ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-05-06, 22:04
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:28
Seraphine McCaine


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


2024-05-03, 15:24
Daphne Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Christopher Graves
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Freya Björnsdottir
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Játssz velem! - Page 2 I_vote_lcapJátssz velem! - Page 2 I_voting_barJátssz velem! - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70711 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots

Seraphine McCaine


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Játssz velem!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
Albus Dumbledore
Reveal your secrets
Albus Dumbledore
Tanár

TémanyitásTárgy: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2014-09-24, 19:51


First topic message reminder :


Játssz velem!

Ha nagyon nem találsz játékostársat, itt kereshetsz, afféle hírdetés formájában. Ha még le is írod, hogy milyen jellegű játékra gondolsz, akkor még esélyesebb, hogy rád kattan valaki. Próbáld ki!
De kérjük, hogy figyelj arra, hogy előtted is írnak mások és légy bátor rájuk írni, mert ha mindenki csak vár, abból nem lesz játék. Smile Ha pedig már elkeltél, akkor húzd ki a hirdetésed, hogy átlátható legyen a dolog.

Szabályzat, hogy itt is kéznél legyen:
Spoiler:




***
Vissza az elejére Go down
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Alesha Granger
Reveal your secrets
Alesha Granger
Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-04-25, 15:27


Az esélytelenek nyugalmával keresnél játékpartnert akármilyen jellegű és kimenetelű játékra és egyéb bármire. bounce
Röviden amit tudni kell és lehet a karakteremről, akár szájhagyomány útján is terjedhetett róla már info, ha mondjuk pár napja itt van, de lehet teljes meglepetés is, hogy mit keres itt egy mugli... Szóval Alesha Hermione uncsitesója, aki eddig semmit sem tudott a varázsvilágról, most viszont valamiféle kísérlet áldozata lett és ennek folyományaként mágikus képességekre tett szert. Egyelőre nem tudja kezelni még ezt és nem találtam ki még pontosan, hogy miféle is a háttér, de majd úgyis folyamatában kialakul. Smile Lényeg a lényeg, hogy igazából mugli, aki most az iskolában van megőrzésen, hogy ne csináljon bajt a varázstalanok között. Smile



Új világ, új élet
új lehetőségek, új veszélyek
Vissza az elejére Go down
Charlotte Graves
Reveal your secrets
Charlotte Graves
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-04-23, 14:57


Elkeltem, köszönöm! bounce

Sziasztok!

Jöttem-láttam, írtam egy kezdőt, szóval szívesen várok egy csatlakozót a játékhoz. Smile
https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t1509-jonas-black-vityilloja#47913
A karim már egy ideje a Roxfortban van, akadnak itt rokonai is, unokatesók, ikertestvér is Christopher Graves személyében, de azért szeretnék neki 1-1 egyéb kapcsolatot is. Smile
Vissza az elejére Go down
Taleisha MacFusty
Reveal your secrets
Taleisha MacFusty
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-04-14, 01:55


Elkelt!

Egy kis akció

Szeretettel várok egy végzős (esetükben azt hiszem ez szabályszegés lenne, úgyhogy legyen belevaló) vagy egyetemista diákot, akinek van kedve egy kis barátságos (igény szerint ez módosulhat) szombati, tanórán kívüli párbaj edzésre a Tiltott Rengetegben.

Nyitó hsz linkje: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3641-tiltott-rengeteg#47544

Arra gondoltam, hogy a varázslatok, manőverek sikerét dobókocka dobással döntenénk el, a kalandbeli szabályoknak megfelelően (adott varázsnemi pont alatt kell maradni a dobásnak, egyéb dolog esetén pedig 1 db 10 oldalas dobókocka segítene: 1-5 sikertelen 6-10 sikeres. Az adott támadással fejeznénk be a hsz-t.
A hsz elején kerülne pedig sor az előbbi támadás elleni védekezésre, hasonlóan dobás alapon, 1 db 10 oldalas kockával, 1-2 sikertelen védekezés, 3-5 félig sikertelen védekezés, 6-10 sikeres védekezés.
A karakterlapi varázserő/szerencse résszel én nem bajlódnék, de ha van ötlet a megoldásra szeretettel várom pm-ben. Egyéb mágikus képességek és tudások természetesen az érkező karakter repertoárjába tartoznak.

Sérülést én bevállalok – ha az érkezőnek előbbi nem fér bele írjon. És amúgy is írjon nyugodtan írjon, főleg ha a kockák terén úgy érzi, hogy nem lesz jó valami.
Vissza az elejére Go down
Alaric Sinclair
Reveal your secrets
Alaric Sinclair
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-03-20, 13:52


Legkedvesebb és legbájosabb teremtmények e földön: hölgyek!

Árválkodik ez a kezdőm magányosan, partner hijján gyalázatosan és elhagyatottan, így új beszélgetőtárs kerestetik, hogy összeragassza darabokra tört szívemet - ha van.

A játék egy az egyben kiadó - szerkesztek nevet és gif-et, mintha mindig is másnak címeztem volna a kellemes vacsorára invitáló levelem. De ha úgy kényelmesebb, hát az is lehet, hogy a kisasszony valóban felültetett, és valaki más libben be az életembe, mindenféle meghívó nélkül, csak megszánva egyedüllétemet. Egyedül egy dologhoz ragaszkodom: az alsó korhatár a hölgytársaságnak minimum 30 év, érett nők előnyben!

Vagy így, vagy így, légy vendégem egy kellemes vacsorára, London legszebb kilátását élvezve...

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3823-the-shard-uvegszilank#44856





A fegyelem szabadság nélkül,  - zsarnokság
A szabadság fegyelem nélkül -


káosz

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-03-01, 19:22


Csak kiírom ide, mert az alapötlet jó és én szívesen lejátszanám a játékot valaki mással is, ha nem jelentkezik az illető, akivel lebeszéltem Razz

https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t201-a-furiafuz-tisztasa?highlight=a+f%C3%BAriaf%C5%B1z

Egy kezdő hsz már ment részemről. A sztori szerint Lizzy összefut valakivel, amikor a járaton keresztül visszafelé megy az iskolába. A járat valamennyire beomlik - nem komolyabban, senki se lesz élve eltemetve - Lizzy pedig megsérül(ne) benne. A bibi az, hogy az ő sebezhetetlen képessége elvileg titok, kevesen tudnak róla és az még egyet rátenne, ha az adott kari, aki jelentkezne erre a játékra, nem pont a szíve csücske lenne Very Happy Vagy esetleg köztudottan pletykás, stb... A részleteket megbeszéljük.

Az eredeti kari, akivel ezt lejátszottam volna, Erin Hicks lett volna, de ő február 20.-án látogatta meg utoljára az oldalt, azóta semmi, szóval újrahirdetem a játékot. Ha jelentkezik, amíg nem találok új játékostársat, akkor természetesen övé az elsőbbség, de én könyörögni nem fogok, úgyhogy, amint valaki horogra akad, mehet a menet cheers
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-25, 22:55


:DD höhö! Királyságosság:D Embarassed Embarassed

cheers kortanc



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-25, 17:49


Nagyon hálás lennék, ha számomra is akadna hely cheers
Peter indokai leginkább az emlékei lennének. Úgy döntöttem, hogy az emlékei 90%-át nyerné vissza csupán, 10% maradna sötét folt továbbra is számára. Ezek között pedig ott lehetne akár a napló is Very Happy Sok dolog után nyomoz, esélyes hát, hogy olyasmibe nyúlt, amibe nem kellett volna és túl közel került a könyvecskéhez, ezért elintézték. Mindenesetre, bármi is lesz a játék tárgya végül, érez rá valami erős késztetést, hogy ő is menjen bounce
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-25, 16:17


Na jó, még megbeszéljük, talán beleférsz, csak záruljon előbb néhány közös játék. Smile)) Majd csinálok chates megbeszéldét, ha eljön az ideje, hogy ne itt spameljünk el, szegény játékkeresőket meg senki se veszi majd észre. ^^




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Peter Greenwood
Reveal your secrets
Peter Greenwood
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-25, 15:55


Ó, úgy látom, erről már sajnos lecsúsztam, pedig Petert szívesen vittem volna Sad
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-25, 15:40


Szóltam neki, szívesen jön természetesen ő is. Köszöni az elsőbbséget. Very Happy biglove




A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-25, 15:23


Gina Accipiter írta:

Háát, ha nem egy-két héten belül kezdődik, (jelenleg a nagymesére se tudom, hogy jelentkezzek-e... de határidőig még meggondolhatom...) akkor Gina biztos akarna csatlakozni. Neki van  rá a legtöbb oka. Keresi a halott apját, és a válaszokat, keresi Codyt, és alapvetően mindent keres, ami baj lehet... Very Happy
A többi karim nem tudom, milyen véletlen folytán keveredhetne bele, ha... Petra esetleg valami auroros nyomozás miatt, ha... vagy Viviana a halott férje és a tanítványa után egyszerre kutat max...


A nagymese jelentkezési ideje március 03 a kezdés meg 08.-a Very Happy
Addig kb pont két hét van. Cool
Másfelől erre a mesére nem tudom mikor fog sor kerülni. De az tény, hogy nem egy héten belül. Very Happy Vagy ahogy Megan írta, terjedelmesebb határidőkkel.
Gina teljesen képbe illik.~ Rennes nem hiszem, hogy utána menne annak ellenére, amit Cody megosztott vele, úgyhogy Gina teljesen jó.
És igen Draconak ha van kapacitása nagyon szívesen várom.~ bounce



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-25, 15:06


Ha minden igaz ez lenne az ajándék mesélése Cody-nak, szóval egyelőre csak felmérjük az érdeklődést, de szerintem vagy mostanában indul be, vagy nagy határidőkkel fogunk dolgozni, mert rengeteg közös játék és mese fut / van tervben és nekem sincs időm rá sajnos. : )

De akkor egyelőre az kapcsolat, ami a karaktereket a kalandhoz kötheti:
1, Cody-t fel akarja támasztani
2, A fátyolon túlra akar kerülni ilyen-olyan okból (megbeszéljük)

Viszont az fix, hogy sok emberrel nem bírok el, szóval Cody, Luna és Gina mellé már csak egyet várok, Draconak "előjoga van", ha passzolja csak akor nyílik meg a helye. Smile




Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Gina Accipiter
Reveal your secrets
Gina Accipiter
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-25, 09:41


Cody L. Martimor írta:
Egyenlőre csak helyzetfelmérés végett teszem fel a kérdést, hogy ki vállalkozna egy függönyön túli útra Codyért?
~ Na persze nem kell ez a lelkes tolongás ~ *körülkémlel a láthatáron és reméli nem csak a kabócák haláldala száll majd felé*

Ez egy privát mese lenne. De igazából bárkit akinek köze volt Codyhoz és érez affinitást magában, vagy ne adj isten a függönyön túli rész jobban izgatja és lenne miért eleve oda mennie, azt nagyon nagyon nagyon boldogan fogadom.
Fogalmam sincs mikor indulna, egyenlőre tényleg annyi a kérdés, hogy lenne-e bárki érintett karakter az ügyben.

Ha valaki a srácom miatt jönne, az utolsó infó vele kapcsolatban az árvaház megnyitója és az ott mondott kis beszéde. Ott lehetett vele utoljára személyesen találkozni. (oldalidő szerint 2001 nyár legvége)
--> https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3768-hagyatekul-nektek

A fun factor miatt gondoltam arra is, hogy tényleg valami teljesen más a cél (nyomozás a függönyön túli ügyben, vagy bármi hasonló xD) és Cody része mintegy tök véletlen, avagy mellékes részként csatlakozik be.

Háát, ha nem egy-két héten belül kezdődik, (jelenleg a nagymesére se tudom, hogy jelentkezzek-e... de határidőig még meggondolhatom...) akkor Gina biztos akarna csatlakozni. Neki van  rá a legtöbb oka. Keresi a halott apját, és a válaszokat, keresi Codyt, és alapvetően mindent keres, ami baj lehet... Very Happy
A többi karim nem tudom, milyen véletlen folytán keveredhetne bele, ha... Petra esetleg valami auroros nyomozás miatt, ha... vagy Viviana a halott férje és a tanítványa után egyszerre kutat max...



"Nem akarom feledni a fájdalmat.
Az tesz azzá, aki vagyok."
Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-24, 14:21


Luna Lovegood írta:

Jól hangzik! Én biztos, hogy Gemmával mennék, ő amúgy is ki akarja deríteni kicsoda, micsoda, kik az igazi szülei és hasonlók, mert ha jól emlékszem azóta Dane nem ecsetelte neki, hogy rokonok lehetnek a legutóbbi játék alapján. Very Happy  Ő Codyt is ismeri. Smile Még esetleg Sophia lehet szóbajövő, ha már kísértetvadász, hasznos lenne a függönyön túl, bár esetében nagy kérdőjel lenne, hogy miért akarna menni. Very Happy


Oh király! Jahj de jó Embarassed Mindkettőjüknek nagyon örülnék, Gemma tuti hogy végre kapna válaszokat, vagy legalább hogy merre induljon tovább!! :3 éééés Sophia esetében én valami olyasmivel kapcsolnám össze, hogy Peter ott vesztette el az emlékeit(ha jól emlékszem és ha jelenleg, valóban onnan számolja Peter usere az esetet a kari számára). Lehet egy kulcsemlék maradt ott valamiről, vagy Peter túl közel került az egyik könyvhöz amit keresgélnek Dane-ék és az őrző kiütötte. Fogalmam sincsXD valami ilyesmit tudok elképzelni vele.
Az ő részéről tényleg véletlen lenne, Cody szála. Very Happy



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood
Reveal your secrets
Luna Lovegood
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-24, 10:42


Cody L. Martimor írta:
Egyenlőre csak helyzetfelmérés végett teszem fel a kérdést, hogy ki vállalkozna egy függönyön túli útra Codyért?
~ Na persze nem kell ez a lelkes tolongás ~ *körülkémlel a láthatáron és reméli nem csak a kabócák haláldala száll majd felé*

Ez egy privát mese lenne. De igazából bárkit akinek köze volt Codyhoz és érez affinitást magában, vagy ne adj isten a függönyön túli rész jobban izgatja és lenne miért eleve oda mennie, azt nagyon nagyon nagyon boldogan fogadom.
Fogalmam sincs mikor indulna, egyenlőre tényleg annyi a kérdés, hogy lenne-e bárki érintett karakter az ügyben.

Ha valaki a srácom miatt jönne, az utolsó infó vele kapcsolatban az árvaház megnyitója és az ott mondott kis beszéde. Ott lehetett vele utoljára személyesen találkozni. (oldalidő szerint 2001 nyár legvége)
--> https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3768-hagyatekul-nektek

A fun factor miatt gondoltam arra is, hogy tényleg valami teljesen más a cél (nyomozás a függönyön túli ügyben, vagy bármi hasonló xD) és Cody része mintegy tök véletlen, avagy mellékes részként csatlakozik be.

Jól hangzik! Én biztos, hogy Gemmával mennék, ő amúgy is ki akarja deríteni kicsoda, micsoda, kik az igazi szülei és hasonlók, mert ha jól emlékszem azóta Dane nem ecsetelte neki, hogy rokonok lehetnek a legutóbbi játék alapján. Very Happy Ő Codyt is ismeri. Smile Még esetleg Sophia lehet szóbajövő, ha már kísértetvadász, hasznos lenne a függönyön túl, bár esetében nagy kérdőjel lenne, hogy miért akarna menni. Very Happy



A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-23, 23:18


Egyenlőre csak helyzetfelmérés végett teszem fel a kérdést, hogy ki vállalkozna egy függönyön túli útra Codyért?
~ Na persze nem kell ez a lelkes tolongás ~ *körülkémlel a láthatáron és reméli nem csak a kabócák haláldala száll majd felé*

Ez egy privát mese lenne. De igazából bárkit akinek köze volt Codyhoz és érez affinitást magában, vagy ne adj isten a függönyön túli rész jobban izgatja és lenne miért eleve oda mennie, azt nagyon nagyon nagyon boldogan fogadom.
Fogalmam sincs mikor indulna, egyenlőre tényleg annyi a kérdés, hogy lenne-e bárki érintett karakter az ügyben.

Ha valaki a srácom miatt jönne, az utolsó infó vele kapcsolatban az árvaház megnyitója és az ott mondott kis beszéde. Ott lehetett vele utoljára személyesen találkozni. (oldalidő szerint 2001 nyár legvége)
--> https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3768-hagyatekul-nektek

A fun factor miatt gondoltam arra is, hogy tényleg valami teljesen más a cél (nyomozás a függönyön túli ügyben, vagy bármi hasonló xD) és Cody része mintegy tök véletlen, avagy mellékes részként csatlakozik be.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Alistair Wilson
Reveal your secrets
Alistair Wilson
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-23, 22:04


https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3664-nagyterem


Röviden össze fogva, Alistair egy halom elhagyott holmit talált a suliban barangolva. Talán van közötte valami ami a tiéd, vagy a tieitek. A nagyteremben az eltűnt dolgok esetleges gazdái után érdeklődve amúgy is sokakkal szóba áll a szőkeség. Lehet hozzád csak a híre jut majd el, hogy van nála valami ami a tiéd.



Remélem akad/nak partnerek. A kezdő szituáció után pedig természetesen bármerre el lehet vinni és szívesen ötletelek azzal aki kedvet kap hozzá. Very Happy Embarassed Embarassed



Úgy érzem, a szerelem felelős
az alternatív világokért…
Mert ennyi energia
nem fér el egyetlen valóságban!

Vissza az elejére Go down
Erin Hicks
Reveal your secrets
Erin Hicks
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2020-02-15, 16:09


Sziasztok!

Friss húsként játszótársam keresem, találjunk ki valami jót közösen és játsszuk le Smile

Meglévő ismeretségekre is szükségem lenne:
# barátok
# ellenségek
# kalandok, exek
# rokonok
# tanulótársak

és bármi, ami csak az eszedbe jut Smile

Vissza az elejére Go down
James E. D. Anchev
Reveal your secrets
James E. D. Anchev
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2019-12-16, 10:28


No újra aktiválom a főgonosz karit, úgyhogy átgondolom, hogy mi merre. Első körben, hogy lekaparjam a rozsdát, bejáratnám, ezért 1-2 szál jöhet, lehetőség szerint a Testvériséget érintő szál érdekel, tehát olyan jelizzen, aki érintett. Kapacitásom véges, priorizálok egy bizonyos szám felett.



S • T • R • E • N • G • H • T
P • O • W • E • R

A • N • D



Vissza az elejére Go down
Meliora J. Argent
Reveal your secrets
Meliora J. Argent
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2019-12-07, 13:14


Sziasztok! : )

Szívesen kezdenék pár játékba idegenekkel.
Pár szóban összefoglalva a karaktert: Múlt félévben jött át a Roxfortba, viszonylag új diák, egészen titokzatos és elővigyázatos. Mindenki Aranyvérűnek tekinti őt, pedig a szülei sárvérűek. (Bár van egy kis csavar a dologban)
Bár kedves és barátkozós típus, mégsem véletlen került a Mardekárba, van benne is egy csipetnyi gonoszság...

Ha kedvet kaptál egy játékhoz, kérlek dobj meg egy üzenettel.

Üdvözlettel,
Meliora : )
Vissza az elejére Go down
Josephine McGreeny
Reveal your secrets
Josephine McGreeny
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2019-12-01, 14:27


Mivel az új karikat szeretem bejáratni és most egy fél fokkal több időm van talán, mint általában, viszont annyira nincs eszméletlenül sok játékom szívesen vennék fel szálat a hölgyeménnyel. Smile
Tudni lehet róla, hogy ismert, híres ír kviddics játékos, fél éve vonult vissza, ismeretlen okból, de több ízben volt válogatott is. Egyébként a Roxfortba járt hollóhátas volt és nyíltan szimpatizál a testvériséggel. Nem olyan kössük gúzsba a muglikat, inkább csak szabadságot a népnek címszóval. Smile Jelenleg a húga öngyilkossága miatt nyomoz, ezáltal újfent a Roxfort környékén fordul meg időnként.

De nyitott vagyok más jellegű akár más karival való játékra is, ha valakinek igénye lenne rám. Smile

Luna voltam
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2019-11-27, 13:57


Én is afféle nyílt játéknak dobom be, mint amilyen Lizzy-éké volt:

Shanna estélyt tart a Troofin(Troops-Griffin lol! )-házban a Minisztériumban dolgozók fiatal gyerekeinek (28-30 évig bezárólag), vagy éppen fiatal gyakornokoknak, a legnevesebbeknek, leghíresebbeknek, "Minisztériumi Örökségek"-ként referálva magukra. Viszonylag zártkörű, aki elsőre eszembe jutott, hogy meghívást kapott az Petra von Rosemberg, Harry Potter, Draco Malfoy, Josephine McGreeny, talán Lizzy Ollivander, ilyen kaliberű emberekre gondoltam. Sokaknak van olyan karaktere, aki híresebb, gazdagabb, befolyásosabb, így ha valaki éppen alkalmat keresett, hogy játsszon egy ilyen típusú játékot, a helyszín adott. Minden kötöttség nélkül, nem csoportos helyszín, csak nyílt játéktér, persze egymás játékába is bele lehet beszélni, ahogy a valóságban is elvonulnak aztán cserélődnek a beszélgetőpartnerek.

Ha érdekel valakit, írjatok és majd linkelem hol lehet csatlakozni! : D





Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Selene Rosenheim
Reveal your secrets
Selene Rosenheim
Megmentő

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2019-10-14, 19:18


Felajánlanám a hölgyeményt valamiféle játékra, akár diákkal, akár kollégával, akár sulin kívül Very Happy Hosszabb távú szálaknak is örülök.



 
Be a girl with mind, a woman with
attitude and a lady with class.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Ollivander
Reveal your secrets
Elizabeth Ollivander
Griffendél VMS

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2019-06-30, 16:57


Helló mindenkinek bounce

Gilly és én egy játékba kezdtünk, csak annyi a szitu, hogy Lizzy a VMS-en történtek után a gyengélkedőn van, szóval aki szeretne csatlakozni, látogatóba jönni, az nyugodtan megteheti Smile Egyikünk se bánja Smile
Ha nincs időd, az se gond, mindketten be vagyunk lassulva, rám is leginkább hétvégén lehet számítani, szóval na Very Happy

Itt a link, akit érdekelne: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t3769-a-gyengelkedon#43985

Ui.: A helyszín Norvégia, a VMS gyengélkedője, nem a Roxfort. Aki esetleg onnan jönne, az találjon ki valamit, miként kerül oda Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dorina Postolache
Reveal your secrets
Dorina Postolache
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty2019-06-27, 10:20


Halihó!

Megjöttem én is. Smile Bejáratás céljára teszek egy próbát.
A lánykám bárkivel bármilyen szálnak nagyon örülne, ha esetleg valakinek lenne kedve egy játékhoz. Akár konkrét ötlettel, vagy anélkül.

Amit tudni kell, hogy Dorina most érkezett a Roxfortba, szeptemberben kezdi meg a tanulmányait bestiamester szakon. Eddig Romániában élt nagyrészt, és kizárólag magán tanárok tanították, így teljesen új számára az iskolai miliő, és senkit sem ismer még a suliban. (a bestiamester szakosoknak a vezetékneve igen ismerősen csenghet, mert az apja a Romániai Sárkányrezervátum főigazgatója, és elég híres aranyvérű család Közép-Kelet Európában szerte) De alapvetően kedves, csendes, nyugodt lányka, aki szívesen veszi a barátkozást, ismerkedést, és ráférne a segítség a beilleszkedésben.
Ezen kívül megtalálható a munkahelyén a Dartmoor Gyógynövény Rezervátum- és Pálcafa parkerdőben. Akár itt is össze lehet futni vele kisebb-nagyobb kalamajkákra, vagy akár egy jól vagy félre sikerült iskolai gyakorlatra is...
Néha a rokonainál Londonban is megtalálható, tehát az sem kizárt, hogy az Abszol úton fuss vele össze, ahogy éppen rácsodálkozik az üzletek sokszínűségére...  

Akit esetleg megihletett bármi, vagy egyéb ötletei lennének (szinte még minden belefér új kari lévén) nyugodtan dobjon fejbe egy bagollyal, vagy Ginát. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Játssz velem!   Játssz velem! - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Velem történt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Játékkeresõ-
Ugrás: