ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 14:26-kor
Annabelle Mitchell


Tegnap 12:43-kor
Cody L. Mortimer


Tegnap 07:15-kor
Cody L. Mortimer


2024-05-15, 14:59
Abigail Smallwood


2024-05-15, 14:32
Lioneah McCaine


2024-05-14, 12:26
Gillian Ollivander


2024-05-14, 11:57
Kylie Aria Bryson


2024-05-14, 11:25
Cosette Morgenstern


2024-05-12, 19:31
Troy Smallwood


A hónap posztolói
Kalandmester
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Ashton P. Blake
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Nina Rae Smith
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Chloe & Neville  I_vote_lcapChloe & Neville  I_voting_barChloe & Neville  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70736 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chloe & Neville

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-09, 13:30


Mikor is éreztem valami ilyesmit utoljára? Nem is tudom... talán valamelyik ex pasimnál, akit nagyon nagyon kívántam. A helyzet, és a fiú azonban merőben más. Más, mert egyáltalán nem ilyen céllal indultam el otthonról, és más, mert Neville minden csak épp nem az a típus, akire első körben vágytam. Mindig is barátok voltunk, talán épp ezért nem részegített meg soha a közelsége. Egyszerűen csak ott volt mellettem mindig, és soha nem tudtam elvonatkoztatni gyermeki mivoltától, attól a kisfiútól, akit még tizenegy éves koromban megismertem. Pedig az évek elrepültek, megöregedtünk, és sok kaland után számomra ő mindig is ugyanaz az ember maradt. Kár hogy vak voltam, és nem vettem észre, hogy valójában mi is történt. Férfivé alakult, ráadásul nem is akármilyenné, és bár még mindig Rick után dobog a szívem, azt be kell ismernem, hogy Neville szívdöglesztő mivoltára csak úgy sikerült rájönnöm, hogy hagytam, hogy hozzám érjen. Az érintése, a bőre, az illata, mind-mind annyira felhevített, mint talán még soha senkié. Hülyeség lenne így éreznem? Igazából magam sem tudom, mint ahogy azt sem, hogy egyáltalán hogy voltam képes átmászni azon a kurva képen, és hogy hogyan is tudtam nemes egyszerűséggel csak rámászni.
Kezem a hajába túrt, határozottan nyomtam a falhoz, de csak azért, hogy mind jobban hozzáférjek. Szám a száját csókolta, nyelvem pedig felfedező útra indult az övé felé. Minden mozdulatom sietős volt, talán túlzottan is, azonban most egyáltalán nem vágytam a lassúságra. Most akartam, azonnal és kettőnk között nem volt helye sem a ruháknak, sem az időhúzásnak.
Úgy éreztem megtettem minden tőlem telhetőt, és egyértelműen tudtára adtam mit is szeretnék, azonban egy pillanatig nem éreztem a nála lévő mindent elsöprő erőt és vágyat. Visszafogta magát, mintha csak egy törékeny porcelánbaba lennék, azonban szerintem már réges-régen túlléptünk a finomkodáson, és azon, hogy körbeudvaroljuk a másikat.
- Kérlek... - suttogtam két csók között és vártam, hogy végre kezdeményezzen és a kezébe vegye az irányítást. Hála istennek túl sokat nem kellett várnom, hiszen kezdeti megilletődöttségét hamar valami más vette át. Egy pillanat alatt fordított meg, és nyomott a falnak, én pedig szinte már hangosan nyögtem fel a jóleső borzongástól. Mindig is imádtam, mikor a férfiak kezdeményeztek, és mikor megmutatták férfias mivoltukat. Ez a falhoz préselő dolog pedig kifejezetten a hatalmat szimbolizálta a szememben. A gyomrom táján apró pillangók kezdtek el repkedni, majd ahogy lekerült rólam a melltartó rögvest a libabőr is végigszántotta a bőrömet. Borostás arca szinte már csiklandozott, mikor ajkával a melleimhez ért, én pedig hátravetettem a fejemet még inkább felkínálva magam csókjainak, kezének, lényének, testének.
Kezemmel ismét a hajába túrtam, úgy húztam magamra még inkább, majd másik kezemmel sietősen igyekeztem az övét kikapcsolni, hogy végre az utolsó ruhadarabjától is megszabadítsam.
- Ez... annyira jó... - lihegtem artikulálatlanul, majd az egyik kezét lassan lefejtettem a mellemről és lassú mozdulattal kényszerítettem arra, hogy immár ne csak a melleimmel foglalkozzon, hanem igenis kezdje el a déli tájon lévő tájaimat is felfedezni....



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-05, 23:38


+ 16



Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
 A fejembe veszem, hogy a legjobb lesz ha eljutunk a szükség szobájáig. Elvégre mégis csak olyanná lesz a hely, amilyenné mi akarjuk tenni. Talán nincs ott senki. De ilyenkor csak nincs, már estére járhat...
Kezem azonban visszahúzzák egy kissé, vagy csak a szorítást érzem? Lehet már csak képzeletem játszik velem valóság és álomvilág határán. De amint megpördülök a tengelyem körül, Chloe ajkai úgy simulnak az enyémekre, mint a tökéletesen illeszkedő selyem. Kezem automatikusan a derekára csúszik és csak hátrálni kezdek, nem ellenkezek. Ha nem szakítja félbe, akkor azt csinálok, amit csak szerezne. Érzem, ahogy a fejem enyhén tompán lüktetni kezd, majd mint ha az összes vér kitódulna onnan. Megrészegít az érintése, a csókja, ismét intenzív vágyat kezdek érezni, de most már nem feszengek. Talán akkor bizonytalanodok el egy pillanatra, amikor már szinte semmi sincs rajtunk. Te jó ég, mit csinálok?
A fáklya fényénél azonban egy pillanatra hezitálok, a közelségéből nem hátrálok el, a tekintetét keresem. Mint ha fogalmam sem lenne mit tegyek, mint ha valami jelre várnék. Jaj könyörgök, hát most vetkőztetett majdnem le. Ahogy én is őt, kell ennél jobb jel? Tekintetem az ajkaira siklik, majd ismét lélektükreit figyelem. Vágytól sugárzó arccal, szinte megadja magát egész lényében nekem, és most a lépés az enyém. A fejem még mindig enyhén tompán lüktet, az ital és az, hogy megveszek érte kettős táncot kezd járni, mégsem a gyomromban érzem az érzést, hanem az ágyékomban. Mint ha már nem is én lennék, úgy simítom a kezem az arcára, hogy egy kissé oldalt döntsem a fejét és a nyakára leheljem a csókokat. Közben pedig erősen megfogom a derekát és őt fordítom a falnak. Nem érdekel már a szükség szobája, messze van az. Fiús zavarom talán csak olykor suta mozdulataimban mutatkozik meg, ahogy a melltartót is kikapcsolom a hátán, majd a pántba akasztom az ujjam és lehúzom azt. Tekintetem lesiklik immár a fedetlen keblekre, melyek csak úgy csalogatnak. Most már minden pír nélkül simítom rájuk a tenyereimet, majd egy pillanatra a szemébe nézek, mielőtt csókot hintenék a domborulatokra.



♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-05, 18:47


A nevét suttogom, mint egy halkan elmormolt imát, szinte már könyörgöm azért, hogy közelebb kerüljön hozzám, és hogy még csak véletlenül se essen vissza a már jól megszokott jófiú szerepkörbe. Az érzékeim teljesen kiélesedtek, a külvilág már abszolút nem zavar, mintha csak ketten lennénk. Hallom szívének dobogását, érzem bőrének illetát és szájának édes ízét az ajkamon. Keze cirógat, én pedig mint egy virág kinyílok az érintése nyomán. Megcsókol, én pedig viszonzom. Lelkesen, szenvedélyesen és olyan intenzitással, hogy levegőt is elfelejtek venni, még jó hogy ezt annyira profin csinálom, hogy percekig is képes vagyok oxigén nélkül elvegetálni.
Ízlelem ajkát, nyelvem feltérképezi ajkait, és igyekszem mindennél jobban ingerelni. Eddig soha senki nem panaszkodott azért, mert rosszul csókolnék, most azonban egy halovány félelem és kétség merül fel bennem. T udom nem kellene ilyenen agyalnom, hiszen a csókolózás is csak jön magától, zsigerből, most azonban mégis azt szeretném, ha az elméjébe is beleivódna ez a jelenet, nem csak a testébe. Nem érdekel más jelen pillanatban, és azt szeretném, ha ez nála is ugyanígy működne. Ha csak engem érezne, ha csak engem látna! Szeretném hogy vágyjon rám, hogy a bennsőjét ugyanaz a tűz eméssze, mint az enyémet. Valójában fogalmam sincs, hogy honnan jön ez az elemi erejű vágy, csak azt tudom hogy már egy ideje nem voltam senkivel, és hogy ez most egy igazán jó ötlet. A pillanatot szeretném minduntalan átélni, érezni őt, és hagyni, hogy valaki közel kerüljön hozzám, még ha nem is ezzel a céllal jöttem el a Vadkanba.
A csókból krákogás szakít ki, és egészen csalódottá válok, ahogy Neville elveszi a száját az ajkamról. Már annyira megszoktam hogy ott van, miért ne lehetne ott örökké innentől kezdve?
- Egy jó helyet... - ismétlem el az előbbi mondatát, és próbálom megérteni mit is mondott azelőtt. Valami olyasmit, hogy lépjünk le, én pedig először is nem hiszek a fülemnek, másrészről viszont határozottan izgalomba jövök. Tetszik ez az új fiú, az új énje. Bejön hogy bevállalós, és az még inkább, hogy miattam, értem akar elmenni egy csendesebb helyre.
Nyilván mindenben benne vagyok, hiszen örömmel elvenném mindazt amit adni akar, és ha már így kijelenti, mindenféle apelláta nélkül egyértelmű hogy követem akárhová.
Kissé nehézkes a felállás a székről, hiszen az alkohol mennyiség amit elfogyasztottam már igy is több volt mint ami kellett volna. Kicsit forog a világ, nem nagyon, épp csak annyira, hogy a magassarkúban való járkálást megnehezítse. Jól érzem magam, minden világosabb, csillogóbb, és komolyan mondom pár ilyen csók után talán az élet is sokkal szebb lehet.
Kezem a kezére kulcsolódik, hagyom hogy a portréhoz vezessen.
Hát igen, a szükség szobája mindig is jól jön, most azonban kifejezetten szükség van rá. A portré felnyílik, majd rögvest be is zárul ahogy átlépünk rajta. Még mindig vezet a sötét folyosón, aminek a közepén csak egyetlen fáklya világít. Mondjuk kár is lenne többnek lennie, hiszen maga ez a rész nem túl hosszú, derengésben is könnyen átlátható.
A probléma már csak az, hogy eltelt legalább öt perc az utolsó csókunk óta, így tehát nem messze a fáklyától a folyosó közepén megtorpanok.
Ujjaim megszorítják a kezét, szemem felvillan, és ha felém fordul egyszerűen csak elé lépek. Tenyerem a mellkasára simul, úgy késztetem arra, hogy a falig hátráljon. Csak egy percet várok, tényleg csak annyit, majd mint egy fuldokló a levegőért, én is úgy kapok ajka után. Fogam finoman a húsába mar, majd kezemet kiszabadítom majd őt is elkezdem szabaddá tenni ruháinak fogságából. Lehámozom róla sietősen a pulcsit, majd magam előtt tolva a pólóját a meztelen bőréhez férkőzöm. Nem volt elég amit kaptam, több kell, így tehát egy pillanattal később már csak egy melltartóban állok előtte, és simulok hozzá, hogy érezzem az érintését, bőrét, testének melegét.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-05, 18:07




Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ittlétem kezd egészen más jelleget ölteni, mint amivel számolhattam, vagy bármelyikünk is képzelhette. Az alkohol nagy úr, szokás mondani, főleg amikor olyan vág neki a kihívásnak, aki nem hogy kicsit sincs hozzászokva, de egy erősebb piától akár már falnak is szalad. Mondhatni egészen fiktív módon látom a külvilágot. Nem zavar már sem a néhány fura figura, akik ki tudja, mennyire figyelnek már minket. Ahogy azzal sem foglalkozok, hogy ez a hely mennyire káposztaszagú. Pedig mindig elfog a fintor. Most az orromat a lány édeskés illata csapja meg, bekúszik mélyen a tudatomba, rám erőszakolva magát, hogy egy életre megjegyezzem. Milyen igazán az, amikor én is teljesen elhagyom minden totális gátlásom a józan eszemmel együtt?
Borvirágos orcával, csillogó szemekkel pillantok rá - talán csak az alkohol miatt - teljesen mámorban úszva, miközben nem habozok azzal a csókkal. A nevemet hallom, de nem állít meg a cselekedetemben, ami annyira eltökélt, mint még soha semmi ennyire. Mint ha most élném meg életem nagy pillanatát, mint ha a gyomrom apróra zsugorodna az izgalomban egy pillanatra majd ezernyi lepke tör ki, amikor az ajkait megízlelem. Nem húzódik el, én pedig nem eresztem. A tudatosságot átveszik az ösztönös mozdulatok, ahogy az arcát kezdem cirógatni, ahogy közelebb húzom magamhoz és ahogy a csókom is egyre mohóbbá válik. Nem lesz ez így jó, nem kellenek a kíváncsi tekintetek! Egészen belemerülök kettőnk kibontakozásába, amikor krákogást hallok valahonnét. Elégedetlenül szakítom félbe a csókot és pillantok el a hang irányába. Nem akarom, hogy vége legyen mindennek, csak egy kicsit még...
- Tűnjünk el szem elől. - eresztek meg egy cinkos vigyort, miközben rá pillantok. Elment az eszem, csupa olyan dolgot teszek, amit nem szoktam és csupa olyan dologra gondolok, ami kevésbé spicces állapotban biztosan zavarba hozna. De nem most. Ugyan már Neville, ismered a kocsmárost. A hely nem a barátod, de ide már keveredtél párszor. A titkos átjáró... a portré! Habozás nélkül húzom le a maradék italt, majd ragadom meg a kezét.
- Megyünk, menjünk innét. Tudok egy jó helyet... - sok a duma. Felpattanok és noha az első pár lépés igen csak keresztbe sikerül, nekiindulok megkeresni a képkeretet. Nincs szem előtt, sőt még csak utánunk sem jönnek. A festményre lesek, erősen hunyorogva, elgondolkozva, majd amint beugrik, hogy jutok be, már neki is látok. Aztán hátrébb lépek kettőt, hogy helyet adjak az elnyíló keretnek, ami mögött sötét járat tátong. Olyan titokzatos, olyan hívogató most. Huncut mosollyal pillantok Chloera, mámorittasan kulcsolom össze az ujjaimat az övének, jelezve, hogy most nem eresztem. Annyira vágyom arra a csókra, annyira jó volt.
Az ajtó becsukódik mögöttünk, amint belépünk.


♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-04, 18:51


- Bókot és elismerést? Ugyan már Neville! Hiszen tudod, hogy mindig akadt valaki aki figyelmes volt velem, de általában valahogy a dolgok túl könnyedén elbaszódtak. Meg mire megyek olyan emberek bókjával, akik csak a külsőt látják? Jó persze először meglátod, utána akarod megismerni, de én nem gondolnám, hogy nem lennék egy szerethető példány. Mégis valahogy mindenki elkopik mellőlem. Ez pedig több mint kiábrándító. - sóhajtok egy nagyot, majd belegondolok az elmúlt időszak összes kalandjába. Volt pár csók, de semmi komolyabb. Akire ugyanis energiát pazaroltam az inkább másnál kereste a boldogságot. Ez pedig kellően elgondolkodtató volt azzal kapcsolatban, hogy vajon mi is lehet a probléma velem kapcsolatban.
Kutató ujjai az állam alá nyúlnak, fejem kényszeresen emelkedik fel a föld pásztázásából. Simogatására egy pillanatra lehunyom a szemem és francba! Minek tagadjam! Hiszen baromira jól esik! Nem érdekel, hogy Neville kezét érzem magamon, nem érdekel, hogy pár órával ezelőtt még Rickért sírtam. Most az számít csak, hogy itt egy fiú, és olyan dolgokat tesz, amire a testem és a lelkem is mindennél jobban vágyik.
A cirógatásra szám önkéntelenül is elnyílik, apró sóhaj szakad fel belőlem. Olyan régen érintettek már meg, hogy most napraforgóként fordulok a nap felé, hogy mind egyre jobban magamba szívjam sugarait.
- Neville...- suttogom a nevét, azonban a tekintetén kívül nem is látok mást. Szeme villan, bár lehet, hogy csak az alkohol miatt de úgy látom csillagok milliárdja lakozik a lélektükreiben.
Nincs időm ellenkezni, és nem is akarom.
Szája a számhoz ér, visszacsókolom.
Először csak finoman, majd ha engedi, szép fokozatosan adom át magam mind jobban a csóknak, és mit sem törődve a női büszkeségemmel valahogy közelebb tornázom magam hozzá. Kezem a hajába túr, ujjam a tarkóját simogatja.
Te jó ég... mennyire jól csókol...
Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 22:24




Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tükör, hát persze. De én nem arra gondoltam. Belegondolt már abba, hogy annyira törődött a másikkal, hogy közben meg magával nem? Tudom milyen az. Keserű íz fut a számba, nem tudom eldönteni hogy az italtól vagy csak a gondolattól, emlékektől... de én tudom milyen volt ez az út idáig. Mint a kénköves ménkű. Mindig is túl ostobának tartottam magam és noha tudom, nem vagyok mindenből lángész, sem tökéletes, mára rájöttem, hogy nem magammal kellene vesződjek és megfelelni az elvárásoknak. És az tud dühíteni, amikor azokon látom ugyanezt, akik nem ezt érdemlik.
- Nem törődsz eleget magaddal igaz? Nem kapsz elég bókot, elismerést a környezetedből. - könnyeden biggyed le az ajkam, miközben kimondom a szavakat. Az alkohol hatása, vagy tán valami más is, de annyira könnyű most csak átérezni mindezt, nem feszengeni. Csak... megvigasztalni őt. Látom ahogy jól esik neki az érintés, pedig semmi különöset nem tettem. Kinyitja végül a szemeit, én pedig csak figyelem, amit mond. Mint ha kissé elrugaszkodnék a valóságtól, mint ha fordulna velem egyet a világ, vagy csak odaképzelem.
- Én mindig is tettem valamit, nem csak egy jelentéktelen vagy a sok közül. Ismerlek, tudom milyen vagy, más erre sem emlékszik. De... a távolságot már rég átléptem. - ujjaimat végighúzom az arcán, egészen le az álláig. Honnét veszem minderre a merszet? Miért nem remeg a kezem, miért nem rezzen a szemem sem? Olyan óhatatlanul közel vannak azok az ajkak... én pedig csak erre vágtam a legutóbb is. Bridget... annyira közel volt, és a francba is, ő mégsem az. Mégis olyan későnek érzem azt hogy megálljam: egyszerűen csak megcsókolom.

♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 20:22


- Persze hogy látom magam, van egy baromi nagy tükör a szobában. De elhiheted, azért annyira nem vagyok megelégedve... - mondom, majd miután ő is a felespoharával babrál, én is kiveszem a kezem a hajából és legurítom az italomat. A rövid égeti a nyelőcsövemet, és így, hogy ez már a sokadik, a pír szinte állandósulni látszik az arcomon. Melegem van, vagy csak én érzem forrónak ezt az egész hangulatot, és a klímát. Kezemmel kicsit megigazítom a hajamat a tarkómon, hogy ott is levegőt kapjak, majd a zakót, mely eddig a hátamat fedte most inkább lehúzom magamról, ezzel is szabaddá téve a karomat, hiszen egy újjatlan pólót viselek, abból is a nem épp nőies fazont. Igazából most ez sem érdekel, hiszen kényelmes, és eddig nem is gondolkodtam azon, hogy Nevillel kapcsolatban ki kellett volna öltöznöm. Bár utólag belegondolva lehet célszerűbb lett volna valami csinos darab, bár tény, azt viszont határozottan sajnálnám ha csúszva kellene megtennem az utat a kastélyig.
Keze az arcomhoz ér, én pedig önkéntelenül is lehunyom a szemem, átadva magam a simogató ujjaknak. Közel van hozzám, annyira közel, és talán már nem csak az ital, hanem a közelsége is megrészegít. Tekintetem az íriszébe fúrom és nekiszegezem a kérdést gondolkodás nélkül.
- Miért, te mozdítanád? Szerinted te tennél valamit értem? Átlépnéd a közöttünk lévő távolságot? - kérdezem, és komolyan mondom elgondolkodom azon, vajon milyen lenne vele vigasztalódni. Vajon ha megcsókolna azt is olyan kellemesnek érezném, mint az ujjait az arcomon, vagy mint a bőréből felszálló csiklandozó parfüm illatot?

Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 20:14




Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
Az ott pír? Mint ha zavarba jönne, elpirulna, akármi. Tényleg én váltottam ezt ki belőle? Hogy őszinte legyek, soha az életben nem jött még zavarban, eddig bármikor találkoztam is vele. Bár én sem... jó, én sok lány mellett zavarba jöttem, de akárkinek csak úgy nem fogtam meg a mellét! És még csak nem is én voltam. Kezemet hogy kezdjek is vele valamit az újabb felespohárra csúsztatom de csak forgatni kezdem. Teljesen leköt az, hogy azt figyeljem, mit csinál. A hajamba túr, de nem húzódok el. Túlságosan jól esik ez az aprócska gesztus is. És azon kapom magam, hogy nem is akarok elhátrálni. Egy centit sem.
- Te nap mint nap látod magad. - apró mosoly kúszik az arcomra, miközben a vonásait fürkészem. Kész nő, nem is értem miért nem gondolja ezt magáról. Talán csak a fiú miatt... Fogom a felespoharat és lehajtom a tartalmát. Aztán a székemmel egészen szembe fordulok vele, már amennyire ez egy asztalnál lehetséges. Így pedig egészen elszigetelem magunkat a helyiségben tartózkodó összes személytől.
- Ne hagyd, hogy az ítélje meg milyen vagy, aki a kisujját sem mozdította érted sohasem. - mondom őszinte hangon, miközben lágyan megsimítom a mutatóujjammal az arcát.

♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 19:25


Szavai hallatán a fülem hegyéig pirulok, pedig nekem aztán nem szokásom zavarba jönni, most mégis valamiért sikerül. Talán azért, mert végül is a tenyere az az egyik intim tájamon kalandozik, vagy azért, mert Neville az aki ezeket a szavakat mondja... nos nem igazán tudom eldönteni. Az viszont biztos, hogy rég volt már olyan, hogy ennyire elpiruljak. Talán még Rick sem hozta ki belőlem, de amúgy meg leszarom, kit érdekel az a pöcsfej... hiszen annyi más fiú van még rajta kívül.
Hangosan felsóhajtok, és bár tudom, hogy mindez csak egy duma, és hogy azért nem olyan könnyű az embernek túllépni, legalább már odáig eljlutottam, hogy akarok. Hogy nem akarok leragadni nála, hogy azt szeretném, ha nem vágynék rá, helyette inkább valaki másra.
- Hát köszönöm! - köszönöm meg a melleimmel kapcsolatos bókot, majd lehajtom a fejem, hogy picit elkendőzzem ezzel a mozdulattal is a zavaromat.
- Eléggé. Fel sem tűnt, hogy hirtelen nőttél jó pár centit, és hogy borostád van, meg rövid és divatos a hajad... ilyesmi... - mondom, majd a nyomatékosítás végett a kezem rövid, zselézett hajába folyatom. Ujjaim végigszántanak tincsein. Fiú létére egészen selymes a haja.
- Nővé? Tényleg így gondolod? Pedig esküszöm pont most gondolkodtam azon, hogy lehet hogy mindenki felnőtt körülöttem, csak én maradtam egy bizonyos szinten. Mert én hiába bámulom magam a tükörben, nem látok változást....
Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 19:16




Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
Akaratlanul is felnevetek a szavaira. Nem is érdekli már? Vagy csak most már nem érdekli? De komolyan, tényleg, ne most akarjunk ezeken tocsogni. Én nem akarok, nem azért vagyunk itt, hogy gyertyafénynél rituálisan eret vágjunk. Ha inni kell, akkor bizony inni kell. És ennek én sem fogok útjába állni, majd legfeljebb megpróbálunk nem mindenki tekintete középpontjába kerülni. De amúgy... mások is most kit érdekelnek? Kezd ez a hely is egyre kevésbé zavarni, tudtam hogy Chloe el fogja terelni a figyelmemet. Na de hogy ennyire?
Amint hogy leteszem a poharat, megragadja a kezemet és kerekded domborulataira húzza. Ha most nem kap el egy hőhullám, akkor sohasem. Olyan szinten elfog a forróság és nem is tudom eldönteni, hogy zavaromban, vagy amiért épp egy női mellet fogok. Ami lássuk be nem is akármilyen, épp elfér a tenyeremben, de nem is kicsi. és olyan formás. Azon kapom magam, hogy válasz helyett lebámulok, hogy épp azon jár az eszem, mennyire formásak és hogy noha gondolatban zavaromban már rég elhúztam onnét a kezeimet, a valóságban még mindig az ő mellét markolom. Hülyének nézem, ha valaki azt mondja, hogy ma bizony női melleket fogok tapogatni. Aztán csak bágyadt tekintettel jócskán csillogó szemekkel felpillantok rá.
- Gyönyörű, formás fognivaló melleid vannak. - csúszik ki a számon akaratlanul is a bók, aztán mire észbe kapok, már húzom is el a kezemet és lopva körbepillantok. Azt hiszem ezt mégsem itt kellene.
- Mennyire? - kérdezek vissza elfúló hangon ahogy kipréselem a maradék levegőt. Lélegzetem azonban lassan megnyugszik, ahogy csak hosszan a szemeibe pillantok. Mint valami örökkévalóság lenne...
- Én láttam végig, hogy kész nővé értél. - mondom végül halkan. Merlinre, Neville, mit művelsz?

♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 18:42



Chloe & Neville


[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyáltalán nem látom zavarát, pont lemaradok róla, de csak azért, mert mindennél fontosabb, hogy a melleimet vizsgálgassam. Hogy ciki - e egy nyilvános helyen saját magad fogdosni? Nem hinném, hogy nagyobb gáz lenne, mintha épp valaki mondjuk a klubhelyiség közepén a köldökszöszt próbálja kipucolni a hasán lévő aprócska lyukból.
Valójában csak akkor hagyom abba az egészet, mikor a szemem sarkából azt látom, hogy Neville elég erőteljesen fészkelődik a széken. Nem igazán értem mi a baja, de hát ha a mellem fogdosása lenne, valószínűleg csak megmondaná, hiszen barátok vagyunk. Az pedig hogy az arcán már borostát fedezek fel elgondolkodtatásra késztet. Lehet hogy felnőttünk? Hogy mindenki, csak én maradtam le egy biztonyos szinten? Hogy nem tudok továbblépni? Hogy lehet hogy ténylegesen egy békával vetekszik az érzelmi intelligenciám? És ha már ennyire elkezdtem a filozofálást, az is lehet, hogy teljesen egyértelmű volt, hogy Rick semmit sem akar tőlem, mint ahogy az is, hogy Nevilleből pasi lett - csak én nem vettem észre természetesen. Mert lehet hogy tényleg olyan vagyok mint egy igásló. Szemellenző van a szemem előtt, és magamon kívül képtelen vagyok bármire is figyelni.
A fiú kezébe adom a poharat, majd sietve lehúzzuk. Nem mondhatnám, hogy bírom a piát, így mikor a másik eréjesen az asztalra vágja a poharat, kissé megrezzenek. Szemem felcsillan, és már teljesen tisztában vagyok azzal, hogy nem fog cserben hagyni, hogy velem marad egész éjjel, és itt lesz, akármi is történik.
- Mert ki az a Bridget? Tudod mit, nem is érdekel! Ki az a Rick? Őt is leszarom! - mondom kissé magasabb hangszínben, és nagyobb hangerővel. Mondjuk nem csoda, hiszen az alkohol azért kezd már hatni, mégis csak lány vagyok, apró termettel. Nekem a kevesebb is megárt. Ettől függetlenül a kezembe veszem a poharat, melyet Neville rak a kezembe, majd mikor a melleimre koccint hangosan felvihogok, majd lehúzom a pohár tartalmát.
- De most komolyan... tényleg nem ezzel van a baj? - kérdezem, majd abszolút felbátorodva nyúlok a kezéért, és helyezem azt a melleimre. Általában a fiúk nem a mellem, hanem inkább a fenekem fogdossák, szóval nem igazán vagyok abban biztos, hogy minden rendben van ezen a részen.
- Ugye megmondanád, ha egy gnómhoz lennék hasonlatos? - rázom meg a fejem, és lehunyom a szemem, de csak azért hogy kissé le tudjak nyugodni. Miután ez megtörténik a fiú kezéért nyúlok ismét, majd azt elveszem a melleimről, és a szemébe nézek.  
- Annyira furcsa, hogy így megváltoztál... - nézem Neville arcát, csillogó lélektükreit és komolyan úgy gondolom, hogy egy egészen másik férfi (????) ül velem szembe.




•• Words: 600 •• Music: - •• Note: <3 •• ©




A hozzászólást Chloe Davis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-04-03, 19:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 18:21




Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
A válasz enyhén szólva kiakaszt. Nem kicsit kerekednek el a szemeim arra a látványra ahogy a melleit kezdi el fogdosni. Közben pedig hálát adok az égnek, hogy nem iszom éppen, ugyanis akkor biztosan rá prüszkölném a sör tartalmát. Nem mindennapi látvány, ahogy egy lány enyhén fogalmazva erotikusan fogdossa a melleit. Érzem, hogy az ütőér a nyakamon intenzívebben lüktet, ahogy azt is, hogy késztetést érzek hogy én is megfogjam. Mint ha csak az orrom vére akarna eleredni, de közben nem Ugyan észre nem veszi, de biztonság esetén az ujjamat az orrom alá érintem,. majd azzal a lendülettel túrok is bele a hajamba hogy könyökömet az asztalra támasszam. Mit művel ez a lány? Azt hiszem jobb ha kissé összezárom a lábaimat is, azzal talán kevésbé lesz ennyire... khm kívánatos. Inkább zavartan elpillantok másfelé, hátha meghallok egyéb más szavakat is. Vagy nem tudom. Csak a nevem hallatán pillantok vissza zavarodottsággal az arcomon.
- Mi? Én? Öhm... a nyáron... izé... de az borosta. - enyhén bágyadt arccal fürkészem a tekintetét és csak a tekintetét, miközben kényszerítem magamat, hogy szemeim ne vándoroljanak ismét a melleire. Basszus!
A kezembe nyomja magyarázás közepette a felest, amit csak akkor veszek észre, amikor azt a srácot emlegeti. Fogalmam sincs ki az a Rick, de valami fantasztikus dologról maradt le. Azonban a tekintetem elkomorul Bridget hallatán. Ideje, hogy én is lehúzzam a felest és olyan erővel csapom vissza az asztalra, hogy félő menten megreped.
- Ne emlegess semmilyen Bridgetet. Azt a Ricket is inkább felejtsd el és... és inkább igyunk. - azzal fel is tápászkodok, hogy kérjek vagy háromféle erős szeszes alkoholt, amit aztán tálcán viszek oda az asztalhoz. Még nem vágott fejbe a feles és a sör, de nem vagyok egy nagy italos. És Merlinre, Neville mit csinálsz? A lány mellé ülök és most én adom a kezébe a poharat majd koccintom neki a sajátomat.
- A... szép melleidre... és a függetlenségre!

♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 17:50


- Nem, tuti nem vagyok! Biztos nem elég nagy a mellem! Csak ez lehet a baj. Hiszen agyban azért nem vagyok nulla! Komolyan, szerintem van humorom, és ha úgy adódik még humoros is tudok lenni! - nyafogom, majd mindezt konstatálva tapasztom a kezem a melleimre, majd nyomom össze őket úgy, hogy egy pirinyót nagyobbnak látszódjanak. Ezzel eljátszadozom egy kicsit, és közben lemaradok arról, ahogy Neville fülig pirul a bókolása után. Pedig kifejezetten aranyosnak találom a zavarban lévő fiúkat, és Neville akkor is annyira kedves srác volt, mikor megismertem, az évek távlatában, pedig semmit nem változott. Na jó, talán férfiasodott egy cseppet. Mert mintha borostás lenne az arca, vagy mi a szösz, és a fogai is szép ívűvé váltak. Miután ezt végigvezettem fejben, a velem szemben ülő fiúra sandítok, hunyorogva, összeszűkülő szemekkel nézek az arcába és állapítom meg a borosta meglétét, és azt is, hogy megnőtt. Hogy nem vettem észre eddig.
- Neville, te nőttél? Mikor lett borostád? - kérdezem döbbenten, mint akiben tudatosul, hogy a vele szemben ülő valójában már nem 12 éves, hanem egy érett felnőtt férfi.
Közben a rövid is megérkezik a sör mellé, én pedig miközben hagyom hogy válaszoljon, addig heves bólogatások közepette fogom meg a kezét, és nyitom szét az ujjait, hogy belerakjam a feles poharat.
- Rick elutasított, semmi gond. Végül is tudhattam volna hogy ez lesz. - hajtom le a fejem egy nagy sóhaj kíséretében.
- Túl lelkes voltam és mindent elterveztem. Ez volt a baj! Spontánnak kellett volna lennem, de nem baj, majd most spontán leszek. MInt Bridget Jones mikor playboy nyuszinak öltözött. - Már csak az a kérdés, hogy honnan tudok szerezni egy farkacskát, és hogy mi is az a playboy nyuszi. Sose volt erősségem a mugliismeret...
Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 17:30




Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy szavát sem értem, hogy őszinte legyek. És nem tudom eldönteni azt sem, hogy most a helyzet komikusságán nevessek, amit kettősünk érdekes kontrasztja vet erre a helyre, vagy inkább azon, hogy még ezen a viszonylag csöndes helyen sem értem azt, amit mond. Valami baja van, az már elég egyértelmű. De mégis mi? Mi történhetett vele, amitől ennyire elkenődött? Az évek alatt már sikerült őt megismernem annyira, hogy levonjam, mikor épp milyen a hangulata. De most bántón süt belőle a... kétségbeesettség? Ahogy felemeli a fejét, felpillant rám, egyből ez jut eszembe. Aztán lehúzza a sört is. Okké, mi késztette arra, hogy enyhén szánalomban tocsogó hangulatba csöppenjen egyik pillanatról a másikra? Vagy ez végig itt volt mintegy bevonva őt? Vagy most már minket.
- Nem, dehogy is! Te egy szuper csaj vagy! - vágom rá tiltakozva, de érzem, hogy a fülem hegye lángra lobban. Nem szoktam még hozzá az ilyen jellegű kirohanásokhoz. Eljött hát annak az ideje, hogy én is korsót ragadjak és hozzá hasonlóan a felét azonnal el is tüntessem. Hogy akarok mégis így valaha is barátnőt szerezni ha még egy ilyen megnyilvánulásra sem vagyok normálisan képes?
- Ki bántott meg, megverem. - nyögöm ki végül mintegy elhatározással. Röpke feltérképezésem közepette arra jövök rá, hogy zavar az, hogy őt valaki bántotta. Mert most már biztos, hogy valaki bántotta. Hisz... ilyenkor viselkednek így a nők nem? Amióta Bridget kikosarazott, azóta csak a háttérből szemlélődök mint valami szellemszerű lény. Lehet nekem is azzá kellene válnom, senki sem venné észre a változást.

♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 17:20


- Abajhgykkorismgmmmnngmm .... - motyogok halkan bele a kezembe és az asztalnak mintegy érthetetlenül. Szívem szerint úgy maradnék egész életemben. Tök jó lenne, az asztal jó társaság, na meg én is az vagyok. Magammal viszont csak kijönnék?! Legrosszabb esetben a bomlott elmém és a skizofénia valami elviselhetetlen Mia szerű picsát hozna létre. Na akkor nem lenne jó a társaságom, azt nem szeretném!
Neville kijelentésére felemelem a fejem egy halovány mosollyal. Mindig is bírtam a fejét, kár hogy csak úgy nem szokott lazulni. Túlontúl megrögzött bizonyos dolgokban, az pedig soha nem túl jó.
- Akkor mindenkire felállna... az pedig tényleg nem lenne túl jó - vigyorgom, majd minden erőmet összeszedve felemelem az óriási korsót és irigylésre méltó módon a felét lehúzom egy szuszra.
- Figyelj Neville! Most komolyan! Én tényleg annyira szar nő vagyok? - szegezem neki szegénynek a kérdést, és közben a kezem lendül, hogy valami erősebbet kérjek.
- Ugye ma itt leszel legalább Te mellettem?! Ugye nem kell egyedül innom?!
Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 16:53




Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
Amint megpillantom, egyszerre mosolyodok el és húzom ki magam. Valóban nem szeretem ezt a helyet, de azzal, hogy most már a társaságát élvezhetem, legalább nem fogok ezzel törődni. Egyszerűen csak borsózik a hátam a helytől, vagy csak nem az én világom. Nem mozgok, nem is mozognék ilyen körökben. És különben is, miféle szerzetek ülnek ide be sokszor?
Egy pillanatra pír jelenik meg az arcomon, ahogy belegondolok, tényleg egy kevésen múlott, hogy épp ivás közepette toppanjon be. De nem kerítek nagy feneket neki, sőt mi több épp csak köszönni támad lehetőségem, ugyanis leteszi a fejét az asztalra. Mint ha a világ ellene lenne. Egy pillanatig tanácstalanul hajolok közelebb.
- Pedig az baj lenne, ha tényleg lenne. - próbálom elütni egy idióta szellemes megjegyzéssel, de rögvest utána már érzem is, hogy igen, ez valóban idióta megjegyzés volt, sőt mi több, ostoba. Gratulálok, Neville. És még csodálod, hogy neked sem sikerül semmi.
- Öhm... azt hiszem tényleg jó ötlet volt megrendelni azt a sört. De... mi történt veled? Annyira elcsigázottnak tűnsz.

♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Chloe Davis
Reveal your secrets
Chloe Davis
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 16:46


Teljesen egyértelmű volt, hogy baglyot fogok Neville irányába küldeni, a múltkori elutasítás után. A franc sem gondolta ugyanis, hogy a kedves Rick barátunk az nem igazán vágyik rám. Vagyis, reménykedtem, azonban mint mindannyian tudjuk, az ilyen kósza és gyermeteg érzelmeket a legkönnyebb összetaposni, ő pedig ezt tette. A kis Mia vagy ki a franc miatt. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem bántott meg. Nagyon megbántott. A lelkembe gázolt és most pont úgy éreztem magam, mintha csak érzelmileg a béka segge alatt lennék. Kissé kipirosodott szemekkel nyitok be a Vadkanba, és igen, határozottan úgy gondolom, egy jó ötlet volt ezt a helyszínt választani. A Három seprű túlontúl zsibongó volt és a diákok tömege sem segített abban, hogy megnyugtassa a lelkemet annyira, hogy nyugodt szívvel ihassam le magam butulásig.
- Szia Neville. Köszönöm, hogy rendeltél! - kezdem a mondandómat, majd bele is nyalok a vajsörömbe. Az én számat is hófehér hab keretezi.
- Kivan a tököm... - sóhajtok fel, majd mintha csak én játszanám a hattyú halálát, bukik le a fejem, homlokom pedig koppan a hatalmas fa asztalon. Vajon mi a baj velem?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Neville.Longbottom
Reveal your secrets
Neville.Longbottom
Griffendél

TémanyitásTárgy: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty2017-04-03, 16:35




Chloe & Neville
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vonakodva, bár de beleegyeztem abba, hogy a Vadkanban ejtsük meg a találkát. Nem tudtam, igazából miért szerette volna, de láttam rajta, hogy valami igen csak tombol benne. Talán a düh, vagy inkább a kétségbeesés? Nem tudom. Ahogy azt sem, hogy mit szeretne mondani, de bizonyára okkal jövünk ide, eme nyugodtabb és egyben ridegebb helyre, ahol nem harsan fel diáknevetés, ahol nem tolonganak a kisebbek a csapnál a habosabbnál habosabb vajsörért. Egyszóval valami komolyról lesz szó. Vagy csak nem szeretne vizslató tekintetek kereszttüzében megjelenni. Vagy ezt már megint csak én gondolom túl? Idegesen koccan az ujjam a hideg korsó oldalán, ahogy elém helyezik. Én értem ide előbb, elég volt felmérnem a helyzetet, hogy akkor kezdetnek rendelek várakozásom alatt két vajsört. Talán majd más is lesz, kezdésképpen ez is megteszi. Eltelik öt perc, körbepillantok. Helyet nem esett nehezemre találni, mégis frusztráltnak érzem magam. Olyan idegen számomra a hely. Talán nem veszi majd ő sem rossz néven, ha megteszem a lépést. Belekortyolok a sörbe, a hab keretként vonja be a számat. Épp csak sikerül körbe lenyalnom, amikor nyílik az ajtó. Felpillantok.

♫ Zene ♫ ϟ Kinézet ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Chloe & Neville    Chloe & Neville  Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chloe Davis
» Chloe Bennet
» Chloe Moretz
» Chloe Blackmore
» Chloe Wilkinson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Szárnyas Vadkan-
Ugrás: