosság az esetleges penészfoltok még kevésbé.
Elérünk egy bordó fali kárpitot, amit félrehúzok, és egy feltáruló fa ajtón át egy kisebb laborba kerülünk. Úgy látszik a Parancsnokságnak is megvannak a maga titkai. Néha eltöprengek azon, hogy kik és mire használták ezt a labort, mielőtt mi Jake-kel használatba vettük. Akárkik is voltak, több évtizede nem jártak már itt. Legalábbis a por és pókháló mennyiségből következtetve, amit az első alkalmakkor kitakarítottunk.
Meglehetősen céltudatosan kezdek működni. Egy kis ilyen alapanyag, egy kis az, meg amonnan valami szárított fűféle... Nem gondolkodom sokat, fejből tapasztalt mozdulatokkal csinálom, amit. -pedig az egyik sarokban régi szakkönyvek tucatjai is porosodnak- Nem kell sok idő egy kisebb üstben rotyog valami sárgás lötty. Egy talált talpas pohárba merek ki belőle. Majd Dylan kezébe nyomom.
- Másnaposságra, és fejfájásra. - ki tudja, talán így köszönöm meg, hogy megmentett, ha már szóban nem tettem meg. De arra azért ne számítson, hogy ez rendszeres lesz. Nem vagyok gyógyszertár. Még mindig nem.
- Ha továbbra is érdekel az együttműködésünk lehetősége, akkor zérón kell tartanod a véralkohol szintedet. Különben fel is út, le is út.- szögezem le ellentmondást nem tűrően. Ez a szabály. Nem engedhetem meg magamnak, hogy részeges lecsúszott senkikkel mutatkozzam, az én társadalmi helyzetemben.


♫ Zene ♫ Ruci
Vissza az elejére Go down
Dylan Browning
Reveal your secrets
Dylan Browning
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-12-12, 09:24


[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Nem vagyok annyira egosita, hogy csak bennem gondolkozik, hiszen biztosan vannak nálam jobb aurorok is, főleg jelenlegi állapotomban. Én igazság szerint sosem voltam a legjobb nyomozó, fizikailag sem érzem magamat egy katonának. Engem csupán a kérlelhetetlenségem hajtott mindig előre, a makacs vágy, hogy senkit ne eresszek ki a markomból. Vérezzek bár száz sebből, mindig felálltam, bárhányszor döngöltek a földbe. Most csupán ezek a rémálmok, s a több éves lelki megpróbáltatások azok, amik miatt nem tudok továbblépni. Így aztán csupán az egó dolgozik bennem kissé, hogy érdekelne az ügy, de addig már nem jutunk el, mert a talán-Alysha-lidérce elkapja a zöldesbarna hajú lányt, én meg vergődök a lábbilincs szorításában, és nem értem, miért a másikat bántaná így helyettem.
A többi auror már túl messze van, mi félig a folyosón vagyunk, és nem is járnám be, hogy azok a nyomik vajon felfigyelnek e Janette vergődésére. A pálcám gyorsan a kezembe kerül, és nem azzal foglalkozom, hogy leoldjam magamról a lábbilincset, hanem hogy valami elűző átkot nyomjak a dögre, még ha ideiglenesen is. Nem tudom a gyenge pontját, így egy általános elűzéssel próbálkozom. A pajzs és tarolás egyvelegeként arany sugár csap ki a pálcámból, amit jó régen használtam már, talán éppen ezért erős a varázslat, mert jó ideje gyűlik az eszencia. A lidérc halk sikkantással csúszik le Janette-ről, és kúszik el a sötétben. Még vissza jön, de talán nem most. Itt már felülök, és leoldom a bilincset a bokáimról, hogy felegyenesedve a zöldikének nyújtsam a kezemet.
- Jól vagy? – Csóválom a fejemet, nem igazán értem a dolgot, ha ez a dög eddig engem akart bántani, akkor miért támadta meg a lányt? Hogy engem védjen? Abszurd helyzet, hiszen mintha azt akarná így sugallni, hogy csak ő intézhet el engem, senki más.. De a lényeg, hogy most eltűnt, rám is józanítólag hatott a dolog, bár alaposan hasogat a fejemet, de az akciótól, és a jólsikerült varázslattal egészen tettrekésznek érzem magamat.
janette & dylan

just for your



[You must be registered and logged in to see this image.]
You're my life you're my inspiration
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-12-05, 23:27







Dylan &Janette



Szeszélyes vagyok. Néha rosszindulatú, arrogáns, és tahó is. De megtehetem. Most pedig egész viccesen elszórakozom ezzel a szánalmas alakkal. Nyilván való, hogy nem jelent komoly ellenfelet. Legalábbis így, ilyen állapotban. Szánalmas. A szeszélyeim céltáblájának azonban nem is rossz.
- Csak nem képzelted, hogy te voltál az egyetlen alternatívám, amikor idejöttem? Milyen cuki. - persze hogy akad alternatíva Dylan személyén kivül is. Elvégre nagy az aurorparancsnokság. Nekem, pedig jó kapcsolataim vannak.
Hogy ténylegesen beárulnám-e Dylant a bácsikámnak, vagy Griffin parancsnoknak? Nem. Nem valószínű. De ezt a srácnak nem kell tudnia. Inkább ezen is elszórakozhatom. Sakkban tarthatom ezzel a kis malőrrel. Mindenki, így nyilván ő is tudja, hogy a bácsikám mennyire kényes az ilyenekre. A jelvény kiváltság. Nem jár mindenkinek, és méltón kell hozzá viselkedni. Ami Griffint illeti, valami csoda folytán hasonló véleményen van. Nem nézné el ezt soká. Szerintem ezt Dylan is tudja. Nekem pedig bejárásom van az irodájába. Elvégre rokonok lettünk azon az esküvőn. Számítás lenne? Igen, talán. Vagy csak kihasználom a sors adta lehetőségeket.
Amire nem számítok a hirtelen rántás a derekamon. Ösztönösen hangosan síkantok fel. Ugyanakkor aurorházban nőttem fel, egy rakás aurorral körülvéve. Mielőtt végig gondolnám mit csinálok ösztönből próbálok a tűsarkúmmal beletaposni a támadóm lábába, és szabadulni. Fel sem tudom mérni, hogy ki, vagy mi az ami akaratom ellenére elkapott. De lényegében az ilyenkor hatásos önvédelmi eszközöket sorakoztatom fel. De hogy az ami elkapott ember-e, és ez hat-e már más tészta.
Dylan szavai tulajdonképpen nem is jutnak el hozzám a pánikszerű menekülési kísérletemben...
Talán tényleg rossz ötlet volt szekálni a srácot. Rossz ötlet volt a lábbilincs. De ezt nem tudhattam előre. De talán, ha valahogy mégis megoldaná a helyzetet, akkor képes lennék felül bírálni, hogy tényleg csak pocsékolom-e időm Dylan-nel, vagy netán még hasznos lehet...


♫ Zene ♫ Ruci
Vissza az elejére Go down
Dylan Browning
Reveal your secrets
Dylan Browning
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-11-22, 07:55


[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Még a szőnyeg bosszú sem jött össze, hát annyi baj legyen. Az üvegnek is annyi, de mindez kevésbé számít, mint a lány megalázó, lesajnáló tekintete, ami tényleg kijár. Amikor reggelente  a tükörbe nézek, akkor már szinte megmosolygom, hogy mennyire szarul nézek ki, ezért is kapok be gyorsan valami pirulát, utána meg rá az ital, hogy a fejfájás is tovaszökjön, s ismét eljőjjön az a szédület, amivel nem veszek tudomást a külvilágról. Sajnos a fejfájás most még hasogat, ráadásul tudok is magamról, így teljesen átérzem, hogy mit is lát rajtam.
- Rólam? Nem valami griffes ficsúrt emlegettél kiwi? – Utalok az olykor zöldes színben játszó hajára. Most tényleg azért jött ide, hogy engem felkeressen? És ezek alapján saját szakállára próbálkozik? Mondjuk a hírem még adott, még ha már kopik is rendesen, de ha valaki hozzám küldte, úgysem boldogul nélkülem. Aztán az aurorparancsnokot említi, erre már megtámaszkodom a féltérden, s felemelkedek. Az más, hogy itt az iskolában elviselnek, de ha Griffin megvonja a jelvényemet, mert ez a liba árulkodik… Akkor esélyem sem lesz visszakerülni. Kéne valami gyors zuhany, hogy érdemben magamhoz térjek, és a nyomába eredek, mert láthatóan nagyon céltudatos. Ahogy az előbb is végigmért, a szaggatott ruhámban, még így másnaposan is megmoccant bennem valami? Vágy? Egó? Talán egyik sem. De valami biztosan. Már indulnék utána, amikor jön a lábbilincs. Pofára nem esek ugyan, mert ebből a szukából már bárkit kinézek, így megtámaszkodom a falban. Ám ahogyan felémfordul, nem veheti észre – és a többi gyakorlatozó auror sem – hogy az esik sötét szegletből egy ragacsos, karmos kéz nyúlik ki, majd egy világtalan szemű, hosszúhajú lidérc nyúlik ki, és rántja el a derekánál fogva. Rémesen hasonlít Alyshára.. Lehet, hogy csak én látom annak, de az is lehet, hogy valami történt vele, amire nem emlékszem, és most már nem csak az én álmaimat kísérti. Féltékeny lenne egy másik lányra, aki csupán megaláz? A francba! Hasra vetem magamat, és fizikai állapotomban meghazudtolva elkezdek kúszni a kettős felé, a pálcám a kezemben, valahogy le kell szednem a jelenést a lányról, aki már jó nagy tahó volt, nem érdemli az én sorsomat.
- Na nem, őt nem. Semmi köze a dologhoz! – Süvöltöm, miközben valami átokra, vagy pajzsvarázsra emelem a kezemet, hátha ez hatásos lehet. De a zöldikét sem akarom eltalálni.


janette & dylan

just for your



[You must be registered and logged in to see this image.]
You're my life you're my inspiration
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-11-15, 15:07







Dylan &Janette



Sajnos sem aszpirinnel, sem medimágus másnaposság elleni koktéllal nem szolgálhatok. Ad egy nem vagyok két lábon járó patika, ad kettő ne tessék összekeverni a Mágikus Máltai Szeretet Szolgálattal, akik küldetésnek tekintik a szánalmas lúzerek istápolását.
- Lehet, de ahogy én látom rád is csak vesztegetem az időm.- vetek egy megvető pillantást aktuális céltáblámra. Nem érdemes ilyen nyomorékokkal tovább foglalkozni.
Azért persze a nagy aurorcsaládnak is megvannak az előnyei. Meg egy rakás lány unokatesónak, akikkel mindig jól marhatjátok egymást. Megtanulod, hogy fél szemmel azért mindig sandíts hátra, mert sosem tudhatod mivel áll elő, az akit egyszer megaláztál. Elég jó lecke volt, amikor az unokanővérem összes ruháját összeszabdaltam egy diffindoval, mert nem volt hajlandó kölcsön adni a kedvenc kék báli ruháját, erre ő, amint hátat fordítottam leégette a tökéletes hajamat. Két hétig kopasz voltam. El tudjátok képzelni? Rágondolni is borzalom.
Így magas sarkú cipőmet meghazudtoló kecsességgel emelkedem fel a szőnyegről, épp abban a pillanatban, hogy Dylan nevetségesen gyerekes módon rántja meg azt. Sajnos ez a próbálkozás édes kevés, ahhoz, hogy a karjaiba omoljak. Mi több szánalmas.    
- Tartozni? Én? Neked? Haha. Ez volt a hét vicce. Inkább te tartozol magadnak egy alkoholelvonó kúrával. Bár... úgyis túl szánalmas vagy, hogy kikapard magad a hippogriff ürülékből. Ilyen választék mellett jobb is, ha egyedül kezdek bele a nyomozásba. Ráadásul az informátorom is ki kell rúgnom, aki rólad beszélt Dylan Browning. - fel nem foghatom, hogy itt még létezik valaki, aki adna egy esélyt ennek a rakás szerencsétlenségnek. Szánalmas. Vajon mért nem rúgták még ki a picsába ezt az emberi lénynek is csak költői túlzással nevezhető lecsúszott senkit?
- Igaz, a sleppem még várhat rám, és úgy is illik, hogy ők várakozzanak rám. De a bácsikámat semmi esetre sem váratnám meg. És meglehet, ha már így ide vetődtem, akkor puszta illendőségből be kéne néznem Mr. Griffinhez. Mit gondolsz? Áh... mindegy is. A magadfajta lecsúszott senkiknek úgysincs fogalma a társadalmi érintkezés finomságairól. Cöcöcö...lehet azt is meg kéne említenem nekik, hogy részegen randalírozol a gyakorlaton. - ingatom meg egy rosszindulatú mosollyal a csinos pofimat, és egyszerűen süt belőlem a felsőbbrendű arrogancia. A tény, hogy a családnevemre, és Mr. Griffinre hivatkozva azt képzelem bármit megtehetek, amit csak akarok. Bárkivel. Noha meglehet a bácsikám is és Shanna apja is alaposan leszidna ha a leghalványabb fogalmuk lenne mi jár éppen a konok kis buksimban, vagy látnák mit művelek ezzel a nyomival. Egy alig észrevehető apró, sunyi pálcamozdulattal csak úgy szórakozásból ráküldök egy lábbilincselő átkot. Imádom a nonverbális varázslást.
És ha egyszer belerúgni sokkal szórakoztatóbb, mint felsegíteni. Különben is, nem én mondtam, hogy piásan jöjjön gyakorlatra. Nem az én felelősségem. Erősen meg lennék lepve ha ilyen állapotban kiszúrná, vagy esetleg ki is védené az átkom. Persze bármi előfordulhat ezen a helyen, de azt hiszem kis barátunk már túl sokat ivott egy ilyen művelethez.
Bár a tekintetem elidőzik a felsőtestén, de sajnos azokból az izmokból pár hónap és semmi nem marad. Így kár is erre több időt vesztegetni.
- Na pá Nyomikám. - intek búcsút ismét egy leereszkedő mosollyal, és indulok meg ismét az ellenkező irányba.  


♫ Zene ♫ Ruci
Vissza az elejére Go down
Dylan Browning
Reveal your secrets
Dylan Browning
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-11-15, 07:53


[You must be registered and logged in to see this image.]
 


Nem vagyok olyan állapotban, hogy értékelni tudjam, hogy valaki csinos. Mélabús önsajnálatomban ingatom a fejemet, és úgy iszom nagyokat kortyolgatva, mintha végtelen lenne a befogadó kapacitás, mígnem egy hatalmasat nagyot nem esek. Nyögve próbálok feltápászkodni, ellenőrzöm, hogy az üveg nem tört-e össze rajtam, de megvan a kis drága. A lány motyog valamit a közelemben, nem is nagyon értem az összefüggésüket. Hasogat a fejem, úgyhogy jó kis másnaposság előzi meg a hamarosan érkező oly várt deliriumot. Lehet, hogy rám férne valami aszpirin. Vagy valami medimágus koktél, hogy még jobban kiüssem magamat. Mardos az éhség, de tudom, hogy ez csökkenni fog. Árnyék velül fölém, aki eltakarja a világítást, és most már látom a zöldes, de mostanság inkább barnás hajkeretet. Finom illat hatol el a szaglásomig, de lehet, hogy ez csupán az érzékeim játéka.
- Jelöltet? Ficsúr? Mind szerencsétlen. Az idődet vesztegeted. – Vonom meg a vállamat, keresvén valami kapaszkodót, amivel fel tudok állni, és ekkor szalad ki alólam a talaj. Az üveg persze most már kiesik a kezemből, és össze is törik, megannyi szilánk robban különböző irányokban, a maradék ital pedig szétfolyik a szőnyeg helyén lévő padlón. A mozdulat viszont ösztönös, amelyet még álmomban sem vétenék el. Ahelyett, hogy rángatnám az engem tépő szőnyeget, előkapom a pálcát, és egy diffindoval szedem apró darabokra. Így még nagyobbat esek, most már magasabbról. Jól széttépte a ruhámat. A felsőm rongyokban, így kilátszik a bőröm is, egykor szépen felfejlesztett izmaim, amik most az idő próbáját igyekeznek még állni. A vállamat alaposan beütöm, amire felmordulok, a vásárolgatást ígérő plázakislány alaposan elbánt velem. A rohadék. Ha már szőnyeg, akkor még a földön heverve intek oda, arra a szőnyegre, amin kifelé tipeg, és magam felé rántom. Csak nem számít egy magamfajta alkesztől ilyenre. Ha hátrazuhanna, én azért nem vagyok annyira pofátlan, hogy hagyjam taknyolni, féltérdre emelkedve elkapom, ha tudom. – A vásárlás ráér. Nem mész sehova. Tartozol egy itallal.


janette & dylan

just for your



[You must be registered and logged in to see this image.]
You're my life you're my inspiration
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-11-10, 17:04







Dylan &Janette



Nos igen. A legtöbben bénák. Ami a magam kárörvendő módján elég szórakoztató. Tényleg kár, hogy nem készültem pop-cornnal.
A tekintetemet akkor fordítom el az épp bénázó hollós srácról, amikor meghallom azt a szót, meg a puffanást.
Rosszindulatú mosolyra húzódik a szám. Nem tudom, hogy mi miatt van ilyen állapotban a srác. Őszintén? Nem is érdekel. Teszek a nyomorára. Azért kár. Ezzel eldőlt, hogy kit nem választok. Szó szerint. Nem pazarolom a drága időm lecsúszott alkoholista senkikre.
Csini fehér rucimban, és fehér magassarkú cipőbe lépek a vörös földön fetrengő kupac mellé.
- Valóban bénácskák. De a legnagyobb lúzer az aki le se jut a pályáig, mert egy közönséges vörös anyagdarab is legyőzi. - közlöm lekezelően, és meglehetősen gúnyosan. Tőlem aztán várhatja, hogy kezet nyújtsak felé, és felsegítsem. Vagy együtt érző legyek. Ez szánalmas.
Ugyanakkor a férfiak hiúak. Sértsd csak meg a büszkeségük, és még a lehetetlent is megteszik érted. Ámbár ez esetben úgy fest ezzel is kár foglalkozni. Az alkoholmámora úgyis erősebb lesz a bizonyítási vágyánál. Kár. Vagyis nem. Van még auror jelölt a parancsnokságon. Akár minden ujjamra jut egy, ha azt akarom.
- Azt hiszem felül kell bíráljam a forrásaim hitelességét. Kár, most kereshetek új aurorjelöltet, a megbízásomra, talán az a griffes ficsúr is megteszi majd. - vetek egy utolsó megvető pillantást Dylan felé, és ütemes kopogással indulok meg, hogy elhagyjam a helyet. De aztán eszembe jut még valami, és egy gonosz mosollyal még visszafordulok.
Intek egyet a pálcámmal vörös szőnyeg felé, amiből részegünk épp megszabadulna, mire az anyag megelevenedik és elkapja Dylan bokáit, és fejjel lefelé kezdi el rázni a srácot, mint valami rongybabát. Vajon meddig bírja, míg elrókázza magát? És ha ez önmagában nem lenne elég, a szőnyeg még a ruháitól is igyekszik megfosztani a szerencsétlen áldozatát. Ha eddig nem is vettek volna észre minket, most már minden szem Dylan szőnyegprodukciójára figyel. Szívesen kivárnám a műsor végét, de hát...
- Jó mulatást a Szőnyeg Szörnyhöz! De ha megbocsájtasz, már vár rám a bácsikám, és a sleppemmel még vásárolgatnom is kell.- nem titok, hogy azt képzelem magamról, hogy bármit megengedhetek magamnak az Aurorparancsnokságon a családi kapcsolataimra hivatkozva. Így elégedetten vigyorogva igyekszem eltipegni a tett színhelyéről...


♫ Zene ♫ Ruci
Vissza az elejére Go down
Dylan Browning
Reveal your secrets
Dylan Browning
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-11-09, 17:19


[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Az emelvényen én is megjelenek a zöld vagy éppen barna hajú lány mögött dülöngélve, még az egyik keretként felhúzott függönyt is majdnem sikerül lerántanom. A kezemben whiskey-s üveg van, és senki nem tudná megmondani, hogy részeg vagyok, vagy másnapos, olyannyira összefolyik még nekem is. A napszakok is mintha egy kaszinóban lennék, semmi időérzékem nincsen, néha ha már nagyon korog a gyomrom, és elnyomja a horkolásomat, akkor kénytelen vagyok enni valamit. Nem egyszer manóknak kellett az asztalokat visszajavítani, mert önkívületi állapotban törtem amit csak sikerült. Hát így jár az ember, ha három éven keresztül rémlátomások gyötrik. Huszonegy voltam, diploma előtt álló fiatal auror, aki megannyi nehéz ügyet megoldott. Volt az a lány, Alysha, akinek már az arcát is alig tudom felidézni. Valakit meggyilkoltak, de hogy kit, az már nem rémlik. Jött a bátyja, számonkért, de vajon a lány miatt? Eltűnt volna? Azóta gyötörnek a rémálmok, de ébren is megannyi szörnyűséget látok, úgyhogy inkább iszom, hátha mindent elfelejtek. A mai alkalom is kiváló arra, hogy tönkretegyem magamat. Egykori fényem megkopott, jóképű fizimiskám is már csupán életettelenül csillogó szemeim ragyogásából emlékeztet arra, hogy voltam valaki. Sármos borostám immár szúrós szögszerű szakáll, dől belőlem az ital szag, és talán csak azért nem rúgnak ki az iskolából, mert még mindig remélik, hogy visszatérhetek. Lekicsinylő mordulással húzom meg az italosüveget, és csak kortyolom, pedig már rég nem vagyok szomjas.
- Bénák… - Vetem oda, hiszen még én is látom, hogy ennél sokkal ügyesebben is lehetne végigvinni az adadálypályát. Talán még én is tudnám, pedig lassan másfél éve pálcát sem fogtam a kezembe. Csak azért nem eresztettem sörhasat, mert valamikor kivételesen edzett voltam, és a testem is kétségbeesetten kapaszkodik ebbe a ténybe, de közben zabálja a tartalékait. És ekkor tényleg elvesztem az egyensúlyomat, és lerántom a vörös szőnyeget, de tekintve, hogy mindenki a gyakorlatozásra figyel, nem tűnhet fel senkinek, talán csak az emelvény elején álló lány hallhatja a puffanás, ahogyan hanyatt esek.


janette & dylan

just for your



[You must be registered and logged in to see this image.]
You're my life you're my inspiration
Vissza az elejére Go down
Janette Troops
Reveal your secrets
Janette Troops
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2019-11-06, 15:58







Dylan &Janette



A család az egy nagyon fontos dolog. Az én családom híres auror család. Persze ez önmagában nem magyarázná meg a jelenlétem egy felsőbb éves egyetemista auror gyakorlaton. Főként hogy méregkeverő szakra járok. Igaz, most hogy nagyjából behoztam az elvesztegetett éveket, mind tanulás, mind társadalmi érintkezési vonalon, azért felvettem egy-két szabadon választható auror tantárgyat kiegészítendő a saját szakom kínálta tananyagot. No és persze nem titkolt szándékom mindenki előtt, hogy az auror parancsnokságon kapjak munkát az egyetem után, mint bizonyíték elemző, helyszínelő szakértő. És persze ezzel a magyarázattal sikerült megnyugtatnom a családom, főként a nagybátyám, a pályaelhagyás tekintetében.
De térjünk is vissza rám, és eredeti céljaimra. Voltaképpen az apám miatt vagyok itt. Pontosabban, hogy eltökéltem, megtalálom őt, és kiderítem az igazságot. Csakhogy ez koránt sem a legegyszerűbb dolog a világon. Bár apám otthoni dolgozószobájának átkutatásakor találtunk Jake-kel egy-két halvány nyomot, még fogalmunk sincs hova vezethetnek. Leginkább zsákutcákba jutottunk csak. Kérhetnék segítséget a nagybátyámtól is, vagy Shanna apjától is akár személyesen, mégsem mennék el eddig. A kapcsolatok hasznosak, csak nem ebben az esetben. Diszkréten járnék el amennyire ez csak lehetséges. Nem hiányzik, hogy a bácsikám vagy maga Shawn Griffin tartson kiselőadást arról, hogy nem vagyok auror, és ez veszélyes lehet, és különben sem tudom mibe ártom bele magam stb... és nekik meg nincs idejük egy évekkel ezelőtt eltűnt személlyel foglalkozni, van elég bajuk a jelenben is. Látom én is, hogy a képzett aurorok, főként a rokonaim mennyire leterheltek. Vagy úgy is mondhatnám, hogy túlterheltek.
Viszont ha nyomozásba fogok, úgy ténylegesen, akkor (bár Jake valószínű itt mondaná, hogy megint meggondolatlan ostobaságra készülök) azt nem tehetem egyedül. A saját tudás és tapasztalatbeli hiányosságaim miatt sem. Kell valaki aki a segítségemre lehet azokban az esetlegesen veszélyes meggondolatlan helyzetekben, amikbe mindig keveredem. És el is érkeztünk jövetelem okához.
Már egy ideje minden felsőbb éves auror szakosról igyekeztem mindenféle információt megtudni. El kell döntenem, hogy melyikük legyen a szerencsés szerencsétlen, akit meg fogok környékezni. Az előzetes érdeklődéseim alapján mostanra mindössze három alkalmas célpontom maradt. Egy griffendéles srác és egy szintén griffes csaj, és egy mardekáros srác. Mondhatnám, hogy utóbbi felé húz a szívem, csak mert háztárs, de igazából nem. Sosem váltottam vele több szót néhány udvarias köszönésnél. Ezen kívül a legalkalmasabbat keresem, nem a legkézenfekvőbbet. A terv roppant egyszerű. Végig nézem a mai gyakorlatukat a gyakorlópályán, és amelyik a legjobban teljesít azt környékezem meg. Minő mázli, hogy mind itt vannak eme szép délutáni egyetemi foglalkozáson.
Viszonylag hátul egy emelvényen helyet foglalok, ahonnan mindent szépen végignézhetek. Többek közt az érkező három kiszemeltet. Előbb csak végig mérem hármukat egyesével a tekintetemmel, majd végtelenül unott arckifejezéssel hallgatom a gyakorlati kiképzőjük instrukcióit a pályával és a mai feladattal kapcsolatban. Olyannyira hogy a hajam is az unalmas barna színt ölti fel a szükségtelenül hosszas monológ alatt.
És végre megkezdődik az izgis rész. Csak sajnos nem a kiszemeltek kezdik a sort. Így a bénácskábbakat is végig kell nézem. Báár némelyik zakózása elég mulatságos, és ez cseppet sem együttérző módon ül ki az arcomra. Hoznom kellett volna pop-cornt...


♫ Zene ♫
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty2016-10-02, 16:29



Gyakorlópálya

A halálfaló bábuktól kezdve a különféle akadályokig minden megtalálható itt, amire egy éles bevetés során szükség lehet. Terepgyakorlati eszközök, varázslatszimulációk, mindennek az a célja, hogy a kiképzések során kiderüljön, ki az aki igazán aurornak való. Nem különben fontos persze, hogy a már képzett nyomozók karbantartsák magukat.


[You must be registered and logged in to see this image.]




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlópálya   Gyakorlópálya - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gyakorlópálya repkedéshez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Auror parancsnokság-
Ugrás: