ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Alison Fawley
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Drew & Isabella I_vote_lcapDrew & Isabella I_voting_barDrew & Isabella I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Drew & Isabella

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-22, 14:32



Valóban igen csak lelkes leszek Kína miatt. Azt hiszem, hogy elég kevés ember van, aki nem menne el szívesen Kínába, vagy Japánba. Jó, mondjuk talán Japán annyira nem vonzza az embereket, de Kína biztosan. Szinte biztos vagyok benne, hogy már csak a baráti körömből - ami valljuk be, nem valami nagy - tudnék mondani 2-3 embert, aki kapva kapna az alkalmon, hogy ellátogathat ebbe a varázslatos országba. A fejsimogatásra kicsit értetlenül nézek Drew-ra és picit el is húzódom tőle. Habár jól esik a dicséret, meg ilyesmi, azért úgy gondolom ennyire nem vagyok már gyerek. Vagy talán ő tényleg ennyire kislánynak tart még? Ezen picit elszomorodom és dühös is leszek, de igyekszem ezt elnyomni magamban.
Odatolom a srác elé a kész feladatlapomat, majd amit mond, azt kijavítom.
- Uhh, hát köszönöm szépen a segítséget. Talán meglesz az első E-s házim.- csóválom meg a fejemet jó kedvűen, és szépen felfirkantom a nevemet a lap tetejére, a dátumot, majd belecsúsztatom a füzetembe.
Szóba kerülnek a hippogriffek és Drew le is szid, hogy ezt ne nagyon hangoztassam a közelükben.
- Igen, tudom, nagyon érzékeny és beképzelt lények. Már ez is unszimpatikus bennük... - húzom el a számat fintorogva, de végül megvonom a vállamat.
- Nem hiszem, hogy egyhamar szembe fogok kerülni egy hippogriffel, de ha igen, akkor nem fogom sértegetni, megjegyeztem! - nevetek fel és biccentek a srác felé. A pletykáról természetesen én is hallottam, egy béna Mardekáros volt még néhány éve. De hát aki hülye, haljon meg! Megcsóválom a fejemet, végül Drew-ra nézek.
- Nem is tartalak fel. Köszi szépen a segítséget. A kirándulást meg próbáld meg megszervezni, légyszi! - csapom össze a kezemet és kiskutya szemekkel pislogok a srácra, majd elnevetem magam.
- Tényleg jó lenne.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-15, 15:14


Nem vagyok ijedős és bántódós típus különben már rég felhagytam volna a bestiamester szakkal és inkább elmennék valami másik szakra talán látványmágusnak vagy elemistának, de az is lehet, hogy nem is jövök egyetemre inkább átveszem a családi vállalkozást, ami a legunalmasabb dolog, amit tehetek. Kína gondolatára fellelkesül, de gondolom, hogy nem az ország, hanem az a gondolat, hogy a világ másik felére utazhat. Hogyan lehetne menni? Mehetünk repülővel, vonattal, hopporral, bár az elég kérdéses vagy hoppanálhatunk, amit viszont a minisztérium nem nézne jó szemmel a kiskorúak körében, így maradnak a szokásos mugli járgányok, ami legalább olyan izgalmas, mint a hoppanálás.
- Meglátom mit tehetek.
Simogatom meg a fejét, mert engem is lelkesít az érdeklődése, de az utolsó szót Dumbledore mondja ki. Miközben beszélek ő beírja a válaszokat és átadja, hogy nézzem át. Egyetlen hibát találok.
- Arra a kérdésre a fajtát is oda kell írni, nem csak azt, hogy szárnyas ló.
A hippogriff nem tetszik neki, pedig a legbüszkébb állat mindközül és alójában szépek.
- Ezt ne nagyon hangoztasd egynek a közelében. Szép állatok és nagyon büszkék. A suliban egy gyerek megsértett egyet, mert nem hajolt meg neki és az állat eltörte a kezét. Ha Hagrid nincs ott, valószínűleg agyon is tapossa.
Nem voltam ott, de hallottam Hagridtól a történetet arról a szerencsétlen Malfoy kölyökről, aki semmibe vette a tanár utasításait és meg is járta.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-15, 11:09



Örülök, hogy Drew-t végül nem érinti érzékenyen a téma, amivel leszóltam. Egy terepgyakorlat mindig az utazás izgalmától lesz jó, és azt hittem, hogy ezzel a fiú is tisztában van. Még mindig diák, és habár egyetemista, nyilván nem volt olyan régen a "középsuli" sem, tudja még, hogy mit szeretnek a diákok és mit nem. Közli, hogy hangosan gondolkozik, mire elnevetem magam és megcsóválom a fejem. Aztán elkezdi mesélni, hogy végül is mire gondolt, az én szemem pedig felcsillan.
-Kína? Ú, az tök jó lenne! Hogyha gondolod, akkor segítek embereket toborozni. Csak előbb kérj engedélyt, aztán mehet a buli! - csapom össze lelkesen a kezemet, és látszik rajtam, hogy tényleg lelkes vagyok. Ám Drew is gondolhatja, hogy ez inkább az utazásnak és a több napos bulinak szól és nem feltétlenül a legendás lényeknek, bár azért egy főnixet közelről látni elég király dolog lenne.
- De az egyszarvúak is biztos nagyon szépek és izgalmasak Svédországban. Ott sem jártam még, lehet, hogy oda előbb elengednének minket, hiszen az mégiscsak Európa. - gondolkozom én is hangosan, és látszik, hogy tényleg komolyan gondolkozom ezen a kiránduláson. Milyen furcsa, hogy pont én, akit abszolút nem érdekelnek ezek a lények... De azért egy főnix, vagy egy egyszarvú tényleg szép! Gyorsan beírok még néhány megoldást, majd rákérdezek, hogy Drewnak vajon melyik lény volt az, amitől megszerette ezt a tárgyat. Elmeséli, hogy Hagrid egy hippogriffet mutatott meg nekik és az hozta meg a kedvét ehhez az egészhez.
- Egy Hippogriff? - húzom el a számat, majd megcsóválom a fejemet.
- Szerintem egy hippogriffben semmi szép nincs. De hát ízlések és pofonok. - vonom meg a vállam és nevetek fel kicsit zavartan. A lapomra pillantok, majd átfordítom a srác felé:
- Jók lesznek a válaszaim? - nézek rá kérdőn, és kérem, hogy ellenőrizze le azt, hogy mit is hoztunk itt össze ketten.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-14, 22:34


A LLg tipikusan egy magolos tárgy, de nem lehetetlen megjegyezni a lényeket és a hozzájuk tartozó leírásokat. Egyszer neki ül az ember és csinálja. Ennyi a trükk. Nem nehéz csak tanulni kell. Igen van néhány fura nevű lény, de ha ügyes vagy, akkor könnyű őket megjegyezni. Nekem még mindig van, amit nem tudok, de utánanézek. Legegyszerűbb talán a Legendás Lény memóriakártya, az egyik kártyán a lény van, a másikon a leírása. A terepgyakorlat is jó megoldás és be kell látnom, hogy a Tiltott rengetegbe lemenni, hogy lássanak egy kentaurt.
- Igazad van és nem is akartam lemenni a rengetegbe, csak hangosan gondolkoztam.
Mondom, miközben a fejem pörög azon, hogy milyen lény lehet elég legendás ahhoz, hogy megérje a kaland és nem túl veszélyes. Ahogy gondoltam három is eszembe Távol- keleten Demiguise, Észak- Európába Unikornis és a Kínában a Főnix. Igaz, hogy a legutóbbi a legkockázatosabb, hiszen Kinában él a Kínai gömblángsárkány is és ha rossz helyre tévedünk, akkor azzal a fenevaddal is összefuthatunk, de ha látunk egy főnixet, az már megéri a veszélyt, de arra is gondolnom kell, hogy most fiatal varázslókról van szó.
- Meg is van. Észak- Európában vagy a Távol- keleten él három lény, ami beleférhet abba, hogy nem túl veszélyesek. Egy majomszerű lény és növényevő, a Demiguise keleten, az egyszarvú Északon, talán a svédeknél vannak a legszebb példányok, vagy Indiába és Kínába a főnix. Kinait javaslom, mert azok szebbek, viszont ott nagyobb a veszély, hogy összefutunk egy sárkánnyal.
Mondom a lehetőségeket miközben körmöli az állatnevet, amit most súgtam meg.

- Jó kérdés. Az első ilyen lény egy hipogriff volt, Hagrid mutatta az első órán.
Tökéletesen emlékszem a lényre és minden porcikájára. Sugározta magából a büszkeséget, sajnos nem lovagolhattam meg akkor, de eljön még az idő, amikor egyszer egy olyan állaton fogok ülni.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-14, 15:45



Azt hiszem Drew-nak tényleg igaza van abban, hogy egyszerűen csak kicsit jobban meg kellene erőltetnem magam és be kellene magolnom a lényeket. De a magolás soha sem ment nekem és inkább betippelgettem eddig a dolgokat. De talán hogyha a srác minden lényhez mesél valami sztorit, vagy a saját szavaival mondja el azt, hogy mitől is (lehet) különleges az adott lény és miről a legkönnyebb felismerni, akkor talán jobban bennem ragadnak a dolgok.
Felhozom a terepgyakorlat gondolatát, ám mikor Drew a tiltott rengeteg felé kezd el kacsintgatni, unottan sóhajtok egyet. Talán túl unottan is.
- Tudod, a terepgyakorlatnak általában az a lényege, hogy elutazunk, és ott töltünk néhány napot valahol, ahol megfigyelhetjük ezeket a lényeket. - oktatom ki a srácot, és talán tényleg egy picit komoly, kioktató hangnemet használok.
- Az, hogy lesétálunk a tiltott rengetegbe nem hiszem, hogy túl izgalmassá teszi ezt az egészet - vonom meg a vállam kicsit unottan, majd picit félve pillantok fel a fiúra. Azt hiszem, hogyha érzékeny természetű, akkor lehet, hogy most megsértődik, feláll és itt hagy. Nem ez volt a szándékom, ez tény. Azonban én tényleg nem ilyen terepgyakorlatra gondoltam, hanem olyan utazgatós, több estét ott töltős mulatságra, amiről minden diák álmodik. Az, hogy közben valami extra lényeket nézegetünk már nem érdekel különösebben. A felsorolásból kihallok egy fél mondatot:
- Föld alatt él? Várj csak, mi volt az? - kapom magam elé a papírlapot, és megkeresem az adott kijelentést.
- Orr-rontó furkász - körmölöm be szépen a lény nevét, majd végignézek a papírlapon. Már csak három lény hiányzik, de biztos vagyok benne, hogy Drewnak még van néhány történet a tarsolyában.
- És mi volt az az első lény, aki meghozta ehhez az egészhez a kedvedet? - teszek fel egy újabb kérdést kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-14, 11:04


A tök homály egy kicsit erős kifejezés, de azért látszik, hogy korrepetálásra szorul a tárggyal kapcsolatban. Nem vagyok az a fajta ember, aki mindent elhisz, ha van rá lehetőségem, akkor magam járok utána a dolgoknak, mint most is. Jelenleg a lány valahol a H és az E között lehet, de remélem fel tudom tornázni néhány óra alatt, hogy majd elérje az E-t és ha még szorgalmas is lesz, akkor elérheti a V-t, ami már a legtöbb tárgyban elég jónak számít. Nem várok el tőle K-t, hiszen az sem biztos, hogy mi akar lenni, inkább kapjon ebből a tárgyból E-t és legyen két K-ja azokból a tárgyakból, ami ahhoz kell, hogy az lehessen, ami akar. A terepgyakorlat ötlete tetszik és örülök, hogy ő hozta fel, hiszen úgy tűnik, hogy mégis érdeklik ezek a csodás lények és csak a tanulás miatt nem mennek neki a lények megkülönböztetése. Gondolkodom, hogy mi az, ami szóba jöhet.
- Igen értem és gondolkodom. Hirtelen eszembe jutott a tündér, ami szerintem a közeli erdőkbe is találhatók, de a Golden snidget is szóba jöhet. A tündérmanók is szépek, bár elég otromba a humoruk, nem biztos, hogy szerencsés választás. Esetleg az orrontó furkász, bár azt nehéz megfigyelni lévén, hogy föld alatt él. Esetleg a leprikon, hippogriiff, bár már Hagrid mutatott egy példányt, és a kentaur. Az utóbbi esetében nem kell messze menni csak ide a tiltott rengetegbe. Utolsó ötletem még az Unikornis, itt is élnek az erdőben, de Észak Európában szabadon sokkal szebbek.
Mondom el azokat a lényeket amik hirtelen eszembe jutnak és beletartoznak, beletartozhatnak a szép és kevésbé veszélyes csoportba.
- Igen megérte, gyönyörű állatok a főnixek és ez volt a valaha látott legszebb. De azért is megérte, mert olyan állatot is láttam, amit előtte nem, bár ő annyira nem szép, mégis csak egy legendás lényről van szó, ami magában is csoda.
Mondom áhítattal átélve a történetet és a választ.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-12, 17:10




Azért az, hogy tök homály vagyok a lényekhez nem igazán igaz, maximum nem ismerek fel néhány olyat, amit illene. De most komolyan, honnan tudjam, hogy az nem egy bot a földön, aminek eggyel több kisebb ága van, mint a mellette lévő "valódi" botnak? De hát valahogy csak átmegyek, és talán Drew még valamennyire a kedvemet is meghozza ehhez az egészhez. Ha egy picit helyesebb lenne, akkor biztos, hogy nyálcsorgatva hallgatnám a történeteit, és igyekeznék, hogy levegyem a lábáról. Így azonban nem nagyon jön be, és talán még tök jó barátok is lehetünk. Már ha nem néz totál sötétnek és idiótának, amiért nem tudok megkülönböztetni egy hippogriffet meg egy thesztrált. Na jó, talán ezek még mennek, bár ki tudja...
Szóba hozom, hogy igazán csinálhatna egy terepgyakorlatot, ahol valami frankó, érdekes lényt figyelünk meg. Bár tény, hogy a diákok nem feltétlen a lényt tartanák izgalmasnak, hanem az egész utazást, ahol számos hülyeséget lehetne csinálni. Látom, hogy Drew valóban elgondolkozik ezen, és felcsillan a szemem, hogy talán sikerült bogarat ültetnem a fülébe és talán tényleg szervez egy efféle kirándulást.
- Persze én sem valamiféle veszélyes sárkánylesre gondoltam. Hanem valami olyan lényre, ami szép, de nem túl veszélyes... Érted - legyintek lazán mosolyogva, igyekezve meggyőzni a srácot, hogy tényleg jó ötlet ez és megérné rajta gondolkozni.
Aztán felhozza a főnixes történetet, amit el is mesél, én pedig szájtátva hallgatom, és a végén a szám elé teszem a kezemet.
- Úristen! Azért ez durva... - húzom el a számat, majd néhány másodpercig elhallgatok, végül kérdőn nézek fel rá:
- És amúgy megérte? Mármint a látvány, a főnix miatt? - kérdezek rá, hiszen néha egy csodálatos látvány megéri azt, hogy közben bajba kerülünk miatta...
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 22:38


Remélem sikerült felkeltenem az érdeklődését ezen lények iránt, bár látom rajta, hogy nagyon érdekli a dolog, ahhoz képest, hogy Hagrid azt mondta, hogy tök homály neki az egész. A behemót tud érdekes dolgokat mesélni a lényekről, de az ő órái ha az ember nem elég elhivatott ezek a lények iránt elég szűklátókörű, hiszen azokat a lényeket mutatja csak be, amikkel ő is foglalkozik vagy be tudja mutatni. A terepgyakorlat viszont nem rossz ötlet, lehet, hogy felvetem az igazgatónak, bár nem hiszem, hogy egy életveszélyes bestiával kéne kezdeni. Az erdőben élnek hippogriffek, de azok voltak már az órákon valószínű, hogy nem lenne túl izgalmas a diákoknak, még ha azok fenséges és büszke lények is, akiknek a szépségét talán csak egy sárkány múlhatja felül. Esetleg egy tündér, Imp esetleg egy Leprikon megfigyelése nem jelenthet veszélyt a diákokra.
- Igen, a Főnixek azok. Amellett, hogy képes az újjá születésre a daluk erőt ad az igaz szívűeknek, könnyük pedig gyógyító hatású. De téged gondolom nem ez érdekelt, hanem a történet Az egész ott kezdődött, amikor először jártam Dumbledore szobájába és megláttam Fawkest, akkor döntöttem el, hogy ez lesz az első lény, amit vadon is megfigyelek. Három helyen él, Indiában, Kínában és Egyiptomban. Az első két helyen már jártam, amikor elvetődtem Egyiptomba. El kell mondanom, hogy mind a három lény valamennyire különbözik a másiktól az élőhelytől függően.
Mondom és hallgatok egy picit, hogy reagálhasson.
- Tudni kell, hogy a főnix csak gyógynövényeket eszik, így vásároltam néhányat egy mágustól és azokkal csaltam közel a főnixet, majd miután elfogyasztotta a növényeket elrepült, de én követtem. Annyira el voltam varázsolva a lénytől, hogy nem vettem észre, hogy egy ilyen, erupment területére léptem és hát majdnem a lény orra elé. Az állatnak olyan voltam, mint a vörös lepedő a bikának és meg is indult felém. Amilyen szerencsém volt egy varázsló éppen arra tévedt és sikerült elhoppanálnia engem a lény útjából, így az nem engem, hanem a hátam mögött lévő fát.
Mesélem el a történetet és várom a reakciókat és a virágcsokrot az öltözőben.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 21:46



Mindenkit más köt le, mindenkit más hoz lázba, és biztos, hogy minden embernek van valami, amitől felcsillan a szemem, amiről élvezettel, áhítattal tud mesélni és talán meghozza a kedvet és a lelkesedést mások számára is. Valami furcsa érzés bennem is elindul, hallgatva Drew mesélését a lényekről. Habár sejtem, hogy a feladatot nem fogjuk befejezni ma este, remélem, hogy kapok néhány eszement és izgalmas történetet. Talán a srác került már olyan veszélyes helyzetbe, ahol nem a lény volt a lényeg, hanem maga a kaland.
- Hát, ha van kedved, akkor mindkettőt. Bár a Főnixes jobban érdekel, azok valahogy szebb lények, mint az erupmentek - húzom el a számat fintorogva, majd elnevetem magam.
- Amúgy a főnixek élednek fel hamvaikból, ugye? - bökök rá az egyik megoldásomra, ami vélhetőleg szintén a helyes megoldások közé tartozik.
- Nem hiszem, hogy az igazgatóúr ne engedélyezne egy ilyen kirándulást. Szerintem elég laza - vigyorodom el és megcsóválom a fejem, majd abbahagyom és várakozóan Drew-ra nézek, várva, hogy elmesélje a történetét.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 21:40


Legendás lények mellett talán egyetlen ember fér meg a szívembn, bár ő is inkább barát, mint szerelem, az pedig Rose. Persze nem kell elhinni, hogy az embereket lenézem vagy nem érdekelnek, hiszen tudom, hogy ilyen lényeket "levadászni" egyedül képtelenség és öngyilkos vállalkozás, meg hát én is emberből vagyok, így én is vágyom a társaságra. Az emberek néha félreértenek, flúgosnak gondolnak, de legalább vannak olyanok, akik egyetértenek velem és ha nem is azért, mert tényleg látni akarnak egy ilyen lényt, hanem csak magáért a kalandért, mindig találok társakat, akik szívesen eljönnek velem egy- egy ilyen eszement útra, amilyen a mostani.
- Azt hiszem Dumbledore nem lenne boldog, ha a diákjait Erupmentek közé vinném vagy egyáltalán kikerülnének az iskola látóköréből, de meglátom mit tehetek. Vannak közelebb is lények, mint Afrika.
- Mármint a találkozásomat egy erupmenttel vagy a főnix utáni kutatásomat?
Kérdezek rá, mert hát így két dolgot is mesélhetek, bár a kettő egybefügg hiszen az egyik lényt kerestem és figyelmetlenül a másik lény territóriumára tévedtem.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 21:24



Csodálom ezt a lelkesedést, amivel a srác beszél a lényekről és valamiért picit irigy is vagyok. Én valahogy egyik tárgyért sem lelkesedem ennyire, de nagyon remélem, hogy mire a szakosodáshoz kerülök, addigra lesz valami olyan tárgy, amiért nagyon fogok rajongani. (Vagy legalábbis egy kicsit jobban, mint a többi tárgyért.) Drew tényleg lelkesen mesél és el is árulja, hogy mi is most a célja: egy opálszemű sárkányt látni. Kicsit megremegek, ahogy elképzelem a fiút egy hatalmas, veszélyes sárkány mellett. Habár nem ismerem őt, azért kicsit aggódom érte, hogy ilyen veszélyes feladatra vállalkozik, habár közli: nem egyedül vállalkozik erre a feladatra. Elmosolyodom és belegondolok, hogy mennyire érdekes azért utazni, hogy valamit egyszerűen láss.
- Szervezhetnél valami terepgyakorlatot. Egyiptomba nagyon szívesen elmennék, habár nem feltétlen azért, hogy ezt az állatot lássam... - vigyorodom el és megvonom a vállamat. Egy ilyen terepgyakorlatot biztos vagyok benne, hogy mindenki élvezne akár az is, aki - hozzám hasonlóan - nem rajong az állatokért.
- Elmeséled a történetet? - könyökölök az asztalra kicsit közelebb hajolva, és érdeklődő tekintettel nézve a srácra. Habár sejtem, hogy így kicsit hosszabb lesz ez a lecke írás, de tényleg érdekel, hogyan is lehet Főnixre vadászni. Kíváncsian nézek rá és remélem, hogy nem olyan "tanár"-féle, aki a tanulás mellett nem enged egy baráti csevejt.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 21:14


Engem a legendás lények érdekelnek, mást talán más, nem ítélek el senkit. Nekem is vannak tárgyak, amik nem mentek. Mugliismeretből és Mágiatörténetből például T-t kaptam, de Aszztronómiából is csak H-ra volt elég a tudásom. Szerencsére már foglalkozhatok azzal, ami tényleg érdekel, a legendás lényekkel és azok gondozásával.
- Félek, de a csodálatom ezek felé a lények felé nagyobb és nem vagyok annyira bolond, hogy egyedül induljak keresni egy ilyen lényt. Jelenleg is társakat keresek, akik segítenek nekem megkeresni a lényt, hogy megfigyelhessem.
Mondom, majd figyelmemet a könyve felé fordítom. Néhányat eltalált, de vannak amikhez köze sincs, de akad olyan is, amin csodálkozom, hogy nem tudja.
- Igen, ügyes vagy valóban a Thesztrál. A másik állat egy jóval kevésbé ismert faj, én is csak véletlenül találkoztam vele, amikor Egyiptomban Főnix után kutattam. A faj, amit keresel az Erupment nevet viselik.
Az a találkozás majdnem az életembe került, de szerencsére egy afrikai varázslótársam megmentette az életemet és az állat egy fát robbantott fel.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 20:32



Valóban lelkes vagyok és igyekszem a legjobbat kihozni a tanulmányaimból, de sajnos vannak olyan tárgyak, amik abszolút nem mennek. Ilyen ez is, valahogy nem érdekelnek annyira az állatok. Nem hogy szépnek nem tartom őket, egyenesen ocsmánynak tartok néhány állatot. És nem is annyira izgalmasak, mert hát hanem szép és nem köt le, akkor nem is izgalmas. Viszont mosolyogva hallgatom, hogy Drew mennyire lelkesen és áhítattal mesél az állatokról. Kicsit el is szégyellem magam, hiszen engem abszolút nem hoz lázba ez az egész és kicsit furán érzem magam, hogy mekkora kontraszt van közöttünk. Kicsit elpirulok és mikor Drew befejezi a lelkesedést, halkan kuncogva nyitom ki a füzetemet, illetve a feladatlapot rakom ki az asztalra.
- Hát, biztos érdekesek lehetnek, de... Engem annyira nem hoznak lázba. De ez az opálszemű sárkány biztos szép, viszont elég veszélyes is lehet. Nem félsz tőlük? Mármint... - beharapom az ajkamat, és kicsit félve pillantok a srácra.
- Én biztos, hogy nagyon félnék egy ilyen hatalmas, veszélyes lény mellett. - vonom meg a vállamat és megcsóválom a fejem, majd elnevetem magam.
- Szóóóval... - fordítom kicsit oldalra a papírt, hogy Drew is láthassa.
- Néhányat már tudtam, mint például a "fekete színű, ritka fajta, csontos, denevérszárnyú sárkányra hasonlító lófajta" ez a thesztrál, igaz? - nézek fel a srácra megerősítést várva. Látszik még néhány ceruzával beírt lény, majd egy üres rublika.
- Hmm... De például ez: Távolról egy orrszarvúval téveszthető össze, mivel ő is egy vaskos, éles szarvat hord a fején. Erről fogalmam sincs - húzom el a számat és segélykérően nézek a srácra.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 20:21


Aranyosnak tűnik és jófej, de én amúgy is a szívemet a Legendás lényeknek adtam, meg amúgy is túl nagy a korkülönbség, így nem tekintem többnek az egészet, mint hogy segítek egy társamnak, aki kérte. Nem akarok semmi komolyabban, így nincs is mitől félnie.
- Szívesen teszem, pedig az eddig legizgalmasabb tudomány. Nem mindig olyan érdekes, mint a pálcával hadonászni, de legalább annyira érdekes. Megfigyelni ahogy egy szárnyas ló repül el a tó felett, egy unikornis csikót látni, ahogy éppen lábra álll. Tudtad, hogy születésekkor aranyszínűek és csak felnőtt korban érik el azt a fehér színt? Én már rengeteg lényt láttam, de a rövid távú terveim között szerepel, hogy egy opálszemű sárkányt láthassak.
Egy kicsit eltértem a tárgytól, de olyan nehéz nem csodálattal lenni eme gyönyörű, olykor veszélyes vagy szemtelen lények iránt, mint például az Erkling.
- Akkor lássuk.
Mivel nem vagyok oklumentor és nem voltam az órán, amin kiadta a feladatot, így nem tudom, hogy milyen lényekről van szó.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 20:08



Kicsit lihegve szorítom a mellkasomhoz a könyveimet és a jegyzeteimet és úgy nézek körbe. Hamar meglátom a srácot, ahogy kikukkant a fotel mögül, és elmosolyodom.
- Szia! Bocsi a késésért... - kérek egyből bocsánatot és bocsánatkérően mosolygok, majd odasietek hozzá és leülök a vele szemben lévő kanapéra, és a közöttünk lévő asztalra pakolászom a könyveket.
- Köszi, hogy segítesz. Annyira béna vagyok ezekhez a lényekhez... - húzom el a számat, majd lágyan az ajkamba harapva vigyorodom el és megvonom a vállam.
- Az a feladat, hogy megvan adva néhány tulajdonság és tudni kell, hogy milyen lényről is van szó. Úgy gondoltam, hogy könnyebb, hogyha együtt kitaláljuk, mintha csak kinyitogatnám a könyveket és kikeresgélném - jelentem ki és remélem, hogy a srác nem érti félre esetleg ezt az egészet.
Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 19:49


Legendás lények gondozása tanársegéd vagyok, bár az utóbbi órán nem tudtam részt venni, mert épp egy valódi lényt kerestem. Hagrid mondta, hogy van néhány diák, akinek fogalma sincs a tárgyról és segítsek neki. Így kerestem fel a folyosón Isabella Diana Woodrowot. Nem akartam, hogy direktnek tűnjön a dolog, így csak szóba elegyedtem vele, mintha csak egy társat keresnék valami lény megfigyelésére a titkos rengetegbe, majd megemlítettem neki, hogy véletlenül eléggé értek a LLG tárgyhoz, hiszen bestiamesternek tanulok. Meg is beszéltünk egy időpontot, én már korábban ott voltam, mert tanulmányoztam, hogy milyen lényekről is tanultunk ötödikbe. Nem láthatott, hiszen háttal ültem, így én sem őt. Éppen végeztem az ismétléssel és ránéztem az órámra. Pár perccel volt később, mint megbeszéltük, így megfordultam. Rajtam egy kék póló és egy "elegánsabb" melegítő nadrág volt. Kifordultam, hogy megnézzem itt van-e és egyből észrevettem, így integetni kezdtem, hoyg itt vagyok.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Diana Woodrow
Reveal your secrets
Isabella Diana Woodrow
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty2015-01-11, 19:22



Néhány füzettel és a könyveimmel sétálok le a klubhelyiségbe. Az órámra nézek és kicsit beharapom az ajkamat. Késtem. Nem sokat, csupán 2-3 percet, de engem ez is zavar. Pontos vagyok és elvárom a partnereimtől is. Egyszerű farmer van rajtam, egy fekete topánka, és egy fehér top, valamint egy fekete hosszú ujjú, ami elől gombos, szabadon hagyva a topomat. Kicsit lihegek, majd megérkezve a klubhelyiségbe körbenézek, tekintetemmel Drew-t keresem. Nem nagyon ismerem még a srácot, csak néhány szót váltottunk, amikor is megemlítette, hogy baromi jól megy neki az LLG, ami nekem viszont borzalmasan. Úgyhogy ki is használtam az ismerettséget és megkértem őt, hogy segítsen nekem a házimban. Néhány megállapításból kell kitalálni, hogy melyik lényről is van szó.
Szóval kicsit késve ugyan, de lihegve érkezem le a klubhelyiségbe és tekintetemmel a srácot keresem, hogy vajon itt van-e már.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Drew & Isabella   Drew & Isabella Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isabella & Shanna
» Isabella Clark
» Douglas és Isabella
» Isabella Diana Woodrow
» Virdinia és Drew- A hirdetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-torony-
Ugrás: