ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Alison Fawley
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Hayden Harper I_vote_lcapHayden Harper I_voting_barHayden Harper I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hayden Harper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Hayden Harper
Reveal your secrets
Hayden Harper
Griffendél

TémanyitásTárgy: Hayden Harper   Hayden Harper Empty2015-06-14, 12:38




Hayden Harper

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nowhere to run"

Főkarakter: Draco Malfoy

Teljes név: Hayden Harper
Születési hely és dátum: Glasgow, 1979.01.01.
Csoport: Hugrabug
Patrónus: Ezüstróka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam (auror szak)

Képesség: Legilimentor

Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok kivédése - Kiemelkedő, Bájitaltan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Ha már a külsőmnél minden tekintetben kiemelkedő vagyok, hát... az eszemet illetően valami alaposan félresiklott. Főleg a lányokra szokták mondani, hogy szép, de esze nincsen, esetleg kutyákra, na de pasikra? Nálam mégiscsak ez játszik be. Lassan, tompán forog az agyam, az istennek se tudom lekövetni mások logikáját. Pedig nem ártana, ha aurornak készülök, de valahogy az ösztönösebb, spontán dolgok sokkal jobban mennek. Azt már mondanom sem kell, hogy a tánc a mindenem, ahhoz sem kell túl sok ész, csak a mozdulatok, az életérzés. Mondanám, hogy vezető jellem vagyok, de ez nincs így. Csak szeretnék. Valahogy mindenből kimaradok, annak ellenére, hogy imádok bandázni, sokszor átvernek, megvezetnek, és végül csak az egyedüllét marad. Még jó, hogy van egy csinos barátnőm, igaz, a csajozással sosem volt gondom, elég volt pár sablon mondatot összehoznom, és a lábaim előtt hevertek a lányok. Bár minden ilyen egyszerű lenne. Határozottan vidám vagyok, szeretek hülyülni, haverokkal lenni, és csak remélni merem, hogy az egyetemen sokkal több lesz a gyakorlat, mint az elmélet, különben elvérzek.

Megjelenés


Nem tehetek róla, ilyennek születtem. Jó, ez nem igaz, rengeteget tettem érte, kondiban vagyok, és mindaz, amit láthatsz, kemény munka eredménye. Alaposan odafigyelek a táplálkozásomra, az egészségemre, hogy egy szem felesleges ne legyen rajtam, izmok már annál inkább. A hajamat szinte mindig rövidre hagyom csak, az olyan férfiasan elegáns, azért annyira legyen hosszú, hogy bele lehessen túrni, ha valaki megtenné. Bármennyire is határozott, szögletes arcom van, pillantásomban van valami kisfiús báj, élénk kék szemem csak ráerősít minderre.
Alkatra hihetetlenül szerencsés vagyok, olyan génekkel, amire a legtöbben csak vágynak. A legkisebb edzéstől is bedurrannak az izmaim, amikre a legtöbb nő csodálkozó áhitattal kapja oda a fejét, holott nem nézem meg őket magamnak, már nincs rá szükségem. A borosta, amitől még pasisabb lehetnék, szerintem nagyon nem áll jól, ezért hanyagolom, mindig tökélesre borotválom az államat, mintha minimum a seregben lennénk. Ruházatra tekintetében imádok meztelenkedni, ezért ha lehet, minél nagyobb felületet láttassak magamból.


Életed fontosabb állomásai

A szüleim nagyerejű aranyvérű aurorpár, akik nem érezték azt, hogy biztonságban lennék, amikor megszülettem, ezért jobbnak látták, hogy ha rábíznak egy mugli családra, akiknél nem születhetett gyermek. Szerető szülőkként neveltek fel, mintha a sajátjuk lennék, és volt pár komoly meglepődés, amikor elkezdtek megmutatkozni a mágikus adottságaim. Miután nem tudták, hogy létezik a mágusvilág, kiválasztottként kezeltek, ráadásul amerika nagyon szegényes részében laktunk, a körülöttem fellelhető furcsaságok csak még jobban elmélyítették azt, hogy mennyire kívülálló vagyok. Én magam sem tudtam, hogy mi a baj velem, csak görcsösen próbálkoztam, mígnem meg jött a levél, felvételt nyertem egy a brit. Itt már jobb volt a helyzet, mert velem azonos származásúak között mutathattam meg, hogy mire vagyok képes, itt viszont az örökös győznivágyásom miatt utasítottam magam mögé mindenkit, így maradtam egyedül. Csak az vigasztalt meg, hogy a szüleimet megkereste egy auror mentor, aki látott bennem fantáziát. Beszélt a nevelőszüleimmel, és a védőszárnyai alá vett. Így már nem voltam annyira egyedül, de az iskolában ez is csak irigységet szült. Úgy véltem, hogy távol van még az, amire igazán vágyom, megismerni, hogy kik is az igazi szüleim, hiszen időközben anyáék megmondták, hogy talán ez nyugtalanít belülről, és ideje lenne, hogy kiderüljön, hogy kik is adták a Hayden Harper nevet, hiszen anyáék Woodburry-k. Furcsa módon nem is gondoltam bele, hogy a különböző név nem jelent vérrokonságot. A felsőbb években bár a menőkkel barátkoztam, úgy igazán nagy baráti társaságot nem sikerült kialakítanom, valahogy mindig megmaradtam magányos alkatnak. Néha betegesen vágyom a figyelemre, máskor elfogadom, hogy ha egyedül kell lennem.






[You must be registered and logged in to see this image.]


A hozzászólást Hayden Harper összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-07-19, 19:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Hayden Harper   Hayden Harper Empty2015-06-14, 17:05



Elfogadva!

Szóval te leszel az, aki miatt Sandrinnak mennie kell... Very Happy Az egyik karim ugyanis most még Medimágia tanár, de amúgy is megválok tőle, szóval az ő helyére jössz, mázlid van. Razz A kari pedig. Először is a pb az hát mindenki tudja, hogy... joooeg szóval nyálcsorgatós istenesen, de nem is tudom van-e, aki nőnemű és nem így gondolja. Az illető tuti rosszul van bekötve. Very Happy Az Et-d nagyon érdekes, a jellem kifejezetten nehézzé teszi az karit, az már tuti, meg az új az egész élőélete. Az tuti, hogy vele nem lehet leülni és kötetlenül elbeszélgetni és gondolom a diákokkal sem kedves és jópofa, hanem inkább majd Piton szinten fogadják jó eséllyel, szegéééény... diákok. Very Happy Szépen fogalmazol, pedig nem lett az ET-d hosszú, de nekem egy ilyen CSI jelenet ugrott be róla, vagy inkább Dr. Csont? Egyiket se nézem, szóval nem vagyok benne profi, de akkor is awwww... veryhappy
Nem tudok mit mondani, ami negatív lehet, az a 06, amit dobtál fájdalmas dolog lehetett, éltem már át hasonlót, szóval részvétem, de tanult módon is lehet helyettesíteni, a korod alapján pedig az is bőven jó lehet, szóval király lett, suhanj foglalózni, ha még nem tetted, a tanári posztodat se feledd, aztán mehetsz is játszaniiii! nagyszemu




[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hayden Panettiere
» Skye Athena Harper
» Summer & Hayden randija a karácsonyi bál után
» Alex T. Harper
» Ms. Hopkins & Dr. Harper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: