ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 07:12-kor
Cody L. Mortimer


2024-06-05, 17:41
Alison Fawley


2024-06-05, 13:08
Seraphine McCaine


2024-06-05, 11:52
Gemma Carlyle


2024-06-05, 10:12
Dwight Jennings


2024-06-05, 09:59
Abigail Smallwood


2024-06-05, 09:26
Kim Sun-hi


2024-06-04, 21:09
Seraphine McCaine


2024-06-04, 17:13
Winifred Hill


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Kalandmester
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Rocco Vivanti
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Caevan Ramsay
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Timothy Bradbury
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Winifred Hill
Az Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_lcapAz Időtlenség Örököse - a fiam I_voting_barAz Időtlenség Örököse - a fiam I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70817 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Az Időtlenség Örököse - a fiam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Freya Björnsdottir
Reveal your secrets
Freya Björnsdottir
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Az Időtlenség Örököse - a fiam   Az Időtlenség Örököse - a fiam Empty2022-03-21, 14:20



Keresem a fiamat
repesve várlak

Név: Keresztnév szabadon választott, vezetéknév Björnsson
Play by: Booboo Stewart vagy egyéb indián fiatal színész
Kor: 18-22
Csoport: Griffendél/ Hollóhát/ Hugrabug / Mardekár
Képesség: Örök élet.
Szak/Foglalkozás: Érdeklődési kör szabadon választott.
Kapcsolat: Egy hosszú élet áll mögöttem, amiből már számtalanszor kiábrándultam, ám hozzávetőlegesen két évtizeddel ezelőtt újra megtapasztalhattam milyen, ha nem vagyok egyedül. A vágy, hogy soha többé ne is legyek, arra sarkallt, hogy gyermeket vállaljak, aki megörökli az áldást, vagy átkot, amit én, az Örökéletet. Egy ember férfivel háltam, így hát volt esély arra, hogy ne mutasd jeleit a képességnek, de bíztam benne, hogy ezúttal rám mosolyog a szerencse és elnyomtam magamban a bűntudatot, hogy a fiamat, téged is arra ítéllek, hogy idővel végignézd az emberek halandóságát, háborúkat, betegséget, természeti katasztrófákat, ahogy én is tettem. Az apád egy bajba jutott diplomata volt (Vendel von Rosemberg, Petra von Rosemberg NJK karaktere, nagybátyja) és még azelőtt tovább állt, mielőtt a terhességem egyértelművé vált volna számára, így hát nem is tud a létezésedről, arról, hogy kisajátítottalak. Az első tíz évben elszigetelten éltünk messzi északon, fagyban, kilóméterekre a legközelebbi településtől, ám amikor megmutatkozott a vadmágiád és a vágyad, hogy megismerd a világot nem tudtam nemet mondani.
Habár eredendően indiánok vagyunk, még is északi névvel kezdted el a Durmstrangot, ahol a származásod miatt sokat bántottak, míg végül a hetedik éved után tovább akartál állni a Roxfortba, talán azért, hogy még több szabadságot kapj, még távolabbra kerülj tőlem. Hosszú győzködés után elengedtelek, beletörődve, hogy neked is végig kell járnod az utat, de végül ahogy újra rám szállt a magány nélküle, hiába tartottam magam távol az emberektől hosszú, hosszú évtizedek óta, utánad jöttem.

Megtalálod vajon az apádat, akiről olyan keveset tudtál kiszedni belőlem?
Megtalálod a helyed a világban, egy olyan közösséget, ahol nem néznek ki a különcségünk miatt?
Megmutatkozik a képességed, amit úgy remélek?
Megutálsz azért, mert képtelen voltam elengedni téged és állást vállaltam a Langdon régiségkereskedésben?

A karakter jelleme teljességgel szabadon választott, Freya született tanító, szóval biztosan mesélt neki az indián törzsről, ahonnan származnak, a sámánizmusról, az északi vallásokról, ahol éltek, DE lehet teljesen érdektelen is ezekben a témákban, táncos, kviddicses, párbajhős, könyvmoly, állatszelidítő, akármi, teljes a szabad kéz. Ami igazán fontos, hogy a PB indián legyen és hogy Képességre kötelező az Örök életre dobni, viszont egy karácsonyi kívánságom miatt 29%-kal mehet neki, aki elvinné a plotot, nem 4%-kal. Smile

Az előtörténetem, amiből táplálkozhatsz: https://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t4356-freya-bjorndottir#59750


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fiam/Lányom
» A fiam nevelőanyja....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karakterkérések :: Gazdára találtak-
Ugrás: