ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 13:07-kor
Rocco Vivanti


Ma 12:13-kor
Rhys Murdoch


Ma 11:44-kor
Seraphine McCaine


Ma 11:24-kor
Seraphine McCaine


2024-05-18, 20:32
Alison Fawley


2024-05-18, 07:51
Dwight Jennings


2024-05-17, 19:56
Vladimir Mantov


2024-05-16, 14:26
Annabelle Mitchell


2024-05-16, 12:43
Cody L. Mortimer


A hónap posztolói
Kalandmester
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Vladimir Mantov
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Alison Fawley
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Timothy Hiro Nagiwara I_vote_lcapTimothy Hiro Nagiwara I_voting_barTimothy Hiro Nagiwara I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70745 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Freya Björnsdottir, Luna Lovegood, Rocco Vivanti


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Timothy Hiro Nagiwara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Timothy Hiro Nagiwara   Timothy Hiro Nagiwara Empty2017-04-17, 05:02



Hiro Nagiwara
A vér Arany. Sár. Vagy szükséges. De mindenképpen köt.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo:C. L. M.
Teljes név: Timothy Hiro Nagiwara
Születési hely és dátum: Osaka, 1978, 12, 31
Csoport:
Mardekár
Patrónus: Ördögrája
Évfolyam (szak): 11. évfolyam, Látványmágia
Képesség: Vámpír, harapott
Kiemelkedő tudás:
Kiemelkedő - Bűbájtan
Kiemelkedő - Átváltoztatástan
Kihez tartozol: Keresett donor(volt) /saját

Jellem: Hmm… Most nincs kedvem erről beszélni. Bocs majd máskor.
Kinézet, megjelenés: A bőröm fehér, a képem pont olyan mint egy japánnak. Az orrom ugyan nem olyan lapos. 190cm vagyok ami mifelénk elég magasnak számít. Az alkatomat a gitározás meg a koncerteken való folyamatos ugrálás, gondosan begyakorolt, tökéletesen végigvitt előadás és az energiahúzó improvizálás erősítette meg. A smink vagy a hajszín/fazon váltása nekem tök normális a fellépések miatt. Általában az ujjatlan, kapucnis/laza garbós cuccokat részesítem előnyben, hosszú ujjú pólók, kötött szétszaggatott pulcsik, terep mintás bővebb sokzsebes, sötét egyszínű vagy skótkockás szűkebb farmer nadrág, ezek mind fellelhetőek rajtam. Azt mondják ijesztő vagyok. Szerintem csak az európaiak nincsenek hozzá szokva az ázsiai arcokhoz. Persze ha már ezt gondolják, nem vagyok rest kihasználni.
Családi hagyomány gyanánt rajtam is fellelhető egy egész felsőtestes tetoválás. Össze lehetne keverni a jakuza tetoválásaival, de közben mégsem. Ennek a mintája ugyanis mozgásban van és meg is van a maga funkciója.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet:




A hozzászólást Timothy Hiro Nagiwara összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-04-23, 22:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Timothy Hiro Nagiwara   Timothy Hiro Nagiwara Empty2017-04-19, 18:12



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Hmmm... A jellem kifejtését kissé hiányolom, de ezúttal eltekintek felőle, elvégre biztos vagyok abban, hogy ez a játékod alatt fokozatosan ki fog bontakozni.
Ezúttal viszont kárpótol az ötletes múlt, nekem nagyon tetszik, érdekes kis ET-ét hoztál össze, nem az a tipikus vámpírrá-válásos dolog, amivel elég gyakran össze lehet futni Smile
A PB szuper, passzol is mindehhez, szóval nincs is olyasmi, amibe bele tudnék kötni... Menj, játszadozz, alakíts ki kapcsolatokat Very Happy Very Happy Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Hiro Nagiwara
Reveal your secrets
Hiro Nagiwara
Tag

TémanyitásTárgy: Re: Timothy Hiro Nagiwara   Timothy Hiro Nagiwara Empty2018-02-27, 15:12


Fordulatos balszerencse;
Az élet nem mindig…öö... mi a fene az a fehér trutymó amit a tejből csinálnak?... Na mindegy, szóval gyakran bajos. És jelen esetemben ez a baj, egy mugli születésű ikerpár. Az egyik ámulatba ejt és lenyügöz és le se szar amúgy, a másik viszont…
Egy igazi kis görcs! Igen Mira rrólad van ssszó. Meg Miáról. A szüleimnek egészen addig nem volt bajuk a mugli születésűekkel, meg az europaiakkal ameddig nagy lelkesen el nem regéltem, hogy van Mia… És elkényeztetett kis valóm szembesült a ténnyel, hogy semmi másért nem lettem beharaptatva, minthogy a vérünk örök és tiszta maradjon… Szar ügy.
Végjáték;
Tíz éves korom óta én vadászom a kajámat, jó az elején volt segítségem, de egyszer sem öltem meg senkit, egyszer sem estem át a holtponton. Most viszont éhes voltam. Nagyon, hogy hogyan? Nos arról én sajnos még nem tudok, de titeket beavatlak a hátterébe; egy átokzsáknak köszönhetően, ami tévesen került hozzám.
Ennek köszönhetően gyakorlatilag határára sodródtam az őrjöngésnek. Annyi még volt bennem, hogy kimásszak a Tiltott Rengetegig. Gondoltam, ott úgysem okozhatok kárt senkinek. Aha…
Hát nem arra kellett ténferegnie annak az idióta libának?! Mira… te eszement barom…. Mit kerestél ott hallod?! Persze vicces a haverokkal kiruccanni vérfarkasokat keresni... Hoooogyne!
Találtatok is, nem egyet, de csak mire velem maradtál kettesben...
A barátaid magadra hagytak, te pedig belém botlottál. Sikerült meggyőznöm, hogy lépj le, de túl késő volt. Farkasok jobbról farkasok balról, és pillanatokon belül ott feküdtél feltépett hassal. Kimenekítettelek a falkából, de meghaltál volna..
Ennek köszönhetően jobb ötlet híján vámpírt csináltam belőled. Tíz pont a Mardekárnak!

Hogy mennyire tartottam a következményektől? Nos annyira, hogy elvettem az emlékeidet. Dumbledore tud egyedül az esetről... Egyenlőre.
Ennyit a kerek teljes egészről..
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Timothy Hiro Nagiwara   Timothy Hiro Nagiwara Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hiro Nagiwara
» Timothy Bradbury

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: