ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 22:04-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:28-kor
Seraphine McCaine


Tegnap 20:08-kor
Dwight Jennings


Tegnap 12:07-kor
Gemma Carlyle


Tegnap 11:09-kor
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Kalandmester
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Alison Fawley
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Derek Costa I_vote_lcapDerek Costa I_voting_barDerek Costa I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Derek Costa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Derek Costa   Derek Costa Empty2015-04-10, 00:47




Derek Costa

[You must be registered and logged in to see this image.]
"A élet nem csak móka és mese, hallottál már a gonoszról? A szexy és jóképű Derek kölyökről...?"

Főkarakter: Camrise Arogonte
Teljes név: Derek Costa
Születési hely és dátum: 1978. augusztus 5. London, UK
Csoport: Hollóhát
Patrónus:Leopárd
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 8. évfolyam (Ereklyevadász szak)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötét Varázslatok Kivédése - Kiemelkedő, Legendás lények gondozása - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése

Itt most magamról kéne mesélni, igaz? Hát el is kezdem akkor... Szóval térjünk a lényegre... Szabadidőmben imádok sportolni, sőt régebben még kviddicseztem is, de végül abbahagytam. Szeretek futni és úszni. Én egy nyugodt és kedves ember vagyok. Szeretek ismerkedni és beszélgetni, sőt igazi gentleman-nek nevezném magam, hisz tisztelem és becsülöm a nőket. Igaz néha-néha engem is bele lehet vinni a rosszba, például egy kis italozás, ami alkalomadtán IHB-be fullad (iszunk, hányunk, belefekszünk). Nagyon fontos, hogy nem szeretem, ha lenéznek valakit, vagy piszkálnak. Igaz én is egy gazdag családból származom, de nem nézek le senkit, legalábbis igyekszem. Teljesen felesleges... Senki sem tehet arról, hogy hova született, mert még a gazdagokból is lehet szegény ember, és én ezt sosem feledem! Mint ahogy már említetten, gentleman vagyok és szeretem megvédeni a nőket... Nem szeretem az olyan férfiakat, akik kihasználják azt részegen, hogy egy nő gyenge...

Megjelenés

Hogyan is nézek ki? Piszok jóképű vagyok. Jó persze azt hinnétek, hogy nagyképű vagyok, de én ezeket nem magamtól szedem, hanem a lányok mondják. 186 cm magas vagyok, ami lássuk be szép magasság, és ráadásul ehhez egy eléggé kidolgozott, izmos test is párosul. A bőröm kreolosabb, hajam fekete, és általában rövid. A szemem is barna, és ezekkel a szemekkel ejtem rabul a nőket. Ha néha lusta vagyok a borotválkozásra, akkor meghagyom a borostámat és egy-két évvel idősebbnek nézek ki, mint első ránézésre... Ennek nagy hasznát veszem, mikor elmegyünk inni a haverokkal. Ami az öltözékemet illeti, általában lazább ruhákat hordok: farmer és egy póló, ami fölé egy bőrkabát kerül, de néha nekem is ki kell öltözni és az öltöny kifejezetten jól áll nekem.

Életed fontosabb állomásai

1980-ban születtem Londonban. Nem tudok sokat mondani a családomról, hisz... Vagy is de, jó sokat mesélhetnék róluk. "Szerencsémre" egy gazdag családba születtem és a család első gyermeke voltam, tehát az elsőszülött. Apám nagyon sok időt töltött velem és jó üzletembert akart belőlem faragni. Persze mindkettő szülőm híres varázsló volt, de őket inkább lekötötte a mugli üzlet, mint engem. Engem nem igazán érdekeltek, jobban vonzott a mágia világa. Mesélhetnék még órákig, de nem fogok...
Apám megtanított arra, hogy hogyan kell bánni a nőkkel, amit hamar elsajátítottam. Már akkor is értettem a nők nyelvén... És ekkor megismertem Cassy-t akiből a gyerekkori legjobb barátom lett, később pedig az első szerelmem. Persze apu amint erről tudomást szerzett, el is tiltott tőle, hisz igaz, hogy már nem vett annyira aktívan részt a varázsvilág dolgaiban, de a gyereke nem lehet egy muglival együtt, szóval átköltöztünk London másik felébe a gazdag negyedbe. Apu persze nem adta le a szintet és egy kisebb villát vett...
Közben nem említettem meg, hogy anyám ikreket szült, jobban mondva kétpetéjű ikreket: egy fiút és egy lányt. Aztán jött a levél, ami felvételt biztosított a Roxfort-ba. Apám örült neki és büszke is volt rám. Bár jobban szerette volna, ha inkább foglalkozom a vállalkozásával, de nem érdekelt, és nem tudtam ez ellen semmit tenni... Engem nem érdekeltek a mugli dolgok.
Aztán jöttek a Roxfortos évek, amik gyorsan peregtek, miután a Hollóhát-ba sorolt be a Teszlek süveg, amit nem is csodálok, hisz okosnak is mondanak... A testvéreim is bekerültek az iskolába és mindketten Griffendélesek lettek. Szóval teltek múltak az évek és a haverokkal buliztunk, hülyültünk, szórakoztunk, stb., csak, mint a többi diák. A testvérei is bekerültek az iskolába és mindketten Griffendélesek lettek.Aztán az egyik felvetette, hogy szerezzen mindenki magának egy Hugrás barátnőt... Belementem és választottak egy lányt, akit egy bizonyos idő alatt fel kellett szednem... Ez az időtartam egy hét volt. Mondanom sem kell, hogy sikerült, és nem kellett sokat tennem, csak le kellett vennem a felsőmet. Nem értettem, hogy minek kéne nekem egy hugrás csaj, de ha már elkezdtük, akkor bele mentem. Hamar letudtam a dolgot, és nem is volt olyan rossz az az este, de többet nem akarok a csajtól, mondhatni ez az én kis hibám, ami lehet életem végéig rémiszteni fog, de már megtörtént... És nem igazán tehetek ellene semmit sem.
Aztán eljött az egyetem és kellett egy szakot választanom. Egyik sem állt hozzám közel, de kellett egyet választanom, tehát úgy döntöttem, hogy legyen az Ereklyevadász szak. Miért ne? Jó lesz ez nekem, és nem is olyan nehéz, mint gondolnánk, és ki tudja... Lehet hogy végre megtalál az a híres szerelem is...



A hozzászólást Derek Costa összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-07-06, 01:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Derek Costa   Derek Costa Empty2015-04-11, 08:41



Elfogadva!

A hollóhát az már alapból egy plusz pont, szóval éljenek a kékek! A kari amúgy jó lett, érdekes ez a kusza szerelmi szál, hogy ki kibe szerelmes, és biztosan érdekes játékaitok lesznek majd ezek alapján. Smile A pb választás gondolom indokolt a sorozatuk alapján, de jó képeket választottál, maximum egy olyan pici komment, hogy majd próbál minél kevesebb durván szakállas 30-nak kinéző képet választani szegény elvben 18 éves hetedikesnek. Very Happy Nem is tudom mit mondhatnék még, kómás vagyok na. Very Happy A lényeg, hogy foglalózz, ha még netán nem tetted, aztán mehetsz játszani. ^^





[You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Derek Costa   Derek Costa Empty2015-07-06, 09:24



Elfogadva!

Átjelentkezni lusta vagyok és már beállítani nem kell semmit, és akkor már stílusosan Hugrás karival kapsz kommentet. Very Happy No szóval szerintem nagyon tuti lett az átírt változat, biztos hogy remek lesz vele a játék és hát igen... ha leveszi a pólóját akkor lehet ám rendesen nyálcsorgatni, az egyszer biztos. veryhappy Szépen összefoglaltad az újított karit, kicsit olyan volt nekem az ET mint valami rövid filmbemutató, ahol így villanásszerűen jönnek az információk, hogy aztán csak még inkább felpiszkálják a fantáziádat, mert abból már tuti, hogy állati jó lesz majd a film. nagyszemu Nem is tudom, hogy mit mondhatnék még ne felejts foglalózni, ha még nem tetted, de ott majd tüntesd fel az eredeti kari nevét is, hogy ne felejtsük el őt meg kivenni a foglalóból. Azt hiszem ennyi a lényeg, király kari lett, király pb-vel, suhanhatsz is hugrás lányszíveket összetörni. Very Happy





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Derek Costa   Derek Costa Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Derek Theler
» Derek & Marianne - Bad days

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: