ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 00:05-kor
Maegan Anaiah Llyvelyn


Tegnap 23:54-kor
Cheon Seung-ah


2024-05-08, 19:41
Adrien Meyers


2024-05-06, 20:08
Dwight Jennings


2024-05-06, 12:07
Gemma Carlyle


2024-05-06, 11:09
Abigail Smallwood


2024-05-05, 20:19
Vladimir Mantov


2024-05-03, 22:45
Christopher Graves


2024-05-03, 20:33
Dwight Jennings


A hónap posztolói
Vladimir Mantov
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Kalandmester
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Dwight Jennings
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Gemma Carlyle
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Alison Fawley
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Daphne Jennings
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Adrien Meyers
A McCaine család titkai I_vote_lcapA McCaine család titkai I_voting_barA McCaine család titkai I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70715 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A McCaine család titkai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: A McCaine család titkai   A McCaine család titkai Empty2018-01-30, 15:03



A McCaine család titkai
Csatlakozz hozzánk!

A történet négy testvérről szól, akik a Roxfort négy szakára lettek beosztva, különbözőek minden tekintetben, de egy valami összefogja őket, ez pedig a család. Fiatalon meghaltak a szüleik, mindketten aurorok voltak, és azóta se került nyilvánosságra, hogy kik voltak a tettesek és miért.  


Jelenlegi játékban Sasha-t a legkisebb testvért megtámadták a Roxfort falain belül, és a testvérei azonnal ott voltak, hogy megtudják minden rendben volt-e, ki tehette és miért. A támadás után hazamentek összeszedni néhány cuccot - köztük a családi medállt, ami mindegyiküknél van - és most Londonban  keresik a válaszokat, ezúttal a szüleik régi informátorainál és koordinátorainál, Bowman-nél és Ramsay-nél.

Viszont a múltban történtek már dolgok, amikről még nem is tud az összes testvér és amiket majd Lioneah foglal össze.


A négy testvér:

Nicolas McCaine
Seraphin McCaine
Lioneah McCaine
Sasha McCaine

Egy kis idővonal:

1978. 06. 25., Paisley, Skócia - Nicolas születése
1979. 09. 28., Paisley, Skócia - Seraphin születése
1980. 07. 05., Paisley, Skócia - Lioneah születése
1985. 01. 26., Paisley, Skócia - Sasha születése
1991. június és augusztus között  - McCaine apa halála
1994. július -  Lioneah megerőszakolása, amiről senki se tud
1994. augusztus - McCaine anya halála
(Ekkor látott Seraphin először holtakat, és ezek a szüleik szellemei voltak. )
1997. ősze - Nicolas majdnem halála és Chrissy visszatérése a jövőből. A dátum megyegyezik a Roxfort birtokán lévő robbanás időpontjával.
...
...
...
1998. karácsony - Lioneah találkozik Rasmussal (†), szüleik gyilkosával, és megöli a két segítőjét, akik anno megerőszakolták.
1999. ??? - Sasha támadása és a nyomozás újraindítása.






Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: A McCaine család titkai   A McCaine család titkai Empty2018-01-31, 12:14


No hozzáteszem akkor az én részemet is, mert Lioval elég sok minden történt már családi háttérsztori gyanánt. Van, ami változtatható benne, de gyökeresen azért nem szeretném, hiába vannak olyan karik, akik azóta már eltűntek az oldalról, de ezek mind építették a személyiségét, vagy rombolták. Very Happy
Dátumoknál annyit tennék hozzá:

1994. július: Lioneah megerőszakolása, amiről senki se tud
1994. augusztus - McCaine anya halála
(Ekkor látott Seraphin először holtakat, és ezek a szüleik szellemei voltak. )

No és azóta. Igazából időrendbe nem tudom, hogy mikor hová érdemes betenni őket, össze-vissza játékok voltak, szóval kb. belövöm. Very Happy

1999. karácsony: Lio ekkor találkozott Rasmusszal, asszem először, aki alapvetően megölette a szüleiket. Na most őt esetleg helyettesíteni lehet mással is, vagy hogy még neki is volt egy főnöke, mivel Rasmust már azóta Sheska megölte, szóval nem igen tudnának a McCainek mit nyomozni. Very Happy A lényeg, hogy sötét varázsló, aki felkereste Liot megmutatta neki hol van az a két alak, akik megtámadták. Az illető ugyanis csak azt akarta, hogy ijesszenek rá a lányra és nem azt, hogy csúnyán elbánjanak vele és mostanság jutott a tudomására, hogy nem épp azt tették, amit kellett volna. Szumma szummarum Liot sikeresen hozzásegítette és felbujtotta, hogy megölje a két fickót. Leszúrta őket az illetőtől kapott tőrrel, ami még mindig meg van neki.

Aztán Uther tanítványai közé került, vagy még előtte, ne ezt már nem tudom időben, de a lényeg, hogy Uther is a sötét útra terelgeti folyamatosan, van már pár rúnája is, amiket Uther karcolt belé és amikkel csúnya dolgokat tud tenni, pl. az egyiknek hála halálos a csókja, ha úgy akarja.

A lényeg a lényeg viszont, hogy Lio úgy gondolja Sasha megtámadása miatta történt, ugyanis kapott egy levelet nem sokkal a támadás előtt arról, hogy valaki tudja, hogy mit tett és hogy ennek még következményei lesznek. Ez az illető lehet a Rasmus helyetti sötét varázsló, vagy az ő főnöke, netán a két megölt sötét varázsló rokona, barátja, volt szobatársának a távoli unokatestvére. Razz Úgyhogy Lio úgy véli Sasha azért lett a támadás áldozata, mert nem vallotta meg a bűnét és elrejtette a levelet. A nyomozás alatt is nála van, egyelőre még nem gyűjtött bátorságot, hogy elmondjon mindent a testvéreinek, inkább továbbra is hozza a formáját, mert az mindig is a könnyebb út volt. Very Happy

Nya "röviden" ennyi, remélem érthető és nem túl kusza. Smile



mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
 
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Nicolas McCaine
Reveal your secrets
Nicolas McCaine
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A McCaine család titkai   A McCaine család titkai Empty2018-01-31, 12:20


Én most még csak egy rövidet fűzök hozzá. Ugye Chrissy visszajött Nicolashoz a jövőből hogy megmentse attól, hogy rossz útra térjen, amibe egyébként majd belehal a jövőben.
Ámde: Chrissy valójában a második, és nem első terminátor. Még nem dolgoztam ki ennek a részleteit, de Nicolas a jövőben egy durva, nemzet formáló közösség szellemi vezetője lesz, de a szülei halála miatt esett össze, és nem sokkal a szülők halála után a jövőből jött valaki, aki meg akarta ölni, és sikerült is. Ám valaki más is jött, és megakadályozta a gyilkosságot, pedig az idő szövetén nem lehet ilyen durva módosítást végrehajtani. És ennek még komoly következményei lehetnek.

Így Nicolas már volt egyszer halott, az ötlet még bőven kidolgozás alatt.




Ki vagy?
S honnan ismersz?



Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: A McCaine család titkai   A McCaine család titkai Empty2018-01-31, 13:01


Szerkesztettem az idővonalat, kiemelem amit hozzá ötleteltem vagy változtattam, hátha tetszik nektek is. Mindkettejüknél a dátum, meg Nicolasnál egy ötlet az idő szövetének sérülésére.

"Egy kis idővonal:

1978. 06. 25., Paisley, Skócia - Nicolas születése
1979. 09. 28., Paisley, Skócia - Seraphin születése
1980. 07. 05., Paisley, Skócia - Lioneah születése
1985. 01. 26., Paisley, Skócia - Sasha születése
1991. június és augusztus között  - McCaine apa halála
1994. július -  Lioneah megerőszakolása, amiről senki se tud
1994. augusztus - McCaine anya halála
(Ekkor látott Seraphin először holtakat, és ezek a szüleik szellemei voltak. )
1997. ősze - Nicolas majdnem halála és Chrissy visszatérése a jövőből. A dátum megyegyezik a Roxfort birtokán lévő robbanás időpontjával.
...
...
...
1998. karácsony - Lioneah találkozik Rasmussal (†, Sheska később megöli), szüleik gyilkosával, és megöli a két segítőjét, akik anno megerőszakolták.
1999. tavasz (???) - Sasha támadása és a nyomozás újraindítása. "




Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Lioneah McCaine
Reveal your secrets
Lioneah McCaine
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: A McCaine család titkai   A McCaine család titkai Empty2018-01-31, 13:50


Nya tényleg simán elfelejtettem a Chrissy szálat. Very Happy Ő is félig a család része, mert hogy a családjuk a McCainek szomszédjai, szóval elég jó ismeretség volt gyerekkorukban, a többi tesó is ismerheti Chrissy-t. Egyébként ő nem úgy hagyományos módon jött vissza a jövőből, hanem olyan 30 körüli aurorként megpróbált visszatérni, mert addigra már rendesen megfogyatkoztak a durva jövőben a McCainek. Nicolas meghalt, Lio detto, a többiek életét nem szándékoztam meghatározni így, szóval ők élhetnek a jövőben. Very Happy A lényeg, hogy már annyira kiakadt, hogy meghaltak, Nicolasnak látta is a halálát, hogy úgy döntött megpróbál visszatérni, de nem úgy sikerült, mint szerette volna. Tiltott mágia, kockázatos stb. szóval a saját fiatalkori testébe került vissza végül. Nicolas nem rég tudta meg az igazat, előtte csak szimplán tapadt rá minden áron és próbált segíteni neki, mert ugye már most is kezdett kissé szétcsúszni. Úgyhogy Chrissy jelenleg egy 30 éves nő egy fiatal lány testében, háh. Very Happy A többi terminátoros dolgot én sem ismerem, de majd érdemes lenne, mert ugye ezeket idősebb Chrissy tudja, akkor nekem se árt. Very Happy



mert amit akar,
a lélek árán veszi meg.
 
Indulat ellen harcolni
nehéz,

Vissza az elejére Go down
Seraphine McCaine
Reveal your secrets
Seraphine McCaine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: A McCaine család titkai   A McCaine család titkai Empty2018-01-31, 13:58


Igen, olvastam az ET-jét még régebben, tudom, hogy a tudata mászott csak vissza a gyerekkori testébe. És McCaine-éken jó sok szőke szomszédjuk volt, Sheere-vel és Chrissy-vel az élen. Razz

Amit Seraphin-ról Chrissy tudhat:

A jövőben Seraphin szerintem nem halott, de ha ilyen tíz évvel későbbről beszélünk, akkor már egyértelműen tudhat róla, hogy vámpír, főleg, ha már ketten meghaltak, biztos Sera kötődni akar valakihez helyettük és a bizalmába avatta Chrissy-t és ahogy elkezdtek nyomozni nyilván segített bármilyen kutatásban, hogy hogyan mehetnének vissza, de csak Chrissy-nek sikerült, Serapin-nak nem. Ha ekkora a gebasz tuti egy megkeseredett utazó boszorka lett, aki beletemetkezett az ereklyevadászatba és a holt lelkekkel beszélgetésbe egészen addig, míg ki nem derült, hogy lehetséges, hogy visszatérjenek a múltba, mindent megváltoztatni. Akármilyen mozgalom is volt, ami a vesztüket okozta szerintem Sera nem venné át a stafétát Nicolastól vagy Liotól, Sashára hagyná, aki akkor már szintén felnőtt boszorkány.




Aki tudja, hogy mit kellene tennie,
de valamiért mégsem teszi, az tudatosan köpi szembe magát.
Ennél jobban pedig nem alázhatja meg magát senki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: A McCaine család titkai   A McCaine család titkai Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A támadás (McCaine-család)
» A McCaine család karácsonya
» Kristály Toronyok titkai
» Az Angyal titkai - Nagymese jelentkezés
» Sarah McCaine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kalandjátékok-
Ugrás: