ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Alison Fawley
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Jonas Black I_vote_lcapJonas Black I_voting_barJonas Black I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jonas Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jonas Black
Reveal your secrets
Jonas Black
Személyzet

TémanyitásTárgy: Jonas Black   Jonas Black Empty2015-02-28, 15:53




Jonas Black

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Mindenkit megmenthetünk!"

Főkarakter: Főkarakter neve: Draco Malfoy
Teljes név: Jonas Black
Születési hely és dátum: 1973.01.01. Newcastle
Csoport: Személyzet
Patrónus: Malamut
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Biztonsági tiszt a Roxfortban
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Sötét varázslatok kivédése - Kiemelkedő, Gyógynövénytan - Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Életúnt, fájdalommal teli. Túl sok barátot vesztettem már el a harcokban a Főnix rendje tagjaként, mégis hiszem, hogy én leszek majd az, aki mindenkit megment. Naív módon még mindig hiszem, hogy a jónak kell győzedelmeskednie, ám paranoid módon továbbra is rettegek attól, hogy a törékeny béke csak látszólagos. A jéghegy csúcsa, s a felszín alatt valami közeledik. Valami baljós, és hiába próbálom minden erőmet összeszedni, nem tudom, hogyan is állíthatnám meg. Jelenlegi állapotomban esélyem sincsen, hiszen saját félelmeim rabja vagyok, olykor bizony a lángnyelv whiskey-é is. Csak úgy szívom a cigiket számolatlanul, az egyéb bódító hatású füvekről már ne is beszéljünk, de mégis... én akarok lenni az a hős, aki majd akár a saját élete árán is megmenti a Roxfortot, akár az egész varázsvilágot.

Megjelenés

Az állandó mozgásnak köszönhetően igen szépen kidolgozott alkatom van, amihez vagy 190 centis magasság is társul. Sötét szemeim általában komoran tekintenek a nagyvilágra, rozsdabarna tincseimet pedig vállig hagyom nőni, de nagyritkán katonásra leszedem. Időnként szokásom elhanyagolni a külsőmet, borostám nő, ami furamódon bezsongató módon hat a nőkre, amitől sosem jövök zavarba, annyira azért nem érdekel a dolog. Nem mondanám, hogy divatosan öltözködöm, nem akarok én lenyügözni senkit. Egyszerű kényeles viselet jellemző rám, az évszaknak megfelelően. Bal fülemben apró, csillogó fülbevaló fityeg. Vonásaim erősek, állkapocscsontom kiugró, mint valami fenevadnak, nem is állok messze tőle. A sok halucinogén anyagnak köszönhetően azért olykor már remeg a kezem, és ha nem eszek napokig, akkor alaposan roggyantnak tudok kinézni.

Életed fontosabb állomásai

Felpillantok. A kék szemekkel találkozik ismét a pillantásom, zilált szőke haja az arcába hullik. A nyakán fűrészfogas kés... Halálraítélték, ahogyan engem is. A csuklyás alakok vezetője nem fog kínélni minket. Rebecca hal meg a szemem láttára, ha nem vallok. A Roxfort titkai a kezemben vannak, onnantól kezdve, hogy két éve beléptem a Főnix Rendjébe. Dumbledore beavatott, nincsenek előítéletei velem szemben, csak mert Blacknek születettem. Siriushoz hasonlóan a családfán kiégetett stigma jelöli, hogy egykor én is aranyvérű leszármazatott voltam. Most pedig háborús bűnös. Lehettem volna halálfaló, ha elfogadom a békejobbot. Nem tettem. Most iszom meg a levét. Térdre kényszerítettek, ahogyan a szerelmemet is pár lépésnyire tőlem. Szívdobbanásnyi ideje van még hátra, kezemben az élete. A csuklyás válaszokat vár. Megrázom a fejemet. Széttéphetném a gúzsokat, ám elkésnék. Megölhetném mindhárom fogvatartónkat, ám ameddigra odaérek, ő már halott. Lemondóan rázom a fejemet, és még utoljára elmerülök abban a szempárban, amely rabul ejtett, s nem ereszt. Együtt halunk meg. A roxfort titkai bizonságban lesznek, s mi együtt kelünk át a túlvilágra, ahol már nem vállhatunk el. A csuklyás hitetlenkedve veszi el a selymes nyakról a tőrt, hogy aztán legnagyobb megdöbbenésemre a nő felemelkedjen, s hitetlenkedve lépjen oda hozzám, az arcomba súlytva. Hát áruló. Boszorkány, akinek egyetlen célja volt. A bizalmamba férkőzni. A szívemet adtam oda, ám az elmém kellett volna. A nő nem csali. Maga az értelmi szerző. Egyetlen pillanatig habozok csupán. Ha már elvesztem, akkor oly mindegy, eddig volt vesztenivalóm, már nincs. Egyetlen mozdulattal tépem el a kötelet, hogy felökleljem a halálfalót, akit a szerelmemnek hittem. A mögöttem álló sötét varázsló a következő pillanatban hallott, a kezében tartott hajlított pengével metszem fel a feleit. A mozduló másodikat rúgom torkon hogy kicsavarjam a pálcáját, aminek vége a vezető szemében landol. Másodpercek ezek, lelkemet lezártam. Nincsen más út. A szőke feltápászkodva rimánkodik kegyelemért. Szerelmét bizonygatja, megtévesztették, imperioval csalták halálos útra. Csalfai szemei soha többé nem hazudnak. Nekem nem. Egyetlen pillanat csupán, s kitört nyakkal hanyatlik a lábaim elé. Fél órája még megvolt mindenem, most nincsen semmi. Katona vagyok, testőr. Nincsenek titkaim, nem lehet hát szívem sem. Eszköz vagyok a nagyobb jó érdekében. S ha úgy hozza a helyzet, meg fogok menteni mindenkit. Saját magamtól is. Kivetem magam az ablakon, amikor hallom, hogy többen törnek be a szobába. Nem hagyok hátra semmit, senkit.




.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonas Black vityillója
» Kylie & Jonas
» The Black Horse Pub
» Sirius Black
» Sirius Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Személyzet-
Ugrás: