ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 23:02-kor
Viggo Hagen


Tegnap 19:31-kor
Troy Smallwood


Tegnap 12:00-kor
Ashton P. Blake


Tegnap 08:32-kor
Joyce Brekinridge


Tegnap 00:11-kor
Grayson Paisley


2024-05-10, 07:22
Alison Fawley


2024-05-09, 23:54
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Ashton P. Blake
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Kalandmester
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Alison Fawley
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Cheon Seung-ah
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Maia Hansen
Harvey Stonebury I_vote_lcapHarvey Stonebury I_voting_barHarvey Stonebury I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70723 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Harvey Stonebury

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Harvey Stonebury   Harvey Stonebury Empty2015-02-05, 15:20




Harvey Stonebury

[You must be registered and logged in to see this image.]
"And if you need a friend, there's a seat here alongside me"

Főkarakter: Adam Evans
Teljes név: Harvey Robbins Stonebury
Születési hely és dátum: 1976.09.12; Edinburgh, Skócia
Csoport: Griffendél
Patrónus: Sarki róka
Évfolyam (szak) / Foglalkozás:  Kilencedik -Auror szak
Képesség: Animágia - dingó
Kiemelkedő tudás: Asztronómia - Kiemelkedő, Átváltoztatástan  - Kiemelkedő, Gyógynövénytan - Tehetségtelen


Jellemed kifejtése
Ha kategorizálnom kéne magamat, akkor inkább a jófiúk közé tartozom. Legalábbis remélem, mert úgy érzem nagyrészt rendes vagyok másokhoz. Ha kérnek valamit, akkor önzetlenül segítek, nem vagyok egy irigy típus. Bár az évek során megtapasztaltam, hogy csak kivételes esetekben kapom vissza szívességet, amit másoknak teszek… mégis gondolkodás nélkül állok rendelkezésre, mert megértem mások helyzetét. Bízok benne, hogy előbb-utóbb odáig is eljutunk, hogy nekem is ugyanúgy segítenek. Egyébként meg egy-egy társaságban általában én vagyok az, aki megfékezi a többieket. Őszinte vagyok, ezért kimondom, ha valami nem tetszik nekem, ha nem tartom jó ötletnek, amit csinálni akarnak. Ebből következik, hogy néha akaratlanul is átmegyek szőrszálhasogatásba, hajlamos vagyok kritizálni mások munkáját. De ez talán még nem is olyan súlyos bűn, mert nem bunkóságból csinálom. Még akkor sem, ha néha annak tűnik. Kitartó típus vagyok, csak az a gond, hogy a céljaim elérése érdekében sokat ígérgetek és nem mindig váltom be ezeket. Legbelül mindig is a sikerről áhítoztam, de annyit sosem mertem kockáztatni, hogy el is érjem azt. Van minimális önbizalmam, de elég sértődékeny is vagyok, ezért bármilyen megjegyzés miatt képes vagyok berágni. Meg… már azt is hozzám vágták, hogy önfejű vagyok. Bár azt senki sem mondhatja, hogy meg sem hallgatom a tanácsokat, mert az nem lenne igaz. Egyszerűen ha valamit jobbnak látok, akkor magamra hallgatok és kizárok másokat, elvégre ez még mindig az én életem, nincs joga másoknak beleszólni. Ezen kívül ambíciósnak mondanám magam,  könnyen összpontosítok a lényegre. Csajozásból nem vagyok született profi, de azt hiszem könnyen megtalálom a hangot a nőkkel is, nagyon igyekszem.


Megjelenés

Kezdjük a méretekkel. Mármint a magasságommal. 183 centis srácként nem mondanám, hogy égimeszelő vagyok, viszont nekem tökéletesen megfelel. Még így is sokszor lekapom az ajtófélfákat. Alkatomat tekintve… nem akarok szerénykedni, azért van rajtam izom, amit nyilván nem rám varázsoltak, hanem megdolgoztam érte keményen. Sokáig jártam kviddicsre is, plusz a mai napig szeretek sportolni, tény, hogy jó kondiban vagyok. Viszont még mielőtt rám fognád, hogy nagyra nőtt az egóm, tisztázzuk, hogy nem képzelem magam Rocky-nak. Az arcom szerintem bőven passzol a koromhoz, nyilván fiatalos vonásaim vannak, amiket mostanában szeretek feldobni egy kis borostával is. Nem titkolt vágyam minél jobban tetszeni az ellenkező nemnek.  A szemem kék, ezen nincs mit ragozni. Volt már, aki megjegyezte, hogy mennyire tetszik neki ez a szín, de nem az én feladatom eldönteni, hogy szép-e vagy sem, kérdezz meg mást. A hajam világosbarna, vagy szőkésbarna, mindegy minek mondod. Mostanában általában oldalt rövidebb, mint a fejem tetején, de mivel nem sűrűn járok fodrászhoz, ezért előfordul, hogy megnő és már azzal sem törődök, hogy jól be legyen állítva. Ilyen tekintetben hajlamos vagyok elhanyagolni magam, ami mondjuk olyan tekintetben nem rossz, hogy legalább a fodrászon is spórolok… bár nem lenne szükségem rá, nem állok rosszul anyagilag, csak éppenséggel sóher vagyok. Ez van. A stílusom a kortársaimmal ellentétben visszafogott, szeretem a klasszikusabb fazonokat.

Életed fontosabb állomásai

Az étteremben ülök és a menü nézegetésével próbálom lefoglalni magam. Időnként felnézek, ismerős arcok után kutatok.  Már vagy tíz perce várom, hogy megérkezzen a jegyesem, akit egyébként még nem is ismerek. A szüleim hozták össze ezt az eljegyzést –ami egyelőre még csak szóban létezik-, mert aranyvérűként megtehetik, hogy más családokkal házasságokat kössenek pusztán érdekből. Az utóbbi időkben ugyanis jelentős mennyiséget csökkent a családunk tekintélye, muszáj volt valahogy kiküszöbölni ezt a problémát és úgy gondolták ez egy jó próbálkozás lesz rá. Már pár jelöltet találtak is, de eddig egyikkel sem jött össze semmi.  Végül addig-addig keresgettek, ameddig rá nem akadtak egy bizonyos Amanda Bowman-re. Fényképet nem mutattak róla, de állítólag csinos lány, nincs vele különösebb probléma, ráadásul a szülei már egy ideje veszettül keresnek neki férjet, persze, hogy én lettem az áldozat. Eredetileg egyébként velem nem tervezett érdekházasságot anya és apa, még hagyták is volna, hogy tovább tanuljak, de végül meggondolták magukat. Rájöttek, hogy nem elég, ha az ikremet férjhez adják, ahhoz, hogy biztos lábon álljunk szükségük van rám. Úgy gondoltam adok ennek az egésznek esélyt, elvégre még mindig ott van második lehetőségnek az, hogy visszamegyek a Roxfortba tanulni, ha nem jön össze a dolog.
Negyed óránál járunk, még mindig nem ért ide Amanda Bowman, aki arról híres, hogy mindig időben érkezik. Legalábbis nekem azt mondták. Egyre idegesebb vagyok ez miatt az egész miatt. Érzem azt a bizonyos gyomorgörcsöt, mert ez most tényleg olyan találkozó, ami erősen befolyásolni fogja a jövőmet. Mi lesz, ha nem a zsánerem, vagy ha egyszerűen elviselhetetlen személyiség? Mondhatja nekem bárki milyen szép az a lány, csak a saját szememnek hiszek, annak, amit látok… az évek során már elégszer bebizonyosodott, hogy a szüleimmel nagyon élesen különbözik az ízlésünk, egyszerűen nem merek nekik hinni. Azt meg honnan tudják, hogy kedves meg aranyos? Egyszer találkoztak vele. Nagyjából adtak egy személyleírást is, de… nem ismerik az ég szerelmére! Lehet, hogy csak álca az, amelyik oldalát mutatta nekik.
Végül ahogy kinézek az ablakon, park szélén megpillantok egy elég csinos, vékony, fekete hajú lányt. Az arcát nem látom ilyen messziről, de sejtem, hogy ő lesz Amanda, ugyanis a személyleírás nagyjából illik rá, ráadásul egyértelműen errefelé tart. Ameddig ideér van esélyem párszor végigfuttatni rajta a tekintetemet. A mintás, szűk szoknyája szép rálátást biztosít a hosszú, formás lábaira és amint ráfordul a bejáratra, megállapítom, hogy a feneke is legalább ugyanolyan feszes és jól néz ki. Az arcát viszont csak akkor van esélyem ugyanilyen tüzetesen végigmérni, mikor már az asztalom felé sétál.
A pulzusom eléggé megugrik az izgalomtól, mert erre tényleg nem számítottam. Azt hittem a szüleim csak túloztak, mikor azt mondták, hogy gyönyörű, de nem! Tényleg az!
A nyakkendőmet megigazítom, majd amint elég közel ér, felállok, hogy köszöntsem.
- Amanda Bowman –mutatkozik be mosolyogva, amire az én reakcióm egy legalább 220 Wattos mosoly.
- Harvey Stonebury. Örülök, hogy megismerhetlek, igazán csinos vagy ma este –ezzel le is tudtuk a bemutatkozást, ezért leülünk. Az elkövetkezendő percek főként arról szólnak, hogy miközben próbálunk feldobni egy értelmes beszélgetési témát, alaposan végigmérjük egymást. De a lány, velem ellentétben nem annyira tűnik elégedettnek. Készségesen válaszol a kérdéseimre, engedi, hogy vájkáljak az életében, viszont látom rajta, hogy az már kevésbé érdekli, hogy mi a helyzet velem. Végül úgy döntök ideje kaját rendelni, talán majd evés közben ő is oldódik kicsit.
Hamar megkapjuk a curry-s csirkéket és el is kezdjük őket enni, csak éppenséggel nem sokáig tudom magamba tartani azt, hogy nem nyeri el a tetszésemet.
-Csak szerintem túl kevés ezen a fűszer?
-Itt nem a csirkével van a gond –rákérdeznék, hogy ez mégis mit jelentsen, azon ehelyett csak ráncolom a homlokomat, majd csöndben folytatom a kajálást. Ő ugyanezt csinálja, ez szót sem szólunk egymáshoz, végül én leszek az, aki újra megtöri a csendet.
-Van valami gond Amanda? –erre a kérdésre sóhajt egyet, majd feláll.  Most már az előbbinél is jobban csodálkozok.
-Tudod, amikor azt mondták a szüleim, hogy megtalálták nekem a tökéletes férjet nem rád gondoltam.
-Igen? Akkor van egy építő jellegű javaslatom:  menj el innen, még mielőtt olyant mondok, amit én is megbánok –az előbbi mondatával konkrétan átgázolt rajtam. Több mint fél órát készültem, hogy tökéletesen nézzek ki ma estére, erre meg ő csak úgy random hozzám vágja, hogy nem rám számított. Érdekházasságról lenne szó, de ha már most így áll hozzám, akkor felesleges erőltetni a dolgot. Abból úgy is csak az lenne, hogy záros határidőn belül válunk.
Mivel a lánynak sincs kedve veszekedni olyannal, akit még alig ismer, ezért hamar lelép. Én még befejezem az evést, ha már ott van előttem egy hatalmas adag curry-s csirke, majd kifizetem a kaját és a legközelebbi telefonfülkéhez megyek, hogy hívjak egy taxit, ami hazavisz.
Ez volt az utolsó próbálkozás, meg fogom mondani anyának és apának, hogy magasról teszek az elképzeléseikre. Hayley-nek volt igaza, nekem sem szabadott volna meghajolnom az akaratuk előtt, mert hülyeség ez az egész.

Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Harvey Stonebury   Harvey Stonebury Empty2015-02-09, 16:42



Elfogadva!

Hát wow! Nem gondoltam volna, hogy valaha látok ilyen előre letervezett házasságosdit ET-ben, úgyhogy ezzel most nagyon megleptél. A sztori fordulatos volt, azért drukkoltam, hogy a csaj is próbálkozni fog, de mégsem sikerült, szóval itt meglepődtem ismét, de hát ez a cél, a szórakoztatás. Mondjuk szemét a csaj, hiszen a karid PB-je nagyon csinos, most a csajszi mit várt? Gyűlölöm az ilyen nem vagy az esetem dumákat Very Happy Szóval nagyon szép, fordulatos sztori kerekedett ki belőle, viszont túl sokat meg nem tudtunk meg Harvey előéletéből, van még bőven puskapor, amit ellőhetsz. Foglalózz, és vár a játék^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harvey Stonebury
» Selma and Harvey
» Hayley-Rose Stonebury

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: