ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 19:41-kor
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Lélekölő-hegység - Page 3 I_vote_lcapLélekölő-hegység - Page 3 I_voting_barLélekölő-hegység - Page 3 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70713 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lélekölő-hegység

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-08-30, 12:26


First topic message reminder :


Lélekölő-hegység

A Lélekölő-hegység Roxmorts közelében helyezkedik el, szinte körülöleli a várost. A Hegység öt csúcsán 5 kőgólem vigyázza a szurdokok és folyóvölgyek békéjét. Éles sziklái, évszázados tölgyei és bükkjei, rohanó folyói, amelyek a Kékfátyol-vízesésben érik el útjuk végét, szinte lehetetlenné teszik az átjutást a Hegységen. Halandó ember soha nem téved erre, de ha véletlenül még is venné valaki magának a bátorságot, hogy neki induljon a Hegységnek, azt a bérceken fészkelő Magyar Mennydörgő Sárkánypár üvöltése biztosan visszafordítaná...
A bércek szinte minden évszakban és napszakban felhőkbe vesznek és komor hangulatot árasztanak a szemlélődő vándor felé...
Gyalogszerrel nem is juthatsz itt át, kár is lenne próbálkoznod, túl nagy és túl veszélyes. Ha a sárkányokat netán el is kerülöd, még akkor is előtted van maga a hegység és a többi vad, akik az ismeretlen területeken rejtőznek. A mulgik pedig meg sem próbálkoznak erre járni. Aki meg is mássza a hegyet kívülről nem lát mást szurdokban, mint a hatalmas mocsarat, a sziget maga az avatatlan szemek számára láthatatlan.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Taleisha MacFusty
Reveal your secrets
Taleisha MacFusty
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2020-04-27, 21:41



[You must be registered and logged in to see this image.]

Chris & Tasha

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nyugodt az erdő, kellemes délutáni sétának is beillik a kaptatásunk. Már-már túl nyugodt az erdő rémhíre ellenére. Lehet, hogy ismételten a mágusok könnyen túlpörgő fantáziájával van dolgunk? Persze persze lankadatlan éberséggel és nem lezserül ballagtam, de jó volt, hogy nem vittük túlzásba az óvatosságot és az egyhangúság megtörését segítette a beszélgetésünk.
- Erre bezzeg nem tér ki a mugliismeret óra, csak a kosárlabdára, kézilabda és láblabdára – morgolódtam. Mugliismeretben sem voltam top diák, a dolgot pedig nem könnyítette, hogy az előítéleteim is dolgoztak bennem. Plusz a tanárral kapcsolatban volt gyanúm, hogy nem nagyon tért ki a mugli társadalom negatívabb oldalára, de azért megengedőbb vagyok vele így utólag – van bőven elég negatív érzés a varázslók között.
– A granianok megsértődnének, lehetnek a bíróé – vigyorogtam – a hippogriff szerintem nem a többi lóra menne rá, hanem a kvaffra. Szerintem nemcsak félig lovak és félig sasok, hanem harmadrészt macskák. Úgyhogy megúsznánk a ketrecharcot szerencsére.– a lovak természetes versenyszellemével kellene csak megküzdeni, ami könnyedén beüt és sok sikert a tapasztalatlan lovasnak, hogy megállítsa a távfutásukat. Az unokatestvérem is elkövette suhancként azt a hibát, hogy miután lepottyant a lováról futva próbálta utolérni. A ló remekül szórakozott kergetőzés közben, de nem annyira, mint a közelben járőröző seprűcsapat – és utána természetesen mindenki más.
- Igazad lehet – értettem egyet vele a tanárt illetően. Legalábbis mindenképp megnyugtatóbb gondolat, mint azt, hogy annyira idegesítsük, hogy ki akarjon cseszni velünk. - volt már kalandod sárkányokkal? Annak ellenére, hogy a rezervátumuk közepén élek, nem volt nekem velük túl sok közeli élményem, szigorúak a szabályok. Amerikában is a rezervátumok hívei, vagy másképp állnak hozzá a dologhoz? – kérdeztem.
Értékeltem Chris lovagias úttörését, az ösvény elég szűk volt ahhoz, hogy a gallyak beleakadjanak a hajamba, ami megkeserítené az utat. Hiába a szoros hajgumi, repülés közben megszökött jó pár tincs. Kis idő után újra ránéztem a térképre, hogy ellenőrizzem az útirányunkat. Még jó két óra kaptatás várt ránk, ugyan a repülés túlságosan kockázatos lenne, de megmondom őszintén megszoktam, hogy viszonylag azonnal megtörténjenek a dolgok körülöttem, ami nem segít abban, hogy jól bírjam a türelmem. Viszont éppen egy magaslaton vágtunk át, amiről könnyen beláttuk a környékünket. A térképet összevetettem a látképpel és ki is szúrtam a célpontunkat.
- Nézd, látod ott azt a kis dombon kiemelkedő sziklát? Ha odahoppanálnánk lerövidíthetnénk az utat és csak negyed órára lennénk a tótól. Sőt lehet, hogy látnánk is onnan. Persze ha kedvedre van a túra, folytathatjuk, de ha a tónál nem valami nyomot, vagy akár járunk szerencsével, akkor még ki tudja mennyi mászkálás várna ránk. –

[You must be registered and logged in to see this link.]

[/b][/color][/i]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2020-04-24, 17:14



[You must be registered and logged in to see this image.]

Chris & Tasha

[You must be registered and logged in to see this image.]


Azért már a Bestiamester szakon illik jól bánni az állatokkal, bár tény, hogy vannak olyanok is, akik nem ilyen bennsőségesek, hanem mondjuk a kemény nevelések híve, a jutalmazás helyett. Minden állatnak megvan a saját alapjelleme, de igen kevés olyan van, ami tényleg nem ért a szelíd megmozdulásokból és oda kell csapni.
Megindulunk egészen nyugiban, bár a szemeimet nagyon is nyitva tartom, mondjuk nem számítok arra, hogy csak úgy belesétáljunk a sárkányokba az erdőben, mert olyan könnyedén megbújnak előttünk. Igaz, hogy sötét színűk van, de azért nem éppen aprók, hogy az erdőben sunyítsanak, ráadásul nincsen természetes ellenségük ezekben a hegyekben, legjobb tudomásom szerint, tehát valószínűleg szabadon szállnak az égen, nem a földön mászkálnak. Szóval amikor esetleg ritkábban takarnak minket a fák, akkor nézek az égre, hátha átsuhany mellettünk a halálos páros.
- Én is csak annyit tudok, hogy lovon ügetnek egy hosszú bottal labdát ütögetve a földön, de a szabályairól fogalmam sincs. - vallom be, egy kis vigyorral az arcomon. Igazából azt se tudom, hogy kapuba lőnek-e, mint a fociban, de tekintve, hogy a kviddicsben mi meg ütővel pofozzuk a labdákat, azért hasonlítani hasonlít mindenképpen. - Minden fajnak meglehetne a helye, thestrál a fogóé, abraxon a terelőé, a hippogriff a hajtóé, aethonan az őrzőé, hmm… kihagytam valamit? - gondolkozom el szórakozottan, nem kicsit elkalandozva a küldetésünktől. - Mondjuk ha az állatok úgy felgőzölnék magukat, hogy a hipogriffek karmolásszanak, akkor nem annyira jó ötlet, nem akarom, hogy ártsanak egymásnak szegények, csak egy hülye sport miatt. Az illegális ketrecklubboktól is kiver a víz. - jegyzem meg, mint őspacifista, mondjuk a VMS-en olyan helyzetekbe kényszerítettek, hogy esélyem se volt balhézás és agresszió nélkül megoldani a dolgokat, de az olyan, mintha egy másik élet lett volna. Persze képtelenség csak úgy sutbavágni az egészet, hiszen ott ismertem meg Titát és Cody-t is, Sidney-t és a többieket, és soha nem fogom elfelejteni. De nem voltam önmagam…
- Szerintem kimondottan bír minket. A többi halál unalmas, azt meg tudja, hogy nálunk alkalmasabbat nehezen talál a sárkányok lekövetésére. Akármi is a baj, akármiért is hallgattak el, mi megoldjuk, nem?   - kérdezem nagyon is pozitívan és lelkesen, főleg, mert Carly-val tényleg egészen jóban vagyunk, amúgy se egy rosszindulatú tanár, de ha az lenne se piszkálna meg engem, igen is bejött neki az a kis esős nap a Tiltott Rengetegben, amikor megismerkedtem vele és Bambival. Már nem úgy, mert nem hajtottam rá, hiába fiatal és csini, de úgy koppannék, mint kutyák a túl tiszta üvegajtón. Nehéz haladni, mert állandóan pofáncsapnak az ágak, de azért töröm az utat Tasha előtt, néha hátrapillantva rá és egyeztetve, hogy jó irányba tartunk-e. Az erdő egyértelműen él körülöttünk, hallani az állatok neszét, a madarak csicsergését, néha látni is, ahogy felröppennek, mert túlságosan a közelükbe értünk és nem sikerül befogni azt a nagy, sztorizós számat.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Taleisha MacFusty
Reveal your secrets
Taleisha MacFusty
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2020-04-22, 19:27



[You must be registered and logged in to see this image.]

Chris & Tasha

[You must be registered and logged in to see this image.]


Megkönnyebbültem mikor Chris megerősítette a helyzetünket, mivel ez azt jelentette, hogy sikerült megőriznem a tájékozódási képességemet a magasban. A Lélekölő-hegység térkép nem volt túl részletes, voltak rajta fehér foltok, láthatóan nem népszerű célpontja a felfedezőknek. Ha éppen arra visz az útunk akkor kiegészíthetjük, hacsak nem éppen az életünkért fogunk rohanni a másik irányba. Szerencsére az út a tóig elég részletesen jelölve van, így egyelőre nem lesz gondunk a felfedezetlen részekkel – amik lehet okkal felfedezetlenek.
Megvártam, míg érzelmes búcsút vesz a thesztráltól, ami rendkívül komikusan nézett ki kívülállóként, ahogy belebólogatott a levegőbe. Az mindig jó benyomást tesz bennem, ha valaki tisztelettel bánik a bestiákkal, az órákon is észrevettem, hogy Chris jó érzékkel bánik velük.
- Egyetértek, akkor hát akkor gyalogtúrára fel – raktam zsebembe a térképet és igazítottam meg a hátizsákomat indulásra készen. Nem tudom, hogy mibe reménykedjek, abban hogy nem találkozunk más lénnyel útunk során, vagy abban hogy igen. Előbbi számos kalandot, de veszélyt rejthet, utóbbi pedig azt, hogy a mennydörgők elég közel vannak, mivel a többi vadállat és bestia is hajlamos kerülni a bestia-tápláléklánc csúcsán álló sárkányt.
- A mugli sportokat így a lovaspólót nem ismerem, de az ötlet király, én is benne lennék. Kérdéses, hogy melyik állat lenne a legalkalmasabb. Azok, akik látják a thesztrált előnyben lennének, a hippogriffek pedig gyorsan beszállnának a játékba a karmaikkal. Az abraxon kicsit nagy lenne, de talán az aethonan szárnyas lovakkal már jó meccsek lennének.– elmélkedtem kicsit a lehetőségeinkről. Nagyon megtetszett az ötlet és nagyon kíváncsi lettem volna arra, hogy McGalagony milyen arcot vágna, ha meglátja a légi lovas csatát. Biztos vagyok benne, hogy pont elég bestiaszerető őrült van Roxfortban, hogy megpróbálja feléleszteni ezt a számomra csak a Lord Stoddard Withers csokoládébéka kártyából ismerős sportágat.
Én is halkítottam hangomon, ahogy beléptünk az erdőbe, nem lenne jó gongkongással jelezni, hogy itt vagyunk. Keskeny ösvényen haladtunk libasorban, látszott, hogy nem emberek, hanem állatok taposták. Az utat keresztbelógó gallyak és az erdő vad állapota nehezítette. Hol van az a rendezettség, amit a Hagrid majd Matlock ért el a Tiltott Rengetegben. Az ehhez képest egy jól ápolt barokk kert.
A beszélgetés folytatását nem éreztem kockázatosnak, így fojtott hangon, fülemet azért hegyezve rákérdeztem: - Magunkra haragítottuk valamivel Murphy profot? Nem mintha panaszkodnék, de érzek aránytalanságot feladatok között: a mi kalandunk vagy a lough dergi folyami trollklánnal való tárgyalás nem hasonlítható annyira össze és a loch nessi kelpi felügyeletével vagy a Mágiaügyi Minisztérium – reflexszerű fintor - bestiatagozatának meglátogatásával. Persze utóbbi a legveszélyesebb. -

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2020-04-20, 22:07



[You must be registered and logged in to see this image.]

Chris & Tasha

[You must be registered and logged in to see this image.]


A szürreális lehetne a második nevem, ugyanis attól függetlenül, hogy nem sikított, és nem is jelentette be leszállás után, hogy “veszélyben a kárpit”, nagyon élvezem, ahogy a csaj kapaszkodik az életéért. Ez a kirándulás egy láthatatlan hátassal már az első percétől csupa izgalom, pontosan ahogy szeretem. Nem mondom, hogy egy időre nem volt elég a kalandokból és a veszélyekből, azok után, ami két éve nyáron történt, ráadásul utána jött Cody halála… de most azt hiszem kezdek visszatalálni a régi énemhez. Ami azt diktálja, hogy ha törik, ha szakad, sárkánylovassá fogok válni idővel, ahogy a régi mesékben, és tapasztalt bestiamesterré, aki féken tartja az varázslényeket, ha azok betörnek emberlakta területre. Mindig is szőke herceggé akartam válni, bár ahelyett, hogy leölném a sárkányt, meglovagolnám, de a lényeg ugyanaz: megmenteni a bajbajutottakat.
Mellé állok, mikor előveszi a térképet és bámulgatom kicsit, szerencsére attól még, hogy kicsit nehezemre áll a felkészülés, a tantárgyakból nem bukdácsolok, így egy térkép az orrom előtt teljesen értelmezhető nekem is.
- Igen, itt, tutira. - bólintok neki egyetértően, miközben Bambi látatlanba bebújik a hónom alá, amitől akaratlanul is kicsit felnevetek, mert csikiz. Figyelemre vágyik, és talán egy kis jutalomra is, hogy elhozott minket. - Ha visszaértünk olyan nagy steak-et kapsz, hogy még egy tősgyökeres amerikai is elszégyellné magát. Mondjuk én. - suttogom az állatnak, mintha tényleg valóban párbeszéd folyna közöttünk, aztán újra Tashára fókuszálok.
- Lábon mindenképpen, az erdőben észrevétlenebbül tudunk majd haladni. Meg hát Bambinak is pihennie kell, nem igazán hordozott még két utast. - jegyzem meg, hiszen lehet, hogy még a Roxfort kastélya ott van a horizonton, de azért elég távol, és ha nem is vagyunk éppen túlsúlyosak, a két utas az két utas, a táv pedig hosszú egy olyan csikónak, mint Bambi. Kicsit vállat vonok a második kérdésre, elbúcsúzom a thestráltól vakon, a kezeimmel tapogatózva, egészen bennsőségesen összeérintve a homlokunkat - kicsit se feszélyez a helyes foga, vagy az, hogy teljesen más tapintása van a kobakjának, mint mondjuk egy Abraxannak.
Aztán megindulunk, én pedig válaszolok a kérdésre. - Nincsen különösebb bajom a seprűkkel, csak nagyobb biztonságban érzem magam lóháton, mint egy tárgyon lovagolva. Persze arra nem vetemednék, hogy egy kviddicsmeccsen is Bambin jelenjek meg, bár egy baráti meccsen kipróbálnám, hogy mindenki lóháton van, az fix. Mint a lovaspóló, vagy mi, a mugliknál.   - magyarázom, de persze ahogy megindulunk az ismeretlen erdőkben visszább fogom a hangerőt, hiszen a Tiltott Rengeteg a magunkfajtának már játszótér, de a Lélekölő-hegység... Na, ide tényleg nem tette még be a lábát diák és talán még felnőtt varázsló se nagyon.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Taleisha MacFusty
Reveal your secrets
Taleisha MacFusty
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2020-04-19, 16:33



[You must be registered and logged in to see this image.]

Chris & Tasha

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ez határozottan az életem legszürreálisabb napja. Szorosan fogtam útközben Chris derekát és nagyon büszke voltam az önuralmamra, hogy nem süketítem meg sikításommal. Átkoztam magam, hogy beleegyeztem az őrült ötletébe. Mi a baj a jó öreg seprűvel vagy hippogriffel? Ki tartja jó ötletnek azt, hogy a levegőben lebegjen, érezze, hogy egy láthatatlan de fájdalmasan csontos erő fenntartja és húzza előre, de ha lenéz a lába között akkor csak végtelen mélységet lát? Támogatom a szerencsétlen thesztrálokat övező sztereotípiák elleni küzdelmet, de a meglovaglásukat meghagynám annak, aki már látott halált.
Valahogy sikerült már az odaúton nem meghalni, de ez még bekövetkezhet. Eleve adott két forrófejű griffendéles és két forró leheletű sárkány. Mi a varázsló pattogó fazeka járt a tanár fejében, amikor ezt jó ötletnek tartotta, az meghaladja a racionális agyféltekém elképzeléseit (miközben a kevésbé racionális ujjong az izgalomtól). Megkeresni az még oké, a segítést is meg lehet oldani kreatívan, de hogy állít meg két ember két kifejlett sárkányt, ha azok gondot akarnak okozni?
Viszont őszintén, ez mikor állított meg?
- Térképet igen, de sajnos fényképezőgépet nem. – válaszoltam kérdésére, miközben a biztos talajt érezve a lábam alatt gyönyörködtem az oromról. A könyvtárban is körbe néztem, de végül inkább a családnak küldött mézesfalás csokoládé és húsvéti üdvözlet mellett kértem segítséget és kibúvót. A kért térkép mellett bagolyfordultával húsvéti ajándékként egy megerősített, tértágított és hasznos, például tűzálló bűbájokkal ellátott hátizsákot is kaptam, benne mindennapokban fontos bájitalokkal. Sajnos nem sokáig tudtam titkolni, hogy bájitaltan szerencsétlenség vagyok, így nem kell soha gondolkodniuk ajándékon életem hátralévő részében. Ez az ajándékcsomag épp jól jön most, emellé próbáltam minél több hasznos dolgot beleszórni indulás előtt, de vagyok olyan felkészült, mint szeretnék, vagy a kláncsapatok szoktak lenni.
Előhúztam a táskából a térképet és úgy tartottam, hogy ő is lássa: - Javítsd ki, de szerintem itt vagyunk – mutattam a térképre – Nem teljesen sikerült követnem az útvonalat odafentről. Ha a sárkányok még itt vannak, akkor egy-két naponta biztos megjelennek a tónál, lehet ott kellene kezdeni a nyomok keresését. Ami valamerre arra keletre van. Lábon menjünk vagy thesztrálon? Amúgy csak a feladat szellemében akartál jönni vele, vagy nem szereted a seprűket?– kérdeztem mosolyogva, miközben nagyjából kelet irányába mutattam. A thesztrál gyorsabb lenne, de rossz vége lenne, ha kiszúrnának minket a villámgyors sárkányok.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Christopher Graves
Reveal your secrets
Christopher Graves
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2020-04-18, 00:23


[You must be registered and logged in to see this image.]
Tasha & Chris

Egyetlen kaland többet ér, mint ezer egyforma nap,
amit kényelemben és jólétben töltök.

Nem mondom, hogy amikor Tasha elé álltam az ötlettel, hogy kössünk el egy thestrált és azzal jöjjünk el a Lélekölő-hegységbe, akkor minden fenntartás nélküli fogadtatásra leltem. Valójában csak az a legnagyobb probléma, hogy míg a normális Bestiamester szakosok gyönyörű szárnyas lovakat törtek be gyakorlatként, az én kis Bambim egy húsevő, élőholtszerű, hártyásszárnyú csöppség. De az enyém.
A Lélekölő-hegységbe nem lehet csak úgy besétálni, rohadt nehéz a terep, és lehetünk mi akármilyen jó kondiban, tuti kidöglünk az első hegyvonulat felénél, márpedig sikerült a tavaszi szünet gyakorlatának a legdurvább kártyáját kihúznunk: Napok óta nem mutatkoznak a Magyar Mennydörgők a hegyekben, hangjukat se hallani, vizsgáljuk meg a varázslények életterét és azonosítsuk be, hogy mi történhetett, lehetőségeink szerint segítsünk rajtuk, vagy éppen állítsuk meg őket, ha megindulnak lakott terület felé.
Amerikából érkeztem még csak egy éve, szóval az egész hegységből annyit láttam, amennyit a vonatról lehetett, a terepismeretem egyenlő a nullával, de ez nem állít meg abban, hogy nekivágjunk.
- Hoztál térképet, vagy valamit? Merre kéne tovább mennünk? - kérdezem meg a lányt, miután lemászok a láthatatlan hátasomról egy egészen magas sziklaszirtekkel övezett tisztáson, ahonnan eszméletlen kilátás van az egyik irányban Roxmorts, Roxfort és a tó felé, másik irányba pedig valami mesebeli vízeséses, mocsaras, erdős terület felé. Látszik rajtam, hogy a pálcámon és néhány alapvető dolgon kívül, mint mondjuk egy kötél és egy bicska semmivel se készültem, csak úgy neki esek az egésznek félvállról, de az izgalom ott dübörög a szememben. Illetve egy thestrállal készültem, felajánlottam, hogy felülhet mögém, ha szeretne, ez is valami, nem?
Meggondolatlan bunkónak is nézhetne, de annyit már látott belőlem az órákon, hogy lehet, hogy hamari vagyok, de végtelenül jószívű srác és nem azért nem készültem, hogy neki kelljen a nyakába venni mindent, hanem azért, mert tényleg ennyire meggondolatlan vagyok. Valaki azt mondta sárkány, én pedig azonnal azt mondtam JÖVÖK!!!

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni.
De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2016-01-15, 16:39



JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Talán azt még én magam sem tudom pontosan, hogy mik a hosszú távú terveim, de majd kiderítem őket. Egyelőre addig tekintek előre, hogy mi lesz az iskolával, aztán majd ha elértük már az alap célokat, akkor szépen haladhatunk tovább és gondolkodhatunk a továbbiakon. Talán igaza van abban, hogy úgy se tudnék csak úgy megülni a hátsómon és békeidőben mézsört iszogatni és könyvet olvasni, de sose lehet tudni, hogy mit hoz még a jövő. Könnyen lehet, hogy én is változom és lenyugszom idővel, akkor pedig elég lesz majd nekem az is, amiben részem van és nem akarok majd többet.
- Végül is mindkettő igaz, bár az én árulásomról tudtál, és persze megértem, ha ettől még nem feltétlenül veszed minden lépésemet komolyan, de igaz... nem sok mindent tudok rólad. - pedig őszintén szólva kíváncsi lennék, de biztosan majd annak is eljön az ideje, hogy sor kerüljön rá, hogy még többet meséljen nekem magáról, és hogy kiderüljön a múltja is, meg persze a motivációi, amiért ezt az egészet véghez akarja vinni, hiszen ha nem ő akar az iskola igazgatója lenni, akkor ha jól sejtem nem a hatalom vezérli, ahogyan az utolsó időkben Rasmust. Akkor viszont kérdés, hogy mi az, amiért ezt az egészet csinálja. Világmegváltás, vagy szimplán csak unalom, ami vezérli?
- Gondolkodom rajta. - igen, ennyi belefér, de még most sem tudom elképzelni magamat, mint igazgató és egyébként is, nem tudhatjuk, hogy Dumbledore, ha elmagyarázunk neki mindent nem állna-e mellénk. Persze ő mindent békésen oldana meg, és e miatt talán kisebb az esély rá, hogy erre rábeszélhető, viszont olyan alakokat véd és pátyolgat, akikért a Minisztérium nem különösebben vannak oda, mint pl. maga Perselus, vagy éppen Remus, arról már nem is beszélve, hogy tudja mindenki jól, hogy barátságot ápol még Igor Karkarovval is, akiről szintén közismert tény, hogy ott viseli a karján a Sötét jegyet. Ki tudja, hogy nem állna-e mellénk, ha meggyőznénk róla, hogy változtathatunk a világon és legyőzhetjük a korrupt minisztériumot végre, hogy változást hozzunk a világba.
- Majd még átgondolom mennyire gondollak ezek alapján arrogánsnak. Vagy megtanítod nekem is, hogyan kell így... nem érezni a félelmet. - a végére csak elmosolyodom. Igaza van tudja, hogy milyen vagyok, hogy áruló lettem, sokszorosan is, de ez vajon mennyire számít? Ha ismer, akkor mindent tud rólam, de mindent nem tud rólam és nem lát a fejembe, ahogyan én sem az övébe. A saját érdekeim hajtanak, ő pedig jelenleg ezeknek a kivirágoztatásában segít, épp ezért vagyok mellette, ahogyan ez fordítva is igaz.
- Ahogy te is... James. - ezúttal szándékosan ejtem ki a keresztnevét rendesen és nem pedig az általa gyakran használt rövidítést. A mosolyom is sokat mondó, hiszen lássuk meg ő is a bizalmamat élvezi és bár úgy véli, hogy erősebb nálam, ezt azért én nem ismerném be csak úgy nyíltan. Ki tudja, hogy melyikünk az erősebb... nem mondhatja ezt csak úgy ki senki sem, és persze sok esetben számít az is, hogy milyen a szituáció, amiben meg kell küzdened valakivel. Rasmus is azt hitte, hogy erősebb nálam... és most halott.

//Én is nagyon köszönöm, remek játék volt, imádatos és nekem tetszik a darkos bácsi, jól hozod, ne bizonytalankodjá Very Happy biglove szivecske //

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök! nagyszemes ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2016-01-12, 20:58




[You must be registered and logged in to see this image.]

To Sheska
[You must be registered and logged in to see this image.]


Én aztán hiába akarnék cselezni, a harcmodor, és a viselkedés mindig összehangolódik, ekkora páncélban, még ha sárkánypikkelyekből is van, nem tudnék sunyi megoldásokat elkövetni. Kimondom, amit gondolok, csak azt válogatom meg, hogy kinek teszem. Mindenesetre ezt Sheskának nem szemrehányásnak szántam, ezt jobb, ha tudja. Nem vagyok olyan idős, mint Dumbledore, terveim azonban nem különben hatalmasabbak, mint az ő uralmát megdönteni. Vén már, eljárt felette az idő, már nem lehet tétlenül nézni, ahogyan változik a világ. Bólintok Sheska szavaira, megerősítve őt.
- Nem számít. – Elfogadom a véleményét, kiváncsi volnék, hogy mi a hosszútávú célja, most, hogy Rasmus halott. Tudom, hogy mellettem áll, ez azonban vajon elég lesz arra, hogy teljesen összefonódjanak a céljaink? Úgy vélem, hogy nagyon is komoly szövetségest nyertem a személyében, tudom, hogy átérzi mindazt, amely majd történni fog.
- Sejtettem. Nem ismersz még annyira, hogy tudd, hogy mi vezérel. Inkább tartok magam mellett egy olyan boszorkányt, aki tudja, hogy mi az árulás, semmint egy olyan aurort, aki a kétséges pillanatban mégiscsak meggondolja magát. Nálad legalább tudom, hogy mire számíthatok. – Nos igen, gyűlölöm a meglepetéseket, Sheska esetében tudom, hogy bár ami a szívén, az a száján, ha valamit elhatároz, vasakarattal viszi végig. Figyelem őt már egy ideje.
- Megértem... nem erre számítottál. Látod én is meg tudlak lepni. Mindazonáltam gondolkozz rajta, az nem árthat. El tudod magadat fogadtatni, hogy vezető vagy. – Nem teszem hozzá, hogy nekem nagyobb falat van a látóteremben, nem mintha a világuralom érdekelne. Csupán felügyelném, hogy a Roxforton túl milyen ellenség les majd ránk. Sheska úgy látom, hogy szeret fiatalokkal foglalkozni, van benne ténylegesen egy tanár véna, és ahogyan a gyerekeit óvja, el tudnám képzelni a Roxfort élén. Talán fiatalnak érzi még magát ahhoz, hogy ilyen posztot hívjon életre, ezért kell az, hogy a támadó szekciónk kiálljon mellette.
- Mert a félelmet máshogyan kezelem. Elébe megyek. Volt idő, amikor a saját részemmé tettem, hogy uralhassam. Aztán rájöttem, hogy el is pusztíthatom. Ez tehetne vakmerővé, elbizakodottá, ám ne feledd Sheska, a dementorokat is a félelem szüli, amely megfogható valóság. Olyan mint a láng a fáklyabűbájod végén. Irányítható, eltörölhető. A legnagyobb félelem az, hogy kudarcot vallunk, ha arrogánsnak gondolsz, talán pejeratívan használod, mégis igazad van, nem veszítek. – Bólintok, ezzel elismerem, hogy jó úton jár, ám csakis így lehetek biztos magamban, ha tudom, hogy minden tereptárgy, amely az utamig vezet, nem akadály, csupán bútordarab, amit vagy kikerülök, vagy ízekre robbantok. Lassacskán végzünk a spontán vacsorával, s hirtelen támadt beszélgetőkedvem is a végéhez közeledik.
- Mára azt hiszem éppen eleget kérdeztél. Eljön majd az ideje. Ne feledd, a bizalmamat élvezed, a fokozatosság elvét ugyanakkor megkövetelem. – Mosolyodom el sötéten, zafírszín pillantásomban különös fények táncolnak. El fogom mondani Sheskának, amire kiváncsi, ám még nem ma, nem itt. Ha végeztünk, akkor visszakísérem az iskolába, nem akarom, hogy itt a fogadóban éjszakázzunk, mert ha ott keresni kezdik, nem vet rá túl jó fényt. Majd szép sorjában...

//Köszike, kemény, de cukker^^//


♫ All of me ♫
©



S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2016-01-06, 10:17



JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ebben azért mások vagyunk, én mindig is inkább a cselek híve voltam, bár nem azt mondom, hogy visszarettenek a nyílt harctól, de jobban szeretem, ha az ellenfelem nem tudja, hogy az ellenfelem, hanem amikor erre rájön, akkor már rég késő. Ahogyan Rasmus... kész élvezet volt látni a szemében a döbbent felismerést, amikor fellobbant a jellegzetes zöld fény, amivel az én pálcám oltotta ki a lelkét.
- Nem számít, hogy a vérükből vagyok-e. - úgy érzem, hogy ezt azonnal a tudtára kell adnom, akármit is reagálnék a többire. Azokban talán igaza van, talán tényleg nem tudnék csak úgy megülni a hátsómon és várni a csodára. Talán tényleg mindig mozgásban kell lennem, de azért nem mondnám, hogy nem tudok megmaradni nyugalomban és nem lennék képes csak a családomnak élni. Lehet, hogy az is számít, hány éves vagyok, ha idősebb leszek talán másképp lesz, sosem lehet tudni. - De igazad van, most még legalábbis... aztán majd meglátjuk, hogy a jövőben mi lesz. - mert igenis azt egyelőre még nem tudhatjuk, hogy mit hoz a holnap. Simán lehet, hogy idővel én is lenyugszom és nem lesz majd szükségem folyton valamire, valami újra, valami mozgásra az életemben.
- Igen, azt hiszem ezzel most megleptél, hogy egyáltalán bárkiben bízol és hogy pont bennem. - hiszen jól tudja, hogy mennyire tudok köpönyegforgató lenni és hogy milyen ügyesen forgatom a lapjaimat és mégis úgy véli, hogy érdemes megbíznia bennem? Nem mondom, hogy balgaság és hogy ne tegye, de azért kíváncsi vagyok rá, hogy vajon tényleg okos ötletnek gondolja-e és komolyan mondja-e a dolgot egyáltalán. Lehet ez is valami trükk. Egyáltalán én vajon bízom benne maradéktalanul?
- Nem erről van szó, félreértesz. Hiszek magamban, erős vagyok, mindig is az voltam, azért lehetek most itt, azért vagyok most már jó ideje a Roxfortban úgy, hogy Perselus időnkénti gyanakvását is el tudom csendesíteni, de az igazgatói poszt... - akárhogy is sok felelősséggel járna és olyan nyílt felvállalással, amit talán még sosem tettem meg. Mindig is voltak menekülő utaim, mindig volt B tervem, mindig ott volt a lehetőség, hogy kihátráljak és végül másképp döntsek, ahogyan az érdekem kívánta. Hiheti azt, hogy csupán bizonytalan vagyok és nem tartom elég nagyra magamat, talán jobb is, hogy ezt hiszi, de egész más áll a háttérben. Az életem nem a nyílt felvállalásról szól, eddig sem erről szólt és őszintén szólva félek tőle, hogy ez mivel járhat. Ha még sem sikerül valami, ha elbukunk, ha a tervet valami derékba töri, akkor már nem táncolhatok vissza és mondhatom azt, hogy mégis csak maradnék az eddigi életemnél, tanár leszek, és meghúzom magamat. Van egy pont ahonnan már nincs visszaút és az igazgatói poszt pontosan ez a pont.
- Tehát nem félsz semmitől? Tényleg semmitől? Azért ez... Már-már arrogáns kijelentésnek tűnik. - nem azt mondom, hogy az, de annak tűnik. Nem félni semmitől azért elég nagy dolog és tényleg nehéz elhinni neki, hogy így van. A sárkányba gyúrta minden félelmét, akkor mégis csak volt neki, vajon mifélék? Alig tudok róla valamit, az előéletéről, a vágyairól, azokról a félelmekről, amiket kizárt magáról. Kár lenne tagadni, azért mégis csak kíváncsi vagyok.
- Ezzel csak még kíváncsibbá tettél Jed. Miért akarod azt a valakit megtalálni? Miért olyan fontos? - vagy talán semmit se mondhat el róla? Tudom, ez is benne van a pakliban, de ettől még nem vagyok kevésbé kíváncsi. Azt mondta, hogy a bizalmát élvezem, ezek szerint mégis csak vannak olyan dolgok az életében, amikről nem mondhat nekem semmit sem, olyan titkok, amiket megtart magának, még ha csak egyelőre is és nem örökké. Ettől persze ezek a titkok még nem lesznek kevésbé csábítóak számomra. Szeretem a titkokat, szeretem ha vannak sajátjaim és szeretem megfejteni másokét.

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök! nagyszemes ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2016-01-02, 21:58




[You must be registered and logged in to see this image.]

To Sheska
[You must be registered and logged in to see this image.]


Szemlélem a pillantását, Sheska valóban beépülős stílust tudhatott eddig magáénak, míg én a háttérből tervezőset, ám mégis szeretek tarolni, nyíltan szembemenni az ellenségeimmel, noha a Roxfortot mégiscsak csellel fogjuk bevinni. A fegyvertáram, s a sárkány is mind azt húzzák alá, hogy nem egy ármányos típus vagyok, jobban szeretem, ha kiállhatok a pástra, és nagy közönség előtt tiporhatom el az ellenfeleimet. Annak meg úgy igazán híre, nem a titkolózásnak, amely végtére is keveseket érint.
- Kétlem. Az a meglátásom, hogy mindig hajt téged valami, és nem fogsz a többiekkel megőszülni. Mi ilyenek vagyunk, még ha te családra is vágysz. A gyermekeid majd felnőnek, nem állhatsz mindig mellettük, s nekik is meg kell szokniuk a gondolatot, hogy bármikor elveszthetik az anyjukat. Végtére is nem vagy a vérükből. – Talán kemény szavak ezek, nem akarom máris felborítani a szövetségünket, csak azt, hogy legyen tudatában, nem fogok vele kesztyűs kézzel bánni, visszafogni magamat, ha a véleményemről legyen szó. Ugyan bizonyos fokig a lovagi eszméket követem, ez inkább az őszinteségben nyilvánul meg, semmint az udvarlásban. S ráadásul Sheska veszélyes boszorkány, Rasmus az útjában volt, és végzett vele, ami elismerésre méltó, ám nem tudni, hogy mi lakozik a lelke mélyén, kell-e mellé bárki is, akit méltó társának tartana.
- Egyedül benned bízom. Kivételezett a helyzeted. Úgy vélem hogy hasonlítunk. Nekem is kell valaki, akire rásózom a gondolataimat, nem kell mindent magamban tartanom. Meglepődtél? – Kérdezem kemény pillantással, zafírszín szemeim vizslatóan méregetik a nőt, aki szintén felszegi az állát. Valahogy mindig is olyan erős volt, olyan teremtés, aki sosem adja fel, és a végletekig megy előre. Ki más lehetne inkább az oldalamon?
- Nem kell. Nem azért teszem. Viszont egy csapat vagyunk, és nem arról szól mindez, hogy az orrodat törölgessem. Feltételezem, hogy a dolog kétirányú. – Nem zavar, hogy olykor felhúzza az orrát, szereti kiprovokálni a szikrát, mintha némiképpen ez is éltetné. A céljainkat egy jó hosszú ideig egymásba fűzhetjük, végtére is hasonlóak az elképzeléseink.
- A kor mit sem számít. A Sötét nagyúr már tiniként Főbenjáró átkokkal tarolt, százakat félemlített meg. Ne mondd, hogy kevesebbre tartod magad. Nincsen szükségem hitahagyott királykisasszonyokra. Ne törődj azzal, hogy mások hogyan fogadnának el. Megmondtam már nem egyszer Sheska, az egyik legerősebb boszorkány vagy, és még bőven van mit fejlődnöd. Lassan elhihetnéd, mert nem tépem a számat örökké. – Nem fogom itthagyni, de az ilyen fokú bizonytalansága nem hat meg. Mindez nem hízelgés, tud ő ha akar, csak a szavak szintjén bizonytalanodik el. Ha harcra kerül a sor, nincsen párja, ám meg kell tanulnia vezetni is, szónokolni, átlátni sokakat, különben elbukik.
- Már megint a véleménynél tartunk... Nem érdekel hogy milyen a hírem. Ebben igaza van Dumbledore-nak. A tetteink határoznak meg minket... semmi más. Akik becsmérelnek, mindig okkkal teszik, irigységből. Tanuld meg, minden vélemény alapja a félsz. Az, hogy nem vagy jobb másoknál. Mindent a félelem irányít. Félelemből kapaszkodsz másokba, ha szeretni vágysz, félelemből vágysz a hatalomra, mert azt hiszed, hogy nem vagy senki. Látod Sheska, ezért térnek ki előlem a dementorok. Mert nem félek. Mindent, amit valaha féltem volna elveszítenem, belegyúrtam a sárkányba. A lelkem egy része, habár nem olyan, mint a horcuixok. Csupán megváltam bizonyos gyengeségeimtől. Neked nem kell ezt tenned, csupán tanulni, s előre nézni. – Elkezdünk eszegetni, s közben a céljaimról érdeklődik. Valóban nehéz ezt szavakba ejteni, nem gondolom azt, hogy most kéne, ám nem hagyhatom teljesen válaszok nélkül. – ismeretségünk ezen fázisában talán még korai lenne, még ha élvezed is a bizalmamat. Csak... nem értenéd meg teljesen. Legyen elég annyi, hogy van valaki az iskolában, akit meg akarok találni. Valakit, akiről sokan nem tudják hogy kicsoda valójában.




♫ All of me ♫
©



S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-12-26, 20:57



JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Meglep, hogy ezt csak így nyíltan kimondja, vagy nem kellene, hogy meglepjen, mert nem olyan furcsa, hogy ha kell akkor nyíltan ellent is mond nekem, vagy szembe száll velem akár? Végül is elvileg kettőnk közül ő gondolja magát erősebbnek, ami igazából cseppet sem kell, hogy meglepjen azt hiszem, sőt talán valójában még így is van, de ettől még ez a nyíltság meglep. Én nem ezt a taktikát követem és ritkán is találkozom effélével, épp e miatt nem szoktam hozzá.
- Tehát nyughatatlan vagyok, de pozitív értelemben véve. És mi lesz, ha elérjük, amit akarunk? Nem leszek hajlandó akkor sem megállni? - őszintén szólva ezt én magam sem tudnám megmondani, de ezek szerint ő jobban ismer, mint én önmagamat és ő már tudja, hogy hogyan döntök majd? Nem is tudom, hiszen itt vannak a gyerekek, bár alakul a saját életük. Talán tényleg nem tudok majd megülni csak nyugodtan a hátsómon, ha eljön ennek az ideje mondjuk. A jó ég tudja... magam sem tudom, hogy mi lesz akkor, de majd ez akkor dől el. Egyelőre még nem is gondolkodom rajta feleslegesen túlságosan sokat, mert nincs értelme. Meglátjuk mit hoz a jövő és hogy mennyire érjük el a céljainkat egyáltalán.
- Bízol bennem? Sokakban bízol, vagy örülhetek, hogy ebben kivételezett helyem van? - az élet sodort mellé és lehetőséget adott rá, hogy beteljesítsem a bosszúmat, amiért mindig hálás leszek neki és igen bízhat bennem, mert nem árulnám el és biztosan nem tennék neki keresztbe. Ettől még óvatos vagyok vele szemben is, ahogyan mindenkivel szemben, mert soha sem tudhatom, hogy nem jön-e majd el egy olyan pillanat, amikor ne adj isten megváltozik a véleménye akár velem szemben is, vagy másokkal. Az a biztos, ha óvatos vagyok és nem gondolom túl ezt. Én el akarom érni a célomat, ahogyan ő is, de vajon teljes mértékben ugyanaz a célunk? Ő vajon miért akarja megváltoztatni a világot? Mi van a háttérben? Mik a motivációi? Erre mindig is kíváncsi voltam és ez nem is változott.
- Nem kell megvédened, meg tudom védeni magamat, ha gyenge lennék nem lennék itt igaz? - fellengzősek a szavai és akármennyire is mellette állok azért ezt nem különösebben szeretem. Én a magam ura vagyok már jó ideje és nekem nem mondhatja meg azt sem, hogy mikor és mit tegyek. El akarom érni a saját céljaimat, de biztos hogy azt sem fogom hagyni, hogy magában tartsa az övéit és ne mondja el nekem őket. Kíváncsi vagyok, mindig is voltam és leszek is és szeretném megkapni idővel azokat a válaszokat, ez nem is kérdés.
- Akkor is furcsa lenne... mint igazgató. Fiatal vagyok hozzá és a jelenlegi tanárok nem igen fogadnának el nem gondolod? Bár tény, hogy ismernek. - és az is, hogy nem az lesz a lényeg, hogy mennyire fogadnak el, nem igen lesz majd más választásuk. Vajon tényleg hányan lesznek, akik mellénk állnak majd, vagy akik ellenünk törnek mégis? Vajon az olyanok, mint McGalagony hogyan viselik majd a változást? Szívesen buknak Dumbledore-ral, vagy inkább maradnak épen és nyugalomban nélküle? Kíváncsi vagyok, hogy majd Perselus melyik oldalra áll a döntő pillanatban.
- Furcsa, hogy pont köztük jársz, amikor őket nézzük kevesebbnek. Ez szerinted jó fényt vet rád egyáltalán? - nem válaszolok még a kérdésére. Hogy én mivel foglalkozom, amikor épp nem az iskola foglal le? Elég sokat lefoglal az iskola, a tanítás még akkor sem egyszerű, ha az ember csak álcából foglalkozik vele. Kell rá az idő, meg arra is, hogy elrejtsem azt, aki vagyok. Vannak figyelő tekintetek, akiktől jobb távol tartani magamat. - Egyáltalán mi a célod? Miért csinálod? Még sose meséltél róla. - talán most sem fog, de ettől még kíváncsi vagyok rá, az indokokra, a miértekre. Én sem kell, hogy mindet megosszak vele, ha ő nem teszi. Közben persze én is falatozni kezdek. Ha ő így, hát én is szemrebbenés nélkül választom a kézzel étkezést. Végül is a kínaiak is így csinálják tudtommal.

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök! nagyszemes ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-12-22, 21:47




[You must be registered and logged in to see this image.]

To Sheska
[You must be registered and logged in to see this image.]


Bólintok a kérdésére, nem térek ki a nyílt viszály elől. Szövetségesek vagyunk, éppen ezért nem fogok hazudni. Nyíltan elmondom a véleményemet, hiszen csak így juthatunk előre. Nem gondolom hogy a nő meg fog hátrálni a véleményem elől, pontosan tudja, hogy a jóakarók több hibát látnak bennünk, mint mi magunkban, és ez így van jól, lehet belőle fejlődni. Ráadásul a magunkfajta sötét alakok így is rövid ideig élnek, meg kell élni az érzelemeket, hagyni kell, hogy átadjuk magunkat nekik. A józanság maradjon csak a csatatérre.
- Pontosan így gondolom. Ahogy nézem, mindig is motivált valami, s ez vitt téged előre. Hízeleghetnék, mégsem teszem. A hozzád hasonlóak a sarokkövei a világnak, amely sosem azokra építetett, akik békésen hátradőltek. – Kék szemeimben elismerés csillan. Nem tettem ilyen nyílt bókot, amíg Rasmus élt, nem gondoltam, hogy illendő lenne. Nem azért, mert Sheska kicsit is ködődött a harcoshoz, ebben maximálisan kételkedem. Sokkal inkább mert az ügy lezárást kívánt, s a köpönyegforgató boszorkánynak előbb magában kellett lerendeznie a bosszúját. Most, hogy remeg ugyan még egy kissé a keze, már új fejezetet nyitna az életében, ezúttal az én oldalamon. Magam sem döntöttem el, hogy kapcsolatunkat mi módon kívánom majd kiteljesíteni, van egy olyan érzésem, hogy a szeretőm lenne, ha azt kívánnám, mégis az időre bízom mindezt, nem akarok szó szerint Rasmus utóda lenni, s csak a hús szavának engedelmeskedni. Aligha hinném, hogy Sheska mellbe döfne, amikor az ágyban vagyunk, s védtelennek hisz. Pontosan tudja, hogy ő maga ugyanolyan kiszolgáltatott helyzetben lenne, s ha elültetvén bennema  gyanakvást, egy mozdulattal törném ki a nyakát.
- Nem az számít, hogy én mit hiszek. Majd a gyakorlat megmutatja. Nem hiszem, hogy az én dolgom lenne, hogy teszteljelek. Bízom benned. – Nem teszem hozzá, hogy még, sőt azt sem, hogy nem gyengének, éppenséggel pont hogy erősnek gondolom, éppen a bókom volt, ami ezt aláhúzta, többször pedig nem fejtem ki. Ahogyan erős jellem, pontosan tudja, hogy nem a szavak számítanak. Két nevelt gyermeke közül az egyik, a fiú, pont az én Lenám körül sertepertél. Ezt  meg kell mosolyognom, amíg Sheska Rasmushoz tartoztott, így alakultak az események. Mintha csak össze akarnánk házasítani az utódainkat, ezzel is megpecsételendő szövetségünket. Az más kérdés, hogy szőke hajú kincsem mit sem tud a vérvonaláról. A távolból egyengettem az útját.
- Tisztában vagyok vele. Azt, hogy én tettem, tekintsd ajándéknak, s oltalmam jeléül. Nem vettem volna a szívemre, ha mégis megsérülsz. – De igen, igenis felvágok azzal, amit adok. Magabiztosságom miért párosulna minden alkalommal elegenciával? A bosszú miatt vagyok itt, akárcsak ő. Sheska részben már beteljesítette, most az új világrend kialakításán fog velem munkálkodni, s nekem segít, hogy a Roxfort régi eszményei porrá omoljanak, s ebben a formában megszűnjön létezni.
- Ugyan. Jobb szeretem átlátni a dolgok folyását, mintsem leragadjak egy bizonyos állomásnál. A Roxfort a tiéd lesz, már most a része vagy. Ha a követemként tartod magad számon, azzal ki tudok egyezni. Nem leszek messze. – Végtére is lehetek az iskolában, amely kiváló erőd, de hogy én magam foglalkozzak a tanítás teljes összefogásával, a diákokkal, ez sokkal inkább egy karizmatikus nőre kell hogy háruljon, én tovább folytatom majd a kutatásaimat, s kiterjesztem a hatalmunkat az iskolán túlra is, hiszen vannak még mágusok lakta települések, iskolák, amelyek a régi rendszert követik.
- Mert ők vannak többen. Nem tehetjük meg, hogy csak magunkra figyelünk. Nem hívom fel magamra a figyelmet. Beülök egy kávézóba, netán megnézek egy mugli filmet a mozinak nevezett színházukban. Tanulságos. Ismerkedem az elektronikával. A varázslók jó része nem ért ehhez, és a mágián túl nem lát. Meglephető. S te Sheska... ha éppen nem a bosszún töröd a fejedet, mik a terveid? – Lassacskán megérkeznek a sültjeink, így magam elé húzom a tányéromat, és azon mód evőeszközök nélkül kezdek falatozni, így az igazi, hogy az ember megnyalhatja utána az ujjait.



♫ All of me ♫
©



S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-12-07, 12:39



JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Talán tényleg nem lennék képes nyugodt életet élni, pedig néha úgy érzem, hogy nem is lenne olyan rossz, de ha már megszoktál valamit, ha mindig is zajlott körülötted az élet, akkor egyből más a helyzet és nem tudsz csak úgy elszakadni a megszokásoktól. A hímzést mondjuk egyébként is határozottan utálom, soha sem állt nekem kézre és nem barátkoztam meg a tűkkel se kifejezetten, bár ki tudja lehet, hogy majd ha idősebb leszek, bár kétlem, hogy olyan igazi otthon ülős nagymama lesz belőlem valaha is.
- Úgy gondolod telhetetlen vagyok, aki soha sem képes megállni és soha sem elégedett? - meglepnek a szavai, de magam sem tudom, hogy vajon rosszul érintenek-e. Nem vagyok az a típus, aki azonnal megsértődik, ha valamit mondanak neki, mintha csak nem méltathatna soha senki egyetlen szóval sem. A kritika arra való, hogy első körben meghallgasd és átgondold és ha úgy érzed, hogy jogtalan... na akkor törj össze valamit a másik fején, addig nincs rá szükség. Nem kell azonnal visszavágni, ha valaki nem ért veled egyet, vagy mást gondol rólad, mint amit te magadról, butaság lenne. Képes vagyok megfontolni a szavait, nem véletlenül szegődtem mellé, van mit átgondolni azon, amit mond, mert nem csak a levegőbe beszél és talán igaza van, nem tudnék megülni a hátsómon akkor sem, ha elérjük amit akarunk, de majd keresek elfogadható célokat. Teszem azt... megpróbálok foglalkozni a fiammal, Arielle sorsával, majd az lesz az új célkitűzés.
- Tudom, hogy mit akarok James és nem hátrálok meg, ha ezért át kell lépnem valakin, ne gondold rólam, hogy gyenge lennék. Nem könnyebb végezni egy ismerőssel, akit gyűlöl az ember, mint egy idegennel. - nem is értem pontosan hogyan gondolja ezt, hiszen Rasmus esetén nem is csak a bosszúról volt szó. Volt idő, amikor elbizonytalanodtam és most szembe kellett néznem azzal is, hogy bár én ezt akarom, de vajon mit szólnak ehhez azok, akik fontosak nekem? Vállalnom kellett a kockázatát, hogy talán Die, vagy Arielle majd szembefordulnak velem azért, amit tettem, vagy tenni akarok, hogy végül az apjukat választják utólag és ellenem lesznek, szándékosan máshová állva. Ennek is meg volt az esélye, nem ringattam magamat balga álmokban, hogy minden rendben fog menni, zökkenőmentesen. - És ne hidd, hogy én nem lettem volna képes elbánni vele egyedül is. - felkínálta nekem igen, de sértő ezt így kijelenteni. Egy ajándékra nem vágunk fel, nem teszünk úgy, mintha a másik magától nem érhette volna el. Annyira már ismer, hogy elég büszke vagyok ahhoz, hogy az ilyesmit ne nyeljem le csak úgy. Mégis el tudom engedni magamat újra, ha nem is megy olyan könnyen. Nem kaptam fel a vizet, de úgy érzem azért jobb, ha tisztázunk pár dolgot, nem szeretem, ha valaki maga alá helyez... ilyen tekintetben.
- Igazgatóként? Azt hittem erre a posztra inkább a te pályáznál, sosem gondolkodtam ilyesmin. - nem is tudom, valahogy nem gondolom, hogy ez olyasmi lenne, ami feküdne nekem. Igazgatónő... fiatal vagyok hozzá és nem biztos, hogy működne a dolog. Egyelőre még abban sem vagyok biztos, hogy mit kezdünk majd Dumbledore-ral. A megölése nem lenne a legokosabb ötlet, de hogy képesek lennénk-e magunk mellé állítani... nem tudom. Megpróbálni érdemes, aztán majd kiderül, hogy sikerül-e, ha pedig nem, hát mindig kell B terv és néha C sem árt.
- Miért jársz a muglik között? - erre azért meglepetten kapom fel a fejemet, hiába hogy pont most érkezik meg a várt étel. Az illata mesés, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kopott helyen effélét szolgálnak fel, de már ez alapján is biztos, hogy fenséges lesz maga az étel is, de mégis kíváncsibb vagyok rá, hogy miért jár a muglik között, hiszen pont hogy az elnyomásuk alól akarunk felszabadulni.

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök! nagyszemes ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-12-04, 21:42




[You must be registered and logged in to see this image.]

To Sheska
[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem tudnám Sheskát elképzelni egy hímzőpárna mellett, a nyugodt élet árnyékában, hacsak nem úgy, mint aki valamit nagyon tervezget a háttérben, s amit tesz, csupán ügyes álca. Nem, a nő tele van energiával, becsvággyal, s látni rajta, hogy ha elpuhulna, akkor azonnal fegyvert, vagy pálcát ragadna, hogy inkább a csata sűrűjében haljon meg, semmint végelgyengülésben.
- Meglehet. Mégsem így gondolom. A többségnek ez csupán indok, hogy ne kelljen belefulladniuk az unalomba. Úgy látom, ahogyan páran, az elmésebbek közül; mindig kell egy cél, egy újabb kitűzendő álom, azok nélkül nem vagyunk senkik. Most, hogy Rasmus halott, kétséges hogy a bosszú édes íze meddig marad meg a szádban, s a kiüresedés mikorra várható. Mert el fog jönni. Itt az ideje új álmokat szőni Sheska. – Nem akarom én kioktatni, az a pár év, amivel többet éltem, éppen arra elegendő, hogy megtapasztaljam azt a különbséget, amely elmélyítette a ráncaimat, s fel tudjam fogni azt az ősi titkot, hogy nincsen jóság gonoszság nélkül. A Roxfort jelenlegi lakói talán minket fognak a halálfalók sötét bélyegével sütni, mi vagyunk azok, akik nyakló nélküli vérengzésbe fúló gyilkosok.
- Nem becsüllek le. Ám ez más volt. Valaki, akinek a bizalmába férkőztél, és éveken át tervezted. S felkínáltam őt neked. Más azonban ha valakit egy pillanat alatt kell elítélned, és felkoncolnod. Nem várom el, hogy azonnal készen állj rá. Mindazonáltal elégedetten hallom, hogy kész lennél tenni azért, hogy ez így is történjen. – Bármennyire is furcsálja, egy idegent szemtől szemben nehezebb lehet megölni, hiszen okot kell, hogy találjunk, míg Rasmus felé már bőven meg tudta magát győzni. Nem, Sheska túl érzelmes teremtés, szeret, gyűlöl, óv, lázít. Az érzelmei sokszor elragadják, igaz, képes a lassú kivárásra is. Még nem dőlt el a sorsa. A helye viszont itt van mellettem, hiszen az elveihez lojális. Ha nem is bízhatok benne, a következetességét uralhatom.
- Oh, már érdeklődni sem szabad? Csakis az elsőtisztem lesz a kisasszony? – Kérdezem felnevetve, kellemes baritonom bejárja a fogadó söntését, noha senki nem figyel fel rá, itt az természetes, hogy mindenki jól érzi magát. A sült illata egyébként is egyre közelebbi, csakhamar várható, hogy megérkezik. – A varázslósakk érdekel engem is, hiszen a szellemet is pihentetni kell. Noha úgy vélem, a varázslatok kifejlesztése az, ami érdekes lehet. Magadat képzeled majd el a Roxfort igazgatójának Dumbledore helyén? – Kissé közelebb húzódok a kérdése nyomán, mert bár aligha van itt olyan, aki érdeklődne a terveim iránt, azért mégsem árt az óvatosság. Ha ezt a nő bizalmaskodásnak veszi, hát tegye, nem érzem magam halhatatlan istennek, hogy ne érhetne össze a lábunk.
- A sárkányt etetem... – Mosolygok, de csak megrázom a fejemet, ez persze a humor kategória,  mert hát bármilyen furcsa, még az is van. – Engem sem úgy kell elképzelni, mint a sötét várban ücsörgő szellemszerű lény, aki csak szövögeti a terveit, és semmi egyéb. Olvasok, rengeteget. A muglik között járok, s tanulok. Na és persze a varázslatok kifejlesztése nekem is nagy szenvedélyem.



♫ Innuendo ♫
©



S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-11-02, 20:42



JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Néha magam sem tudom, hogy mit is akarok, hogy mit is várok az élettől, hogy mire vágyom a jövőben. Vannak távlati céljaim, de az életem eddig is túlságosan kusza volt ahhoz, hogy tudjam, hogy pontosan mit is akarok kihozni belőle hosszú távon. Néha tényleg úgy érzem, hogy valamiféle nyugodtabb állapotra vágyom, máskor pedig mégis úgy vagyok vele, hogy akkor biztosan én is unnám az életet, mert megszoktam már azt, hogy nem feltétlenül magamat adom. Néha abban sem vagyok teljesen biztos ki is pontosan Sheska Thorne, hogy milyen is lenne az, ha tényleg magamat adnám, egyáltalán létezik-e még az én ott valahol mélyen a sok megjátszott személyiség alatt.
- Úgy véled? Sokan azért akarnak tenni, hogy nyugalomban éljenek, békében, hogy ne kelljen titkolózniuk és magukat adhassák, de te azt mondod, hogy ez egyébként is lehetetlen... akkor miért csináljuk? - sokan így vélik, talán én is köztük vagyok, de ezt ezúttal nem mondom ki nyíltan. Igazság szerint tényleg nem tudom, hogy képes lennék-e csak úgy megülni nyugodtan a hátsómon, terveket szövögetni a jövőmről és csak azzal foglalkozni, hogy milyen is a békés nyugodt élet. Talán tényleg nem vagyok alkalmas effélére és lehet hogy igaza van az izgalom nélkül nem tudnék én sem meglenni, de erre azt hiszem csak akkor jöhetek rá, ha már ott tartunk. Lépkedj végig az úton és majd amikor elérted a célt akkor gondold át, hogy mész-e tovább, vagy jó helyen vagy ott, ameddig elértél. Valahogy én is így vagyok ezzel. Jobban kellene ismernem saját magamat ahhoz, hogy tudjam pontosan mire is vágyom, és ez egyelőre még nincs meg.
- Én is tisztában vagyok ezzel és azt hiszed ne lennék képes rá? Most öltem meg valakit, aki a bizalmát helyezte belém... láttad, hogy reszket a kezem közben? - talán azt mondhatja, hogy más helyzet ez, mintha egy ismeretlennel kellene megtennem? Nem gondolnám, hiszen Rasmushoz kötődésem is volt, nem is kevés. Talán volt idő, amikor hajlottam rá, hogy elnézem azt, amit tett, hogy elfelejtem, mintha nem is én lettem volna az a kislány, aki végignézte a szülei halálát, akinek majdnem a szeme láttára ölték meg a testvérét is. De én voltam és... közben rá kellett jönnöm, hogy senki sem változik, hogy nem érdemes bíznom benne és főleg nem érdemes mellé állnom, hiszen a céljai már a közelében sincsenek az enyémeknek és ez már nem is fog változni soha.
- Ha nem tudsz róla, akkor miért gondolod, hogy az orrodra kötöm? - végre visszatér egy mosoly az arcomra és kényelmesebben helyezkedem el. Beleszippantok a levegőbe, hiszen tényleg kezdenek már érkezni a finom illatok bentről, amiket már szívesen ízlelnék is, de egy kicsit még biztosan várnunk kell. - Mi érdekel pontosan? A hobbijaim, hogy szoktam-e hobbikertészkedni? Edzem... amikor időm van rá, új varázslatokon dolgozom és... mindig kedveltem a varázslósakkot is, de egyedül nehéz űzni. - félmosollyal vonom meg a vállamat. Kifejezetten nincsenek hobbijaim. Az a helyzet, hogy valahogy ez már régen kiesett az érdeklődési körömből és valahogy időm se nagyon van effélére. Túl sok minden van, ami foglalkoztat, hogy az efféle ártatlan szórakozásokra már ne igen maradjon időm, talán már nem is menne, hogy úgy elengedjem magamat. Na igen épp ezért kérdés, hogy mi lesz, ha elérjük azt a bizonyos célt, talán tényleg nem leszek már képes az izgalom és a veszélyek nélkül élni, csak úgy nyugodtan.
- No és te? - passzolom vissza a kérdést, hiszen róla még sokkal nehezebb elképzelni, hogy csak úgy hímezgetne, vagy hasonlóval szórakozna, amikor épp nem a világmegváltoztató terveit szövögeti.

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök!  nagyszemes  ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-10-29, 21:15




[You must be registered and logged in to see this image.]

To Sheska
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem mondom, hogy mindenben, és tökéletesen meg akarok felelni neki, hiszen azt vélhetően gyengeségnek érezné, és mint tudjuk, egyértelműen nem szívleli a gyengéket. Egyetlen okom volt, hogy szívességet tegyek; lojális segítőt akartam magam mellé, aki tudja, hogy bár nem vagyunk angyalok, a hátunkat tudjuk egymásénak vetni a közös ügy érdekében. S bármennyire is a sötét mágia eszközével élünk, nem szükséges, hogy ez az út magányos legyen, mindenkinek kell egy társ, akivel olykor beszélhet, kikérheti a véleményét, s az elfogultság nélkül akár a képébe is vágja a nyers igazságot. Sheska világ életében színlelt, színlelnie kell, velem szemben az alázata őszintének tűnik. Megtehetném, hogy nem fogadom el, s magam mellé, egyenrangúként emelem, ám az korántsem lenne célravezető. Ahogy kezdem megismerni, lassan értelmet nyer előttem, hogy mindig a maga ura volt, önnös célokkal, mert nem volt mellette senki, akire felnézhessen, valaki, aki még nála is keményebb. S ha most ehhez az kell hogy megmaradjon köztünk az alá-fölé rendeltségi viszony, ám legyen, nagyon is kedvemre való, hogy fejet hajt előttem. Ahogyan belépünk a fogadóba, nem kell attól tartanunk, hogy kihallgatnak minket, mégis a zagyváló átkok egyikét hívom segítségül, hogy félsz nélkül tárhassuk fel a szőke nő motivációit Az enyémekről majd talán később.
- Álca nélkül? Úgy véled, hogy ha sikerül a tervünk, minden rendben lesz? Akkor soha nem fognak ellened törni? Még ha ki is írtod a mostani roxfort, s a minisztérium összes csatlósát, a jövő nemzedékében is feléledhet ellened az irigység, és a harag. A magunk fajták soha nem fogják úgy élni az életüket, hogy nincs mitől tartanunk. Talán éppen ettől izgalmas. – Nem azért fogom le a kezét, hogy férfiasságomat fitogtassam. Mindössze bátorságot öntök egyébként is kemény, tűzes szívébe, hogy a halált hozó átok szükséges volt, s mindaz, amely a lelkére most izzó nyomatékot helyez, feloldható egy kellemes vacsorával, némi ellazító borral, hogy ráébredjen, a bosszúja nem kell, hogy ürességet hozzon, sokkal inkább reményteli beteljesülést. S miután megrendeltük, pár percen belül bizonyosan hozzák, hogy a manók mágiával sütnek, nem kézzel-lábbal.
- Nos tudnod kell, a család bevonása még nem teljesítmény. Olyanokat kell meggyőznöd, akik közel lehetetlen. A rendszer teljes összeomlásához hősök árulására lesz szükség. Olyan kékszemű, diatalittas ifjakra, akik most a Roxfort oldalát domborítják. Ha találsz egy ilyet, átállítod, vagy megölöd. Ilyen egyszerű a recept. Képes leszel rá Sheska? – Kérdezem színtelen érdeklődéssel. A türelmét is provokálom, hiszen tudom, a küldetése kapcsán sokkal komolyabb, keményebb akadályok is lesznek majd előtte, mint az én végletekig feszegető manipulációm, amit rajta gyakorlok.
- S ha éppen nem a jövőbeni terveid vannak nagyító alatt, mivel töltöd a napjaidat, amiről nem tudok? – Fűzöm tovább a szót kiváncsian. Szinte félisten állkapcsom férfiasan feszül meg, ahogyan hátradőlök az ülőpárnák közé a tarkómra tett kezemmel. Mondhatni keleti kényelem. Az illatok is egyre finomabbak.



♫ Innuendo ♫
©



S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-10-17, 20:02



JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Talán nem is sejti, hogy mennyire igaza van és mennyire hálás vagyok neki azért, hogy megtehettem ezt, hogy tényleg én lehettem az, aki befejezi és hogy figyelembe vette azt, amit akartam. Megtehette volna, hogy simán átlép rajtam, hogy figyelmen kívül hagyja, hogy nekem mi a fontos, hogy én mitől vagyok teljes és boldog, de nem tette. Nem ő ölte meg, hanem meghagyta nekem. Fontos volt a bosszúm miatt is, és ott van az a másik nem épp elhanyagolható tény, hogy a gyerekek miatt is számított, hiszen ha azt kell mondanom Dienak, vagy Ariellenek, akik felnéztek Rasmusra, hogy a nevelőapjuk halott és egy másik férfi ölte meg őket, aki az új vezetőnk lesz... kétlem, hogy jó néven vették volna, főleg a fiam, aki nagyon is hamari tud lenni, főleg ilyen esetekben. Ellenben, ha tudják, hogy én voltam, akkor a hirtelen kifakadás helyett nagyobb esély van rá, hogy elgondolkodnak a miérteken és meghallgatják az indokokat is. Nekem mégis csak nehezebb lenne ártaniuk bizonyára, jobban elfogadják ezt tőlem, mintha más tette volna meg.
- Önmagamat azért sürgetem, jó lenne minél előbb álca nélkül élni. - talán igaza van, nem sürget senki, ám én mégis arra vágyom, hogy szabad lehessek kötöttségek nélkül. Ez viszont még mindig lehetetlen, hiszen feladatom van, nem is kevés. Bőven van még mit megtennem, így hát nem tehetem azt, amit akarok, amíg el nem értük a célt, amíg be nem vettük a Roxfortot. Tudom, hogy vannak, akik még mindig nem értik, hogy miért pont ez az iskola, de majd felfogják. A Roxfortnak stratégiai jelentősége van, arról már nem is beszélve, hogy erős varázslók állnak az élén. Az aki legyőzi Dumbedoret félelmet kelthet másokban is, rettegést ültet el a szívükbe. Az az ember pedig, aki fél sokkal befolyásolhatóbb és sokkal nagyobb eséllyel hallgatja meg azt, amit mondani akarsz neki, mint az aki mögött elvek és szilárd háttérország áll.
A fogadóba érkezve azért meglep, miután leülünk, hogy megfogja a kezemet. Na persze nem vélem úgy, hogy ennek bármiféle romantikus vonzata lenne, hiszen a tekintet most is kemény, mint ahogyan mindig. Nem az a típus, akihez illenek a romantikus érzelmek és ki tudja, talán ő is úgy van vele, hogy ha kötődni kezd valakihez az csak gyengeséget szül. Ez nem ritka azoknál, akik magas pozícióban vannak. Volt idő, amikor én is így véltem, de már itt van Arielle és Die, kötődöm hozzájuk és az biztos, hogy a biztonságuk és a jövőjük érdekében mindent megtennék.
- Pedig mindig is érdekeltek a részletek. - mosolyodom el, de nem erőltetem a válaszadást egy pillanatra sem. Ő dönti el, hogy mi az, amit megoszt nekem és mi az, ami nem tartozik rám. Tisztában vagyok vele, hogy nekem bizalmat osztogatni nagy kihívás, hiszen árultam én már el nem is egy embert, de mindig okom volt rá. Még sem rovom fel neki, hogy nem mond el mindent, majd annak is eljön minden bizonnyal az ideje, amikor úgy érzi, hogy alkalmas vagyok rá. A közben megérkező pincérnek leadom a rendelést, száraz vörös bort kérek, édeset neki is, ha nem akar mindenképpen mást. Mell pedig borjút sajtszósszal, salátával, fenséges vacsora lesz egy fenséges nap után. Csak aztán figyelek rá újra, amikor a pincér már távozott.
- Persze, világos. Az utat kevésbé nehézzé kell tenni, mint amilyen alapból lenne. Gondolkozzam, hogy kit hívhatnánk még és vonhatnánk be? Arielle és Die biztosan a segítségünkre lesznek, főképp a Mardekár klubhelyiségében és a diákok között is nagyobb eséllyel kérdezősködhetnek. - persze óvatosak lesznek, mégis csak tőlem tanulták hogyan kell körmönfontnak lenni. Ilyen téren Die a nehezebb eset, de Arielleben bízom, hogy a trükkös megoldások menni fognak neki. Érdeklődhet és felmérheti a terepet. Úgyis jó eséllyel a kígyóház tagjai közül kereshetünk leendő tagokat, ők nagyobb eséllyel hallhattak a szüleiktől olyasmit, ami ösztökéli őket az ügyünkhöz való csatlakozásra.

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök! nagyszemes ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-10-14, 19:42




[You must be registered and logged in to see this image.]

To Sheska
[You must be registered and logged in to see this image.]


Biztos vagyok benne, hogy az nem lett volna az igazi, ha „csak” megölöm neki. Lehet, hogy örült volna, ám ugyanaz a bosszú... az érzet elkerülte volna. Üresség öntötte volna el, mintha nekem a szüleimet más torolná meg. Nem, az embernek helyre kell tennie a dolgait. És lássuk be, a bosszúvágy a legerősebb érzelem a világon. Nincsen az a tett, amit félelemből, vagy akár szereretből képesek lennénk olyan hittel beteljesíteni, mint a bosszút. Az valahogy harag, és kielégülés egyszerre, és ilyen kettősséget semmi más nem tud okozni. Látom, ahogyan a szőkeség arcán megrándul az ideg, ám most csakis jó értelemben, mintha lassacskán kisimulnának a vonásai. Mindaz, ami keménnyé tette, már nem hagyja el, ám itt az ideje kisebb volumenű célokat keresnie. Már ha a Roxfort leigázása annak betudható. A nő biztosan nem tudja, hogy mennyire szép, még ha erősek is a vonásai, valahol hittel teli boszorkány, anya, küzdő szellem.
- Végre azt érezheted, hogy nem sürget semmi. – Bólintok, Rasmus halálával átlépett egy másik világba, ahol már főleg a gyermekeiért kell aggódnia. Hiszen nem számít, hogy mikor foglaljuk el a Roxfortot, az már csupán egy semleges tényező, amihez hozzá tudott szokni. Ám Rasmus mellett úgy kellett színlelnie,a  bizalmába férkőzni, szinte gyermekkorától, hogy szinte egyévált azzal, aminek a harcos látni akarta. Sheska talán meg is bocsátott legbelül, és maradt volna minden így, ám mint kiderült, Rasmus rászolgált arra a régóta érő bosszúra, mégpedig azzal, hogy hatalomvágya őrületbe vitte, nem csitult az, hogy újabb falatokat akart bekebelezni, sokszor ártatlanok vére által.
Megérkezünk a fogadóba, amely képletesen szólva csak ránk vár. Igaz, vannak ott más vendégek is, ám mindenki a saját dolgával törődik. Ez a negyed jól el van rejtve a publikum elől, és aki tud is róla, igencsak elkerüli, hiszen itt minden megtörténhet. Csak a gazdag, nagyhatalmú egyedek, mint én. Meg mint a szőke nő, akinek még remeg kissé a keze a történtektől. Felvonom a szemöldökömet, majd megfogva megállítom azt. Nem, nem vagyok gyengéd, romantikus, nem is arra van szüksége. Erőteljesen simítom a sajátomba. – A lényegről tudhatsz, a részletekkel nem fárasztalak. – Térek ki a válaszadás alól, mármint a vacsorát illetően, nyugodtan rendeljen, amit csak jónak lát, ebben ő a főnök. Minden másban én. Elmerengek a kérdésén, szép metszésű arcomat narancsszín lángnyelvek csapdossák, ahogyan fél kézzel kibújok a köpenyemből, nem akarok itt megsülni. Látható, hogy a fekete posztó mennyire elrejti alakomat, egy ókori molnárnak is elmehetnék, vállam széles, mellkasom boltozatos. Valóságos óriás vagyok, így ülve viszont csupán egy fejjel magasabb a szőkénél. Vélhetően a lábaim hosszúak, meg a karjaim, a harcban már nem egyszer vettem hasznukat. – Azokat, akiket érdemesnek tartunk, találkára invitálunk. Kellenek a belső emberek rajtad kívül. Ne feledd, téged nem árnyékolhat be gyanu, még ha mások le is buknak. Nem egyszerű kémkedésről lesz szó, varázslatokat kell felhúznunk, amelyek nyitott kapuvá teszik a Roxfortot, ám a végső csatának nyíltnak kell lennie. Nem lenne tekintélyünk, ha csellel győznénk. – Foglalom össze az elképzelésemet, még ha a mai este nem a „munka” kéne hogy a központban legyen. Beszélünk róla még eleget, ám ha az kell, hogy a nő megnyugodjon, nem rázom le kétes ködösítéssel. Rajta felejtem a tekintemet, ám semmi csábos, vagy hasonló nincsen a pillantásomban, csak a rendelésére várok, és a további kérdésekre. A témaváltás csak akkor fog megtörténni, ha látom rajta, hogy megérett hozzá.


