ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:53-kor
Kalandmester


Tegnap 20:32-kor
Alison Fawley


Tegnap 07:51-kor
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Halállabirintus - Page 2 I_vote_lcapHalállabirintus - Page 2 I_voting_barHalállabirintus - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70740 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Halállabirintus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Halállabirintus   Halállabirintus - Page 2 Empty2017-11-12, 08:27


First topic message reminder :

***



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets
Ivarn-vo Inor
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Halállabirintus   Halállabirintus - Page 2 Empty2017-11-12, 22:55


Körülöttem ezer és ezer csizma és hátas alatt dagasztott, felvert föld, füstölgő halmok, kráterek. Elhullott vadak, miknek hátán büszkén vonult hadba a két oldal. Tűz, füst, por, vér, belsőleg és veríték. Vértek csörömpölése, fegyverek sikolya, csatakiáltások, felnyársalt halál hörgések. Szagok tömény, kizárhatatlan patronja...
Miféle őrült és elkeseredett háború, mikor a mágiát birtoklók ellen háborúba vonulnak, kiknek csak a két kezük és maguk alkotta eszközeik állnak szolgálatukra?

Egy kimerevitett pillanata idéződik fel előttem Angmillran egyik nagy háborújának. Emlékszem, az Égtörők gigászi lábánál elterülő medence szolgált színhelyül. Harminckét ezren az egyik, harmincnyolc ezren a másik oldalon.
A cél, a mágia nélküli norkulok szabadsága, vagy újabb századokon át tartó rabsága, attól függ honnan nézzük.

Ennél a csatánál esett meg, hogy egy gardan idézett lándzsája úgy nyársalt fel és szegeztett a földhöz, hogy azt öröm volt nézni! Végre egy méltó csatamágus, kivel öröm lesz a küzdelem!
Bevallom a harc heve elvonta a figyelmemet és ekkor már egy egész arzenálra való fegyver állt ki belőlem. De csak az a dárda tudott megtorpanásra késztetni. Még ha nem is túl sokáig. Szörnyalakomban való szertelen tobzódasom a harcmezőn nem ért még véget....

Azonban... Most nem tudok moccanni, mint régen. Most mintha hiányozna az a harci láz. Sokkal inkább uralkodik el a tagjaimon egyfajta zsibogás. A dárda most nem ereszt és a környezetem is oszlani látszik. El tűnni mint egy kósza káprázat.
Hanyatt fekszem, érzékelem a félhomályt és hogy ahol vagyunk, nem egy nyílt tér.
Ácsi... Vagyunk...? Vagyunk. Vízben fekszem magam is, a víz pedig remek vezető, így érzékelem a jelenlétét még négy élőlénynek.
Szeretnék egy lendületből felülni, de valami megakaszt. Fejemet felemelve kipislogom a maradékát az emléknek és egy szórakozott félmosollyal nyugtázom, ezúttal is földhöz szegeztek! HaH! Ezúttal is egy mutatós lándzsa nyele áll ki a mellkasomból. Behalok... És én még azt hittem a Földön nem fognak ilyen meglepetések érni! Egészen felvillanyoz ez a tény. De... Úgy ennyi pont elég is volt belőle.
- Segítség? - hm.. Lehet kétségbe esettebben kellett volna.. Így nem fognak komolyan venni!
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Halállabirintus   Halállabirintus - Page 2 Empty2017-11-12, 08:28


Deathtrap dungeon?
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Zúgó fejjel ébredek, és arra, hogy valami nedvesben fekszem. Ha kizárjuk azt a komikus lehetőséget, hogy magam alá pisiltem, akkor valami tényleg nincs rendben. Kinyitom a szememet, miközben a halántékomra szorítom az ujjaimat, valami eszméletlenül csilingel, rém hangos, mintha valami sziréna lenne. Karikák táncolnak a szemem előtt, egyértelműen kettős látásom van, majd csapok egyet a farkammal. A farkammal?? Döbbenten nézek le, mert nem a tóban, nem a víz alatt vagyok, mégis sellő formában. Affrancba! Egy elég emberes tócsa közepén fekszem, a karperec pedig nincs rajtam. Félhomály uralkodik a szobában, amelynek egyik sarkában foglalok helyet, vagyok fekszem mint valami béka. Próbálok visszaemlékezni, hogy mi is volt az utolsó, ami még számomtartható a történések közül, de csak a tegnapi vacsora rémlik. Utána mintha elmentem volna vacsorázni, vagy mégsem? Megrázom a fejemet, de csak rosszabb lesz így a zúgás, viszont a csilingelés szép lassan elhallgat. A szoba egyébként igen tágas, csak felfelé nem látok semmit, mert akkor kitörném a gerincemet, jó egyenlőre nekem hason. Előre fókuszálok, és több testet is észreveszek a közelben, szintén hozzám hasonlóan kiterülve. Egy másik sellőt is! Mi a jó élet folyik itt? És végre megpillantom a karperecemet, a tócsán kívül, jó pár méternyire a földön heverni. Bosszús szemforgatással elkezddek arrafelé kúszni. A többiek már mocorognak. Na akkor gyorsan!



©️ Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Halállabirintus   Halállabirintus - Page 2 Empty2017-11-12, 08:27


***



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Halállabirintus   Halállabirintus - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Közel s távol-
Ugrás: