ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Gillian Ollivander
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Arthur & Lily  - Page 2 I_vote_lcapArthur & Lily  - Page 2 I_voting_barArthur & Lily  - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Arthur & Lily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lily S. Caster
Reveal your secrets
Lily S. Caster
Griffendél

TémanyitásTárgy: Arthur & Lily    Arthur & Lily  - Page 2 Empty2014-11-28, 21:48


First topic message reminder :



Arthur & Lily

[You must be registered and logged in to see this image.]

Már vége a tanításnak, de nekem persze még mindig a tananyaggal kell foglalkoznom - éljenek a beadandók. Beletörődve összepakolom egy kis táskába ami kellhet - tiszta pergamen, tinta, penna, meg amire még szükségem lehet - és az egyenruhámat egy hosszú, bézsszínű, fekete mintás ujjatlanra és egy szürke szűk nadrágra cserélem. Ugyan már tél van, a suli épületében kellemesen meleg van, a könyvtár pedig az egyik legmelegebb helyiségek közé tartozik - persze a klubhelyiségeken kívül. Ezen az elven csak egy könnyű pulóvert veszek magamhoz, hiszen nem tervezek az épületen kívülre menni és amúgy is bírom a hideget - Izland nem épp a meleg éghajlatú tájak közé tartozik én pedig ott nőttem fel, szóval volt alkalmam hozzászokni.
A klubhelyiségben már elég sokan összegyűltek, ezzel együtt a nyüzsgés is megindult. A többieket kerülgetve átvágok a termen és kimászom a folyosóra. Kényelmes léptekkel indulok el, figyelve a trükkös lépcsőkre, és a Roxfort más különös szokásaira is amivel esetleg meglephetne. Nincs olyan igazi síri csend, ami éjszaka lenni szokott, de már nincs akkora hangzavar sem, mint tanítási időben, amikor mindenki a folyosókon rohangál a következő órájára. A többség más visszatért a klubhelyiségekbe, a könyvtárba, vagy a saját rejtekhelyiségeibe, de azért összetalálkozom néhány diákkal, néhol pedig kisebb csapatokban látom őket beszélgetni. Nem nehéz kitalálni miről beszélnek. Mind a lányok, mind a fiúk között a Karácsonyi Bál - vagyis a meghívások - a fő téma ilyenkor. Persze vannak a hangoskodók, akik ilyenkor sem változtatnak a szokásaikon, de valójában Ők is aggódnak a bál miatt - hiszen ki nem? A fiúk csak teszik az agyukat, hogy Ők majd felsőbb évfolyamból hívnak meg lányt, bátorságuk persze nincs hozzá, vagy ha van, akkor meg kapásból visszautasítják őket, aztán jönnek vissza hozzánk, hogy ugye mi elmegyünk velük. Én alsóbb évfolyambelivel semmiképp nem akarok menni, arra meg kevés az esélyem, hogy egy felsős hívjon el, szóval valószínű, hogy a saját évfolyamomból megyek majd valakivel. Legalábbis remélem hogy elhívnak, különben nem megyek el - ha egyedül mennék az sértené a büszkeségem.
Ilyesmiken agyalok a könyvtár felé, és közben már nem is figyelem igazán, hogy kik mellett megyek el, csak néhány hangosabb társaságra kapom fel a fejem - de ilyenből kevés van.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Amíg azt teszed, amit jónak látsz,
addig nem érhet téged kudarc
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Lily S. Caster
Reveal your secrets
Lily S. Caster
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Arthur & Lily    Arthur & Lily  - Page 2 Empty2014-12-01, 20:14




Arthur & Lily

[You must be registered and logged in to see this image.]

   Zajosak. Ez az első gondolatom, ahogy folyosón befordulva észreveszem a társaságot. Nem igazán foglalkozom velük, hiszen egymás szívatása egy mágustanodában is általános, és ritka az olyan alkalom, hogy túlzottan eldurvulna. Ha mégis, akkor a gyengélkedőn hamar kezelésbe veszik az áldozatot, a tettesekre pedig büntetőmunka vár - a házvezetők senkin sem könyörülnek. Ugyanolyan nyugodt léptekkel haladok el mellettük, de kíváncsiságból azért felpillantok a röhögésre. Ahogy felpillantok összerándul a gyomrom és egy egészen rövid pillanatra megdermedek, majd miután majdnem orra buktam gyorsan továbbmegyek és befordulok a következő sarkon. A szívem a torkomban dobog én pedig nem igazán tudom mire vélni a dolgot. Az a szem, az az arc túlságosan is ismerős. Gyorsabban haladok, mint eddig, de így is hallom magam mögött a lépteket. Nem gyorsítok, de nem is lassítok be, így hallom ahogy utolér, majd megfordulok, ahogy megfogja a kezem és egyenesen a kék szemeibe nézek.
Összeráncolt szemöldökkel nézek rá, majd ahogy lihegve kimondja a nevem elkerekedik a szemem és már minden világos. Bár eddig sosem ejtette ki a nevemet a száján - legalábbis amikor hallottam még soha - mégis ettől jut eszembe minden, az ablak, rajta a két név, a meleg ház, és odakint a magányos fűzfa. Nem emlékszem mindenre szóról szóra, nem emlékszem a címre, sem a család nevére - ezeket évekkel ezelőtt elfelejtettem. Viszont nagyon is megmaradt az az érzés, amikor az ablakpárkányon ülve egymásra vigyorogtunk, bár nem tudtuk igazán, hogy mi okunk volt rá. Emlékszem, hogy azt mondtam, újra találkoznék vele. És most ott állok előtte, egy olyan helyen, ahol a legkevésbé vártam volna a viszontlátást.
- Arthur. - felelem még mindig hitetlenkedve, tágra nyílt szemekkel. Alig hiszem el, hogy tényleg Ő az, az a fiú akiről alig tudtam valamit és mégis ott az ablakpárkányon olyan kapcsolat alakult ki közöttünk, amit senki nem tudna megmagyarázni.
Még mindig fogja a kezemet, de nem húzom el. A csodálkozó arckifejezésem lassan mosolygássá alakul, ahogy a dolgok a helyükre kerülnek a fejemben. Megváltozott öt év alatt - persze ez nem meglepő. Más lett a hangja, az arca is felnőttesebb, de az alapvető vonásokat még mindig látni rajta.
- Őszintén... nem hittem, hogy találkozunk még. - a hangomon hallatszik a meglepettség. - De szerintem ez megint egy szerencsés véletlen. - mosolygok fel rá kissé félrehajtott fejjel. Amit kimondok azt komolyan is gondolom. A véleményem - hogy találkozni akarok vele - kiskorom óta nem változott, csak az évek során annyi minden történt - és főleg annyira esélytelennek tűnt a viszontlátás - hogy eltemettem ezt az emléket.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Amíg azt teszed, amit jónak látsz,
addig nem érhet téged kudarc
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Arthur & Lily    Arthur & Lily  - Page 2 Empty2014-11-30, 22:29





Arthur & Lily

[You must be registered and logged in to see this image.]

Az utóbbi napokban halmozódnak az elemek, amelyekből színes és változatos rémálmokat építhet az agyam minden egyes éjszaka. Nem csoda hát, hogy a tél, és persze a Karácsony közeledtével egyre gyűlik bennem a feszültség, és nem egyszer hiba csúszik a mindennapi színészi teljesítményembe, ami szintén csak növeli a bosszúságomat. Gyakran elkalandozom, vagy éppen rám kevésbé jellemző módon, azokkal is jófej vagyok, akikkel nem kellene annak lennem. Többszöri szólongatásra eszmélek fel most is, és egy nem túl elegáns "Mi? Mi van?" mordulással válaszolok a nekem szegezett kérdésre. Persze furcsán néznek rám, én pedig magamban káromkodva vigyort erőltetek az arcomra, és válaszolok nekik. Jobb később, mint soha, és lefogadom, hogy a bálról volt szó. Mindenki emiatt aggódik, és mindenki igyekszik leplezni ezt, a lányok feltűnően kedvesek a fiúkkal, a fiúk pedig elszántan lesik, hogy mikor is lenne az a bizonyos "megfelelő alkalom", hogy felkérjék az adott lányt. És én? Legrosszabb esetben elhívom Jenine-t. Őt aztán biztosan nem kéri fel senki, legalábbis ezzel biztatom magam. De mindezt nyilvánvalóan nem osztom meg a többiekkel.
- Bocs, csak azon agyaltam, hogy kit kéne elvinnem a bálba. - mondom, majd egy angyali vigyorral hozzáteszem - Senkit sem akarok megbántani. - megjegyzésemet elismerő röhögés kíséri, majd az egyik srác, aki csak mostanság kezdett velünk lógni, ostobán kijelenti, hogy ő már tudja, kit fog vinni. Természetesen egyhangú, vad huhogásba kezdtünk, és kérdezgetni kezdjük, hogy na, ki az, és ugyan miért olyan biztos benne, hogy igent fog mondani. Kiderült, hogy az egyik legcsinosabb lány az, az évfolyamunkról, akit sajnálatos módon már valaki más is kinézett a bandából. Mielőtt realizáltuk volna, az egyszerű szivatás hirtelenjében valami sokkal durvább, állatias agresszivitásba fordul át. A hangzavarban több dolog történik egyszerre, amit nem sikerül kapásból felfognom. Az egyik, hogy ez a szerencsétlen már kétségbeesetten lapul a falhoz, és mi épp úgy festünk, mint akik disznótorra készülődnek, valaki már pálcát is rántott. És a másik, egy egészen furcsa jelenség, egy szőke hajzuhatag suhan el mellettem, miközben egy tiszta, kék tekintet akad az enyémbe. Az egész mindössze egy másodpercig tart, én mégis kővé dermedek, és a levegőben megfagy a csend. Kérdő tekintetek villannak rám, az egész jelenet egyetlen vészterhes állóképpé alakul, és a fojtogató csendben csak sietős léptek halk hangja hallatszik a hátam mögül. Mintha az idő megfagyott volna, egy örökkévalóságig állunk így, amíg mögöttem el nem hal a zaj, én pedig remegő kézzel fordulok hátra, miközben valami ilyesmit motyogok: "Bocs, ott maradt a könyvem." E pillanatban persze fel sem fogom, mit beszélek, futásnak eredek, és a szemem előtt homályos emlékek tömkelege cikázik. Egy kék szempár, a ritkás fényben aranyló haj, és egy szétfolyó név a párába mázolva. Egy álomkép, egy látomás, valami, amiben nem is voltam biztos, hogy megtörtént, és most itt van tőlem egy karnyújtásnyira. Időközben beérem, alig hiszem el, biztos voltam benne, hogy nem fogom megtalálni, hogy eltűnt, hogy elbújt, hogy elmenekült. Hogy el fog tűnni, mint akkor régen, és én sosem látom viszont. Még mindig nem gondolkozom, így hát olyasmiket csinálok, ami nem igazán jellemző rám, egyszerűen odarohanok hozzá, minden további nélkül elkapom a kezét, és magam felé fordítom. Megigézve bámulok a kék szemekbe, és lihegve csak annyit mondok:
- Lily.

Vissza az elejére Go down
Lily S. Caster
Reveal your secrets
Lily S. Caster
Griffendél

TémanyitásTárgy: Arthur & Lily    Arthur & Lily  - Page 2 Empty2014-11-28, 21:48




Arthur & Lily

[You must be registered and logged in to see this image.]

Már vége a tanításnak, de nekem persze még mindig a tananyaggal kell foglalkoznom - éljenek a beadandók. Beletörődve összepakolom egy kis táskába ami kellhet - tiszta pergamen, tinta, penna, meg amire még szükségem lehet - és az egyenruhámat egy hosszú, bézsszínű, fekete mintás ujjatlanra és egy szürke szűk nadrágra cserélem. Ugyan már tél van, a suli épületében kellemesen meleg van, a könyvtár pedig az egyik legmelegebb helyiségek közé tartozik - persze a klubhelyiségeken kívül. Ezen az elven csak egy könnyű pulóvert veszek magamhoz, hiszen nem tervezek az épületen kívülre menni és amúgy is bírom a hideget - Izland nem épp a meleg éghajlatú tájak közé tartozik én pedig ott nőttem fel, szóval volt alkalmam hozzászokni.
A klubhelyiségben már elég sokan összegyűltek, ezzel együtt a nyüzsgés is megindult. A többieket kerülgetve átvágok a termen és kimászom a folyosóra. Kényelmes léptekkel indulok el, figyelve a trükkös lépcsőkre, és a Roxfort más különös szokásaira is amivel esetleg meglephetne. Nincs olyan igazi síri csend, ami éjszaka lenni szokott, de már nincs akkora hangzavar sem, mint tanítási időben, amikor mindenki a folyosókon rohangál a következő órájára. A többség más visszatért a klubhelyiségekbe, a könyvtárba, vagy a saját rejtekhelyiségeibe, de azért összetalálkozom néhány diákkal, néhol pedig kisebb csapatokban látom őket beszélgetni. Nem nehéz kitalálni miről beszélnek. Mind a lányok, mind a fiúk között a Karácsonyi Bál - vagyis a meghívások - a fő téma ilyenkor. Persze vannak a hangoskodók, akik ilyenkor sem változtatnak a szokásaikon, de valójában Ők is aggódnak a bál miatt - hiszen ki nem? A fiúk csak teszik az agyukat, hogy Ők majd felsőbb évfolyamból hívnak meg lányt, bátorságuk persze nincs hozzá, vagy ha van, akkor meg kapásból visszautasítják őket, aztán jönnek vissza hozzánk, hogy ugye mi elmegyünk velük. Én alsóbb évfolyambelivel semmiképp nem akarok menni, arra meg kevés az esélyem, hogy egy felsős hívjon el, szóval valószínű, hogy a saját évfolyamomból megyek majd valakivel. Legalábbis remélem hogy elhívnak, különben nem megyek el - ha egyedül mennék az sértené a büszkeségem.
Ilyesmiken agyalok a könyvtár felé, és közben már nem is figyelem igazán, hogy kik mellett megyek el, csak néhány hangosabb társaságra kapom fel a fejem - de ilyenből kevés van.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Amíg azt teszed, amit jónak látsz,
addig nem érhet téged kudarc
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Arthur & Lily    Arthur & Lily  - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Arthur & Lily - Úri muri
» Arthur & Lily - Levegőzés a bál után
» Arthur & Evangeline
» Arthur Murdock
» Arthur Murdock

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Folyosók, lépcsõk-
Ugrás: