ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Alison Fawley
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Két imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_lcapKét imádott testvérem (Elkelt!) I_voting_barKét imádott testvérem (Elkelt!) I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 3 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Két imádott testvérem (Elkelt!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Két imádott testvérem (Elkelt!)   Két imádott testvérem (Elkelt!) Empty2021-03-23, 01:47



Keresem a bátyámat! Elkelt
repesve várlak

[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Damian Michaelson
Play by: Zayn Malik (Ragaszkodnék hozzá, ha nem baj. Razz )
Kor: 19-20
Csoport: Griffendél
Szak/Foglalkozás: Egyetemista (Szakot rád bízom ámbár egy Bestiamester vagy Auror szakot eltudnék neki képzelni veryhappy)
Kapcsolat: Te vagy a legidősebb testvér aki mindig vigyázni próbál a húgaira. Nagyon szoros kapcsolat alakult ki közöttünk. Mindig próbáltál megvédeni a hülyeségek elkövetésétől legyen szó verekedés, vita vagy újfajta kotyvasztások kitalálása. Akkor aggódtál értem a legjobban mikor bekerültél elsőként a Roxfort falai közé, hogy vajon mit kezdek most a suliban a piszkálásokkal, nem leszel ott, hogy meg tudj védeni. Mindig tudtuk egymás vérét szívni nagy szeretettel ez pedig mostanra sem változott. Természetesen a suliban elkövetett kis butaságaim miatt is szívesen megfedsz, az exem utáni kalamajkából is részben te segítettél fel a barátaim mellett. Eléggé megviselt lelkileg, de ez a segítőkészség oda-vissza megy nálunk. Olykor azt érzem, hogy a fiú barátom is vagy egyben nem csak a bátyám. A te utad is persze meg van, barátok, esetleg majd párkapcsolat. Mégis mindig szánsz időt a családra, főleg a két kis húgodra.
Természetileg nem mondanálak túl komolynak, meg van a magad vicces oldala talán pont ezért is tudjuk heccelni egymást poénból. Azért arra számíts, hogy olykor makacskodok és nem engedek a magam nézeteiből, de talán ezt is megérted, hisz most is nagy szükségem van rád a jelenlegi helyzetben.  nagyszemu  Razz
Hiszen kiskorunkban is rengetegszer voltam a nyakadon, te mindig türelmes voltál velem még, ha esetleg ténylegesen majdnem az agyadra mentem a dolgaimmal. Valahogy mostani fejjel még mindig nem értem miért volt ennyi türelmed hozzánk, pedig biztosan megnehezítettük a helyzetedet olykor. Mégis mikor veled voltunk valahogy másabb lett a világ te voltál a nagytesó aki színesebbé tud tenni egy rossz sztorit is vagy egy sima falevélnek is különleges mivoltot adtál, hogy mi élvezzük. Kicsiként azért nehezen tudtuk olykor megfogni a természet szépségét főleg én a verekedős, kötekedő nagyszájú lányként.
Mostani szerepötlet pont jelenhez kapcsolódó. Fura szituáció alakulna ki, hiszen [You must be registered and logged in to see this link.] (kis fejtörés okozóm szivecske ) majd azt hinné, hogy járunk ebből adódóan pedig féltékeny lenne rád. A sötétbarna haj és szemek még nem feltétlenül mutatnak rá arra, hogy testvérek vagyunk. Hiszen mindig beszélünk a suliban amikor csak lehet. Persze majd ez akár vicces szituációt is kihozhat magából és ki tudja te mit szólsz az amúgy is zűrösre sikerült szerelmi életemhez. Laughing Szeretem a zöld színt, tehetek én róla? Razz

Ötleteim lennének, főleg, ha a kis zűrzavart nézem ami jelenleg kitörőben van plusz a jövőre nézve is vannak ötletszálaim, de ezeket inkább privátban fejteném ki jobban. Azok a csontvázak a szekrényben lassan kitörni látszanak majd, hisz nem maradhat örökre titokban a családi furcsaság. Ami pedig nagyon fontos mi leszünk a családban az első varázstudók akik nem hajlandóak a rossz irányba elmenni, hisz példát is kell mutatnunk, nem igaz?!
veryhappy

Ha megtetszett ez cukorpofa bátyó küldj nekem egy PM-T vagy keress meg FB-n. Nagyon várunk én is és Noah is. szivecske  kisangyal



Keresem a húgomat! Elkelt!
repesve várlak

[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Sheila Michaelson
Play by: Sara Waisglass (Őt sem szívesen cserélném, ha nem gond.  kerlek )
Kor: 14-15
Csoport: Griffendél
Szak/Foglalkozás: Tanuló
Kapcsolat: Te vagy a legfiatalabb Michaelson poronty. Mindig mosolyogsz, jó szívű vagy és próbálsz segíteni másoknak. Kiskorodban rengetegszer voltál Damian és az én sarkamban is, ahogy annakidején én is bátyánk nyakán lógtam. Olykor természetesen nekünk is voltak nézeteltéréseink, de ez nem változtat azon a tényen, hogy bármi történjék ott vagyok melletted segítelek és támogatlak. Valaki meg mer bántani szívesen kezelésbe veszem, hiszen ne merje senki sem bántani a drága húgomat. Még Damian korholása sem tart vissza.
Lehetséges, hogy már kialakítottad a baráti körödet, jól is tanulsz, ahogy mi is, de mindig próbálok rád időt szánni, hogy megtudjam minden rendben van e. Talán az iskola még közelebb hozott minket egymáshoz és erősítette a köteléket, hiszen anyáékon nincsenek itt a suliba és csak mi vagyunk egymásnak az ódon kastélyban. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem vitáznánk össze valamin, nem menne ez-az kölcsönkérése, segítségkérés esetleg a tanulásban vagy apróbb cukkolások amolyan tesós szinten. Olykor nem tudom, hogy mennyi dolgot merjek felosztani veled a bennem dúló dolgokból, nem akarom letörni a lelkesedésedet, ha tetszik valaki. Mégis próbálok reális maradni és úgy segíteni téged. Talán pont a mostani helyzetben leszel te is az egyik legnagyobb támaszom bátyánk és a barátaim mellett. Sajnos a nővérkédet üldözi a baj, pedig becsszó messziről kerülöm! Very Happy
A jövőben szeretném veled jobban megosztani azt ami éppen történik velem, hiszen akárhogy is csűröm-csavarom nagylány vagy és neked is meg van a véleményed dolgokról. Így miért is ne tudnánk olykor csajos estét tartani, ahol kibeszéljük egymás gondját-baját vagy éppen valamiről csak megy a traccsparti.

A jövőbeli ötletelés rád is érvényes mint amit Damiennél írtam, hisz a családi szekrényben a csontvázak felfedésre vannak ítélve. Nem lehet örökre takargatni a dolgokat ámbár mindannyian elhatározzuk, hogy mi nem lépünk a rossz út irányába. Mi hárman fogjuk megcáfolni a fekete rémbéli fantom alakit aki a tarkónkat simogatja. Viszont erről majd bővebben privátban beszélnék, hisz nem akarok litániát elereszteni. Razz

Téged is nagyon izgatottan és nagy szeretettel várlak drága hugi! Itt is érvényes a PM-ben és az FB-n való zargatásom amennyiben megtetszik a cuki hugica! Razz   kisangyal

Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az eltitkolt fél-testvérem
» Tiberius Thorne - testvérem
» Tiberius Thorne - testvérem
» Fejvadászom (Elkelt)
» Galen Herbs - elkelt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált keresettek-
Ugrás: