ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-16, 07:15
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Alison Fawley
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Drew Witcher I_vote_lcapDrew Witcher I_voting_barDrew Witcher I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70739 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Drew Witcher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Drew Witcher   Drew Witcher Empty2014-12-19, 14:53




Drew Witcher

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni."

Főkarakter: -
Teljes név: Drew Randy Witcher
Születési hely és dátum:
1978.  november 30. Anglia, Hastings
Csoport:
Griffendél
Patrónus: kölyök fekete párduc
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: 9. (kutató bestiamester), segéd tanár (Legendás lények gondozása)
Képesség: -
Kiemelkedő tudás: Legendás lények gondozása- kiemelkedő, Gyógynövénytan- Kiemelkedő


Jellemed kifejtése

Kalandvágyó gyerek, aki szereti felfedezni a világot, már kisgyerekként is kíváncsi jellem volt, bár a szülei inkább rossz gyereknek tartották, mert a viselkedésem már akkor nem fért bele abba a világba, amiben a szüleim éltek. Kíváncsisága mellett a nyitottsága is nagyon fontos, már gyerekként is sokszor az életveszélyes helyzetekbe sodortam magam, amiből csak a nevelőm lélekjelenléte mentett meg általában. Ez az évek során csak romlott. Suliba kerülve egyből hasonló gondolkodású diákok társaságába került, így a már tudatomra ébredve még több kalandba kerültem, több is majdnem végzetes volt, de mindig élve hagytuk el a helyszínt. Kíváncsiság és a nyitottság mellé vakmerőség és éles elme is társul, ennek köszönhető, hogy minden kalandjukat élve megúszták. Ahogy lassan haladt tanulmányai során elérkezett a legendás lények gondozása tárgyhoz és ezen óra során jött rá, hogy mi is akar lenni, mivel akar foglalkozni, márpedig ő bestiamester akar lenni és legendás lényekkel akar foglalkozni, amikor a szüleivel közölte azok már akkor sem nézték jó szemmel, de a szakirány választása után szó szerint keresztülnéztek rajta, mivel ők azt szerették volna, hogy a családi örökös folytassa a szakmájukat, ő is legyen látványmágus, de az untatja. Minden álma, hogy egyszer egy hippogriff hátán repülhessen, birtokoljon egy sárkányt, láthasson egy unikornist, tanulmányozhasson egy Golden snidgetet, de a listáján szerepel a griffek, a jetik és a leprikónok vizsgálata, megértése vagy megfigyelése. Bármilyen legendás lényért megszállottságig rajong, ebben már csak Hagrid múlja felül, bár nem sokkal marad el a tanár úrtól. Az előbb felsorolt dolgok mellett szeret repülni és imádja a sebességet, minden vágya egy varázsmotor, ami a kettőt ötvözi, természetesen csak a szörnyetegek után.
Naivitás nem jellemző rá, szüleitől már gyerekként megtanulta, hogy mindig  kétkedéssel forduljon az emberek felé, ezért még ha nyitott is, ez az egyetlen hátránya, hogy új kapcsolatokkal szemben mindig bizalmatlan. Barátaival mindig engedékeny, jószívű, igazságos és önzetlen, ellenségei nem nagyon vannak, de ha megismered ezt az oldalát akkor jobb ha futsz. Szelíd gyerek, nehéz kibillenteni türelméből, de ha egyszer sikerül, például ha megzavarod, ha megfigyel valamit, akkor inkább ragadnál egy vérfarkas és acromantula csapat harca közepére, mint hogy a közelembe legyél. Nem egy félénk ember, talán egyetlen gyengéje az éneklés, szeret és tud is, mégis fél megmutatni másoknak ezt az oldalát.
Megjelenés

Magas, vékony, izmos, de nem kigyúrt, ami talán annak is köszönhető, hogy 1/16 részt óriás vér is csörgedezik az ereiben. Rövid, göndör, barna haja van, szeme is barna. Szereti a kényelmes, de elegáns viseletet. Egyetlen állandó kiegészítője egy nyaklánc kereszttel. Gesztusai hangulatától függ, ha valami olyanról beszél, amit szeret, főleg a varázslények, repülés vagy a motorozás, akkor nagyon beleéli magát és szinte kalimpál, mint a fúria fűz, ha túl közel mennek hozzá, de ha meg negatív dologról lenne szó, akkor a kezeit szinte elrejti. Idegesítő szokása a kéztördelés, már ha olyan helyzetben van, hogy ideges, zavart vagy nagyon kell koncentrálnia valamire.

Életed fontosabb állomásai
1978 november 30-án születtem, azon év talán legesősebb, legszelesebb napján, pont olyan, mint amilyen a jellemem is. Anyukám félvér anyja mugli, apja pedig szintén félvér, akinek a családjában óriás vér is keveredett, apám családfája csak aranyvérűeket tartalmazott. Apám családja nem nézte jó szemmel a házasságot, hiszen büszke aranyvérű varázslók, akik Mardekár Malazár nézeteit a sárvérűekről, nem is csoda, hogy a családom mindig is az ő általa alapított házba tartoztak, a sor velem szakadt meg, aki a rivális házba kerültem, a Griffendélbe. Anyukám örült, hiszen ő is oda járt, bár apám annyira nem volt boldog, de nagyszüleimmel ellentétben ő elfogadta azt, ami ellen nem tudott tenni. Nagyszüleim ugyan apámnak még adtak segítséget, de velem egyenesen ellenségesek voltak, nem szóltak hozzám, szünetekbe soha nem jöttek el, ha én is ott voltam. Lassan eljött a negyedik év, amikor az órarendünkbe került a legendás lények gondozása, ekkor láttam először néhány kisebb fenevadat, ami eldöntötte, hogy mivel akarok foglalkozni, így kerültem a 7. évem után bestiamester szakra, ahol megismerkedtem Rosemary Millert, aki azóta is a barátom, bár néha szeretném, ha több lenne köztünk, néha pedig el sem tudom viselni. Valószínűleg Rose is így van velem.



A hozzászólást Drew Witcher összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-11, 13:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Drew Witcher   Drew Witcher Empty2014-12-30, 17:07



Elfogadva!

Nézd el nekem, ha most nem dicsérlek agyon, kissé agyhalott vagyok az előszilvesztertől^^ Nem találtam gondot, foglalózz, és mehetsz játszani^^




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drew és Bella
» Camrise & Drew
» Jessica és Drew
» Drew & Isabella
» Virdinia és Drew- A hirdetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: