ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Alison Fawley
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Sheree Parks
Chelsea Temple I_vote_lcapChelsea Temple I_voting_barChelsea Temple I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chelsea Temple

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Chelsea Temple
Reveal your secrets
Chelsea Temple
Griffendél

TémanyitásTárgy: Chelsea Temple   Chelsea Temple Empty2016-09-26, 21:57




Chelsea Temple

   [You must be registered and logged in to see this image.]
   "Chandelier"
   

   Főkarakter: Titkos
   Teljes név: Chelsea Avery Temple
   Születési hely és dátum: 1980.04.24. Los Angeles, California, USA
   Csoport: Griffendél
   Patrónus: Házimacska
   Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. Bestiamester
   Képesség: Hosszú élet
   Mágikus adottság: Légmágus
   Kiemelkedő tudás: Bűbájtan - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Kiemelkedő
   Kihez tartozol?: Keresett (Flinn)

   
Jellemed kifejtése

Az egykori világszépe csoda, aki imádta az életet, teljesen elveszett, nincsen már, aki utat mutasson nekem. Féltelenül élem az életemet, nincsenek számomra korlátok, megyek előre, fejjel a falnak. El akarok szakadni a külvilágtól, ezért tömöm magamat drogokkal, halucinogén anyagokkal, csoda, hogy még nem csaptak ki az iskolából. Nem tudom, hogy hányan használták ki a helyzetet, hiszen gyakorta elájulok, ilyenkor teljesen másokra vagyok utalva, bánthatnak, bármit megtehetnek velem. Alapjáraton be vagyok állva, nem hagyom, hogy a depresszió eluralkodjon rajtam, úgy teszek, mintha a világon a legtermészetesebb dolog lenne, hogy egy nagy gyerek vagyok, akinek nincsenek kötelezettségei.

   
Megjelenés

Egykori hamvas szépségem az elmúlt hónapokban komoly fakulásba zuhant, szép szőke tincseim végei töredezettek attól, hogy kevésbé ápolom őket. Lefogytam csuklóm olyan vékonyka, hogy még egy gyermek is könnyedén átfogja őket. Pupilláim állandóan tágak, mint a csodálkozó macskáé, ez a drogok átka, sosem vagyok önmagam, álomvilágban botorkálok. Csak annak köszönhetem még mindig csodás külsőmet, hogy a házimanóm, akit a roxfortba is magammal hoztam, még mindig ügyesen kezeli a ruháimat, és nem hagyja, hogy rongyokban járjak, néha még a hajamat is megfésüli, ám már alig hagyom, hogy hozzám érjen. Álmatag módon botorkálok, elhaló motyogásomat kevesen értik már meg, a tanárok sem értik, hogy mi van velem.

   
Életed fontosabb állomásai

Mit teszel, ha az egész életed romba dől? Minden, amit igaznak hittél, semmivél válik hirtelen, egy csapás alatt.. Amióta csak élek, dúsgazdag varázslócsalád egyetlen örököse vagyok, akik misztikus állatok befogásával alapozták meg a hírnevüket, méghozzá olyan szintre fejlesztve a kapcsolatrendszerüket, hogy nekem sose kelljen dolgozni. Mondhatnám, hogy elkényeztettek, és igazam is van. Fejest ugrottam hát a bulik világába, a társaság középpontjába már kiskoromba bekerültem, mint gyönyörű, gondtalan lány, hogy aztán amikor beiratkozzak a Roxfortba, ott is mindenem meglegyen. Hírnév, ragyogás, hódolók. Miután egyértelmű volt, hogy nekem kell majd átvennem a jól menő vállalkozást, amióta csak járni tudok bestiákkal foglalkozom, ám nekem már nem kell fizikálisan is kapcsolatba kerülni velük, ott a számos alkalmazott, aki megteszi, a szüleim mindössze azt várták el, hogy kijárjam a Roxfortot, hogy legalább az alap műveltségem meg legyen hozzá. A jó jegyeim mindig abból fakadtak, hogy szépen néztem a tanáraimra, akik néhány kivételtől eltekintve a gyönyörű királylányt látták bennem, akinek adva van már az életpályája, és kár lenne keresztbetenni nekem. Ráadásul a szüleim mindig hatalmas adományokkal támogatták a Roxfortot, ez is közrejátszott, hogy nem volt gond, ha lógtak az órákról, végülis én voltam a Temple vagyon egyetlen örököse. Az egyetemi részleg is csak azért érdekelt, mert addig sem kellett a szüleim mellé beállni dolgozni, hiszen úgy voltam vele, hogy még fiatal vagyok, hogy ekkora felelősséget vegyek a nyakamba, az egyetemen viszont továbbra is a barátaimmal tudok lenni, bulizni. Magától értetődő módon a bestiamester szakot választottam, de az is közrejátszott, hogy ott volt az a nagyon helyes fiatal ír tanár, akibe a fél iskola szerelmes. A szüleim pár hónapja haltak meg. Teljesen összeomlottam, és még annyira sem érdekelt a tanulás, mint korábban. Rossz társaságba keveredtem, különböző ajzószerek, s az alkohol rabja lettem, mindenki úgy használ ki, ahogy akar, hiszen nem érzem magam sem felnőttnek, sem józannak. Nem tudok felelősséget vállalni a tetteimért, úgy teszek, mintha minden napom az utolsó lenne.. Ha így folytatom, egyszer még akár igazam is lehet..
   




[You must be registered and logged in to see this image.]
   
I can live with or without you.
Vissza az elejére Go down
Silent Zodiac
Reveal your secrets
Silent Zodiac
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Chelsea Temple   Chelsea Temple Empty2016-10-09, 13:42



Elfogadva!


Hali fali ^^

Szóval, bocsánat amiért ennyit kellett várnod, de most este haza  kerlek De akkor gyorsan el is fogadlak, mert nem volt sehol sem hiba az ET-ben, bár azt hiszem ez nem meglepőd Very Happy Köszönöm amiért nem hagyod, hogy Flinn elvesszen, bár továbbra is szívesen játszok vele annak ellenére, hogy elment a hirdetője, de mégiscsak jobb, ha marad az eredeti történet, miszerint beleszeret egy diákjába. Egyszóval ezer hálám ezért  nyuszi Másodszor, fú, hát nem lesz egyszerű esett ezzel a drogfüggőséggel, de remélem elég jó hatással lesz rá a helyes tanár bácsi, hogy leszokjon Smile Összességében nagyon szuper lett, nekem tetszett a sztorija, alig várom a játékainkat, mert tuti jók lesznek joooeg
Foglalózni ne felejts el, aztán már mehetsz is játszani  lufi





[You must be registered and logged in to see this image.]
C'est difficile de la comprendre. Maisbencore plus de la connaître.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Julian & Chelsea
» Flinn & Chelsea - Egy bűnös viszony kezdete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: