Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Axel & Cody
  Today at 14:26
Cody Armstrong

ϟ Jane&Bastien
  Yesterday at 20:23
Jane Willow West

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Quinn A. Perold

Ivarn-vo Inor

Megan Smith

Corvus Flint

Jade Wilson

Rose-Neira Brooks

Viviana Rennes

Statisztika

Összesen 623 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Yedda Andrews

Jelenleg összesen 36558 hozzászólás olvasható. in 3349 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Julian & Chelsea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Chelsea Temple
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 11

TémanyitásTárgy: Re: Julian & Chelsea 2017-01-24, 06:09

Julian& Chelsea
Abbandoned

[You must be registered and logged in to see this image.]

A falat támasztom, tulajdonképpen nem is tudom, hogy hol vagyok. Elindultam a lépcsők egyikén, amiről azt hittem, hogy felfelé vezet a griffendél tornyok irányában, de olyan furcsán imbolygott, és most ezek a lehúzott rácsok, egyáltalán nem is ismerős. A szám elé kapom a kezemet, ahogyan nevetgélek, és lepisszegem magamat. Ha bármelyik tanár megtalálna itt, hogy bűzlök az italtól, egyértelműen repülnék a Roxfortból.
Amióta egyetemista vagyok, nem számoltatnak el, hogy miért nem vagyok a hálókörletemben, de még mindig szigorúan tilos ennyire beállni.  Éppen ezért a lehető legrosszabbkor lettem egyetemista. Ha ott lenne nekem McGalagony, akkor szigorúan rám pirítana, ha csak a klubhelységben látna, nem hogy a folyosókon, vagy éppen a mardekáros tükre előtt. Végül mégiscsak sikerül felemelnem a fejemet, és ásítozva nézek körbe, tisztára szétfolyik a külvilág. Felemelem a kezemet, hogy nyújtózzak egyet, mivel teljesen kezdek elgémberedni, ki tudja, hogy mióta állok itt, lehet, hogy az utolsó néhány métert már kúsztam is. Automatikusan intek a nemlétező pincérnek, hogy kérek még egy kört, lehetőség szerint egy dupla tequliát. Túl sokáig iszogattam ma a három seprűben, és megelégelték, mert ezzel a stílussal kezdtem már vérlázítóan rámozdulni a vendégekre, és hát lássuk be a fogadó nem éppen olyan hely, amely megtűri ezt. Tovább kéne innom amolyan kutyaharapást szőrivel elv alapján, de a gyomrom már annyira kavarog, éhgyomorra sikerült ezt jól bekapni. El kéne indulnom felfelé, vagy legalább valakitől segítséget kérni, de hol a Kövér Dáma? Mi ez a tükör? Félő, hogy ha megindulok, akkor a rókabőrt is eldobom.
A hajamhoz érek, az alja valamitől ragad, fogalmam sincsen, mi lehet az, de nem is érdekel nagyon. A szemem sarkából észreveszem, hogy valaki közelít a folyosón, de akárhogy erőltetem a szememet, nagyon nem veszem ki, hogy ki lehet az..

[You must be registered and logged in to see this link.] ▲  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

I can live with or without you.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Chelsea Temple
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 11

TémanyitásTárgy: Julian & Chelsea 2017-01-24, 06:09

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

I can live with or without you.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Julian & Chelsea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Julian