♫ Innuendo ♫
©



S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-09-29, 21:28



JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mintha születésnapom lenne duplán, plusz karácsony együtt, tényleg olyan ez a nap nekem. Jól eső érzéssel tölt el, hogy végre bevégezhettem, hogy nem lesz már tovább, hogy a szikla legördülhet a lelkemről és nem kell úgy éreznem meghazudtolom, elárulom minden áldott nap a családomat. Én is tettem dolgokat, amikért mások állnának szívesen bosszút, de az már nem az én dolgom igaz? Az az ő bosszújuk, amit megpróbálhatnak majd egyszer beteljesíteni és vagy sikerül nekik vagy nem. Én az enyémet megtettem, én elértem, hogy vége legyen ennek az egésznek és hogy én legyek, aki befejezi, más is próbálkozhat vele. Kimondottan hálás vagyok hát neki, hogy megadta a lehetőséget és gondolt rá, hogy lekötelez azzal, ha nekem adja a jogot, hogy az utolsó pálcaintést megkaphassam. Minden bizonnyal a szimpla halálhírnek is örvendtem volna, de ez így azért mégis csak egészen más, így az igazi a bosszú beteljesülése, így tudhatom, hogy megtörtént, aminek kell, amire oly régóta vártam már, amiért oly sokat szenvedtem, küzdve a lelkiismeret-furdalással, a zavaró gondolatokkal és minden mással, ami igen még bennem is meg van, annak ellenére, hogy JED is azt gondolja csupán számító és alattomos vagyok, de mindig mindent okkal teszek és ha valaki nem tesz azért, hogy rosszat akarjak neki... hát nem történik efféle.
- Igen a lelkem, de a Roxfortba zárva főképp a testem, ami fogoly, de eljön majd az idő, hogy otthonunknak érezhetjük azokat a falakat. - legalábbis én remélem, hogy idővel majd tényleg így lesz, hogy elérjük a kitűzött célt. Lerohanjuk a Roxfortot és még többen jönnek majd rá, hogy igazunk van, hogy ahhoz, hogy a világ más legyen el kell érni, hogy a változások megtörténjenek és maguktól nem fognak. - Remek lesz, bármi is a végcél. - egy apró biccentés még a hálám utolsó jeleként, hiszen tényleg rendkívüli mértékben hálás vagyok neki azért, hogy most itt lehetek, hogy maradhatok még. Jó eséllyel akkor se mentem volna még vissza, ha neki teszem azt fontos dolga lenne, hiszen így is túlságosan sok időt kellett már eltöltenem a kastélyban. Ha lehetőségem van rá, hogy kimozduljak akkor megteszem és most egyébként sem tud róla senki, hogy távol vagyok. Időben kell csak visszatérnem és nem lesz gond.
Hamarosan meg is érkezünk a célállomás közelébe. Nem fogok rá a kezére, mégis csak a főnökömnek tekintem valahol, nem lépnék át egy ilyen határt, legalábbis nem azonnal. Amikor elérjük a célt szépen lehuppanok. Igaza van, tényleg még mindig érzem a hatását annak, amit tettem, még mindig bennem van az a mágikus erő, amivel elvettem valakinek az életét, de jóleső az érzés, plusz energiával tölt el, olyan mértékben, amit szinte elmondani is nehéz.
- Tökéletes! Finom vörös bor, lehetőleg édes, legalábbis én azt szeretem jobban és mellé mondjuk... borjú? - ismerem már őt annyira, hogy tudjam nem szereti elaprózni a dolgokat és bár ez a hely nem a legelitebb környéken van, de ez csak annyit jelent, hogy nem a jó fiúk és jó kislányok járnak ide, de ettől még az étlapon biztosan található olyasmi is, ami nekünk is tetszeni fog, ami drágább, ellenben minőségibb étel, amire most igazán nagy igényem lenne. Éhes is vagyok, a vacsora kimaradt és az, hogy épp most öltem meg valakit csak még inkább kiéheztetett. - Vannak már terveid? Következő lépés, amiről én is tudhatok? - biztos, hogy van, biztosan tudja, hogy mit akar tenni holnap, vagy a jövőben, de azt is tudom, hogy nem mindent kötne az orromra csak úgy gondolkodás nélkül. Súgok neki az iskoláról, a kezére játszottam, meggyengítettem Rasmust, de biztos vagyok benne, hogy ez még nem jelenti azt, hogy a teljes és tökéletes bizalmát élvezem. Ahhoz még van mit letennem az asztalra és egyébként is balgaság lenne a részéről, ha teljes bizalmat szavazna nekem, effélét én is rendkívül nehezen adok meg másnak.

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök! nagyszemes ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-09-24, 19:45




[You must be registered and logged in to see this image.]

To Sheska
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Szadista élvezettel figyelem, ahogyan Sheska eljut a csúcsra, ha nem is testileg, szellemileg. Régóta várt erre, ezt biztosan tudom, és én voltam az, aki mindezt megadta neki. Rasmus már sokak szemében szálka volt, olyan tényező, aki már eljutott arra a szintre, hogy hátráltatást nyújtott, nem vitte előre az ügyünket. Sheska kiváló köpönyegforgató, nekem is észnél kell lennem, hiszen csak a saját céljai érdeklik, ez az apró ajándék talán egy időre elkötelezte az én oldalamon. Pontosan tudom, hogy Lenára, a lányomra is figyelt mindeddig, a saját nevelt fiával együtt óvó szárnyai alatt tartotta, ám nem szabad figyelmen kívül hagynom, hogy ezt talán fel is használhatná ellenem, s nem igazán van ínyemre, ha rajtam kívül másoknak is vannak nyerő lapok a kezében. Úgy vélem, hogy a nő kiváló szövetséges, ám én nem leszek olyan ostoba, hogy Rasmushoz hasonlóan megosztom vele az ágyamat, a férfi már ott elvész, ha a nőben nem látja a veszélyt. Nem mondom, a tanárnő egyedülálló a maga nemében, de hogy valaha képes legyek annyira átadni magamat a vágyaimnak, hogy ne legyen a kezem ügyében egy mérgezett tőr... Nehezen tudnám elképzelni. A lelkiereje, a mágikus tudása igazi szövetségessé teszi, ám nem szabad lebecsülni azt, hogy pontosan tudja, hogyan működnek a férfiak. Még nem döntöttem el, hogy ezen a téren lesz-e keresnivalónk egymás mellett. Nem szokásom Rasmus levetett gönceit viselni. Kivéve ha átgondolom, hogy a nő a bosszúját tervezgetve adta magát oda annak a baromnak, s velem szemben nincsenek ilyen törekvései. Annyira nem gondolom hatalomvágyónak, hogy rajtam is átlépne, de az óvatosság sosem árt.
- Tudom, hogy mit érzel. Nem a tested fogoly... a szellemed. – Bólintok, és végül mégis megindulunk kifelé a hideg falak mentén, elnézem a lobogó fáklyák fényében szinten aranynak tetsző szőke tincseket. Nos igen, Rasmus nem becsülete meg eléggé. Válaszán merengenem kell, a roxmortsi fogadók még így is túl publikusak, avatatlan fülekre találna mondandónk, így elvetem az ötletet. Ha a nőt reggelig nem keresi senki, miért ne használnánk ki az alkalmat ismeretségünk mélyítésére.  – Amíg a főhadiszállás épül, ismerek egy helyet, amely kedvedre való lesz. – Ezúttal nem a sárkányt fogjuk használni, marad az egyszerű hoppanálás London egyik eldugott negyedébe, hiszen nem sokan tudják, de nem csak az Abszol-Út van. Élnek még ott varázslók, ráadásul nem olyan világosak, mint mondjuk a Roxfort igazgatója. A kezemet nyújtom a barlang előtt, hogy simítsa belé az ujjait. Gyomorkavaró érzést mellőzve pörgünk kicsit, hogy aztán fáklyákkal megvilágított kúria előtt álljunk. Az egész utca izzik a sötét mágiától. Cégér jelzi, hol is vagyunk most: Fogadó a Nyúzott Vérebhez. Itt elengedem a kezét, bár ha ráfog, maradhat így. Fellépdelünk a lépcsőkön, ahol átlépve a küszöböt, fényűző terembe jutunk, amely sokkal tágasabb, mint a roxmortsi ócskaságok. Kandallóban vidáman táncoló tűz ragyogja be a helységet, felette sülthús forog, zsíros léje kondérba csepeg. A fekete kőpadlón szörmék, a különféle polcokon hangulatos kandálleberek. A székek helyett párnák, alacsony asztalok. Keleti kényelem mondhatni. A szobákon túl sok a vendég itt is, ám nem látványosan, teltház azért nincsen. Egy pillanatra felénk fordul minden tekintet, hogy aztán nem sokkal később már ismét folytatódjon a pusmogás, és az étkezés. Biccentek egy nyúlánk magas alaknak, fekete-piros tógaszerű ruhában van, máris adja az egyik üres asztalt, be lehet fészkelődni a párnák közé.
- Győzelmi tort ülünk? Egy kései vacsora? Borral? – Kérdezem oldalra döntve a fejemet, tudom, hogy még mindig remeg kissé, főbenjáró átkot használni nem egyszerű döntés a léleknek, ám mellettem biztonságban érezheti magát a kis szőke, én aztán nem fogom felróni neki, amit tett, pont így van rá szükségem. Nem kell, hogy elkárhozzon a lelke, megmaradhat bizonyos fokig öntudatos, magabiztos nőnek, a fekete mágia eszköz, attól még nem leszünk vadállatok.


♫ Innuendo ♫
©



S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-09-15, 12:28



JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Évek óta vágyom már erre a pillanatra, a végső beteljesülésre, hogy lássam, hogy szinte könyörög nekem. Végül is most is megtette, csupán nem szavakkal, arra nem volt lehetőség, szimplán csak a szemeivel, de ez már semmit sem ért. Volt idő, talán egy egészen rövid kis szakasz,a mikor talán elbizonytalanodtam, amikor úgy véltem, hogy talán igen van értelme annak, amit tenni akar, hogy a szüleim halála nem szárad a lelkén, csupán csak nem volt más választása, mert ezt a feladatot kapta a felette állóktól és ha nem teszi meg az a saját vesztét is okozza. Igen... ilyesmivel hitegettem magamat, amikor elkezdtem hinni abban a célban, amit lefestett nekem, amikor láttam hogy figyel oda Die-ra, Ariellre és változtak a dolgok, aztán újra rá kellett jönnöm, hogy őt igenis csak az önös célok vezérlik, hogy ő akar lenni a legerősebb, a leghatalmasabb, azt akarja, hogy behódoljanak neki mások és nem számít, hogy ennek mi az ára, ebben pedig nem akartam részt venni.
Rájöttem, hogy tévedtem, balga gondolat volt, hogy valaki, aki ilyen változni képes, vagy hogy netán én magam ismertem félre. Épp meg sem rezzenek, amikor a pálca mozdul a kezemben és elhangzik a számból a halálos átok is, sőt élvezettel nézem, ahogyan végül kihuny az utolsó fényszilánk is a szemeiből. A szám önkéntelen mosolyra húzódik és jól eső sóhaj hagyja el ajkaimat, mintha csak mázsás súly gördült volna le a lelkemről, hogy a kemény kövezeten ezernyi darabra törhessen és ne terhelje többé a gondolataimat. Élvezettel figyelem, ahogyan a test a tűz martalékává válik és most még azzal sem törődöm, hogy kénytelen leszek majd elmondani a gyerekeknek is azt, hogy mi történt, meg kell majd értetnem velük, hogy változnak a dolgok és hogy ehhez nekik is alkalmazkodni kell.
- A falak nekem... olyan, mintha ketrecbe zártak volna, nehezen viselem a Roxfortban töltött időt, csak a cél miatt tűröm a helyzetet és mert ott lehetek legalább Die és Arielle közelében, ezt te is tudod. Miért vágynék hát gyorsan vissza? Reggelig bőven van időm. - immár felé fordulok, a maradék hamura sem vetek pillantást, a láncokra, amik ott maradtak árván kandikálva ki a falból, netán idővel majd új vendégre várva. - Beszélhetnénk, ott ahol nem zavar senki és neked is kényelmes. Egy ital is rám férne, hogy átmelegítsen. - és hogy feltöltsön is egyben. Jól fog esni egy kis plusz elszakadás a kastélytól. Túl sok időt kell ott töltenem, nem mehetek oda, ahová akarok, és ez felettébb fárasztó. Várom már, hogy elérjük azt, amit minket illet, akkor végre szabadon mozoghatok, nem kell a miatt aggódnom, hogy ki lát meg, hogy ki veszi észre, hogy nem vagyok a helyemen, ki figyeli, hogy milyen utakon járok. Nem véletlenül holló az alakom animágusként is. Vágyom a szabad létre és erre jelenleg nincs lehetőségem, több mint egy éve a saját terveim és céljaim rabja vagyok, de legalább immár csak szimplán, azt hiszem ez is előre lépés, már nem kell függnöm Rasmustól, már csak a Roxfort leigázása áll előttünk és a világ megváltoztatása... Nehéz feladatnak tűnik, de biztos vagyok benne, hogy annál felemelőbb lesz majd a győzelem.

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök! nagyszemes ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-09-10, 20:23




[You must be registered and logged in to see this image.]

To Sheska
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Vannak ugyan szövetségeseim a Roxfort közelében, közöttük Sheska az egyetlen, akit ilyen szinten avatok be a tervem bizonyos részleteibe. Mindent nem fogok felfedni előtte, titkokba sem vezetem be, egyelőre semmiképpen sem, ezt ellensúlyozandó a tény, hogy nem kell mindenről egyedül döntenem, a nő véleménye hasznos támpont lehet, ha nem tudok mindent átlátni. Az ő szemszöge valahol gyakorlatiasabb az én sokszor elvakult, elfogult véleményemmel szemben. Ahogyan már többször elmondtam, nem szándékozom vérengző fenevaddá válni, még ha a háború követel is majd áldozatokat. Bizonyos, hogy a Roxfort, és a varázsvilág nem fog csak úgy behódolni nekünk, kulcsfontosságú sakkfigurák levételére lesz szükség, ám mindez még odébb van, jelen pillanatban a játszma megtervezésénél tartunk. Senki nem tudja, hogy ki voltam egykor, s most ki vagyok. Mindez olyan fontos taktikai előnyt ad, amelyet ha kihasználok, már késő lesz ellenlépésekben gondolkozni. Sheska igazi kemény boszorkány, én azonban saját magamból kiindulva látom benne a törékenységet, amelyet jól leplez az első perctől kezdve. Sorsunk azonban összefügg, hasonlóak vagyunk, csak míg én képes vagyok objektíven, kívül szemlélni a magam dolgát, őt jobban fűti a bosszúvágy, elteliti a vénáit, és nem nyughat, nem intézhet mást, amíg le nem számolt szülei gyilkosával. Védi a családját, gyermeket hoz maga mellé, rendkívül érzelmes, így számomra nem nehéz manipulálni, csupán attól tartok, más is megteheti mindezt. Nem gondolom hogy a nő köpönyegforgató lenne,  Rasmus mellett is megtartotta eredeti célját. Vetek rá egy pillantást, ahogyan szinte alváshoz készülős, vékony ruhájában italt tölt nekem, ám ez a pillantás nem több egyszerű észrevételnél, rám nem hat a női csáberő, még ha magamban meg is jegyzem, hogy nem pusztán a pálcája a fegyvere. Miután pár kortynyit felhörpintettem a tömény italból, későesti utazásra invitálom. Mindketten animágusok vagyunk, könnyedén meg tudjuk közelíteni a tűzsárkányt, amely még a tomboló vihar ellenére is lustán vitorkázik a tornyok körül gigászi szárnyaival. Ahogyan a nyeregben találjuk magunkat, sötét mosollyal üdvözlöm a nőt, vigyáznia kell, hogy hova teszi formás combjait a bestia taraji tüskéi mellett. Nem kell egymást érintenünk, elférünk kényelmesen. Leérünk a barlangok mélyére, kedvenc háziállatom addig kint szárnyalhat kedvére. Látni akarom társnőm arcán az az üdvözült, szinte kielégült mosolyt, amelyet Rasmus halála okoz majd. A férfi szánalmas báb lett, miután nem volt képes felismerni, hogy kik azok, akik valódi erőt adhatnak neki, és leragadt a kicsinyes hatalomfitogtatásnál. Halála ugyanolyan dicstelen, mint az élete volt. Biccentek, a halott láttán csupán a villámgyors gyásszertartást oldom meg a tenyeremből kicsapó mindent felemésztő lángokkal. A tűz kiváló eszköz, ha majd hatalomra kívánunk lépni, egy valaki ért hozzá jobban nálam, az a mardekáros lány, Ruth. Miután a test a lángok martalékaként porrá ég, a nő felé fordulok.
- Nem szándékoztam megzavarni az éjszakádat. Visszavigyelek.. vagy..? Ha már elszabadultál az iskolából, vágysz talán még további kalandra? – Kérdezem érdeklődő pillantással, mintha csupán az időjárásról csevegnénk, és nem most pusztítottuk volna el azt, akinek a halálára éveket várt. – Ma este jó hallgatóságnak gondolom magam, adok lehetőséget, hogy ezt kihasználd. – Vetem fel a lehetőséget, nem biztos, hogy egy halálos átok mindent eltöröl, ha van kibeszélnivalója magából, netán a terveit osztaná meg velem... nos legyen, nem fogok nemet mondani. Elindulunk kifelé, a cél akár lehet London is. Vagy a lebegő Ónixpiramis.


♫ Innuendo ♫
©



S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Sheska Thorne
Reveal your secrets
Sheska Thorne
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-08-30, 12:27


[You must be registered and logged in to see this link.]


JED & Sheska
Olyan, hogy bizonyos mértékű győzelem, nincs. Meg kell védeni, amit megszereztünk.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem szokatlan, hogy meglep a megjelenésével, volt már rá példa, ez sem sokkal másabb helyzet, mint általában a többi hasonló az elmúlt évek során. Persze tudom, hogy pont ebben van az ereje, hogy képes még ide is bejutni csak úgy gond nélkül, hogy nem vonja magára a figyelmet és senki se gondolja, hogy itt van, még csak nem is sejtik, még csak távolról sem. A tanárok békésen alszanak az ágyukban, vagy javítják a aktuális dolgozatokat, és fogalmuk sincs róla, hogy ki van itt az iskolában. Persze kellemetlen is lenne rám nézve, ha tudnák, akkor aztán nem lehetne szó többet erről a beépített állapotról. A mosolyom viszont őszinte, amikor meglátom, hiszen jelenleg benne van minden reményünk, hogy képesek leszünk majd egyszer olyan világot teremteni, ahol nem kell rejtőzködnünk és alárendelni magunkat a mugliknak, akik sokkal kevesebbek nálunk mégis ők uralják az egész világot, csak azért, mert mi önként vállaltuk, hogy meghúzzuk magunkat.
Én pedig hamarosan már italt töltök neki, és még kíváncsibban kapom fel a fejemet, hiszen naná, hogy érdekel, hogy mit is akar mutatni, és valahogy sejtem, hogy tetszeni is fog nekem.
- Megyek, hát persze, hogy megyek! - fel is pattanok a helyemről és amikor ő elindul kifelé én magam sem tétovázom sokáig. Nem szórakozom most azzal, hogy átöltözzem, marad a hálóruha és a köntös, pedig talán csak egy pálcaintés lenne változtatni a ruháimon, de nem sürgős ez most annyira, az sokkal jobban érdekel, hogy mit akar mutatni, hogy mi a meglepetés. Én is gyorsan változom és lendülök ki az ablakon immár holló alakomban, csak leérkezve változom vissza, hogy immár a sárkány hátán folytassuk tovább az utat. Egyáltalán nem lepnek meg az ilyen nagy és impozáns belépők a részéről, miért is kellene, hogy meglepjenek? Nem nagyzolásról van szó, csupán tudja, hogy mire képes és ezt fel is használja, ez egyáltalán nem bűn nem igaz?
Szó nélkül megyek utána a barlangban is, a szemem elkerekedik, amikor meglátom az alakot a földön. Nem számítottam erre... vagy talán mégis? Magam sem tudom, talán nem is számít, csak az, ahogyan ott ül a földön szétfeszítve, a nyelve nincs meg és azt látom, hogy megtört, hogy talán az életéért könyörögne. A szüleim is megtették akkor régen, könyörögtek a saját életükért és a miénkért is. Érdekelt, akkor valakit? Hát persze, hogy nem. Oldalra döntöm a fejemet, ahogy mustrálva nézem végig. Egészen szánalmasan fest így, a földön, szinte már holtan, de mégis csak én kapom meg az utolsó mozdulatot, ami a halálához vezet. Elmosolyodom, oldalra pillantok épp csak egy másodpercre.
- Köszönöm! - a pálca pedig már a kezemben villan, hogy aztán a jól ismert varázsigét suttogjam el és felvillanjon a zöld fény. Szenvedett már eleget és még többet szenved azzal, hogy látja, hogy én vagyok az, aki befejezem ezt az egészet. Látom a szemében, hogy mit gondolhat. Megbízott bennem és én szépen ellene fordítottam mindenkit, már biztosan érezte az utóbbi hetekben, hogy Altan nem beszél neki mindenről, hogy Die eltávolodott tőle és sok mindennel még a kezemre is játszott, nem is mindent nekem kellett elintéznem. Arielle... meg fogja érteni, ő mindig is bízott bennem, és ez nem fog változni akkor sem, amikor elmesélem majd neki az egészet.  Majd talál magának új példaképet, olyat, mint aki most itt áll mellettem és meglepett ezzel a csodás ajándékkal.

♫ Hallelujah ♫ ϟ Hello főnök!  nagyszemes  ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]




S • T • R • E • N • G • H • T
[You must be registered and logged in to see this image.]
P • O • W • E • R

A • N • D




Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty2015-08-30, 12:26



Lélekölő-hegység

A Lélekölő-hegység Roxmorts közelében helyezkedik el, szinte körülöleli a várost. A Hegység öt csúcsán 5 kőgólem vigyázza a szurdokok és folyóvölgyek békéjét. Éles sziklái, évszázados tölgyei és bükkjei, rohanó folyói, amelyek a Kékfátyol-vízesésben érik el útjuk végét, szinte lehetetlenné teszik az átjutást a Hegységen. Halandó ember soha nem téved erre, de ha véletlenül még is venné valaki magának a bátorságot, hogy neki induljon a Hegységnek, azt a bérceken fészkelő Magyar Mennydörgő Sárkánypár üvöltése biztosan visszafordítaná...
A bércek szinte minden évszakban és napszakban felhőkbe vesznek és komor hangulatot árasztanak a szemlélődő vándor felé...
Gyalogszerrel nem is juthatsz itt át, kár is lenne próbálkoznod, túl nagy és túl veszélyes. Ha a sárkányokat netán el is kerülöd, még akkor is előtted van maga a hegység és a többi vad, akik az ismeretlen területeken rejtőznek. A mulgik pedig meg sem próbálkoznak erre járni. Aki meg is mássza a hegyet kívülről nem lát mást szurdokban, mint a hatalmas mocsarat, a sziget maga az avatatlan szemek számára láthatatlan.


[You must be registered and logged in to see this image.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Lélekölő-hegység   Lélekölő-hegység - Page 3 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Külterületek-
Ugrás: