ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 14:38-kor
Freya Björnsdottir


Ma 13:49-kor
Nina Rae Smith


Ma 12:42-kor
Gillian Ollivander


Ma 10:33-kor
Kalandmester


Tegnap 06:24-kor
Gillian Ollivander


2024-04-30, 22:10
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:49
Talisha Smallwood


2024-04-30, 21:26
Alaric Sinclair


2024-04-29, 20:48
Tristan Connors


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_lcapEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_voting_barEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_lcapEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_voting_barEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_lcapEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_voting_barEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_rcap 
Alison Fawley
Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_lcapEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_voting_barEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_rcap 
Kalandmester
Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_lcapEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_voting_barEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_lcapEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_voting_barEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_lcapEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_voting_barEbony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70695 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot

Simonetta Atkinson


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gwendolyn Sommerset
Reveal your secrets
Gwendolyn Sommerset
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-08-01, 23:15




Ebony && Gwendolyn

  Végtére is csak megoldottam a helyzetet. Én. Egyes-egyedül, mert az a szerencsétlen lány inkább veszélyeztette mindannyiunk életét, semmint elősegítette volna a menekülést. Ráadásul, a hippogriffet se sikerült ártalmatlanítani, mert menekülőre kellett fognunk, így aztán jelenthetem szépen a Minisztériumnak a történteket. Mármint, hasonlóakra gondoltam, miközben hopponáltunk az erdőből az ispotályba, mert megérkezvén elájultam.
Fogalmam se volt arról, hogy mégis meddig voltam kiütve. Amíg csukott szemmel feküdtem az ágyban, az illatok alapján megállapítottam, hogy még mindig a Szent Mungóban voltam. Utáltam a helyet. Utáltam az erdőket. Az élőlényeket, és soha, de soha többé nem megyek egy erdőbe se. Megborzongtam, mert ismét eszembe jutottak az erlkingek, a kacagásuk, anyám eltorzult arca, és ismét olya déjà vu érzésem támadt. Erdő, szörny, veszély, kórház… Reméltem, hogy többé nem kell itt feküdnöm, de tévedtem, hiszen ennek a csacska libának köszönhetően ismét itt kötöttem ki. Lassan kinyitottam a szememet, és némi hunyorgás után megállapítottam, hogy itt ül mellettem. Halkan felsóhajtottam.
‒ A mágia ellen nem tudsz mit tenni. Veled született, tanuld is meg kezelni ‒ vágtam vissza, és megpróbáltam felülni az ágyamban. Sikerült feltornáznom magam, és az egyik ismerős nővér jobb oda hozzám, hogy megvizsgáljon. Miután rávettem, hogy hagyjon békén, felálltam. Nem esett komolyabb bajom, a kezemet meggyógyították, még picit fájt a fejem, de nem volt vészes. Nyújtózkodtam egyet, majd a lányra pillantottam. ‒ Ha nem élsz a lehetőségeiddel, és nem aknázod ki a képességeidet, akkor tényleg haszontalan vagy. Javaslom, hogy tanulj meg varázsolni, mert sok esetben hasznodra lesz még. Most mennem kell. Sok a dolgom. ‒ Hátratűrtem a hajam, majd visszahívtam a korábbi nővért, aki jelentést adott a sebesült férfi állapotáról. Hála Merlinnek épphogy túlélte, így némi kezelés után haza is térhet majd. Már csak Tomot meg a Minisztériumot kellett értesíteni az ügyről. ‒ Vigyázz magadra ‒ pillantottam hátra az ismeretlen szöszire, majd meglátogattam a férfit, és megírtam két levelet, majd addig vártam az alak mellett, míg meg nem érkezett a családja, utána hazamentem. Ennyi kaland elég volt mára. Hogy a lány miként jutott haza, nos, az az ő dolga volt.

//Köszönöm a játékot. Smile //

©️

Vissza az elejére Go down
Ebony Frewen
Reveal your secrets
Ebony Frewen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-07-24, 09:36



Gwen/Rose & Ebony
Ez bizony nem a mi napunk...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Egyszerűen odavagyok érte, amikor haszontalannal és hülyének neveznek. A lánynak legalább volt annyi esze, hogy használja végre azt a nyomorult pálcáját; főleg azok után, hogy tudta, hogy nálam nincsen. Értem én, hogy sokszor használhatatlan vagyok, de mindenre megvolt az okom. Nem azért jöttem el a Roxfortba, mert nagyon itt szerettem volna tanulni, meg mert annyira kitörő örömmel fogadtam a hírt, hogy boszorkány vagyok; hanem mert kötelező volt. Meghalt a családom – mindenki. Nem volt senkim, csak a barátaim, akiket Svédországban azoknak nevezhettem. A gyámügy arra szavazott, hogy lehet, hogy könnyebben fel fogom dolgozni a történteket, ha visszarepítenek Londonba, és boszorkányként új életet kezdek. Ebben baromira nem volt igazuk, főleg, hogy nyáron 16 éves koromig állandóan egy árvaházban kellett tengődnöm, mivel nem volt senki, aki vigyázhatott volna rám. A Roxfort lett az én állandó árvaházam, ahol a mindennapjaimat kellett töltenem. Utáltam az egészet, anyáék a titkolózásba haltak bele, és minden az én hibám volt. Tudtam, hogy ezt sosem fogom tudni feldolgozni, és ha ez azt jelenti, hogy egy furcsa, szőke csaj az erdő közepén leordítja a fejemet, hogy hasznavehetetlen vagyok, akkor vállalom a megaláztatást; akkor is, ha ezt később is folytatni fogja.
Mikor odahoppanált mellém – mivel a tűz visszatartotta a hippogriffet – kinyitottam a számat, hogy mondjak valamit, de a lány gyorsabban reagált, mint gondoltam. Gyorsan megragadta a férfit, majd egyszerre minden elsötétült előttem. Mikor kinyitottam a szemem, hányingerem támadt, a padlóra estem és a szédüléstől hirtelen nem tudtam eldönteni, hol vagyok. Öklendeztem, míg jobban nem kezdtem érezni magamat, majd felnéztem, és azt láttam, hogy a lány is a padlón hever.
Hangokat hallottam a fejem fölül; mikor végre magamhoz tértem, rájöttem, hogy nővérek sokasága szaladt felénk. Főleg a vérző fickóhoz léptek, akit közös erővel egy ágyra emeltek, majd elszállították. Valaki odalépett a fekvő lányhoz is, és felrakták őt is egy ágyba, de őt otthagyták abban a teremben, ahova érkeztünk. Körbenéztem, és láttam, hogy egy kórteremben vagyunk. Először a gyengélkedőre gondoltam, majd szép lassan rájöttem, hogy ez a Szent Mungó, a varázslók kórháza.
Megpróbáltam felállni, de elszédültem, mire egy fehér ruhás, fiatal lány kapott el. Leültettek az erdőbeli lány mellé egy székre, majd elmotyogtak páran egy köszönömöt. Én csak bólogattam, majd ott ültem. Sokáig tartott, mire a lány mellettem magához tért. Nem így akartam kezdeni, de valahogy kibukott belőlem: - Nevezhetsz hasztalannak vagy hülyének, de semmit sem tudsz rólam, vagy az okaimról, hogy miért nem vagyok egy varázslás-kedvelő liba.
©


Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Sommerset
Reveal your secrets
Gwendolyn Sommerset
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-07-07, 03:33




Ebony && Gwendolyn

  Ez a szöszi marhára idegesített. Miért fájt neki az, hogy megszólaljon?! Ennyire nehéz lenne válaszolni a kérdéseimre? Tehettem én arról, hogy azt se tudtam miként kerültem az erdőbe?! Egyre inkább arra a következtetésre jutottam, hogy a csaj valami szekta tagja volt, és elraboltak engem a Három Seprű mosdójából. Hogy miért? Gőzöm sincs. De hát hogyan kerültem volna ide, ha nem ő meg a kis bandája rabolt volna el? Nyilván azért nem felelt, mert titkolni akart valamit. Biztos nem akarta elárulni, hogy a haverjai mit műveltek velem, bár azt akkor sem értettem, hogy miért pont egy pálca nélküli balfékre bíztak rá.
Mindegy. Annyira nem is érdekelt, csupán egy cél lebegett a szemem előtt: megtalálni a fickót. Ezért otthagytam az erdő közepén. Boldoguljon, ahogy akar! De mit művelt?! Követett! Miért fájt neki annyira, hogy távol akartam tudni egy veszélyes helytől?! Pláne úgy, hogy még a hasznát sem vettem, csak nyűg volt a nyakamon, mert nem lehetett vele mit kezdeni, segíteni meg aztán főleg nem tudott.
A hippogriff fogalmam sincs miért kattant meg, de már azelőtt is olyan volt, mielőtt én ideértem, azonban nem értettem a bestiákhoz, így elképzelésem se volt arról, hogy miként nyugtassam le. Felsikoltottam, amikor végigszántotta a csőrével a karomat, és amikor kitértem csak annyit tettem, hogy egy gyors kötöző bűbájjal elláttam a sebet, aztán parancsba is adtam a lánynak, hogy azonnal vigye el a sérült férfit. Nos, legalább annyit megtett, hogy amíg én a lény elől ide-oda ugráltam, addig odament az alakhoz. Csak fél szemmel láttam, hogy mit csinált, de jól fel is bosszantott, amikor láttam, hogy szerencsétlent félrevonszolta. Miért nem volt képes hopponálni vele?! Merlin áldja már meg! Csak a gond van vele! Természetesen, amint lankadt a figyelmem, a bestia kihasználta az alkalmat, és felöklelt. Nyekkenve estem egy fának, és összecsuklottam. Alig kaptam levegőt, mintha minden kiszorult volna tüdőmből. Sőt, volt egy olyan érzésem, hogy ha nem is törött el csontom, akkor legalább néhány repedt bordával gazdagodtam.
A lány persze megint magánakcióba fogott. ‒ Te tényleg ennyire hülye vagy?! ‒ kiabáltam oda, bár amint kimondtam, a hangom elhalt, és egy erőtlen suttogásra futotta tőlem. Micsoda ostobaság egy faággal nekirontani egy közveszélyes állatnak! Ennyire meg akart halni?! Mindenesetre, nyert nekem egy kis időt, így sikerült feltápászkodnom a földről. Bár még mindig mindenem fájt, és meg akartam ölni valakit, na meg a szédültem, de azért valahogyan eljutottak hozzám a lány szavai.
‒ Remek! Tudsz róla, hogy teljesen haszontalan vagy?! Mégis minek tanulsz varázsolni?! ‒ Képes voltam ismét hangosan beszélni, és arra is rájöttem, hogy taktikát kell váltanom. A hippogriff és a lány között felgyújtottam a pázsitot. Erre az állat hátrahőkölt, én pedig gyorsan a lány mellé hopponáltam, és szó nélkül belemarkoltam a felsőjébe úgy valahol a válla tájékán, majd vele együtt a férfinál termettem, és őt is megérintettem. Szerencsétlen teljesen vérben ázott, és szerintem már alig volt benne élet. Tudtam, hogy sérülten necces lesz egyszerre két embert magammal vinnem, de muszáj volt hopponálnom.
A következő pillanatban már erőteljesen a Szent Mungó hideg padlójának csapódva értem földet remélhetőleg a társaimmal. Azután nem emlékszem mi történt, mert minden elsötétül körülöttem.

©

Vissza az elejére Go down
Ebony Frewen
Reveal your secrets
Ebony Frewen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-07-06, 17:54



Gwen/Rosalie & Ebony
Az az átváltozás...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ez a lány egyre furcsább és furcsább lesz nekem. Az egy dolog, hogy baromi jól tudja játszani az ártatlant, na de az, hogy ennyire ne érdekelje, amiket korábban mondtam neki, az már kicsit több volt a soknál. Nem tudom, mit képzelt magáról, de nem sokkal korábban még segíteni akartam neki, hogy kijuttassam az erdőből, és közben megtaláljuk a hippogriffet, de kezdett már kicsit elegem lenni abból, hogy az emberek azt hiszik, hogy érdekel, ha azt játsszák el, hogy nem is emlékeznek arra, amit pár perccel ezelőtt mondtam el nekik. Ez a csaj meg amúgy sem volt szimpi nekem már az első pillanattól, de annyira elveszettnek tűnt, hogy megsajnáltam. Viszont azzal, hogy már sokadjára teremt le, hogy miért nem vagyok képes elhúzni a belemet, nem nagyon segített magán, inkább csak ellene fordultam.
Odafordultam a hippogriffhez, aki – valószínűleg a visító majom hangjától – úgy nézett ki, mint aki megvadult. Jobban megnézve, véres volt a csőre. Ez sose jó jel. Elkezdtem hátrálni, nehogy eltaláljon az a méretes madárszerű lény, mikor láttam a szemében, hogy nekünk fog rontani.
Igazam volt, az állat felszántotta a lány karját, a ruháját is beleértve. Ha lett volna nálam pálca, biztosan többet tudtam volna tenni érte, de így nem sok esélyem maradt. Kapkodtam a fejemet a hippogriff és a lány között, mikor megláttam, hogy a fickó a háttérben elkezdett mozogni.
A csaj azt kiabálta, hogy hoppanáljak el a fickóval. Jó vicc volt, nem mintha nem tudná, hogy nincs nálam pálca, ami nélkül persze lehetetlen volt eljuttatni innen a fickót. Odafutottam hozzá, megbizonyosodtam róla, hogy relatíve jól van, gyorsan egy kötést csináltam a lábára, hogy ne vérezzen el nekem, amíg végzünk az állattal. Ha egyáltalán sikerül végeznünk vele.
Arrébvonszoltam egy kicsit a fickót, hogy a fák takarásában lehessen, és nekitámasztottam egy fának a hátát. Kerestem egy nagy faágat, amit még sikerült felemelnem; kifutottam a fák közül, messze a férfitól, majd nekidobtam a faágat a nagytestű állatnak, aki még mindig a lánnyal küzdött. Sajnos nem mi álltunk nyerésre, de a közelben találtam egy másik faágat, amit felkaptam, és magam elé tartottam, azzal várva a hippogriff támadását.
Jól gondoltam, hogy a faág megteszi a hatását, hiszen az állat most felém kezdett el futni. Nagyon reméltem, hogy a másik lánynak eszébe jut elvinni a fickót, amíg én megpróbáltam lefoglalni az állatot.
-Nincs jogsim! – kiáltottam. – Vidd el te! Addig lefoglalom! Aztán hozhatnál valami segítséget, szeretek élni!
©


Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Sommerset
Reveal your secrets
Gwendolyn Sommerset
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-06-30, 02:09




Ebony && Gwendolyn

Elképzelésem sem volt arról, hogy miként kerültem az erdőbe, hiszen nem sokkal ezelőtt még a falu egyik fogadójában voltam. Tény, és való, kimentem a mosdóba, mert nem éreztem jól magam, és egy kevés vizet akartam locsolni az arcomba, hátha úgy jobb lesz, de… Minden elsötétült. A következő alkalommal pedig sebesen, tépett ruhában tértem magamhoz egy erdőben. Ráadásul volt ott egy ismeretlen lány is. Vagyis… Egész fiatalnak tűnt, biztosan láthattam az Abszol úton, ha diák volt, de őszintén szólva nem a Roxfort tanulóit szoktam figyelni szabadidőmben, és nem is a lányokat. Szóval, akár jogosan is merült fel bennem először az emberrablás gondolata. Nem is értettem, hogy mire számított azok után, hogy itt tértem magamhoz egy számomra teljesen idegen közelében.
A nyakába kellett volna ugranom, vagy a térdét átölelve zokognom kellett volna a boldogságtól, hogy nem vagyok egyedül? Én válaszokat akartam, de ő nem bizonyult túl használhatónak. Sőt, figyelmen kívül hagyta a kérdéseimet, ami igen csak bosszantó volt számomra. Így továbbra is élt bennem a gyanú, hogy ő rabolt el. De mi célja lett volna velem? Nem tudtam, de nem is érdekelt. Meg kellett találnom az a sérült ‒ vagy lehet már halott ‒ férfit, és számomra most csak ez volt az elsődleges. Holmi erdőben Piroskát játszó kislányok, vagy esetleg szervkereskedők nem izgattak. Pláne, ha képtelen volt magyarázatot adni, pedig szerintem igen is zavartnak tűntem.
Sajgott minden tagom, de nem tudtam miért. Végigvonszoltam volna a fél erdőt, vagy csak szimplán lelöktek valahonnan? Örök rejtély maradt számomra. Aggasztott, hogy még mindig voltak ilyen rosszul léteim, pedig már évek óta nem jártam orvoshoz. Ők mondták, hogy nem szükséges, és mégis… Megfordult a fejemben egy pillanatra, hogy mégis beugrok az egykori kezelőorvosom, de hamar elvetettem az ötletet. Két munkahely mellett még pszichológushoz is járni… Nos, elég kivitelezhetetlennek tűnt számomra.
‒ Ha már képtelen vagy arra, hogy beszélj, akkor inkább tűnj innen! Veszélyes ‒ morrantam rá igencsak bosszúsan. Még csak az kellett volna nekem, hogy még rá is vigyáznom kelljen. Elég volt a sérült ember, akit el kellett szállítanom innét. Nem akartam átmenni bébiszitterbe.
Üvöltést hallottam, meg sem vártam, hogy a lány esetleg beszélni kezdjen, elfutottam. Tudtam, hogy ha a lény még mindig a férfi közelében van, akkor nem pazarolhattam a drága időmet holmi kis elveszett szőke hercegnőkre. ‒ Mondtam, tűnés innen! ‒ kiáltottam hátra mielőtt elnyelt volna a bozót.
Futás közben egyszer-kétszer megbotlottam, jó párszor ágak csapódtak az arcomba, és karistolták végig a bőrömet, de nem álltam még akkor sem, amikor az oldalamba olyan szúró fájdalom hasított, hogy azt hittem, menten meghalok. Egy újabb tisztára érkeztem. Bal kezemben a pálcát tartottam előre, a jobbomat pedig az oldalamra tapasztottam. Alaposan leizzadtam, szuszogtam, és a táskám pántjai a vállamba vágtak. Nem volt könnyű azzal a súllyal futni.
A hippogriff rám szegezte borostyános tekintetét, majd visszafordult a földön fekvő alakhoz. Nem tudtam kivenni az arcát, de láttam, ahogy a szakadt nadrágja átázott a vértől, és a lénynek is vér sötétlett a csőrén. Varázsolni akartam, amikor emberi hangot hallottam, és hamarosan megpillantottam a korábbi lányt. ‒ Nem meg mondtam, hogy takarodj ki az erdőből?! ‒ A hangom a dühtől észveszejtő magasságokba emelkedett, és érezhetően ezt a hippogriff nem vette jó néven, hiába volt korábban egész békés.
Az állat tekintete vészjóslóan villant, és mivel Ebony a közelemben volt, ezért nem tudtam eldönteni, hogy melyikünk felé iramodott meg. Igazából mivel én előrébb álltam, ezért először felém kapott a csőrével, és végig is szántott vele a karomon. Felsikoltottam a fájdalomtól, és majdnem el is ejtettem a pálcámat. Odébb ugrottam, éreztem, ahogy a sebből szivárog a vér, és lassan átitatja a karomon lévő szövet azon részét, mely még rajtam lógott. ‒ Térj ki előle, fuss a fickóhoz, és hopponálj el vele! Most! ‒ üvöltöttem rá a lányra, és lehajoltam egy nagyobb kőért, hogy magamra tereljem a vadállat figyelmét. Sikeresen hátba is dobtam. A hippogriff ismét megindult felém, de ezúttal kitértem előle, bár a karomban lüktető fájdalom elködösítette az elmémet, és tompította az érzékeimet, mégis sikerült ezúttal sérülés nélkül megúsznom. Amíg nem bizonyosodtam meg afelől, hogy az ismeretlen csaj hajlandó végre hallgatni rám, és biztonságba juttatni az emberemet, addig bikaviadalt játszottam a hippogriffel. Kettőt tippelhettek, hogy ki állt nyerésre. Naná, hogy a dög.

©

Vissza az elejére Go down
Ebony Frewen
Reveal your secrets
Ebony Frewen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-06-19, 09:29



Rosalie & Ebony
Az az átváltozás...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mikor megfordultam, hogy megnézzem, a lánynak sincs semmi baja, ő a földön térdelt, teljesen meghökkentve a kérdésével. Komolyan azt hiszi, hogy nekem bármi közöm van ahhoz, hogy hirtelen feltűnt a hippogriff? Máskülönben nem tudtam elképzelni, mibe kéne beavatnom.
Felállt és elkezdte szemlélni a körülötte lévő tábort, néha rám sandítva. Nem értettem, miért viselkedik most olyan furcsán, mikor az előbb épp meg akart halni a félelemtől. Szerintem nagyon is kedves voltam vele, még azt is elmondtam, hogy mit láttam, most meg itt bunkózik nekem. Szép kis hála. De legalább megjegyeztem, hogy benne aztán biztosan nem lehet megbízni, ha már ilyen gyorsan változik a hangulata. Legközelebb lehet, hogy úgy dönt, öribarikként elmegyünk sétálni egy sziklaszirtre, majd hirtelen belelök a szakadékba, aminek nem örülnék, és tuti, hogy visszajárnék kísérteni mindaddig, amíg maga nem ugrik bele abba a szakadékba.
Elkalandoztak a gondolataim, de sikerült meghallanom a kérdését. Valahogy nem értettem, minek kérdezi meg ismét ugyanazt, már egyszer megmondtam, hogy mit láttam. Valami nem stimmelt nekem. Most tisztára úgy nézett ki, mint a lány aki a kéjenceket üvölti le. Biztos bolond a lány, különben nem tudom elképzelni, miért játssza meg, hogy nem tud semmiről.
Válaszolni akartam neki, hogy de hiszen ezt már megbeszéltük egyszer, mindkét kérdésére önmaga is tudja a választ, akkor ne játsszon itt nekem, mikor egy hangos, emberi üvöltés hatolt át az erdőn. Odafordultam, és pár madár felszállt a fák lombkoronájából, jelezve ezzel a fickó és a valószínűsíthető hippogriff tartózkodási helyet.
A lány elrohant mellettem, itt hagyva engem. Túlságosan belemártottam már magam ahhoz az ügybe, hogy ezt csak úgy hagyjam. Összeszedtem minden gondolatomat, hogy animágusi képességemet most kivételesen hiba nélkül tudjam használni, és éreztem, ahogy összemegyek, kezeimet nem tudom kiegyenesíteni, minden hang egyre élesebb lett. Éreztem, ahogy egy nagy, bozontos farok nő a hátam mögé, és máris tudtam, hol vannak a legjobb diólelőhelyek az erdőben szag alapján. Kinyitottam a szemem, és észleltem, hogy sikeres volt az átváltozásom, kivételesen nem lógott rólam ruhadarab, vagy az orrom sem maradt emberi. A lány után szaladtam, fel az első fára, ahol könnyebben tudtam közlekedni. Követtem, majd fáról fára ugrálva együttesen elértünk arra a helyre, ahol egy fickó feküdt a földön, vérző lábbal. Lemásztam a fáról, és odasiettem a fickóhoz, de a hippogriff egyszer csak előtűnt, én pedig úgy hátráltam vissza, amilyen gyorsan és ügyesen nem tudtam. Reméltem, hogy nem a férfi vége volt, és hogy még nem késtünk el.
Gyorsan összpontosítottam, hogy visszaváltozzak, és legalább megpróbáljak úgy tenni, mintha értenék valamihez, legfőképpen ahhoz, hogy kitaláljam, hova ássák a síromat. Lehet, hogy ésszerűbb lett volna mókus formában maradni, főleg miután a visszaváltozás mindig kellemetlen. Éreztem, ahogy a végtagjaim újra megnyúlnak és a ruháim is a helyükön voltak. A farkam eltűnt, és nyugtáztam, hogy kiváló formában lehetek ma, ha a visszaváltozásom is sikerült. Pár pillanat múlva rájöttem azonban, hogy még mindig mindent remekül hallok. Odakaptam a füleimhez, és egy szép sort szitkozódtam, majd így szóltam: -Nem lehet igaz! Igazán megtaníthatnák jobban is a visszaváltozást, mert ez így nagyon nem jó…
Mikor abbahagytam a mások hibáztatását, gyorsan összpontosítottam, hogy a füleim is a helyükre kerüljenek. Egy pillanatig nem hallottam semmit, majd mindennek normális hangereje volt ismét. Megfogtam a füleimet, amik immár épek és emberiek voltak. Odafordultam a hippogriffhez, és nagy meglepetésemre az állat nem bántotta a fickót, csak körülötte ólálkodott. De akkor hogy sérült meg? Vagy lehet, hogy ez csak egy okos állat álcája, mielőtt minket is elkap?
©


Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Sommerset
Reveal your secrets
Gwendolyn Sommerset
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-06-18, 11:30




Ebony && Rosalie (Gwendolyn)

  Elég rémisztőnek tűnt számomra, bár lehet csak azért, mert amúgy is rettegtem, és hazavágytam, ráadásul az sem tett jót nekem, hogy a fóbiámmal együtt egy erdőben kellett sétálgatnom, bár mivel számítottak rám, ezért igyekeztem felidézni Robert szavait, és lecsillapodni. Nem ment olyan könnyen, hogy megőrizzem a hidegvéremet, de talán az valamelyest segített, hogy nem voltam egyedül. Azt hiszem, ha magányosan kellett volna bolyonganom itt, akkor tényleg az lett volna a vége, hogy sikítva hopponáltam volna haza, vagy a Szent Mungoba.
Nem válaszolt a kérdésemre, én pedig nem akartam nyaggatni. Féltem, hogy felbosszantottam, amiért emlékeztettem a mulasztására. Nekem azt tanították, hogy pálca nélkül sose induljak el, az már más dolog, hogy az a pálca nem akart engedelmeskedni nekem…
Lopva kicsit jobban megszemléltem a lány arcát, de nem tűnt ismerősnek, pedig, ha gyakran járt az Abszol úton, akkor látnom kellett volna. A fene Gwenbe, meg abba, hogy csak a saját világával foglalkozik!
Amikor közelített felém, összerezzentem, de csak egy levelet vett ki a hajamból. Halkan felsóhajtottam. ‒ Köszönöm…‒ dünnyögtem, aztán arról kérdeztem, hogy látott-e valamit. Megtudtam, hogy látta a férfit, de nem segített neki, bár, ha nem volt pálca, akkor nem is nagyon tudott volna neki segíteni. Azonnal utána akartam indulni, csak nem tudtam merre indultak. Én nem voltam olyan jó, ha arról volt szó, hogy nyomokat kellett keresni, így a lányra hagyatkozhattam.
A magyarázatára aprót bólintottam. ‒ És miért pont itt kezdted keresni? ‒ érdeklődtem, bár azt még mindig nem értettem, hogy egy olyan cipőben mégis hogyan lehet sétálni, főleg az erdőben.
Dobogást hallottam, először csak azt hittem, hogy a szívverésem gyorsult fel annyira, hogy az egész tudatomat betöltötte, de tévedtem. A hippogriff mutatta meg magát nekünk, de amilyen gyorsan jött, olyan hamar el is tűnt. Megrémültem. A fejem annyira fájt, hogy a kín térdre kényszerített. A földbe markoltam, és próbáltam visszafojtani az előtörni készülő sikolyomat. Nem érzékeltem már magam körül a külvilágot. Nem érzékeltem semmit.

*

Fogalmam sincs mi történt, de amikor kinyitottam a szememet egy erdőben voltam, és valami ismeretlen lány volt mellettem, aki Ebonyként mutatkozott be. A fejem még mindig szörnyen hasogatott. A kezem tiszta föld volt, a ruhám elszakadt, sajgott minden tagom, és fogalmam sincs hogyan kerültem ide. Gyakran megesett már ez velem, de eddig még nem sérültem meg. Zavarodott voltam. Mégis hogy kerültem ide, amikor az imént még a fogadó mosdójában voltam?
Feltérdeltem, és a lányra szegeztem a tekintetemet. ‒ Beavatnál?‒ kérdeztem kissé sürgető hangon.
Nem értem rá, az a fickó lehet már darabokban hevert valahol, ráadásul, alig vártam, hogy visszaérjek a Foltozott Üstbe, és jól kiosszam Tomot.
Feltápászkodtam a földről, elővettem a pálcámat, és körbejártam. Közben félig a lányra figyeltem, félig a tábor maradványait vizsgáltam. Reméltem, hogy nem késtem el, mert a kudarcért engem öltek volna meg. ‒ Te is a kutatócsoporthoz tartozol, vagy csak idetévedtél? ‒ érdeklődtem. ‒ Egyáltalán, láttál valamit? Egy hippogriffet meg egy sérült fickót keresek ‒ tettem hozzá.
Neszt hallottam, mintha megint dobogás lett volna, vagy… Valami más. Nem értettem az állatokhoz, azonban az emberi üvöltést felismertem. Még a madarak is felreppentek a magasba a szörnyű hangtól.
‒ Hagyd csak, odatalálok! ‒ legyintettem, és nem törődve a sajgó tagjaimmal a hang irányába rohantam. Talán nem kellett volna otthagynom a lányt, de bíztam benne, hogy vagy visszahopponál, vagy követ majd.

©

Vissza az elejére Go down
Ebony Frewen
Reveal your secrets
Ebony Frewen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-06-17, 09:49





Rosalie && Ebony

  A lány nem úgy nézett ki, mint aki nagyon bízna a szavamban. Pedig ha tudná, hogy szerintem kettőnk közül én örülök jobban, hogy nem egyedül kell tovább bolyonganom ebben az erdőben... Mellesleg nem bírom a sötétet, ha nem látom a csillagokat. Azok adják nekem a fényt és a biztonságot, nélkülük elveszett vagyok; a fák lombkoronái pedig olyan hatalmasak voltak, hogy esélyem se volt meglátni a tiszta égboltot. Már ha egyáltalán tiszta volt, amiben erősen kételkedtem a mai borús nap után. Lényegében semmi kedvem nem volt tovább keresni a fickót, akkor sem, ha tudtam, hogy valószínűleg még életben volt és segítenem kellett volna rajta. Csak vissza akartam jutni a kastélyba, és a tüzet figyelni a klubhelyiségben, néha-néha közelíteni a tűz felé, hogy érezzem, ahogy megperzseli a bőrömet.
A lány kérdése, hogy miért nincs nálam pálca. Sajnálom azokat, akik tájékozatlanok, de én nem szeretek varázsolni. Ezzel a takarítóbűbáj kérdését is megválaszolhattam volna. Mindig is féltem elővenni a pálcámat, ami érthető is volt, ha belegondolunk, hogy boszorkányi pályafutásomat úgy kezdtem, hogy elveszítettem a szüleimet, csupán azért, mert nem akarták, hogy én is varázsoljak. Ezek után úgy érzem elég érthető, hogy miért nem szeretek pálcát ragadni és hókuszpókuszolni. A muglik is képesek e nélkül élni, így úgy vélem, nekem sem jelent különösebb gondot normális életet élni, már amennyiben ez egy boszorkánynak lehetséges. A szak, amit választottam magamnak az egyetemen, az ereklyevadász. Több okból is efelé húzott a szívem. Mindig is vágytam a kincsre, arra, hogy valami olyat találjak, amit más nem birtokol; ezentúl ez tűnt talán a legnormálisabb emberi foglalkozásnak. Azt hiszem a muglik kincsvadászoknak hívják őket, akiknek a történeteit én már kislány koromban is imádtam olvasni.
Egyszer csak eszembe jutott, hogy én találkoztam már ezzel a lánnyal, amikor a Foltoztt Üstben ráförmedt a kéjenc pasikra. Szép kis ismertség, mondhatom. Ehhez képest ez a lány, aki előttem állt teljesen máshogy nézett ki, nem volt benne az a tűz, mint a másikéban, mintha teljesen kicserélték volna. Óvatosan végigmértem, de ő ezt észrevette, és lesütötte a szemét. Kicsit sajnáltam, de még mindig furcsálltam, hogy most úgy viselkedik, mintha még nem beszélt volna emberrel és szégyellte volna magát. Pedig arról aztán igazán nem tehetett, hogy az a gyökér, amiben megbotlott, ott volt. Felé nyúltam, és kiszedtem még egy falevelet az előbbi mellől a hajából.
Megkérdezte, láttam-e valamit. Úgy döntöttem, nem foglalkozok azzal a kérdésével, hogy miért nincs nálam pálca. Majd ha úgy hozza a sors, elmondom neki. Gondolkoztam, hogy elmondjam-e, mit láttam, végül úgy döntöttem, hogy szokásaimtól eltérően megpróbálkozok egy kis bizalmat megszavazni neki, hogy ő nem az eltűnt férfi után jött, hogy megölje vagy valami hasonló.
- Pár perccel ezelőtt volt itt a hippogriff és elcipelte a fickót a lábánál fogva  – mondtam, majd körülnéztem, hátha itt vannak a közelben. Hangokat hallottam, de egyenlőre nem tudtam hova tenni őket. Mutattam, hogy kövessen, majd megfordultam, és csak remélni tudtam, hogy mögöttem jön és nem marad le. Még az kéne, hogy magára hagyjak egy ijedt lányt az erdő közepén egy – mint kiderült – vad hippogriffel. -Mellesleg nem túrázni indultam, hanem sétálni. De egy öreg nő megállított, hogy leszek szíves keressem meg az eltűnt férjét. Mit ne mondjak, már megbántam, hogy elfogadtam.
Lassan a térdemig sáros volt a nadrágom, de már nem tudtam mit tenni vele, ezért inkább előrefele haladva próbáltam megtalálni a férfit, akit keresünk.
Épp meg akartam fordulni, meghallottam ismét a már ismerős paták hangját. A semmiből tűnt elő a hippogriff, én pedig úgy megijedtem, hogy majdnem az ülepemre estem, ha egy fa meg nem tart. Bár fához képest elég vékony és puha ágai voltak. Hátrálni kezdtem, mire az állat amilyen gyorsan előtűnt, olyan gyorsan el is futott. Nem értettem az egészet, ezért csak annyit bírtam kinyögni:
- Ebony vagyok, csak hogy tudj szólni, ha bajba kerülnél.  

©


Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Sommerset
Reveal your secrets
Gwendolyn Sommerset
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-06-16, 20:51




Ebony&& Rosalie

  Ahogy záródott össze felettem az erdő, úgy múlt a vállalkozó kedvem, és egyre inkább úrrá lett rajtam a pánik. Féltem, hogy eltévedek, és lám, valóban nem tudtam merre tartok. Miközben haladtam előre, folyamatosan rémisztőbbé vált az erdő. A világoszöld levelek egyre sötétebbnek hatottak, a korábban karcsúnak vélt ágak karmokhoz hasonlítottak.
Levegő után kapkodtam. Éreztem, ahogy gyorsul a szívverésem, és legszívesebben sikítva hopponáltam volna haza. Ott aztán napokra bezárkóztam volna a lakásba, és senki nem hallott volna felőlem egy jó ideig. Csakhogy, nem tehettem meg. Nem lehettem ennyire gyáva, mert Tom, Gwen, a kutatók és a sérült férfi számított rám. Örültem volna, ha a kisfiú átveszi a helyemet, bár… Nem, nem engedtem volna meg neki, se Gwennek. A kis francia túl pici volt ehhez a helyhez, varázsolni se tudott, Gwen meg… Lesokkolt volna, és addig álldogált volna egy helyben, amíg valami rá nem támad. Így hát maradtam én és a fóbiám. Robert mindig mondogatta, hogy próbáljam leküzdeni. Most, remegve, mint egy nyárfalevél ezt próbáltam megkísérelni. Csak rám számíthattunk. Csak rám számíthattak.
Ideges voltam. Minden zajra ijedten kaptam fel a fejem, gyakran megbotlottam, melléléptem. A kezem remegett. Azt hittem, ott halok meg, de a balszerencsémnek köszönhetően nem egy domb tetején leltem volna a halálom, hanem egy ligetben. Még rosszabb. Minden oldalról zárt volt, lehetetlenség kijutni. Úgy éreztem, izzadok, de amikor a homlokomhoz nyúltam, hideg volt.
A pánikrohamomat még az is tetőzte, hogy a közelben ág reccsent. Itt már valóban kitört belőlem az elfojtott sikoly, de szerencsére csak egy halk, elkeseredett vinnyogás képében. Nagy kő esett le a szívemről, amikor emberi hangot hallottam. Remegve kerestem a hang forrását, de gyorsabb volt, már mellettem állt.
Lassan felemeltem a fejemet, de féltem a szemébe nézni. Nagyon óvatosan mértem végig, és bár nem tettem semmi megjegyzést, megállapítottam, hogy nem épp egy túrához illő öltözéket, cipőt viselt.  ‒ Biztos? ‒ kérdeztem elhaló hangon. Kicsit megnyugodtam, hogy akadt társaságom, de még így is rosszul éreztem magam.
Immár másodjára tápászkodtam fel a földről. Már nem vesződtem azzal, hogy rendbe szedjem magam. Mindegy volt. A következő pillanatban azonban majdnem megint eluralkodott rajtam a pánik. Nem volt pálcája? Én azt hittem, hogy ő fog megmenteni minket!
‒ Nos, izé… Sajnos nem. Megmakacsolta magát… ‒ dünnyögtem kislányos zavaromban, és inkább a nadrágzsebembe dugtam a pálcát. Úgyse venném hasznát…  ‒ Nálad miért nincs pálca? ‒ érdeklődtem, hiszen egy átlagos varázsló mindenhová cipeli magával a varázspálcáját. Amikor a cipőjéről beszélt, akaratlanul is a lábbelikre pillantottam.
‒ Tudod, egy egyszerű takarítóbűbájjal rendbe lehet hozni… ‒ jegyeztem meg félénken. Otthon néha én szoktam takarítani ‒ sőt, igazából mindig, Gwen túl lusta ehhez ‒, ezért megtanultam egy-két bűbájt, hogy gyorsítsam a folyamatot.
‒ És hogy-hogy ilyen cipőben jöttél túrázni? ‒ kérdeztem, mert valóban nem értettem, hogy mégis mit gondolt ezzel. Még Gwen is rendesen fel tudott öltözni, pedig az ő ruhatára egészen botrányos…
A kérdésére zavartan a hajamba túrtam. Egy falevél a kezembe akadt, így gyorsan kiszedtem, és eldobtam. Milyen szánalmasan festhettem! Némi tétovázás után ezt feleltem:  ‒ Megkértek, hogy keressek meg egy férfit, akit megtámadott egy hippogriff. A társai nagyon aggódnak érte.
Láttam, ahogy végigmért, ezért szégyenkezve lesütöttem a szememet.  ‒ Tudom, de addig nem mehetek el, amíg meg nem találom. Nem láttál esetleg, vagy nem találtál valamit? ‒ Nagyon hálás lettem volna, ha valamilyen információval tudott volna szolgálni, és annak is örültem volna, ha mellettem marad, de pálcástul nem vettem volna hasznát, és nem szerettem volna, hogy bajba keveredjen miattunk.

©

Vissza az elejére Go down
Ebony Frewen
Reveal your secrets
Ebony Frewen
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-06-16, 20:20





Rosalie && Ebony

 Még világos volt, amikor úgy döntöttem, lemegyek Roxmortsba egy gyors sétára. Felvettem az egyik legszebb rózsaszín selyem ingemet egy hozzá illő, szürkés beütésű koptatott szűk farmerrel, amibe betűrtem az inget. Kiválasztottam egy tűzpiros extra magas sarkú cipőt, hogy biztosan rengeteg szempár szegeződjön majd rám. Félúton sem voltam, amikor valaki megállított, hogy nem láttam-e a férjét. Felhúztam a jobb szemöldökömet, és közöltem vele, hogy nem láttam, majd elfordultam a nőtől, de ő makacsul belecsimpaszkodott a bal karomba. Segítséget kért, azt mondta, tudja, ki vagyok, és hogy könnyen megtalálok bármit, vagy bárkit. Megráztam a fejemet, és elindultam a roxmortsi erdő felé, hogy utánajárjak a dolognak.
Odaértem az erdőhöz, kifújtam a levegőt és kihúzott háttal vágtam neki a rengetegnek. Először még éreztem, könnyű munka lesz, majd mikor már órák óta bolyongtam körbe-körbe, rá kellett jönnöm, hogy nemcsak hogy nem fogom megtalálni a fickót, még el is tévedtem. A balszerencsémet még az is tetézte, hogy csupa sár lett a cuki magas sarkúm, amit jövő héten akartam felvenni, amikor valami jutalomkirándulásra vitték az alsóbb éveseket.
Egyre sötétebb lett, én pedig egyre inkább pánikba estem. Szitkozódtam, mikor korábban észrevettem, hogy nincs nálam pálca. Bele se merek gondolni, milyen varázshasználó lesz belőlem, mikor egyszer kikerülök az egyetemről. Azzal bíztattam magamat, hogy mindig, minden alkalommal megoldottam a problémáimat, így ez most is sikerülni fog. Megálltam egy pillanatra, hogy gondolkodhassak, amikor megéreztem valami bűzt, ami leginkább egy lóéra hasonlított. Megfordultam, és a tisztás túlsó oldalán egy hippogriffet, amint épp egy eszméletlen embert próbál felébreszteni. Gyorsan bebújtam egy fa mögé, hogy ne láthasson meg az állat. Hallottam a hippogriff patáinak hangját, amint egyre távolodnak. Mikor már elég halk volt a zaj, kinéztem a fa mögül, és láttam, amint a szájában tartja az ember egyik lábát, és óvatosan magával vonszolja. Nem úgy nézett ki, mint aki bántani akarja, mégsem voltam teljesen biztos benne, hogy egyedül kéne hagynom egy eszméletlen, ártatlan férfit egy ilyen méretes és – akár – veszélyes állattal. Épp utánuk indultam volna, amikor a domboldalon megmozdult valami. Pontosabban valaki. És az a valaki nagyon béna lehetett, mivel megbotlott egy kiálló gyökérben és lebucskázott a tisztásra, és pont az előtt a fa előtt állt meg, ami mögött álltam.
Ki akartam lépni a fa mögül, hogy láthassa, nincs egyedül – mellesleg nekem se jött volna rosszul valaki, akinél pálca is van –, amikor egy faág megreccsent a lábam alatt. A lány azonnal megdermedt és látszott rajta, hogy fél. Talán azt hitte, a hippogriff vagyok, mi mást kereshetett volna ebben az erdőben ő is pont ugyanitt?
- Hé, hé, hé, nyugi! – kiáltottam. – Nem akarlak bántani.
Gyorsan odaléptem elé, hogy láthassa, komolyan gondolom, hogy nem akarom bántani. Nem ismertem a lányt, de biztos, hogy sokkal idősebb volt nálam.
- Figyelj, remélem, te tudod használni azt az izét a kezedben, mert én valamiért úgy gondoltam, hogy ahhoz, hogy egy mély benyomást keltő sétára menjek, nincs rá szükségem. És amint láthatod, nem igazán lett igazam. Nézd meg a cipőimet – mutattam rájuk elszörnyedt képpel – órákig fog tartani mire ezeket kipucolom.
Körbenéztem, hátha megláthatom újra az állatot, de az nem volt sehol. Visszafordultam a lányhoz.
- Mit keresel te itt ilyenkor? Mellesleg rád férne egy zuhany, szörnyen nézel ki!  
©


Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Sommerset
Reveal your secrets
Gwendolyn Sommerset
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty2015-06-16, 19:16




Ebony&& Rosalie

 
Egy ismeretlen fogadóban tértem magamhoz. Nem értettem, hogy mit kerestem ott, és azt sem, hogy miért viseltem olyan ruhát, mint aki egy kirándulásra készült. Teljesen összezavarodtam. Amikor kimentem, a pult mögött álló nő felszólított, hogy fizessek. De mégis miért? Nem mertem ellenkezni, így kifizettem azt az öt galleont, amivel állítólag tartoztam.
Miután rendeztem a számlát arról érdeklődtem, hogy hoztam-e magammal valamit. A nő furcsán pillantott rám, majd az egyik asztalra bökött. Az asztalnál az egyik széken egy teletömött hátizsák pihent. Halkan megköszöntem a segítséget, aztán átkutattam a táskát, hátha abban találok valami utalást, hogy mégis hogyan kerültem oda. A táska tartalma néhány férfi váltásruha volt, bedobozolt étel, két palack innivaló, pokróc, elsősegély-készlet és egy levél. A homlokomat ráncolva emeltem ki a levelet a felbontott borítékból, hogy gyorsan átfuthassam. Az üzenetet Tomnak, a Foltozott Üst tulajának címezték, ahol Gwen is dolgozott. Azt írták, hogy Tom ismerősei bajba kerültek, amikor a roxmorts-i erdők mentek thesztrálok után kutatni. A négy emberből ketten sérülés nélkül megúszták, egyet a Szent Mungóba szállítottak, és egynek nyoma veszett, amikor rájuk támadt egy megvadult hippogriff.
Nem értettem, hogy Gwen miért vállalta el ezt a feladatot, de úgy tűnt, nekem kell megkeresnem az eltűnt férfit. Fel is kerestem a többi kutatót, akik megmutatták nekem, hogy mentek az erdőbe, de nem mertek bejönni velem.
Ezért már órák óta sétálhattam a fák között, ráadásul, már azt sem tudtam merről jöttem. Megpróbáltam tájoló varázsigét használni, hogy legalább megtudjam, merre van észak, de a pálca megint megmakacsolta magát. Ezért nem szerettem varázsolni, mert nekem sose engedelmeskedett a pálca. Talán ezért is pakoltak a táskába kötszert? Sejtették, hogy én fogok Gwen helyett menni? De hát Roberten kívül senki nem tudott a problémámról. Akkor meg miért?
Egyre mélyebbre tévedtem, de nem találtam semmi jelét annak, hogy járt volna erre valaki. De nem szánhatták viccnek, mert szegények teljesen meg voltak rémülve az erdőtől. Bóklászásaim közepette megbotlottam egy gyökérben, és lebucskáztam az előttem lévő lejtőn. Lehorzsoltam a lábamat, lenyúztam a könyökömet, az arcom vérzett, ráadásul még a felsőm is elszakadt egy picit a hasamnál.
A fene essen abba a pálcába, hogy pont most nem tudom használni! Mindig akkor lázadt fel ellenem, amikor igazán szükségem lett volna rá. Nyöszörögve feltápászkodtam, és leporoltam a ruhámat. Szánalmasan festhettem. A táskához nyúltam, de szerencsére annak nem esett bántódása. Amikor körbejártam a tisztást, ahová landoltam, egy kisebb, szétdúlt tábort találtam. A puha földben emberek lábnyomai keveredtek egy hippogriffével. Néhol vérnyomokat találtam, és a fűben különböző holmik hevertek szanaszét.
Reccsenést hallottam. Ijedtemben halkan felsikkantottam, de épp időben nyomtam a számra a kezemet, hátrálni kezdtem, de beleütköztem egy fába, és a földre estem. Nagyon reméltem, hogy nem a hippogriff tért vissza. Komoly gondban lettem volna akkor, hiszen nem tudtam varázsolni.

©

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel   Ebony & Rose kalandjai a megvadult hippogriffel Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Regina & Ryan (avagy Yoda és Rapunzel) kalandjai
» Rose & Max
» Silent&Ebony
» Quinn&Ebony
» Ebony & Declan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Város széli dombok, erdõk, erdei utak-
Ugrás: